PDA

Επιστροφή στο Forum : Eκδρομή 16/05/2010 στο Σοφικό


Nikos
29-04-10, 07:30
Η επόμενη εκδρομή του corollaclub είναι γεγονός.

Μιας και οι περισσότεροι από εμάς κρύβουμε πολλά καθαρόαιμα Ιαπωνικά άλογα κάτω από τα καπώ μας… σκεφτήκαμε ότι πρέπει να βρούμε και ένα στάβλο για να τα βάλουμε…


http://www.ranch.gr/v2/public/image/photos/101/DRZ_MG_0070.jpg
Την Κυριακή 16 Μαΐου λοιπόν το corollaclub ντύνεται στα καουμπόικα και πάει ράντσο!

Το μέρος βρίσκεται στο Σοφικό (λίγο μετά τον Ισθμό της Κορίνθου) και είναι πραγματικά καταπληκτικό.

Μπορείτε να πάρετε μια δόση στο σχετικό σάιτ του χώρου στο www.ranch.gr (http://www.ranch.gr)

Η τιμή είναι περίπου 7 ευρώ ανά άτομο (ενήλικες) και 5 ευρώ για τα παιδιά. Μέσα στην τιμή περιλαμβάνεται αναψυκτικό ή καφές και ελεύθερη είσοδος σε όλες τις εγκαταστάσεις δλδ γήπεδα, χώροι ιππασίας, παιδικές χαρές, τρενάκι για ξενάγηση κτλπ.

Μετά θα ακολουθήσει φαγητό για το οποίο θα σας κρατήσουμε ενήμερους.

Ετοιμάστε λοιπόν τα 6σφαιρα μοτέρ σας και γυαλίστε τα σπιρούνια αλουμινίου σας γιατί ξεκινάμε.

Μέρος συνάντησης: Ακριβώς δεξιά μετά τα πρώτα διόδια Ελευσίνας.

Ώρα εκκίνησης: Από 9.00 ως 9.30. Στις 9.30 θα γίνει αναχώρηση χωρίς καθυστερήσεις.
Σημείωση: Μην ξεχάσετε να γεμίσετε τα ρεζερβουάρ σας.
Όσοι πρόκειται να έρθουν στην εκδρομή,να δηλώσουν συμμετοχή. (Άσχετα πόστ θα διαγραφούν)

Για τα παιδιά που θα έρθουν από την ευρύτερη περιοχή της Κορινθίας,θα δώσουμε ραντεβού στην έξοδο για Επίδαυρο μετά τις γέφυρες,λίγο παρακάτω δεξιά έχει ένα φούρνο ο οποίος ονομάζεται Φούρνος Οικονόμου.Εκεί θα βρεθούμε στις 10:15.

Κάτι πολυ σημαντικό! Παρακαλούμε να έχετε ολοι τα λεφτά ακριβώς δλδ 7 ευρω ανα άτομο, ή 14 ανα δυο ατομα κτλπ γιατι θα πρεπει να τα δώσουμε ολα μαζι πριν μπουμε και δεν θελουμε να ψαχνουμε εκεινη την ωρα για ρεστα, ψιλά κτλπ!

Συμμετοχές
1. madvinegar + 2 +1 φιλος
2. Nikos + 1
3. GMASTER6
4. Ζήσης + 1
5. janakasgr
6. AELARA + 1
7. dinos + 1
8. Fanis + 3
9. Ξαδ.Φάνη + 4
10.Koperton + 3
11.corollapatra
12.Roy-D + 2(?)
13.DAMNQQ
14.Firebone + 1
15.dimsis + 1?
16.kukili + 1
17.corollakiato


__________________

TOLIS EE80
29-04-10, 21:41
υπηρχε τετοιο πραγμα στην περιοχη μου και δεν το ηξερα????!!!!
Για αλλα πραγματα φημιζεται το Σοφικο!

MARMEL
29-04-10, 21:52
για ποια αλλα?

Fanis
29-04-10, 22:25
απο οτι ξερω εγω για τις ταβερνες του και το πανηγυρι του 15αυγουστου με τις γουρουνοπουλες.

skour
29-04-10, 22:32
Παντως αν και εχω χρονια να παω ειναι πολυ ωραια εκει στο ραντσο.Αναπνεεις φρεσκο αερα.Αν μπορεσω θα ερθω και γω...

TOLIS EE80
29-04-10, 22:55
:devil::devil::devil::devil::devil::devil:

manos_krhth
01-05-10, 16:27
εχω παει εκει ειναι πανεμορφα...θα γινει μονοημερο?

corollapatra
01-05-10, 18:19
Κατά 99% και εγώ θα έρθω με το γιό μου...

MARMEL
01-05-10, 18:34
ψηνω να φερω και τον κουμπαρο μου....

KOLNIK
02-05-10, 10:26
Αν ειμαστε τυχεροι και μπορεσουμε να μεινουμε Αθηνα το Σ/Κ,λογο του οτι την Παρασκευη θα ειμαστε στο Παιδων για εξετασεις,θα σας ακολουθησουμε στην εκδρομη!!;)

Nikos
07-05-10, 07:14
Όσοι πρόκειται να έρθουν ας δηλώσουν συμμετοχή!

Fanis
07-05-10, 10:10
επισης οσοι θα ερθουν μονοι τους καλυτερα να συνενοηθουν με καποιον για να μοιραστουν τις βενζινες αλλά και για την παρεα .

ο roy-d παντως βαζει αμαξι και ψαχνει για κανενα αλλο μαζι του .

κανενας αλλος ???

Roy-D
08-05-10, 21:12
θα ερθει μαζι μου μαλλον η Νατασα και ενας φιλος ακομα..!! εχει και πισινα ε??

DAMNQQ
09-05-10, 00:29
Μέσα είμαι!! G6 δύναμη:jumpers

Hagi
10-05-10, 09:36
Μέσα κι εγώ μαζί με ένα φίλο αλλά έχω ακόμη θέσεις αν κάποιος ενδιαφέρεται από Κερατσίνι!!!

dinos
10-05-10, 15:26
βαλτε και εμενα 2ατομα....προσπαθω να κανω edit αλλα ιοκο τσοκο το edit...

MARMEL
10-05-10, 17:14
θα πρεπει να ακυρωσω τη δικη μου συμμετοχη μιας και το σ/κ αυτο θα ειναι τα 9μερα του πατερα μου οποτε...
καταλαβαινετε...

XAROS
10-05-10, 19:57
θα πρεπει να ακυρωσω τη δικη μου συμμετοχη μιας και το σ/κ αυτο θα ειναι τα 9μερα του πατερα μου οποτε...
καταλαβαινετε...

Ζωη σε σας.....να ζησετε να τον θυμαστε!!!!!
Εκδρομες αλλωστε θα γινουν πολλες!!!!!

MARMEL
10-05-10, 22:14
να σαι καλα ευχαριστω...

AELARA
11-05-10, 22:13
Θα ηθελα να δηλωσω και εγω συμμετοχη.
Οποτε βαλτε αλλα δυο ατομα.
Ευχαριστω.

kukili
12-05-10, 19:08
Θα ήθελα να δηλώσω και εγώ συμμετοχή,οπότε 2 άτομα.

madvinegar
13-05-10, 11:56
Λίγο promotion για την εκδρομή...:D

Μια μέρα κρύα και στεγνή που πήρα το ρεπό μου
Να βρω μια λύση έψαχνα να κλείσει τα καπό μου
Μετά τον υπερκυβισμό γίναν πολλά τα άτια
Και ιπποκόμους ήθελα, ως είχαν στα παλάτια.

Δεν αισθανόντουσαν καλά, δεν είχαν πολύ άνεση
Λες και στον Alpha βλέπανε ειδήσεις με τον Μάνεση.
Θέλανε να ‘ναι χαλαρά, να βόσκουν μες την χλόη
Να ακούσουν και κουτσομπολιά από τη Βάσια Λόη.

Κάπου λοιπόν θα έπρεπε να βρω να τα χωρέσω
(όχι εκεί που σκέφτεστε… Δεν θέλω να πονέσω).

Ο μόνος χώρος που μυαλό ανθρώπου θε να πάει
Για άλογο και για σανό (για να ‘χει και να φάει)
Είναι ένας σταβλος άνετος όπως αυτοί στη δύση
Να έχει χώρο άπλετο, μπας και δωθεί μια λύση.

Όμως δεν είμαι Αμερική, δεν είμαι ο John Wein
(δεν έχω βάλει ούτε καν ανάρτηση της ΤΕΙΝ).
Οπότε για να μη με πει κανένας γραφικό
Το σκέφτηκα και κίνησα να πάω στο Σοφικό…

Τα βρήκα όλα πια εκεί, το ράντσο και το χώρο
Σαν να ανοίξαν οι ουρανοί και μου ‘ρθε Θείο δώρο!
Οι στάβλοι ήτανε πολλοί και είχε κι άλλα άτια
και φάγαν ψάρια μπόλικα τα δόλια μου τα μάτια.

Εκτάσεις είδα πράσινες, πισίνες μα και γήπεδα.
Η εξάτμιση χλιμίντριζε φτάνοντας σ ‘άλλα επίπεδα.
Οι ζάντες μου λαμπίριζαν σαν να ‘τανε σπιρούνια
Και το μοτέρ μου έγινε εξάσφαιρο από κούνια…

Από εκείνη την στιγμή τα όμορφα μου άλογα
Πήρανε τα πάνω τους και φέρονταν ανάλογα.
Όλα στο δρόμο βγαίνανε χωρίς καμιά απώλεια
Και είχε πλέον αυξηθεί και η ροπή μου η δόλια.

Γι΄ αυτό και σ’ όλους συνιστώ να έρθουνε μαζί
Είτε τους φταίει το σασμάν, και είτε τα μπουζί
Μόλις τ’ αμάξι φέρουνε στου Σοφικού το ράντσο…
Όλα τους τα προβλήματα θα παν στο καναβάτσο…

The end
Mad P.K. (Poetry King)

Hagi
13-05-10, 12:11
Έγραψες....

Fanis
13-05-10, 13:38
λογω της ολης οικονομικης καταστασης καναμε μια ολικη καταγραφη για το συνολικο κοστος της εκδρομης

βενζινα ειναι περιπου 200χλμ και υπολογιζουμε με ενα νορμαλ αυτοκινητο σε νορμαλ χλμ με μια μεση καταναλωση 8 λιτρα στα 100χλμ θα χρειαστουμε οι περισσοτεροι εκτος απο τον νικο περιπου 16 με 18 λιτρα.

ραντσο τιμη εισοδου μετα απο συμφωνια 7ε το ατομο απο 8ε που ειναι κανονικα ,παιδια κατω απο τον 3 ετων free ,μεγαλυτερα παιδια 5ε απο 8ε που ηταν κανονικα και περιλαμβανει χρηση ολων των εγκαταστασεων που ενδεικτικα ειναι ιππασία σε μικρο ή σε μεγαλο αλογο ,μισαωρη εκπαιδευτικη βολτα με τραινακι , αναψυκτικο ή καφε στο saloon , μπασκετ , και παρα πολλα άλλα που θα δειτε εδω.ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΦΕΡΕΤΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΖΑΡΕΤΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ !!!:mrgreen:

Φαγητο .στο συνημενο doc θα βρειτε την πληρη προσφορα απο το restaurant Jeanneau που βρισκεται μεσα στο camping Νεα Επιδαυρος και φυσικα μπορει να αλλαξει και να γινει οπως εσεις θελετε .ενημερωση για οσους θα εχουν και παιδια μαζι θα μπορεσει να γινει και παιδικο γευμα με κοτομπουκιες στα 6ε.ολα τα φαγητα ειναι απο ντοπια προιοντα.

καφες στην παραλια . εφοσον εχουμε τελειωσει με το φαγητο θα παμε στην παραλια , με τα πόδια ,σε ενα καφε που ειναι σχεδον μεσα στην θάλασσα με πολυ καλες τιμες .


extra . και στο ραντσο και στο camping ειναι δωρεαν δικο μας parking .
extra . στο camping υπαρχει 50αρα plasma για να παρακολουθησουμε formula.
extra . στο ραντσο θα ειναι σε λειτουργια οι πισινες οποτε οποιος θελει ...
extra . στο camping εχω 2 τροχοσπιτα οποτε αν καποια γυναικα με μωρο χρειαστει καποιο χωρο ξεκουρασης η κατι αλλο θα χαρω να εξυπηρετησω.
extra . στο camping υπαρχει free internet και θα σηκωσουμε φωτο ωστε να εχουμε μια live εποικοινωνια με τους υπολοιπους .:hi

παραθετω και μερικες ενδεικτικες φωτο απο την Πρωτοχρονια που ειχα παει με την οικογενεια μου.

Hagi
13-05-10, 13:50
Ωραία πράγματα!!
Να χαλαρώσει και λίγο το μάτι μας με τόσο κ#%@τσιμέντο γύρω!!!

Nikos
13-05-10, 14:29
Μπράβο ρε Φάνη,αναλυτικότατη περιγραφή και για το ράντζο και για το φαγητό.Τώρα για τη βενζίνη εντάξει,εσείς θα κάψετε 16-18/100 χιλιόμετρα εγώ 22-24/100χιλιόμετρα.6 λίτρα παραπάνω δεν τρέχει και τίποτα:hehe :crazylol :hehe :crazylol :hehe :crazylol

dinos
13-05-10, 19:18
Μπράβο ρε Φάνη,αναλυτικότατη περιγραφή και για το ράντζο και για το φαγητό.Τώρα για τη βενζίνη εντάξει,εσείς θα κάψετε 16-18/100 χιλιόμετρα εγώ 22-24/100χιλιόμετρα.6 λίτρα παραπάνω δεν τρέχει και τίποτα:hehe :crazylol :hehe :crazylol :hehe :crazylol

να εχεις βαλει 100αρα πρωι πρωι με τη δροσουλα.....ξερεις εσυ....χαχαχαχαχα

Nikos
13-05-10, 19:47
να εχεις βαλει 100αρα πρωι πρωι με τη δροσουλα.....ξερεις εσυ....χαχαχαχαχα
100άρα έχει dino:banana

Ζήσης
13-05-10, 21:13
Πολύ ωραίο το μέρος εκεί απ'ότι φαίνεται απο τις εικόνες!
Νίκο έχω χώρο αμα θες στο αμάξι........:hehe:hehe:hehe
χωράει άλλα δύο άτομα........:roll:(λέω εγώ τώρα:mrgreen:)
Α Πρόεδρε μια χαρά είσαι ε? 4 άτομα........ δεν θα χαλάσεις πολλά λεφτά:fierydevil
Να πούμε οτι είναι κ 2.90euro τα διόδια:crazylol! Αν θέλει κανένας πάντος πέρα απο την πλάκα έχω χώρο για δύο άτομα αμα θέλει κανείς............είμαι μέσα!

Φιλικά Ζήσης!

madvinegar
13-05-10, 21:25
Κάτι πολυ σημαντικό! Παρακαλούμε να έχετε ολοι τα λεφτά ακριβώς δλδ 7 ευρω ανα άτομο, ή 14 ανα δυο ατομα κτλπ γιατι θα πρεπει να τα δώσουμε ολα μαζι πριν μπουμε και δεν θελουμε να ψαχνουμε εκεινη την ωρα για ρεστα, ψιλά κτλπ!

Nikos
14-05-10, 16:05
Επίσης,όσοι έχουν "κέφια" ας φέρουν και το μαγιό τους καθώς θα υπάρχει διαθέσιμη η πισίνα στο ράντζο αλλά και μετέπειτα για βουτιές στην παραλία!

Υ.Γ. η ώρα εκκίνησης θα τηρηθεί αυστηρά.

Roy-D
15-05-10, 04:35
απο το 2005 μελος και ειναι η πρωτη μου εκδρομη.. ειμαι ενθουσιασμενος.. Νικο?? εχεις κανα cb περισιο?? πηγα να παρω ρακαλ απο την δουλεια αλλα μου την ειπαν!! χαχαχαχαχα

Nikos
15-05-10, 07:01
απο το 2005 μελος και ειναι η πρωτη μου εκδρομη.. ειμαι ενθουσιασμενος.. Νικο?? εχεις κανα cb περισιο?? πηγα να παρω ρακαλ απο την δουλεια αλλα μου την ειπαν!! χαχαχαχαχα
Είσαι άτυχος ρε Χρήστο.Παιδιά,όποιος έχει 2ο pmr να το έχει μαζί του στην εκδρομή για να διευκολυνθούν και τα υπόλοιπα μέλη.

Dim_sis
15-05-10, 08:41
Παιδες καλημερα.Σε διαφορα μαγαζια ηλεκτρονικων ειδων εχουν γυρω στα 25 ευρω!!!!!!Ευκαιριες.Προλαβαινεται

corollakiato
15-05-10, 10:25
καλημερα και απο εμενα παιδεσ τι ορα ?και που ραντεβου?

Nikos
15-05-10, 11:11
καλημερα και απο εμενα παιδεσ τι ορα ?και που ραντεβου?

Για τα παιδιά που θα έρθουν από την ευρύτερη περιοχή της Κορινθίας,θα δώσουμε ραντεβού στην έξοδο για Επίδαυρο μετά τις γέφυρες,λίγο παρακάτω δεξιά έχει ένα φούρνο ο οποίος ονομάζεται Φούρνος Οικονόμου.Εκεί θα βρεθούμε στις 10:15.

Fanis
15-05-10, 14:45
για την ενημερωση σας περι καιρου μιας και ειμαι ηδη στην επιδαυρο , ειχαμε συνεφιες και λιγο βροχη το πρωι αλλά τωρα ο καιρος ειναι πολυ καλος και ετοιμαζομαστε να φυγουμε με την βαρκα για κανα νησακι μεχρι το βραδυ . αυριο ο καιρος θα ειναι τελειος με max 3 μποφορ αερα.

COROLLAKIAS MIXALHS
15-05-10, 20:05
Παιδια λογω δουλειας αδυνατω να ερθω. Οσοι ξερουν για τη δουλεια μου καταλαβαινουν. Θα ηθελα πολυ παντως.....

Hagi
16-05-10, 01:03
Με συγχωρείτε πολύ που σας ενημερώνω τελευταία στιγμή αλλά δυστυχώς κάτι προέκυψε όχι πολύ καλό και δεν θα τα καταφέρω να έρθω.
Συγνώμη αν προκαλώ αναστάτωση με τα άτομα αλλά δεν γίνεται αλλιώς!
Να περάσετε τέλεια και περιμένω φωτογραφίες και βίντεο!!!!

madvinegar
16-05-10, 08:02
Εγω αυτη τη στιγμη που γραφω ειμαι ξυπνιος και ετοιμαζομαι. Θα τα πουμε απο κοντα στις 9.00 με οσους ερθουν!
Ευτυχως φαινεται η μερα οτι θα ειναι καλοκαιρινή!

Nikos
16-05-10, 19:40
Πάρτε μερικές φώτο.....
Για όσους ήρθαν τους ευχαριστούμε,μιας και με την παρουσία τους έδωσαν ζωντάνια στο club.Για όσους δεν ήρθαν απλά έχασαν άλλη μια ευκαιρία για να περάσουν καλά.
'Αντε με το καλό και στην επόμενη εκδρομή

madvinegar
16-05-10, 19:47
Περάσαμε τέλεια. Η διαδρομη ηταν άνετη και φτασαμε γρηγορα και χωρις κανενα προβλημα. Το ραντσο ειναι καταπληκτικο, βγαλμενο απο αλλη εποχη. Το φαγητό μετα στην επίδαυρο ήταν πραγματικά Α-Π-Ι-Θ-Α-Ν-Ο. (Συγχαρητηρια στον Φανη που τα κανονισε).

Επισης ηρθαν και απο Πατρα ο Τζανάκας και ο Corollapatra τους οποιους χαρηκαμε πολύ να δουμε!

Κριμα σε οσους δεν μπορεσανε να ερθουν.

Roy-D
16-05-10, 19:58
πραγματικα ηταν πανεμορφα!!! το φαγητο και η παρεα ανεπαναληπτα και οι τιμες τελειες!!! στο τελος ο καφες πανω στο κυμα με την θεα της Επιδαυρου ηταν ολα τα λεφτα!!!

Ζήσης
16-05-10, 20:00
Φανταστηκά....... Έτσι θα το χαραχτήρηζα το σημερινό!!!
Πολλά πολλά πολλά μπράβο στον Πρόεδρο "Fanis" για την οργάνωση
Ηταν μια μοναδική εκδρομή με ενα πααααααρα πολύ καλό κλίμα κ μια πάρα πολύ καλή παρέα! Η οργάνωση ηταν πολύ καλή κ φανταστικό το Ράντζο που πήγαμε! Η διδρομή ήταν ωραία όπως κ ο καιρός που μας έκανε την χάρη να είναι καλός!
Χάρηκα που μπορέσαν κ ήρθαν στην εκδρομή ο Γιάννης "janakasgr" "AELARA" με την γυναίκα του:mrgreen: κ τον Αντρέα "corollapatra" με τον φανταστικό (ΗΛΙΑ:hehe:hehe:hehe ηταν Super)...........χάρηκα που είχα την τιμή να μιλήσω με τον Mad:hehe με τον Firebone κ τον Roy-D..... κ φυσικά την VASO:hi!(Συγνώμη αν ξέχασα κάποιον αλλά είναι ο ενθουσιαζμός στην μέση:mrgreen:)
Το φαγητό ήταν πολύ καλό κ μακάρι να κανονήσουμε ξανά κάτι τέτοιο κ με πιο πολλά μέλη.........
Πολύ καλή φάση αυτή η επικοινωνία με τα PMR βοηθάει αρκετά!
Το μόνο άσχημο ήταν που αναγκάστηκε ο "corollakiato" να φύγει πριν καλά να ξεκινήσουμε ελπίζω να είναι όλα καλά ρε φίλε..............
Βιβή&Δημήτρη φιλιά ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα!
Νίκο..............ΑΛΛΗ ΦΑΣΗ ξέρεις εσύ:hehe:hehe:hehe Πολύ καλός κ ο δικός σου ήχος:beg
Α Αντρέα αν χρειαστής καμία βοήθεια με τον γλυκήτατο Ηλία σου πες μου κ η Λαμπρινή είναι έτοιμη ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Μπράβο σε όλους πραγματικά για μένα ηταν κάτι πολύ πολύ πολύ πρωτόγνωρω κ χάρικα πολύ! Πάντα υγεία να έχουμε να κανονίζουμε τέτοια πράγματα!
ΝΑ κ μερικές φώτο απο εμένα!

Janakas
16-05-10, 20:15
Παιδια ηταν ολα υπεροχα σημερα! Φανταστικη η εκδρομη και το μερος απιστευτο!
Χαρηκα πολυ που ειδα καποια παιδια απο παλια (Ντινο,Μιχαλη κλπ), καθως και για τα παιδια που γνωρισα σημερα (Νικο, Ζηση, Γιαννη, Δημητρη, Λαμπρινη, Βιβη κλπ)

Να ειστε ολοι καλα!

Μερικες φωτο και απο εμενα!

Υγ: Φιλε Corollakiato δυστυχως αναγκαστηκες να φυγεις και δεν σε γνωρισαμε.. Ελπιζω στην επομενη! Ολα καλα?

Nikos
16-05-10, 20:24
Corollakiato χαρήκαμε πολύ που μπόρεσες να έρθεις άσχετα που δεν μπόρεσες να ακολουθήσεις.Λυπούμαστε πολύ για το ατυχές γεγονός και ελπίζουμε να μην είναι τίποτα σοβαρό.Περαστικά.

giorgisrog
16-05-10, 20:32
μπραβο σας ρε παιδια! συγχαρητηρια! πραγματικα σας ζηλευω!! ευχομαι να περνατε παντα τοσο καλα στις συναντησεις σας και φυσικα με μεγαλυτερη συμμετοχη οι επομενες!

Nikos
16-05-10, 20:39
Ακόμα μερικές από εμένα...........
1η φωτογραφία όλα τα αυτοκίνητα μαζί
2η & 3η φωτογραφία Βιβή
4η,5η & 6η dimsis
7η ......κάτι μου θυμίζει αλλά δεν θυμάμαι τί.....
και 8η και καλύτερη Βαγγέλης (AELARA) σε ώρα......δράσης!

Ζήσης
16-05-10, 20:46
7η..........

Χαχαχαχαχαχαχαχα...........γιατί δεν γράφεις για ποιόν την βγάλαμε αυτήν την φώτο:jumpers
Φυσικά αν την δεί ο ενδιαφερόμενος θα το πιάσει το υπονοούμενο:lol:

MARMEL
16-05-10, 20:53
ειναι το πρωην εργαστηρι του βατιλι....

φαινεται να περασατε ωραια...

ευγε...
αντε και στην επομενη.....

TmNemesis
16-05-10, 21:15
Μπράβο σας,το μέρος πρέπει να ήταν το κάτι άλλο...
Αυτές οι εκδρομές είναι που αξίζουν,απ'ότι φαίνεται περάσατε,μάλλον,τέλεια.
Και πάλι πολλά μπράβο στους διοργανωτές και στους συμμετέχοντες,

agapiou
16-05-10, 21:32
Μπράβο και από μένα, σε όσους έτρεξαν για την εκδρομή, αλλά φυσικά και σε όσα παιδιά παρεβρέθηκαν!

madvinegar
16-05-10, 22:28
Ο madvinegar junior είδε και το κότερο του Φανη και το Εβο του Νικου... :hehe :hehe :hehe

Dim_sis
17-05-10, 00:08
Καλησπερα και απο εμενα.Η διαδρομη ηταν απιστευτη το φαγητο κορυφη και πανω απ'ολα η παρεα καλη!!!Να ειμαστε καλα να το επαναλαβουμε και με ακομη περισσοτερη ενεργη συμμετοχη.Χαρηκα πολυ που γνωρισα και τον Ζηση με την Λαμπρινη και τα υπολοιπα παιδια.Συγχαρητηρια και παλι!!Τις φωτογραφιες μου θα τις ανεβασω αυριο.Καλο βραδυ!!

COROLLAKIAS MIXALHS
17-05-10, 02:47
Παιδια μπραβο κι απο μενα. Μου τα χαλασε η δουλεια και δν μπορεσα να ερθω. Ζηαη καταλαβαινεις εσυ και μερικοι αλλοι. Sorry παιδια.

Nikos
17-05-10, 07:04
Ο madvinegar junior είδε και το κότερο του Φανη και το Εβο του Νικου... :hehe :hehe :hehe
O madvinegar junior μαζί με τον Ηλία ήταν όλα τα λεφτά!

corollapatra
17-05-10, 09:35
Πραγματικά, περάσαμε υπέροχα!!! Μπράβο σε όλα τα παιδιά που κατάφεραν και ήρθαν. Τα πιτσιρίκια μας περάσανε ακόμα καλύτερα, φυσικά...

Μαζί με τον janakasgr (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=4981) εκπροσωπήσαμε το παράρτημα Πάτρας. Θα μπορούσαμε να ήμασταν και περισσότεροι εάν μερικοί-μερικοί δεν τα πίνανε αρκετά το προηγούμενο βράδυ...

Υ.Γ.: Ζήση (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=11593), ελπίζω να έβγαλες από το πορτ-μπαγκάζ το "δωράκι" που σου άφησε ο Ηλίας... Εάν όχι, βάλε κάποιον που αντέχει (π.χ. τη Λαμπρινή) να το βγάλει...

Υ.Γ. Νο2: Επίσης, να μην ξεχάσω... Επιτέλους πραγματοποιήθηκε μετά από μεγάλη αναμονή η πολυαναμενόμενη συνάντηση κορυφής μεταξύ madvinegar (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=5163) junior (Μιχάλης) και corollapatra (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=5014) junior (Ηλίας)...

Fanis
17-05-10, 10:20
θα ηθελα να πω και με την σειρα μου ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους σας που ηρθατε και επλιζω να περασατε ολοι καλα.

παντως οσοι δεν ηρθατε μετα στη παραλια χασατε γιατι ολα τα πιτσιρικια τελικα μπηκαν στο νερο με τα ρουχα , αλλά και μερικα χωρις .:twisted:

παντως η μικρη μου κορη βουτηξε κατα λαθος:jumpers παρα πολλες φορές .

επισης οσο για το φαγητο εμεις οταν ειμαστε εκει το τιμαμε δεοντος οσες φορες μπορουμε σε πολυ φιλικες τιμες και κανονισαμε για ολα τα μελη να εχουν μια εκπτωση 10% στο φαγητο και στο camping.

corollakiato
17-05-10, 12:23
γεια σασ και απο εμενα παιδια σορι αλλα μ ετυχε κατι με την κορολα μου και γιαυτο γυρισα πισω παλι πολι θα ιθελα να γνωριστο με ολα τα μελη του club απο κοντα αλλα αναποδια δεν πειραζει την επομενι φορα παντοσ εστο και απο εδο το ιντετρνετ χαρικα παιδια.....ααα φανη κανονισε να μπουμε σε καμια πιστα μεσα να τα φαμε λιγο οχι μονο βολτεσ :jumpers και παλι γεια σασ

madvinegar
17-05-10, 12:25
Ισα ισα ενα "γεια" προλαβαμε να σου πούμε...:D Δεν πειραζει... Next time...

corollakiato
17-05-10, 12:25
με την κορη μου ....οχι με την corolla μου το ξεκαθαρισα ετσι :lol:

Ζήσης
17-05-10, 14:41
Ζηση καταλαβαινεις εσυ και μερικοι αλλοι. Sorry παιδια.
Μιχάλη μην το συζητάς φίλε καν............σχόλασες στις 6++++ το πρωί τί να λέμε τώρα! Νά'σαι καλά:mrgreen:
O madvinegar junior μαζί με τον Ηλία ήταν όλα τα λεφτά!
+1.000.000.000
Ζήση (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=11593), ελπίζω να έβγαλες από το πορτ-μπαγκάζ το "δωράκι" που σου άφησε ο Ηλίας... Εάν όχι, βάλε κάποιον που αντέχει (π.χ. τη Λαμπρινή) να το βγάλει....
Χαχαχαχα..........φίλε Αντρέα το δωράκι το έβγαλε απο το αμάξι ή Λαμπρινή κ κατα λάθος έπεσε σε έναν ανοικτό κάδο:crazylol:crazylol:crazylol
Χάρικα πολύ που σας είδα απο κοντά κ εσένα κ τον Ηλία κ τον Γιάννη μακάρι να τα ξαναπούμε σύντομα!

Janakas
17-05-10, 16:13
Μολις ετοιμασα και ανεβασα ενα βιντεακι απο το Ts!!
Απολαυστε υπευθυνα!

http://www.youtube.com/watch?v=GXTW5IwMUPo

Alex-poli
17-05-10, 17:24
Μπράβο παιδιά πανέμορφο και το μέρος

Fanis
17-05-10, 18:16
που να μην ειχε και το παιδι μαζι !!!

TmNemesis
17-05-10, 18:25
Μολις ετοιμασα και ανεβασα ενα βιντεακι απο το Ts!!
Απολαυστε υπευθυνα!

http://www.youtube.com/watch?v=GXTW5IwMUPo

Πως ακούγεται η 2η μέσα στο lift...:hehe

madvinegar
17-05-10, 18:49
Θα μαθει σε ωραια ακουσματα ο Ηλίας! :D

AELARA
17-05-10, 19:42
Περασεμε υπεροχα.
Πολυ ομορφη η φυση και συνδιασαμε βουνο και θαλασσα οσοι ακολουθησαν μετα για καφε.
Το φαγητο αψογο.
Για φωτο θα προσπαθησω.Δεν ξερω να τις κατεβαζω στο σα'ι'ντ.
Υπαρχει παντος πολυ φωτογραφικο υλικο.
Νικο προσεχε.

wastegate
17-05-10, 20:03
ειναι το πρωην εργαστηρι του βατιλι....

φαινεται να περασατε ωραια...

ευγε...
αντε και στην επομενη.....

Ναι ρε εκει εμαθα να αντιμετωπιζω κατι γιδια και να τους λεω διαφορες συμβουλες και στο τελος να με γραφουν στα τετοια τους γιατι νομιζουν οτι κατεχουν το αθλημα!Μπαρμπερη ε μπαρμπερη!

Fanis
18-05-10, 11:47
το ωραιο παντως ειναι οτι η μικρη μου κορη ειχε ενα συναχι κανα μηνα τωρα και απο προχτες που βουτηξε στη θαλασσα της περασε .

παντως ολοι οσοι ηρθαν για φαγητο ακομα αυτο συζητανε ..... :rolleyes:

wastegate
18-05-10, 12:19
Αλλεργικη η μικρη σου κορη Φανη ε??
Και γω τα ιδια τραβαω ακομα κιολας..

Fanis
18-05-10, 13:46
μπα δεν ειναι αλεργικη απλα στο σχολειο ειναι ολα με ιωσεις και δυσκολα ηρεμουμε.

Μαρία
18-05-10, 21:45
Μπράβο παιδιά!Παντα τέτοια!:mrgreen:

GIANNIS_G6
19-05-10, 15:27
Ομολογω οτι η βολτα ηταν σουπερ και ακομα πιο τουμπανΟ το φαγητο λεμε!!:D:D:D
Χαρηκα που ειδα παλι γνωριμες φατσες και τα ειπαμε και με μερικα παιδια απο κοντα ξανα!Τιον Ανδρεα ειχα να τον δω απο μια εκδρομη παλιαααα στην Πατρα.Ελειπε ο γνωστος αγνωστος Βαγγελης ομως καθως και ο Κωστακης ο Διαφανος και ειδικα ο αγριοφωνακλας *Πανος.

Ελπιζω να ακολουθησω σε επομενες βολτες ξανα οσο μπορεσω.Αυτα.:cool:

*(πληροφορηθηκα αργοτερα γιατι,αγορινα στεναχωρηθηκα ακομα πιο πολυ οταν το εμαθα,συλληπητηρια και ζωη σε σας.)

MARMEL
19-05-10, 18:51
εγω ειμαι αγριοφωνακλας ε? αφου μ αναγκαζετε ρε...
να σαι καλα γιαννο...
παρε κανα τηλ ρε μλκ...
ασπρομαυρη πετρα εριξες πισω σου....

Nikos
21-05-10, 19:02
Περασεμε υπεροχα.
Πολυ ομορφη η φυση και συνδιασαμε βουνο και θαλασσα οσοι ακολουθησαν μετα για καφε.
Το φαγητο αψογο.
Για φωτο θα προσπαθησω.Δεν ξερω να τις κατεβαζω στο σα'ι'ντ.
Υπαρχει παντος πολυ φωτογραφικο υλικο.
Νικο προσεχε.
Άντε ρε Βαγγέλη,πού είναι οι φωτογραφίες?

AELARA
22-05-10, 17:42
Προσπαθησα να τις κατεβασω αλλα δεν μπορω γιατι δεν ξερω τον τροπο.
Δεν το εχω ξανακανει.

Ζήσης
22-05-10, 18:10
Γειάσου Βαγγέλη τί κάνεις ρε φίλε?
Λοιπόν για να ανεβάσεις φώτο πρέπει η φώτο να είναι 240kb το μέγιστο.......
Γράφωντας μήνυμα πάνω πάνω έχει μια εικονίτσα σαν συνδετήρας πατάς επάνω κ ακολουθείς τα υπόλοιπα!
Αν έχεις πρόβλημα στείλε PM!:hehe

AELARA
22-05-10, 20:13
http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=27658&stc=1&d=1274548364

Eρχονται και οι επομενες.
Αυτη ηταν δοκιμαστικη.
Ευχαριστω φιλε Ζηση για την βοηθεια.

EDIT mod : Κάτι δεν έκανες καλά...!!! Προσπάθησε πάλι.

AELARA
22-05-10, 21:14
Στον φιλο Νικο

AELARA
22-05-10, 21:27
Ακομα μερικες φωτο

AELARA
22-05-10, 21:35
Ακομα μερικες

corollapatra
22-05-10, 21:38
Πω, πω... Η πιο βρώμικη Corolla από όλες ήταν η δική μου... Χάλια...

agapiou
22-05-10, 21:42
Είναι ts όμως!!! :D

AELARA
22-05-10, 21:50
Και αλλες φωτο

AELARA
22-05-10, 21:58
Ελπιζω να σας εδωσα μια γευση πως περασαμε

COROLLAKIAS MIXALHS
22-05-10, 22:20
Ζηλευω ρε παιδια....

Μαρία
22-05-10, 22:38
Πολλοί ήσασταν,μπράβο βρε παιδιά!Φάνη....φοβερό στυλ!:uthere :hehe

madvinegar
23-05-10, 10:24
πςςςςςς! Φοβερή και η φώτο με τη δική μου corolla! Εισαι καλλιτεχνης ρε Αελάρα!

Nikos
23-05-10, 19:22
Βαγγέλη είσαι και ο 1ος.
Μπράβο ρε φίλε πολύ ωραίες οι φωτογραφίες.

GIANNIS_G6
24-05-10, 14:44
Ωραιος ο Βαγγελάκος!!!!!:D

Roy-D
24-05-10, 18:13
μολις καταλαβα ποσο ωραιο παιδι ειμαι ρε παιδι μου!!! αψογες οι φωτο!!!!!!!!! Βαγγελη σορυ κι ολας που εφυγα αλλα με κουρασε αυτος με το ΠΟΥΝΤΟ!

neoklis
25-05-10, 05:19
Στον φιλο Νικο
αιμαααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

Nikos
25-05-10, 08:58
αιμαααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
Χαλλλλλλαρά!!!!!!!!!