PDA

Επιστροφή στο Forum : Auto Moto show 6-10/5/09


kpagonaris
27-04-09, 20:50
Μόλις άκουσα πως τη συγκεκριμένη ημερομηνία πρόκειται να διεξαχθεί ένα event στη Λάρισα. Το Corrollaclub θα έχει ενεργή συμμετοχή ή κάποιο περίπτερο σ΄αυτήν την εκδήλωση? Εμείς πάντως από Θεσσαλία θα στειρίξουμε το event με τη παρουσία μας, και γιατί όχι να μην σας γνωρίσουμε και απο κοντά!! Φιλικά kpagonaris.

tsaftsouf20V
27-04-09, 23:06
Που ακριβως θα γινει???

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
28-04-09, 00:23
Δεν εχω ακουσει κατι...

makatos3sgte
28-04-09, 08:39
Καλημερα ειναι ενα ειδος εκθεσης βελτιωμενων αυτοκινητων που γινεται στην λαρισα στην ΣΚΕΠΑΣΤΥ ΑΓΟΡΑ ΝΕΑΠΟΛΥΣ εχει και δεξιοτεχνειες απο drift ειναι καλη φαση

Γινεται με θεμα το βελτιομενο αυτοκινητο και μοτο με πολυ καμενο λαστιχο Θα παμε ολοι μαζοι η ο καθενας μονος του ΗΡΑΚΛΗ παρε θεση να μας μαζεψης να παμε σαν club

Lynx
30-04-09, 22:57
Ωραίο ακούγεται.
Επειδή δεν το έχω ακούσει από πουθενά, μπορείς να μου πείς, σε ποιό μέρος της Λάρισας θα γίνει? αν υπάρχει εισητήριο? ποιές ώρες? κτλ
Ας πάρουν θέση και οι... "μεγέλοι" του παραρτήματως Θεσσαλίας γι'αυτό!!!

tsaftsouf20V
01-05-09, 09:32
ρε παιδια τι γινετε??? που ειναι το ποστ που ειχα γραψει εγω? κ ενα αλλο που ελεγε που γινοταν???

EDIT (sotosVERIA) : Εδώ ειναι τώρα...υπήρχαν 2 θέματα το οποία συγχωνευτηκαν.

toyota mania
01-05-09, 11:58
Που ακριβως θα γινει???Που πινουμε τα τσιπουρα. Απεναντι

endurasKE-30
02-05-09, 11:45
Που πινουμε τα τσιπουρα. Απεναντι

Χαχαχαχαχα
Κατατοπιστηκοτατος!!!!

makatos3sgte
06-05-09, 23:11
Η εκθεση ανοιξε σημερα πολυς κοσμος πολλα αυτοκινητα

toyota mania
07-05-09, 01:48
Τι λετε θα κανουμε καμια βολτουλα.
Σαββατο, Κυριακη.Για πεστε.Να πιουμε και κανενα τσιπουρακι

tsaftsouf20V
07-05-09, 10:02
Ηρακλη εννοεις εκει που ειχαμε παει για τσιπουρα κοντα στον περιφερειακο??? αν ναι καταλαβα.. Για σ/κ δεν ξερω παιδια γιατι περιμενω απο μερα σε μερα γενητουρια οποτε....

Χρηστος
07-05-09, 17:10
εγω μεσα ειμαι για σαββατο εχω να παραδωσω και κατι πιτσες διαμετρου 315 στο κωστα οποτε θα τα πουμε απο κοντα!

toyota mania
07-05-09, 20:09
Αντε βρε κανονιστε.Γιαννη, εγω οταν ειχαμε γεννητουρια, ειχα παει Ακροπολις:crazylol και εσυ που εισαι μια γκαζια δρομο.
Εχω ακουσει καλα λογια για την εκθεση.Κανονιστε.Εγω κοντα ειμαι. Ουτε να ζεσταθεΙ δεν προλαβαινει το εργαλειο.

MITSOS
07-05-09, 21:03
εγω μεσα ειμαι για σαββατο εχω να παραδωσω και κατι πιτσες διαμετρου 315 στο κωστα οποτε θα τα πουμε απο κοντα!

κι εγώ μέσα για Σάββατο.
Ας κοιτάξει και κάποιος από Λάρισα το πρόγραμμα για να πέσουμε και πάνω σε κανένα drift.
θα βάλω και μια ανακοίνωση στο ΕΔΩ ΘΕΣΣΑΛΙΑ.
Χρήστο πες ώρα ξέρουν και οι υπόλοιποι.
Για μέρος συνάντησης προτείνω κλασσικά την ΤΟΥΟΤΑ στη Λάρισα.

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
07-05-09, 21:10
και γω μεσα ειμαι παιδια πειτε ωρα μονο το Σαββατο για να ξερω

MITSOS
07-05-09, 21:10
Χρήστο δώσε ώρες συνάντησης από Βόλο και από Λάρισα για το Σάββατο.

Για το φίλο kpagonaris: φίλε μου, έχω πετύχει την corolla σου παρκαρισμένη στην Αναλήψεως (είδα τα αυτοκόλλητα του club).

Εμείς θα σε περιμένουμε το Σάββατο την ώρα και στο σημείο που θα ορίσει ο Χρήστος. Αν θες έλα να γνωριστούμε από κοντά.

και γω μεσα ειμαι παιδια πειτε ωρα μονο το Σαββατο για να ξερω

έλα να γινόμαστε πολλοί!
και καλά θα είναι να συνεχίσουμε να γράφουμε για το θέμα στο ΕΔΩ ΘΕΣΣΑΛΙΑ

EDIT : Εγινε η μεταφορά...

MITSOS
07-05-09, 21:21
Η εκθεση ανοιξε σημερα πολυς κοσμος πολλα αυτοκινητα

Κώστα, όταν έρθουμε το Σάββατο θα δούμε και το ''καινούριο'' Ε12 3S....?
(εντός ή εκτός έκθεσης)