PDA

Επιστροφή στο Forum : που θα βρω φτηνο τοπικο βαψημο?


antonis TRD
07-03-10, 16:09
καλησπερα παιδια τι κανετε...?προχθεσ εκει που ειχα παρκαρισμενο το auris μου περασε ενας δεν ξερω ποιος και μου πηρε το φτερο απο την μερια του οδηγου.....οχι μεγαλη ζημια απλα οπως επεσε απανω το εγδαρε...και μου εχει παρει το χρωμα...!!!ειναι 10 εκατοστα περιπου...!!!!!εχετε να μου προτηνεται κανενα καλο για τοπικο βαψιμο.....και εννοειται και λιγο οικονομικο.....!!!!!!!ευχαριστω......

neoklis
07-03-10, 17:31
καλησπερα παιδια τι κανετε...?προχθεσ εκει που ειχα παρκαρισμενο το auris μου περασε ενας δεν ξερω ποιος και μου πηρε το φτερο απο την μερια του οδηγου.....οχι μεγαλη ζημια απλα οπως επεσε απανω το εγδαρε...και μου εχει παρει το χρωμα...!!!ειναι 10 εκατοστα περιπου...!!!!!εχετε να μου προτηνεται κανενα καλο για τοπικο βαψιμο.....και εννοειται και λιγο οικονομικο.....!!!!!!!ευχαριστω......
οτι πληρωνεις περνεις(αν οχι απολυτα)
τουοτα και αγιοσ ο θεος

COROLLAKIAS MIXALHS
07-03-10, 18:07
καλησπερα παιδια τι κανετε...?προχθεσ εκει που ειχα παρκαρισμενο το auris μου περασε ενας δεν ξερω ποιος και μου πηρε το φτερο απο την μερια του οδηγου.....οχι μεγαλη ζημια απλα οπως επεσε απανω το εγδαρε...και μου εχει παρει το χρωμα...!!!ειναι 10 εκατοστα περιπου...!!!!!εχετε να μου προτηνεται κανενα καλο για τοπικο βαψιμο.....και εννοειται και λιγο οικονομικο.....!!!!!!!ευχαριστω......

Για τοσο λιγη ζημια και στην toyota δν θα σου παρουν πολλα. κανε τον κοπο να ρωτησεις. Θα σου κανουν καλη δουλεια. Τοπικο βαψιμο θα σου κανουν κι εκει. Δν θα σε κοροιδεψουν.

antonis TRD
08-03-10, 02:44
ευχαριστω για την συμβουλη σου θα παω να ρωτησω να δω....

vnb
08-03-10, 13:57
Κοιτα και εδω http://www.dentgenie.gr/ Εγω πηγα για χαλαζι αλλα κανει και μικρο βαφες...

dinos
08-03-10, 16:07
paintbull...κανουν πολυ καλη δουλεια σε καλες τιμες....

Vasilakos69
08-03-10, 17:03
paintbull...κανουν πολυ καλη δουλεια σε καλες τιμες....

Αυτοι πάνω στην πειραιώς δεν είναι κοντά σε ένα βενζινάδικο ΕΤΕΚΑ?

kpagonaris
08-03-10, 19:40
Καλησπέρα φίλε μου και από μένα! Αν είναι κάτι το επιφανειακό και δεν έχει πάρει λαμαρίνα, θα πρότεινα το magic stick. Είναι αυτοκόλλητο, το παραγγέλνεις με το κωδικό του χρώματος του αυτοκινήτου σου, κάνει για πολλές επιδιορθώσεις και στοιχίζει γύρω στα 30€. Το έχω δοκιμάσει στο δικό μου και πραγματικά δεν φαίνεται τίποτα. Απλά ακολουθείς τις οδηγείες χρήσης:uthere

niknik
10-03-10, 23:09
Εγώ το έχω βάλει και μου φαίνεται μεγάλη μούφα. Το αυτοκόλλητο φαίνεται!