PDA

Επιστροφή στο Forum : Συνάντηση στην Αθήνα!


Vasilakos69
21-03-10, 15:57
Θα θέλατα να γινει κάποια συνάντηση εδώ προς Αθήνα μεριά?Για εμάς τους Αθηναίους?Να πιούμε κανένα καφέ η να πάμε καμιά βόλτα με τα αμάξια!

JL_e10
21-03-10, 16:32
Θα γινει καποια συναντηση. Περασα απο τον Φανη χτες και κατι μου ειπε για αυτη την Παρασκευη. Αν τελικα ισχυει αυτο θα υπαρξει σχετικη ανακοινωση, οποτε εχε το νου σου για το θεμα αυτο.

Vasilakos69
21-03-10, 16:44
Ωραία!Ευχαριστώ πολύ!Άντε να δούμε!Καιρός να έρθω και εγώ να σας δώ!:mrgreen:

diafanh-psyxh
21-03-10, 16:46
αμα ειναι αυτή τη Παρασκευή και εμένα με βολευει αφανταστα μιας και βγαινω σε ρεπο απο βραδινα.αντε να βρεθουμε ολοι παλι

JL_e10
21-03-10, 16:52
Αν ειμαι εξοδουχος θα ερθω, αλλα βασει λογικης που απο αυριο ξεκιναω υπηρεσιες δεν θα μαι. Ειδωμεν...

MARMEL
21-03-10, 20:44
μεσα και γω...

THEMIS2281
21-03-10, 21:01
Λογικα και εγω θα μπορω.Ειναι μια καλη ευκαιρια να σας γνωρισω και απο κοντα!!!

DAMNQQ
24-03-10, 15:23
οποτε 26/3 θα παμε για κοφι και μετα ribas για αραγμα?? για ψηθειτε...:jumpers

Ζήσης
24-03-10, 17:26
Παιδιά έχουν είδη πει την Παρασκευή στο Ολύμπικο στο Π.Φάληρο στης 9μ.μ. !!! Υπάρχει σχετικό θέμα! :mrgreen:

Vasilakos69
24-03-10, 17:30
Ναι Ζήση!Το έιχα ανοίξει το θέμα 1-2 μέρες πριν πουν για το Ολύμπικο!

diafanh-psyxh
25-03-10, 15:18
και μετα ribas για αραγμα??
μέσω του forum τιποτα τετοιο δεν κανονίζεται φιλε μου.αν ερθεις στην συνάντηση μπορείς να απολαυσεις το καφέ σου με την μεγαλη παρεα μας και να ανταλλάξεις αποψεις μαζι μας και στη συνέχεια είσαι ελευθερος με τη παρεα σου να κανεις οτι θέλεις.το παραπανω δεν ανήκει στις δραστηριότητες του corollaclub.


εκ μέρους της διοικησης του corollaclub,
Κωνσταντίνος

nikolakis
29-03-10, 00:08
μέσω του forum τιποτα τετοιο δεν κανονίζεται φιλε μου.αν ερθεις στην συνάντηση μπορείς να απολαυσεις το καφέ σου με την μεγαλη παρεα μας και να ανταλλάξεις αποψεις μαζι μας και στη συνέχεια είσαι ελευθερος με τη παρεα σου να κανεις οτι θέλεις.το παραπανω δεν ανήκει στις δραστηριότητες του corollaclub.


εκ μέρους της διοικησης του corollaclub,
Κωνσταντίνος

υπαρχει ενα θεμα οσον αφορα τα ban που κανεις!!!Ο DAMNQQ(ουτε που τον γνωριζω πληροφοριακα) αναφερθηκε σε αλλο θεμα για ανεπισημη συναντηση στο Ribas!!!
-Ανεφερε τιποτα για κοντρες ή αυτοσχεδιους αγωνες και δεν το ειδα πουθενα???
-Λες οτι δεν πρεπει να γινεται αναφορα σε μερη οπου γινονται κοντρες.Και ποιος μου λεει στην Olympico πανε μονο για καφε???
Αλλα "εξουσια" σου εχει δωθει,οποτε μεγια σου κ χαρα σου!!!

Υ.Γ θα μου κανεις κ μενα ban επειδη ανεφερα τη λεξη "κοντρα" ή Ribas??? :D

Fanis
29-03-10, 10:44
οποιαδηποτε αναφορα σε τετοια θεματα ,η σε τοποθεσιες που γινονται κοντρες κτλ , η εστω αντιδραση στους admin ειναι μονιμο ban χωρις να το συζηταμε , πχ το μελος nikolakis ο οποιος θα ειναι το παραδειγμα και θα καταλαβει τι σημαινει ban εστω για μια μερα και ελπιζω να αλλάξει το aggresive....


και απλα για να το ξερετε οσοι ησασταν στα καρτ τοτε που ειχαμε κανει με τα αυτοκινητα και ειχαμε βαλει ενα MINI COOPER S απλα σας αναφερω οτι το σαββατο το πρωι ο μιχαλης με το mini επεσε απο την γεφυρα απο την εξοδο της παραλιακης προς το ποταμι γυριζοντας απο το Ribas και το αμαξι κοπηκε στα 2 αφηνοντας στο τοπο τον μιχαλη και στην εντατικη την κοπελα του σε πολυ ασχημη κατασταση .

φυσικα δεν υπαρχει κανενας μαρτυρας και αυτο εγινε στις 1 και ειδοποιηθηκαν οι δικοι του στις 4.30 χωρις να γνωριζουμε κατι ενδιαμεσα.

για αυτο τον λογο σας ξαναλεω οτι απλα οι αναφορες σε κακοτοποιες εστω και απο βλακεια θα τιμωρουνται αμεσα ...

neoklis
29-03-10, 11:12
κριμα το παλικαρι.......................................... .......
εχεις απολυτο δικιο φανη............

harbov
29-03-10, 11:14
Οντως πολυ κριμα...

diafanh-psyxh
29-03-10, 18:21
αυτά να τα βλέπουν όσοι βγάζουν γλώσσα μη γνωρίζοντας πράγματα και καταστάσεις.
για το φιλο nikolakis (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=5589) προσωπικά δεν έχω να πω τιποτα απλά αναρωτιέμαι αν πιστεύει τα όσα έγραψε δεδομένου ότι στον φιλο DAMNQQ πρώτα έγινε σύσταση σε αυτο το topic που αναφερετε σε βολτες και μετά ακολούθησε το ποστ του εδώ
http://www.corollaclub.com/forums/showthread.php?t=19521
όπου τον έκανα και ban.
και ο λόγος απλούστατος.όπως ανέφερε θα γίνει η καθιερωμένη μάζωξη από κάθε λογής πιλότους της ελληνικής ασφάλτου.γνώστες και μη του "μηχανοκίνητου αθλητισμου" θα κάνουν παρέλαση προσπαθώντας να δείξουν το καινούριο ή παλιο "βελτιωμένο" αυτοκίνητο,τις δυνατότητες του,αλλά και το πόσο πιλότοι είναι.
δεν λέω καλή η μάζωξη καλή η παρέα αλλά το μετέπειτα ποιος το σκέφτεται?θα πας,θα παρκάρεις,θα δεις και μετα θα πρέπει να φύγεις ρισκάρωντας τη ζωή σου επειδή οι υπολοιποι πιλότοι νομίζουν ότι βρίσκονται σε ιδιωτικο δρόμο(ο θεός να τον κανει δρόμο) και θα επιδείδονται σε ακροβατικά.
αρκετές δεν είναι οι ζωές που χάντονται καθημερινά στον δρόμο?αρκετοί δεν είναι οι τραυματίες που μένουν αναπηροι στο τέλος?αρκετό δεν είναι το άγχος ενός συνηδειτοποιημένου οδηγου που σκέφτεται να πάει από το σημείο α στο σημειο β με την οικογένεια του εξαιτίας των πιλότων που βγάζουν το κομπλεξ κατωτερότητας που έχουν στο δρόμο?
πρέπει να πηγαίνουμε και γυρεύοντας δηλαδή?ειλικρινά δεν σας καταλαβαίνω.
αν και δεν θα έπρεπε να απολογηθώ το έκανα για να βάλω τα πράγματα στη θέση τους.
δυστηχως για κάποιους η παρεα του corollaclub,γιατι στην ουσία μια παρεα είμαστε,ειναι αυτή που ήταν και θα συνεχίσει να ειναι οπως ήταν.σε όποιον αρέσει μπορεί να μείνει.σε όποιον δεν αρέσει,ε δεν θα τον κρατήσουμε με το ζόρι.

αυτά τα λίγα απο εμενα.

πάντα φιλικά,
Κωνσταντινος (ο Μέγας μιας και έχω εξουσία όπως προαναφέρθηκε:D)

Roy-D
30-03-10, 11:29
εφυγε αδικα ενα παιδι... μακαρι να ειναι το τελευταιο.

RenataD
30-03-10, 18:23
Κρίμα το παλικάρι. . . Ο θεός να τον αναπαύσει. . . Αχ μωρέ αχ. . . Τα μάτια σας 1014 στον δρόμο. . . Ειδικά όταν κουβαλάτε κ άλλα άτομα μαζί. . . Είναι αν μη τι άλλο θλιβερό να κλείνεις ένα σπίτι, πόσο μάλλον περισσότερα. . . :cold:cold:cold:ANGEL

(@)WizZk1d(@)
01-04-10, 04:20
Κρίμα το Παλικαράκι...

Δεν έχω λόγια...

Συληπητήρια σε όσους τον γνώριζαν και να είναι ελεφρο το χώμα

:-(((

corollakias17
06-10-10, 01:09
καλησπερα παιδια..να ρωτησω κατι εχει κανονιστει ηδη καποια συναντηση για τους α8ηναιους?απο οτι διαβαζω ειχε γινει μια πριν το μοτορσοου..απο κει κ περα εχουμε καποιο προγραμμα?

Fanis
06-10-10, 12:52
θα ανακοινωθουν σημερα !!!!

Roy-D
06-10-10, 17:09
αϊντε να γινουμε καλα!!!

GMASTER6
06-10-10, 17:59
ποτε?που?ακουσα κατι φημες για speedpark...http://www.corollaclub.com/forums/images/icons/icon6.gif

MITSOS
11-11-10, 11:36
Τι γίνεται τελικά με τη συνάντηση?

Fanis
11-11-10, 15:45
ελα ντε !!!! μία εχουμε εκλογες μία δεν ξερει τι βροχη ριχνει το εχουμε αναβαλει πολλες φορες , αλλά που θα παει θα βρεθει μια ακρη για πεστε και εσεις προτασεις για ,ημερομηνια , τοποθεσια , τυπος εκδρομης και ποτε ......

MITSOS
11-11-10, 16:13
ελα ντε !!!! μία εχουμε εκλογες μία δεν ξερει τι βροχη ριχνει το εχουμε αναβαλει πολλες φορες , αλλά που θα παει θα βρεθει μια ακρη για πεστε και εσεις προτασεις για ,ημερομηνια , τοποθεσια , τυπος εκδρομης και ποτε ......

Εγώ προτείνω να μην πάει μακριά η βαλίτσα.
Να γίνει μια συνάντηση για καφεδάκι, γνωριμία και κουβεντούλα από κοντά όπως γίνοταν τις Παρασκευές.
Εδώ άλλα κλαμπ έχουν συνάντηση μια φορά κάθε βδομάδα.

Vasilakos69
11-11-10, 16:21
Ναι ρε παιδιά!Άντε επιτέλους μπας και καταφέρω και εγώ να έρθω! :P
Παρασκευές όμως τι ώρα?

MITSOS
11-11-10, 16:38
Ναι ρε παιδιά!Άντε επιτέλους μπας και καταφέρω και εγώ να έρθω! :P
Παρασκευές όμως τι ώρα?

Φίλε Vasilakos είσαι και γειτονιά (εγώ αυτόν τον καιρό είμαι στην Καλλιθέα)!
Το θέμα μέρας και ώρας για καφεδάκι είναι και πιο εύκολο σε σχέση με μια εκδρομή.
Ας πουν πόσοι είναι αυτοί οι οποίοι θα ήθελαν να μαζευτούμε και από 'κει και πέρα βλέπουμε.
Fanis συγγνώμη που πήρα το θάρρος αλλά θα ήθελα να γνωρίσω και άλλα μέλη του κλαμπ.

JL_e10
11-11-10, 17:20
Θελετε μια γνωμη? Κανονιστε καποια Παρασκευη συναντηση στην πιστα καρτ, που εχουμε επισης να παμε πολυ καιρο. Θα ερθει κανεις ομως, ή θα αρχισουν παλι οι ιδιες γνωστες δικαιολογιες?

MITSOS
11-11-10, 17:42
Θελετε μια γνωμη? Κανονιστε καποια Παρασκευη συναντηση στην πιστα καρτ, που εχουμε επισης να παμε πολυ καιρο. Θα ερθει κανεις ομως, ή θα αρχισουν παλι οι ιδιες γνωστες δικαιολογιες?

εγώ πολύ ευχαρίστως ακολουθώ οπουδήποτε, αν έχει κάποιος την ευγενή διάθεση να με πάρει μαζί του μιας και στη Αθήνα προς το παρόν είμαι με Πεζώ2 (η celica είναι μια χαρά και ξεκουράζεται στο Βόλο).
εννοείται ότι θα συμβάλω κι εγώ στα έξοδα της εξόρμησης.
άντε αν υπάρχει όρεξη, να γίνει κάτι.
και Σάββατο πιστεύω ότι είναι καλά.

Victhor
11-11-10, 20:50
Eγω ειμαι μεσα.

tasosg697
12-11-10, 00:13
εγώ πολύ ευχαρίστως ακολουθώ οπουδήποτε, αν έχει κάποιος την ευγενή διάθεση να με πάρει μαζί του μιας και στη Αθήνα προς το παρόν είμαι με Πεζώ2 (η celica είναι μια χαρά και ξεκουράζεται στο Βόλο).
εννοείται ότι θα συμβάλω κι εγώ στα έξοδα της εξόρμησης.
άντε αν υπάρχει όρεξη, να γίνει κάτι.
και Σάββατο πιστεύω ότι είναι καλά. μεσα και εγω παιδια.. αρκει να μου το επιτρεπει η ωρα. αντε να σας γνωρισω κιολας.. ταυρο μενω και δεν εχω προβλημα.. μεταφερω οποιον εχει θεμα με μεταφορικο..

Vasilakos69
12-11-10, 11:11
Α, βλέπω κοντά μένουμε!
Και εγώ μέσα είμαι απλά παρασκευές μέχρι τις 10 έχω σχολή!Εκτός την κοπανήσω!:D
Ας κανονίσουμε πρώτα για κάνα καφεδάκι και βλέπουμε ύστερα για πίστες κτλ!

Edit : Εννοείται πως μπορώ να πάρω και άλλο άτομο μαζί αν χρειάζεται!

MITSOS
12-11-10, 13:57
μεσα και εγω παιδια.. αρκει να μου το επιτρεπει η ωρα. αντε να σας γνωρισω κιολας.. ταυρο μενω και δεν εχω προβλημα.. μεταφερω οποιον εχει θεμα με μεταφορικο..

πλάκα πλάκα μπορεί να μένουμε στο ίδιο σπίτι και να μην το ξέρουμε!
χα χα χα!
λοιπόν ο αριθμός όσων θέλουν να τα πούμε ανεβαίνει ικανοποιητικά.
όσο για μέρος και ώρα, όποτε μπορούν όλοι.
ούτως ή άλλος η συναντηση θα είναι ανεπίσημη.
πάντως αν επιτρέπεται, η γνώμη μου είναι ότι αν μαζεύονται έστω και τέσσερα αυτοκίνητα (βέβαια όσο περισσότερα τόσο καλύτερα) τότε πάνε όλα καλά.
προλαβαίνουν και όλοι να συζητήσουν με όλους.
εγώ θα είμαι διαθέσιμος από τη Δευτέρα όλα τα απογεύματα και τα Σαββατοκύριακα.
και όταν συννενοηθούμε με το φίλο ο οποίος θα κάνει την εξυπηρέτηση να με πάρει μαζί του θα του στείλω και μια φωτογραφία μου για να με αναγνωρίσει.



Θελετε μια γνωμη? Κανονιστε καποια Παρασκευη συναντηση στην πιστα καρτ, που εχουμε επισης να παμε πολυ καιρο. Θα ερθει κανεις ομως, ή θα αρχισουν παλι οι ιδιες γνωστες δικαιολογιες?

φίλε JL_e10, εγώ αν πω ότι μπορώ μια μέρα τότε 100% θα είμαι εκεί.
και καλά θα είναι να μην το παρατραβάμε με το να πάμε κάπου σχετικά μακρυά. (φιλικά όλα τα παραπάνω, εξάλλου χαλαρή κουβεντούλα κάνουμε).
βέβαια αν θέλουν οι υπόλοιποι ΟΚ.
αλλά και για κουβεντούλα να μαζευτούμε είμαι σίγουρος ότι θα περάσουμε καλά.

nontaspap2
12-11-10, 17:55
και εγω μεσα ειμαι παιδια! (αν βολευει μερα και ωρα βεβεα!) και χωραω αλους τρεις! να γνωρισο επιτελους και τα μελη!

MITSOS
12-11-10, 19:42
και εγω μεσα ειμαι παιδια! (αν βολευει μερα και ωρα βεβεα!) και χωραω αλους τρεις! να γνωρισο επιτελους και τα μελη!

ωραία πληθαίνουμε λοιπόν. Μέχρι στιγμής έχουμε 5 αυτοκίνητα και έναν Πεζάκια (δηλαδή εμένα).
ρίξτε και ιδέες για μέρα ώρα και μέρος.
ας κάνω την αρχή. Την ερχόμενη εβδομάδα από Δευτέρα εως και Κυριακή, απογευματάκι, όποια ώρα θέλετε.
καλά θα είναι να είναι και σχετικά καλός ο καιρός. Όχι όπως σήμερα. Να πάμε οδηγώντας και όχι κολυμπώντας.

basilakiscorolla
12-11-10, 21:11
και εγω μεσα ειμαι.......

Japanese
14-11-10, 13:44
Κι εγω μέσα απογεύματα και Σ/Κ αλλά δεν έχω μεταφορικό μέσο :(

tasosg697
14-11-10, 17:58
λοιπον εγω καθε μερα μετα τις 9 και μιση το βραδυ ειμαι κομπλε.. ποιο πριν δουλευω εκτος απο ρεπο και κυριακες.. προτεινω να γινει κυριακη για να μπορουμε οι περισσοτεροι.. καφεδακι και μετα ολοι μαζι να αραζαμε πουθενα.. τι λετε??

MITSOS
14-11-10, 19:01
ας πουν και οι υπόλοιποι τη γνώμη τους για μέρα και ώρα για να προχωρήσει το θέμα και να γίνει μια λίστα με αυτούς οι οποίοι θα είναι παρόντες.

TARZAN
14-11-10, 19:29
Η πίστα speedpark άνοιξε?Υπάρχει περίπτωση να γίνει στο άμεσο μάλλον κανά Event με αυτοκίνητα, όχι κάρτ...Γενικά για καμια συνάντηση σε πίστα θα γίνει κάτι?????????

tasosg697
16-11-10, 00:25
παιδες με την συναντηση τι θα γινει?? θα το κανονισουμε τελικα??

basilakiscorolla
16-11-10, 15:16
ναι αντε παιδια κανονιστε το που και το ποτε!!θα προτεινα π-σ-κ καλυτερα και απογευματακι-αργα....

MITSOS
16-11-10, 18:24
Για μέρος θα πρότεινα μια καφετέρια που

1. να έχει άνετο πάρκινγκ
2. να μην είναι πολύ μακριά δε χρειάζεται να κάψετα και 10ευρώ βενζίνη για ένα καφεδάκι ε?
3. η καφετέρια να μην είναι "φαρμακείο". έτσι αν γουστάρουμε με τα παραπάνω χρήματα μπορούμε να συνεχίσουμε για τίποτα κοψίδια κλπ κλπ.

όσο για μέρα-ώρα, το κόβω για Σάββατο ή πιθανότερα Κυριακή απόγευμα.

Και για να μην παρεξηγηθούμε, από τα παιδιά που είπαν ότι θα έρθουν ο ένας είναι από Ταύρο, ο άλλος από Μοσχάτο, ο άλλος από Σεπόλια κι εγώ από Καλλιθέα.
Μιας και η συνάντηση είναι ανεπίσημη, για να μην πουν κάποιοι ότι το μέρος που κανονίστηκε είναι μακριά, ρίξτε εσείς που τα ξέρετα καλά τα μέρη εδώ στην Αθήνα (εννοείται και αυτοί που δεν είπαν από ποια περιοχή είναι) πρόταση για μέρος ώστε να ακουστούν όλες οι απόψεις και να βγει η απόφαση.

Να μην το πολυταλαιπωρούμε, μέχρι την Παρασκευή-Σάββατο το πολύ-να έχει βγει απόφαση και αυτού οι 7? 8? 9? να τα πούμε και από κοντά.

JL_e10
16-11-10, 18:30
Τι θε λαγετα για Olympico (ΣΕΦ) ή Μικρολιμανο? ΕΙναι πιστευω ενα απο τα πιο προσβασιμα μερη ακομα και με χρηση συγκοινωνιας.

basilakiscorolla
16-11-10, 19:55
μεσα ειμαι εγω...εχει και καλο parking.

MITSOS
16-11-10, 21:04
Τι θε λαγετα για Olympico (ΣΕΦ) ή Μικρολιμανο? ΕΙναι πιστευω ενα απο τα πιο προσβασιμα μερη ακομα και με χρηση συγκοινωνιας.

Αν δεν κάνω λάθος αυτά τα δυο είναι κοντά μεταξύ τους, οπότε αν είναι μαζευόμαστε στο parking του ΣΕΦ όπου μπορούμε να φτάσουμε κι εμείς που είμαστε ΠΕΖΩ2 και όταν μαζευτούμε επιτόπου λέμε αν θα πάμε Olympico ή Μικρολίμανο).
Οπότε ρίξτε και ώρα και είμαστε κομπλέ.
Φτιάχνω και μια λίστα με τα μέλη που δήλωσαν ότι επιθυμούν να έρθουν και όταν δηλωθεί η ώρα ας επιβεβαιώσει ο καθένας.
Έχουμε και λέμε:

1. MITSOS
2. Vasilakos69
3. Tasosg697
4. Vicbar
5. JL e10
6. nontaspap2
7. basilakiscorolla
8. japanese

please όποιον τον ξέχασα ας συμπληρώσει το όνομά του.

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ να κανονίσουμε και την ώρα.

tasosg697
16-11-10, 23:08
ρε μαγκες ερχομαστε σκετοι η μπορουμε να φερομαι και τις γυναικες μας μαζι???

MITSOS
17-11-10, 14:36
εγώ πάντως θα είμαι 1000% σκέτος.
πιστεύω ότι αν θέλουν και άλλοι κι έτσι είναι πάνω από 2 γυναίκες τότε θα είναι ΟΚ γιατί λογικά μια γυναίκα μόνη της αν δε γουστάρει και πολύ τα αυτοκίνητα θα ψιλοβαρεθεί.

neoklis
17-11-10, 15:00
η συναντηση ειναι εκτος απο καπιον υπευθηνο του club?

JL_e10
17-11-10, 15:03
Προσωπικα εχω φερει την κοπελα μου σε 2-3 συναντησεις του κλαμπ και της αρεσε. Αλλα ας βγουμε αντροπαρεα καλυτερα.

MITSOS
17-11-10, 15:24
η συναντηση ειναι εκτος απο καπιον υπευθηνο του club?

όπως λέει και ο τίτλος του θέματος μιλάμε για βόλτα για καφεδάκι.
συνεπώς προς το παρόν δεν υπάρχει κάποιος υπεύθυνος.

άντε ρε παιδιά, προτείνετε κάποια ώρα.

Vasilakos69
17-11-10, 16:22
Και εγώ σκέτος θα είμαι λογικά!Αλλά μάλλον αυτό το Σ/Κ και ειδικά την κυριακή δεν είμαι 100% σίγουρος ότι θα μπορώ..παίζεται ακόμα!Οπότε προτείνετε κάτι και βλέπουμε!Προς απογευματάκι-βραδάκι λέμε έτσι?

MITSOS
17-11-10, 17:00
ναι vasilakos, για απογευματάκι προς βραδάκυ.
αλλά περιμένουμε να δούμε τί θα πουν και οι υπόλοιποι για μέρα και ώρα.

JL_e10
17-11-10, 17:02
Εγω θα λεγα για Κυριακη, παιζει να δουλευω το Σαββατο. Πιστευω οτι κατα τις 7.30 ειναι καλα, μια μεση ωρα. Ουτε πολυ νωρις ουτε πολυ αργα.
Τι λετε κι εσεις?

basilakiscorolla
17-11-10, 17:28
παιδια εγω ειμαι στανταρ μεσα και κυριακη πιστευω ειναι καλα.εκτος απροοπτου παντα...αν γινει βρισκομαστε εκει η' καπου αλου και πηγαινουμε ολοι μαζι??εγω βασικα μενω ιλιον προς πετρουπολη.ειναι καποιος κοντα για να συναντηθουμε?

MITSOS
17-11-10, 18:06
Όντως 7.30 είναι καλά.
Ωραία, κάνουμε πρόοδο!

JL_e10
17-11-10, 18:13
Βασιλη δεν ειναι δυσκολο να πας στο ΣΕΦ, αλλα εννοειται οτι θα βοηθησουμε. Εγω μενω Νικαια οποτε μπορουμε να δωσουμε ραντεβου στον Κηφισσο.

tasosg697
17-11-10, 23:55
ok λοιπον.. αντροπαρεα.. παιδια εννοειτε οτι οποιος εχει προβλημα δινουμε καπου ραντεβου .. ταυρο μενω.. οποιος εχει θεμα ας στειλει.. και εγω μεσα με τα 1000 για κυριακη.. και η ωρα ειναι ενταξει..

tasosg697
18-11-10, 00:00
και κατι αλλο παιδια.. να δωσουμε συγκεκριμενο σημειο συναντησης στο σεφ γιατι καποιοι μπορει να μπερδευτουν μα τα parking.. ας πουμε στην κεντρικη πλατεια (με την λιμνη)??

MITSOS
18-11-10, 11:23
Ωραία λοιπόν, οπότε έχουμε και λέμε:

Αυτήν την ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΚΑΙ ΩΡΑ 7.30 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΤΟ PARKING TOY ΣΕΦ (εκεί που είναι και η λίμνη).

Αν συμφωνούν οι περισσότεροι ας δώσουν το τελικό ΟΚ.

Όσοι είναι ΠΕΖΩ2 ας συνεννοηθούν με κάποιο από τα μέλη που προθυμοποιήθηκαν να εξυπηρετήσουν την κατάσταση.

tasosg697 θα μιλήσω και με τον ΠΑΡΟΥΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ και αν τον βολεύει θα έρθω με εκείνον.
αλλιώς θα σου στείλω ΠΜ μέχρι Σάββατο βράδυ για να κατεβούμε μαζί.

Victhor
18-11-10, 14:17
Ειναι ΟΚ,ελπιζω να ειμαι καλα μετα απ'το μεθυσι που προβλεπεται το Σαββατο :eek: :mrgreen:

tasosg697
19-11-10, 00:02
ολα οκ και εγω..

JL_e10
19-11-10, 19:15
Ολα καλα λοιπον. Απλα εγω δεν θα ερθω με την 101, γιατι θα παει μια βολτα απο Θηβα. Θα μαι με το Swift. Πειραζει?

MITSOS
19-11-10, 19:57
Έρχομαι κι εγώ!!!
Θα έρθω με τον tasosg697 γιατί ο Παναγιώτης κατεβαίνει από αλλού.
φίλε tasosg697 σου έστειλα ΠΜ με για να με πάρεις.

Και κάτι που άκουσα πριν από λίγο. Επειδή θα έχει supercross μέσα στο ειρήνης και φιλίας μπορεί να έχει κίνηση στο παρκινγκ.
εμείς όμως θα είμαστε εκεί.
απλά αν δε βολευόμαστε, αφού μαζετούμε, πηγαίνουμε κάπου αλλού.
το λέω για όποιον δεν έχει ξαναβρεθεί σε συνάντηση γενικά, μη βιαστεί να φύγει.
λογικά μέχρι τις 8 θα περιμένουμε για να μαζευτούν όλοι όσοι έχουν γράψει.

basilakiscorolla
19-11-10, 21:42
ξερουμε καιρο????

MITSOS
19-11-10, 21:54
Για να γίνουμε και πιο λεπτομερείς, μιλάμε γι' αυτό το Parking, σωστά?
(Αν κάνω λάθος διορθώστε με).
Και σόρρυ για τη χαζή επεξεργασία στην εικόνα.

Από καιρό, το meteo.gr δίνει για τις 2 το μεσημέρι ήλιο και 19 βαθμούς και για τις 8 το βράδυ ξαστεριά και 14 βαθμούς.
Άρα μάλλον θα είναι όπως ήταν και σήμερα.

basilakiscorolla
19-11-10, 22:04
αψογα......νομιζω κατα 99,99999% οτι ειναι αυτο π δειχνεις το παρκινκ:hehe

tasosg697
19-11-10, 23:54
μαγκες υπαρχει και ενα αλλο παρκινκγ ακριβως απεναντι απο αυτο που δειχνει η εικονα.. ειναι αυτο που μαζευονται με τα ηχοσυστηματα.. εγω παντως ξαναλεω αν θελετε μαζευομαστε πανω στην πλατεια με την λιμνη για να μην μπερδευτει κανεις.. οτι νομιζετε..

MITSOS
20-11-10, 00:19
μαγκες υπαρχει και ενα αλλο παρκινκγ ακριβως απεναντι απο αυτο που δειχνει η εικονα.. ειναι αυτο που μαζευονται με τα ηχοσυστηματα.. εγω παντως ξαναλεω αν θελετε μαζευομαστε πανω στην πλατεια με την λιμνη για να μην μπερδευτει κανεις.. οτι νομιζετε..

αυτό ακριβώς tasos, να μη μπερδευτεί κάποιος και τελικά δε βρει τους υπόλοιπους.
γι' αυτό και έβαλα την εικόνα και σημάδεψα το μέρος για να το δουν και όσοι δεν έχουν ξαναβρεθει εκεί.
μπορεί εκεί στη λίμνη να μην έχει χώρο αλλά ας μαζευτούμε εκεί πρώτα και μετά παρκάρετε τα αυτοκίνητα όπου χωράνε, ΟΚ?
Ελπίζω όλα να πάνε καλά και να περάσουμε μερικές ευχάριστες ώρες.

Vasilakos69
20-11-10, 02:10
Εγώ παιδιά ακόμα δεν ξέρω 100% γιατί εκείνη την μέρα έχω κάποιες υποχρεώσεις!Θα ενημερώσω βέβαια για να ξέρετε αν είναι να μην με περιμένετε τσάμπα!

nontaspap2
20-11-10, 14:36
παιδια, εγω την πατισα! δουλευω 17-21 τιν κυριακη! καλα να περασεται! σνιφ. σνιφ!!!!

MITSOS
20-11-10, 15:55
τα κλασσικά των συναντήσεων.
δεν πειράζει φίλε. εσύ να 'σαι καλά κι εμείς εδώ θα είμαστε.
οι υπόλοιποι γερά!
βαστάτε αδέρφια και θα βρεθούμε! 28 ώρες μείνανε!

JL_e10
20-11-10, 16:24
Να επαναλαβω σε αυτο το σημειο οτι οσοι δεν ξερετε πως να ερθετε στο ΣΕΦ, αναφερετε το τωρα ωστε να δωσουμε τις αναλογες οδηγιες, ή να δωσουμε καποιο σημειο που θα βρεθουμε και θα συνεχισουμε απο κει κομβοϊ.

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
20-11-10, 17:42
εγω παλι ,τα ειπαμε και με τον μητσο, θα ερθω

MITSOS
20-11-10, 20:46
εμείς είμαστε σταθερές αξίες φίλε Παναγιώτη.

tasosg697
20-11-10, 23:19
Να επαναλαβω σε αυτο το σημειο οτι οσοι δεν ξερετε πως να ερθετε στο ΣΕΦ, αναφερετε το τωρα ωστε να δωσουμε τις αναλογες οδηγιες, ή να δωσουμε καποιο σημειο που θα βρεθουμε και θα συνεχισουμε απο κει κομβοϊ.
αυτο ακριβως παιδια.. για οτι ειναι πειτε το τωρα.. εγω απο αμπελοκηπους θα ξεκινησω οποτε με βολευουν πολλα σημεια για ραντεβου για οποιον δεν ξερει να ερθει.. (αν και απ'οτι βλεπω 2-3 αυτοκινητα θα μαζευτουμε) :mad :mad

JL_e10
21-11-10, 02:19
Παιδια ξερετε τι σκεφτομουν? Αυριο παιζει Ολυμπιακος-ΠΑΟΚ στο Καραϊσκακη, και θα γινεται ο χαμος απο αυτοκινητα, αλλα και απο κανιβαλους οπαδους. Κι επειδη εχω πεσει μπροστα σε σκηνικο με πετρες και ξυλο, κι επειδη δεν θελω να ρισκαρω την ακεραιοτητα μου αλλα και του αυτοκινητου, μηπως να αλλαζαμε τοπο συναντησης? ξΕρω οτι τετοια ωρα που το θυμηθηκα ειναι καπως αργα, αλλα περιμενω τις αποψεις σας επ αυτου.

MITSOS
21-11-10, 11:48
Τώρα δηλαδή θα φταίω εγώ αν πω ότι η παρακολούθηση αγώνων ποδοσφαίρου είναι κ@λοασχολία?
Γιατί όποτε έχει αγώνα όλοι όσοι έχουν αυτοκίνητα σε απόσταση βολής από το γήπεδο φοβούνται μήπως τους τα κάψουν ή τα σπάσουν?
Γιατί δε συμβαίνει το ίδιο και με τους αγώνες αυτοκινήτων?
Τόσο πρόβατα είναι οι οπαδοί που πάνε, παρακολουθούν ένα στημένο αγώνα (για να τα παίρνουν οι μεγάλοι από το στοίχημα) και μετά βγαίνουν και τα κάνουν όλα λαμπόγιαλο για το τίποτα?
Τώρα δηλαδή για να να καταλάβω αν πχ πλακωθούν αναμεταξύ τους θα είναι γιατί είναι από βορρά και νότο?
Γιατί όταν εμείς πχ πάμε και βλέπουμε πχ έναν αγώνα dragster σε μια άλλη πόλη, αν δεν πάνε όλα καλά, δε αρχίζουμε να σπάμε ότι βρούμε γύρω μας?
Τί να πεις....
Τέσπα tasosg697 αν συνεννοηθείτε κάποια αλλαγή γράψτε την μέχρι και τις 3 ή 4 για να προλάβουν να τη δουν όλοι (κι εγώ θα πάρω τηλέφωνο τον Παναγιώτη για να τον ενημερώσω).

JL_e10
21-11-10, 12:48
Φιλε και συνονοματε Μητσο, πιστευω οτι ο φοβος μου ειναι δικαιολογημενος. Ναι μεν ειμαι Ολυμπιακος, αλλα θεωρω οτι οι οπαδοι του ειναι απο τους πιο θερμοαιμους. Σε συνδυασμο δε με τον φανατισμο των παοκτζηδων, μιλαμε για ενα ιδιαιτερα επικινδυνο "μειγμα". Εγω απλα εριξα μια προταση, απο κει και περα περιμενω και το τι θα πουν οι υπολοιποι που δηλωσαν οτι θα ερθουν.

neoklis
21-11-10, 13:14
καλύτερα να μήν πάτε σεφ ......................................
κόλαση να παρκάρης λόγο του αγώνα .............

MITSOS
21-11-10, 15:43
Φιλε και συνονοματε Μητσο, πιστευω οτι ο φοβος μου ειναι δικαιολογημενος. Ναι μεν ειμαι Ολυμπιακος, αλλα θεωρω οτι οι οπαδοι του ειναι απο τους πιο θερμοαιμους. Σε συνδυασμο δε με τον φανατισμο των παοκτζηδων, μιλαμε για ενα ιδιαιτερα επικινδυνο "μειγμα". Εγω απλα εριξα μια προταση, απο κει και περα περιμενω και το τι θα πουν οι υπολοιποι που δηλωσαν οτι θα ερθουν.

για άλλο μέρος, ο tasosg697 ακόμη και αν δε μπει σήμερα θα του το πω εγώ όταν έρθει να με πάρει και τον ΠΑΡΟΥΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ τον παίρνω ένα τηλέφωνο. με άλλα άτομα όμως τί γίνεται?
λοιπόν απ' ότι είδα ο αγώνας ξεκινά στις 19.30 πότε την ώρα που θα φτάσουμε ΣΕΦ οι φίλαθλοι θα είναι μέσα μέχρι τις 9 και...
οπότε μαζευόμαστε ΣΕΦ και απλά αντί να παρκάρετε και να κάτσουμε εκεί αποφασίζουμε επιτόπου να πάμε κάπου αλλού, οκ?
έτσι κι αλλιώς 5-6 αυτοκίνητα θα είμαστε, δε θα είναι 20 ή 30.

Victhor
21-11-10, 15:54
Ετσι καλυτερα,μαζευομαστε εκει που ειπαμε στο παρκινγκ και παμε αλλου μετα,ετσι κι αλλιως σιγουρα δεν θα υπαρχει θεση να παρκαρεις εκει.

JL_e10
21-11-10, 16:30
Το επομενο σημειο που μπορω να σκεφτω με παρκινγκ ειναι η Μαρινα Φλοισβου. Κι απο οσο εμαθα το παρκινγκ ειναι free.

MITSOS
21-11-10, 16:55
Εγώ από μια ματιά που έριξα στο χάρτη έπεσε το μάτι μου στα VILLAGE του Φαλήρου.
Είναι πιο κοντά ή πιο μακρυά από τη μαρίνα Φλοίσβου?
Και άραγε το πάρκινγκ είναι free?
Να το έχουμε όμως υπ' όψιν.

JL_e10
21-11-10, 18:04
Τεσπα, για να μην το πολυκουραζουμε το θεμα ας δωσουμε ραντεβου στο παρκινγκ διπλα στη λιμνη και το κανονιζουμε απο κοντα το που θα παμε. Δινω και το τηλεφωνο μου για παν ενδεχομενο. 6946256980, και λεγομαι Δημητρης.

MITSOS
22-11-10, 19:10
Τελικά χθες όλα κύλισαν ωραία.
Να ζητήσω συγγνώμη αν κάποιοι ήρθαν στο ΣΕΦ και δε μας βρήκαν. Εμείς ήμασταν εκεί μέχρι τις 8 και βάλε και μετα βίας μιας και λόγω του αγώνα εγώ έχω μόνο μια λέξη έχω για να περιγράψω την κατάσταση που επικρατούσε εκεί.
ΠΑΝΙΚΟΣ!
Όχι αμάξι δεν μπορούσες να παρκάρεις αλλά ούτε καρφίτσα!
Αφού από τους 8 που είχαν γράψει μαζευτήκαμε 6 άτομα είπαμε ότι ήταν ώρα να πάμε κάπου πιο ήρεμα.
Έτσι οι 5 μας (ο basilakiscorolla δυστυχώς δούλευε κι έτσι ενώ έδωσε το παρόν δε μπορούσε να ακολουθήσει).
Το επόμενο τρίωρο ημίχρονο παίχτηκε τελικά στη μαρίνα Φλοίσβου όπου σε ένα πιο ήρεμο περιβάλλον και με τα απαραίτητα καφεδάκια στο τραπέζι μιλήσαμε για όλα τα καυτά θέματα τις επικαιρότητας όπως κινητήρες,
αναρτήσεις, φρένα κλπ κλπ.
Προσωπικά χάρηκα που γνώρισα άλλα τρία μέλη από την παρέα του κλαμπ (με τον Παναγιώτη είμαστε ήδη πιο παλιοί φίλοι), με τα οποία θα ήθελα σίγουρα να τα ξαναπούμε και στο μέλλον.
Τάσο συνέχισε την καλή δουλειά με την G6, βρίσκεσαι στο σωστό δρόμο.
Δημήτρη μην ανυσηχείς για την 101 σου. Από τα χιλιόμετρα που έχει σήμερα μπορεί να κάνει άλλα τόσα και βάλε. Είναι σκυλί ο 4ΕFE!.
Ουφ αρκετά από εμένα, μάλλον σας κούρασα. Ας πει και κάποιος άλλος αν θέλει τις εντυπώσεις του.

JL_e10
22-11-10, 19:36
Οτι μπορει να κανει αλλα τοσα το ξερω, δεν καταλαβαινει τιποτα. Να πω κι εγω με τη σειρα μου οτι χτες περασαμε πολυ ωραια, αν κι αισθανθηκα λιγο ασχημα γιατι σε καποια φαση ο φιολς μας vicbar βρεθηκε εν τω μεσω 2 ξεχωριστων παρεων (Μητσος-Παναγιωτης, κι εγω με τον Τασο) και δεν μετειχε στα θεματα μας. Εγω απλα περιμενω τις φωτο απο την 101 του Τασου, η οποια αν ειναι ετσι οπως τα λεει, θα ειναι για πολυυυυ χαζεμα...

(@)WizZk1d(@)
22-11-10, 20:12
Εγώ σας περίμενα πάντως αλλά κανείς δεν φάνηκε εντός ...

Ίσως next time!

basilakiscorolla
22-11-10, 21:29
παιδια χαρηκα πολυ που σας γνωρισα..αλλα δυστηχως επρεπε να φυγω.οντως πανικος εχθες....λοιπον θελω σιγουρα να τα ξαναπουμε μιας και γνωριστηκαμε

Vasilakos69
22-11-10, 21:56
Δεν κατάφερα να έρθω τελικά..γιόρταζε ο αδερφός μου χθες!Είχαμε πάει έξω για φαί το μεσημέρι και πλακωθήκαμε και στα κρασιά..συν οτι μας πήρε η ώρα!Αντέ να δώ πότε θα έρθω!Λέτε να κάνουμε καμιά συνάντηση πάλι την άλλη Κυριακή?

JL_e10
22-11-10, 22:46
Wizzkid τι ωρα πηγες? Εμεις ημασταν απο τις 7.30 εκει στημενοι. Vasilakos δεν πειραζει. Θα ξανακανονισουμε καφεδακι με τα παιδια, οποτε υπαρχει καιρος. Ελπιζω μονο αυτη τη φορα να υπαρχουν πιο πολλες συμμετοχες.

Japanese
22-11-10, 23:53
Sorry παίδες αλλά δε κατάφερα να έρθω. Προέκυψε απρόσμενη επίσκεψη. Ελπίζω να σας δώ στο επόμενο :teleport

tasosg697
23-11-10, 00:03
φιλε jl e10 η αλλιως Δημητρη τις φωτο που υποσχεθηκα θα τις βαλω.. και περιμενω τις εντυπωσεις σας μαγκες.. οσο για την συναντηση μας εχω να πω οτι χαρηκα πολυ που γνωρισα τα παιδια.. τον δημητρη που μιλαγαμε για τις γριες μας (101) που ως γνωστον αυτες εχουν το ζουμι.. με τον παναγιωτη για τις στρογγυλοφαναρες κουκλες μας και με τον φιλο δημητρη με την σιγουρα κεφαλογυριστρα celica του.. φιλε βικτωρα θα ηθελα να κοθοσουν παραπανω να σε γνωριζαμε καλητερα.. παιδια ελπιζω να το επαναλαβουμε.. και αυτη την φορα με παραπανω συμμετοχες.. το ακουτε οι αλλοι??? πανο και μητσο εμεις τα ξαναλεμε συντομα.. ξερετε εσεις.. και παλι χαρηκα παιδια..

JL_e10
23-11-10, 00:14
Βασικα Τασο ξερω οτι σε ζαλισα για τις φωτο, αλλα μου ακουγεται πολυ κ@υλα το συνολο και θα θα θελα να το δω. Εννοειται οτι θα το επαναλαβουμε, κι ελπιζω σε περισσοτερες συμμετοχες.

tasosg697
23-11-10, 00:36
αγορινα δν μ ζαλισες καθολου..οποτε θες κανονιζουμε καφεδακι αμπελοκηπους ν την δεις κ απο κοντα..

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
23-11-10, 02:19
να πω και γω με τη σειρα μου οτι περασαμε πολυ ωραια στον καφε χαβαλε ειχε βεβαια το παλικαρι με τη μαυρη 12αρα πρεπει λιγο να ξενερωσε γιατι απλα δεν συμμετειχε σε καμια συζητηση δεν πειραζει την επομενη φορα. Ξενερωσα που δεν ηρθα με τη στρογγυλοφαναρη αλλα ειπαμε "ετοιμαζεται"...

Victhor
23-11-10, 06:33
Βρε παιδια δεν ξενερωσα καθολου,ειλικρινα,ο λογος που δεν συμμετειχα πολυ,ηταν επειδη δεν ειμουν αναγνωρισμενος με πολλα που λεγατε,και προτιμησα να ακουω και να μαθαινω δυο,τρια πραγματακια.Και λυπαμαι που εφυγα νωρις,αλλα ειμουν καλεσμενος σε ενα παρτυ.Πάντως...χάρηκα που σας γνώρισα.

(@)WizZk1d(@)
23-11-10, 14:35
Wizzkid τι ωρα πηγες? Εμεις ημασταν απο τις 7.30 εκει στημενοι. Vasilakos δεν πειραζει. Θα ξανακανονισουμε καφεδακι με τα παιδια, οποτε υπαρχει καιρος. Ελπιζω μονο αυτη τη φορα να υπαρχουν πιο πολλες συμμετοχες.

JL_10 Δουλέυω στο Olympico. Δεν σας είδα κάπου ...

Την κάνατε γι αλλού???

:fierydevil :fierydevil :fierydevil

JL_e10
23-11-10, 14:39
Αναγκαστικα φυγαμε γιατι γινοταν πανικος απο αυτοκινητα. Ξεχωρα απο αυτο, προσωπικα φοβομουν μη γινουν τιποτα επεισοδια, αλλιως η αρχικη προβλεψη ηταν να μεινουμε στο χωρο του ΣΕΦ.

MITSOS
23-11-10, 15:17
φιλε jl e10 η αλλιως Δημητρη τις φωτο που υποσχεθηκα θα τις βαλω.. και περιμενω τις εντυπωσεις σας μαγκες.. οσο για την συναντηση μας εχω να πω οτι χαρηκα πολυ που γνωρισα τα παιδια.. τον δημητρη που μιλαγαμε για τις γριες μας (101) που ως γνωστον αυτες εχουν το ζουμι.. με τον παναγιωτη για τις στρογγυλοφαναρες κουκλες μας και με τον φιλο δημητρη με την σιγουρα κεφαλογυριστρα celica του.. φιλε βικτωρα θα ηθελα να κοθοσουν παραπανω να σε γνωριζαμε καλητερα.. παιδια ελπιζω να το επαναλαβουμε.. και αυτη την φορα με παραπανω συμμετοχες.. το ακουτε οι αλλοι??? πανο και μητσο εμεις τα ξαναλεμε συντομα.. ξερετε εσεις.. και παλι χαρηκα παιδια..

Τάσο αν μπορέσεις κι εμφανιστείς αύριο (αν μπορέσεις χτύπα τηλέφωνο κατά τις 8, ΟΚ?) πολύ θα χαιρόμουν αν ερχόσουν τουρμπάτος.
Θα ήθελε πολύ να δω από κοντά το στόχο μου για την 101 που είχα κάποτε αλλά δυστυχώς έμεινε ανεκπλήρωτος.

tasosg697
24-11-10, 00:34
JL_10 Δουλέυω στο Olympico. Δεν σας είδα κάπου ...

Την κάνατε γι αλλού???

:fierydevil :fierydevil :fierydevil δουλευεις στο olympico?? παλιος εισαι?? αν ναι ποιος εισαι ρε??




Τάσο αν μπορέσεις κι εμφανιστείς αύριο (αν μπορέσεις χτύπα τηλέφωνο κατά τις 8, ΟΚ?) πολύ θα χαιρόμουν αν ερχόσουν τουρμπάτος.
Θα ήθελε πολύ να δω από κοντά το στόχο μου για την 101 που είχα κάποτε αλλά δυστυχώς έμεινε ανεκπλήρωτος. Μιτσακο θα προσπαθησω ρε φιλαρακι.. αλλα παιζει να λειπει τ αμαξι.. υπαρχει περιπτωση ομως να βρεθω καπου με τον father γιατι θα ειναι κοντα στην δουλεια μου και να ερθουμε τουρμπατοι και οι δυο.. θα δειξει.. αλλιως με γυναικα και ατμοσφαιρικος θα σκασω..

(@)WizZk1d(@)
24-11-10, 15:28
δουλευεις στο olympico?? παλιος εισαι?? αν ναι ποιος εισαι ρε??




Μιτσακο θα προσπαθησω ρε φιλαρακι.. αλλα παιζει να λειπει τ αμαξι.. υπαρχει περιπτωση ομως να βρεθω καπου με τον father γιατι θα ειναι κοντα στην δουλεια μου και να ερθουμε τουρμπατοι και οι δυο.. θα δειξει.. αλλιως με γυναικα και ατμοσφαιρικος θα σκασω..


Καλά δεν μας θυμάσαι ρε πρώην συνάδελφε ???

Δημήτρης - Service.

:fierydevil :fierydevil :fierydevil :uthere :uthere

tasosg697
25-11-10, 03:26
Καλά δεν μας θυμάσαι ρε πρώην συνάδελφε ???

Δημήτρης - Service.

:fierydevil :fierydevil :fierydevil :uthere :uthere :crazylol:crazylolρε Μιτσαρα δεν θυμομουν το nickname σου.. που εισαι ρε ψυχη?? αντα ρε Μ@λ@κ@ σκασε σε καμια συναντηση να σε δω ρε.. πλουσιος θες να γινεις μερα νυχτα μες το οlympico??δωσε χαιρετισμους στα παιδια..

MITSOS
30-01-11, 18:25
2η ΑΝΕΠΙΣΗΜΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

Έπειτα από συζήτηση και με άλλα δυο μέλη του club είπαμε να προτείνουμε μια συνάντηση για το επόμενο Σάββατο ή την Κυριακή (5 ή 6 Φεβρουαρίου).
Τίποτα πέρα από το μέρος συνάντησης δεν έχει αποφασιστεί και όλα είναι προς συζήτηση.
Σχετικά με το μέρος συνάντησης σκεφτήκαμε να το περιορίσουμε μέσα στις περιοχές που δείχνει ο χάρτης ώστε οι αποστάσεις και να είναι λογικές.
Όσοι θέλουν να έρθουν ας προτείνουν τη μέρα (Σάββατο ή Κυριακή) και τις ώρες (πρωΐ ή βράδυ) που μπορούν ώστε αν μέχρι την Παρασκευή έχουν μαζευτεί από 5 και πάνω αυτοκίνητα να
βρεθούμε.
Επίσης προτείνετε και μέρη για καφέ και φαγητό που γνωρίζετε και διαθέτουν αρκετό και ασφαλές parking.
Οπότε πάμε χαλαρά και Πέμπτη με Παρασκευή βγάζουμε συμπέρασμα.

tasosg697
30-01-11, 18:47
Μιτσο δεν χρειαζεται να στο πω.. μεσα..

MITSOS
30-01-11, 18:56
Τάσο εσύ ούτως ή άλλος ήσουν το ένα από τα άλλα δυο μέλη που αναφέρω στο ποστ.

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
30-01-11, 23:21
Τάσο εσύ ούτως ή άλλος ήσουν το ένα από τα άλλα δυο μέλη που αναφέρω στο ποστ.

χαχαχαχαχαχα εγω ειμαι το 2ο μελος!!!! Μητσο εννοειται και γω μεσα... τωρα οσοι πιστοι προσελθετε

MITSOS
01-02-11, 11:23
Sorry αλλά είχα ξεχάσει να επισυνάψω το χάρτη της περιοχής που προτείναμε.
Τάσο και Παναγιώτη, εσείς που γνωρίζετε πείτε για κανένα μέρος και αν είναι δυνατον όσο πιο κοντά στο "ποτάμι" για να μοιραστεί η απόσταση και ανατολικά -δυτικά. Από βόρεια-νότια είμαστε περίπου στα μισά.
Τώρα για ώρα πιστεύω καλά είναι να γίνει μετά το μεσημεριανό φαγητό, δηλαδή κατά τις 4-4.30 για να είναι και μέρα (πήξαμε στο σκοτάδι βρε αδερφέ).
Προτείνω και Κυριακή για μέρα μιας και είναι κλειστά μαγαζιά, σχολεία κλπ κι έτσι δεν υπάρχουν πολλές υποχρεώσεις αλλά και κίνηση.
Οπότε θέσουμε προς συζήτηση την Κυριακή 6/2 και ώρα γύρω στις 4 κάπου μέσα στις περιοχές που δείχνει ο χάρτης (όπου υπάρχει parking).

Japanese
01-02-11, 12:08
Κυριακή ανεβαίνω για εξεταστική Κοζάνη :(

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
01-02-11, 13:00
Sorry αλλά είχα ξεχάσει να επισυνάψω το χάρτη της περιοχής που προτείναμε.
Τάσο και Παναγιώτη, εσείς που γνωρίζετε πείτε για κανένα μέρος και αν είναι δυνατον όσο πιο κοντά στο "ποτάμι" για να μοιραστεί η απόσταση και ανατολικά -δυτικά. Από βόρεια-νότια είμαστε περίπου στα μισά.
Τώρα για ώρα πιστεύω καλά είναι να γίνει μετά το μεσημεριανό φαγητό, δηλαδή κατά τις 4-4.30 για να είναι και μέρα (πήξαμε στο σκοτάδι βρε αδερφέ).
Προτείνω και Κυριακή για μέρα μιας και είναι κλειστά μαγαζιά, σχολεία κλπ κι έτσι δεν υπάρχουν πολλές υποχρεώσεις αλλά και κίνηση.
Οπότε θέσουμε προς συζήτηση την Κυριακή 6/2 και ώρα γύρω στις 4 κάπου μέσα στις περιοχές που δείχνει ο χάρτης (όπου υπάρχει parking).

Μητσο οι δυο στανταρ περιοχες που εχουν παρκινγκ και τις γνωριζουν οι περισσοτεροι ειναι το τερρα πετρα (πετρουλοπη) και αττικο αλσος (γαλατσι)

2579
01-02-11, 18:39
αν ειναι στο αττικο αλσος θα κανω οτι μπορω για να ερθω
ελα παντελη να γνωριστουμε και απο κοντα

Pantelis
01-02-11, 23:03
αν ειναι στο αττικο αλσος θα κανω οτι μπορω για να ερθω
ελα παντελη να γνωριστουμε και απο κοντα

εαν δν φυγω για χωριο ναυπακτο μεσα νικολα εννοειται να τα πουμεαπο κοντα...θελω και πανο ωμως...και τα δυο μερη ειναι κοντα μου....εννοειται οτι εαν ειμαι αθηνα θα σκασω μυτη να γνωρισω και τον μητσο απο κοντα που ο ανθρωπος με εχει κανει χρυσο να ερθω....

MITSOS
01-02-11, 23:15
τον Παντελή θα τον περιμένουμε όλοι με ανοιχτές αγκάλες.
Άντε Νίκο και αν έρθει και ο Γιώργος (george4agelu) θα είστε 4 τουρμπάτοι.
Παντελή βλέπεις, groupvag στα 300 και κάτι ζητάει παρέα για καφεδάκι. Πώς να αρνηθείς ε?
Για μέρος, προς το παρόν μάλλον για αττικό άλσος το κόβω.
Για μέρα και ώρα προς το παρόν παίζει η Κυριακή γύρω στις 4.
Τώρα όσοι θέλετε να βρεθούμε πείτε πότε μπορείτε και βλέπουμε τις επόμενες μέρες.

MITSOS
01-02-11, 23:17
εαν δν φυγω για χωριο ναυπακτο μεσα νικολα εννοειται να τα πουμεαπο κοντα...θελω και πανο ωμως...και τα δυο μερη ειναι κοντα μου....εννοειται οτι εαν ειμαι αθηνα θα σκασω μυτη να γνωρισω και τον μητσο απο κοντα που ο ανθρωπος με εχει κανει χρυσο να ερθω....

για τον Πάνο ας κάνει το κονέ όπως τον γνωρίζει καλά και έχουν επαφή μιας κι εγώ τον είδα μόνο για λίγο στο dyno που μας πήγε και μια βολτίτσα και μέσα στο μπάχαλο μόνο να συστηθούμε καταφέραμε.
όσο για τα μέρη αφού λες ότι όλα είναι κοντά σου μάλλον σημαίνει ότι ήταν καλή απόφαση να ορίσουμε μια περιοχή που να ισαπέχει και από τα 4 σημεία του ορίζοντα?????

Pantelis
01-02-11, 23:20
τον Παντελή θα τον περιμένουμε όλοι με ανοιχτές αγκάλες.
Άντε Νίκο και αν έρθει και ο Γιώργος (george4agelu) θα είστε 4 τουρμπάτοι.
Παντελή βλέπεις, groupvag στα 300 και κάτι ζητάει παρέα για καφεδάκι. Πώς να αρνηθείς ε?
Για μέρος, προς το παρόν μάλλον για αττικό άλσος το κόβω.
Για μέρα και ώρα προς το παρόν παίζει η Κυριακή γύρω στις 4.
Τώρα όσοι θέλετε να βρεθούμε πείτε πότε μπορείτε και βλέπουμε τις επόμενες μέρες.

μητσινιο ετσι και δν φυγω μεσαααααααααα... μαρεσει που εισαι πολυμπριζακι...
θελω και πανοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

2579
02-02-11, 17:27
αντε ρε πανο θα κερασω το καφε... αφου την προηγουμενη κερασες τσαι...
αληθεια παντελη ποσα αλογα ειναι το εργαλειο...χαχα

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
02-02-11, 19:45
Τελικα κανονισαμε μερος για την κυριακη?

Alex-poli
02-02-11, 20:03
Παιδιά θέλω να σας ενημερώσω και να σας υπενθυμίσω ότι απαγορεύονται οι ανεπίσημες συναντήσεις μέσα απο το site. Μπορείται να βρεθείται αλλά να κανονιστεί μέσα απο πμ ή τηλεφωνικός.
Θα παρακαλέσω να κλείσεται το ραντεβού σας με κάποιον απο τους τρόπους που ανέφερα ποιο πάνω. Το club δεν φέρει καμία ευθύνη στις ανεπίσημες συναντήσεις καθώς δεν τις διοργανώνει. Έχουν γίνει πολλές φορές τέτοιου είδους ανεπίσημες συναντήσεις στο παρελθόν και έχουν προκύψει παρατράγουδα με αποτέλεσμα να δημιουργήται πρόβλημα στους υπέθυνους. Αυτός είναι και ο λόγος που απαγορεύονται και πρέπει να το καταλάβουν όλοι μέσα στο site.
Η εντολή απο τον Φάνη είναι ότι εάν συνεχιστεί το θέμα και ποστάρεται 10 μέρες ban σε όποιον γράψει.

tasosg697
03-02-11, 13:48
Παιδιά θέλω να σας ενημερώσω και να σας υπενθυμίσω ότι απαγορεύονται οι ανεπίσημες συναντήσεις μέσα απο το site. Μπορείται να βρεθείται αλλά να κανονιστεί μέσα απο πμ ή τηλεφωνικός.
Θα παρακαλέσω να κλείσεται το ραντεβού σας με κάποιον απο τους τρόπους που ανέφερα ποιο πάνω. Το club δεν φέρει καμία ευθύνη στις ανεπίσημες συναντήσεις καθώς δεν τις διοργανώνει. Έχουν γίνει πολλές φορές τέτοιου είδους ανεπίσημες συναντήσεις στο παρελθόν και έχουν προκύψει παρατράγουδα με αποτέλεσμα να δημιουργήται πρόβλημα στους υπέθυνους. Αυτός είναι και ο λόγος που απαγορεύονται και πρέπει να το καταλάβουν όλοι μέσα στο site.
Η εντολή απο τον Φάνη είναι ότι εάν συνεχιστεί το θέμα και ποστάρεται 10 μέρες ban σε όποιον γράψει.μια ερωτηση μονο.. τον νοεμβριο εγινε ξανα μια συναντηση η οποιο οριστηκε μεσω του site.. νομιζω ειναι 3 σελιδες πισω.. και δεν ειχε γινει καμια αναφορα οτι απαγορευεται..και επειδη το θεμα ξεκινησε απο τον mitsos θυμαμαι οτι ειχε εμμεσα ρωτησει και τον Φανη στο πρωτο μνμ του.. αλλα δεν λαβαμε κατι αρνητικο.. σεβαστο παντως..

agapiou
03-02-11, 14:20
Στο παρελθόν έχει υπάρξει παρόμοιο θέμα. Για την συνάντηση που λες, είχε δώσει ο Φάνης το "ok", με την προϋπόθεση να γίνει επίσημη. Απλά τα μέλη να πρότειναν μέρη.
Επειδή όμως οι mods και οι admins είναι υπεύθυνοι για τις συναντήσεις, μόνο από αυτούς γίνεται οργανωμένα και δημόσια. Αν ο καθένας κανόνιζε και μία συνάντηση, επαναλαμβάνω δημόσια, όλοι θα γίνονται μικροί mods και admins...
Eλπίζω να καταλαβαίνεις πως το λέω.
Σαφώς και το club δεν μπορεί να σε απαγορέψει να βγεις για ένα καφέ με κάποια μέλη από εδώ μέσα. Απλά για την εύρυθμη λειτουργία του club, καλό θα είναι να κανονίζεται μεσω pm, ή τηλεφώνου.

tasosg697
03-02-11, 14:35
καλως.. δεν γνωριζα την λεπτομερεια για το "ok"..

TARZAN
03-02-11, 16:57
Αρα αυτό το θέμα πρέπει να κλείσει ή δεν θα έπρεπε να υπάρχει...

agapiou
03-02-11, 19:02
Γι' αυτό και κλειδώνει. Πλέον με pm, ή τηλεφωνική συνεννόηση.