PDA

Επιστροφή στο Forum : Η&R


stratis
13-10-09, 22:19
παιδια εχει βαλει κανεις ελατηρια h&r στο Aurisγιατι θελω να βαλω αλλα ενας φιλος που εβαλε στο BMW εβρισκαν μεταξυ τους και ο μαστορας του ειπε να τους βαλει λαστιχο απο νεροσωλήνα γυρω γυρω αλλά εγώ δεν γουστάρω τέτοιες πατεντες.γιαυτο ρωτάω μονο ελατηρια μπορεις να βαλεις η πρέπει να αλλάξω και αμορτισερ

madvinegar
13-10-09, 22:35
Σε παρακαλω φιλε μου κανε ενα edit στο ποστ σου και ξαναγραφτο με μικρα ελληνικά για να συνάδει με τους κανονες του φόρουμ.

Ευχαριστω.

ALIEN-3-
14-10-09, 14:24
Εγώ έχω βάλει και δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα

stratis
14-10-09, 22:50
με μικρα ελληνικα δεν το χω? χρειαζεται και ευθυγραμμιση μα αλλαξεις ελατηρια?

madvinegar
14-10-09, 22:58
Στην αρχη το είχες με κεφαλαία. Μετά το αλλαξες...

diafanh-psyxh
14-10-09, 23:21
Βασικά την διορθωσή την έκανα εγώ που σου έριξα και την κάρτα και κακώς που δεν σου ρίχνω άλλη μία ώστε να γίνεις banned για 10 μερούλες.κάνεις edit το ποστ σου ενώ το έχω κάνει ήδη εγώ για να μην φαίνεται και λες ότι το είχες γράψει και με μικρούς χαρακτήρες?και όλο αυτό για να αποδείξεις τι?

stratis
15-10-09, 09:50
σιγα ρε μεγαλε μια ερωτηση καναμε πολυ τσαμπουκας εισαι καινουργιος ειμαι και εκανα λαθος εισαι απαραδεκτος δεν ειναι συμπεριφορα για νεα μελη αυτη

και αμα θες κανε banned ετσι και αλλιως δεν προκειτε να ξαναμπω απαραδεκτος εισαι

diafanh-psyxh
15-10-09, 10:44
κοντεύεις χρόνο φίλε μου που έχεις κάνει την εγγραφή,άρα δεν είσαι καινουριο μέλος και φυσικά εγώ δεν είμαι διατεθημένος να παίξω το δικό σου παιχνίδι.θες να μπεις μπες,αν πάλι δεν θέλεις εμένα προσωπικά ποσώς με ενδιαφέρει.στην τελική δικό σου το πρόβλημα αφού εσύ ήθελες πληροφορίες για DVD GPS ΣΤΟ AURIS... (http://www.corollaclub.com/forums/showthread.php?t=15961) ,Cruise control (πατέντα) (http://www.corollaclub.com/forums/showthread.php?t=16339) και τώρα για τα Η&R (http://www.corollaclub.com/forums/showthread.php?t=18422) και όχι εγώ

madvinegar
15-10-09, 10:49
Φίλε μου καινουριος εισαι και ειναι λογικό να κανεις καποιο λαθος με τους κανονες του φόρουμ.
Αν δεις το 1ο μου ποστ σου ζητησα ευγενικότατα να αλλαξεις το ποστ σου με μικρα γραμματα διότι ετσι ειναι οι κανονες. (Ειναι πιο ευκολο στην αναγνωση, ενω τα κεφαλαια ειναι σαν να φωναζεις).

Από εκει και πέρα, και ενω το ποστ σου δεν το διόρθωσες εσυ αλλά καποιος admin, βγαίνεις σήμερα και λες ότι ήταν ήδη με μικρά...

Αυτό σημαίνει ότι είτε θελεις να μας κοροιδέψεις, είτε ξέχασες ότι το είχες γραψει με κεφαλαία (που το τελευταίο ψιλο-αναιρείται διότι και φαινόταν οτι το ποστ σου στο ειχε επεξεργαστεί αλλος, αλλα είχες εισπράξει και μια καρτα που δηλωνε ότι κατι εκανες λαθος).

Θέλω να καταλάβεις πως αυτο που μας έκατσε στραβά δεν ήταν το "λαθος" που εκανες σαν καινουριο μελος γραφοντας με κεφαλαια (και αυτο φαινεται απο το πολυ ευγενικό 1ο ποστ μου) αλλά ο τρόπος που αντιμετώπισες μετά το θέμα προσπαθωντας να μας βγάλεις τρελούς (?)...

Τωρα, αν όλο αυτο το θέμα έγινε άθελα σου, πάω πάσο.

Απλά ήθελα να ξεκαθαρίσω τη θέση μας.

stratis
15-10-09, 14:28
παιδια εγω δεν μπηκα στο κλαμπ για να τσακωνομαι εγινε ενα λαθος δεν ειναι και τοσο τραγικο φυσικα και δεν εγινε επιτηδες μπουρουσες ομως να εισαι πιο ευγενικος και οχι να λες οτι θα με κανεις banned και απευθυνομαι στον diafanh-psyxh και οχι στον madvineqar που απαντησε ευγενικα και αν προσεξετε εχω βαλει ερωτηματικο στην ερωτηση ηταν απορια και οχι εξυπναδα οπως θελετε να λετε νομιζα οτι εδω ασχολουμαστε με τα αυτοκινητα μας και πως μπορουμε να τα κανουμε καλυτερα και οχι με το ποιος κανει τον εξυπνο και αλλα τετοια οσο για τις αποριες μου μπορω να της λυσω και αλλου καλη συνεχεια στο κλαμπ σας και αλλη φορα να ειστε πιο ευγενικοι δεν εχουμε και την ιδια ηλικια δεν ειμαι πιτσιρικας που μπηκα να κανω πλακα

madvinegar
15-10-09, 15:28
Φίλε μου κανείς δεν κάνει τον έξυπνο. Όντως το κλαμπ μας υπάρχει για να βοηθάμε ο ένας τον άλλο, απλά πρέπει να τηρούνται καποιοι κανόνες για να υπάρχει τάξη και να είναι ευανάγνωστα τα ποστ ωστε να βρίσκει καποιος εύκολα αυτο που θέλει.

Εφόσον όλο το θέμα ήταν μια παρεξήγηση, εγώ το τελειώνω εδώ.

Και για να μείνουμε εντός θέματος, φανταζομαι πως δεν εχεις πολλές απαντησεις στο ερωτημα σου γιατι το auris ειναι ακομα καινουριο στην αγορα και δεν εχουν προχωρησει πολλοί στην βελτίωση του.
Για να λυθεί η απορία σου, προτείνω να επικοινωνήσεις με το συνεργαζόμενο κατάστημα του κλαμπ που ασχολειται με ζαντες, λαστιχα, αμορτισερ-ελατηρια.

Αφοι Αναστασιάδη
Αιτωλικού 141, Πειραιάς
τηλ: 210-4635433

Μπορείς να ζητήσεις να μιλήσεις με τον Στράτο.

stratis
15-10-09, 15:55
ευχαριστω πολυ για την πληροφορια θα επικοινωνησω μαζι του για περισσοτερες πληροφοριες και οταν θα κατεβω αθηνα γιατι μενω μυτιληνη θα περασω απο κει ευχαριστω και παλι

diafanh-psyxh
15-10-09, 16:39
παιδια εγω δεν μπηκα στο κλαμπ για να τσακωνομαι εγινε ενα λαθος δεν ειναι και τοσο τραγικο φυσικα και δεν εγινε επιτηδες μπουρουσες ομως να εισαι πιο ευγενικος και οχι να λες οτι θα με κανεις banned και απευθυνομαι στον diafanh-psyxh και οχι στον madvineqar που απαντησε ευγενικα και αν προσεξετε εχω βαλει ερωτηματικο στην ερωτηση ηταν απορια και οχι εξυπναδα οπως θελετε να λετε νομιζα οτι εδω ασχολουμαστε με τα αυτοκινητα μας και πως μπορουμε να τα κανουμε καλυτερα και οχι με το ποιος κανει τον εξυπνο και αλλα τετοια οσο για τις αποριες μου μπορω να της λυσω και αλλου καλη συνεχεια στο κλαμπ σας και αλλη φορα να ειστε πιο ευγενικοι δεν εχουμε και την ιδια ηλικια δεν ειμαι πιτσιρικας που μπηκα να κανω πλακα
φίλε μου ούτε τον έξυπνο κάνω ουτε είναι τα πράγματα έτσι ακριβώς όπως τα περιγράφεις.έγραψες με κεφαλαια.σου έγινε σύσταση από τον madvinegar (http://www.corollaclub.com/forums/member.php?u=5163) να το διορθωσεις και την επομενη μερα αφού δεν είχε διορθωθεί σου έδωσα εγώ την κάρτα γιατί και στις 2-2-09 πάλι είχες ξαναγράψει με κεφαλαια και είχες ξαναπάρει κάρτα από εμένα.
όταν σε χρέωσα με τη κάρτα σου ήρθε ειδοποιηση στην οποια φαίνεται ο λόγος και υπάρχει και το original post όπως ακριβώς το είχες γράψει.βγαίνεις λοιπόν και μας λες ότι το είχες γράψει με μικρά γράμματα και δεν δίνω σημασία αλλά όταν είδα ότι είχες κάνει edit και το ποστ σου τι ήθελες να πω?

εγώ πλέον ξεκαθαρισα τη θεση μου και δινω λήξη στο θεμα.

Α ρε Μιχαλη το club εχει λυσεις για ολα