PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΘΟΡΥΒΟ ΣΤΟ 101 ΜΟΥ


ΜΑΝΩΛΗΣ 19
13-12-09, 21:54
SOS...Μεγάλο προβλημα αντυμετωπίζω ρε παιδιά κ έχω σκάσει...Την Παρασκευή την ώρα που γύρισα σπίτι κ την έκανα για μία βολτίτσα σε μια αριστερή στροφή άκουσα ένα κρακ κρακ κρακ,ίσιωσα το τιμόνι κ όλα καλά...από τότε σε κάθε λακούβα ακούω αυτόν τον θόρυβο κ γενικά όταν στρύβω αριστερά....το πήγα συνεργείο κ μου είποε πως βρίσκει η κόρνα στην σε ένα σίδερο κ ακούγεται αυτός ο ήχος...είναι κάτι σαν τρύξιμο το οποίο εγώ ακούω κάτω από την πολλαπλή της εισαγωγής,σασμάν...δεν μπορώ να καταλάβω....τον θόρυβο αυτόν μου τον κάνει και καμιά φορά όταν το αμάξι είναι σταματημένο....αυτός το πήγε βόλτα κ μου είπε πως είναι αυτό κ μου έριξε ένα σπρεί αλλα τελικά ο θόρυβος δεν σταμάτησε ούτε λεπτό...μπιλιοφόρος δεν είναι γιατί άλλαξα φούσκες πριν έναν μήνα κ ήταν τέλειοι....τί μπορεί να είναι...φοβάμαι μήπως δεν έχει δεθεί καλά η γέφυρα όταν άλλαξα δισκόπλατο...και ακόμα χειρότερα είναι το οτι το αμάξι σε μία εβδομάδα πρέπει να κάνει ταξίδι....ελπίζω να υπάρχει κάποια ιδέα.....ευχαριστώ για τον χρόνο σας.....

ΜΑΝΩΛΗΣ 19
25-12-09, 16:06
Το πρόβλημά μου λύθηκε αλλά δεν είχα χρόνο να παραθέσω φωτό κ λοιπά....Τελικά είχε κοπεί η πρώτη βάση στήριξης της εξάτμισης κ έτριζε...ορίστε κ φωτό.