PDA

Επιστροφή στο Forum : ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ........!!!!!!!!!!!!!!!!!


GEORGE N.
25-10-09, 23:40
Καλησπερα σε ολους της θεσσαλιας βλεπω οτι καποιες αλλες περιοχες αρχισαν να σκανε μυτη με συναντησεις κτλ. Μηπως να κανονισουμε και εμεις κατι συντομα. Σαν πολυ καιρο εχουμε να τα πουμε αντε λοιπον οι υπευθυνοι να κανονιζουν και εμεις μαζι τους.... Παμε γερα.:jumpers :crazylol

JL_e10
25-10-09, 23:43
Βασικα ηθελα κι εγω να το προτεινω αλλα με προλαβες. Ωστοσο και τα γενεθλια που ειχε το club τωρα την Παρασκευη θεωρουνται συναντηση, ασχετα αν καποιοι απο μας δεν πηγανε για τον οποιδηποτε λογο. Αυτο παντως που χω πεθυμησει ειναι τα καρτ. Αντε ρε παιδια, τωρα που εβγαλα κι εγω το διπλωμα επιτελους να κανουμε καναν γυρο παλι στην πιστα!!

edit: τωρα ειδα οτι εγαψες στο φορουμ Εδω Θεσσαλια". Αϊ καλα, με γεια τα ματια.....

Lynx
25-10-09, 23:51
Πές τα ρε Γιώργο, αφύπνησέ μας!! Εγώ 13 μέχρι 17 Νοέμβρη, θα κατέβω Αθήνα. Και επειδή για 28 ή 29 Οκτωμβρίου δεν το βλέπω, προτείνω 7 ή 8 Νοεμβρίου. Τι λέτε και οι υπόλοιποι Θεσσαλοί??

GEORGE N.
25-10-09, 23:57
Πιστευω πως 7 με 8 Νοεμβρη ειναι καλα ας μας πουνε και οι υπολοιποι θεσσαλοι!!!

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
26-10-09, 08:23
Σορυ παιδια αλλα 7-8 νοεμβρη δεν θα ειμαι Λαρισα εχω ξενοικιασει και ειμαι αθηνα θα ερθω κατα τις 13 νοεμβρη αν θελετε να κανουμε κατι τοτε ολοι μαζι γιατι εχω καιρο να σας δω και μου εχετε λειψει.

makatos3sgte
26-10-09, 09:31
Καλησπερα σε ολους της θεσσαλιας βλεπω οτι καποιες αλλες περιοχες αρχισαν να σκανε μυτη με συναντησεις κτλ. Μηπως να κανονισουμε και εμεις κατι συντομα. Σαν πολυ καιρο εχουμε να τα πουμε αντε λοιπον οι υπευθυνοι να κανονιζουν και εμεις μαζι τους.... Παμε γερα.:jumpers :crazylol
7-8 Νοεμβριου ειναι καλη ημερομινια να βρεθουμε Αλλα φοβαμε οτι θα γραφτουν 200 ποστ και στο τελος δεν θα γινη η συναντησει Εγω ειμαι μεσα ας διαλεξουν οι υπευθυνοι μερος και ωρα

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
28-10-09, 12:14
Τελικα Guys ειπατε τιποτα για συναντηση για να ξερω να κανονισω αν μπορεσω να ρθω και γω αλλα οπως ειπε και ο προλαλλησας Μακατος θα γραφουν παλι 200 ποστ χωρις νοημα...

GEORGE N.
28-10-09, 16:28
Πανο πιστευω πως αν το βλεπουμε αρνητικα δεν θα καταφερουμε τπτ. Εγω οπως ειπα ειμαι μεσα για 7 Σαββατο και 8 μετα της 1 γιατι εχω αγωνα. Περιμενω οι υπευθηνοι να πουνε την γνωμη τους ωστε να κανονισουμε σιγουρα. Σε αναμονη λοιπον.....

Lynx
02-11-09, 09:20
Παιδιά μπήκε ο Νοέμβριος. Το σενάριο 7 ή 8 Νοεμβρίου έρχεται πιο κοντά πλέον. Θα ήθελα να ρίξω μια ιδέα. Από 6 έως 9/11 είναι η γιορτή της πολεμικής μας αεροπορείας. Τι θα λέγατε εαν τα συνδιάζαμε?!? Και ο Βόλος αλλά κ η Λάρισα έχει αεροδρόμιο!! Εεεεε?!?!? Λέω εγώ τώρα.. μήπως!!

toyota mania
02-11-09, 15:43
Τι να κανουμε στο αεροδρομιο.
Εγω μεσα για Σαββατο απογευμα.Καφεδακι ολοι μαζι παρεουλα, καπου ζεστα για κουβεντουλα και μετα ριχνουμε κανενα μεζε.
Ας κανονισουμε ωρα, γιατι λιγο πολυ, αρκετοι εργαζονται το Σαββατο.
Εαν καποιοι θελουν Κυριακη κανενα προβλημα.

Lynx
02-11-09, 16:33
Εκτός από λάτρεις των Toyota, είμαστε και εραστές της ταχύτητας. Και αν μη τι άλλο, ένα πολεμικό αεροδρόμιο γεμάτο μαχητικά με επειδήξεις, ξεχιλίζει από αυτήν!! (Εμένα προσωπικά μου αρέσουν κ αυτά). Εντάξει, μια ιδέα έριξα, μην βαράς!! Εγώ μπορώ και Σάββατο 7 και Κυριακή 8. Για να μιλήσουν Χρήστος, Μίτσος και το κακό συναπάντημα!!!

Χρηστος
02-11-09, 18:36
αντε ρε ηρακλαρα βαλε μια ημερομηνια και ωρα να το κλεισουμε το θεμα!

GEORGE N.
02-11-09, 19:36
Τι λετε να κανονισουμε να βρεθουμε κατα τις 15:00 το μεσημερι της Κυριακης να παμε για κανα 'τσιπρο΄ μεζε ή Βολο ή Λαρισα και μετα για καφε στην πιστα στο Ελευθερε διπλα στο τζακι. Λεω εγω τωρα ε???

toyota mania
02-11-09, 21:13
Πρωτα απο ολα την ημερα.Σαββατο η Κυριακη.

GEORGE N.
02-11-09, 21:20
Κυριακη πρωτεινω μεσημερακι!!

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
03-11-09, 10:27
Εγω κατα πασα πιθανοτητα δεν θα μπορεσω να ειμαι στη Λαρισα το Σ-Κ αλλα θα ηθελα να παρακαλεσω εστω τα παιδια που βρισκονται στη Λαρισα αν δεν μπορουν και οι υπολοιποι να παμε για ενα καφεδακι οταν θα αναιβω. Σας ευχαριστω εκ των προτερων.

makatos3sgte
03-11-09, 11:38
Για σαβατο απο τις 2 και μετα ειμαι μεσα για Κυριακυ ακυρο

Lynx
04-11-09, 00:24
Θα έλεγα και εγώ καλύτερα Σάββατο επειδή παίζει την Κυριακή το μεσημέρι να πάω Καρδίτσα για αγώνα!! Θα μάθω την Πέμπτη εαν θα είμαι στην αποστολή, οπότε προς το παρών λέω Σάββατο που μπορώ σίγουρα ό,τι ώρα και να είναι.

MITSOS
04-11-09, 11:41
+1 για Σάββατο, αν μπορεί να έρθει και ο Χρήστος1989 (θα μου πει την Παρασκευή).
Όσο για την ώρα, αν παίξουν και τσίπουρα, πίστεύω ότι από τις 14.30 και αργότερα είναι καλά.

xrhstos1989
04-11-09, 14:11
και εγω για σαββατο προτεινω Θεού θελοντος:roll:

xrhstos1989
04-11-09, 14:21
Μιτσο μετα τις 2 το σαββατο ειμαι ελευθερος οποτε κανονιζουμε να φυγουμε μαζι!

GEORGE N.
04-11-09, 16:23
Ηρα αποφασησε την ωρα και ολα οκ.

MITSOS
04-11-09, 16:34
Μιτσο μετα τις 2 το σαββατο ειμαι ελευθερος οποτε κανονιζουμε να φυγουμε μαζι!

Οπότε είμαστε κομπλέ.
'Αντε τώρα και με το καινούριο avatar θα "πετάς"!!!

Πρωτα απο ολα την ημερα.Σαββατο η Κυριακη.

Έλα Ηρακλή,περιμένουμε, βγάλε το προεδρικό διάταγμα!!!
Χα Χα Χα

Γιαννης20v
04-11-09, 18:54
θελω κ γω καφε κ τσιπρο ρεεεεεεεεεεεεεεεε!κλαψ κλαψ.....


Χρηστο καλοριζικο καλοταξιδο το τουτουνι σου!!!

Γιωργο μεγια το μοτερακι σου κ καλους κοφτες!

πιειτε κ για μενα κανα τσιπουρακι με μεζε ε??!!!!

ltsantar
04-11-09, 19:33
Κι εγώ μέσα για όποια ημέρα και ώρα συμφωνήσετε.

GEORGE N.
04-11-09, 23:59
Σε ευχαρηστω Γιαννη!
Καλα δεν θα μας κανεις την τιμη να ερθεις για κανα τσιπρο!!!!!!!!!!!!!!!
Παρεα χωρις Γιαννη20ν προκοπη δεν κανει......χα χα χα χα:D

Γιαννης20v
05-11-09, 06:49
Σε ευχαρηστω Γιαννη!
Καλα δεν θα μας κανεις την τιμη να ερθεις για κανα τσιπρο!!!!!!!!!!!!!!!
Παρεα χωρις Γιαννη20ν προκοπη δεν κανει......χα χα χα χα:D:twisted:παιζεις με το πονο μου ε?????αν ερθω κ σε "πατησω" θα σου πω εγω!λες να μπορω να ερθω κ να το χανω????:cry::cry:καλα την επομενη φορα που θανεβω αν δεν ειστε "εκει" θα σας πω εγω....:heheαντε με συγχιζεις πρωινιατικα κ πως θα κοιμηθω....χιχιχιχι!

xrhstos1989
05-11-09, 10:24
Χρηστο καλοριζικο καλοταξιδο το τουτουνι σου!!!


ευχαριστω ρε Γιαννη!!

toyota mania
05-11-09, 18:33
3 στην ΤΟΥΟΤΑ. Τωρα εαν καποιοι αργησουν, ισως και εγω, μιλαμε στα κινητα για το που θα παμε.

GEORGE N.
05-11-09, 19:36
Ενταξη Ηρα 3 θα ειμαστε εκει.

Χα χα χα χα Γιαννη εγω σε περιμενω οταν μπορεσεις να ερθεις να κερασω τσαγακι ή καλυτερα μια τσαγερα χα χα χα.............:jumpers

MITSOS
05-11-09, 20:39
3 στην ΤΟΥΟΤΑ. Τωρα εαν καποιοι αργησουν, ισως και εγω, μιλαμε στα κινητα για το που θα παμε.

OK, OK 3 στην ΤΟΥΟΤΑ και κινητά, αν προκύψει κάτι

GEORGE N.
07-11-09, 21:16
Ακομη μια συναντηση εληξε με επιτυχια, πραγματικα ολοι περασαμε ομορφα με συζητηση και αρκετο τσιπουρομεζε και ας ελπισουμε να τα ξαναπουμε συντομα μαλλον στο track day εμψυχωνοντας τους συμετεχοντες.

Τελος ενα μπραβω για την ομορφη 12αρα του Χρηστου1989 και τις βελτιωσεις του Λεωνιδα στο μοτερ του. Παντα τετοια στην Θεσσαλια και πολλα πολλα αλογα ακομη!!!!!!!!:shoothim :shoothim :shoothim

xrhstos1989
09-11-09, 16:53
και εγω με την σειρα μου να πω οτι περασαμε παρα πολυ ωραια,τα ειπαμε με τα παιδια μαθαμε και καποια πραγματα παραπανω(Λεωνιδας) και φυσικα στο τελος φυγαμε χορτατοι!
Γιωργο σ ευχαριστω για τα καλα σου λογια..και εσυ να χαιρεσαι το καινουργιο σου μοτερ και ευχομαι να γινει πιο δυνατο:)

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
09-11-09, 16:58
Κριμα που δεν ηρθα και γω θα ειχαμε ακομα μια εκπληξη στην παρεα εκτος απο του Χρηστου_1989. Κυριακη μεσημερακι θα ειμαι Βολο μπηκε ενας φιλος στο 505. Επειτα αν ειναι κανονιζουμε μια συναντησουλα για κανα τσιπουρακι τι λετε? Χρηστο να το χαιρεσαι καλοριζικο και καλοταξιδο και συ Γιωργη το δικο σου καλα 8αρια να χεις

GEORGE N.
09-11-09, 17:39
Πανο οταν επιστρεψεις ειδοποιησε μας να κανονισουμε για το καφε που ειχες προαναφερεις μην ξεχνιωμαστε κιολας. Περιμενουμε!!!!

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
09-11-09, 18:18
Εγινε Γιωργο εγω Κυριακη απογευμα θα ειμαι Λαρισα αν θελετε και σεις κανονιζουμε για κανα καφε στο ελευθερε ή μελισσοχωρι ή οπου βολευει

GEORGE N.
09-11-09, 18:43
Οκ Πανο κανονιζουμε αν ειναι και παμε για καφε οπως ειπες στο ελευθερε ή ακομα καλυτερα στο μελλισοχωρι να δοκιμασω το εργαλειο τι κανει εκει μεσα γιατι μαλλον παω για χρονομετρημενα βλεπουμε και κανουμε......

Lynx
09-11-09, 23:50
Βεβαίως βεβαίως, πρέπει να προσθέσω κι εγώ τα σχόλιά μου για την συνάντηση. Περάσαμε πάρα πολύ ωραία, με τσίπουρα, μεζέδες και φυσικά με συζητήσεις κυρίως γύρο από τα Toyota.
Ευχαριστώ τον Γιώργο για την βόλτα με το 20βάλβιδό του, να ουρλιάζει στις 8000 στροφές!! Ένα μπράβο στον Χρήστο1989 για την Ε12 του, στον Λεωνίδα για το βελτιωμένο Avensis του, στον Μήτσο και φυσικά στον Ηρακλή!!
Να είμαστε καλά και να ξανα-συναντηθούμε την επόμενη φορά, ελπίζω και με τα υπόλοιπα μέλη της Θεσσαλία.