PDA

Επιστροφή στο Forum : LIVE FROM LIMNI PLASTIRA !!!!!!


Fanis
14-05-11, 13:07
Εδω θα βαζουμε τα σχολια μας και τις φωτο απο την εκδρομη.

Σημερα ειναι μια καταπληκτικη μερα με 20 βαθμους και απνοια .....:uthere

Η διαδρομη ηταν τελεια και ηδη εχουμε κανει και αρκετα χλμ εδω γυρω και εχουμε εγκατασταθει ηδη στο ξενοδοχειο.

Καταπληκτικο ξενοδοχειο με πολυ καλη θεα στην λιμνη και free intrenet.idea

Πηγαμε ηδη στα Τρικαλα για να γεμισουμε και αεριο και πηγαμε μια πολυ ωραια διαδρομη σε κατι τρελα μερη που εχω βαλει και μερικες φωτο.

Ηδη περασαμε απο ενα περιπτερο διπλα στην λιμνη που νοικιαζει κατι πραγματα σαν ποδηλατα και kayak και εχω κλεισει για μετα τις 4 , που πιστευω οτι θα εχουμε τελιωσει το φαγητο , για βολτα μεσα στην λιμνη....θα ακολουθησουν φυσικα και φωτο.:jumpers

Fanis
14-05-11, 13:26
μερικες φωτο ...

:blowup

(@)WizZk1d(@)
14-05-11, 16:04
Ποπο ρε γμτ τι εχασα .................

Ρε να Δουλεύω Σαββατιάτικα ........

:-(((

corollakias1.6
14-05-11, 16:34
και εγω να δινω proficency...pfff :jumpers καλα να περασετε..

agapiou
14-05-11, 19:42
Καλησπέρα και από μας, από το 108 δωμάτιο! Περνάμε απίστευτα! Πολύ γέλιο πραγματικά! Όσοι έχουν τραβήξει φωτογραφίες, ας τις ανεβάσουν να δουν τα κατορθώματα μας! :D

TmNemesis
14-05-11, 19:58
Καλησπέρα και από μας, από το 108 δωμάτιο! Περνάμε απίστευτα! Πολύ γέλιο πραγματικά! Όσοι έχουν τραβήξει φωτογραφίες, ας τις ανεβάσουν να δουν τα κατορθώματα μας! :D

Χαιτερώ το δωμάτιο 108,εδώ δωμάτιο 101...:mrgreen:

Πολύ χαβαλές... και κακές παρέες που ξεσηκώνουν...ακούς Ανδρέα???
:hehe

Μας κάνει και φοβερό καιρό,ότι πρέπει για εκδρομή.

Πολλα στροφιλικια η διαδρομη απο τα βορεια(απο Γρεβενα).

(@)WizZk1d(@)
14-05-11, 20:02
Ανεβάστε πράμα λεμε να δούμε κι εμείς εδω κάτω πως περνάτε .....

Εμπρός λοιπόν...

TmNemesis
14-05-11, 20:11
Οριστε λιγες φωτο.

sotoskap
14-05-11, 20:17
Και μερικές απο μένα! Από την στάση στην Καλαμπάκα, από την άφιξη στο ξενοδοχείο, από το φαγητό και απο τον καφέ στην όχθη της λίμνης.

Fanis
14-05-11, 20:19
live απο την σουιτα 109 ..μολις γυρισαμε στο ξενοδοχειο μετα απο φαγοποτι - βολτα στην λιμνη με ποδηλατο θαλασσης - τοξοβολια - καφε - αγορες απο ντοπια κρεατα , τυρια , ρακι , κ.α και ξεκουραζομαστε για την βραδυνη μας εξοδο !!!

παντα σχετικες φωτο..

agapiou
14-05-11, 20:22
Σώτο, θέλω από το φαγητό τις άλλες, και αυτές έξω από το ξενοδοχείο, όταν γυρίσαμε από τον καφέ!!!!

TmNemesis
14-05-11, 20:27
Σωτο ωραίες φώτο,τις θέλω μην το ξεχάσεις.

(@)WizZk1d(@)
14-05-11, 20:51
Παιδιά πολύ ωραίες οι φωτο σας...

Ερε γαμ... τι χανουμε εμείς οι υπόλοιποι ........

Κριμα... κριμα ..............

G.corollas
14-05-11, 20:52
Πρεπει να ναι υπεροχα..ελπιζω στην επομενη συναντηση (που θα ναι ετοιμο και το αμαξι) να μπορω να σας γνωρισω κ απο κοντα!!

Fanis
14-05-11, 20:54
live απο το φουαγιε του ξενοδοχειου πεζουλα.
ειμαστε μια καλη παρεα .....:jumpers

(@)WizZk1d(@)
14-05-11, 21:08
Πσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ !!!

Αυτά ειναι !!!

KOLNIK
14-05-11, 21:33
Και ακομα δεν εχεις δει τιποτα....!!:crazylol

wastegate
14-05-11, 21:52
Πανο σαν να παχυνες και συ λιγο..

crazymer
14-05-11, 21:57
Μπραβο ρε παιδια καλα να περασετε σας ευχομαι και εγω με την σειρα μου.....αυτες οι εκδρομες ειναι που θα μεινουν....μπραβο και σε οσους οργανωσαν την εκδρομη αυτη.....

Roy-D
14-05-11, 22:53
Σας χαιρετω και σας ζηλευω απο το Urosevac στο Κοσσοβο!

mlt184
14-05-11, 23:42
corolla club on the go...αυτο θα πει forum μ ενημερωση κι εκτος εδρας...καλα να περασετε παιδες...keep up...!!!!!

Fanis
14-05-11, 23:56
οι πιο πολλοι μαζευτηκαμε απο μια βραδυα που ειχε πολυ κουβεντουλα , Eurovision ,για τις γυναικες σε 50αρα πλασμα και μερικες πιτσες .

καληνύχτα προς το παρον και αυριο το πρωι κατα τις 10.30 μαζευομαστε ολοι στο ξενοδοχειο Πεζουλα για να αρχισει η μερα μας ...

για αυτους που ειναι εδω το πρωινο ειναι δωρεαν , απο τις 8.30 μεχρι τις 10.30 .

man1ac
15-05-11, 01:46
Παιδιά απλά καταπληκτικά!!! Όσοι τα βλέπουμε από δω νιώθουμε ότι τουλάχιστον κάτι λίγο συμμετέχουμε και εμείς!! Σας ευχαριστούμε για την ανταπόκριση!

Fanis
15-05-11, 10:13
καλημερα σε ολους

ετοιμαζομαστε για περιπετειες ...

mlt184
15-05-11, 10:54
καλημερα και σ εσας....!!!αν σας κανει τον καιρο που εχει και η Αθηνα τοτε πραγματικα σας ζηλευουμε...:roll:

wastegate
15-05-11, 11:06
Εμφανιστηκε ο 2579??

andreas_e12
15-05-11, 13:48
Όντως σας ζηλεύουμε...:banghead Να περνάτε καλά ρε παιδιά!!!!!Πραγματικά μπράβο σε αυτούς που έτρεξαν για τη διοργάνωση γιατί άξιζε η προσπάθειά τους!περιμένουμε τις "καλές" φώτο που θα μαζευτείτε όλοι σήμερα!!!Καλή συνέχεια!!!

agapiou
15-05-11, 19:08
Άρτι αφιχθείς στη Θεσ/νίκη...
Προσωπικά πέρασα πολύ ωραία στο διήμερο! Συνάντησα παλιά μέλη, και γνώρισα και παιδιά, που μόνο εντός club μιλούσαμε!
Μπράβο σε όσους ήρθαν! Ειδικά το Μιχάλη, που είναι για service μετά από τόσα χιλιόμετρα! Περιμένω να δω φωτογραφίες, που δείχνουν ότι τα μέλη από Β. Ελλάδα έχουν άριστη φυσική κατάσταση!!! :D
Πιστεύω είναι περιττό αν πω, ότι όσοι δεν ήρθαν, έχασαν...

TmNemesis
15-05-11, 19:41
Η αλήθεια είναι ότι περάσαμε πολύ ωραία,ο καιρός ήταν ιδανικός και βέβαια η παρέα σε τρελά κέφια.:D

Φωτογραφίες υπάρχουν πολλές...λίγο υπομονή και θα ανέβουν...σχεδόν ο κάθες ένας από εμάς είχε μια μηχανή στο χέρι.

Χάρηκα πολύ που γνώρισα όλα τα παιδιά από κοντά...και μίλησα με κάτι φιλαράκια και face to face.

Έχω να απολογηθώ γιατί ξεσήκωσα τον Ανδρέα (http://www.corollaclub.com/forums/corollapatra) ...:D:D:D

giannis gt
15-05-11, 19:51
Παιδια και γω Βολο ,ηταν μια χαρα ,δυστυχως δεν μπορεσα να ειμαι απο χθες που θα ηταν ακομα καλυτερα!:roll:
Ο 2579 οχι δεν ηταν και γω χαρηκα που ξαναειδα μελη και που γνωρισα και αρκετους που δεν ηξερα!:banana
Ελπιζω μονο να τα ξαναπουμε συντομα οχι σε κανα χρονο!:uthere
Απο οτι εμαθα αρκετοι εχουν δυναμωσει και αλλοι δυναμωνουν αλλα να ξερουν οτι και οι αλλοι <δεν καθονται με σταυρωμενα τα χερια> εκανα μια δηλωση και ειπα: <οτι δεν ξαναασχολουμαι με υπερκυβισμενους θα ξεκινησω με μαυροκαπακους για ορεκτικο και θα τελειωσω για κυριως πιατο μαμα 3S(ελπιζω δηλαδη) >:jumpers :jumpers :jumpers :crazylol :crazylol :shoothim :shoothim :shoothim :shoothim :shoothim :shoothim

agapiou
15-05-11, 20:01
Επίσης, αν και με διέφυγε πριν, να πω δημόσια ένα μπράβο στη Μαρία, που άντεξε και υπόμεινε εμένα και το Θάνο, αυτές τις 2 μέρες!!!
Ηρωίδα!!! :D
Επίσης, να πω πως μετά από διασταυρωμένες πληροφορίες, ηλικιωμένη κυρία στο άκουσμα της 101 του marmel, δήλωσε πως η wastegate του θέλει ρύθμισμα!!!

madvinegar
15-05-11, 20:27
Περασαμε οντως καταπληκτικα. Καναμε καινουριο συκώτι απο τα γέλια.
Πολυ καλη παρεα, πολυ καλος καιρός, πολυ καλα τα ξενοδοχεία και τρομερό φαί.

Τα αμαξια ολα ένα κι ένα και ολα αυτα με φόντο ενα μαγευτικό τοπίο. Απλά καταπληκτική η λίμνη.

Μπραβο σε ολους οσους καταφεραν να ερθουν, ειδικά αυτους που ήρθανε απο πολύ μακριά.

Θα ανεβασω φωτος αυριο.

wastegate
15-05-11, 20:30
Επίσης, να πω πως μετά από διασταυρωμένες πληροφορίες, ηλικιωμένη κυρία στο άκουσμα της 101 του marmel, δήλωσε πως η wastegate του θέλει ρύθμισμα!!!

Θα του την ρυθμισω εγω!!!!!!!

madvinegar
15-05-11, 20:36
Βασίλη παιρνεις απουσία.

Επίσης ρε Γιωργο (Τσερκέζο), γιατι δεν ηρθες ρε συ????????

MARMEL
15-05-11, 20:46
Πανο σαν να παχυνες και συ λιγο..
κοιτα καλα ρε τυφλα!!!!!

wastegate
15-05-11, 20:48
Μια χαρα ειδα για να πατησει με σενα..
Μιχαλη τα ειπα στον Πανο γιατι δεν ηρθα..

Alex-poli
15-05-11, 20:54
Μετά απο 1177,5 χιλιόμετρα και αρκετό τέντωμα στάθηκα αξιότατα απέναντι στο υπερκυβισμένο κομβόϊ της Β Ελλάδος ακολουθόντας χωρίς απώλειες. Δεν περιγράφεται το πώς περάσαμε με τέλειο καιρό σε ένα πανέμορφο μέρος. Χαιρομαι που γνώρισα και άλλα παιδιά και στο φινάλε άξιζε με 1000...
Φωτογαφίες τέλος του μήνα που έχω internet προς το παρόν πολύ λίγες.
Όσοι δεν ήρθαν επειδή θα αρχίσουν τα, λαλακία που δεν ήρθα, οοοοοοοοοοοοοο τι έχασα και άλλα τέτοια χαζά, θα πώ μόνο άς πρόσεχαν. Όποιος δεν ήρθε άς ερχοταν αλλιώς άς βλέπουν φωτό χωρίς σχόλια...:twisted:

Μαρία
15-05-11, 21:22
Ναμαι και γω:mrgreen:
Ήταν όλα πολύ όμορφα...διάθεση,παρέα,τοπίο..
Χάρηκα πολύ που γνώρισα τους Πατρινούς.:jumpers Βαγγέλη,ευχομαι πάντα τέτοια θετική ενέργεια να έχεις και πάντα κατακτήσεις:hehe :hehe :crazylol
Mad είχα πραγματικά αρκετό καιρό να σε δω...χαρά μας που τα καταφερες και ανέβηκες:banana Γενικά ήταν όλα υπέροχα!!
Δημήτρη.....πραγματικά έχουμε τόση καλή χημεία στο παραρτημα Β.Ελλάδας που ήμουν σίγουρη ότι δεν θα είχαμε το παραμικρό πρόβλημα στο δωμάτιο.
Βέβαια ως καλλιτέχνης είχες τις απαιτήσεις σου αλλά τι να κάνουμε:crazylol
Φάνη,ξέχασα τελικά να πάρω το ποτό εκείνο που μας κέρασες:(

MARMEL
15-05-11, 21:59
και μερικες δικες μου φωτο...

πιστευω οτι ο janakas εχει το καλυτερο υλικο σε φωτο/βιντεο :hehe

wastegate
15-05-11, 22:05
Το πουλι ετοιμο να σε δαγκωσει ειναι..

MARMEL
15-05-11, 22:06
χαχαχαχαχα χελιδονια τα οποια ειχαν φωλια επανω στη γωνια του μπαλκονιου μου...

KOLNIK
15-05-11, 22:07
Ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! σε ολους οσους οργανωσαν,συντονισαν και επιμελειθηκαν αυτης της απιστευτης συναντησης!
Μπραβο σε ολα τα παιδια,που υπερεβαλαν τους εαυτους τους,παρ'ολες τις υποχρεωσεις,την κουραση ολης της εβδομαδας,τα πολλα χιλιομετρα,τα καταφεραν να δωσουν το παρων και να μετρησουμε την δυναμη μας....
Πραγματικα,απο μεριας μου,ελπιζω στην επομενη φορα που θα συναντηθουμε να ειμαστε ακομα περισσοτεροι!Και οσοι δεν "ψηθηκαν",βλεποντας τις φωτο απο την εκδρομη μας,οχι οτι αρκουν,να ειναι την επομενη φορα παροντες!!!
Μπραβο σε ολους μας παιδια!!Ηταν ολα ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!:fierydevil

th@nos
15-05-11, 22:38
εφτασα κι εγω σπιτι...:mrgreen:...οτι και να πω ειναι λιγο...ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΠΡΑΒΟ σε ολους οσους ηρθαν και οργανωσαν την εκδρομη...περασαμε πολυ ομορφα...οι φωτο μιλανε απο μονες τους...
νεες γνωρημιες και απειρο γελιο...:beg:beg:beg:beg:beg:beg:beg:beg:beg:beg
αντε και του χρονου...:mrgreen:

Υ.Γ1 αχχχχχ αυτο το πρωινο ξυπνημα με το " στου παιδιου μου την χαρα" ρε δημητρη...χαχαχα

Υ.Γ2 Ηρωιδα, ηρωιδα Μαρια...:crazylol

dimitrise111
15-05-11, 22:41
Μπραβο παιδια σε ολους!Πολυ ωραια μερη,χαβαλες,απο οτι βλεπω,και γουστακια!Και παλι μπραβο.................

Γιαννης20v
15-05-11, 22:47
και μερικες δικες μου φωτο...Παναγιωταρα οι 3 πρωτες σου φωτο ειναι ΟΟΟΟΛΑ ΤΑ ΛΕΥΤΑΑΑ!οι 3 μοναδικες 101 μαζεμενες!!:beg:beg:begσας ζηλευω ρε παιδες..πετυχατε το Σ/Κ που δε μπορουσα με τπτ να ερθω..πριν λιγο μπηκα απτη δουλεια..:ouch

MARMEL
15-05-11, 23:02
αυτες τις τρεις 101 αντε πιαστες ομως...
το περτικαλι τα σπαει παντως!!!!

TmNemesis
15-05-11, 23:11
Παναγιωταρα οι 3 πρωτες σου φωτο ειναι ΟΟΟΟΛΑ ΤΑ ΛΕΥΤΑΑΑ!οι 3 μοναδικες 101 μαζεμενες!!:beg:beg:begσας ζηλευω ρε παιδες..πετυχατε το Σ/Κ που δε μπορουσα με τπτ να ερθω..πριν λιγο μπηκα απτη δουλεια..:ouch

Οι 101 φοβέρες με πολλά άλογα...
Έχει δίκιο ο MARMEL,το πορτοκάλι...:beg

Αλλά για να σε ξεσηκώσω,Γιάννη,δεν πρόσεξες ότι ήταν και 3 TS 5θ(και η μια ανθρακι μάλιστα) μάλλον σου διέφυγαν.:hehe:hehe:hehe

nikcarina
15-05-11, 23:21
Μπράβο σε όλους που κατάφεραν και ήρθαν!!! Περάσαμε φανταστικά, καταπληκτικό μέρος, χάσατε όσοι δεν ήρθατε βόλτα στο φράγμα!!!
Να είμαστε όλοι καλά να ξαναβρεθούμε και ακόμη περισσότεροι την επόμενη φορά!
Το περτικαλί του λείπει μάλλον ένα 3S και φρένα σαν του marmel (βαμένα πορτοκαλί όμως)............

cmind
15-05-11, 23:29
παιδια συγχαρητηρια σε ολους οσους πηγαν.αν καταλαβα και μεσα απο τισ φωτογραφιες παρασατε τελεια.ευελπιστω να ρθω και γω στην επομενη συναντηση και να μην εχω δουλεια οπως τωρα.και παλι μπραβο σας.

MARMEL
15-05-11, 23:31
πορτοκαλι ε? :)
βγαλατε φωτο στο φραγμα?

εγω εβγαλα οταν πηγα πριν 4-5 χρονια :)
αδεια η λιμνη τοτε

sotoskap
15-05-11, 23:46
Και εγώ να πω πως περάσαμε τέλεια! Πολύ γέλιο το Σάββατο στην Ταβέρνα, μετά στην καφετέρια στην όχθη της λίμνης αλλά και όταν όλοι πήγαν για ύπνο και μείναμε οι τελευταίοι (εγώ ο agapiou, ο Edessaios και TmNemesis, Alex_poli μετά των συζύγων) στο φουαγιέ του ξενοδοχείου τρώγοντας πίτσες και πίνοντας μπύρες....ε παλικάρια???

Σήμερα πάλι ήταν πολύ καλή μέρα, αν και φύγαμε νωρίς! Πάλι όμως ευχαριστήθηκα την βόλτα με την φωτογράφιση και τον καφέ και όχι το δείγμα φραπέ αυτή τη φορά!

Μερικές ακόμα φωτογραφίες απο μένα κυρίως με τα μικρά παιδάκια που είχαμε στην παρέα!!!!!:jumpers . Την collection TRD by Alex-poli, το ξενοδοχείο μας, την θέα της Λίμνης και την πλημμυρισμένη καφετέρια.

agapiou
15-05-11, 23:52
Αριστεύσαμε στις αθλοπαιδίες πάλι!!!
Φτού μας!!! :D
Το Σάββατο το βράδυ, ήταν και ο Πέτρος, άνευ συζύγου βέβαια, λόγω του μικρού!
Και πληρώσατε και λιγότερο!!!

sotoskap
16-05-11, 00:02
Αριστεύσαμε στις αθλοπαιδίες πάλι!!!
Φτού μας!!! :D
Το Σάββατο το βράδυ, ήταν και ο Πέτρος, άνευ συζύγου βέβαια, λόγω του μικρού!
Και πληρώσατε και λιγότερο!!!

Σωστά... όλο κάτι μου διαφεύγει, μήπως ήταν πολλές οι μπύρες πατριώτη??

Τρομερόοοοοο ψαλίδι!!

Edessaios
16-05-11, 00:11
Μετά από 572 χιλιόμετρα πάνε - έλα μπορώ να πω ότι άξιζε ο κόπος μιας και περάσαμε τέλεια αν και μας κούρασε ο μικρός μας λίγο!
Φωτογραφίες δεν έχω αφού είχαν αναλάβει άλλοι πιο επαγγελματίες το καθήκον αυτό! :)
Η παιδική χαρά πάντως αποδείχτηκε πολύ γερή κατασκευή αφού άντεξε σε όλο το πρόγραμμα γυμναστικής μας! :crazylol

Σωστά... όλο κάτι μου διαφεύγει, μήπως ήταν πολλές οι μπύρες πατριώτη??

Τρομερόοοοοο ψαλίδι!!

Μου φαίνεται η Sprite που είπιες στην αρχή σε πείραξε και όχι οι μπύρες......:hehe:crazylol

MARMEL
16-05-11, 00:35
οι θεσπεσιες γευσεις στις ταβερνες που μας πηγε ο ηρακλης ηταν ολα τα λεφτα....

ρε σωτο? κοτζαμ φωτογραφικη δεν κρατουσες?
γιατι ειναι τοσο μικρες/κακες οι φωτο?

sotoskap
16-05-11, 00:55
οι θεσπεσιες γευσεις στις ταβερνες που μας πηγε ο ηρακλης ηταν ολα τα λεφτα....

ρε σωτο? κοτζαμ φωτογραφικη δεν κρατουσες?
γιατι ειναι τοσο μικρες/κακες οι φωτο?

Γιατι ρε φίλε δεν μπορώ να σηκώσω πάνω απο 244,1Kb και τις έχω μικρύνει!

Αν τις δεις στο κανονικο μεγεθος θα παθεις!!

Janakas
16-05-11, 02:34
Ηταν μια ΤΕΛΕΙΑ εκδρομη παιδια,απλα!
Χαρηκα παρα πολυ που γνωρισα καποια ατομα και που ξαναειδα καποιους φιλους!!! (Δεν ξεκιναω ονοματα,δεν θελω να ξεχασω καποιον!!)

Πολυ κεφι, γελιο και καλη διαθεση. Τα σωστα συστατικα δηλαδη!

Ακομα δεν ηρθα Πατρα και εμπλεξα με μια εργασια,οποτε θα ανεβασω φωτο αυριο! Λιγη υπομονη καντε μονο! Οπως ειπαμε θα εχει αναλυτικο Φωτο-ρεπορταζ!

Να ευχαριστησω ιδιαιτερα τον Marmel για την τελεια βολτα που καναμε,
τον Αντρεα που μας κρατησε τη διαθεση μεσα στο Lift, τον Μπαμπη για την βολτα με την Ts ΑΛΛΑ και ολους ανεξαιρετως για το τελειο αυτο σαββατοκυριακο!

TmNemesis
16-05-11, 09:21
Να επιβεβαιώσω ότι οι φώτο σε κανονικό μέγεθος είναι πολύ καλύτερες.
Και να ευχαριστήσω τον Σωτήρη (http://www.corollaclub.com/forums/sotoskap) και τον Γιάννη (http://www.corollaclub.com/forums/janakasgr) μου τις έδωσαν σε κανονικό μέγεθος.

Lynx
16-05-11, 09:30
Να πώ ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ σε όλους όσους διοργάνωσαν αυτήν την υπέροχη εκδρομή. Ηταν όλα πανέμορφα, πολύ γέλοιο, πλάκα, κέφι κ διάθεση!!!
Αυτοί που δεν κατάφεραν να έρθουν ούτε τη μια μέρα, απλά χάσανε!!

Να ευχαριστήσω τον Μακατό, τον Λεωνίδα και τον Γιώργο που με μετέφεραν, να ευχαριστήσω πάρα πολύ τον Ανδρέα για την υπέροχη Lift βόλτα του και τον Marmel για το θέαμα που μας προσέφερε εντός κ εκτός οχήματος!!!!!!
Μπράβο και σε όλα τα μέλη, όπου κατάφεραν και βρήκαν χρόνο και επάνδρωσαν την εκδρομή αυτή.
Όλα ήταν τέλεια.
Και του χρόνου να είμαστε καλά, με λιγότερα οικονομικά προβλήματα και πάντα υγιείς, να ξαναμαζευτούμε για την 3η Πανελλήνια Συνάντηση.

madvinegar
16-05-11, 09:56
Και λιγες φωτο απο εμενα.

mlt184
16-05-11, 10:27
1000 μπραβο σε οσους οργανωσαν και σε οσους συμμετειχαν...video εχετε??θ ανεβασετε??

man1ac
16-05-11, 10:27
Τέλειο να βλέπεις έναν στόλο από Corolla!

Γιαννης20v
16-05-11, 10:45
Οι 101 φοβέρες με πολλά άλογα...
Έχει δίκιο ο MARMEL,το πορτοκάλι...:beg

Αλλά για να σε ξεσηκώσω,Γιάννη,δεν πρόσεξες ότι ήταν και 3 TS 5θ(και η μια ανθρακι μάλιστα) μάλλον σου διέφυγαν.:hehe:hehe:heheρε "μπαρμπαμπριζα"...εισαι ελεος..χαχαχαχα:hehe ασε με κ νομιζω πως κατεληξα στο τι θα παρω!(μη ρωτησει κανενας τι πρωτα θα το παρω κ μετα):roll:


Σωτο το trd το μπλουζακι δικο σου???θελώ κ γωωωωω!

madvinegar
16-05-11, 10:58
Ανάβαση Μαρμελ...

Τουρμπισματα, στριγγλισμα απο λαστιχα, χειρόφρενα, κόφτες...

Ολα τα εχει ο μπαξές...:mrgreen:

TmNemesis
16-05-11, 11:17
ρε "μπαρμπαμπριζα"...εισαι ελεος..χαχαχαχα:hehe ασε με κ νομιζω πως κατεληξα στο τι θα παρω!(μη ρωτησει κανενας τι πρωτα θα το παρω κ μετα):roll:


Σωτο το trd το μπλουζακι δικο σου???θελώ κ γωωωωω!

Που να δεις πως ξεσήκωσα τον Ανδρέα (http://www.corollaclub.com/forums/corollapatra),αλλά όχι έτσι απλά...με επιχειρήματα.:hehe

Τα μπλουζάκια είναι του Μιχάλη (http://www.corollaclub.com/forums/Alex-poli),αγορά από ebay.

Janakas
16-05-11, 14:14
Το βιντεάκι της κυριακής μετα τη φωτογράφηση ανέβηκε! (Δειτε σε HD να γουσταρετε!)
http://www.youtube.com/watch?v=WHt6A-neGbU
http://www.youtube.com/watch?v=WHt6A-neGbU


Εφτασε λοιπον η στιγμη να παρουσιασουμε κι εμεις το φωτορεπορταζ του Παραρτηματος Πατρας!!!

Με συγχωρειτε που αργησα λιγο, ειναι πολλες οι φωτο!

Πριν πιουμε τον πρωινο μας καφε,δωσαμε στην Corolla του Αντρεα ενα Red-Bull αυτοκινητου!!!
Μετα ξεκινησαμε σιγα σιγα για το φερυ μποτ οπου καναμε ενα πρωινο ζεσταμα με τον Βαγγελη.Με το που φτασαμε στο Αντιρριο επεσε το αναμενομενο σεταρισμα στα AGX για να ανεβουμε τον Μπραλο οπως αρμοζει!!! Στο δρομο βρηκαμε μια κρυφη επιλογη στο GPS: Τη φωνη του Βαγγελη!!!
Στη Λαμια πετυχαμε τον Μιχαλη και απο εκει συνεχισαμε μαζι το ταξιδι προς τα πανω. Ειχαμε και ενα φιλικο κυνηγητο με εναν συναδελφο Celicakiα (βασικα αυτη ηταν η μονη φωτο που τον ειχαμε μπροστα μας)!

Μετα ερχομαστε στο κυριως θεμα του φαγητου,οπου ριξαμε απιστευτο γελιο και πολλη κουβεντα!

Οι υπολοιπες φωτο ειναι απο τις τριγυρω βολτες!

Επισης να Ευχαριστησω και παλι τον Παναγιωτη για την Γ#@#$ βολτα που καναμε και τον Μπαμπη για την βολτα με την Τs που μας εφτιαξε απιστευτα με τον ηχο της εισαγωγης της!
Τελος,δεν μπορω να μην σχολιασω την 3η φωτο απο το τελος..βασικα μιλαει απο μονη της.. Βαγγο εισαι Θεος!

ΥΓ: Εβλεπα τα βιντεο του Marmel απο τα διοδια και μπροστα του εχει την ιδια ακριβως Celica που ειχαμε κι εμεις οπως ερχομασταν!
Το Παραρτημα Πατρας δεν αφηνει τιποτα να πεσει κατω!!!ΧΑχα!

Να ειστε ολοι καλα παιδια και με το καλο να τα ξαναπουμε συντομα!

agapiou
16-05-11, 14:35
Γιάννη, καταπληπτική δουλειά! Φαντάζομαι τι υλικό θα έχεις μαζέψει...

corollapatra
16-05-11, 15:10
Λοιπόν, επιτέλους μόνοι, εγώ και το PC μου, για να μπορέσω και εγώ να γράψω για την συνάντηση...

Γύρισα εχθές στη Πάτρα και μίλησα στο τηλέφωνο με μία πολύ καλή μου φίλη. Με ρώτησε πως τα πέρασα και της είπα ότι είχα χρόνια να περάσω τόσο καλά... Και αυτό ακριβώς είναι... Εγώ προσωπικά πέρασα απλά ΤΕΛΕΙΑ. Παρά το γεγονός ότι το ταξίδι ήταν σχετικά μακρινό, παρά το γεγονός ότι κάναμε σε λιγότερες από 2 μέρες ανάβαση και κατάβαση Μπράλου και Δομοκού, παρά το γεγονός ότι κοιμήθηκα στο ίδιο δωμάτιο με έναν τύπο (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=5063) που ροχάλιζε σαν αρκούδα (και ο οποίος από ότι έμαθα δεν ήταν ο μόνος στη γύρω περιοχή...) και έναν άλλον (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=4981) που είχε συχνοουρία, αυτές οι δύο μέρες ήταν από τις καλύτερες των τελευταίων ετών...

Είδα πολύ καλούς φίλους που είχα πολύ καιρό να τους δω, γνώρισα παιδιά που μιλάγαμε (με μερικούς σε διάφορες γλώσσες και διαλέκτους) μόνο μέσω forum ή/και τηλεφώνου οι οποίοι μπήκαν ή επιβεβαίωσαν τη ήδη καπαρωμένη θέση τους στην ίδια κατηγορία (πολύ καλοί φίλοι και φίλες).

Η παρέα στο αυτοκίνητο δε θα μπορούσε να ήταν καλύτερη, γεγονός που έκανε το μακρινό ταξίδι μας μία ευχάριστη διαδικασία. Όλα, μα όλα τα παιδιά ήταν πολύ ανοιχτά και φιλικά και έτσι η γνωριμία και η παρέα μαζί τους ήταν μία εύκολη υπόθεση.

Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ σε όλους όσους συμμετείχαν, ένα ακόμα μεγαλύτερο σε όλους όσους το οργάνωσαν. Το σημείο συνάντησης ήταν εκπληκτικό. Τα ξενοδοχεία θεωρώ ότι ήταν και τα δύο πολύ καλά. Το φαγητό στα εστιατόρια επίσης.

Για όσους δεν ήρθαν, για να καταλάβουν τι ακριβώς έχασαν, θα πρέπει να μιλήσουν με κάποιον από τους παρακάτω: Fanis (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=4302), madvinegar (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=5163), Alex-poli (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=8069), agapiou (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=10707), MARMEL (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=4423), sotoskap (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=5760), Edessaios (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=5877), corollapatra (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=5014), ranger (http://www.corollaclub.com/forums/ext.php?ref=http://www.corollaclub.com/forums/ext.php?ref=http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=5063), toyota mania (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=4886), janakasgr (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=4981), th@nos (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=8334), Μαρία (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=7371), TmNemesis (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=6298), KOLNIK (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=7538), nikcarina (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=6972), makatos3sgte (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=10112), giannis gt (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=15651), LISSAS (http://www.corollaclub.com/forums/ext.php?ref=http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=7056), ltsantar (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=8043), MITSOS (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=7817), Lynx (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=8366), jason (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=6968) και όποιους άλλους ξέχασα (ας συμπληρώσει κάποιος τα ονόματα) και τους συνοδούς τους που ήρθαν και φυσικά ΔΕΝ ΕΧΑΣΑΝ...

corollapatra
16-05-11, 15:18
janakasgr (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=4981) το φωτορεπορτάζ τα σπάει στη κυριολεξία... Ιδίως οι μούντζες στις κάμερες και οι 8.300+ στο στροφόμετρο είναι από τις καλύτερες φωτό...

Προς Γιαννης20v (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=6914): Φίλε, αυτός ο μπαρμπαμπρίζας (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=6298) είναι ικανός με μία και μόνο κίνηση-προτροπή-βόλτα με λάθος (για εσένα) αυτ/το να σου διαλύσει τον οικονομικό σου προϋπολογισμό...

A, και να μη ξεχάσω... Λογοέδωσα και το γιο μου με τη κόρη του Σωτήρη (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=5760)... Τελικά, αυτή η εκδρομή θα μου στοιχίσει πολύ ακριβά... Γάμους, φιλτροχοάνες κ.λπ.

Μαρία
16-05-11, 15:48
Γιατί τα ωραία πράγματα κρατάνε πάντα λίγο???:ANGEL

corollapatra
16-05-11, 15:52
Έλα ντε...

Janakas
16-05-11, 16:23
Γιάννη, καταπληπτική δουλειά! Φαντάζομαι τι υλικό θα έχεις μαζέψει...
Να σαι καλα Δημητρη!!! Υπαρχει πολυ υλικο,ναι!!!

Παρά το γεγονός ότι το ταξίδι ήταν σχετικά μακρινό, παρά το γεγονός ότι κάναμε σε λιγότερες από 2 μέρες ανάβαση και κατάβαση Μπράλου και Δομοκού, παρά το γεγονός ότι κοιμήθηκα στο ίδιο δωμάτιο με έναν τύπο (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=5063) που ροχάλιζε σαν αρκούδα (και ο οποίος από ότι έμαθα δεν ήταν ο μόνος στη γύρω περιοχή...) και έναν άλλον (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=4981) που είχε συχνοουρία, αυτές οι δύο μέρες ήταν από τις καλύτερες των τελευταίων ετών...

Χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!! Για να τα λες ετσι θα ειναι!!! Συνηθως παντως λενε οτι υπνοβατω!!!!:crazylol:crazylol.

Συμφωνω χαλαρα παντως οτι ηταν μια ΤΕΛΕΙΑ εκδρομη!!!


janakasgr (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=4981) το φωτορεπορτάζ τα σπάει στη κυριολεξία... Ιδίως οι μούντζες στις κάμερες και οι 8.300+ στο στροφόμετρο είναι από τις καλύτερες φωτό...

Ειπαμε θα κανουμε φωτορεπορταζ και το καναμε!!!Χαχαχα!!
Καλα, τις φωτο με την καμερα τις βλεπω και γελαω ακομα!!! Συντομα θα κυκλοφορησουν κι αλλες!

TmNemesis
16-05-11, 17:28
janakasgr (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=4981) το φωτορεπορτάζ τα σπάει στη κυριολεξία... Ιδίως οι μούντζες στις κάμερες και οι 8.300+ στο στροφόμετρο είναι από τις καλύτερες φωτό...

Προς Γιαννης20v (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=6914): Φίλε, αυτός ο μπαρμπαμπρίζας (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=6298) είναι ικανός με μία και μόνο κίνηση-προτροπή-βόλτα με λάθος (για εσένα) αυτ/το να σου διαλύσει τον οικονομικό σου προϋπολογισμό...

A, και να μη ξεχάσω... Λογοέδωσα και το γιο μου με τη κόρη του Σωτήρη (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=5760)... Τελικά, αυτή η εκδρομή θα μου στοιχίσει πολύ ακριβά... Γάμους, φιλτροχοάνες κ.λπ.

Οι φώτο είναι φοβέρες,έκανε πολύ καλή δουλειά ο Γιάννης (http://www.corollaclub.com/forums/janakasgr).Ευτυχώς που τις πήρα σε κανονικό μέγεθος,τυχερός...

Θα κάνουμε 3 στον αριθμό,παραγγελία,ξεσήκωσα και άλλον...:hehe:hehe:hehe
Ανδρέα (http://www.corollaclub.com/forums/corollapatra),δες το email σου.χαχαχαχα.

Α,και άσε την Νεφέλη κάτω...

toyota mania
16-05-11, 18:01
Μερικες και απο εμενα.Ειναι απο τα φραγμα, αλλα απο μη τουριστικη πλευρα.
http://img577.imageshack.us/img577/7503/dsc08560l.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/577/dsc08560l.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img109.imageshack.us/img109/7943/dsc08563v.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/109/dsc08563v.jpg/)
http://img855.imageshack.us/img855/9775/dsc08564n.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/855/dsc08564n.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img843.imageshack.us/img843/5808/dsc08569o.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/843/dsc08569o.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img851.imageshack.us/img851/2896/dsc08570f.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/851/dsc08570f.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img855.imageshack.us/img855/6216/dsc08576e.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/855/dsc08576e.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

ranger
16-05-11, 20:35
δεν τα λέτε, δεν τα γράφετε, αλλά τώρα ήρθε η ώρα να μιλήσω ΕΓΩ...!

μπράβο μου που ήρθα, μπράβο μου που οργάνωσα τα πάντα, μπράβο μου, μπράβο μου, μπράβο μου.........

πέρα από την πλάκα, μπράβο μου που έπινα την μπύρα του Madvinegar, μπράβο μου που ροχάλιζα και δεν μπορούσαν να κοιμηθούν ο Αντρέας και ο Γιάννης..... και βέβαια μπράβο μου που μούτζωσα (και όχι μόνο) την κάμερα της τροχαίας!!!!!!

Ένα μεγάλο μπράβο και ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλα τα παιδιά που μας τίμησαν με την παρουσίας τους. Στο οργανωτικό κομμάτι προσπαθήσαμε πάρα πολύ να περάσουν όλοι καλά, να καλύψουμε όλα τα γούστα, να μην πλήξει κανένας και ελπίζω να τα καταφέραμε...
Ο καιρός μας έκανε τη χάρη να είναι καλός, ούτε πολύ κρύο, ούτε πολύ ζέστη (για να αναπνέουν και τα μοτεράκια).

Για μένα το σημαντικότερο όφελος είναι ότι γνώρισα από κοντά, φιλαράκια που μέχρι τώρα τα λέγαμε μόνο μέσω του forum. Το θεωρώ πάρα πολύ σπουδαίο γιατί το club είναι άτομα, είμαστε όλοι εμείς, δεν είναι απλά ένας λογαριασμός και ενα nickname σε ενα fourmu.


και λίγες λεπτομέρειες της Πατρινής συμμετοχής...
από τη στιγμή που συναντηθήκαμε στις 9:00 το πρωί του Σαββάτου ρίξαμε απίστευτο γέλιο. και η παραμικρή κουβέντα ήταν αφορμή για να γυμνάσουμε τους κοιλιακούς μας (φέτες γίναμε). Να 'μαστε καλά να ανταμώνουμε... Σας περιμένω Ζάκυνθο με φουσκωτό κροκόδειλο!!!!!
υστερόγραφο 1: ναι, κάναμε κι άλλα πράγματα στην κάμερα της τροχαίας, εκτός απ' το να τη μουτζώσουμε...
υστερόγραφο 2: Λένε ότι ροχαλίζω και ότι ξύπνησα τους πάντες.... ψέμματα, εμένα δε με ξύπνησα...! :hehe :hehe

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ.... Πάμε για την επόμενη.... όποιος έχεις ιδέες και προτάσεις ας ρίξει pm στα διοικητικά μέλη!!! Δε σταματάμε ΠΟΤΕ....!

MARMEL
16-05-11, 21:20
υπαρχει κ αλλο υλικο....
υπαρχει
ανεβαστε το....

TmNemesis
16-05-11, 21:37
Και από εμένα κάποιες φώτο...

th@nos
16-05-11, 22:11
:beg:beg:beg:beg:beg:beg:beg...οι φωτο τα λενε ολα...

ΥΓ . Θοδωρη οι τελευταιες φωτο που εβαλες μ αρεσουν πολυ...πολλες τονιζουν την corolla μου...σε βλεπω ψηνεσαι για ανταλλαγη...:mrgreen::crazylol:crazylol:crazylol

MARMEL
16-05-11, 22:14
Και από εμένα κάποιες φώτο...
γιατρε αυτες με την 101 τις εχεις στην κανονικη αναλυση?

Fanis
16-05-11, 22:27
αυριο θα βαλω και εγω φωτο απλα ψαχνω τις παλιες απο το ιδιο σημειο , ετσι για να θυμομαστε τα παλια ....

(@)WizZk1d(@)
16-05-11, 22:28
Απίθανες στιγμές και οι φωτο τα σπανε ...

Μαλλον περάσατε τέλεια .............

Ποτε ειναι ειπαμε το επομενο ???

agapiou
16-05-11, 22:30
Η εκδρομή όπως φάνηκε, χρειαζόταν όσο τίποτα άλλο, για την σύσφιξη των σχέσεων των μελών, ειδικά αυτών που δεν έχουμε τη πολυτέλεια να τα λέμε συχνά από κοντά. Και αυτό είναι που με χαροποιεί ιδιαίτερα...

Fanis
16-05-11, 22:34
Απίθανες στιγμές και οι φωτο τα σπανε ...

Μαλλον περάσατε τέλεια .............

Ποτε ειναι ειπαμε το επομενο ???


στο σπιτι σου ειμασταν και δεν ηρθες ..... αστα την επομενη να εισαι σιγουρος πως θα ειμαστε πολυ μακρια σου ..:hehe

παντως για να ειμαστε δικαιοι , οχι παντα :ouch , εισαι ο μοναδικος που μας παρακολουθουσες και εδω και στο FB συνεχως ....:pc :lol: ;-)

Γιαννης20v
16-05-11, 22:35
Προς Γιαννης20v (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=6914): Φίλε, αυτός ο μπαρμπαμπρίζας (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=6298) είναι ικανός με μία και μόνο κίνηση-προτροπή-βόλτα με λάθος (για εσένα) αυτ/το να σου διαλύσει τον οικονομικό σου προϋπολογισμό... ωχ!δν μαρεσε αυτο...:hehe θες να γινεις λιγο πιο σαφης??:mrgreen:
παντως οσο βλεπω φωτο κ βιντεακια ζηλευω κ περισσοτερο!μακαρι να μπορουσα ναρθω.χωρις corolla βεβαια αλλα καπως θαρχομουν..

Edessaios
16-05-11, 22:50
αυριο θα βαλω και εγω φωτο απλα ψαχνω τις παλιες απο το ιδιο σημειο , ετσι για να θυμομαστε τα παλια ....

Έχω μερικές όχι με τα αυτοκίνητα.......ορίστε μια με το ποιοι ήμασταν τότε....

sotoskap
16-05-11, 23:17
υπαρχει κ αλλο υλικο....
υπαρχει
ανεβαστε το....

Άντε μερικές ακόμα...από μένα!

(@)WizZk1d(@)
16-05-11, 23:46
στο σπιτι σου ειμασταν και δεν ηρθες ..... αστα την επομενη να εισαι σιγουρος πως θα ειμαστε πολυ μακρια σου ..:hehe

παντως για να ειμαστε δικαιοι , οχι παντα :ouch , εισαι ο μοναδικος που μας παρακολουθουσες και εδω και στο FB συνεχως ....:pc :lol: ;-)

Χαχαχαχαχα !!!

Μακαρι να μην δουλευα και ας εκαιγα και 1 τεποζιτο αεριο με κανα 45€ να ερθω να σας βρω αλλα εμπλεξα με ενα σοβαρο θεμα,

Θα σου ρθω για αλλαγη λαμπων στα προβολια και θα τα πουμε και απο κοντα !!!

:uthere

corollapatra
17-05-11, 07:52
ωχ!δν μαρεσε αυτο...:hehe θες να γινεις λιγο πιο σαφης??:mrgreen:
Γιαννη (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=6914) για να καταλάβεις καλύτερα, ρίξε μια ματιά στις φωτογραφίες του sotoskap (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=5760) στο post #86, μόλις 2 posts πιο πάνω. 4η φωτογραφία από το τέλος, ένα ασημί χαμηλωμένο TS (ελέω ανάρτησης TEIN) και με spoiler TTE περνάει με κάμποσα και ο sotoskap (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=5760) το φωτογραφίζει. Κοίτα τον συνοδηγό από πόσες μεριές έχει κρατηθεί... Αυτός είναι ο μπαρμπαμπρίζας (http://www.corollaclub.com/forums/ext.php?ref=http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=6298)... Με έβαλε στο συγκεκριμένο TS για να νιώσω και εγώ τη χαρά της συγκεκριμένης χοάνης... Τρέλα σου λέω...

Υ.Γ.: Φυσικά ο μπαρμπαμπρίζας (http://www.corollaclub.com/forums/ext.php?ref=http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=6298) είχε κλ@σει μαλλί κατά τη διάρκεια της βόλτας, για αυτό και προσπαθούσε να κρατηθεί από παντού... Αφήσαμε τους φυσικούς κόφτες (γυναίκες) στο εστιατόριο και είχαμε τον Θοδωρή να κάνει τα ίδια και χειρότερα... "κόψε, κόψε ρε Μπάμπη"... :lol:

Γιαννης20v
17-05-11, 10:18
Γιαννη (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=6914) για να καταλάβεις καλύτερα, ρίξε μια ματιά στις φωτογραφίες του sotoskap (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=5760) στο post #86, μόλις 2 posts πιο πάνω. 4η φωτογραφία από το τέλος, ένα ασημί χαμηλωμένο TS (ελέω ανάρτησης TEIN) και με spoiler TTE περνάει με κάμποσα και ο sotoskap (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=5760) το φωτογραφίζει. Κοίτα τον συνοδηγό από πόσες μεριές έχει κρατηθεί... Αυτός είναι ο μπαρμπαμπρίζας (http://www.corollaclub.com/forums/ext.php?ref=http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=6298)... Με έβαλε στο συγκεκριμένο TS για να νιώσω και εγώ τη χαρά της συγκεκριμένης χοάνης... Τρέλα σου λέω...

Υ.Γ.: Φυσικά ο μπαρμπαμπρίζας (http://www.corollaclub.com/forums/ext.php?ref=http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=6298) είχε κλ@σει μαλλί κατά τη διάρκεια της βόλτας, για αυτό και προσπαθούσε να κρατηθεί από παντού... Αφήσαμε τους φυσικούς κόφτες (γυναίκες) στο εστιατόριο και είχαμε τον Θοδωρή να κάνει τα ίδια και χειρότερα... "κόψε, κόψε ρε Μπάμπη"... :lol::jumpersδιαβαζω κ ξαναδιαβαζω το ποστ σου κ εχω λιωσει στα γελια!ωστε ετσι ο κ.μπριζας ε?χαχαχαχα κοιτα με επιχειρηματα τυπου ΤΕΙΝ,χοανης κτλπ δν νομιζω οτι θα καταφερει να με πεισει!γ@μ@ει η ατμοσφαιρα κ ο ηχος της αλλα τα εζησα με το corollaκι μου αυτα κ τωρα λεω να παω για κατι πιο τουρμποπουλμουρ!:censoredμην πεσετε να με φατε!χιχιχιχι


υγ:παρακαλειτε ο ευτυχης κατοχος του trd μπλουζακιου στις φωτο του φιλου Σωτου αν εχει την ευχαριστηση οπως με βοηθησει να εντοπισω το αναλογο σχεδιο στις σελιδες του σαιτ οπου το παρειγγειλε!!ευχαριστω ιδιαιτερος κ σορυ για το οφ!

endurasKE-30
17-05-11, 13:42
Μπραβο ρε παιδια!!!
Παντα τετοια!

madvinegar
17-05-11, 13:59
Μας έλειψες ρε Κυρ...

TmNemesis
17-05-11, 14:21
:beg:beg:beg:beg:beg:beg:beg...οι φωτο τα λενε ολα...

ΥΓ . Θοδωρη οι τελευταιες φωτο που εβαλες μ αρεσουν πολυ...πολλες τονιζουν την corolla μου...σε βλεπω ψηνεσαι για ανταλλαγη...:mrgreen::crazylol:crazylol:crazylol


Ήταν το μοναδικό μαύρο...έπρεπε να το τιμήσουμε...:hehe
Όσο για την ανταλλαγή,:question, βάλε πρώτα τα AGX και το συζητάμε.:D



γιατρε αυτες με την 101 τις εχεις στην κανονικη αναλυση?

Υπάρχουν,Πάνο,δες το πμ.


Γιαννη (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=6914) για να καταλάβεις καλύτερα, ρίξε μια ματιά στις φωτογραφίες του sotoskap (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=5760) στο post #86, μόλις 2 posts πιο πάνω. 4η φωτογραφία από το τέλος, ένα ασημί χαμηλωμένο TS (ελέω ανάρτησης TEIN) και με spoiler TTE περνάει με κάμποσα και ο sotoskap (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=5760) το φωτογραφίζει. Κοίτα τον συνοδηγό από πόσες μεριές έχει κρατηθεί... Αυτός είναι ο μπαρμπαμπρίζας (http://www.corollaclub.com/forums/ext.php?ref=http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=6298)... Με έβαλε στο συγκεκριμένο TS για να νιώσω και εγώ τη χαρά της συγκεκριμένης χοάνης... Τρέλα σου λέω...

Υ.Γ.: Φυσικά ο μπαρμπαμπρίζας (http://www.corollaclub.com/forums/ext.php?ref=http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=6298) είχε κλ@σει μαλλί κατά τη διάρκεια της βόλτας, για αυτό και προσπαθούσε να κρατηθεί από παντού... Αφήσαμε τους φυσικούς κόφτες (γυναίκες) στο εστιατόριο και είχαμε τον Θοδωρή να κάνει τα ίδια και χειρότερα... "κόψε, κόψε ρε Μπάμπη"... :lol:

Όχι πες μου ότι είχα άδικο...(και για την εισαγωγή & για τον αντικόφτη)

Και ναι το ομολόγησα και μόνος μου ότι έκανα και εγώ αυτό που δεν μου αρέσει να μου κάνουν.

Ξέρεις τι είναι να μπαίνεις στις στροφές με φουρκέτα τάπααα...???
Δεν μπα να έχει ΤΕΙΝ ή όχι πάλι θα έκανα τον αντικόφτη.:roll:
Εσείς οι Πατρινοί ήσασταν στο πίσω κάθισμα χαλλαροιί...(με δύο λλ,βλ,Σαλόνικα).

:jumpersδιαβαζω κ ξαναδιαβαζω το ποστ σου κ εχω λιωσει στα γελια!ωστε ετσι ο κ.μπριζας ε?χαχαχαχα κοιτα με επιχειρηματα τυπου ΤΕΙΝ,χοανης κτλπ δν νομιζω οτι θα καταφερει να με πεισει!γ@μ@ει η ατμοσφαιρα κ ο ηχος της αλλα τα εζησα με το corollaκι μου αυτα κ τωρα λεω να παω για κατι πιο τουρμποπουλμουρ!:censoredμην πεσετε να με φατε!χιχιχιχι


υγ:παρακαλειτε ο ευτυχης κατοχος του trd μπλουζακιου στις φωτο του φιλου Σωτου αν εχει την ευχαριστηση οπως με βοηθησει να εντοπισω το αναλογο σχεδιο στις σελιδες του σαιτ οπου το παρειγγειλε!!ευχαριστω ιδιαιτερος κ σορυ για το οφ!

Γιάννη,ο κάτοχος(TRD) θα σου απαντήσει μετά τις 25 του μήνα,γιατί αυτό το διάστημα δεν έχει internet.

Μαρία
17-05-11, 15:58
Από το πλάνο πάντως λείπει η μία και μοναδική "γυναίκα" της παρέας που φόρεσε καινούργιο άξονα...η μπουμπού μου!:(

madvinegar
17-05-11, 16:01
Τι άξονα δλδ?

agapiou
17-05-11, 16:03
Η Μαρία έβαλε άλλο άξονα πίσω. Αυτός που είχε ήταν αρπαγμένος...

KOLNIK
17-05-11, 16:06
Παντως,μετα και το "τρελο" Σ/Κ που περασαμε δεν μειναμε μονο εμεις με τον ενθουσιασμο!Ο μικρος με ρωταει καθε μερα,απο την ωρα που γυρισαμε,ποτε ειναι η επομενη συναντηση για να παμε εκδρομη...:question
Υ.Γ.Προς corollapatra!Οταν ανεβεις προς Βολο μερια,ελα να του διαβασεις κανενα comic...Εχει να το λεει!!!:hey

Μαρία
17-05-11, 16:07
Τον πίσω....προφανώς μου έκαναν ζημία σε κάποιο σέρβις και στράβωσε εντελώς με αποτέλεσμα να χαλάσουν τα λάστιχα πλευρικά,να με τραβάει το τιμόνι και να με πετάει ελαφρώς στις στροφές.Ευτυχώς τον άλλαξε ο Φάνης την προηγούμενη Πέμπτη και η μπουμπού δεν πετάει πια τον πι@@@@@ της:hehe :hehe :hehe (off topic sorry)

endurasKE-30
17-05-11, 16:24
Μας έλειψες ρε Κυρ...

Και εμενα ρε παλικαρια και το ηθελα να ερθω αλλα ημουν ανετοιμος δυστυχως.

Μαρια αυτο τωρα ειναι καλο????

RWD if you now what I mean.

Μαρία
17-05-11, 16:34
Μια χαρά Κυρ,όσο πρέπει .....

endurasKE-30
17-05-11, 17:34
Μαλλον δε το πιασες.

corollapatra
17-05-11, 19:55
Υ.Γ.Προς corollapatra!Οταν ανεβεις προς Βολο μερια,ελα να του διαβασεις κανενα comic...Εχει να το λεει!!!:hey
Πολύ ευχαρίστως... Απλά να έχει κάτι σε Κεραυνό Mcqueen που το έχω πιο εύκολο από τον δικό μου γιο...!!! :lol:

Μαρία
17-05-11, 19:57
Μαλλον δε το πιασες.
Φυσικά και το έπιασα και κατάλαβα....αλλά είπα όλα καλά......Fanis rules:mrgreen:

Alex-poli
17-05-11, 20:31
Γιάννη για μπλουζάκια trd ριξε μια ματιά εδώ..http://shop.ebay.com/i.html?_nkw=trd+shirt&_sacat=0&_odkw=trd+t-shirt&_osacat=0&_trksid=p3286.c0.m270.l1313


Εδώ και 1 ώρα προσπαθώ με το βίντεο στο youtube αλλά είναι μεγάλο....Υπομονή

MARMEL
17-05-11, 22:12
του janakas οι υπολοιπες φωτο και τα βιντεο που ειναι?
οτι υλικο εχετε οσο αναφορα εμενα και την 101 στειλτε στο email

panpap74@hotmail.com

Janakas
17-05-11, 22:48
Εχω ακομα 2-3 βιντεακια σου, θα στα στειλω σε μειλ αν χωρανε!
Απο φωτο εκανα μια επιλογη και εβαλα γιατι ειναι πολλες!

Alex-poli,Marmel,madvinegar,TmNemesis,Sotoskap υπεροχες οι φωτο σας!

TmNemesis
17-05-11, 23:37
Εχω ακομα 2-3 βιντεακια σου, θα στα στειλω σε μειλ αν χωρανε!
Απο φωτο εκανα μια επιλογη και εβαλα γιατι ειναι πολλες!

Alex-poli,Marmel,madvinegar,TmNemesis,Sotoskap υπεροχες οι φωτο σας!

Ευχαριστούμε...και οι δίκες σου τα σπάνε...έχεις ταλέντο φίλε.:hehe

MARMEL
17-05-11, 23:51
και καλη φωτογραφικη....

Janakas
18-05-11, 00:31
Να ειστε καλα ρε παιδια!!! Ευχαριστω!

Edessaios
18-05-11, 11:03
Γιάννη αν έχεις καμία φωτογραφία από τον μικρό στήλε την στο μαιλ μου που έχω στο προφίλ. Σώτο κι εσύ το ίδιο και όποιος άλλος.

davarisx
18-05-11, 11:15
Mε κανατε και ζηλεψα.λογο εργασιακων υποχρεωσεων δεν μπορεσα να ερθω.την επομενη φορα.

Speed_
18-05-11, 17:41
Απλά, Μπράβο!!!

ranger
18-05-11, 18:27
Ζήσαμε μεγάλες στιγμές σε αυτή την εκδρομή...! εγώ πραγματικά ενθουσιάστηκα και πιστεύω ότι είναι μια καλή αφορμή για να "ζεσταθούν" τα μέλη (και ειδικά αυτοί που δεν ήρθαν και κοιτάνε τις φωτογραφίες με μια μικρή ζήλια)...

madvinegar
18-05-11, 18:32
Χωρις να μας ριχνουν καταρες όμως! :hehe

Alex-poli
18-05-11, 19:02
Εγώ δεν έβαλα φωτογραφίες ακόμα τέλος του μήνα, αλλά το βίντεο είναι έτοιμο...
Ενα τεράστιο ευχαριστώ στον Σταύρο που τα αναίβασε και του πήρε 4 ώρες και κάτι

http://www.youtube.com/watch?v=-lz7vPRH0Pg

TmNemesis
18-05-11, 19:37
Μπράβο,Μιχάλη,ωραίο βίντεο...πολύ δουλειά :pc...

agapiou
18-05-11, 20:08
Μπράβο Μιχάλη!

kpagonaris
18-05-11, 21:31
Πολύ καλή δουλειά και έτσι πήραμε και εμεις, που δεν μπορέσαμε να παρεβρεθούμε, μια ιδέα για το πόσο φανταστικά περάσατε!!! Μπράβο σε όλους σας!!!:hi :hi

nikcarina
18-05-11, 21:55
Λίγες φωτογραφίες και από εμένα... Φανταστικά τοπία με πολύ πράσινο!!!
Η τελευταία είναι από την επιστροφή, λίγο πριν την Πτολεμαΐδα, πολύ βροχή...

endurasKE-30
18-05-11, 21:59
Φυσικά και το έπιασα και κατάλαβα....αλλά είπα όλα καλά......Fanis rules:mrgreen:

Αυτο ειναι σιγουρο.
Αλλα επρεπε να το αφησεις ετσι.
Ηθελε να γινει πισωκουνα.

Skipi
18-05-11, 22:35
Τελεια εκδρομή, περιεκτικό το video, μπραβο σε όλους. Να μου επιτραπεί και ένα πικάντικο σχόλιο: Marmel η ανάβαση ήταν για κλάματα αλλα δεν στο λέω. Στην καταβαση παραλίγο να σκίσεις το καλσόν. χαχαχα!!!!

vaggosss1
18-05-11, 22:48
μπραβο σε ολους! πρεπει να περασατε πολυ ωραια! πιστευο στην επομενη να μαζευτουνε πιο πολλοι και εγω μαζι! χεχε.

corollapatra
19-05-11, 08:32
Μπράβο Μιχάλη, φοβερή δουλειά με το βίντεο...

ranger
19-05-11, 09:40
πραγματικά πολύ ωραίο το βίντεο...
σχετικά με την οδήγηση του Marmel να του δώσω 2 ελαφρυντικά.
1. η στροφή δεν κράταγε καθόλου
2. πήγε συντηρητικά γιατί αν έφευγε πάνω στα αμάξι των υπόλοιπων παιδιών θα είχε 30 άτομα να τον κυνηγάνε.... :hehe :hehe

madvinegar
19-05-11, 09:44
3. Ηταν δημοσιος δρόμος και καθε λιγο και λιγακι καποιος ανεβαινε και κατεβαινε.


Υ.Γ.: Πολυ ωραιο το βιντεακι με ωραια τραγουδια. Ευγε Μιχάλη!

Μαρία
19-05-11, 15:41
Μιχάλη πολύ ωραίο το βίντεο αλλά ξέχασες 2 μέρη!Πού είναι η Κατερίνη και η Χαλκιδική οεο???:( :(

madvinegar
19-05-11, 15:50
Εδω δεν εγραψε τον Πειραια... (και μη μου πεις πως εγραψες "Αθηνα")... :hehe

Μαρία
19-05-11, 16:14
Εεε το ίδιο θα είναι για τον Μιχάλη..ίδιος νομός...Ατιικής:heheΕδώ μιλάμε για 2 ολόκληρα μέρη....πανέμορφα,παραθαλάσσια.......εξωτικά....:j umpers

Janakas
19-05-11, 17:49
Πολυ ωραιος Μιχαλη!!! Τελειο το βιντεο!

Εκανα ενα ζιπακι και το ανεβασα στο Megaupload.Ειναι μερικες φωτογραφιες σε κανονικη αναλυση! Οποιος το θελει υπαρχει εδω
http://www.megaupload.com/?d=8T4PRHDU

(Επειδη ομως δεν ειμαι premium user δεν μπορουν να το κατεβασουν πολλοι ταυτοχρονα,οποτε αν δειτε οτι δεν σας το κατεβαζει ξαναπροσπαθηστε αργοτερα!)

madvinegar
19-05-11, 17:55
Γιαννη κατι φωτος που ειχες τραβηξει απο πισω την 12αρα μου, μπορεις να μου τις στειλεις?

ranger
19-05-11, 19:32
Γιάννη και εγώ θέλω κάτι φωτογραφίες...
εκείνη που φαίνεται η πλάτη μου και μπροστά όλα τα αυτοκίνητα, και εκείνες που κάνω διάφορα στην κάμερα της τροχαίας.... :hehe :hehe :hehe

MARMEL
19-05-11, 22:25
σε εκεινο τον δρομο δεν μπορεις ουτε καν να πατησεις το 1/2 του γκαζιου...
ειδικα αν δεν τον ξερεις...

janakas αψογες οι φωτο στο πμ. σ ευχαριστω πολυ...

φανη εχω την εντυπωση οτι και συ εχεις κατι φωτο να μου στειλεις... ε? :hehe


ΕΠΙΣΗΣ!!!! στο βιντεο της αναβασης ποιος καλος κυριος τραβουσε φωτο/βιντεο σκυφτος με την φωτογραφικη χαμηλα στην ασφαλτο και τραβουσε τ αμαξι χαμηλα και ευθεια καθως ερχοταν?
παραδιπλα του ηταν ο φανης....

Fanis
20-05-11, 10:40
εχω αρκετες .. το σκ θα ανεβασω ..

madvinegar
20-05-11, 10:41
ΕΠΙΣΗΣ!!!! στο βιντεο της αναβασης ποιος καλος κυριος τραβουσε φωτο/βιντεο σκυφτος με την φωτογραφικη χαμηλα στην ασφαλτο και τραβουσε τ αμαξι χαμηλα και ευθεια καθως ερχοταν?
παραδιπλα του ηταν ο φανης....

Εχω τραβηξει και εγω ενα τετοιο βιντεακι.

Janakas
20-05-11, 21:39
janakas αψογες οι φωτο στο πμ. σ ευχαριστω πολυ...

Να σαι καλα!!!

Γιαννη κατι φωτος που ειχες τραβηξει απο πισω την 12αρα μου, μπορεις να μου τις στειλεις?

Εχεις ΠΜ!χεχε!

Γιάννη και εγώ θέλω κάτι φωτογραφίες...
εκείνη που φαίνεται η πλάτη μου και μπροστά όλα τα αυτοκίνητα, και εκείνες που κάνω διάφορα στην κάμερα της τροχαίας.... :hehe :hehe :hehe

Βαγγο,ελεγα να στις δωσω ολες απο κοντα! Αν τις βιαζεσαι τις συγκεκριμενες πες μου με πμ!

sotoskap
20-05-11, 22:37
.........
ΕΠΙΣΗΣ!!!! στο βιντεο της αναβασης ποιος καλος κυριος τραβουσε φωτο/βιντεο σκυφτος με την φωτογραφικη χαμηλα στην ασφαλτο και τραβουσε τ αμαξι χαμηλα και ευθεια καθως ερχοταν?
παραδιπλα του ηταν ο φανης....

Μπορεί να ήμουν κι εγώ. Δοκίμασα να τραβήξω από τέτοια στάση αλλά στην 1η προσπάθεια απέτυχα γιατί δεν ήμουν έτοιμος και την 2η σε σταμάτησαν.

Ορίστε η 1η προσπάθεια...:confused

LISSAS
21-05-11, 12:34
Συγχαρητήρια στους διοργανωτές αυτής της εκδρομής. Περάσαμε πολύ ωραία! Φαντάζομαι τώρα ότι, το επόμενο βήμα θα ειναι ημερήσιες κοντινές εξορμήσεις για βουτιές!!!

MARMEL
22-05-11, 01:08
οχι δεν ησουν εσυ σωτο. μαντ στειλτο στο μαιλ

wastegate
22-05-11, 08:12
και στο δικο μου!

madvinegar
22-05-11, 13:40
Το εχω ηδη ανεβασει στη σελιδα 6, ποστ Νο64.

wastegate
22-05-11, 13:48
τι μονο αυτο??σελιδα 7 ειναι!!

MARMEL
22-05-11, 21:09
και στο δικο μου!
τι το θες εσυ? δικο μου ειναι...

δεν λεω αυτο το βιντεο ρε μιχαλη...

wastegate
22-05-11, 22:05
Να σε καμαρωσω!

MARMEL
22-05-11, 22:07
μπα? απο ποτε μας καμαρωνεις εσυ δλδ?

wastegate
23-05-11, 08:25
Ανεκαθεν!!!!

Alex-poli
23-05-11, 21:03
Μπράβο,Μιχάλη,ωραίο βίντεο...πολύ δουλειά :pc...

Μπράβο Μιχάλη!

Μπράβο Μιχάλη, φοβερή δουλειά με το βίντεο...
Ευχαριστώ
Μιχάλη πολύ ωραίο το βίντεο αλλά ξέχασες 2 μέρη!Πού είναι η Κατερίνη και η Χαλκιδική οεο???:( :(
Μαρία έχεις δίκιο και ζητώ συγνώμη..Ένα μυαλό είναι αυτό...:ouch
Εδω δεν εγραψε τον Πειραια... (και μη μου πεις πως εγραψες "Αθηνα")... :hehe
Σωστός και ο Μιχάλης είμαι και γαύρος...

ranger
25-05-11, 18:41
και μερικά ντοκουμέντα ακόμα από την εκδρομή και συγκεκριμένα από τη διαμονή μας στο Ξενοδοχείο "Μέγδοβας"...
όλοι κατεβήκαμε το πρωι να φάμε το πρωινό μας... κάποιος όμως αποφάσισε να κάνει επιδρομή στον μπουφέ και ορίστε και οι αποδείξεις!!!! τα συμπεράσματα δικά σας....

madvinegar
25-05-11, 18:47
25 φορες πηγε στον μπουφε!

Αλλα ας μην αναφερουμε ποιος εστρωνε κουβαδες με μερέντα σε κεικ σοκολατας...

ranger
25-05-11, 18:57
Αλλα ας μην αναφερουμε ποιος εστρωνε κουβαδες με μερέντα σε κεικ σοκολατας...
Να σταματήσετε κύριε να πετάτε λάσπη και αν έχεις αποδείξεις να τις δείξετε... :hehe :hehe :hehe

madvinegar
25-05-11, 19:00
Θα δωσω το τηλεφωνο του ξενοδοχου και της κακομοιρης της κυρίας που στα εφερνε μεχρι και στο τραπεζι που καθοσουν για να μη σηκωνεσαι !!!:D

Edessaios
25-05-11, 19:24
Mad άσε ήσυχα τα παιδιά έτσι;;;; Πάνω στην ανάπτυξη είναι τι θέλεις να κάνουν δηλαδή να μην φάνε λίγο;;;;:crazylol

wastegate
25-05-11, 19:30
Να σταματήσετε κύριε να πετάτε λάσπη και αν έχεις αποδείξεις να τις δείξετε... :hehe :hehe :hehe

Τι λασπη ρε που εχεις γ@μ... να τρως οτι σοκολατικο εχει βρεθει στο διαβα σου!!!!

MARMEL
25-05-11, 21:50
ευτυχως κυριακη πρωι δεν πεινουσα λογω του βραδυνου φαγητου της ταβερνας και ετσι αρκεστηκα μονο στον καφε...
συνεπως γλυτωσα τις φωτο και τα... σχολια... :hehe

και ετσι στο επικεντρο ο αντρεας. μαρτυρας ειμαι και εγω. ναι πρωι πρωι εφαγε τον... αγλεορα... :hehe

nikcarina
25-05-11, 22:22
Γι'αυτό όταν κατέβηκα για πρωινό δεν βρήκα τίποτα, μόνο άδειο μπουφε;;;

corollapatra
26-05-11, 08:09
Ρε ουστ... Παλιοχαρακτήρες... Να δώσετε το τηλέφωνο της κυρίας που ανανέωνε το πρωινό να μας πει εάν πρόλαβε να αφήσει στο μπουφέ το κέικ σοκολάτας που έφερε... Το οποίο ήταν το 2ο κέικ... Κάποιο κομάντο του γλυκού νερού το πήγαινε αμάσητο... Για να μη πω επίσης ότι το ίδιο κομάντο και ένας τύπος με μία γκρι μπλούζα που έλεγε κάτι για Piraeus και Παράρτημα Πάτρας, είχαν κάνει το πιάτο μου σκουπιδοτενεκέ και πετάγανε σε αυτό τις μαρμελάδες και τα βούτυρα που τρώγανε οι ίδιοι με απώτερο σκοπό να κάνουν αυτό, να με συκοφαντήσουν...

Αλλά όπως είπε και ο φίλος Edessaios (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=5877) είμαι και στην ανάπτυξη... Έχω αρκετό μπόι να ρίξω ακόμη και καταναλώνω τις απαραίτητες ποσότητες φαγητού... (Το μπόι δε ξέρω γιατί δεν έρχεται...)

ranger
26-05-11, 08:25
Ρε ουστ... Παλιοχαρακτήρες... Να δώσετε το τηλέφωνο της κυρίας που ανανέωνε το πρωινό να μας πει εάν πρόλαβε να αφήσει στο μπουφέ το κέικ σοκολάτας που έφερε... Το οποίο ήταν το 2ο κέικ... Κάποιο κομάντο του γλυκού νερού το πήγαινε αμάσητο...
το κεικ πήγαινε αμάσητο επειδή το είχα αλείψει με την πραλίνα και γλίστραγε... :hehe :hehe :hehe :hehe

madvinegar
26-05-11, 08:48
Και καλα το κεικ με την πραλινα... Δεν μας ειπες ομως και για τα τρία κοτετσια αυγα που ξεκληρισες ξεσκίζοντας την ομελετα με το μπέικον!

Υ.Γ.: Πετρο μην τους υποστηριζεις. Αν τον ειχες στο δικο σου ξενοδοχειο θα εδινες μαχη για να μεινει κάτι και για το παιδι σου!:D

Alex-poli
26-05-11, 17:35
Με αγάπη...

agapiou
26-05-11, 17:41
Μπράβο Μιχάλη! Ειδικά η κάτω-κάτω αριστερά, απίστευτη!
Άντε και τον Ιούνη, για καφέ παραλιακώς, κάτω από το φάρο!!!

Αντρέα, μη τσ' ακούς! Παλιουχαρακτήροις! Φάι να μεγαλώεις!!!

wastegate
26-05-11, 18:42
Δημητρη εμενα μου αρεσε η φωτο σου που κοιτας την αποδειξη!χαχαχα

corollapatra
26-05-11, 19:32
Αντρέα, μη τσ' ακούς! Παλιουχαρακτήροις! Φάι να μεγαλώεις!!!Δεν τσ' ακούω μωρέ, το πουλί-πουλί να φουνάξω την αστνομία να τους καν' μυνση...


Δημητρη εμενα μου αρεσε η φωτο σου που κοιτας την αποδειξη!χαχαχα
Ναι, αυτός κοιτάει την απόδειξη αλλά λεφτά βγάζει μόνο η Μαρία... Τη ξαφρίσανε τη καημένη... :lol:

neoklis
26-05-11, 20:01
ντροπή ορέ μια γυναίκα να βγάζει λεφτά..................
ορέ ΑΝΤΡΕΣ:crazylol

Μαρία
26-05-11, 20:03
Πως με καταλαβαίνεις Αντρέα....και να ήταν μόνο αυτό....

corollapatra
26-05-11, 20:06
Πως με καταλαβαίνεις Αντρέα....και να ήταν μόνο αυτό....
Που πήγες και έμπλεξες ρε Μαρία...

Μαρία
26-05-11, 20:10
Που πήγες και έμπλεξες ρε Μαρία...
Που να το φανταστώ η καημένη..Θεώρησα ότι 2 αντρες θα με είχαν σαν πριγκίπισσα.....με ενα γλυκό τραγούδι για ξύπνημα,ενα καφέ στο κρεββάτι.....κάτι τελοσπάντων...αλλά ......
Ευτυχώς με άφησαν να διαλέξω κρεββάτι και δεν με έβαλαν στο μικρό το ντιβανάκι....:mrgreen:

agapiou
26-05-11, 20:29
Και ο Θάνος βγάζει λεφτά!!! Βασικά με του που ήρθε η απόδειξη, τους λέω "ξυλωθείτε"!!!
Μαρία, είχες την τιμή να είσαι με τον Αγαπίου! Ξέρεις πόσο τυχερή είσαι???
Και τα τραγούδια μου σε έβαλα να ακούσεις! Και δε με αφήσατε να βάλουμε Πάολα στο δρόμο...
Και πρωινό ξύπνημα είχαμε με τραγουδάκι! Και για του λόγου το αληθές, έβαλα το κάτω τραγούδι!!!

http://www.youtube.com/watch?v=cr9G-hgljoA

Μαρία
26-05-11, 20:36
Αποδεικνύεται περίτρανα τι τράβηξα...:ANGEL (δεν είχα και κανα υπογλώσσιο μαζί μου)
Δημήτρη για Πάολα το ξεχνάς...αν θες να πηγαίνουμε παρεούλα τα 3 μας....:hehe :hehe

agapiou
26-05-11, 20:43
Μα υπάρχει καλύτερο ξύπνημα, για να ξεκινήσεις την ημέρα με χαμόγελο??? :D
Πήξαμε στα ξένα βρε Μαρία!!! Αλλά θα το υποστώ και αυτό! Μπορώ να κάνω κι αλλιώς???? :crazylol

corollapatra
26-05-11, 22:23
Αααααααχχχχχ... Πάολα... Σα να λέμε Μέγαρο Μουσικής και Λυρική Σκηνή ένα πράγμα... Μα ρε Μαρία... Να μη θες Πάολα... Ε, όχι... Ντροπή...

agapiou
26-05-11, 22:26
Δεν μ΄αφήσατε να πάρω και τα cd μαζί μου...
Μέχρι και τα τραπέζια χορεύουν σε ένα live που έχω από τη Πάολα στη Βέροια!!!

Μαρία
26-05-11, 23:00
Ούτε ο Θάνος ακούει τέτοια.......:ouch δεν είμαι μόνο εγώ
Επρεπε να ήσασταν στο δωμάτιο όταν ξυπνήσαμε...
με το καλημέρα είχαμε τον σφαγμένο κόκορα......:crazylol

th@nos
26-05-11, 23:26
χαχχαχαχαχχαχα....δεν παιζεστε...κοκορα κρασατο με το καλημερα σας....α ρε μητσοοοο...Μαρια εχω κανει ενα ωραιο cd ολοκαινουριο με ξενα...ολα τα λεφτα...ευκαιρια να το ακουσουμε αν κατσει και παμε να δουμε τον Σωτο που τρεχει....ασε τις παολες και τις μαολες μητσο...:crazylol

ranger
27-05-11, 09:31
αμάν ρε παιδιά με αυτή την Πάολα (σαν τον Ντάφι Ντακ δεν είναι η φάτσα της;;;:)
σχετικά με το φαγητό όμως να μην τα βάζετε με τον agapiou... το άτομο καλύτερα να το ντύνεις παρά να το ταϊζεις. Είμαι σίγουρος ότι ρήμαξε τον μπουφέ στο ξεν. Πεζούλα (όπως έκανε και ο Αντρέας στο ξεν. Μεγδοβας!!!!!).
Μιχάλη, πολύ ωραίες οι φωτογραφίες σου!!!!

καλά γουστάρω απίστευτα... είχαμε πολύ καιρό να κάνουμε μια εκδρομή της προκοπής και ενθουσιαστικά! ήδη ανυπομονώ για την επόμενη!

TmNemesis
27-05-11, 10:41
αμάν ρε παιδιά με αυτή την Πάολα (σαν τον Ντάφι Ντακ δεν είναι η φάτσα της;;;:)
σχετικά με το φαγητό όμως να μην τα βάζετε με τον agapiou... το άτομο καλύτερα να το ντύνεις παρά να το ταϊζεις. Είμαι σίγουρος ότι ρήμαξε τον μπουφέ στο ξεν. Πεζούλα (όπως έκανε και ο Αντρέας στο ξεν. Μεγδοβας!!!!!).
Μιχάλη, πολύ ωραίες οι φωτογραφίες σου!!!!

καλά γουστάρω απίστευτα... είχαμε πολύ καιρό να κάνουμε μια εκδρομή της προκοπής και ενθουσιαστικά! ήδη ανυπομονώ για την επόμενη!

Έχω να πω,επιβεβαιώσω,ότι ο Δημήτρης στο πρωινό ήταν νορμάλ δεν τον πείραξε τον μπουφέ σχεδόν καθόλου.
Εξάλλου αν έτρωγε πολύ,αν τον τσάκιζε τον μπουφέ δεν θα μπορούσε να κάνει τα ακροβατικά του,βλ.φώτο...:jumpers

corollapatra
27-05-11, 11:24
Έτσι όπως βλέπω τον agapiou (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=10707) κρεμασμένο, το πιθανότερο είναι για πρωινό να έφαγε καμιά δεκαριά μπανάνες...

agapiou
27-05-11, 13:44
Αχ, όσο και αν "χτυπάτε", η Πάολα είναι Πάολα! Να μη σας δείξω τι άλλο ακούω!!!
Πες τα Θοδωρή! Έτσι! Φάγαμε δε λέω! Αλλά μετά από τη λήψη πρωινού, κατευθείαν στις εκγύμναση!

Υ.Γ.: Ισί, ου τιλιφταίους, πολύ κουόντρα μι πας...

corollapatra
27-05-11, 13:50
Μπααααα... Κατ' βάθους, σι συμπαθάου...

agapiou
27-05-11, 13:54
Η συμπάθεια ίνι ικατέρουθεν!!!

Και θα ξαναπώ κάτι που είπα μερικές σελίδες πριν.
Την εκδρομή το club τη χρειαζόταν. Από την άποψη ότι δεθήκαμε, και ζωντάνεψαν και οι σχέσεις μας, και το club.

corollapatra
27-05-11, 14:08
Και θα ξαναπώ κάτι που είπα μερικές σελίδες πριν.
Την εκδρομή το club τη χρειαζόταν. Από την άποψη ότι δεθήκαμε, και ζωντάνεψαν και οι σχέσεις μας, και το club.
Συμφωνώ και επαυξάνω...

keratsiniotis
30-05-11, 23:37
Παιδιά ισχύει η συνάντηση που κάνετε κάθε Παρασκευή στο Bizz στο Μικρολίμανο??? Γιατί την Πέμπτη μάλλον θα έρθω μάλλον Αθήνα και λέω να έρθω να σας γνωρίσω κι εγώ...

MARMEL
30-05-11, 23:40
πλεον δεν γινοντε συναντησεις για καφε λογω ελειψης συμμετοχων...

keratsiniotis
31-05-11, 12:25
και ποια είναι η επόμενη συνάντησή σας??? Δεν έχω δει κάτι ή δεν έχω παρατηρήσει...

agapiou
31-05-11, 13:14
Στην επόμενη συνάντηση, για τους εν Αθήναι κατοικούντες, θα βγει ανακοίνωση πιο πριν.

LISSAS
31-05-11, 14:25
πλεον δεν γινοντε συναντησεις για καφε λογω ελειψης συμμετοχων... εντάξει, αν όχι όλο το μαγαζί, δύο ταξί τα γεμίζουμε!!! Άντε να μαζευόμαστε πάλι, τώρα που καλοκαιριάζει...

corollapatra
19-06-11, 23:26
Φωτογραφία από την πανελλήνια που είχε ξεμείνει στο κινητό μου. Με το βλέμμα στο άπειρο...

TmNemesis
20-06-11, 00:06
Φωτογραφία από την πανελλήνια που είχε ξεμείνει στο κινητό μου. Με το βλέμμα στο άπειρο...

Είναι στιγμές χαλάρωσης στην επιστροφή και αναπόλησης τον ωραίων στιγμών που περάσαμε?
Βέβαια κρίνοντας από τον ήλιο μάλλον είναι η αρχή του ταξιδιού...για την συνέχεια όποιος ήρθε ξέρει...:hehe

ΥΓ:Ανδρέα, πολύ ωραία η υπογραφή σου.χαχαχα..

corollapatra
20-06-11, 07:46
Εάν δε κάνω λάθος, είναι από την επιστροφή στο ferry του Ρίου (διακρίνεται και η γέφυρα), εξ' ου και ο προβληματισμός και τα λίγα δάκρυα στα μάτια των ranger (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=5063) και Janakas (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=4981) για τις απίστευτες στιγμές που ζήσαμε και οι οποίες είχαν μόλις τελειώσει...

Υ.Γ.: Σχετικά με την υπογραφή, ε, δεν είναι και κάτι πρωτόγνωρο για εσένα... Χαχαχαχα...

Janakas
20-06-11, 13:38
Είναι στιγμές χαλάρωσης στην επιστροφή και αναπόλησης τον ωραίων στιγμών που περάσαμε?
Βέβαια κρίνοντας από τον ήλιο μάλλον είναι η αρχή του ταξιδιού...για την συνέχεια όποιος ήρθε ξέρει...:hehe

ΥΓ:Ανδρέα, πολύ ωραία η υπογραφή σου.χαχαχα..

Απο τον γυρισμο ειναι,σιγουρα!!! Εδω ειχαμε γυρισει πλατη να μην φαινονται τα ζουμια.. μονο και μονο αυτο φτανει..
Τελεια φωτογραφια Αντρικο!Ειχα ξεχασει οτι την ειχαμε βγαλει εντωμεταξυ!