PDA

Επιστροφή στο Forum : 6ος ΑΓΩΝΑΣ DRIFTWARS 15/11/2009


MITSOS
12-11-09, 12:36
Tην Κυριακή που έρχεται 15/11 θα πραγματοτοποιηθεί ο 6ος και προτελευταίος αγώνας των DRIFTWARS στην πίστα καρτ στο Μελισσοχώρι Λάρισας.
Ο αγώνας ξεκινά στις 11.00 το πρωΐ.
http://www.driftclub.gr/v3/index.php/DriftWars-2009/to-plires-programma-ton-DriftWars-tou-2009-einai-edo.html
Προσωπικά, θα ρίξω μια βόλτα από εκεί.
Οποίος θέλει, είτε από Βόλο, είτε από Λάρισα ας πει την άποψή του, μήπως και μεγαλώσει η παρέα.
Επίσης θα παρακαλέσω τα παιδιά που είναι από τη Λάρισα, αν τύχει πχ και δουν καμία αφίσα του αγώνα να επαληθεύσουν όσα έγραψα παραπάνω για τη μέρα και την ώρα.

th@nos
12-11-09, 12:49
Οσοι μπορειτε πηγαινεται...ειναι πολυ ωραιο θεαμα...πηγα και στις Σερρες στο πανευρωπαικο και στην πιστα του Ν. ρυσιου στην θεσσαλονικη τις τελευταιες 2 φορες....ειδικα αμα ερθει και το 350Ζ απο αθηνα με τα 900 αλογακια του:hehe

GEORGE N.
12-11-09, 13:24
Μητσο εγω προσωπικα θα ειμαι εκει σιγουρα.
Τωρα απο οτι ξερω θα γινουν δυο περασματα ενα το Σαββατο το απογευμα και ενα την Κυριακη αν δεν κανω λαθος προς το μεσημερι. Οταν εχω ακριβεις ωρα θα το αναφερω. Καλοδεχουμενοι ολοι σας

Σας περιμενω λεω!!!!!.....................

MITSOS
12-11-09, 13:31
Μητσο εγω προσωπικα θα ειμαι εκει σιγουρα.
Τωρα απο οτι ξερω θα γινουν δυο περασματα ενα το Σαββατο το απογευμα και ενα την Κυριακη αν δεν κανω λαθος προς το μεσημερι. Οταν εχω ακριβεις ωρα θα το αναφερω. Καλοδεχουμενοι ολοι σας

Σας περιμενω λεω!!!!!.....................

Γιώργο, τώρα που το σκέφτηκα, θα παίξει ρόλο και ο καιρός....
Άρα ενημέρωσε ώστε να πράξουμε ανάλογα.
Μη πέσουμε σε καμία βροχή.

MITSOS
12-11-09, 13:35
Απ 'ότι είδα στο meteo.gr, μόνο συννεφιές δίνει.
Ας ελπίσουμε ότι δε θα έχει νερό...
Λες να έρθω Σάββατο, που θα είναι και πιο χαλαρά τα πράγματα από κόσμο?
Αν τα περάσματα είναι χρονομετρημένα και το Σάββατο θα είναι και πάλι μια χαρά.

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
12-11-09, 13:38
Παιδια επειδη εγω θα ειμαι Λαρισα κατα το μεσημερακι μετα το Drift θελετε να παμε για κανα τσιπουρακι? γιατι μαλλον δεν θα προλαβω να ερθω 11 κατα τις 13 θα ειμαι μαλλον.

MITSOS
12-11-09, 14:06
Παιδια επειδη εγω θα ειμαι Λαρισα κατα το μεσημερακι μετα το Drift θελετε να παμε για κανα τσιπουρακι? γιατι μαλλον δεν θα προλαβω να ερθω 11 κατα τις 13 θα ειμαι μαλλον.

Εγώ εντέλει Παναγιώτη πού να σε δω? Στο Βόλο ή στη Λάρισα? Ιδού η απορία!
Χα Χα Χα

GEORGE N.
12-11-09, 15:06
Ενοιμερωθηκα τελικα πως το Σαββατο απογευμα θα εχει δοκιμαστικα περασματα drift και ο κανονικος αγωνα Κυριακη 11:00 με πολλες συμετοχες και πολυ καμενο λαστιχο. Εβελπιστω επισης Μητσο οπως ειπες να μην βρεξει και μας τα χαλασει ολα......

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
12-11-09, 18:16
Εγώ εντέλει Παναγιώτη πού να σε δω? Στο Βόλο ή στη Λάρισα? Ιδού η απορία!
Χα Χα Χα

Μητσο Λαρισα θα αναιβω την Κυριακη ηταν να παω απο Βολο στο 505 αλλα τον Βασιλη το εχουν στο 404 στρατιωτικο νοσοκομειο Λαρισας. Οποτε θα παω απο κει. Θα παμε για τσιπουρο μετα? τι λετε? αν προλαβω παντως θα ερθω και στην πιστα

MITSOS
13-11-09, 15:52
Μητσο Λαρισα θα αναιβω την Κυριακη ηταν να παω απο Βολο στο 505 αλλα τον Βασιλη το εχουν στο 404 στρατιωτικο νοσοκομειο Λαρισας. Οποτε θα παω απο κει. Θα παμε για τσιπουρο μετα? τι λετε? αν προλαβω παντως θα ερθω και στην πιστα

Λοιπόν, αν δεν βρέχει, εγώ στις 10.00 θα είμαι στο Μελισσοχώρι.
Ελάτε και όσοι θέλετε, να δούμε τον αγώνα και μετά βλέπουμε.
Και για τσίπουρο πάντως μετά τον αγώνα, μέσα είμαι.
Θα τα πούμε από κοντά λοιπόν την Κυριακή.

GEORGE N.
15-11-09, 20:07
Μια πολυ ομορφη μερα με πολυ πολυ καμενο λαστιχο και πολυ κοσμο με ατελειωτα μωρα......
http://www.youtube.com/watch?v=AY7aWIBlONM

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
15-11-09, 21:02
Κοιτα τι εχασα ρε γμτ? κριμα κριμα... 20βαλβιδε για κανα καφε θα παμε ή μπα?

GEORGE N.
17-11-09, 15:22
Πανο θα σε παρω τηλεφωνο καποιο απογευμα απο αυτες τις μερες να κανονισουμε για ενα καφεδακι οπου θελεις. θα πω και τον γειτονα Lunx να ερθει και αυτος αν ειναι. που λετε να παμε?
-Σε πιστα θελετε να σας παω?........ θα σας παω
-Στα μωρα της ταχυδρομιου γουσταρετε?............. θα το εχετε


οτι θελει ο λαος λεμε...

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
17-11-09, 23:29
Κατα πασα πιθανοτητα θα ειμαι Λαρισα παλι το Σαββατο κανονιζουμε τοτε αν ειναι για τον καφε