PDA

Επιστροφή στο Forum : ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ ΓΙΑ ΤΟ track day


GEORGE N.
25-11-09, 23:44
Ηρθε το σαββατοκυριακο που θα πραγματοποιηθει το track day στις Σερρες.
Γι' αυτο λοιπων ανοιγω το post ωστε να δουμε ποιοι απο την Θεσσαλια και οχι μονο θα παμε να εμψυχωσουμε ολα τα παιδια απο το club που συμμετεχουν. Σαν αρχη προτινω να γραψουν οσοι εχουν πολλες πιθανοτητες να ερθουν και ξεκιναω:

1.GEORGE N.

makatos3sgte
26-11-09, 08:40
Για την Κυριακυ και εγω μεσα (θα εχω και γυναικοπεδα μαζι)

toyota mania
26-11-09, 09:41
Κανονιστε βρε παιδια, καθως με εμενα, λογω καποιου προβληματος παιζεται τι θα κανω.Θα το παλεψω ομως.
Με το χρηστο εχαμε κανονισει να μαζευτουμε κατα τις 8 στην ΤΟΥΟΤΑ Λαρισας, η στα διοδια των τεμπων.Κανονιστε μονοι σας, σαν να μην με υπολογιζεται και θα κανω οτι μπορω.
Λεωνιδα, εαν δεν ερθω, πηγενε βρε φιλε, θα περασεις καλα.

Χρηστος
26-11-09, 14:07
εγω επειδη εχω ενα προβλημα με τον υπολογιστη (ειμαι σε ενα νετ-καφε)σας λεω απο τωρα οτι θα ξεκινησω απο βολο στις 7 το πρωι της κυριακης για να ειμαι 10 περιπου στις σερρες αν ολα ειναι καλα..περισσοτερες λεπτομερειες με τα κινητα

Lynx
26-11-09, 18:37
Ψήνομαι πολύ να έρθω. Θα δω με την ομάδα κ θα σας πω με σιγουριά.
Αλλά να κάνω 2 ερωτήσεις?? 1) Πόση ώρα είναι Λάρισα-Σέρρες 2) θα έχουμε επιστρέψει κατά τις 10??

MITSOS
28-11-09, 16:03
Μια γεύση της πίστας με άρωμα ΤΟΥΟΤΑ...
ENJOY!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=oUkoqL9JSGo&feature=related

GEORGE N.
28-11-09, 20:06
Παιδια δυστιχος ακυρο για μενα δεν θα ερθω αυριο Σερρες γιατι απο εχθες το βραδυ ψυνωμαι στον πυραιτο. Παλι καλα που δεν εχω την γρηπη συμφωνα με τον γιατρο στο νοσοκομειο παλι καλα.
Να περασετε τελεια και Σ.Π.Α.Σ.Τ.Ε τα χρονομετρα....

Lynx
28-11-09, 20:28
Παιδιά να με συγχωρείται, αλλά από σήμερα το πρωϊ δεν είμαι καλά, οπότε άκυρο κ από εμένα!!
Έχω μέσα μου μία καρδιά Toyota, και θα κοντράρω την ίοση στις οχτό διακόσια(8.200rmp).
Εγώ δεν έχω πάει σε γιατρό, αλλά σιγά. Λοιπόν παιδιά, καλά να περάσεται όσοι πάτε.

xrhstos1989
28-11-09, 22:03
οσοι ανεβουν Σερρες θα τα πουμε εκει!Να εχουμε ολοι καλο δρομο παιδια!:hi

Fanis
29-11-09, 15:06
μιλησα το πρωι με τον Αlex-poli και μου ειπε οτι εχουμε την μεγαλυτερη παρουσια σαν club και μου υποσχεθηκε πολλες φωτο !!!!

Lynx
29-11-09, 15:24
Μπράβο στα παιδιά που πήγαν. Και πού να πηγαίναμε και εμείς που αρρωστήσαμε... θα μας έδιναν την πίστα δικιά μας!!!

GEORGE N.
29-11-09, 15:29
Ρε γ...μ (γ@μ)@ την ατυχια μου μεσα τη ειναι αυτο τραβαω τ χρωσταω ρε να μην μπορω να ειμαι και εγω εκει.....