PDA

Επιστροφή στο Forum : ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ (2579 SPECIAL GUEST)


MITSOS
13-11-10, 21:53
Ας γράψουμε εδώ ότι θέλουμε.
Πού, ποιος, πότε κλπ κλπ.
Υπ 'όψιν ότι πέρα από Corolla και Toyota γίνονται δεκτά και Audi, Fiat, Honda (μακριά μόνο από τον Ηρακλή), αρκεί να υπάρχει καλή παρέα και διάθεση για χαβαλέ.

GEORGE N.
13-11-10, 22:02
Καλυτερα τοτε φιλε μου Μιτσο να μην λεγομαστε corolla club αλλα μπαχαλο club καθως θα εχουμε λογιον λογιον καρο.:crazylol
Οποτε εχουμε και λεμε:
1. που θα μαζευτουμε?(πιστα, cafe)?
2. που θα φαμε?
3. ποιοι θα πιουν τσαγακι??????????????????????:mrgreen:

2579
13-11-10, 22:03
ειμαι μεσα και θα ερθω 2 μπαρ πιεση... θα το καψουμε...
(καλα το μπαρ με το μπαμ γιατι εχουν τοσα κοινα γραμματα...)

γιωργο ολοι ανοικουμε-ανοικαμε στην οικογενια τις τογιοτα και το corollaclub ειναι το πατρικο σπιτι. τι και αν πηραμε νυφη απο αλλο χωριο το πατρικο ειναι πατρικο

GEORGE N.
13-11-10, 22:09
ειμαι μεσα και θα ερθω 2 μπαρ πιεση... θα το καψουμε...
(καλα το μπαρ με το μπαμ γιατι εχουν τοσα κοινα γραμματα...)

Κατα τα αλλα Νικο μου δεν σε αρεσει να σου την λενε αλλα τρωγεσε απο μονος σου ετσι?
Οποτε αφου θελει και ο Μητσος σουβλακια ειναι μια ευκαιρια να τα ψυσουμε πανω απο το 20ν σου της vag και οχι της toyota. χα χα χα
θα φαμε, θα πιουμε και θα ζεσταθουμε ωραια.....:lol:

2579
13-11-10, 22:38
περα απο το υφος τις γραφης μου λες να μην ξερω τι μου γινεται...
παντος με καμια 900c που φτανει η τουρπινα θα τα καψουμε σου λεω
παρτε κρεας μονο για καλαμακια θα χρισιμοποιησουμε τις βαλβιδες ειναι και πολλες...

wastegate
13-11-10, 23:09
Νικο ουτε για σουβλακια δεν κανουν ρε οι βαλβιδες ειναι κοντες !

MITSOS
13-11-10, 23:19
Καλυτερα τοτε φιλε μου Μιτσο να μην λεγομαστε corolla club αλλα μπαχαλο club καθως θα εχουμε λογιον λογιον καρο.:crazylol
Οποτε εχουμε και λεμε:
1. που θα μαζευτουμε?(πιστα, cafe)?
2. που θα φαμε?
3. ποιοι θα πιουν τσαγακι??????????????????????:mrgreen:

ναι εντάξει θα είναι διαφορετικά αυτοκίνητα, αλλά αυτό το οποίο πραγματικά μετράει είναι ότι στη Θεσσαλία είμαστε καμία 10αριά σταθερά άτομα που όταν βρισκόμαστε περνάμε πάρα πολύ καλά, κανένας δεν έχει κόμπλεξ με κάποιον άλλον και ο χαβαλές, το καλαμπούρι και τα πειράγματα πάνε σύννεφο!
Πιστεύω ότι συμφωνείς με τα παραπάνω?
Τι και αν κάποιοι άλλαξαν ή έχουν άλλη μάρκα? Εμείς να περνάμε πάντα καλά.
Αλήθεια τον 2579 τον έχεις γνωρίσει από κοντά? Είναι ωραίος χαρακτήρας, και ακόμη καλύτερος όταν σε κάθε συνάντηση επί Θεσσαλικού εδάφους οι επιστημονικές 20βάλβιδες διασκέψεις με τον Χρήστο έδιναν κι έπαιρναν!!!!
Και ο giannisgt κατά τη γνώμη μου αναπληρώνει 100% το κενό του tsaftsouf (ο χρήστος καταλαβαίνει) ο οποίος δεν εμφανίζεται τόσο συχνά.
όσο για τις λεπτομέρειες, όπως είπα έχουμε καιρό.
Α! και πάλι καλά που εσύ και ο Μακατός έχετε corolla κι έτσι κάθε φορά που βρισκόμαστε δικαιολογούμε το όνομα του club!

GEORGE N.
13-11-10, 23:40
ναι εντάξει θα είναι διαφορετικά αυτοκίνητα, αλλά αυτό το οποίο πραγματικά μετράει είναι ότι στη Θεσσαλία είμαστε καμία 10αριά σταθερά άτομα που όταν βρισκόμαστε περνάμε πάρα πολύ καλά, κανένας δεν έχει κόμπλεξ με κάποιον άλλον και ο χαβαλές, το καλαμπούρι και τα πειράγματα πάνε σύννεφο!
Πιστεύω ότι συμφωνείς με τα παραπάνω?
Τι και αν κάποιοι άλλαξαν ή έχουν άλλη μάρκα? Εμείς να περνάμε πάντα καλά.
Αλήθεια τον 2579 τον έχεις γνωρίσει από κοντά? Είναι ωραίος χαρακτήρας, και ακόμη καλύτερος όταν σε κάθε συνάντηση επί Θεσσαλικού εδάφους οι επιστημονικές 20βάλβιδες διασκέψεις με τον Χρήστο έδιναν κι έπαιρναν!!!!
Και ο giannisgt κατά τη γνώμη μου αναπληρώνει 100% το κενό του tsaftsouf (ο χρήστος καταλαβαίνει) ο οποίος δεν εμφανίζεται τόσο συχνά.
όσο για τις λεπτομέρειες, όπως είπα έχουμε καιρό.
Α! και πάλι καλά που εσύ και ο Μακατός έχετε corolla κι έτσι κάθε φορά που βρισκόμαστε δικαιολογούμε το όνομα του club!


Μητσο εννοειται πως συμφωνω, πλακα κανω και αναφερθηκα στον ορο "μπαχαλο".
Οσο για τον φιλο τον Νικο γνωριστικαμε πριν ενα χρονο και κατι που πηγα να δω αυτο το "θηριο" που ειχε καποτε και αναφερομαι στο carina 20v αλλα το εδωσε. Για τον Νικο προσωπικα εχω να πω τα καλυτερα....

MITSOS
14-11-10, 00:04
Οπότε όλα θα πάνε καλά ως συνήθως και όταν η συνάντηση τελειώσει θα έχουμε όλοι από άλλη μια ευχάριστη ανάμνηση.

ΚΑΙ PLEASE ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ADMIN ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ (ΕΙΝΑΙ SPECIAL GUEST ΚΑΙ ΟΧΙ SECIAL GUEST).

makatos3sgte
14-11-10, 11:06
Για αρχη ας γραψει ο 2579 ποτε θα ερθει και τα υπολυπα τα κανονιζουμε

wastegate
14-11-10, 11:31
Μητσο σου διορθωσα τον τιτλο λογο τυπογραφικου προβληματους μην νομιζεις οτι σου αλλαξα το ποστ!

MITSOS
14-11-10, 12:04
Βασίλη σ' ευχαριστώ για την αλλαγή αλλά εγώ δε βλέπω τίποτε ακόμη (εξακολουθεί να είναι SECIAL). Μήπως πρέπει να πάρει και έγκριση από παραπάνω η αλλαγή και μετά να περαστεί?
Και μια ερώτηση ακόμη. Τι χρειάζεται και πόσο κοστίζει για να πάρω κι εγώ SILVER CARD?

Χρηστος
14-11-10, 12:17
Για αρχη ας γραψει ο 2579 ποτε θα ερθει και τα υπολυπα τα κανονιζουμε

ψωφας για χαβαλε και εσυ....χα,χα,χα!

tsaftsouf20V
14-11-10, 20:04
Και ο giannisgt κατά τη γνώμη μου αναπληρώνει 100% το κενό του tsaftsouf (ο χρήστος καταλαβαίνει) ο οποίος δεν εμφανίζεται τόσο συχνά.


Παιδια δεν ειναι οτι δεν θελω αλλα με 2 μικρα μωρα στο σπιτι που να την αφησω μονη την γυναικα?? Ασε που καθε φορα που ερχομαι ματωνει η καρδια μου να μιλαμε για περασμενα μεγαλεια... Ειναι το μεγαλειο του μαζοχισμου να μιλας για κατι που το ειχες κ δεν το εχεις πια κ δεν ξερεις αν ποτε θα το ξαναφτιαξεις... Ακομα εχω τον αγραφο κ τον εχω καταχωνιασει κ γω δεν ξερω που να μην τον βλεπω... Μου αρκει που εχω ακομα κατι απο την corollara μου... Παιδια μου ειναι πραγματικα δυσκολο να μιλαω κ να ακουω για το πρωην αμαξι μου γιατι ειχα ασχοληθει κ ψαχτει υπερ του δεοντος... Τεσπα... Αν κ οταν γινει η συναντηση θα προσπαθησω να ερθω γιατι μου λειψατε ολοι σας ρε κοθωνια. Κ ειδικα ο καπεταν μπριζας μου δλδ ο Χρηστος...

giannis gt
14-11-10, 20:46
Εγω τι να πω ευχαριστω τον Μητσο για τα καλα του λογια!:)
Εγω περναω πολυ καλα και προσπαθω να το δειχνω αλλα και να κανω και τους αλλους να περνανε καλα!Το χαβαλε μενει και φυσικα το οτι δεν παρεξηγιεται κανεις!Εγω τον Νικο δεν τον εχω γνωρισει απο κοντα και θα χαρω πολυ να τον γνωρισω , μονο στο τηλ.μιλησαμε για κανα τεταρτο για τι αλλο για τουρμπιναρες.....!!!!!:D
Εγω ειμαι μεσα οπου και οποτε βρεθουμε!
Α!Μητσο δεν ανεφερες στις εξαιρεσεις την RENAULT ,εβαλες βεβαια την FIAT!!!:rolleyes:Μην ξεχναμε οτι απο τοτε που γραφτηκα και επισημα στο Club εχει κανει η RENAULT καλες παρουσιες!!!:D
Που να δειτε και την συνεχεια!!!:p

MITSOS
14-11-10, 22:42
Απ' ότι φαίνεται πάμε καλά.
Πάντα τέτοια να έχουμε και να ξεδίνουμε.

2579
15-11-10, 00:15
παιδια ανταποδιδο τα καλα σας λογια
βασιλη φιλε με απογοητευσες ουτε για σουβλακια...
για να ερθω πανω κωστα πρεπει
1τον πρεπει να παρω αδεια απο την δουλεια που λογικα θα παρω
2ρων πρεπει να λειτουργει το αυτ/το που το ελπιζω
3τον να μην χιονιζη και αποκληστουμε πανω στο χωριο
4τον να βρω κρεμασταρια
5τον να ερθει ο γιαννης για να τον γνωρισω πρωτα και να εχω μια ηθικη ικανοποιηση σε περιπτωση που εχω παρει τα κρεμασραριατσαμπα θα τα κανω δωρεα και
6τον να παρει και ο ηρακλης το δικο του αυτ/το για να γυρισω σιγουρα πισω στην καρδιτσα(συμφωνεις βασιλη-ηρακλη)

MITSOS
15-11-10, 10:25
παιδια ανταποδιδο τα καλα σας λογια
βασιλη φιλε με απογοητευσες ουτε για σουβλακια...
για να ερθω πανω κωστα πρεπει
1τον πρεπει να παρω αδεια απο την δουλεια που λογικα θα παρω
2ρων πρεπει να λειτουργει το αυτ/το που το ελπιζω
3τον να μην χιονιζη και αποκληστουμε πανω στο χωριο
4τον να βρω κρεμασταρια
5τον να ερθει ο γιαννης για να τον γνωρισω πρωτα και να εχω μια ηθικη ικανοποιηση σε περιπτωση που εχω παρει τα κρεμασραριατσαμπα θα τα κανω δωρεα και
6τον να παρει και ο ηρακλης το δικο του αυτ/το για να γυρισω σιγουρα πισω στην καρδιτσα(συμφωνεις βασιλη-ηρακλη)

Νίκο να σου υπενθυμίσω σχετικά με το 6ο ενδεχόμενο ότι επειδή τυχαίναι και το AUDI να είναι 20βάλβιδο δεν είναι και απαραίτητο να το δουλεύεις και αυτό από τις 7000 και πάνω. Έχει ροπές και από χαμηλότερα.
Και αυτά τα κρεμαστάρια που λες τί είναι?

2579
15-11-10, 17:20
μητσο χωρις τουρμπο ειναι κηδεια... χειροτερο απο τα μαυροκαπακο και μιλαω για χαμηλα
κρεμασταρια ειναι αυτες οι θυλιες που εχουν οι κυνηγοι στην ζωνη τους για να κρεμαν απο το λαιμο τα πουλια που πιανουν ....

vaggosss1
15-11-10, 18:18
πεδια αν μπορεσο θα ερθο και εγο...αν ειναι με τις 20+ δεκεμβριου
ειναι σχεδον σιγουρο οτι θα ερθο. εχο τρεχαματα αυτο τον καιρο,
με τη σχολη και διαφορα αλα. καλα να ειμαστε και βλεπουμε! χεχε!

ετσι πληροφοριακα, 99/100 ειμαι ελευθερος απο υποχρεοσεις ολα τα πσκ του δεκεμβριου.

wastegate
15-11-10, 19:12
Νικο ειναι κοντες ρε..
Μαλλον δεν θυμασαι την κοιλια μου γιαυτο το λες αυτο!

giannis gt
15-11-10, 21:53
Δεν ειναι οτι ατουρμπιστο δεν παει φιλε Νικο , απλα ειναι τετοια η διαφορα μολις τουρμπιζει που αισθανεσαι οτι ατουρμπιστο σερνεται!Καλα μην περιμενεις και με 9 συμπιεση που δουλευει να τρελλαινεται κιολας!
Εγω οταν γυριζα απο Αθηνα οταν ειχα παει στο POWER και μετα σε γνωστο MAHA που μου κατεβασε την πιεση στο 0.9 απο το 1.6 για να μπορεσει να το μετρησει , νομιζα οτι το αμαξι σερνεται και ειχα με 0,9 ακριβως 200 αλογα ε!
Απλα δεν ετρωγες την κλωτσια του 1.6 και νομιζα οτι σερνοταν ασχετα αν με το αλλο αμαξι ο φιλος Νικος με το Θοδωρα με το AYDI TT των 220 ιππων δεν μπορουσαν να με φτασουνε!!!!;):D

MARMEL
24-11-10, 21:37
για ποτε λετε ωρε παληκαρια?

giannis gt
24-11-10, 21:54
για ποτε λετε ωρε παληκαρια?
Εσεις που ειστε απο μακρια θα κανονισετε!Εμεις εδω απο Θεσσαλια πιστευω βολευομαστε!Φανταζομαι Λαρισα θα γινει!Αλλα πρεπει να μιλησουν και οι υπολοιποι!Αντε να γνωριστουμε κιολας!!!:uthere

MARMEL
24-11-10, 21:59
αε ειπωθει ενα περιπου...
αναλογα τη δουλεια λεω να ανεβω...
επεσε λιγο δουλιτσα τωρα...

MITSOS
25-11-10, 16:44
Πάνο λογικά θα βρεθούμε όταν θα είναι και ο 2579 πάνω για τις γιορτές.

KOLNIK
25-11-10, 19:54
Ειμαστε και εμεις εδω,ε?Μητσο μας εχεις ξεχασει....και δεν μπορω να πω οτι εχω δειξει και αδιαφορος!Ειχα πετυχει ενα βραδυ τον Χρηστο και μου ειπε οτι θα βρισκομασταν πριν τις γιορτες καποια στιγμη σιγουρα,για καφεδακι η' τσιπουρακια!Ισχυει κατι απο αυτα?Αν ειναι να κανουμε προγραμματισμο...:fierydevil

xrhstos1989
26-11-10, 21:31
κανονιστε ημερομηνια και εδω ειμαστε εμεις!!!

MARMEL
26-11-10, 22:00
πρωτα απ ολα θα πρεπει να επιστρεψω αθηνα. να συνενοηθω με τη γυναικα αν και ποτε θα μπορουμε για 2μερο...

2579
27-11-10, 07:51
εεεελα πανω του του του του
εεεελα πανω του του του του

GEORGE N.
09-12-10, 21:55
Ελα παμε μια πανω!!!!!!!!!!!!!!

Αντε μωρε παλικαρια ποτε θα τη κανονισουμε την συναντηση?????
Εεεεεεεεεεεεε!! εκει στην Αθηνα θα κανονισετε ποτε θα μπορεσετε να ερθετε?
Νικο και Πανο εσας λεω.........
Αντε μωρε και εχω σκυλοβαρεθει εδω πανω, δεν ξερω τι να κανω......

Χρηστος
09-12-10, 22:19
μην στεναχωριεσαι ο καιρος γαρ εγγυς,ετσι δεν λεει και ο λιακο...γιωργη θα γινει χαμος

MITSOS
09-12-10, 23:42
Ελα παμε μια πανω!!!!!!!!!!!!!!

Αντε μωρε παλικαρια ποτε θα τη κανονισουμε την συναντηση?????
Εεεεεεεεεεεεε!! εκει στην Αθηνα θα κανονισετε ποτε θα μπορεσετε να ερθετε?
Νικο και Πανο εσας λεω.........
Αντε μωρε και εχω σκυλοβαρεθει εδω πανω, δεν ξερω τι να κανω......

το Σάββατο που θα βρεθούμε στο dyno στην Αθήνα θα το συζητήσουμε και αυτό.

MARMEL
10-12-10, 03:41
τελικα παιδες το βλεπω κομματακι δυσκολο γιατι εμπλεξα σε δυσκολο ωραριο και περιμενω και τα πεθερικα μου μεσα δεκεμβριου και προβλεπω μπλεξιμο...

MITSOS
10-12-10, 10:17
τελικα παιδες το βλεπω κομματακι δυσκολο γιατι εμπλεξα σε δυσκολο ωραριο και περιμενω και τα πεθερικα μου μεσα δεκεμβριου και προβλεπω μπλεξιμο...

καλά δεν πειράζει.
είναι και αρκετά μεγάλο το έξοδο (ακόμη και για απλό αυτοκίνητο) να έρθεις μονοκάβαλος.
έλα όμως τουλάχιστον αύριο στο δυναμόμετρο, για να γνωριστούμε για πρώτη φορά.
έτσι κι αλλιώς τους υπόλοιπους Θεσσαλούς (makatos, GEORGE N. κλπ) τους γνώρισες την προηγούμενη φορά που ανέβηκες.

KOLNIK
10-12-10, 18:14
Παντως αν πεσει και κανα χιονακι προς Πηλιο καλα θα ειναι να σκασουμε μια βολτιτσα να βγαλουμε τα εργαλεια μας καμια φωτο στα χιονια....:fierydevil

giannis gt
10-12-10, 23:16
Ελα παμε μια πανω!!!!!!!!!!!!!!

Αντε μωρε παλικαρια ποτε θα τη κανονισουμε την συναντηση?????
Εεεεεεεεεεεεε!! εκει στην Αθηνα θα κανονισετε ποτε θα μπορεσετε να ερθετε?
Νικο και Πανο εσας λεω.........
Αντε μωρε και εχω σκυλοβαρεθει εδω πανω, δεν ξερω τι να κανω......
Εσυ Γιωργαρε μας την σκας με τα DYNO!Γιατι δεν ερχεσαι Αθηνα αυριο??Φοβασαι?:mrgreen:
Ουτε Βολο ηρθατε με τον Μακατο!:question
Παντως ας κανονισουνε τα παιδια και τα λεμε!:hehe:uthere

Γιαννης20v
22-12-10, 10:19
Νικο-Μητσο sorry για το spam στο special guest topic σας απλα ηθελα να πω πως αν οχι σημερα,αυριο θαμαι πανω.αν θελετε ψηστε κανα καφεδετο!αν θελετε θα πω κ του αδερφουλη μου ναρθει...χιχιχιχι

MITSOS
22-12-10, 14:19
Νικο-Μητσο sorry για το spam στο special guest topic σας απλα ηθελα να πω πως αν οχι σημερα,αυριο θαμαι πανω.αν θελετε ψηστε κανα καφεδετο!αν θελετε θα πω κ του αδερφουλη μου ναρθει...χιχιχιχι

Γιάννη πες στον αδερφούλη να πάρει ένα τηλεφωνάκι τον Χρήστο και αν εκείνος θέλει και μπορεί (ο giannisgt λογικά είναι μέσα as usual) τότε με μεγάλη μας χαρά να πιούμε το καφεδάκι.
Προτείνω μάλιστα να το πιούμε στο Μύρτιλλο στο Κατηχώρι ώστε να προηγηθεί και βόλτα-αναβασούλα με carina 20V και ίσως και civic 1.6typeR japspec για να ανάβουν τα αίματα.
Α αν θέλει να έρθει και ο βοηθός του Γιάννη με το 20V να γνωριστούμε και από κοντά.
Κάντε την αρχή με τον Χρήστο κι εγώ θα περιμένω τηλεφώνημά του, ΟΚ?

2579
22-12-10, 17:24
τελικα θα ανεβω καρδιτσα μεταξυ 31/12-5/1 καλες ημερομηνιες ειναι 3/1-4/1 μπορει και 2/1 οποτε μαλλον συναντιση ιανουαριου θα την ονομασουμε.
α αμα αλλαξει η επικεφαλιδα εκει που γραφει (2579 SPECIAL GUEST) γραψτε με 308 αλογα στο τελος θελω να το βλεπω χαχαχα

Χρηστος
22-12-10, 17:44
τελικα θα ανεβω καρδιτσα μεταξυ 31/12-5/1 καλες ημερομηνιες ειναι 3/1-4/1 μπορει και 2/1 οποτε μαλλον συναντιση ιανουαριου θα την ονομασουμε.
α αμα αλλαξει η επικεφαλιδα εκει που γραφει (2579 SPECIAL GUEST) γραψτε με 308 αλογα στο τελος θελω να το βλεπω χαχαχα

καλα αφου θα γινει μετα τον καινουργιο χρονο η συναντηση λεω να κανουμε και κοπη τη πιτα την ιδια μερα αφου θα γινει πανθεσσαλικη συναντηση στην λαρισσα.

οποτε μενει ο τοπος(που?στη λαρισα) και οι συμμετοχες να δουμε ποσοι θα ειμαστε

η ημερομηνια οριστηκε στις 2/1/2011 και νικολακη(2579) χαλαρα στο δρομο μην ερθεις με express service!!xa,ax,ax

MARMEL
22-12-10, 20:39
χαχαχαχαχαχα οχι τπτ αλλο αλλα αμα ερθει με express service θα μου χρεωσουν και το δεμα του μακατου....

MITSOS
22-12-10, 21:15
καλα αφου θα γινει μετα τον καινουργιο χρονο η συναντηση λεω να κανουμε και κοπη τη πιτα την ιδια μερα αφου θα γινει πανθεσσαλικη συναντηση στην λαρισσα.

οποτε μενει ο τοπος(που?στη λαρισα) και οι συμμετοχες να δουμε ποσοι θα ειμαστε

η ημερομηνια οριστηκε στις 2/1/2011 και νικολακη(2579) χαλαρα στο δρομο μην ερθεις με express service!!xa,ax,ax

προτείνω τον τόπο να τον ορίσει ο Γιώργος όπως λέγαμε χθες μιας που είναι και στην έδρα του.
Γιώργο οι Ελευθερές χωράνε και αυτοκίνητο για να γίνει και κανένα γούστο?
Εγώ να βάλω και μια λίστα για να φαίνεται ποιοι θα είμαστε.

1. 2579 (special guest)
2. GEORGE N.
3. χρήστος
4. giannisgt
5. .......

Όσοι πιστοί συμπληρώστε...
Και πείτε αν θα θέλετε κάτι από τους συμμτέχοντες για την πίτα.

giannis gt
22-12-10, 21:51
Εγω παιδια as usual που λεει και ο Μητσος ειμαι μεσα!Εκτος απροοπτου φυσικα!Μονο της 26/12 δεν μπορω!Αυριο για Μυρτιλλο περιμενω τηλ.!:uthere
Επισης και για της 2/1 λογικα ΝΑΙ!(Ελπιζω να μην χιονιζει οπως περυσι):yell
Νικο 2579 ας τους να λενε!Εγγυηση σου δινω και γω αφου ειδα την δουλεια που εχει γινει καθως ξερω και τον προγραμματιστη σου που τυγχανει να εχουμε τον ιδιο και τον λατρευω!:mrgreen:

GEORGE N.
22-12-10, 22:00
προτείνω τον τόπο να τον ορίσει ο Γιώργος όπως λέγαμε χθες μιας που είναι και στην έδρα του.
Γιώργο οι Ελευθερές χωράνε και αυτοκίνητο για να γίνει και κανένα γούστο?
Εγώ να βάλω και μια λίστα για να φαίνεται ποιοι θα είμαστε.

1. 2579 (special guest)
2. GEORGE N.
3. χρήστος
4. giannisgt
5. .......

Όσοι πιστοί συμπληρώστε...
Και πείτε αν θα θέλετε κάτι από τους συμμτέχοντες για την πίτα.


Μητσο οπως προανεφερες η πιστα extreme kart στο Ελευθερε εξω απο την Λαρισα ειναι πιστα που μπορει να μπει αυτοκινητο ειναι μεγαλη πιστα με τρις μικρες ευθειες. Θα μιλησω αυριο ή την Δευτερα με τον ιδιοκτητη ωστε να μαθω αν σιγουρα ειναι στην διαθεση μας.

vaggosss1
24-12-10, 14:30
2/1 ? καλα ειναι! πολυ πιθανον να ειμαι και εγο! αν ομος την 1/1 αρχισω τα ποτακια και της μπυρες, δυσκολα να οδιγησο την επομενη μερα. δεν εμπιστευο και κανεναν αλον να οδιγει, αυτο ειναι το κακο. καλα να ειμαστε και βλεπουμε.
μπορουμε να φερουμε οικογενει, φιλους η δεν λεει να ειμαστε πολααα ατομα? γιατι ειναι λιγο καπος να ειμαστε πολυ μεγαλη παρεα σε ενα μαγαζι
και να μιλαμε ολοι. δε θα βγαλουμε ακρη ετσι. θα ενημεροσο στις επομενες μερες για πιο σιγουρα αν ειμαι η οχι!

MITSOS
24-12-10, 15:14
2/1 ? καλα ειναι! πολυ πιθανον να ειμαι και εγο! αν ομος την 1/1 αρχισω τα ποτακια και της μπυρες, δυσκολα να οδιγησο την επομενη μερα. δεν εμπιστευο και κανεναν αλον να οδιγει, αυτο ειναι το κακο. καλα να ειμαστε και βλεπουμε.
μπορουμε να φερουμε οικογενει, φιλους η δεν λεει να ειμαστε πολααα ατομα? γιατι ειναι λιγο καπος να ειμαστε πολυ μεγαλη παρεα σε ενα μαγαζι
και να μιλαμε ολοι. δε θα βγαλουμε ακρη ετσι. θα ενημεροσο στις επομενες μερες για πιο σιγουρα αν ειμαι η οχι!

θα είναι μεγάλη μας χαρά φίλε μου να τα πούμε και από κοντά και να έχουμε έτσι και επίσημα άλλο ένα μέλος στην παρέα μας.
αν θέλεις μίλησε και με τον toyotamania(Ηρακλή) μιας και είστε και οι δυο από Καρδίτσα για να έρθετε παρέα.

toyota mania
24-12-10, 16:44
Mεσα,μεσα, μεσα, σασασασασασσσσ

KOLNIK
26-12-10, 17:58
Μαλλον παιζει να σας φορτωθω και εγω για 2/1...Απλα επειδη δεν εχω καταλαβει πολλα απο τα μυνηματα,αν μπορει να γινει μια ανακεφαλαιωση και οριστικη ανακοινωση απο καποιον για το τι θα παιξει.Ευχαριστω πολυ και Χρονια Πολλα σε ολους παιδια!!!Να ειμαστε καλα και του χρονου πανω απ'ολα με υγεια!:fierydevil

giannis gt
27-12-10, 21:49
Μαλλον παιζει να σας φορτωθω και εγω για 2/1...Απλα επειδη δεν εχω καταλαβει πολλα απο τα μυνηματα,αν μπορει να γινει μια ανακεφαλαιωση και οριστικη ανακοινωση απο καποιον για το τι θα παιξει.Ευχαριστω πολυ και Χρονια Πολλα σε ολους παιδια!!!Να ειμαστε καλα και του χρονου πανω απ'ολα με υγεια!:fierydevil
Εχουμε αλλαξει TOPIC!Πηγαινε στο κοπη τη πιτα Θεσσαλια 2/1!:uthere

KOLNIK
28-12-10, 14:29
Εχουμε αλλαξει TOPIC!Πηγαινε στο κοπη τη πιτα Θεσσαλια 2/1!:uthereΔεν βλεπω κανενα ΤΟPIC για κοπη πιτας Θεσσαλιας...Σιγουρα το εχετε ανοιξει?:fierydevil

Edessaios
28-12-10, 14:40
Δεν βλεπω κανενα ΤΟPIC για κοπη πιτας Θεσσαλιας...Σιγουρα το εχετε ανοιξει?:fierydevil


Δες εδώ.........

http://www.corollaclub.com/forums/showthread.php?t=20831