PDA

Επιστροφή στο Forum : ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ!!!!!!


Lynx
18-03-11, 10:30
Ανοίγω αυτό το πόστ για να κανονίσουμε κάποια συνάντηση τις επόμενες μέρες ή και βδομάδες, όπως μας βολέψει!!! Θα γίνει η Πανελλήνια συνάντηση στον Μάϊο και εμείς ακόμα!!! Τι θα γίνει??? Ο Μούχας παραπονιέται:yell!!! Άντε ξυπνήστε σας παρακαλώ και γράψτε καμία πρόταση!!! Που είστε ρε Ηρακλή και Χρήστο?? We need...TsipourOS!!!

makatos3sgte
20-03-11, 21:47
Πειτε μερα και ωρα και ειμαι μεσα Αντε να πουμε κανενα ψεμα

giannis gt
20-03-11, 21:49
Πειτε μερα και ωρα και ειμαι μεσα Αντε να πουμε κανενα ψεμα

Θα σου φερω και τον φιλο σου τον Στελιο απο τις βαρκες ,να πειτε πολλα(ψεματα)!!!:hehe

GEORGE N.
20-03-11, 21:57
Ειμαι μεσα παιδες για οτι πει η παρεα της Θεσσαλιας.

Το τσιπροο περιμενει!!!!!!!!!!

makatos3sgte
20-03-11, 21:59
Eμεις η βαρκαρηδες οταν συναντιεμαστε μονο ψεματα λεμε (ενω με τα αμαξια λεμε μονο μεγαλα ψεματα)

giannis gt
20-03-11, 22:31
Aντε πειτε ποτε και που?

MITSOS
21-03-11, 08:57
Θα σου φερω και τον φιλο σου τον Στελιο απο τις βαρκες ,να πειτε πολλα(ψεματα)!!!:hehe

προς το παρόν, αν συνεχίσει έτσι ο καιρός θα χρειαστούμε και βάρκα για να πάμε Λάρισα.
να σταματήσουν πρώτα οι βροχές και οι κακοκαιρίες και μετά βλέπουμε, σωστά?

makatos3sgte
21-03-11, 09:03
προς το παρόν, αν συνεχίσει έτσι ο καιρός θα χρειαστούμε και βάρκα για να πάμε Λάρισα.
να σταματήσουν πρώτα οι βροχές και οι κακοκαιρίες και μετά βλέπουμε, σωστά?
Μιτσο αμα υπαρχει ορεξει ολα γινονται και δεν φταιη ο καιρος ας ριχνη χιονι και να μαζευτουμε να παιξουμε χιονοπολεμο

MITSOS
21-03-11, 10:49
Μιτσο αμα υπαρχει ορεξει ολα γινονται και δεν φταιη ο καιρος ας ριχνη χιονι και να μαζευτουμε να παιξουμε χιονοπολεμο

και πάλι σωστά. Άλλωστε κι εσύ κι εγώ διαθέτουμε τετρακίνητα (μόνο που το δικό σου είναι........λίιιιιγο πιο γρήγορο).
χα χα χα!!!

KOLNIK
21-03-11, 21:37
Επιτελους ρε παιδια!!!ΑΜΑΝ,καναμε να δουμε μια δημοσιευση για συναντηση απο την κοπη της πιτας!!Αντε να τσακισουμε κανενα τσιπουρακι και να τα πουμε απο κοντα...Πλακα-πλακα παντως,αμα φτασουμε στο σημειο να περιμενουμε μια Πανελληνια συναντηση για να μαζευτουμε και εμεις....καηκαμε!!!:fierydevil Απαιτω πιο συχνες συναντησεις και ο οσο αφορα τον καιρο,δεν ειναι δικαιολογια...Ας κανουμε τις προτασεις μας.....

Lynx
21-03-11, 22:54
Εγώ σκέφτομαι για το άλλο Σ/Κ, δλδ 2-3 Απριλίου!!! Αν υπάρχει κάποια άλλη πρόταση, ας υποθεί για να τις συζητήσουμε.

giannis gt
22-03-11, 12:06
Εγω ειμαι μεσα για το ΣΚ στης 2-3!

KOLNIK
22-03-11, 20:37
Και εγω δεν εχω προβλημα για 2-3...αν επεφτε ομως 1η του μηνα δεν θα σας πιστευα!!!:crazylol !!!!!!!!:fierydevil Να πουμε και μερος ομως ε???

tsaftsouf20V
22-03-11, 21:45
Για μερος θα προτεινα αυτη τη φορα κατα βολο μερια για τσιπουρακι κιολας....

Χρηστος
23-03-11, 10:52
και εγω μεσα για βολο!

KOLNIK
24-03-11, 18:54
Αν ειναι για τσιπουρακια και εγω για Βολο...που αλλου?Ελατε να μαζευομαστε!!!:fierydevil

KOLNIK
28-03-11, 19:38
Τι εγινε ρε παιδια???Σε ολη την Θεσσαλια,μονο 5-6 μελη ειμαστε?Αντε να βρεθουμε...:fierydevil

giannis gt
30-03-11, 00:11
Kανενα Νεο ρε παιδια για την συναντηση στο Βολο που λεγαμε???
Σαββατο 2 η Κυριακη 3 και τι ωρα???
Αντε ξημερωνει Τεταρτη ,πρεπει να κανονισουμε!!!

toyota mania
30-03-11, 15:25
Σαββατο με βολευει, αλλα Κυριακη δεν θα μπορεσω.

MITSOS
30-03-11, 17:41
Να 'μαι κι εγώ.......Είπα μιας κι έχουμε Σαρακοστή να μη λείπω εγώ, ο Μάης!
χα χα χα!!!!!!!
Μιας και είμαστε αρκετοί Βολιώτες, ας ορίσουμε και το μαγαζί που θα πάμε (ότι θα είναι στην παραλία εννοείται) για να μην το ψάχνουμε τελευταία στιγμή.
Από την πλευρά μου, για μέρα προτείνω Σάββατο και για ώρα 1.30 με 2 (μετά τις 2.30 δε βρίσκεις ούτε σκαμπό).
Εγώ αν δεν τη χρειάζεται ο brother θα έχω την carina οπότε αν είναι παίρνω τον Χρήστο, τον tsaftsouf και τον giannisgt.
Αν βολευόμαστε με το Σάββατο ρίξτε λοιπόν και προτάσεις για μαγαζί για να είμαστε κομπλέ.
Εκτός από τον Ηρακλή αν έρθουν και άλλα αυτοκίνητα από μακριά καλύτερα θα είναι να τα αφήσουμε στη Λαρίσης και να κατεβούμε στην παραλία με 2 αυτοκίνητα και για να μην πληρώνουμε το parking (να κάτσουμε όσες ώρες θέλουμε, να πάμε μετά και πιο δίπλα για καφεδάκι. με 0όσα θες για 3-4 ώρες παρκάρισμα το πίνεις το καφεδάκι σου).

giannis gt
30-03-11, 23:27
Εγω παιδια ,δεν εχω προβλημα ειτε Σαββατο ειτε Κυριακη ,αλλα αφου ο Ηρακλαρας μπορει Σαββατο ΝοProblem!
Μην σε απασχολει Μητσο το πως θα κατεβω εγω ,εχω το Scooter !!!
Μπορω επισης να παρω και τον Χρηστο μαζι!Οντως τα αμαξια στην Λαρισης και ειναι ΟΚ!!!
Ας μαζευτουμε και θα βρουμε να κατσουμε!!!Αρκει να εχει καλο καιρο ,να μην βρεχει και μας χαλασει το χαβαλε ,εξω σε τραπεζακι με ηλιο και θαλασσα διπλα!!!
Θεωρω οτι αν 1 ωρα συναντηθουμε Λαρισης εκει στην SUBARU μπροστα μεχρι να συντονιστουμε 1.30 θα μαστε παραλια και θα καθομαστε!!!

makatos3sgte
31-03-11, 10:16
Σαβατο μεσημερη δεν μπορω να ερθω αν γινεται απογευμα καλως η κυριακη μεσημερυ αλες ωρες δεν μπορω Αληθια γιατι δεν κανουμε συναντησυ δευτερα πρωι 9 ωρα ας πουμε?

MITSOS
31-03-11, 10:48
Τον καιρό πάντως δεν τον βλέπω να πηγαίνει καλά....
Οπότε μάλλον το ΟΚ θα το πούμε το Σάββατο το πρωΐ ανάλογα με τα κέφια του.
Τέλος να ζητήσουμε μια συγγνώμη από τον Κώστα τον Μακατό. Κώστα αν η πλειοψηφία λέει Σάββατο τότε δε μπορούμε να αλλάξουμε τη μέρα.
Γιάννη η μόνη μου ένσταση είναι γι' αυτό που έγραψες σχετικά με τον ήλιο. Την έκανα την ηλιοθεραπεία μου το περασμένο ΣΚ στο κτήμα και έχω....αρπάξει λίγο στο ψήσιμο....γι' συτό τώρα μόλις βλέπω ήλιο......την κάνω.

ltsantar
31-03-11, 18:42
Ο καιρός το Σάββατο θα είναι καλός [τουλάχιστο δε θα βρέχει] πρόγνωση meteo.Για γράψτε ακριβώς την ώρα και την τοποθεσία που θα βρεθούμε στο Βόλο και μην το αφήνετε για την τελευταία στιγμή.Υπάρχουν και υποχρεώσεις που πρέπει να τακτοποιηθούν.

toyota mania
31-03-11, 20:24
Ας το κανουμε ποιο αργα να ερθει και ο Κωστας.Εγω λογικα θα (εαν) ερθω με τον Λεωνιδα.

tsaftsouf20V
31-03-11, 21:46
Εαν το κανουμε πιο αργα πχ 5-6 τοτε θα μπορεσω να ερθω κ εγω...

MITSOS
31-03-11, 22:59
no problem και από εμένα, να το κάνουμε απόγευμα προς βραδάκι.
standarέψτε την ώρα και είμαστε ΟΚ.
ραντεβού για μάζωξη στα δεύτερα φανάρια όπως ερχόμαστε από Λάρισα (έξω από την αντιπροσωπεία SUBARU).

george1973
31-03-11, 23:38
Και εγώ θέλω να έρθω αλλά δουλεύω,περίμενα το πρόγραμμα του μήνα μήπως είμαι πρωί 2 κ 3 του μηνός αλλά δεν...

tsaftsouf20V
01-04-11, 09:17
Κατα τις 6 καλα ειναι? Βολευομαστε ολοι?? Κωστας? Ηρακλης?

makatos3sgte
01-04-11, 09:29
Κατα της 6 καλα ειναι απο εμενα οκ

Χρηστος
01-04-11, 15:08
εγω ειμαι μεσα οτι ωρα θελετε!

MITSOS
01-04-11, 15:30
6 λέω κι εγώ.

MITSOS
01-04-11, 15:31
6 λέω κι εγώ οπότε το τσιπουράκι θα είναι σχεδόν βραδινό.
sorry για το διπλοποστάρισμα.

KOLNIK
01-04-11, 18:52
Εγω απο μεριας μου παιδες,και λογο δουλειας,6 το απογευμα τσιπουρο δεν μπορω να πιω...Συγνωμη κι'ολας,αλλα,για μεσημερακι και για βραδακι θα μπορουσα να σας κανω παρεα.Παρ'ολα αυτα ελπιζω καποια στιγμη να βρεθουμε μια βολικη ωρα...:fierydevil

GEORGE N.
01-04-11, 20:25
Παιδια καλησπερα, καιρο εχουμε να τα πουμε. Τοσες μερες παρακολουθω το θεμα αλλα δεν γραφω καποιο ποστ γιατι δεν ξερω ακομη αν θα καταφερω να ερθω λογου προσωπικων υποχρεωσεων. Αν τα καταφερω να ερθω θα σας παρω τηλ αλλιως να περασετε τελεια και..... σας ζηλευω χαχαχαχααχα:roll::roll:

giannis gt
02-04-11, 01:42
Εγω παιδια μπορω αλλα θα αργησω να ερθω γιατι εχω μια μεταφορα με τον πατερα μου!Οποτε βρεθειτε εσεις και θα επικοινωνησω με τον Χρηστο να ερθω να σας βρω!!!Πιστευω το πολυ 7-7.30 να ειμαι μαζι σας!!!:D

MITSOS
02-04-11, 10:41
Το συγκεκριμένο πόστ διαγρέφτηκε από εμένα, δηλαδή τον MITSOS λόγο αλλαγής γνώμης.

makatos3sgte
02-04-11, 11:20
Τελικα ποσα ατομα θα ερθουν στην συναντηση?

laios
02-04-11, 11:36
ρε παιδια παρακολουθω πολλες φορες θελετε να κανονισετε για μια συναντηση και γινεται χαμος.
οριστε μερα και ωρα και οσοι μπορουν να ερθουν ας ερθουν,απο κει και περα αν αργησει καποιος τα βρισκουμε με το κινητο.
και εγω να πω την αληθεια καποιες φορες ειπα θα ερθω και με πηγαν στραβα τα πραγματα και δεν ηρθα.τι να κανουμε.

MITSOS
02-04-11, 13:27
Τελικά και αυτό ισχύει 1000% άλλαξα γνώμη. Θα μου πείτε βέβαια σιγά και πόσο κράτησε η προηγούμενη αρνητική μου στάση....2-3 ωρίτσες.
Μίλησα και πριν από λίγο με τον Χρήστο.
Όπώς είχαμε πει λοιπόν, Σήμερα στις 6 το απόγευμα στα δεύτερα φανάρια μπαίνοντας από Λάρισα θα περιμένουμε όσους θέλουν να τα πούμε από κοντα.

laios
02-04-11, 13:40
Τελικά και αυτό ισχύει 1000% άλλαξα γνώμη. Θα μου πείτε βέβαια σιγά και πόσο κράτησε η προηγούμενη αρνητική μου στάση....2-3 ωρίτσες.
Μίλησα και πριν από λίγο με τον Χρήστο.
Όπώς είχαμε πει λοιπόν, Σήμερα στις 6 το απόγευμα στα δεύτερα φανάρια μπαίνοντας από Λάρισα θα περιμένουμε όσους θέλουν να τα πούμε από κοντα.

ετσι :fierydevil
με λιγα λογια ΠΟΥ+ΠΟΤΕ!
γιατι με επιασε λοξυγγας? μηπως καποιοι με κρινουν......?

giannis gt
03-04-11, 20:10
Ευχαρισουμε τα παιδια απο Λαρισα που ηρθαν χθες εδω στον ομορφο Βολο καθως και ενα μεγαλο ευχαριστω στο φιλο Λεωνιδα που ηρθε απο πιο μακρια τα Τρικαλα!!!
Επειδη ακουστηκαν μερικα παραπονακια και δικαιως η επομενη συναντηση ας ειναι Τρικαλα -Καρδιτσα!!!!
Αρκει να βρεθουμε!!!
Τουλαχιστον δεν μας τα χαλασε ο καιρος αυτη τη φορα και sorry που αργησα λιγο αλλα δεν γινοταν αλλιως!!!
Τωρα και στην Πανελληνια συναντηση με ακομα περισσοτερα κους-κους!!!

MITSOS
03-04-11, 20:45
Με τη σειρά μου θα συμφωνήσω με το φίλο Γιάννη και θα επαυξήσω λέγοντας ότι η επόμενη συνάντηση ΘΑ (και όχι ας) είναι στην Καρδίτσα ή τα Τρίκαλα (εκτός της πανελλήνιας).
Και μιας και έρχεται το Πάσχα και πιθανότατα όπως και κάθε χρόνο και ο 2579 στην Καρδίτσα, Χρήστο θα γίνει η πατροπαράδοτη πλέον ανοιγματοκαφεδοσουβλακοσυνάντηση της Καρδίτσας?
Μόνο που φέτος θα κινηθεί σε πιο τουρμπίσια επίπεδα.

Χρηστος
04-04-11, 16:26
Με τη σειρά μου θα συμφωνήσω με το φίλο Γιάννη και θα επαυξήσω λέγοντας ότι η επόμενη συνάντηση ΘΑ (και όχι ας) είναι στην Καρδίτσα ή τα Τρίκαλα (εκτός της πανελλήνιας).
Και μιας και έρχεται το Πάσχα και πιθανότατα όπως και κάθε χρόνο και ο 2579 στην Καρδίτσα, Χρήστο θα γίνει η πατροπαράδοτη πλέον ανοιγματοκαφεδοσουβλακοσυνάντηση της Καρδίτσας?
Μόνο που φέτος θα κινηθεί σε πιο τουρμπίσια επίπεδα.


δεν εχω τετοια προβληματα εγω μιτσο, ανοιγω και με τουρμπατα για χαβαλε!
οντως περσασμε ωραια με τα παιδια απο λαρισσα και απο τρικαλα και την επομενη συναντηση θα την κανουμε προς τρικαλοκαρδιτσα μερια!

makatos3sgte
04-04-11, 17:05
Καλη φαση καφε-ψεματα για αμαξια Η επομενη συναντησει τρικαλοκαρδιτσο μερια ειμαι μεσα πειτε μερος και ωρα Λεωνιδα-Χρηστο στην επομενη συναντυσει δεν φευγεται αν δεν οδηγησεται το ε12-3sgte

ltsantar
04-04-11, 20:04
Κώστα,δεν είναι ότι δε θέλω να οδηγήσω το cololla,αλλά μετά ''φοβάμαι'' πως θα σου φέρω το avensis,να το κάνεις κι αυτό 3s-gte.

nikcarina
04-04-11, 20:33
Μπράβο ρε παλικάρια!!!
Κώστα μην δώσεις το 3S στον Χρήστο γιατί μετά σε βλέπω να θυμάσαι τα παλιά και να κυκλοφορείς ξανά με Carina!!!

KOLNIK
04-04-11, 20:44
Καλα τα λετε παιδες!!!Συμφωνω ως προς το μερος,μιας και δεν εχω παει ποτε προς τα εκει,αλλα κανονιστε να βολεψει η μερα και η ωρα αυτην την φορα...Οσο για την Πανελληνια Συναντηση,βλεπω οτι αργουν πολυ οσο αφορα το προγραμμα και δυσκολα θα καταφερουν πολλοι να παρευρεθουν τελευταια ωρα!:fierydevil

agapiou
04-04-11, 21:06
Αν και off topic, έχουμε κάνει ένα πλάνο του προγράμματος της πανελλήνιας, και έχουμε μιλήσει με κάποια ξενοδοχεία για τιμές, και διαθεσιμότητα δωματίων. Απλά προσπαθούμε να καταλήξουμε. Λίγο ακόμα υπομονή, και θα ανακοινώσουμε ότι έχουμε μέχρι τώρα...

giannis gt
04-04-11, 21:19
Κώστα,δεν είναι ότι δε θέλω να οδηγήσω το cololla,αλλά μετά ''φοβάμαι'' πως θα σου φέρω το avensis,να το κάνεις κι αυτό 3s-gte.
Και που ειναι το κακο δεν καταλαβαινω Λεωνιδα???:hehe

Αντε Κωστα παρε και ενα περιστροφο μαζι σου την επομενη φορα να αναγκασεις τον Λεωνιδα με το ζορι να το παρει βολτα και μετα θα τον αναγκασω να παρει το punto μου!!!:hehe :hehe :beg

Θελω φιλο Λεωνιδα να τον βλεπω με αναποδα να τουρμπιζει και να σπιναρει παλευοντας με τα τιμονια να βρει προσφυση!!!:shoothim :shoothim :shoothim :wink:

Lynx
04-04-11, 23:47
Καλη φαση καφε-ψεματα για αμαξια Η επομενη συναντησει τρικαλοκαρδιτσο μερια ειμαι μεσα πειτε μερος και ωρα Λεωνιδα-Χρηστο στην επομενη συναντυσει δεν φευγεται αν δεν οδηγησεται το ε12-3sgte

Καλά Κώστα, δεν χάθηκε και ο κόσμος, αν δεν θέλουν ο Χρήστος κ ο Λεωνίδας να οδηγήσουν το αμάξι σου, προσφαίρομαι εγώ!!!:hehe:hehe:hehe:hehe

ranger
05-04-11, 09:38
καλά ρε, κάνετε συναντήσεις και δεν βγάζετε ούτε μια φωτογραφία να καμαρώσουμε τις μουτσούνες σας;;;;;

Lynx
05-04-11, 11:29
Να σου την αλήθεια bro, μας είχαν πάρει τα μυαλά τόσο οι συζητήσεις που είχαμε, όπου όχι μόνο φώτο δεν βγάλαμε, αλλά ούτε και για τσίπουρα σκεφτήκαμε να πάμε!!!! Αλλά δεν πειράζει, περάσαμε ωραία. Τον Τσαφτσουφ έπρεπε να βγάλουμε φώτο μιας και είχαμε μαύρα μάτια:fight:fight να τον δούμε... αλλά δεν μπορώ να πώ ότι έχει κ μουτσούνα για φώτο!!!:hehe:hehe:hehe Πλακίτσα!!!

MITSOS
05-04-11, 11:58
Καλη φαση καφε-ψεματα για αμαξια Η επομενη συναντησει τρικαλοκαρδιτσο μερια ειμαι μεσα πειτε μερος και ωρα Λεωνιδα-Χρηστο στην επομενη συναντυσει δεν φευγεται αν δεν οδηγησεται το ε12-3sgte

και που να οδηγήσουν και την τετρακούνα τη celica Κώστα.
έχω μπει μια φορά συνεπιβάτης σε integrale με γύρω στα 260άλογα και ο τρόπος που η τετρακίνηση σε κολλάει στο κάθισμα είναι απερίγραπτος!!!
φαντάζομαι τί θα κάνει το θηρίο σου μιας και γράφει τετρακοσάρι σε κάτω από 12δλ (11.7 αν θυμάμαι καλά, αλλιώς διόρθωσέ με).
αλλά θα συμφωνήσω και με τον Λεωνίδα (άλλωστε στο είχα πει και για τη δίλιτρη ατμόσφαιρα που έχεις). Κι εγώ αν κάνω βόλτα με μια από τις celica μετά θα θέλω είτε βαριά για να σπάσω τη δικιά μου ή βενζίνη για να την κάψω.
χα χα χα!!!

MITSOS
05-04-11, 12:00
καλά ρε, κάνετε συναντήσεις και δεν βγάζετε ούτε μια φωτογραφία να καμαρώσουμε τις μουτσούνες σας;;;;;

είμαστε underground τύποι????????
ή φοβόμαστε μην καεί το φίλμ???????
μάλλον το δεύτερο!
χα χα χα!!!!!!!!!

makatos3sgte
05-04-11, 12:31
Καλυτερα που δεν βγαλαμε φοτο μονο αντρες να λενε ψεματα αν ηταν και καμια ομορφη υπαρξει τοτε να βγαζαμε:mrgreen:

MITSOS
05-04-11, 13:24
Και για όσους δεν έχουν ακουστά το δεύτερο θηρίο του Κώστα, πέρα από την 12άρα:

http://www.youtube.com/watch?v=b4UH2Dql_NA&feature=related

MITSOS
05-04-11, 13:40
Και σταματώ ως εδώ.
Με δυο φωτό της ίδιας γενιάς. Ίδιας εννοώντας βέβαια μόνο εξ' όψεως. Γιατί πέρα από τις εξωτερικές λαμαρίνες, το κόκκινο θηρίο στα αριστερά με το δικό μου στα δεξιά.......καμία σχέση και........η μέρα με τη νύχτα.

Χρηστος
05-04-11, 18:07
Καλυτερα που δεν βγαλαμε φοτο μονο αντρες να λενε ψεματα αν ηταν και καμια ομορφη υπαρξει τοτε να βγαζαμε:mrgreen:

ετσι-ετσι,την επομενη θα φερω και ανατολικο μπλοκ!

tsaftsouf20V
05-04-11, 19:57
Καλυτερα που δεν βγαλαμε φοτο μονο αντρες να λενε ψεματα αν ηταν και καμια ομορφη υπαρξει τοτε να βγαζαμε:mrgreen:

Ψεματα λες οτι λεγαμε? δλδ αυτα που μου ειπες περι πισω κινησης στα μοντελα που σε ρωτησα ηταν κ αυτα ψεματα??? Δεν θα το αντεξω κ αυτο....

makatos3sgte
05-04-11, 20:36
Ψεματα λες οτι λεγαμε? δλδ αυτα που μου ειπες περι πισω κινησης στα μοντελα που σε ρωτησα ηταν κ αυτα ψεματα??? Δεν θα το αντεξω κ αυτο....
Λεγοντας (ψεματα) ενοηται στην γενικη κουβεντα και οχι συγκεκρημενα στην κουβεντα περη πισωκινησης μην αγχωνεσαι

giannis gt
06-04-11, 00:46
Bρε ειστε τυχεροι που δεν ηρθε ο Στελακης ,εκει να δειτε ψεμματα!!!!:D
Για NISSAN Skyline GTI-R V SPEC και αλλα τετοια ωραια!Ο Χρηστος τον εχει ζησει!!!

tsaftsouf20V
06-04-11, 19:29
Λεγοντας (ψεματα) ενοηται στην γενικη κουβεντα και οχι συγκεκρημενα στην κουβεντα περη πισωκινησης μην αγχωνεσαι

Προς στιγμην ομως μια τρομαρα την πηρα... Αυριο το απογευμα θα εισαι στο μαγαζι??

makatos3sgte
07-04-11, 09:18
Μετα τις 6 το απογευμα θα ειμαι μεχρη τις 10 το βραδυ κερναο καφε-ουισκι

MITSOS
07-04-11, 11:57
Προς στιγμην ομως μια τρομαρα την πηρα... Αυριο το απογευμα θα εισαι στο μαγαζι??

Αν είναι να παίξει μεγάλη παρέα για αύριο το απόγευμα είμαι μέσα.
Να πούμε και στον Χρήστο και τον giannisgt (ίσως και με Στελάκη) και φύγαμε.
Tsaftsouf ενημέρωσέ μας.
Αν ο καιρός είναι καλός θα έχω και την carina οπότε πάμε με το δικό μου ακόμη και 5 (έχει χώρο η carina).
Εκτός και αν φοβάστε μη μάθουμε τα μυστικά σας....
χα χα χα!!!!!!!!!

Και κάτι σχετικά με βελτιώσεις. Μια αγγελία από παληκάρι με βλέψεις κατά formula atlantic μεριά (ξηρά κάρτερ και δε συμμαζεύεται όπως βλέπεται). Αν υποψιαστώ πως παίζουν τέτοια πράγματα και στην Ελλάδα....ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ που έλεγε και η χήρα στον Λαζόπουλο!

http://www.car.gr/parts/view/1375134/

KOLNIK
06-10-11, 21:25
Καλησπερα σε ολους!!Μετα απο πολυ-πολυ καιρο,πιστευω πως ηρθε η ωρα να συναντηθουμε και να τα πουμε απο κοντα.Εν'οψη και του TRACKDAY καλο θα ειναι να ανταλλαξουμε αποψεις,γνωσεις και για οσους παρουν μερος απο την Θεσσαλια να ενημερωθουμε για τις ετοιμασιες που κανει ο καθενας για την παρουσια στο event!Ολα παιζουν....καφεδακι,τσιπουρακι,κρασακι οτι θελει ο καθενας ας προτεινει,οπως επισης και για το που θα μπορουσαμε να βρεθουμε.Περιμενω απο ολους να εκφραστουν και να προτεινουν....Σας ευχαριστω και ελπιζω να καταφερουμε να βρεθουμε!:fierydevil

GEORGE N.
06-10-11, 21:49
Νικο καλησπερα, με την ευκαιρια προτεινω το εξεις, να τα πουμε απο κοντα την Κυριακη 16-10 στα Τρικαλα. Εκεινη την ημερα εχει αγωνα προταθληματος TTRC και μιας που θα τρεχω θα χαρω να τα πουμε απο κοντα πινωντας καφεδακι και συζητοντας και λεγωντας "ψεματα" που λεει και ο φιλος Μακατος.

giannis gt
06-10-11, 23:06
Εγω μεσα ειμαι για την συναντηση οπου και οποτε θελετε!
ΕΚΤΟΣ απο την Κυριακη 16-10 αφου εχουμε στις Σερρες το trackday για το οποιο μας πουλησες φιλε Γιωργο!!!
Εγω με Στελακη θα ανεβουμε να τρεξουμε οποτε οσοι πιστοι προσελθετε!
Μητσο αν ψηνεσαι για Σερρες παρε με τηλ.εχω γραψει και στο trackday αν θελεις για συνοδηγος και βοηθος!!!

GEORGE N.
06-10-11, 23:09
Γιανναρα ξερεις καλα πως δεν σας πουλησα, πουλησα αλλα ειναι κατι που πραγματικα δεν θελω να το σκεφτομαι και αναφαιρομαι στο οικονομικο. Τα εβαλα κατω και δεν βγαινω ωστε να μπορεσω να ερθω. Πραγματικα εχω ξενερωσει τρελα.... Λυπαμαι!

giannis gt
06-10-11, 23:19
Καταλαβαινω ρε Γιωργο ολοι ετσι ειμαστε πιστεψε με ,αφου ημουν ετοιμος να μην ανεβω και εγω και ας εχανα και τα 50ευρω συμμετοχη γιατι θελω κανα 150αρι να ανεβοκατεβω...!!!
Αλλα λεω δεν γ@μιεται θα παω και θα κανω την Κ@λα μου!ΜΟΝΟ αυτο μας εχει μεινει!!!

KOLNIK
06-10-11, 23:35
Οποτε μαλλον για 16-10 δεν παιζει?Εγω εχω εναν γαμο στις 15,γλεντι μετα και μαλλον αγνωστο το ποτε θα ξυπνησω την επομενη!Να δουμε ομως τι θα ποσταρουν και οι υπολοιποι,μετα αποφασιζουμε καλυτερα....Δεν μας πηραν και οι μερες σβαρνα για να το επισπευσουμε,οσο περισσοτερο οργανωθουμε τοσοι πιο πολλοι θα συναντηθουμε!

giannis gt
08-10-11, 11:08
Για 16-10 σιγουρα οχι Νικο!Οποια αλλη ημερα το συζηταμε με τα αλλα παιδια!!!

KOLNIK
08-10-11, 19:02
Παμε τοτε να πουμε για το επομενο Σ/Κ που ειναι 22-23?
Αλλα δεν βλεπω να ποσταρουν αλλοι και προς το παρων μονο 3 ειμαστε!:fierydevil

tsaftsouf20V
08-10-11, 20:49
22-23 ειμαι μεσα αλλα που τελικα?

KOLNIK
09-10-11, 11:35
Κατσε να δουμε ποσοι θα συμφωνησουμε-μαζευτουμε και το μερος θα το βρουμε...Ας κλεισουμε ημερομηνια και συμμετοχες πρωτα!

giannis gt
09-10-11, 19:21
Εγω ειμαι μεσα!!!ΜΟΝΟ 29/10 δεν μπορω!!!

KOLNIK
09-10-11, 21:00
Ωραια!Οποτε,προς το παρων ειμαστε 4 αν δεν κανω λαθος...μαζι με τον Γιωργο απο Λαρισα.Αν καποιος μπορει να εντοπισει εκτος φορουμ και κανενα αλλο μελος,ας τον ενημερωσει...Παμε για 22 η' 23 του μηνα!:fierydevil

makatos3sgte
10-10-11, 08:54
Μεσα και εγω πειτε μερος και ωρα Εκτος απο πρωι σαβατου

KOLNIK
10-10-11, 14:02
Σιγουρα οχι για πρωινο Σαββατου!Λιγο-πολυ ολοι εχουμε δουλεια...μπορουμε ομως για βραδυ να κανονισουμε και μετα για Κυριακη πιο χαλαρα!

giannis gt
10-10-11, 21:40
Επειδη ο Χρηστος που θα τον ειδοποιησω και γω αν δεν εχει δει το post δουλευει βραδυ θεωρω οτι μεσημερακι Κυριακης αν ειναι για φαγητο και Σαββατο απογευμα η Κυριακη απογευμα αν ειναι για καφε!
Δηλαδη αποκλειουμε τα πρωινα του Σαββατου και της Κυριακης!
Μητσο που εισαι????

KOLNIK
10-10-11, 22:22
Το μεσημερακι Κυριακης για κρασακι και κανα μεζεδακι η' τσιπουρακι μου ακουγεται πιο καλο...Συμφωνω παρ'ολα αυτα και για απογευματακι η' βραδυ Σαββατου για ποτακι η' καμια μπυριτσα!Ειμαι μεσα με τον Γιαννη...

KOLNIK
13-10-11, 23:11
Δεν βλεπω να μαζευομαστε τελικα για να τα πουμε...Αν ειναι,οσοι μαζευτουμε μεχρι και την αλλη εβδομαδα,να κανονισουμε μεταξυ μας!Προς το παρων,καλη επιτυχια να ευχηθω στον Γιωργο για την Κυριακη που τρεχει στα Τρικαλα και απο κοντα μετα θα μας τα πεις λεπτομερος!!

KOLNIK
17-10-11, 19:42
Λοιπον παιδες!Ο αγωνας του Γιωργου μετατεθηκε για την Κυριακη 23 του μηνα.Οποτε αν υπαρχει διαθεση μπορουμε να τα πουμε Σαββατο βραδυ για ποτακι καπου η' να το παμε πιο πισω για να πεσει Κυριακη?Οτι πει η πλειοψηφια!
:fierydevil

giannis gt
17-10-11, 19:51
Εγω το Σαβ/κο ειμαι ελευθερος αλλα θα προτιμουσα ειτε Σαββατο απογευμα ειτε Κυριακη μεσημερι-απογευμα!

GEORGE N.
17-10-11, 21:43
Για Κυριακή εγω δεν θα μπορεσω λογο του αγωνα. Μπορω Σαββατο απογευματάκι ή αν ψυνεστε ελατε απο Τρικαλα μεσημερι στον αγωνα να περασουμε και τζαμι...

KOLNIK
23-08-12, 20:07
Αδερφια Θεσσαλοι!!!Μετα τις διακοπουλες,τα μπανακια,τις εκδρομουλες και αλλα καλοκαιρινα τερτιπια,για οσους βεβαιως μπορεσαν να τα κανουν,πιστευω οτι καλο θα ειναι να βρεθουμε να τα πουμε και απο κοντα!
Οποτε,ας τα καταφερουμε αυτην την φορα,πριν μας πιασει το φθινοπωρο,να πιουμε ενα καφεδακι παρεουλα ολοι μαζι!!!:fierydevil
Εσεις τι λετε?

giannis gt
23-08-12, 20:35
Για που λες Νικο?
Εγω μεσα ειμαι για το ΣΚ αυτο (πεφτει γρηγορα) ή το αλλο στις 1-2 /09 και μετα παμε για 8-9 Σεπ!!!Στις 15-16 αλλα και στις 22-23 εχει Σερρες ΤΕΤΡΑΚΟΣΑΡΙ και Λαμια Drag Day!!!Οποτε χλωμο!]
Υπαρχει ενδιαφερον καταρχας?

GEORGE N.
23-08-12, 20:52
Μεσα για καφε και τα παρελκομενα.Εγω θα ελεγα 8-9 ωστε να εχω ετοιμο σε κυκλοφορια το corolla μου.
Θα πρωτεινω Βολο ωστε να παω λιγο πιο κοντα στο Megane του Γιαννη, ετσι για καμια φωτο ξερετε εσεις.......:wink:

MITSOS
23-08-12, 23:37
Μεσα για καφε και τα παρελκομενα.Εγω θα ελεγα 8-9 ωστε να εχω ετοιμο σε κυκλοφορια το corolla μου.
Θα πρωτεινω Βολο ωστε να παω λιγο πιο κοντα στο Megane του Γιαννη, ετσι για καμια φωτο ξερετε εσεις.......:wink:

Γιώργο μήπως ήθελες να πεις για κανένα βίντεο???
Κάτι σαν κι αυτό????
http://www.youtube.com/watch?v=PUaqpt9Yx2Q
Πονηρούληδες.....
χα χα χα!

GEORGE N.
24-08-12, 00:21
Προς Θεου ποιος λεει για τετοια πραγματα.!!!!

KOLNIK
24-08-12, 23:40
Το μερος το κανονιζουμε ανετα....το θεμα ειναι οι συμμετοχη!!
Αν θα ειναι Βολος η' Λαρισα δεν υπαρχει προβλημα....
Ας αναμενουμε και τους υπολοιπους λοιπον να δωσουν το παρων!:fierydevil

giannis gt
25-08-12, 11:06
Χα!Χα!
Αν ειμαι ετοιμος με φιλμ και φλας τοτε Γιωργο θα βγαλουμε οσες φωτο θες!!!
8-9 Γιατι οχι!!!

GEORGE N.
25-08-12, 12:56
Μακαρι να εχεις και τα δυο γιατι θα πεσει πολυ χαμογελο...

giannis gt
25-08-12, 14:18
ΔΕΝ υποσχομαι τιποτα !Δεν εξαρταται δυστυχως μονο απο μενα!!!
Θα κανω τα αδυνατα ,δυνατα να ειμαι ετοιμος!!!

KOLNIK
27-08-12, 22:12
Για το.....τριτο ματι,προσφερω τις υπηρεσιες μου!!Προβλεπω μια αρκετα "θερμη" συναντηση παντως,εαν και οποτε γινει...:fierydevil

giannis gt
27-08-12, 23:25
Aφου ειπαμε ρε Νικο φωτο και βιντεο!!!!:banana
Τι συναντηση θα ειναι αλλιως???:hehe
Κανεις αλλος?:question
Αντε ρε παιδια θα βρεθουμε?

Απο ημερομηνια ποτε τελικα ?

Στις 2 του Σεπτεμβρη ή στις 9?

KOLNIK
28-08-12, 10:29
Εγω βολευομαι παντως με οτι ημερομηνια επιλεξουμε...Που ειστε οι υπολοιποι παιδες?:fierydevil

tsaftsouf20V
28-08-12, 20:25
Παιδια δεν το κανουμε καλυτερα 2 Σεπτεμβριου γιατι παιζει να μην ειμαι Ελλαδα στις 9...

giannis gt
30-08-12, 16:44
Οτι πει ο λαος Γιαννη!
Απλα επειδη ο Γιωργος ειπε για 8-9!

Αρα εγω και ο Νικος δεν εχουμε προβλημα!Ο Γιωργος θελει στις 8-9 και ο Γιαννης στις 1-2!

Κανεις αλλος για να παρουμε και μια αποφαση?
MITSOS-Χρηστος,απο Λαρισα κανεις ,Τρικαλα,Καρδιτσα?

GEORGE N.
30-08-12, 19:46
Παιδες επιδη δεν ξερω αν εχω ετοιμο το αυτοκινητο λογο επισκευης του διαφορικου-σασμαν μεχρι και 8 του μηνα δεν εχω θεμα να βρεθουμε και αυτο το ΣΚ.. Οτι θελετε.

giannis gt
30-08-12, 23:20
Αρα λοιπον και ο Γιωργος για αυτη την Κυριακη!
Οποτε εχουμε και λεμε:
1.giannis gt
2.MITSOS
3.GEORGE N.
4.KOLNIK
5.tsaftsouf
6.??????


Ωρα προτιμησης?

KOLNIK
31-08-12, 20:12
Αν βολευει απογευματακι...θα ειναι οτι καλυτερο!Αλλα εννοειται,οτι πει η πλειοψηφια...
:fierydevil

MITSOS
31-08-12, 20:54
Κυριακή απόγευμα και ώρα μετά τις 6.
Και πείτε και που θα πάμε για να μη
μαζευτούμε σε ανάποδο σημείο.
Προτείνω πάντως Αλυκές που έχει
και ωραία θέα (ξέρει ο giannisgt....).
Κατά Αγριά μεριά δεν το συνιστώ για
Κυριακή απόγευμα γιατί λογικά θα έχει φόρτο
από αυτούς που γυρνούν από τα μπάνια.

giannis gt
01-09-12, 00:33
Aλυκες κατα τις 6 λοιπον!
Οκ και οι λοιποι?
Γιωργο οκ?

GEORGE N.
01-09-12, 00:47
Θα μιλησουμε αυριο για το τελικο οκ.

giannis gt
01-09-12, 00:51
Εγινε George περιμενουμε......

MITSOS
01-09-12, 10:28
Aλυκες κατα τις 6 λοιπον!
Οκ και οι λοιποι?
Γιωργο οκ?

ΟΚ. Ραντεβού δηλαδή στις αλυκές στο τρίτο parking,
το πολύ μεγάλο, έτσι?
Θα είμαι εκεί.
Και αν δεν έρθει και κανένας...η θάλασσα είναι δίπλα
για καμία βουτιά.
ΟΚ περιμένω κι εγώ.

KOLNIK
01-09-12, 20:53
Λογο εκτακτου δρομολογιου,για παραλαβη απο Πτελεο,αυριο το απογευμα δεν θα ξερω αν θα σας προλαβω παιδες....Γκαντεμια!!!
Ελπιζω να καθαρισω γρηγορα και να περασω να σας δω,εστω για λιγο....
Εκτος αν το κανουμε λιγο πιο αργα,να προλαβω να γυρισω και να ειμαι και εγω στην παρεα....
Δειτε το αν γινεται και αναμενω!:fierydevil

giannis gt
01-09-12, 21:41
Παρε μας τηλεφωνο Νικο και θα δουμε!!!
Τωρα αν ειναι απο 18:00 να γινει 19:00 δεν ξερω ,αν μπορουν και οι αλλοι!!!

GEORGE N.
01-09-12, 21:52
Παίδες και από εμένα δεν ξέρω αν έρθω στάνταρ γιατί περιμένω να μου πουν ποτέ να παραδώσω κάτι σταφύλια που έχω στον εμπορα και ειμαι σε αναμονή...
Όταν μάθω σας περνώ τηλ .

tsaftsouf20V
02-09-12, 10:03
Εγω παντως θα ειμαι εκει. Θα πω κ στον Δημητρη που εχει την κορολα του αδερφου μου αν μπορει να ερθει κ αυτος. Γιωργο ασε τα σταφυλια κ ελα να δουμε τι κανουν τα 2 τουτου μας μεταξυ τους!!!!

MITSOS
02-09-12, 13:55
Στις 18:00 στο τρίτο πάρκινγκ στις Αλυκές λοιπόν
και όσοι πιστοί προσέλθετε.
Όσοι φτάσετε αργότερα χτυπήστε τηλεφωνάκι.
ΟΚ?

Γιαννης20v
02-09-12, 14:18
Εγω παντως θα ειμαι εκει. Θα πω κ στον Δημητρη που εχει την κορολα του αδερφου μου αν μπορει να ερθει κ αυτος. Γιωργο ασε τα σταφυλια κ ελα να δουμε τι κανουν τα 2 τουτου μας μεταξυ τους!!!!κλαψ σνιφ μπουχου χουουουουου...

GEORGE N.
02-09-12, 15:25
Κύριοι δεν έχω τελειώσει ακόμη την δουλειά που έχω αν σας προλάβω θα έρθω να σας βρω. Ελπίζω να τελειώσω μέχρι τις 18.00.
Γιάννη θα σε απογοητεύσω μιας και αν προλάβω θα έρθω με το YARIS. Το 20ν είναι στα τρίποδα καθώς επισκευάζεται το διαφορικό.

tsaftsouf20V
02-09-12, 17:52
Παλι δεν θα πιω τσαγακι δλδ?? φτουυυυυυυυ!!!!

Χρηστος
05-09-12, 22:19
Παλι δεν θα πιω τσαγακι δλδ?? φτουυυυυυυυ!!!!

μην μου στεναχοριεσαι θα το πιεις!θα ειμαι και εγω εκει...χαχαχα

giannis gt
05-09-12, 22:42
Που εισαι εσυ ρε?
Εγινε η συναντηση ε!!!

Ο Γιαννης αν δεν εφυγε ,φευγει για Σαουδικη Αραβια!!!
Υπομονη ρε Γιανναρε!!!

KOLNIK
06-09-12, 21:43
Σαουδικη Αραβια???Αντε ρε Γιαννακο....με το καλο να πας και οταν φτασεις,στειλε κανα βαρελακι με πετρελαιο αμα θες!!!
Παιδες,χιλια συγνωμη απο μεριας μου που δεν καταφερα να ερθω στην συναντηση,αν και εγω το ζητησα να βρεθουμε,αισθανομαι πολυ ασχημα γιατι ηθελα να σας δω και εγω και να τα πουμε....ανωτερα βια μου αλλαξε δρομολογιο!!
Μιας ομως και τα λεμε απο εδω,να ενημερωσω οτι 29-30 Σεπτεμβριου εχουμε την Αναβαση Πορταριας.Απο τωρα ας κανονισουμε το προγραμμα μας αν μπορεσουμε να παμε παρεα οσοι ενδιαφερομαστε να δωσουμε το παρων.:fierydevil