PDA

Επιστροφή στο Forum : ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΙΣΩ ΑΕΡΟΤΟΜΗ


dj.jorge
26-09-11, 09:32
γεια σας.
παραγγειλα το νεο ayris 1.3 και θελω να του βαλω την αεροτομη με το εvσωματωμενο stop.(αυτη που φοραει το 1,6)
λοιπον μου ειπαν 550€ γιατι παει σαν ανταλακτικο αφου δεν διατηθεται στον εξοπλισμο ουτε σαν αξεσουαρ.
την εχει βαλει καποιος?και γιατι τοσο ακριβα?ισχυει κατι τετοιο απο την στιγμη που εχουν κ τα 2 αμαξια το ιδιο σκαφος?

psilotzes
26-09-11, 12:43
Καλησπέρα φίλε με το καλό να παραλάβεις το αυτοκινητό σου!Αυτή η αεροτομή δεν ειναι αξεσουάρ είναι εξοπλισμός της sport έκδοσης!Πάντως ακριβή μου φαίνεται.Η άποψή μου είναι να κοιτάξεις την tte αεροτομή που είναι κ λι΄γο πιο φθηνη κ αλλάζει αρκετά το αυτοκίνητο!!

COROLLAKIAS MIXALHS
26-09-11, 16:46
Φιλε μου μπορεις να βαλεις μια φωτο της αεροτομης; Υπαρχει αεροτομη της toyota με ενσωματωμενο stop? Το stop δεν υπαρχει ηδη σε ολες τις εκδοσεις στο πορτ μπαγκαζ;

ΜΑΝΩΛΗΣ 19
26-09-11, 19:48
ideaΣτο auris f/l sport είναι ενσωματωμένο στην αεροτομή το 3ο στοπ!!!!

dj.jorge
30-09-11, 12:19
psilotzes σε ευχαρηστω πολυ για τισ ευχες σου.
λοιπον παιδεσ η αεροτομη ειναι αυτη που εχει στο site της toyota στο Gallery,θα την δειτε.
Οντος ειναι πολυ ακριβη κ δεν λεει να δωσω τοσα λεφτα για να την βαλω.

kostas auris
30-09-11, 21:08
Φιλε μου μπορεις να βαλεις μια φωτο της αεροτομης; Υπαρχει αεροτομη της toyota με ενσωματωμενο stop? Το stop δεν υπαρχει ηδη σε ολες τις εκδοσεις στο πορτ μπαγκαζ;
Μιχάλη για το καινούργιο το auris λένε..

Black Pearl
11-10-11, 16:37
Υπερβολικα ακριβη!!!

Ωπα ρε Toyota, αεροτομη πουλας, οχι ζαντες...τωρα δηλαδη ειναι πιο κερδοφορο για αυτους που δεν τη βαζει κανεις οταν ακουει την τιμη της?
Αν ειχε μια λογικη τιμη, παω στοιχημα οτι θα ηταν το πιο must πρωτο αξεσουαρ για πολλους.

Τοσο ακριβα αξεσουαρ ειχε μια Corolla του '98 πχ? Τωρα γιατι ετσι?

dj.jorge
12-10-11, 10:51
Διοτι φιλε μου ειναι στανταρ εξοπλισμοσ στο 1,6 και το χρεωνει σαν ανταλακτικο την συγκεκριμενη αεροτομη.η αεροτομη tte κστιζει 250€ βαμενει περασμενη.