PDA

Επιστροφή στο Forum : γνησιο levin και στο βολο


Χρηστος
08-05-09, 17:49
ειδα σημερα ενα ασπρο γνησιο λεβιν με κιτρινες πινακιδες εξω απο βολο στη βιομηχανικη απεναντι απο την εξπρες σερβις σε ενα πλυντηριο για φορτηγα,ειναι πανεμορφο θα προσπαθησω να βρω τον τυπο που το εχει να κανω καμια βολτα......

και καπακι μες στον βολο βλεπω και το καινουργιο GTR σε μολυβι χρωμα με πινακιδες βολιωτικες,τι γινεται πια οικονομικη κριση!!!!!!!

makatos3sgte
08-05-09, 22:02
χρηστο το ειδα και εγω ειναι κουκλη οτι ειναι ασπρο και γρηγορο ειναι και ομορφο ειναι

MITSOS
08-05-09, 23:35
ειδα σημερα ενα ασπρο γνησιο λεβιν με κιτρινες πινακιδες εξω απο βολο στη βιομηχανικη απεναντι απο την εξπρες σερβις σε ενα πλυντηριο για φορτηγα,ειναι πανεμορφο θα προσπαθησω να βρω τον τυπο που το εχει να κανω καμια βολτα......

και καπακι μες στον βολο βλεπω και το καινουργιο GTR σε μολυβι χρωμα με πινακιδες βολιωτικες,τι γινεται πια οικονομικη κριση!!!!!!!

μήπως να βάζεις πιο δυνατα το air condition για να μη σε χτυπά ο ήλιος και βλέπεις οράματα?
χα χα χα χα χα!!!!!!!!!!!!

MARMEL
08-05-09, 23:50
χχααχχααχαχαχα
α ρε χρηστο.....

φαντασου στην κυπρο εχει ξεπεραστει εδω και 3-4 χρονια δε το κοιταει κανενας στο δρομο...

ουτε καν και τα χοντα ιντεγκρα και ακουρα...

tsaftsouf20V
09-05-09, 12:40
Κ ομως ναι ειπαρχει NISSAN SKYLINE GT-R 35 αριστεροτιμονο κ με βολιοτικες πινακιδες παρακαλω. Το επλυνε χθες ο κολητος μου που εχει πληντηριο αυτοκινητων!!!!

xrhstos1989
09-05-09, 15:19
εγω που ζω ρε παιδια και δεν εχω δει τιποτα...

MITSOS
10-05-09, 15:21
Κ ομως ναι ειπαρχει NISSAN SKYLINE GT-R 35 αριστεροτιμονο κ με βολιοτικες πινακιδες παρακαλω. Το επλυνε χθες ο κολητος μου που εχει πληντηριο αυτοκινητων!!!!

Άμα είναι να βγει το "όνομα", για πότε βγαίνει,ε?
Τα μάθαμε, τα μάθαμε. Και τι χρώμα είναι και ότι έχεις βολιώτικες πινακίδες και ποιος το έχει.
Τέτοια να γίνονται και να βλέπουμε τακτικά ανάλογα "στολίδια" στους δρόμους της πόλης μας.

xrhstos1989
11-05-09, 00:13
και εγω αποψε γυρνωντας απο την πιστα καρτ στο σεσκλο ειδα παρκαρισμενο το ασπρο λεβιν:twisted:

DaveMustaine13
11-05-09, 00:47
Πρωτομαγια γυρνουσα απο Αθηνα και ειδα ενα μουσταρδι skyline με πινακιδες ΒΟΧ.
Αυτο λετε ?

GMASTER6
11-05-09, 01:06
Τι γινετε ρε σεις???Που τα πετυχαινετε ολα αυτα?Στο τελος θα βγαλουμε τα skyline με τα levin πιο πολλα απο τα υπολοιπα corolla:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: