PDA

Επιστροφή στο Forum : Κοπη πιτας 2010


toyota mania
03-03-10, 15:04
Αντε να κοψουμε πιτα, πριν ερθει το 2011.
Κυριακη 7/3 στην Λαρισα κατα τις 11.Το μερος δεν αποφασισθηκε ακομα.

MITSOS
03-03-10, 15:21
Αντε να κοψουμε πιτα, πριν ερθει το 2011.
Κυριακη 7/3 στην Λαρισα κατα τις 11.Το μερος δεν αποφασισθηκε ακομα.

To ''κοπή τη πίτα" που λένε και στην τηλεόραση!!!
Να προτείνω για μέρος το καφέ πίσω από τα CARREFOUR, που έχει και μεγάλο parking ή το καινούριο εμπορικό δίπλα από την αντιπροσωπεία της ΤΟΥΟΤΑ (επίσης με άνετο parking).
Επίσης μπορεί μερικοί να προτιμούν Μελισσοχώρι λόγο και της "ευθείας απογείωσης" που βρίσκεται δίπλα....
Ας ακουστούν απόψεις και βλέπουμε.

Edessaios
04-03-10, 13:45
Ηρακλή ακόμα λίγο και με το ψήσιμο του οβελία θα την κόβατε.....:D

MITSOS
04-03-10, 14:19
Ηρακλή ακόμα λίγο και με το ψήσιμο του οβελία θα την κόβατε.....:D

Έχει πέσει πολύ "μούγγα" τελευταία στα μέρη μας Πέτρο.
Μάλλον όλοι θα ασχολούνται με άλογα αντί για αρνιά....
Χα χα χα!!!!!!!!

Χρηστος
04-03-10, 18:58
ηρακλαρα δεν βλεπω ανταποκριση, μονοι μας θα την κοψουμε?

GEORGE N.
04-03-10, 19:04
Καλησπερα σε ολους. Ηρακλη κατα 90% θα παω αθηνα την κυριακη αν αλλαξουμε την ημερα καλως αλλα δυστιχως δεν θα μπορεσω να ερθω.
Κρατηστε και ενα κομματι για μενα βρε....!!!

Μαρία
04-03-10, 20:36
Ηρακλή ακόμα λίγο και με το ψήσιμο του οβελία θα την κόβατε.....:D
Εγώ λέω αντί για πίτα να βάλετε κανά κοψιδάκι στα κάρβουνα για να μαζευτούμε και περισσότεροι:hehe:hehe :hehe

toyota mania
05-03-10, 14:58
11 στην ΤΟΥΟΤΑ.

makatos3sgte
05-03-10, 18:46
Θα φερω και την τουρτα μαζι

ltsantar
05-03-10, 19:29
Πρέπει οπωσδήποτε να υπάρχει φλουρί και βέβαια το ανάλογο δώρο.Αν είμαστε λίγοι,τότε υπάρχουν και τα καλά [και μεγαλύτερο κομμάτι και περισσότερες πιθανότητες στον καθένα για το δώρο].

MITSOS
05-03-10, 19:54
ηρακλαρα δεν βλεπω ανταποκριση, μονοι μας θα την κοψουμε?

Χρήστο εμένε με θέλεις για παρέα. Το τουτού το έχει ο μικρός που κατέβηκε μερικές μέρες στην Αθήνα.
Θα πάρω τηλ και τον Χρήστο junior και μαζί θα μιλήσουμε αύριο το απόγευμα.
Πάντως θέλω πολύ να φάω βασιλόπιτα!

makatos3sgte
06-03-10, 09:28
Πρέπει οπωσδήποτε να υπάρχει φλουρί και βέβαια το ανάλογο δώρο.Αν είμαστε λίγοι,τότε υπάρχουν και τα καλά [και μεγαλύτερο κομμάτι και περισσότερες πιθανότητες στον καθένα για το δώρο].
Απο εμενα δωρο με το φλουρι ενα αυτοκολιτο TRD μεταλικο αναγλυφο

toyota mania
06-03-10, 09:39
Απο εμενα δωρο με το φλουρι ενα αυτοκολιτο TRD μεταλικο αναγλυφοΤο καλυτερο δωρο ειναι η παρεα.Αντε να μαζευτουμε πρωτα.

johnny_28
06-03-10, 10:31
Έλα μέσα και εγώ 11 ώρα στην toyota....:)

Χρηστος
06-03-10, 11:22
Χρήστο εμένε με θέλεις για παρέα. Το τουτού το έχει ο μικρός που κατέβηκε μερικές μέρες στην Αθήνα.
Θα πάρω τηλ και τον Χρήστο junior και μαζί θα μιλήσουμε αύριο το απόγευμα.
Πάντως θέλω πολύ να φάω βασιλόπιτα!


μιτσο θα τηλεφωνηθουμε γιατι θα εχω μαζι μου τον γιαννη με το πουντο που ειχαμε παει στο track day kai τον τσαφτσουφ κατα πασα πιθανοτητα.....

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
06-03-10, 14:02
Νομιζω δικαιουμαι και γω ενα κομματι καθοτι ειμαι στρατευμενος νεους χαχαχαχχααχαχαχα.!!!! καλα να περασετε ρε αλανια δεν σας ξεχναω ποτε... οποτε μπορεσω θα στειλω σημα να βρεθουμε.

Lynx
06-03-10, 18:00
Να με συγχωρέσετε παιδιά που δεν θα έρθω, αλλά την Κυριακή στις 12 έχω αγώνα στον Παλαμά Καρδίτσης. Εάν τύχει και το μεσιμέρι (3 με 4) είστε σε κανέναν Μούχα για τα γνωστά τσίπουρα, τότε θα έρθω έστω κ υδρομένος. Θα ήταν καλύτερα πιστεύω να μαζευόμασταν Σάββατο, ή σήμερα ή το άλλο. Καλά να περάσετε πάντως, και να έχουμε μια καλή χρονιά.

MARMEL
06-03-10, 21:41
Απο εμενα δωρο με το φλουρι ενα αυτοκολιτο TRD μεταλικο αναγλυφο

γνησιο η μαιμουδιαρικο?

johnny_28
06-03-10, 22:10
τελικα αυριο 11 ωρα στην ΤΟΥΟΤΑ!!!!!!!!

GEORGE N.
09-03-10, 22:53
Βρε παιδια τι εγινε να μην μαθουμε και εμεις ποιος ειναι ο τυχερος του 2010.
Καμια φωτο? Μαλλον περασατε τελεια και ξεχασατε να γραψετε ετσι?

:jumpers :jumpers :jumpers :crazylol :crazylol

johnny_28
17-03-10, 19:31
ελα θα ανεβουν και οι φωτογραφιες σε λιγο,ΕΛΑ ΜΗΤΣΟ κανε κατι....

MITSOS
19-03-10, 16:10
στείλε τες σε 'μένα Γιάννη, στο mail μου και θα τις ανεβάσω.

KOLNIK
20-03-10, 19:23
Kαλησπερα παιδες!!Θα ηθελα να προτεινω για τα μελη του club Θεσσαλιας,να καθιερωσουμε μια συναντηση για τσιπουρακια στον Βολο, να πλασαρουμε τα TOYOTA μας στην παραλια και να βγαλουμε φοτο με φοντο το Πηλιο...αν μας κατσει κανονιζουμε και εναν γυρο Πηλιου με τα TOYOTA,τωρα που ειναι και πιο ηρεμα τα πραγματα απο θεμα κινησης!Περιμενω την γνωμη σας...με θερμους χαιρετισμους σε ολα τα μελη,ΚΟLNIK-ΒΟΛΟΣ!

MITSOS
23-03-10, 15:13
Kαλησπερα παιδες!!Θα ηθελα να προτεινω για τα μελη του club Θεσσαλιας,να καθιερωσουμε μια συναντηση για τσιπουρακια στον Βολο, να πλασαρουμε τα TOYOTA μας στην παραλια και να βγαλουμε φοτο με φοντο το Πηλιο...αν μας κατσει κανονιζουμε και εναν γυρο Πηλιου με τα TOYOTA,τωρα που ειναι και πιο ηρεμα τα πραγματα απο θεμα κινησης!Περιμενω την γνωμη σας...με θερμους χαιρετισμους σε ολα τα μελη,ΚΟLNIK-ΒΟΛΟΣ!

Φίλε μου αν είσαι από Βόλο, πώς και δεν έχουμε γνωριστεί τόσο καιρό?
Για τα τσιπουράκια που λες, στην κοπή της πίτας μας, δώθηκε υπόσχεση ότι θα γίνει σύντομα συνάντηση στο Βόλο (πιθανόν και λόγο δυναμομετρήσεων).
Υποθέτω όμως ότι θα είναι μετά το Πάσχα.
Εσύ ρίχνε που και που κανένα βλέφαρο στο forum για κανένα νέο.

Χρηστος
23-03-10, 18:09
Που ειναι αυτες οι φωτο που βγαλαμε ρε παιδια?απο που ερχονται?

toyota mania
23-03-10, 18:50
Που ειναι αυτες οι φωτο που βγαλαμε ρε παιδια?απο που ερχονται?Ρεεεε με 20v τις στειλατε.Θα εχουν μενει στο δρομο τοτε :mrgreen::mrgreen::blowup

KOLNIK
23-03-10, 19:23
Φίλε μου αν είσαι από Βόλο, πώς και δεν έχουμε γνωριστεί τόσο καιρό?
Για τα τσιπουράκια που λες, στην κοπή της πίτας μας, δώθηκε υπόσχεση ότι θα γίνει σύντομα συνάντηση στο Βόλο (πιθανόν και λόγο δυναμομετρήσεων).
Υποθέτω όμως ότι θα είναι μετά το Πάσχα.
Εσύ ρίχνε που και που κανένα βλέφαρο στο forum για κανένα νέο.
Καλησπερα Μητσο!!Εχω μιλησει με ενα παλικαρι εδω Βολο στο κινητο του που μου εδωσε ο Φανης οταν ειχα παει να τον βρω...
Σιγουρα με εχεις πετυχει καπου...ενα ασημι corolla με φιμε και ασφαλως τα αυτοκολλητα του club πισω μπαμπριζ και πλαινα!Αν εχεις facebook μπορουμε να τα λεμε και απο εκει,απλα να με βρεις με το ονομα μου,ΝΙΚΟΣ ΚΟΛΙΤΣΑΣ....Ελπιζω να τα πουμε και απο κοντα συντομα!!

GEORGE N.
23-03-10, 19:33
Αχ τωρα εχουμε να ακουσουμε πολλα απο τον Ηρακλη....
Βρηκε τροφη για σχολια αχ αχ αχ αχ...
:crazylol :crazylol :crazylol :crazylol :crazylol :crazylol :crazylol :crazylol :crazylol :crazylol :crazylol :crazylol :crazylol :crazylol :crazylol

Χρηστος
23-03-10, 19:58
Καλησπερα Μητσο!!Εχω μιλησει με ενα παλικαρι εδω Βολο στο κινητο του που μου εδωσε ο Φανης οταν ειχα παει να τον βρω...
Σιγουρα με εχεις πετυχει καπου...ενα ασημι corolla με φιμε και ασφαλως τα αυτοκολλητα του club πισω μπαμπριζ και πλαινα!Αν εχεις facebook μπορουμε να τα λεμε και απο εκει,απλα να με βρεις με το ονομα μου,ΝΙΚΟΣ ΚΟΛΙΤΣΑΣ....Ελπιζω να τα πουμε και απο κοντα συντομα!!

φιλε νικο μαζι ειχαμε μιλησει πριν καιρο απλα εγινε μια μ@λ@κ, κατι με το κινητο που σε ειχα καταχωρημενο και δεν μπορουσα να σε ειδοποιησω!κανε μου μια κληση αν εχεις το κινητο μου να τα πουμε απο κοντα!

kpagonaris
23-03-10, 20:05
Λόγω υποχρεώσεων, δυστυχώς δεν έχω παρεβρεθεί σε καμιά μας συνάστηση. Εγώ και η corollitsa μου είμαστε μέσα για το meeting. Δώστε σήμα:wink: