PDA

Επιστροφή στο Forum : 2η Συναντηση στο Olympico Cafe.!!


Fanis
06-11-09, 10:26
Tην Παρασκευη 27 Νοεμβριου στις 9 το βραδυ θα γινει η επομενη συναντηση στο Olympico Cafe !!!


Σας περιμενουμε στον ιδιο χωρο απλα θα ειναι κλεισμενος ολος ο χωρος πια δικος μας και θα σας μοιρασουμε αυτοκολλητα με το καινουργιο logo .

τα αυτοκολλητα δεν θα ειναι αυτα που ειναι με το καθε γραμμα ξεχωριστα αλλά σαν αυτα που μοιρασαμε την προηγουμενη φορα !!

Επισης θα ανακοινωθει ο νικητης του διαγωνισμου φωτογραφιας !!

endurasKE-30
06-11-09, 10:31
Εγω θα ειμαι εκει.

Vasilakos69
06-11-09, 10:32
Ελπίζω αυτή τη φορά να καταφέρω να έρθω, γιατί την πρώτη μου έτυχε κάτι και έπρεπε να μπώ στο νοσοκομείο!:)

Drift Driver
12-11-09, 20:10
κ εγω μεσα ειμαι.

ranger
12-11-09, 22:19
Ελπίζω αυτή τη φορά να καταφέρω να έρθω, γιατί την πρώτη μου έτυχε κάτι και έπρεπε να μπώ στο νοσοκομείο!:)
κ εγω μεσα ειμαι.
και εσύ σε νοσοκομείο;;;;; :hehe :hehe :hehe :hehe

κάνουμε και λίγη πλακίτσα...
ελπίζω να ήταν περαστικό φίλε Vasilako και να μπορέσεις να πας στη συνάντηση, καθώς επίσης και εσύ φίλε driftakia.... Μακάρι να μπορούσα να έρθω και εγώ, αλλά δυστυχώς θα είμαι Πάτρα....

ααααα έχουμε και εκδρομή, για ρίχτε μια ματιά εδώ.... http://www.corollaclub.com/forums/showthread.php?t=18636

kuliohatzi
13-11-09, 12:45
κριμα θα δουλευω!!!

spirosr21
16-11-09, 01:45
παιδια εχω auris σε δικη σας συναντηση θα ερθω ετσι ωστε να εγγραφω και να παρω αυτοκολητα και τι καρτα μελους,ή ειναι αλλου οι συναντησεις του aurisclub...?μπορω να εγγραφω και μεσω ιντερνετ ή πρεπει να ερθω εκει.. ?

agapiou
16-11-09, 02:48
Όχι φίλε μου! Εκεί θα πας! Επειδή άλλαξε όνομα, δε σημαίνει ότι το ξεχωρίζουμε! Για την κάρτα μέλους (η εγγραφή σου που ρωτάς) θα βγει ανακοίνωση! Μην αγχώνεσαι!

spirosr21
17-11-09, 14:46
Α δηλαδη δε γινονται παντα εγγραφες ... ειναι σε σιγκεκριμενες συναντησεις οι εγγραφες...??

κωνσταντίνος
17-11-09, 16:51
Εγώ θα δουλεύω οποτε...

dinos
18-11-09, 16:50
ελα να βλεπω συμμετοχες...

JL_e10
26-11-09, 10:49
Δηλαδη πως θα ναι αυτα τα αυτοκολλητα Φανη? Σαν αυτα που χεις στο πισω αριστερα τζαμι της Ε11 σου? Εγω για αλλη μια φορα δεν θα μπορεσω να ερθω γιατι αρρωστησε ενας φιλος μουσικος και θα παω να τον καλυψω.

Fanis
26-11-09, 10:53
Δημητρη με εσενα τα ειπαμε είσαι σε κατασταση ... αστα να πανε ...

θα κοιταξουμε να ανοιξουμε το τζακι μπας και ψησουμε τιποτα !!! Marmel ακους !!

JL_e10
26-11-09, 15:19
Τι να κανω βρε Φανη, κυνηγαω οτι εξτρα κατσει γιατι πρεπει να κανω και μαζεματα για μετεπειτα.

MARMEL
26-11-09, 23:09
θα κοιταξουμε να ανοιξουμε το τζακι μπας και ψησουμε τιποτα !!! Marmel ακους !!ακουω αλλα αυτο δεν ειναι τζακι ρε...
αυτο ειναι boutigue....

ασε θα ψησω στο σπιτι το σαβατο... για να τελειωσω και το μπουκαλι με το ρακομελο (ξερει ο μαντ)
θα ερθω παρασκευη παντως...

madvinegar
27-11-09, 09:06
ασε θα ψησω στο σπιτι το σαβατο... για να τελειωσω και το μπουκαλι με το ρακομελο (ξερει ο μαντ)


Πως δεν ξέρει ο Μαντ...:fierydevil

Fanis
27-11-09, 13:00
θα προσπαθησω να βγαλω φωτο και τις κουκλες σας σημερα !!!!

JL_e10
27-11-09, 13:08
Τελικα ισως καλυτερα που δεν θα ερθω. Ακομα ειναι ακριβως οπως την ειδες την Τεταρτη!!

Fanis
27-11-09, 13:26
να σου δώσω εγω το 10αρικο να την πλύνεις ρε !!!

την επομενη που θα την δω άπλυτη θα την φωτογραφήσω και θα την βαλω προτοσελιδο για κανα μηνα!!!

agapiou
27-11-09, 13:34
Τυχεράκηδες! Ζηλεύω! Α ρε και πως θα ήθελα να είμαι σήμερα το βράδυ στο Olympico!

GMASTER6
27-11-09, 13:38
Θα προσπαθησω να ερθω και γω σημερα παιδες:)

Μαρία
29-11-09, 09:20
Τυχεράκηδες! Ζηλεύω! Α ρε και πως θα ήθελα να είμαι σήμερα το βράδυ στο Olympico!Είδες τι χάνουμε γμτ?:(Δεν πειράζει..εμείς στα βόρεια.

Janakas
29-11-09, 20:48
Καλησπερα παιδια!! Πως ηταν η συναντηση?? Ανακοινωθηκε ο νικητης του διαγωνισμου??

DAMNQQ
29-12-09, 03:05
Αδερφια θα παμε για κανα καφεδακι μετα τον καινουργιο χρονο?? ελα κανονιστε.. και να το βαλετε στο home να το δουμε!!!

JL_e10
29-12-09, 13:24
Το θεμα φιλε μου δεν ειναι μονο να κανονιζει η διοικηση τις συναντησεις, αλλα και να μετεχουν τα μελη του club. Οταν ας πουμε λεμε για καρτ ή κατι αλλο περαν των συναντησεων στο Olympico και αρχιζουν τα "δεν μπορω γιατι το ενα", δεν μπορω γιατι το αλλο" και παει λεγοντας, τι να γινει? Δεν κανω επιθεση σε κανεναν συγκεκριμενα, απλα κατα καιρους που κι εγω εχω κανει αυτη την ερωτηση ειχα την απαντηση που σου ειπα πιο πανω. Ελπιζω μονο να γινει καμια συναντηση και καμια βραδια καρτ μεσα στον Γεναρη, γιατι τον Φεβρουαριο μαλλον μπαινω φανταρος.

Ζήσης
29-12-09, 15:11
Το θεμα φιλε μου δεν ειναι μονο να κανονιζει η διοικηση τις συναντησεις, αλλα και να μετεχουν τα μελη του club.
Συμφωνό σε αυτό το θέμα! Πρέπει να συμετέχουνε όλα τα μέλη του club ενεργά γιατί αυτό είναι το club κ έτσι πρέπει να λειτουργεί!!!!!!! (Αποψή μου έτσι!!!!!!!!!!)
Ελπιζω μονο να γινει καμια συναντηση και καμια βραδια καρτ μεσα στον Γεναρη, γιατι τον Φεβρουαριο μαλλον μπαινω φανταρος.
Το εύχομαι να κανονίσουμε κάπια συνάντηση γιατί θέλω κ εγώ σαν νέο μέλος θέλω να δώ πως είναι!!!!!!!!!!! Γιατί μάλλον μπαίνεις φαντάρος? Δεν είναι σίγουρο?
Ευχαριστώ πολύ που με ακούσατε κ εύχομαι να μην είπα κάτι λάθος γιατί αν είπα ζητώ συγνώμη!!!!!!!!!!!!!!!!!:crazylol

JL_e10
29-12-09, 15:13
Εχω κοψει την αναβολη απο τον Αυγουστο οποτε και πιστευα θα μπαινα τωρα τον Νοεμβρη, αλλα δεν με πηρανε και δεν δενω τιποτα ακομα, μεχρι να ερθει το χαρτι.

manos_krhth
29-12-09, 15:55
Στο ολιμπικο για ποτε λετε?

agapiou
29-12-09, 15:58
Φίλε μου τώρα είναι περίοδος εορτών. Αρκετά παιδιά θα πάνε κάπου. Λογικά μετά τις γιορτές, θα ανακοινωθεί η επόμενη συνάντηση!

Ζήσης
29-12-09, 16:26
Φίλε μου τώρα είναι περίοδος εορτών. Αρκετά παιδιά θα πάνε κάπου. Λογικά μετά τις γιορτές, θα ανακοινωθεί η επόμενη συνάντηση!
Ακριβώς! Θα κανονίσουμε μέτα τις γιορτές μια συνάντηση γιατί είναι όπως τα λέει ο φίλος μου!!!!!!!!!!!!! Το σημαντικό είναι να υπάρχει θέληση κ όρεξη!!!!!!!!!!

DAMNQQ
30-12-09, 02:54
ωραια ειναι στο ολυμπικο αλλα μια σκεψη που ειχα να βρουμε καπου (δεν ξερω που) αλλα καπου που να εχει μεγαλο παρκινκ και να βαλουμε ολα τα αμαξια μαζι!!! να μην σπαμε καθολου!!!

JL_e10
30-12-09, 03:01
Ε τωρα μη μου πεις οτι δεν εχει και μεγαλο χωρο το Olympico. Ολοκληρη αλανα εχει πιο πανω.

Ζήσης
30-12-09, 18:53
Ε τωρα μη μου πεις οτι δεν εχει και μεγαλο χωρο το Olympico. Ολοκληρη αλανα εχει πιο πανω.
Αυτό είναι μεγάλη αλήθεια είναι μεγάλο το μέρος εκεί αλλά πήγα πριν 5ή 6 μέρες κ είχαν κλείσει ένα κομμάτι όπως βλέπεις την ανηφόρα δεξιά!!!!!! Κ δεν ξέρω γιατί το είχαν κλείσει!!!!!!!!!!!

neoklis
13-08-10, 14:14
είναι αντικανονικό????????????
είναι σωστό??????????????????
είναι λ@λ@κι@?
να προτείνω να πίουμε ένα καφέ σήμερα το απόγευμα για όσους έιναι αθήνα!!!!!!

Fanis
15-08-10, 10:51
η επομενη συναντηση θα ειναι την παρασκευη 27 Σεπτεμβρίου στο Olympico την καθιερωμενη παντα ωρα .

Hagi
16-08-10, 09:10
27/9 είναι Δευτέρα...
Μήπως είναι 24/9? Ή μήπως είναι 27 Αυγούστου που είναι Παρασκευή?
Πολλές ερωτήσεις μαζεμένες έκανα πρωί πρωί....

Fanis
16-08-10, 10:50
σορρυ 27 Αυγουστου ηθελα να πω.

επισης θα συζητησουμε την συμμετοχη μας στην εκθεση .

MARMEL
18-08-10, 16:22
i ll be there!!!!

th@nos
21-08-10, 14:55
κατα 90% θα ερθω στην συναντηση...

Μαρία
22-08-10, 09:46
κατα 90% θα ερθω στην συναντηση...Επ?Πως θα έρθεις εσύ στην παρέα μας φαντάρε?:uthere Θα είμαι και εγώ Αθήνα.Μήπως περνάς από Κατερίνη μεριά??:ouch

th@nos
22-08-10, 09:58
Επ?Πως θα έρθεις εσύ στην παρέα μας φαντάρε?:uthere Θα είμαι και εγώ Αθήνα.Μήπως περνάς από Κατερίνη μεριά??:ouch

Αληθεια??? αντε ωραια να παμε μαζι στην συναντηση γιατι δεν ξερω πως να παω εκει...θα χαθω χαλαρα...απο Κατερινη θα περασω σιγουρα γιατι απο εκει πρεπει να περασω ετσι κι αλλιως για να κατεβω αθηνα...

Μαρία
22-08-10, 10:02
Αληθεια??? αντε ωραια να παμε μαζι στην συναντηση γιατι δεν ξερω πως να παω εκει...θα χαθω χαλαρα...απο Κατερινη θα περασω σιγουρα γιατι απο εκει πρεπει να περασω ετσι κι αλλιως για να κατεβω αθηνα...
Εγω εχω βάφτιση ...μήπως θες να κατεβούμε παρέα?να μην οδηγώ και εγώ μόνη?Μοιραζόμαστε τα έξοδα!Τι λες?

th@nos
22-08-10, 10:03
Εγω εχω βάφτιση ...μήπως θες να κατεβούμε παρέα?να μην οδηγώ και εγώ μόνη?Μοιραζόμαστε τα έξοδα!Τι λες?

χμμμμ...μια χαρα...τα υπολοιπα σε ΠΜ μην χαλαμε το θεμα...

Μαρία
22-08-10, 10:05
χμμμμ...μια χαρα...τα υπολοιπα σε ΠΜ μην χαλαμε το θεμα...
Done!:wink: 2 λοιπόν ακόμη από τον Βορρά στο Οlympico:banana

ανδρεας
26-08-10, 18:24
παιζει να ερθω και γω...καιρο θελω να γνωριστω αλλα ολο κατι τυχαινει..θελετε να μου πειτε ωρα και που στο Ολυμπικο?στην καφετερια κατευθειαν η συναντιεστε καπου πανω και ανεβαινετε ολοι μαζι?

Nikos
26-08-10, 18:30
Ώρα συνάντησης 21:00.Άν δεν βρείς κάποιους στις σκάλες ή στη ράμπα που ανεβαίνει στο OLYMPICO τότε θα μας αναζητήσεις στην καφετέρια.

ανδρεας
26-08-10, 19:43
οκ!ευχαριστω..ελπιζω να τα πουμε και απο κοντα αυριο!

ανδρεας
27-08-10, 21:32
ρε παιδια η συναντηση σημερα δεν ηταν γιατι θα τρελαθω...?

vnb
27-08-10, 23:13
σορρυ 27 Αυγουστου ηθελα να πω.

επισης θα συζητησουμε την συμμετοχη μας στην εκθεση .

Να παρουμε και εμεισ καμια ιδεα περι τινος προκειται
που δεν θα ειμαστε εκει ..??

MARMEL
27-08-10, 23:41
νικο τελικα γεμισαμε ταξι σημερα? :)

Nikos
28-08-10, 07:31
Πλέον λυπάμαι και ντρέπομαι να πηγαίνω στη συνάντηση και να λέω οτι είμαι μέλος του corollaclub.Δυστυχώς έχουμε γίνει αυτοκινητιστικό club στα χαρτιά (δηλαδή υπάρχουμε μόνο στο site για να αντλούμε πληροφορίες) και όχι στις πράξεις.Από τα παλιότερα club με τα περισσότερα μέλη και δεν είμαστε άξιοι να μαζευτούμε πάνω από 10 άτομα.
Τι έγινε ρε παιδιά δεν μας ενδιαφέρει πλέον το παλιό καλό παρεϊστικο κλίμα που είχαμε;Δέν είμαι από τους πιο παλιούς,πλέον δεν έχω corolla,αλλά συνεχίζω με το ίδιο κέφι αλλά και προσμονή για την επόμενη συνάντηση να βρίσκομαι στις όποιες συναντήσεις γίνονται.Δεν θέλω να ακούσω δικαιολογίες του τύπου είχα δουλειά,μου προέκυψε κάτι ή δεν ξέρω και εγώ τί.Όλοι έχουμε υποχρεώσεις λίγο πολύ,άλλος περισσότερο άλλος λιγότερο,αλλά πάντα βρίσκουμε χρόνο για ένα καφέ.Για το corollaclub δεν έχουμε χρόνο ποτέ;πάντα στις συναντήσεις αλλά και στις εκδηλώσεις που κανονίζουμε ξαφνικά όλοι έχουν κάποια δουλειά ή υποχρέωση.Τόσο δύσκολο ήταν στη χθεσινή συνάντηση αλλά και σε όλες όσες έχουν γίνει τους περασμένους μήνες να έρθετε.Εχθές για την ιστορία ήμασταν όλοι όλοι 6,5 άτομα Nikos & vaso,Marmel & Έλενα με την κόρη τους ,Thanos & Μαρία.
Μπράβο μας,στη Θεσσαλονίκη και εν μέσω διακοπών (8/8) μαζεύτηκαν κοντά στα 20 άτομα και όχι όλοι από Θεσσαλονίκη αλλά και από την ευρύτερη περιοχή της Μακεδονίας.Εκείνοι δεν είχαν δουλειές ή υποχρεώσεις;

Και πάλι λυπάμαι και ντρέπομαι.

ανδρεας
28-08-10, 15:30
ρε παιδια εγω ηρθα,δεν ξερω κανενα σας προσωπικα οποτε ρωτησα που εχετε κλεισει τραπεζι και μου ειπε ενα παληκαρακι που δουλευει εκει και ειναι και στο club πως δεν εχει μιλησει με Φανη για τιποτα!!!οποτε εφαγα το ακυρο μου και μαζευτηκα σπιτι...

Hagi
30-08-10, 11:07
Συνονόματε Νίκο, θα μιλήσω για τον εαυτό μου κι αυτό για να μην υπάρξει καμιά παρεξήγηση.
Νιώθω πως πρέπει να σου ζητήσω συγνώμη όχι προς το πρόσωπό σου αλλά σαν εκπροσώπηση των παιδιών που έστησαν το club του αγαπημένου μου αυτοκινήτου. Δικαιολογίες έχω πάρα πολλές να σου πω, κανένα επιχείρημα όμως γιατί δεν ήμουν εκεί.
Πέρα από οτιδήποτε άλλο - τεχνικά και άλλα τέτοιου είδους θέματα - πρέπει να γίνουμε μια ωραία παρέα!!
Προσωπικά σου δίνω τον λόγο μου, όσο μπορώ θα είμαι εκεί!!
Και αν τα καταφέρω θέλω πολύ να πάω και σε συνάντηση εκτός Αθηνών!
Και στην τελική η Corollaρα μας είναι μία και μοναδική!!!!

(@)WizZk1d(@)
30-08-10, 13:12
ρε παιδια εγω ηρθα,δεν ξερω κανενα σας προσωπικα οποτε ρωτησα που εχετε κλεισει τραπεζι και μου ειπε ενα παληκαρακι που δουλευει εκει και ειναι και στο club πως δεν εχει μιλησει με Φανη για τιποτα!!!οποτε εφαγα το ακυρο μου και μαζευτηκα σπιτι...


Ανδρέα that was me...

Απλά έχω καιρο να μπώ στο forum και συνήθως με ειδοποιεί ο fanis (Admin & πρόεδρος του club), για ημ/νια και ώρα συνάντησης. Δεν είδα σε forum να ειχε κανονιστει κατι παρ αυτά είδα 2-3 ατομα στο μαγαζί αλλά μετά τους έχασα,

Φιλικά !

ανδρεας
30-08-10, 13:36
δεν πειραζει φιλαρακι..προς θεου!εγω φταιω που δεν ειχα χζητησει ενα κινητο...απλα ξενερωσα λιγο γιατι πηγα πλυντηριο σενιαρισα το αμαξακι κλπ και ηθελα επιτελουσ να γνωριστω με καποιους απο το club και εφαγα ενα ακυρο πανηγυρικοτατο...next time!!!

Alex-poli
30-08-10, 19:00
Και το παράρτημα Αν Μακεδονίας & Θράκης είναι πολύ δυνατό...:mrgreen:

Πάντως αυτό που έγραψε ο Νίκος έχει δίκιο και δεν είναι πρώτη φορά. Υποτίθεται ότι όλοι εδω μέσα είμαστε γιατί αγαπαμε τις corolles μας και έχουμε κάτι κοινό. Που είναι αυτή η αγάπη.? Όταν πήγα πρώτη φορά σε συνάντηση (στο biz τότε), ντρεπόμουν αλλά πήγα και μου μπήκε το μικρόβιο. Ποιό πολύ γούσταρα τις συναντήσεις παρά να τα λέμε απρόσωπα και ηλεκτρονικά. Μπορεί κάποιος να ντρέπεται, δεν πρέπει όμως. Οι συναντήσεις ΄και οι εκδρομές είναι που μένουν και θα θυμόμαστε. Είμαι πάρα πάρα πολύ περήφανος για το αμάξι μου και την εταιρία (ΤΟΥΟΤΑ). Είμαι πάρα πάρα πολύ περήφανος που ανήκω στην οικογένειά της και έχω αυτό το αμάξι. Είμαι πάρα πάρα πολύ περήφανος που ανήκω στο club και έχω γνωρίσει από κοντά τόσα υπέροχα παιδιά και έχουμε κάνει τόσα πολλά πράγματα απο κοντά και συνέχεια ψάχνουμε..
Δεν υπάρχει δεν μπορώ αλλά δεν θέλω....

Μαρία
30-08-10, 21:13
Τα λεγόμενα του Νίκου με βρίσκουν απόλυτα σύμφωνη.:ouch ΄
Το παράρτημα της Αθήνας παρουσιάζει μια παρακμιακή εικόνα που δεν αρμόζει για τον αριθμό των μελών αλλά και για την αγάπη που έχουμε για τα αμάξια μας.
Πήγα στις συναντήσεις ΜΟΝΗ κοπέλα της Βορείου Ελλάδας και πραγματικά έμεινα έκπληκτη και από την συμμετοχή των παιδιών αλλά και από το ζεστό κλίμα υποδοχής που υπήρχε....ούτε μια στιγμή δεν ένιωσα άβολα ως κοπέλα ...και το καλύτερο?Πολλές κορόλες από Βέροια,Εδεσσα,θεσσαλονίκη,Κατερίνη...τόσα μέρη....
Στην Αθήνα τι συμβαίνει?Που είναι τα τεράστια τραπέζια με τα 20 ατομα?
Και πραγματικά μπορεί να συμβαίνουν στο καθένα μας εκτακτα γεγονότα αλλά όχι συνέχεια ώστε να μην μπορούμε να πάμε σε μία συνάντηση το μήνα.
Τέλος θα ήθελα να πω ότι εμένα προσωπικά με πειράζει και η αδιαφορία μερικών admin που τυπικώς και στα χαρτιά είναι αλλά επί της ουσίας το απόλυτως τίποτα.......

PANOS SPEED
30-08-10, 21:29
πιστευω πως μετα απο αυτα που εχουν πλεον υποθει η εικονα θα ειναι διαφορετικη θα το δειτε!!!δε θα χωραμε ουτε σε 3 τραπεζια!!κανονιστε συντομα καινουργια συναντηση και θα το δειτε απο μονοι σας!!

MARMEL
30-08-10, 21:33
τι σχεση εχει η βορεια ελλαδα με την αθηνα?

αυτο που συμβαινει τωρα στη βορεια ελλαδα (ευχομαι να ναι παντα ετσι)
ειναι το καλυτερο της σημειο πιθανον. ισως και η κορυφη...
απο κορυφες η αθηνα μερασε και μαλιστα κορυφες του τυπου των ιμαλαιων... που δεν τις επιασαν 10 βορειες ελλαδες...
και 45 ατομα εχω μετρησει σε συναντησεις για σερι 2 χρονια...
τσακωνομασταν που να κατσουμε...
πηγαιναμε μιση ωρα πιο πριν να βρουμε καναπε...
και ΚΑΘΕ παρασκευη κιολας...
απλα πιστευω οτι τωρα ειμαστε σε καποια φαση ¨καπως¨!!!

μπορει να μην ξαναγινει η αθηνα οπως ηταν θα βαλουμε στο τραπεζι ομως το τι προβληματα υπαρχουν και βλεπουμε...

προσωπικα πιστευω οτι υπαρχει ελειψη ενδιαφεροντος...


λησμονω την εποχη που ηταν παρκαρισμενα καμια 10αρια g6.... ετοιμα για σπινιαρισματα...
πανε και αυτα χαθηκαν παλιωσαν....
εχει να ρθει φτιαγμενο g6 σε συναντηση πολυ καιρο...
και χαναμε το λογαριασμο να τα μετραμε ποιο ειναι ποιανου... ολα καταμαυρα το ενα πιο ομορφο απο το αλλο...

MARMEL
30-08-10, 21:36
πιστευω πως μετα απο αυτα που εχουν πλεον υποθει η εικονα θα ειναι διαφορετικη θα το δειτε!!!δε θα χωραμε ουτε σε 3 τραπεζια!!κανονιστε συντομα καινουργια συναντηση και θα το δειτε απο μονοι σας!!

θα κατεβεις για εκλογες δλδ? :)

ποια ημερομηνια προτιμας? προτεινε αφοβα...

PANOS SPEED
30-08-10, 21:44
εε δεν ειμαι και ο Γκορτσος!!!χεχεχε εγω απλα προτεινω παρασκευες βραδι η σαββατοκυριακα!!Για μενα.. οχι λογο υποχρεωσεων αλλα για λογους "καλυτερης" βολτας θα ηταν πολυ καλα και σαββατα κατα τις 11-11.30 το πρωι καθως πιστευω πως πολλοι απο μας εκεινες τις ωρες ουτος η αλλως βγαινουμε για καποιο καφε η βολτουλα!! αποψη μου ειναι παιδια οχι οτι βολευει εμενα!!!

MARMEL
30-08-10, 21:46
σαβατο δυσκολευει πολυ τους πιο πολλους...
και ειδικα τους παντρεμενους...
ειχαμε κανει δοκιμες και καταληξαμε εδω και 8 χρονια την καλυτερη μερα για συναντηση την παρασκευη...
παρασκευη σχεδον ολος ο κοσμος παει βολτα...
οποτε πιστευω οτι η παρασκευη θα παραμεινει η βολικοτερη μερα για συναντηση...

PANOS SPEED
30-08-10, 21:52
μμ..δε το ηξερα!!οκ παντως εξακολουθω να πιστευω πως στην επομενη συναντηση θα ειμαστε τιγκα!!!

MARMEL
30-08-10, 21:54
το ευχομαι...
μπορει και να υπαρχει και η μαγικη συνταγη...
για την αποτυχια της συναντησης θα παιξε και ρολο ακομα το καλοκαιρι...
οι πιο πολλοι βασικοι μας θαμωνες θα ηταν καπου...
κατανοητο...

PANOS SPEED
30-08-10, 21:59
στανταρ!!αφου πολλοι γυρισανε το σαββατο η ακομα και την κυριακη..!!!εγω παντως πεταω την ιδεα για οποτε θελετε να κανονιστει για κανα paintball ή για τιποτα πιο "οικογενειακο"μια βολτα στο αττικο παρκο για καφε και χαζολογημα!!

JL_e10
31-08-10, 13:44
Θα το πω γι αλλη μια φορα. Μη ριχνετε μονο τις ιδεες, συμμετεχετε κιολας. Ελπιζω τωρα που μου μενουν 70 μερες θητειας (55 με τις αδειες) να μπορεσω κι εγω να δινω το παρον σε πιο πολλα event.

Vasilakos69
31-08-10, 16:45
Αυτή η ιδέα για το painball μ'άρεσε πολύ!
Και εγώ δεν έχω καταφέρει ακόμα να έρθω σε κάποια συνάντηση..όλο στραβές μου τυχαίνουν!

jason
31-08-10, 20:52
εγω λεω να κανονισουμε καμια εκδρομη...

GMASTER6
31-08-10, 21:05
εγω λεω να κανονισουμε καμια εκδρομη...
πολυ καλη ιδεα!!!

ή κανενα trackday(κλασσικα χαχαχαχα :-P)

PANOS SPEED
31-08-10, 22:21
εγω παντως προτεινω το paintball και εχω και πολλα παιδια που θελουν ακολουθησουν!!!!!

GMASTER6
31-08-10, 23:13
εγω παντως προτεινω το paintball και εχω και πολλα παιδια που θελουν ακολουθησουν!!!!!
ωραιο και το paintball!!!θα χει που γελιο:)

Nikos
01-09-10, 13:30
Οι υπόλοιποι Administrator - Moderator της Aθήνας δεν έχουν κάτι να πούν - τοποθετηθούν?
Όσο για τις προτάσεις από τα μέλη ελπίζω να μην μείνουν μόνο στα λόγια αλλά να κάνουν και πράξεις από θέμα συμμετοχών.

dinos
01-09-10, 14:25
εγω δεν εχω να πω κατι μιας και μολις χθες γυρισα απο εξορμησεις του καλοκαιριου....δεν ενημερωθηκα απο πουθενα εκτος του φορουμ που λογω διακοπων δεν εμπαινα...
το μονο που εχω να πω ειναι οτι μεσα στον Αυγουστο εδω και 5-6 χρονια που ειμαι στο κλαμπ πρωτη φορα αποφασισε καποιος να κανει συναντηση και αποτι καταλαβα ηταν αποτυχημενη....για μενα προσωπικα Νικο δε θα επρεπε να σε προβληματιζει η συγκεκριμενη συναντηση αλλα οι προηγουμενες φιλε...και επισης οταν απο 10-20 μοντ και αντμιν που ειμαστε δεν βλεπω παρα 5 το πολυ καθε φορα απο εκει και περα δε θα ζητησω τα ρεστα απο ΚΑΝΕΝΑ νεο η παλαιοτερο μελος....
Αυτα τα λεω εντελως φιλικα και χωρις παρεξηγησεις απλα πρεπει απο τα λογια που ξεκιναμε καθε φορα να προχωραμε και στις πραξεις και οχι να μενουμε στα λογια....

Τελος θα ηθελα να ρωτησω και κατι εντελως πληροφοριακα.....τοσα χρονια που καναμε επιτυχημενες συναντησεις στο αλσος και δεν ηθελε να κανενας να ακουσει λεξη για olympiko που εχει προταθει απειρες φορες σαν ιδεα,διοτι ο καφες ηταν ακριβος απο οτι ειχε ακουστει.....μηπως γιαυτο δεν ερχεστε τωρα στο Olympico?Για οποιον ισχυει αυτο,την επομενη φορα που θα ερθει σε συναντηση μη μιλησει για εκδρομη(που σημαινει εξοδα σε βενζινες) η για τον αγραφο που εβαλε στο αμαξι του,τα ζαντικα,τα στερεοφωνικα και οοοοολα αυτα τα λεφτα που ξοδεψε...
Αυτα εχω να πω ως παλαιο μελος και δε θα τα ελεγα αν δε ζητουσε τοποθετηση ο φιλος Νικος.Δε θα τα ελεγα γιατι τα εχω ξαναπει χιλιαδες φορες και ειτε τα ειπα ειτε οχι δεν αλλαξε και κατι.

Nikos
01-09-10, 17:05
Πλέον λυπάμαι και ντρέπομαι να πηγαίνω στη συνάντηση και να λέω οτι είμαι μέλος του corollaclub.Δυστυχώς έχουμε γίνει αυτοκινητιστικό club στα χαρτιά (δηλαδή υπάρχουμε μόνο στο site για να αντλούμε πληροφορίες) και όχι στις πράξεις.Από τα παλιότερα club με τα περισσότερα μέλη και δεν είμαστε άξιοι να μαζευτούμε πάνω από 10 άτομα.
Τι έγινε ρε παιδιά δεν μας ενδιαφέρει πλέον το παλιό καλό παρεϊστικο κλίμα που είχαμε;Δέν είμαι από τους πιο παλιούς,πλέον δεν έχω corolla,αλλά συνεχίζω με το ίδιο κέφι αλλά και προσμονή για την επόμενη συνάντηση να βρίσκομαι στις όποιες συναντήσεις γίνονται.Δεν θέλω να ακούσω δικαιολογίες του τύπου είχα δουλειά,μου προέκυψε κάτι ή δεν ξέρω και εγώ τί.Όλοι έχουμε υποχρεώσεις λίγο πολύ,άλλος περισσότερο άλλος λιγότερο,αλλά πάντα βρίσκουμε χρόνο για ένα καφέ.Για το corollaclub δεν έχουμε χρόνο ποτέ;πάντα στις συναντήσεις αλλά και στις εκδηλώσεις που κανονίζουμε ξαφνικά όλοι έχουν κάποια δουλειά ή υποχρέωση.Τόσο δύσκολο ήταν στη χθεσινή συνάντηση αλλά και σε όλες όσες έχουν γίνει τους περασμένους μήνες να έρθετε.Εχθές για την ιστορία ήμασταν όλοι όλοι 6,5 άτομα Nikos & vaso,Marmel & Έλενα με την κόρη τους ,Thanos & Μαρία.
Μπράβο μας,στη Θεσσαλονίκη και εν μέσω διακοπών (8/8) μαζεύτηκαν κοντά στα 20 άτομα και όχι όλοι από Θεσσαλονίκη αλλά και από την ευρύτερη περιοχή της Μακεδονίας.Εκείνοι δεν είχαν δουλειές ή υποχρεώσεις;

Και πάλι λυπάμαι και ντρέπομαι.
Ντίνο,η συνάντηση Αυγούστου ήταν η αφορμή,εγώ αν διαβάσεις καλά αναφέρθηκα γενικά.

neoklis
01-09-10, 18:01
sory που θα πεταχτώ σαν.........αν και δεν έχω δικαίωμα να μιλάω
και ούτε θα ήθελα να πω γιατί αποσύρθηκα.

αν κρίνω απο των εαυτό μου όταν ξέκινησα να έρχομε στο club.
ζούσα για την παρακευή και μόνο να δω μερικούς φίλους και να πούμε.
κάνοντας όνειρα για το club

Mάλιστα όταν ερχόμουν μέρικα παλικάρια μου είχαν πεί ότι δεν περίμεναν <<τότε>>να τους καταδεκτή TS γιατί είχαν τουπέ........και έκαναν συναντήσεις μόνη τους..............
ΠΟΤΕ δεν σκέφτηκα έτσι...........ΓΟΎΣΤΑΡΑ

και΄είμουν ο πρώτος που έκανα την παρέα να πάμε εκδρομή..................

για εμένα:
Δέν παίζει τόσο μεγάλο ρόλο το που απλά να έχει να παρκάρεις και όλοι από τα παλιά ξέρουμε τι εστεί αλσος ε?
το ολιμπικο είναι μια χαρά...............

Τιμές οκ είναι λιγο ακριβά αλλά ΔΈΝ ΠΑΤΕ ΚΙΑ ΚΑΘΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ μην ξεχνάτε πολλοί ακόμα και τότε δεν έπερναν τίποτα.........ερχόντουσαν για την παρέα

δέν βγαίνει να υπάρχοι κόντρα και να βλέπουμε τι κάνει ο καθένας
ας πέσουν η τόνοι
Βλέπω οτι έχει ΝΕΟ ΑΙΜΑ..:jumpers ΑΡΕ ΑΥΤΗ Η ΑΤΑΚΑ Ε ΝΙΚΟ....
ακόμα και απο το βορρά

είναι κρίμα να χαλάσει κάτι που έφιαξαν σύμφωνα με την ιστορία 2 φίλοι που
βρέθηκαν και έκαναν το corollaclub

και πάλι συγνώμη που πετάχτηκα ............

COROLLAKIAS MIXALHS
12-12-10, 12:28
Σαν μικρο μελος προτεινω την τελευταια επισημη συναντηση του club στο γνωστο στεκι τη γνωστη ωρα την παρασκευη 17/12/2010! Παρακαλω mod και admins για τις αποψεις σας!