PDA

Επιστροφή στο Forum : TRACKDAY ΣΕΡΡΕΣ 17-10-2010


MITSOS
10-10-10, 22:25
Ας ανοίξουμε λοιπόν το θεματάκι για να συντονήσουμε από Θεσσαλία μεριά την άνοδό μας.
Λοιπόν, έχουμε και λέμε. Αυτοί που σίγουρα τρέχουν είναι οι:

1. χρήστος
2. giannisgt
3. Μανώλης
4. GEORGE N.

και αυτοί που μέχρι στιγμής θα έρθουν για παρέα και ίσως συνοδηγοί:

1. MITSOS
2. Lynx
3. Toyotamania?
4. ltsantar?

ο Ηρακλής και ο Λεωνίδας ας επιβεβαιώσουν και όποιος άλλος θέλει να έρθει παρέα ας τηλεφωνήσει σε κάποιο από τα παιδιά και μόλις συνεννοηθεί βάζει το όνομα του στη λίστα.

Τώρα από πλευρά οργάνωσης.
1. Δηλώσεις οδηγών και συνοδηγών θα έχω εγώ.
2. VIDEOCAMERA θα έχω σίγουρα τη δική μου αλλά καλά είναι να φέρουν και όσοι άλλοι έχουν για να είναι σίγουρα τα video.
3. O GEORGE N. μου έχει πει ότι θα έχει μαζί του 2 γρύλους συνεργείου.
4. Καλά θα είναι αν κάποιος έχει τρια τέσσερα πλαστικά καρεκλάκια-σκαμπουδάκια (αυτά που μπαίνουν το ένα πάνω στο άλλο και δεν πιάνουν χώρο) να τα φέρει για να μη μας φάει η ορθοστασία μέσα στο box.
5. ΟΛΟΙ (ακόμη και αυτοί που θα έρθουν παρέα) ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ και αν σκέφτονται να μπουν συνοδηγοί και ΚΡΑΝΟΣ (αν έχουν κανένα διαθέσιμο) γιατί μιας και οι τέσσερις τρέχουν στο ίδιο γκρουπ, μην ψάχνουμε τελευταία ώρα για κράνος.

Αυτά μου ήρθαν στο μυαλό προς το παρόν. Ότι θυμηθώ θα το συμπληρώσω.

Όσο για την ώρα που θα φύγουμε από το Βόλο, Γιάννη μίλησε με το Χρήστο, να μας πει πότε μπορεί και αυτός.
Αν θέλουμε να συναντηθούμε και με τα παιδιά στη Θεσσαλονίκη πρέπει να φύγουμε περίπου στις 8.30.

Α ΝΑΙ, Χρήστο μεχρί πότε μπορούμε να κάνουμε κράτηση για μια "bussiness class" θέση (ξέρεις αυτή με τα κουστούμια) στη ΒMW?
χα χα χα!!!!

GEORGE N.
10-10-10, 23:11
Πολυ καλα εκανες Μητσο και αρχιζεις να μας οργανωνεις. Οπως ειπες εγω θα φερω δυο γρυλακια ωστε να μπορουμε να αλλαξουμε λαστιχα στα γρηγορα. Τωρα ειναι πολυ καλο να βρουμε καποια καρεκλακια, θα δω μειπως και φερω εγω......

giannis gt
10-10-10, 23:58
Εγω εχω μια πτυσσομενη μεταλλικη με μαξιλαρακια την εχω παρει για τα Dragster!!! :D
Κρανη εχω 2 οποτε οποιος θελει ας μου πει να του δωσω το ενα!!Εγω θα φορεσω το κοφτο τυπου Jet και περισευει ενα Fullface!
Πιστευω οτι 8.30, ειναι καλα αλλα φα μιλησω με τον Χρηστο και τα ξαναλεμε!!

GEORGE N.
11-10-10, 00:04
Εγω Γιαννη θα πρωτεινα να ξεκινησουμε κατα τις 9.30 με 10 και να παμε ολοι μαζι οι τις θεσσαλιας. Θεωρω πως ειναι νωρις να φυγουμε κατα τις 8.30 μιας και πρεπει να ειμαστε 12 υπαρχει χρονος. Οτι πει η ομαδα.........

Χρηστος
11-10-10, 00:08
λοιπον μιτσο θα φυγουμε απο βολο 9:00 και θα οδηγας το δικο μου μεχρι τις σερρες γιατι εγω θα εχω το bmw,λογω υπνου!(ο μανωλης σχολαει 8:30 απο το μαγαζι),να βγαλεις καμια δεκαρια αιτησεις(οδηγου -συνοδηγου) θα μπεις συνοδηγος και στα τρια βολιωτικα οχηματα φετος!!!!τυχερε!!!!υπολογιζω να ειμαστε 11 με 11:30 στην πιστα οποτε να ειμαστε πιο χαλαροι να αλλαξουμε λαστιχα κτλπ

xrhstos2010
11-10-10, 00:17
Καλησπέρα παίδες εδώ Σερραίος να σας κανω μια υποδοχή

MARMEL
11-10-10, 00:27
αυτα ειναι.... !!!!

GEORGE N.
11-10-10, 00:38
Πανο παρε το τρενο για Λαρισα το Σαββατο το μεσημερι μολις τελειωσεις τις δουλειες σου και ελα να σε φιλλοξενησω να βγουμε το βραδυ εδω Λαρισα... και την Κυρικη παμε μαζι Σερρες τι λες ψυνεσαι.............

Χρηστος
11-10-10, 00:39
αυτα ειναι.... !!!!

αντε βρε πατερα,ανεβα και εσυ μια με το τουρμπιδι να σε ακουσουμε!!!!!

MARMEL
11-10-10, 00:44
αμα ειχα προγραμμα και προβλεψη του τι θα κανω πολλα θα κανα χρηστο...
αστα!!!

Χρηστος
11-10-10, 00:50
αμα ειχα προγραμμα και προβλεψη του τι θα κανω πολλα θα κανα χρηστο...
αστα!!!

σε λαμβανω φιλε!!θα κατσει ομως μια φορα που θα παει,ε?

tserkene
11-10-10, 11:41
...3. O GEORGE N. μου έχει πει ότι θα έχει μαζί του 2 γρύλους συνεργείου.
...

Πολυ καλα εκανες Μητσο και αρχιζεις να μας οργανωνεις. Οπως ειπες εγω θα φερω δυο γρυλακια ωστε να μπορουμε να αλλαξουμε λαστιχα στα γρηγορα. Τωρα ειναι πολυ καλο να βρουμε καποια καρεκλακια, θα δω μειπως και φερω εγω......Βρε παλικάρια τι τους θέλετε τους γρύλους;;; Αφού θα έχω εγώ το αμάξι με όλη του την προίκα!!!

Χρηστος
11-10-10, 17:59
Βρε παλικάρια τι τους θέλετε τους γρύλους;;; Αφού θα έχω εγώ το αμάξι με όλη του την προίκα!!!

σωστος!!!!αυτοκολητα θα εχουμε?

GEORGE N.
11-10-10, 18:13
Βρε παλικάρια τι τους θέλετε τους γρύλους;;; Αφού θα έχω εγώ το αμάξι με όλη του την προίκα!!!

Βρε φιλε μου ξερεις ποσα αυτοκινητα εχεις να εξυπηρετησεις????? Ενα ακομη χερι βοηθειας ειναι κακο, για το καλο σου το λεμε, μην φυγουμε και εισαι πτωμα εχουμε και συνεχεια καμια μασα ετσι???????????:mrgreen:

MITSOS
11-10-10, 18:29
από καρέκλες τώρα που θυμήθηκα έχω κι εγώ δυο σίγουρα δυο μεταλλικές πτυσσόμενες.
Γιάννη εννοείται ότι τα κράνη τα φέρνεις και τα δυο για να είμαστε κομπλέ.
Όσο για κράνη θα φέρω κι εγώ ένα ακόμη fullface, πέρα από το jet που πιστεύω ότι θα εξασφαλίσω από το γείτονα. Το καλό με το jet είναι ότι βλέπεις καλύτερα και δε σου κόβει πολύ και τον ήχο.
Κάτι ακόμη χρήσιμο θα είναι ένα ή δυο καφάσια ώστε να μπουν κάτι φαρμακεία, τρίγωνα κτλ, τα οποία θα περισσεύουν και θα πρέπει να βγουν πριν τα αυτοκίνητα μπουν στην πίστα (θα τα έχουμε στο box). Γιάννη αν έχεις κανένα που να είναι καθαρό πες. Έχω στο σπίτι αλλά είναι λερωμένα.
Όσο για την ώρα, απ' ότι μίλησα με τον Χρήστο κάπου γύρω στις 8.30με 9.
Προτείνω να μαζευτούμε στο σπίτι μου (θα φορτώσει και ο Χρήστος τους δεύτερους τροχούς) και σιγουρέψουμε τα απαραίτητα ξεκινάμε???
Βάζω παρακάτω και φωτό από τα αντικείμενα τα οποία ανέφερα ώστε να ξέρουμε για τί πράγματα μιλάμε.


Εγω Γιαννη θα πρωτεινα να ξεκινησουμε κατα τις 9.30 με 10 και να παμε ολοι μαζι οι τις θεσσαλιας. Θεωρω πως ειναι νωρις να φυγουμε κατα τις 8.30 μιας και πρεπει να ειμαστε 12 υπαρχει χρονος. Οτι πει η ομαδα.........

οπότε Γιώργο, αφού όπως είπε ο Χρήστος θα ξεκινήσουμε από Βόλο στις 9, μπορούμε να δώσουμε ένα ραντεβού στα καινούρια διόδια πριν μπούμε στα Τέμπη. Λογικά θα είμαστε εκεί γύρω στις 9.45.
Θύμισε μου ρε 'συ, κάθισμα συνοδηγού θα έχεις? Γιάτι αν... δεν και έχεις και τον Lynx, εκεί θα μπορέσει να μπει σε ένα άλλο αυτοκίνητο.
Πάντως εκεί γύρω στις 9 να περιμένεις τηλεφωνο, ΟΚ?


Βρε παλικάρια τι τους θέλετε τους γρύλους;;; Αφού θα έχω εγώ το αμάξι με όλη του την προίκα!!!

φίλε Γιώργο σκέψου ότι οι γρύλοι θα ξεκουράσουν κι εσένα μιας και θα έχεις λιγότερα αυτοκίνητα να εξυπηρετήσεις.
και οι γρύλοι απ 'οσο μου είπε ο GEORGE N. είναι σαν του συναργείου αλλά οι μικροί, πότε ούτε πολύ χώρο πιάνουν, ούτε πολύ βάρος έχουν.




λοιπον μιτσο θα φυγουμε απο βολο 9:00 και θα οδηγας το δικο μου μεχρι τις σερρες γιατι εγω θα εχω το bmw,λογω υπνου!(ο μανωλης σχολαει 8:30 απο το μαγαζι),να βγαλεις καμια δεκαρια αιτησεις(οδηγου -συνοδηγου) θα μπεις συνοδηγος και στα τρια βολιωτικα οχηματα φετος!!!!τυχερε!!!!υπολογιζω να ειμαστε 11 με 11:30 στην πιστα οποτε να ειμαστε πιο χαλαροι να αλλαξουμε λαστιχα κτλπ

Χρήστο ποιος βγάζει τέτοιες φήμες? Το ότι θα θέλουμε βίντεο και από τα τρία αυτοκίνητα δε σημαίνει ότι θα μπω και στα τρία.
Και εξηγώ...όλο και κάποιος άλλος δε θα θέλει να πάει βόλτα? Οπότε είναι απλό...του δίνω την κάμερα και το μόνο που έχει να κάνει είναι να πατήσει μια φορά το rec πριν το ξεκίνημα και μια στο τέλος.
εντάξει, στη χειρότερη των περιπτώσεων που δε θα βρεθεί κάποιος άλλος, τότε πάσο.
Το σκέφτομαι να μπω σε εικοσαβάλβιδο carina που θα ψάχνει τις καλύτερες γραμμές και τον καλύτερο χρόνο.
χα χα χα!!!!!!


Αν μπορεί κάποιος admin ας συμμαζέψει τα πόστ μου. Sorry αλλά έπεσαν μαζεμένα τα ζητήματα.

GEORGE N.
11-10-10, 19:06
Μητσο το καθησμα του συνοδηγου θα το εχω τα πισω καθησματα δεν θα εχω. Οποτε κανονιζουμε να συναντηθουμε στα διοδια του Μακρυχωριου. Ενοειται και θα φερω τους γρυλους οπως ειπες χωρο δεν πιανουν.....


Ας ελπισουμε να μην μας βρεξει γιατι δεν εχουμε γομες για βροχη οποτε ειδομεν!!!!!!!!!!!!!
http://freemeteo.com/default.asp?pid=22&la=2&gid=734330&nDate=6

MITSOS
11-10-10, 19:39
Ας ελπισουμε να μην μας βρεξει γιατι δεν εχουμε γομες για βροχη οποτε ειδομεν!!!!!!!!!!!!!
http://freemeteo.com/default.asp?pid=22&la=2&gid=734330&nDate=6

Γιώργο προτείνω να ανέβεις με 1 τετράδα σλικ και 1 τετράδα δρόμου έτσι ώστε αν βρέξει να μπορέσεις έστω να μπεις για να δεις την πίστα.
Βέβαια η επιλογή είναι δική σου.

tserkene
11-10-10, 20:23
σωστος!!!!αυτοκολητα θα εχουμε?
Για το δικό σου είπαν να κάνουν. Τώρα αν κάποιος άλλος θέλει ας μου πει για να πω τον Νίκο.

Βρε φιλε μου ξερεις ποσα αυτοκινητα εχεις να εξυπηρετησεις????? Ενα ακομη χερι βοηθειας ειναι κακο, για το καλο σου το λεμε, μην φυγουμε και εισαι πτωμα εχουμε και συνεχεια καμια μασα ετσι???????????:mrgreen:
3 γρύλους θα έχω εγώ αλλά δεν χρειάζεστε καν ο 3ος. Μαζί μου θα είναι και ο αδελφός μου και έτσι δεν θπάρχει θέμα κούρασης. Τα αυτοκίνητα δεν είναι καν 10 όποτε από της 13:00 μέχρι της 14:20 που είναι να μπει η 9 ομάδα όχι αλλαγές αλλά και σασμάν κατεβάζουμε!!! :crazylol
Όσο για το φαγητό δεν έχω σκοπό να φάω πολύ είμαι σε δίαιτα. :hangry

MITSOS
11-10-10, 20:47
Γιώργο τα παιδιά έχουν σκεπτικό να δοκιμάσουν και δεύτερες γόμες (ανάμεσα από τις περιόδους) και γι' αυτό και σκέφτηκαν τους γρύλους, για να κάνουν τις αλλαγές με το πάσο τους.
Πάντως ότι και να γίνει πιστεύω ότι όλοι ευχαριστούν εσένα και τον αδερφό σου για την υποστήριξη που παρέχετε κάθε χρόνο.

MARMEL
11-10-10, 21:19
σε λαμβανω φιλε!!θα κατσει ομως μια φορα που θα παει,ε?
που θα παει....

toyota mania
12-10-10, 14:33
Παντως εγω με βροχη δεν το κουναω.

MITSOS
12-10-10, 15:09
καλά, πάρε εσύ την απόφαση να έρθεις Ηρακλή και θα τα βρούμε...
άντε ρε 'συ πες και τον Λεωνίδα και ελάτε.
εσείς θα έρθετε μέχρι τη Λάρισα και απο εκεί και πάνω θα σας πάρουμε μαζί μας.
Γιατί μέχρι στιγμής μόνο εγώ και ο Lynx είμαστε συνεπιβάτες. Οπότε μένουν δυο αυτοκίνητα με τον οδηγό μόνο του.
Αν έρθετε θα έχουν όλοι παρέα στο ταξίδι προς και από τις Σέρρες.
...και όποιος θέλει μπαίνει συνοδηγός και στην πίστα.
άντε βρε Ηρακλή! και μόνο που θα έχουμε χαβαλέ όμοιο με της Βέροιας (και καλύτερο μιας και θα είναι και άλλα άτομα π.χ Ιορδάνης κλπ) φτάνει..

GEORGE N.
12-10-10, 17:06
Καλα λεει ο Μητσος αντε βρε Ηρακλη παρε τον Λεωνιδα και ελατε θα περασουμε ομορφα σας το υποσχομαι εγω. Ολοι οσοι θα σημμετεχουμε πιστευω πως θα βγαλουμε το καλο μας παιδικο εαυτο στην πιστα οποτε θα εχουμε θεμα......
Τι λετε???????? Ψυνεστε??????

toyota mania
12-10-10, 19:43
Ρε, αμα ριχνει καρεκλες, τι ομορφα θα περασουμε.Σαν τις κοτες τις βρεγμενες κατω απο το κοτετσι.
Δεν το λεω αυτο για την βενζινη, η τον κοπο, απλως δεν θα εχει νοημα με βροχη.

MITSOS
12-10-10, 20:05
Ρε, αμα ριχνει καρεκλες, τι ομορφα θα περασουμε.Σαν τις κοτες τις βρεγμενες κατω απο το κοτετσι.
Δεν το λεω αυτο για την βενζινη, η τον κοπο, απλως δεν θα εχει νοημα με βροχη.

καλά, άσε τα έπιπλα στην άκρη και σκέψου και αυτήν την περίπτωση.
πέρα του ότι ο καιρός θα είναι τέλειος (θα φροντίσει ο θεός των motorsports γι' αυτό), αν βρέχει αλλά σε νορμάλ ρυθμό? πάντως και οι τρεις βολιώτες θα φοράν λάστιχα δρόμου.
ρε 'συ δε σκεφτηκες αυτό. αν βρέχει τα λάστιχα δε θα ζεσταίνονται υπερβολικά κι έτσι θα έχουν περισσότερη διάρκεια και κρατήματα.
καλά δε μπορείς να πεις, στις δικαιολογίες είμαι πρώτος έτσι?

GEORGE N.
12-10-10, 20:13
Παντος απο οτι εμαθα πριν απο λιγο απο μια εξιοπιστη πηγη απο εκει πανω (Βεροια) μου ειπαν πως σε περιπτωση βροχη θα μας κερασουν σουβλακια:mrgreen: :mrgreen: πολλα σουβλακια ετσι???????????????? Τα λεω καλα?????:banana :banana

MITSOS
12-10-10, 20:29
Παντος απο οτι εμαθα πριν απο λιγο απο μια εξιοπιστη πηγη απο εκει πανω (Βεροια) μου ειπαν πως σε περιπτωση βροχη θα μας κερασουν σουβλακια:mrgreen: :mrgreen: πολλα σουβλακια ετσι???????????????? Τα λεω καλα?????:banana :banana

εννοείται πως αν ο καιρός είναι εντελώς σκ@τ@, αφού θα έχουμε χρόνο μπροστά μας θα πιάσουμε και θα πλακωθούμε στα κοψίδια και τις μπύρες!
αν όλα πάνε καλά κάποιος θα κάνει και την παλικαριά και θα βγει στην πόλη να πάει να καβαντζάρει τίποτα σουβλάκια.
γιατί Γιώργο κάτι που δεν ξέρεις, το διαπιστώσαμε πέρυσι και είναι απάράδεκτο για μια πανελλήνια πίστα είναι ότι έχει μια απαράδεκτη καντίνα με κάτι κατασκευάσματα που μμόνο με σάντουϊτς δεν έμοιαζαν. άσε που έπρεπε να φας από 3-4 και πάνω για να σε πιάσουν.
Οπότε να το ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ. Να το έχουμε υπ' όψιν ότι με καλό καιρό κάποιος θα πεταχτεί να πάρει κανένα γερό να μας πιάσει.


ΜΥΝΗΜΑ προς το νέο μας φίλο xrhsto2010 από τις Σέρρες.
αγαπητέ φίλε please δώσε το παρόν σου την Κυριακή στην πίστα και ελπίσω να ξέρεις "ενισχημένα" σουβλατζίδικα μιας και θα σε χρειαστούμε να μας πλοηγήσεις προς αυτά.


μόλις τώρα έβλεπα τα video από τα dragster και σκεφτόμουν ότι θα ήταν ωραία αν έτρεχε την Κυριακή και ο Μακατός με την τετρακούνα!


EDIT: Για την αποφυγή υπερφόρτωσης του server με συνεχόμενα μυνήματα (από τον ίδιο χρήστη), μπορεί να γίνει "edit", και απλά να προσθέτουμε στον υπάρχον post.
Eυχαριστώ.

ΟΚ ρε παιδιά αλλά τυχαίνουν φορές που θέλω να επισυνάψω μια φωτό και στο edit δεν έχω αυτή τη δυνατότητα.
πάντως το έχω γράψει λίγο πιο πριν ότι κι εγώ ήθελα να μαζέψετε λίγο τα post μου.
και πάλι sorry για την ταλαιπωρία.


EDIT 2: Φωτογραφία δεν γίνεται να μπει στο edit. Σε αυτή τη περίπτωση, αναγκαστικά κάνεις άλλο post, και θα το ταιριάξουμε εμείς.

giannis gt
12-10-10, 21:00
Καλα βλεπω μεγαλη κινητοποιηση!!!:D
Εγω τι να πω βρεχει δε βρεχει θα μπω!Δεν υπαρχει καμμια δικαιολογια για εμενα!Θα τρεξω με τα λαστιχα που κυκλοφορω(TOYO T1R,γιαπωνεζικα:p) ελπιζω να κανουν τιποτα!:D
Ηρακλη ελατε με τον Λεωνιδα!Και στην Βεροια εβρεχε ασταματητα και δεν πτοηθηκε κανεις!!!
Μητσο τα κρανη θα τα παρω , την καρεκλα επισης και απο οτι μου ειπε ο Χρηστος σημερα , 9 το πρωι σπιτι σου!θελουμε 3 ωρες να φτασουμε μεχρι την πιστα ε!Τα 11 και 11.30 δεν ισχυουν αν ξεκινησουμε 9 απο Βολο!12 στην καλυτερη!Στην πιστα θα τρεξουμε οχι στον δρομο,γιατι τα μπλοκα καραδοκουνε!!!Τις προαλλες στον Κορινο παραλιγο την γλιτωσαμε με τον Ηρακλη που ειπαμε να <παιξουμε> λιγο!!!:D

MITSOS
12-10-10, 21:11
Καλα βλεπω μεγαλη κινητοποιηση!!!:D
Εγω τι να πω βρεχει δε βρεχει θα μπω!Δεν υπαρχει καμμια δικαιολογια για εμενα!Θα τρεξω με τα λαστιχα που κυκλοφορω(TOYO T1R,γιαπωνεζικα:p) ελπιζω να κανουν τιποτα!:D
Ηρακλη ελατε με τον Λεωνιδα!Και στην Βεροια εβρεχε ασταματητα και δεν πτοηθηκε κανεις!!!
Μητσο τα κρανη θα τα παρω , την καρεκλα επισης και απο οτι μου ειπε ο Χρηστος σημερα , 9 το πρωι σπιτι σου!θελουμε 3 ωρες να φτασουμε μεχρι την πιστα ε!Τα 11 και 11.30 δεν ισχυουν αν ξεκινησουμε 9 απο Βολο!12 στην καλυτερη!Στην πιστα θα τρεξουμε οχι στον δρομο,γιατι τα μπλοκα καραδοκουνε!!!Τις προαλλες στον Κορινο παραλιγο την γλιτωσαμε με τον Ηρακλη που ειπαμε να <παιξουμε> λιγο!!!:D

Γιάννη Γιάννη πού είσαι???
Εμείς θα τα πούμε και από κοντά τις επόμενες μέρες.
Όσο για το 9, έλα 8.30, εγώ εκεί θα είμαι, ώστε να τακτοποιηθούμε σωστά να πάρουμε τίποτα άλλο που θα θυμηθούμε εκείνη τη στιγμή και 9 φεύγουμε. ΣΩΣΤΟΣ?
Ρε φίλε μπας και έχεις και καμιά άκρη να εξασφαλίσουμε ένα ηλεκτρικό επαναφορτιζόμενο κρουστικό κλειδί για τα μπουλώνια. Γιατί είπαμε, είπαμε για τους γρύλλους αλλά αυτό είναι ακόμη πιο χρήσιμο. Ποιος κάθεται να σφίγγει και να ξεσφίγγει μπουλώνια με το σταυρό.
Εννοώ αυτό το εργαλείο:
Η ερώτηση απευθύνεται και στον GEORGE N. ο οποίος ανακατεύεται ακόμη περισσότερο με αλλαγές ελαστικών.

giannis gt
12-10-10, 21:23
Μητσο δυσκολα εργαλεια ζητας!!!:confused:
Στην δουλεια εχουμε αποκλειστικα αερος!!!Στο σπιτι μου εχω επισης αερος!!!
Δεν ξερω μονο αν εχει ο Θοδωρας , δεν τον εχω δει ποτε να χρησιμοποιει,αλλα θα τον ρωτησω!!!
Οσο για το 8.30 οκ κανενα προβλημα:cool: θα ειμαι εκει να σου πω και ΤΟΝ ΠΟΝΟ μου απο κοντα!!!!:(
Α και καφασια εχω εγω θα φερω 2-3 μαζι μου!!!

MITSOS
12-10-10, 22:09
Ωραία, μέχρι στιμής όλα πάνε καλά.
Έχουμε και 4 μερούλες μπροστά μας να αντιμετωπίσουμε ότι προκύψει.
Γιάννη πες στο σαράκι που λέγεται "απόλυτη ιπποδύναμη..." να σε αφήσει μέχρι την Κυριακή και σε σε ξαναπιάνει από Δευτέρα>
χα χα χα!!!
Α και όσο για μπουλονόκλειδο εγώ σίγουρα θα φέρω ένα σταυρό και ένα κομμάτι σωλήνα (γιατί αν τα μπουλώνια είναι πολύ σφιγμένα τότε...άντε να τα λασκάρεις) οπότε η δουλειά έτσι κι αλλιώς θα γίνει.

tserkene
13-10-10, 00:42
Ωραία, μέχρι στιμής όλα πάνε καλά.
Έχουμε και 4 μερούλες μπροστά μας να αντιμετωπίσουμε ότι προκύψει.
Γιάννη πες στο σαράκι που λέγεται "απόλυτη ιπποδύναμη..." να σε αφήσει μέχρι την Κυριακή και σε σε ξαναπιάνει από Δευτέρα>
χα χα χα!!!
Α και όσο για μπουλονόκλειδο εγώ σίγουρα θα φέρω ένα σταυρό και ένα κομμάτι σωλήνα (γιατί αν τα μπουλώνια είναι πολύ σφιγμένα τότε...άντε να τα λασκάρεις) οπότε η δουλειά έτσι κι αλλιώς θα γίνει.Μitso μην ξεχάσεις ξεμονταριστή και ζυγοστάθμιση και φυσικά ένα κιτ επισκευής ελαστικού σε περίπτωση που έχουμε κανένα λάστιχο!!!

MITSOS
13-10-10, 11:20
Γιώργο ξέχασες να βάλεις στο πακέτο και μια φορητή ευθυγράμμιση. Αν θέλει κάποιος βρε αδερφέ να αλλάξει κάμπερ να μη μπορεί να το κάνει?
Please αν έχει κάποιος κανένα μπατζανάκι σε box του WRC ας φέρει μια.
χα χα χα!!!

Lynx
13-10-10, 18:49
Επιβάλεται να υπάρχουν συνοδηγοί ή είναι προαιρετικό?? Διότι με τον συνοδηγό, το αμάξι επιβαρήνεται το λιγότερο 67 κιλά (που είμαι εγώ σε κατηγορία φτερό)!!!

Χρηστος
14-10-10, 00:40
Επιβάλεται να υπάρχουν συνοδηγοί ή είναι προαιρετικό?? Διότι με τον συνοδηγό, το αμάξι επιβαρήνεται το λιγότερο 67 κιλά (που είμαι εγώ σε κατηγορία φτερό)!!!

το θεμα ειναι να φωναζεις για να κατεβεις!!!!εισαι σιγουρος?θες να ανεβεις σε μενα δοκιμαστικα για ενα sesson?να εισαι νηστικος!!!!!!!χα,χα...

MITSOS
14-10-10, 02:01
Ανέβα ανέβαααα στον Χρήστο.
Χρήστοοοοο, σου βρήκα συνεπιβάτη!!!!!!!!!!!
(Που θα πάει, θα τη σκαπουλάρω από το τρελό εικοσαβάλβιδο carina)!
χα χα χα!!!!!

Μαρία
14-10-10, 16:06
:doctor Σκέφτομαι να έρθω...έτσι για την εμπειρία.....θα υπάρχει κανένα άλλο θηλυκό στην παρέα???:question

Lynx
14-10-10, 17:24
Χωρίς να θέλω να μειώσω την δύναμη των αυτοκινήτων και τις ικανόνητες των οδηγών, νομίζω πως δεν θα πάθω τίποτα αν ανέβω είτε στον Γιώργο είτε στον Χρήστο. Το θέμα είναι να κάνουν όσο το δυνατόν καλύτερο χρόνο τα παιδιά και με επιπλέον βάρος θα χάσουν λίγο. Εγώ πάντως δεν φοβάμαι!!!

sotoskap
14-10-10, 18:29
:doctor Σκέφτομαι να έρθω...έτσι για την εμπειρία.....θα υπάρχει κανένα άλλο θηλυκό στην παρέα???:question

Απο ότι μου είπαν τα παιδιά θα φέρουν και τις κοπέλες-γυναίκες τους. Θα έρθει και η Ιωάννα.

GEORGE N.
14-10-10, 20:47
Απευθυνομαι σε ολους απο Θεσσαλια. Ποσα ατομα θα ειμαστε και ποσες κενες θεσεις θα εχουμε να ξερω, γιατι θελουν να ερθουν 2 φιλαρακια μου. Απλος να γνωριζω, ωστε να μην παρουν δικο τους αυτοκινητο καλυτερα να μοιραστουν τα εξοδα σε βενζινες.

Χρηστος
14-10-10, 20:51
Απευθυνομαι σε ολους απο Θεσσαλια. Ποσα ατομα θα ειμαστε και ποσες κενες θεσεις θα εχουμε να ξερω, γιατι θελουν να ερθουν 2 φιλαρακια μου. Απλος να γνωριζω, ωστε να μην παρουν δικο τους αυτοκινητο καλυτερα να μοιραστουν τα εξοδα σε βενζινες.

το δικο μου θα ειναι αδειο προς το παρον!μονο ζαντολαστιχα θα εχω πισω...

MITSOS
15-10-10, 12:12
Όντως, όποιος θέλει να έρθει είναι ευπρόσδεκτος, μιας και έδωσε και το ΟΚ ο Χρήστος για να έχουμε και παρέα στα αυτοκίνητα.
Ο Ηρακλής και ο Λεωνίδας τί θα κάνουν τελικά?

ltsantar
15-10-10, 15:42
Εγώ θα έρθω σίγουρα.Θα μιλήσω με τον Μήτσο για το αν θα χρειαστεί να πάρω το αυτοκίνητο ή θα έρθω με κάποιο αυτοκίνητο απ' αυτά που θα τρέξουν.

Lynx
15-10-10, 18:29
Και εγώ θα έρθω, λογικά με τον Γιώργο. Από κει κ πέρα, εσείς που έχετε τα αμάξια κανονίστε το πώς θα μεταφερθούμε.

giannis gt
15-10-10, 21:47
Εγω παιδια θα ειμαι μονος με το Megane μου ,δεν θα ερθει τελικα το φιλαρακι μου,προτιμα να παει Αθηνα στην εκθεση σκαφων(γουστα ειναι αυτα) οποτε μπορω να παρω εναν συνοδηγο και αλλους 2 πισω αν ειναι <ευκολοι> και <βολευονται> γιατι πισω το δικο μου ειναι καπως περιεργα ,αλλα εγω παρεα θελω!!!!:)Φυσικα μπορω και να <τραβηξω> οποιος θελει καθοτι η δυναμη μου ειναι απεριοριστη!!!:D

MITSOS
15-10-10, 22:43
Γιάννη μίλησα και με τον Χρήστο και από χώρους είμαστε κομπλέ.
Άντε να δουμε τί θα κάνουμε τώρα με τη νέα πληγή που άνοιξε σήμερα (είμαστε πολύ τυχεροί έτσι?)....
ΤΑ ΤΕΜΠΗ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΕΟΤΕΡΑΣ.
Θα τα πούμε τηλεφωνικά αύριο.

Χρηστος
15-10-10, 23:35
Γιάννη μίλησα και με τον Χρήστο και από χώρους είμαστε κομπλέ.
Άντε να δουμε τί θα κάνουμε τώρα με τη νέα πληγή που άνοιξε σήμερα (είμαστε πολύ τυχεροί έτσι?)....
ΤΑ ΤΕΜΠΗ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΕΟΤΕΡΑΣ.
Θα τα πούμε τηλεφωνικά αύριο.

μιτσο η ωρα δεν γινεται να αλλαξει λογω μανωλη,μονο η διαδρομη γ@μ...

GEORGE N.
16-10-10, 00:51
Τι να πεις παλι τα ιδια...... Δεν μας θελεις σας λεω αλλα ΔΕΝ μας σταματαει τπτ ετσι????????

http://www.tanea.gr/default.asp?pid=2&ct=1&artid=4599309

MITSOS
16-10-10, 01:24
Απ' ότι άκουσα στις ειδήσεις κάτι θα κοιτάξουν αύριο και θα βγάλουν απόφαση.
Οπότε θα πέσει τηλέφωνο στην εταιρεία που έχει το δρόμο αύριο το βράδυ και βλέπουμε...
αν τελικά δεν ανοίξει ο δρόμος
μπορούμε να είμαστε Σέρρες μέχρι 13.15 για να ακούσουμε το briefing. Αν φύγουμε 9 έχουμε 4 ώρες και κάτι μπροστά μας.
Γιάννη εσύ που το έχεις κάνει από Αγιόκαμπο πόση ώρα παραπάνω είναι?

GEORGE N.
16-10-10, 16:16
Απο Αγιοκαμπο ειναι περιπου 50 λεπτα παραπανω κοντα στα 78 χιλ. Οποτε τι ωρα θα ξεκινησετε απο Βολο ωστε να ειμαστε και εμεις ετοιμοι. Ραντεβου στο μαγαζι του Μακατου.

MITSOS
16-10-10, 17:07
Γιώργο είπαν ότι θα ανακοινώσουν μήπως τον ανοίξουν από σήμερα το απόγευμα.
Οπότε κατά τις 8 το βράδυ θα πάρω τηλέφωνο στην ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΔΡΟΜΟΣ ΑΙΓΑΙΟΥ να ρωτήσω αν άνοιξε.
Άνοιξε δεν άνοιξε, τηλέφωνο ξανά αύριο το πρωΐ για να είμαστε σίγουροι για το τι έχει γίνει τελικά.
Λογικά και στον κόμβο για Αγιά θα έχει μπλόκο που θα ενημερώνει για το τί γίνεται. Οπότε από εκεί είτε ανεβαίνουμε κανονικά εθνική αν άνοιξε ή αλλιώς τραβάμε για Αγιόκαμπο.
Για ώρα εμείς δε μπορούμε να ξεκινήσουμε νωρίτερα από 9.
Με το Λεωνίδα συνεννοήθηκες?

giannis gt
16-10-10, 21:38
Ναι Μητσο 45 λεπτα ειναι παραπανω με νορμαλ ρυθμο!Ας ελπισουμε τουλαχιστον να μην βρεχει ,ουτε στην διαδρομη γιατι ειναι κ@λοδρομος!

Ναι Μητσο 45 λεπτα ειναι παραπανω με νορμαλ ρυθμο!Ας ελπισουμε τουλαχιστον να μην βρεχει ,ουτε στην διαδρομη γιατι ειναι κ@λοδρομος!:yell
Τι να πω θα δειξει!Εγω 8.30 θα ειμαι σπιτι σου το πρωι!Οποτε θα μιλησουμε και θα κανονισουμε!:uthere

GEORGE N.
16-10-10, 21:46
Απο οτι εμαθα σημερα ενας απο τους χειμαρους που πεφτουν στην παραλια της Βελικας ειχε πολυ νερο με αποτελεσμα να διακοπη η κυκλοφορια για 2ωρες περιπου. Αυτα τα νεα που εχω μαθει. Ας ελπισουμε να μην τυχει παλι κατι τετοιο αυριο... ειδομεν

giannis gt
16-10-10, 21:49
Απο οτι εμαθα σημερα ενας απο τους χειμαρους που πεφτουν στην παραλια της Βελικας ειχε πολυ νερο με αποτελεσμα να διακοπη η κυκλοφορια για 2ωρες περιπου. Αυτα τα νεα που εχω μαθει. Ας ελπισουμε να μην τυχει παλι κατι τετοιο αυριο... ειδομεν
Αυτα ειναι τα ασχημα!!!:ouchΤα Τεμπη μπροστα στον δρομο της Αγιας ειναι Αυτοκινητοδρομος!!!:mrgreen:

Χρηστος
16-10-10, 23:17
παιδια καλα νεα!!!!ανοιξανε τα τεμπη οποτε οτι ισχυει!αλλα και αν ηταν κλειστα θα πηγαιναμε απο ελλασωνα και οχι απο αγιοκαμπο!