PDA

Επιστροφή στο Forum : 1os ΑΓΩΝΑΣ DRAGSTER 24-25 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΣΤΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ


makatos3sgte
27-03-10, 08:42
Ο αγωνας ερχετε και το αμαξι αυτη την στιγμι στρωνεται Ελπιζω με το νεο αυτοκινητο (CELICA ST165 4X4)να παμε καλυτερα σας περιμενω ολους στον αγωνα.

madvinegar
27-03-10, 13:32
Καλη επιτυχία Κωστα!

diafanh-psyxh
27-03-10, 13:46
Μακατε καλή επιτυχία εύχομαι και καλα νουμερα

Japanese
27-03-10, 13:52
Εύχομαι τα καλύτερα!

MITSOS
27-03-10, 16:43
Ο αγωνας ερχετε και το αμαξι αυτη την στιγμι στρωνεται Ελπιζω με το νεο αυτοκινητο (CELICA ST165 4X4)να παμε καλυτερα σας περιμενω ολους στον αγωνα.


άντε με το καλό!!!!!!!!!!!!
ΖΗΤΩ ΤΟ 165!!!!!!!
εντελώς νέο επίπεδο τώρα με τις εκκινήσεις που δίνει η τετρακίνηση, έτσι?
και πιστεύω ότι έχει και καλύτερη συμπεριφορά στα πολλά σε σχέση με τη 12άρα λόγο καλύτερης αεροδυναμικής και χαμηλότερου κέντρου βάρους.
κατά 80% θα είμαι στον αγώνα. Να δούμε τι θα πει και η υπόλοιπη γνωστή παρέα

MITSOS
27-03-10, 17:05
Μόλις βρήκα και τις δυνατότητες τις 165 στην πράξη...
Κώστα είναι εκείνη η κόκκινη της φωτογραφίας που είναι φτυστή απ' έξω με τη δικιά σου.
Απ' ότι λέει στα σχόλια μάλλον φοράει μοτέρ και ηλεκτρικά 165 (δηλάδή πιο αδύναμο μοτέρ) και δουλεύει 1bar.
Παρ' όλα αυτά, όπως δείχνει το χρονόμετρο "γράφει" 12.979δεύτερα στο τετρακοσάρι.
Ας φανταστούν και όλοι οι υπόλοιποι τί έχει να γίνει με μοτέρ 205 και πίεση πάνω από 1.5bar που θα δουλεύεις...

http://www.youtube.com/watch?v=GwaS9u26YNA&feature=related

και καλύτερος χρόνος, απέναντι σε 205 που μάλλον το οδηγά κάποιος πιο κουλός.

http://www.youtube.com/watch?v=szp7lkjoJcw&feature=related

και incar video:

http://www.youtube.com/watch?v=Yb0tr6u9Tqg

kpagonaris
27-03-10, 20:20
Καλή επιτυχία και καλά νούμερα και από μένα φίλε μου!!:uthere

GEORGE N.
27-03-10, 22:03
Κωστα σου ευχομαι και εγω με την σειρα μου ολοψυχα οτι καλυτερο σε αυτο τον αγωνα και ποιο πανω απο τα προσδοκομενα. Πραγματικα το αξιζεις γιατι εχεις μεγαλη γνωση των πραγματων και μακαρι να ειμαστε καλα να σε απολαυσουμε απο κοντα στις 25.
Καλη επιτυχια και γ..μ@ τους ολους.

:shoothim :shoothim :shoothim :shoothim :shoothim :car

Χρηστος
28-03-10, 19:05
μπραβο ρε κωστα!!!!!!!!κατα πασα πιθανοτητα θα ειμαι και εγω εκει να σε καμαρωσω απο κοντα οταν θα βαρας 9αρες στο πολυκαστρο!!!!!!!!

sashatoyota
02-04-10, 16:14
Καλη επιτυχια Κωστα φατους ολους:D

MARMEL
02-04-10, 21:10
ευγε και παλι ευγε...

MITSOS
03-04-10, 16:36
μπραβο ρε κωστα!!!!!!!!κατα πασα πιθανοτητα θα ειμαι και εγω εκει να σε καμαρωσω απο κοντα οταν θα βαρας 9αρες στο πολυκαστρο!!!!!!!!

Χρήστο, αν έχεις χώρο, κατά 95%να με υπολογίζεις για +1 για Πολύκαστρο.
Το μόνο κακό είναι ότι θα έχουμε παραπάνω δρόμο (τα Τέμπη θα είναι κλειστά). Θα μας πει ο Μακατός το δρομολόγιο.
Επίσης κάτι που θυμάμαι από πέρυσι....
ΠΑΡΤΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΠΕΛΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΗΛΙΑΚΑ γιατί μπορεί να είναι άνοιξη, αλλά αν έχει λιακάδα αποκτάς αποχρώσεις!!!!!!!!!
εγώ πάντως δεν την ξαναπατάω. αν είμαι εκεί θα είμαι εξοπλισμένος!

ltsantar
03-04-10, 19:41
Κι εγώ μέσα κατά πάσα πιθανότητα για το Πολύκαστρο.

xrhstos1989
04-04-10, 21:48
και εγω μαλλον επανω θα ειμαι απο Σαββατο οποτε θα τα πουμε εκει!

Χρηστος
05-04-10, 03:34
Χρήστο, αν έχεις χώρο, κατά 95%να με υπολογίζεις για +1 για Πολύκαστρο.
Το μόνο κακό είναι ότι θα έχουμε παραπάνω δρόμο (τα Τέμπη θα είναι κλειστά). Θα μας πει ο Μακατός το δρομολόγιο.
Επίσης κάτι που θυμάμαι από πέρυσι....
ΠΑΡΤΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΠΕΛΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΗΛΙΑΚΑ γιατί μπορεί να είναι άνοιξη, αλλά αν έχει λιακάδα αποκτάς αποχρώσεις!!!!!!!!!
εγώ πάντως δεν την ξαναπατάω. αν είμαι εκεί θα είμαι εξοπλισμένος!

mitso αν θα ανεβω δεν θα ειναι με το δικο μου,αλλα με του γιαννη το ρενο

toyota mania
05-04-10, 09:46
Μεσα και εγω,αν και ειναι νωρις να κανονιζουμε απο τωρα.Τουλαχιστων για εμενα.Συνηθως αποφασιζω την προηγουμενη ημερα για την επομενη.
Πηρε ρενο ο Γιαννης

MITSOS
05-04-10, 11:17
Μεσα και εγω,αν και ειναι νωρις να κανονιζουμε απο τωρα.Τουλαχιστων για εμενα.Συνηθως αποφασιζω την προηγουμενη ημερα για την επομενη.
Πηρε ρενο ο Γιαννης

Οπότε αν θέλει κάποιος από Ηρακλή ή Λεωνίδα να έρθω, τότε +1.
Εχουμε ακόμη μέρες...
Όσο για το RENAULT, ο Χρήστος εννοεί τον Γιάννη που ήταν μαζί μας στην κοπή της πίτας.

Χρηστος
06-04-10, 18:00
Οπότε αν θέλει κάποιος από Ηρακλή ή Λεωνίδα να έρθω, τότε +1.
Εχουμε ακόμη μέρες...
Όσο για το RENAULT, ο Χρήστος εννοεί τον Γιάννη που ήταν μαζί μας στην κοπή της πίτας.

σωστος και με το πουντο των 300πσσσσσσσ.....

toyota mania
20-04-10, 20:45
Ποιοι θα παμε τελικα.
Ενας εγω
1)Hρακλης

GEORGE N.
20-04-10, 20:53
Ηρακλη καλησπερα ενδεχεται και εγω να ερθω την Κυριακη απλως θελω να ξερετε οτι θα το γνωριζω το Σαββατο. Επισης ψυνονται φιλαρακια μου να ερθουν οποτε μαλλον θα τα πουμε στο Πολυκαστρο.

MITSOS
20-04-10, 21:08
Ηρακλή εγώ μίλησα με το Χρήστο και είπαμε αν μέχρι την Πέμπτη δε βρεθεί άλλος θα πάω 3ο άτομο με το Renault του Γιάννη.
Είχα μιλήσει και με το Λεωνίδα που μάλλον θέλει να πάει. Οπότε αν θες κανονίζετε να ανεβείτε μαζί.
Τώρα με τα Τέμπη κλειστά σκ@τ@ είναι. Ταλαιπωρία αλλά κυρίως καθυστέρηση. Αλλά το ότι θα είμαστε εκεί είναι σίγουρο.
Λοιπόν θα σε πάρω τηλέφωνο την Παρασκευή το απόγευμα για να δούμε τί και πώς ακριβώς. Πάντως σίγουρα κι εγώ θα ανέβω.

ltsantar
20-04-10, 21:33
Ηρακλή θα πάμε παρέα κι αν θέλει κι άλλος να έρθει τον παίρνουμε.Μίλα όμως με το Χρίστο και το Μήτσο αν γίνεται να βρεθούμε κάπου την Κυριακή το πρωί να πάμε όλοι μαζί.

MITSOS
20-04-10, 21:33
Ποιοι θα παμε τελικα.
Ενας εγω
1)Hρακλης
1)Hρακλης
2)MITSOS
δηλαδή δυο


Ηρακλή θα πάμε παρέα κι αν θέλει κι άλλος να έρθει τον παίρνουμε.Μίλα όμως με το Χρίστο και το Μήτσο αν γίνεται να βρεθούμε κάπου την Κυριακή το πρωί να πάμε όλοι μαζί.

Λεωνίδα, λογικά θα κανονίσουμε να βρεθούμε κάπου στη Λάρισα.
Προτείνω να βρεθούμε κάπου μετά τη στροφή για Αγιά, εκεί που διασταυρώνονται η εθνική με την οδό Βόλου (δηλαδή λίγο πριν το μαγαζί του Μακατού).
Ξέρει και ο Ηρακλής τη διαδρομή μέχρι εκεί, οπότε είμαστε μια χαρά.
Τώρα για την ώρα, θα ρωτήσουμε το Γιάννη τί ώρα θα ξεκινήσει από
Βόλο κι έπειτα κανονίζουμε για Λάρισα, ΟΚ?

ltsantar
20-04-10, 21:47
Άρα θα πάμε από Αγιόκαμπο;ή μήπως υπάρχει κάτι καλύτερο;Όσο για την ώρα θα το κανονίσουμε.

MITSOS
20-04-10, 21:59
Άρα θα πάμε από Αγιόκαμπο;ή μήπως υπάρχει κάτι καλύτερο;Όσο για την ώρα θα το κανονίσουμε.

είπαμε από Αγίοκαμπο μιας και ο Γιάννης είχε πάει πριν ένα μήνα και ξέρει και το δρόμο και τον επιπλέον χρόνο που θα χρειαστεί.
για να πάμε στα σίγουρα και την ώρα που θέλουμε.

xrhstos1989
20-04-10, 22:13
θα ανεβω και εγω...Μιτσο θα τα πουμε τηλεφωνικος το Σαββατο

makatos3sgte
21-04-10, 08:45
Tα τεμπη ανοιγουν παρασκευη και κλεινουν κυριακυ βραδυ λογο του τελικου κυπελου Ελλαδος Παναθειναικου-Αρη

MITSOS
21-04-10, 13:50
Tα τεμπη ανοιγουν παρασκευη και κλεινουν κυριακυ βραδυ λογο του τελικου κυπελου Ελλαδος Παναθειναικου-Αρη


ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Οπότε η καλύτερη λύση για να ανεβούμε παρέα άλλα και για να μην καθυστερούμε με "μπες-βγες" στη Λάρισα είναι να δώσουμε ραντεβού στα διόδια των Τεμπών (αυτά που ξέρουμε όλοι, που είναι μέσα στα Τέμπη)

Χρηστος
21-04-10, 18:06
απο βολο θα ξεκινησουμε 8 το πρωι!

george1973
21-04-10, 18:30
Όλοι την Κυριακη θα πάτε....?το σάββατο είναι τα πολλά περάσματα.....

MITSOS
21-04-10, 18:59
απο βολο θα ξεκινησουμε 8 το πρωι!

δηλαδή αν θέλετε μπορούμε να δώσουμε ένα ραντεβού στα Τέμπη στις 9 παρά δέκα με 9?
Χρήστο μίλησες με το Γιάννη?
Αν είστε μέχρι τρια άτομα και γίνεται, να στριμωχτούμε 4 μέχρι τα Τέμπη και από εκεί και πάνω εγώ να πάω με Avensis.


Όλοι την Κυριακη θα πάτε....?το σάββατο είναι τα πολλά περάσματα.....

Θα πάμε για να δούμε τον Μακατό να παίρνει κύπελο την Κυριακή που γίνονται οι απονομές!!!
ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ!!!

Χρηστος
21-04-10, 19:17
εγω και γιαννης θα ειμαστε μεχρι τωρα!αλλα και οαλλος να ερχοτανε χωρας και εσυ....αρα θα ρθεις μαζι!

ltsantar
21-04-10, 19:21
Η διαδρομή μέσω Τεμπών είναι πιο ξεκούραστη.Στις 9 παρά,το πρωί,θα είμαστε με τον Ηρακλή με ένα από τα δυο Avensis στα διόδια των Τεμπών.Χώρος υπάρχει και για άλλον.

MITSOS
21-04-10, 19:36
εγω και γιαννης θα ειμαστε μεχρι τωρα!αλλα και οαλλος να ερχοτανε χωρας και εσυ....αρα θα ρθεις μαζι!

OK λοιπόν, οπότε ξεκινάμε από Βόλο στις 8, στα Τέμπη βρίσκουμε τον Ηρακλή και τον Λεωνίδα και από εκεί και πέρα βλέπουμε, αν έχει προκύψει και άλλος για το Γιάννη εγώ θα μετακομίσω στο AVENSIS.

MITSOS
24-04-10, 15:47
Πω πω τί έχουμε να δούμε αύριο!
Πάρτε μια γεύση από συμμετοχές.
Θα γίνει χαμός!
Κατηγορία AT2
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΥΠΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ MITSUBISHI EVO 6 ALUMINAL - ACE MOTORSPORT
ΜΠΑΜΠΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOYOTA CELICA GT4 BABARIS ELECTRIC
ΤΣΙΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ ΣΚΑΡΑΒΑΙΟΣ TURBO TSIARIS AUTO TECHNIK ΧΑΛΑΣΤΡΑ

Κατηγορία ΒT2
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΥΠΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ HONDA S2000 TURBO ΜΕΣΣΗΝΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΛΑΣΗΣ NISSAN SUNNY GTI-R GTR RACING TUNING
ΜΠΑΜΠΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOYOTA CELICA GT4 BABARIS ELECTRIC
ΜΑΚΑΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ TOYOTA CELICA GT4 ΜΑΚΑΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΔΕΤΤΟΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ LANCIA DELTONA T - PAULMAN
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ HONDA S2000 GEARTECH ENGINEERING

toyota mania
24-04-10, 18:39
Εχω νεα απο Κωστα. 12.3. Αντε και κατω απο τα 12

agapiou
24-04-10, 18:43
Να ρωτήσω. Τι ώρα υπολογίζετε να είστε πάνω στο Πολύκαστρο? Παίζει σοβαρά το ενδεχόμενο να ανέβω. Αν και από Σαλονίκη είναι κανά 30λεπτο.

toyota mania
24-04-10, 20:01
Να ρωτήσω. Τι ώρα υπολογίζετε να είστε πάνω στο Πολύκαστρο? Παίζει σοβαρά το ενδεχόμενο να ανέβω. Αν και από Σαλονίκη είναι κανά 30λεπτο.Δεν ξερω,αλλα θα ερθεις εκει θα ειναι μια κοκκινη celica

MITSOS
24-04-10, 21:06
Από Βόλο θα φύγουμε στις 7.00.
Άρα λογικά γύρω στις 9 και κάτι θα είμαστε Πολύκαστρο.
Όποιος θέλει να μας βρει ας έρθει στο pit του Μακατού.
Όπως είπε και ο Ηρακλής, ψάξτε στα pit για την κόκκινη celica με τις άσπρες ζάντες.

MARMEL
24-04-10, 23:51
Εχω νεα απο Κωστα. 12.3. Αντε και κατω απο τα 12
Το μαθα απο τηλ... και εις ανωτερα κωστα...

agapiou
25-04-10, 19:51
Τελικά έχουμε κανένα νέο από σήμερα? Ήθελα όσο τίποτα να έρθω, αλλά σχόλασα αργά από τη δουλειά....:(

Pantelis
25-04-10, 22:49
συγχαρητηρια κυριε κωστα.....

GEORGE N.
25-04-10, 22:57
Σε επικοινωνια που ειχα με τον Μητσο καθως δεν καταφερα να παω μιας και το πρωι ψυχαλιζε και φοβηθηκα την βροχη, ο Κωστα εκανε χρονους κοντα στο 13+. Μακαρι την επομενη φορα να καταφερουμε να παμε ατομα να τον εμψυχωσουμε να σπαει χρονομετρα.....

diafanh-psyxh
25-04-10, 23:25
μπραβο Κωστα.ευχομαι την επομενη φορα πολυ πιο κατω το χρονομετρο απο 12

Χρηστος
26-04-10, 00:31
παιδια επειδη ημουνα εκει ηταν τελεια πολλα αλογα και πολλα γκαζια........ο φιλος κωστας στα δοκιμαστικα του σαββατου εκανε τον καλυτερο του χρονο στο 12,3 και σημερα επαιξε στο 12,6 και τον τελευταιο που δεν ειχε καλη εκκινηση στο 13,4,ενα μπραβο κωστα για την προσπαθεια και την επομενη φορα να σπασουμε το 12!!ΜΠΡΑΒΟ πολυ καλη δουλεια!!!

GEORGE N.
26-04-10, 00:53
Μπραβο ρε Κωστα το αξιζεις....
Μ..Π..Ρ..Α..Β..Ο..!!!!!

MARMEL
26-04-10, 01:06
φαντασου τι παιζει αμα μια κακη εκκινηση στοιχησει 1 sec...
ευγε κωστα...
την επομενη...

GMASTER6
26-04-10, 07:10
φαντασου τι παιζει αμα μια κακη εκκινηση στοιχησει 1 sec...
ευγε κωστα...
την επομενη...
Ετσι ειναι...Το 0-18μ ειναι το σημαντικοτερο για καλο χρονο στο 400αρη...ενα μικρο λαθος στην εκκινηση γινεται πολλαπλασιο οσο αυξανεται η αποσταση...
Συγχαρητηρια και απο μενα στον μακατο!

agapiou
26-04-10, 08:26
Να πω και με την σειρά μου ένα μπράβο στον Κώστα, για τον προσωπικό χρόνο και μεράκι πού έχει αφιερώσει στην celica. Μακάρι να μπορούσα να ήμουν και εγώ εκεί...

makatos3sgte
26-04-10, 09:11
Πρωτο πατημα 12.3 το αυτοκινητο δουλεψε αψωγα με μαμα τουρμπο 205 και 1.2 πιεση Ευχαριστω τα παιδια του κλαμπ που ηρθαν Στον επομενο αγωνα με καλυτερο στεισημο 12 ξερο

george1973
26-04-10, 10:05
Μπράβο και από μένα κώστα..................................

george1973
26-04-10, 10:22
Μερίκες φώτο εδώ..................

Χρηστος
26-04-10, 17:48
να προσθεσω επισης μια που βλεπω και τις φωτο του γιωργου τα καταπληκτικα celica του μπαρμπαρη ειδικα το κεραμιδι που ηταν πιο βολτας εδωσε απιστευτη κοντρα με το lancia του βουρου στα τελικα ΒΤ2 και εχασε με μολις 15εκατοστα του δευτερολεπτου απιστευτη κοντρα....

μιτσο ποτε θα βαλεις τις φωτο?εχω και ενα βιντεακι του τελικου να περασουμε.......

MITSOS
26-04-10, 18:00
Σε επικοινωνια που ειχα με τον Μητσο καθως δεν καταφερα να παω μιας και το πρωι ψυχαλιζε και φοβηθηκα την βροχη, ο Κωστα εκανε χρονους κοντα στο 13+. Μακαρι την επομενη φορα να καταφερουμε να παμε ατομα να τον εμψυχωσουμε να σπαει χρονομετρα.....

Γιώργο sorry αλλά γράψε λάθος.
Μπερδεύτηκα χθες την ώρα που σου έγραφα το μύνημα (πίναμε καφέ στην Καλαμαριά της Θεσσαλονίκης κάτω από έντονη μουσική και το μυαλό ήταν αλλού με όλες τις αιθέριες θηλυκές παρουσίες που βρίσκονταν παντού στο γύρω χώρο...κοινώς "και το κουκούτσι "μύγδαλο"...μιλάμε μ@@@οθύελλα).
Το Σάββατο όπως είπε και ο Ηρακλής γράφτηκε το καλήτερο πέρασμα στο 12,3
Και να επισημάνουμε ότι τα άλλα αυτοκίνητα της κατηγορίας π.χ η κεραμιδί celica του Μπαρμπαρή είχαν "πολύ χρήμα" πάνω τους σε σχέση με τον Κώστα, για να μη βιαστούν και πουν άλλοι ότι ο πρώτος ήταν καλύτερος γιατί έχουμε να κάνουμε με εντελώς διαφορετικά αυτοκίνητα.



να προσθεσω επισης μια που βλεπω και τις φωτο του γιωργου τα καταπληκτικα celica του μπαρμπαρη ειδικα το κεραμιδι που ηταν πιο βολτας εδωσε απιστευτη κοντρα με το lancia του βουρου στα τελικα ΒΤ2 και εχασε με μολις 15εκατοστα του δευτερολεπτου απιστευτη κοντρα....

μιτσο ποτε θα βαλεις τις φωτο?εχω και ενα βιντεακι του τελικου να περασουμε.......
χρήστο από φωτό δεν έχω τίποτα το ιδιαίτερο (όπως είδες είχα φάει κι εγώ κόλλημα με την κεραμιδί celica.
για βίντεο θα δούμε...

MITSOS
26-04-10, 18:54
Οι φωτό. Λοιπόν, έχουμε και λέμε:

Στην πρώτη η κούκλα του Μπαρμπαρή
Στη δεύτερη έχουμε μελλοντικές ιδέες για τον MARMEL
και στην τρίτη ένα S2000 με πάνω από 700 άλογα!


Αν είχα "χιλιάρικα" για ξόδεμα.....ή την κεραμιδί, αλλά και αυτή δε θα με χαλούσε!!!

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/583629/ (http://www.corollaclub.com/forums/ext.php?ref=http://www.car.gr/classifieds/cars/view/583629/)



Nα και βιντεάκια!
Στο πρώτο η "κλούβα" που τρέλανε κόσμο με τους χρόνους της. NISSAN VANETTE με μοτέρ SR20DET.
http://www.youtube.com/watch?v=hCQvSwAnOJU (http://www.corollaclub.com/forums/ext.php?ref=http://www.youtube.com/watch?v=hCQvSwAnOJU)

Και στο δεύτερο η CELICA του Μπαρμπαρή κόντρα σε πολύ δυνατό NISSAN 350Z TURBO το οποίο όμως δε μπορούσε να "βάλει τη δύναμή του κάτω".
http://www.youtube.com/watch?v=K3Oi7g95VMo (http://www.corollaclub.com/forums/ext.php?ref=http://www.youtube.com/watch?v=K3Oi7g95VMo)

agapiou
26-04-10, 19:26
Το φορτηγάκι το NISSAN το έχω δει σε νυχτερινό (ύποπτο) στέκι στην Αθήνα. Το που δεν λέμε. Εβαζε με ένα almera πρισμένο, και από πίσω ένα m3 e92 να προσπαθεί να τους φτάσει...

MITSOS
26-04-10, 20:34
Το φορτηγάκι το NISSAN το έχω δει σε νυχτερινό (ύποπτο) στέκι στην Αθήνα. Το που δεν λέμε. Εβαζε με ένα almera πρισμένο, και από πίσω ένα m3 e92 να προσπαθεί να τους φτάσει...

που να κινήσει στόχο η κλούβα, έτσι.
ήταν και ένα γκρι SUNNY 4κίνητο, 4θυρο, φτιαγμένο από το ίδιο συνεργείο, το οποίο το είχε δει και ο αδερφός μου πριν κανένα μήνα σε γνωστό (ύποπτο) στέκι της Αθήνας.
και αυτό πάντως "ξύριζε"!

Lynx
27-04-10, 16:15
Μπράβο ρε παιδιά πολύ ωραία. Το πράσινο το Celica το είχα δεί στην έκθεση αυτοκινήτων στην Αθήνα, αν δεν κάνω λάθος πρέπει να έχει γύρω στα 570Hp, πολύ δύναμη.

pilotos7
27-04-10, 17:10
Μπράβο ρε παιδιά πολύ ωραία. Το πράσινο το Celica το είχα δεί στην έκθεση αυτοκινήτων στην Αθήνα, αν δεν κάνω λάθος πρέπει να έχει γύρω στα 570Hp, πολύ δύναμη.Αν λες του Μπαρμπαρή είναι 753 ρόδα.

agapiou
28-04-10, 12:20
Έχουν ανέβει κάποιες φωτογραφίες από το event στο προφίλ του περιοδικού "Αυτοκίνηση" στο facebook! Θα κάνω edit να σας βάλω και τα link! Να δείτε τον Κώστα!


EDIT: Προσπάθησα να ανεβάσω link, αλλά είδα ότι δεν δούλευε. Ανεβάζω μια φωτογραφία που βρήκα.

george1973
29-04-10, 12:24
Μακατός Κώστας Πολυκαστρο.2ο πέρασμα:0-400-12,3sec.το καλό πέρασμα........................http://www.youtube.com/watch?v=V2-2zPjvKxk

agapiou
03-05-10, 15:26
Άλλη μία με τον Κώστα!