PDA

Επιστροφή στο Forum : ΕΤΗΣΙΟ MEETING ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ


MITSOS
15-04-09, 14:24
Με βάση και τα λεγόμενα του Χρήστου, όπως και πέρισυ, έτσι και φέτος θα έχουμε συνάντηση στην Καρδίτσα.
Από πλευράς μου να προτείνω να γίνει το meeting τη Δευτέρα ή την Τρίτη στη λίμνη Πλαστήρα, ώστε να συνδυαστεί με εκδρομή στη φύση και σε ωραία τοπία (ούτως ή άλλος, αν δεν κάνω λάθος, και ο 2579 εκεί πάνω θα είναι), και το ξεκίνημα από Βόλο να γίνει το πρωΐ (για να μην επιστρέφουμε και νύχτα).
Επίσης με αυτόν τον τρόπο θα μπορέσουν να έρθουν και φιλικά άτομα για βόλτα κι έτσι να έχουμε παρέα στα αυτοκίνητα.
Όσο για το αν χρειαστεί καμία ''φιλική ευθεία'' πιστεύω ότι κάτι θα έχει υπ' όψιν ο Ηρακλής....
Οπότε ας ξεκινήσουν τα ποσταρίσματα για να δούμε τί, πού και με ποιους θα γίνει.

toyota mania
15-04-09, 14:52
Μιτσο καλυτερα την Δευτερα που ειναι και αργια.Ο Νικος δεν εδωσε σημαδια ζωης ακομα, αλλα πιστευω οτι θα ερθει.
Τωρα για ευθειες,εχει πολλες, αλλα ολα τα λεφτα ειναι η αναβαση και καταβαση τις λιμνης

MITSOS
15-04-09, 15:25
Μιτσο καλυτερα την Δευτερα που ειναι και αργια.Ο Νικος δεν εδωσε σημαδια ζωης ακομα, αλλα πιστευω οτι θα ερθει.
Τωρα για ευθειες,εχει πολλες, αλλα ολα τα λεφτα ειναι η αναβαση και καταβαση τις λιμνης

καλο πασχα και απο μενα και προσοχη στους δρομους.
ηρακλη ερχομαι καρδιτσα...

Γραμμένο από τον 2579 στις ανακοινώσεις στο θέμα καλό πάσχα.
Εγώ δεν έχω αντίρρηση για Δευτέρα και προτείνω 1000% λίμνη.
Άντε, ψήσε και το Χρήστο και καλή αντάμωση.

toyota mania
15-04-09, 17:11
Διαβαζω μονο τα νεα μυνηματα.
Ελα Νικολα.Τον τηλ μου το ξερεις και ξερεις οτι τα παραταω ολα για να βρεθουμε.
Κανονιστε οτι θελετε παιδια εγω μεσα ειμαι.
Τον Χρηστο ψησε εσυ Μιτσο.

Χρηστος
15-04-09, 18:35
δεν χρειαζεται να ψησει κανεις κανεναν, θα ψησουν αλλοι για μας σουβλακια κ.α.μιλησα και με 2579 θα ειναι μετα την τεταρτη καρδιτσα οποτε ακυρο για δευτερα και παμε για παρασκευη 24 διοτι πεμπτη 23 ειναι του αγιου γεωργιου,αρα ωρα συναντησης 17:00 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΙΣ 24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑ.
οσοι θελουν να ρθουν να δηλωσουν συμμετοχη
1) χρηστος

toyota mania
15-04-09, 21:18
Θα μεινει τοσες ημερες ο Νικος;
Δεν θελετε καποια αλλη ημερα να κανουμε πρωινο;

Χρηστος
15-04-09, 23:54
αν θελετε αλλη εναλλακτικη την επομενη σαββατο 25 πρωι κατα τις 12...ακουω προτασεις...

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
16-04-09, 00:42
αν θελετε αλλη εναλλακτικη την επομενη σαββατο 25 πρωι κατα τις 12...ακουω προτασεις...

Ναι ναι συμφωνω με τον Χρηστο για 25 για να δωσω και γω το παρον...

MITSOS
16-04-09, 13:10
Ναι ναι συμφωνω με τον Χρηστο για 25 για να δωσω και γω το παρον...

Κι εγώ συμφωνώ για Σάββατο 25.
Οπότε αν εμφανιστεί και ο TSAFTSOUF θα ταξιδέψουμε τουλάχιστον 4 άτομα, δηλαδή 2 αυτοκίνητα και από 2 άτομα στο καθένα.

toyota mania
16-04-09, 14:38
Κι εγώ συμφωνώ για Σάββατο 25.
Οπότε αν εμφανιστεί και ο TSAFTSOUF θα ταξιδέψουμε τουλάχιστον 4 άτομα, δηλαδή 2 αυτοκίνητα και από 2 άτομα στο καθένα.Δυστυχως δεν μπορει ο Νικος(2579)το Σαββατο, γιατι εκεινη την ημερα θα φυγει.Οποτε αλλη ημερα.
Δευτερα μετα το πασχα νομιζω ειναι αργια, εκτος και εαν σας πεσει βαρη το αρνι.

MITSOS
16-04-09, 16:53
Δυστυχως δεν μπορει ο Νικος(2579)το Σαββατο, γιατι εκεινη την ημερα θα φυγει.Οποτε αλλη ημερα.
Δευτερα μετα το πασχα νομιζω ειναι αργια, εκτος και εαν σας πεσει βαρη το αρνι.

Ηρακλή, μόλις διασταυρώσετε τα δεδομένα με το Χρήστο, δηλώστε τη μέρα και την ώρα κι εγώ ακολουθώ.

Χρηστος
16-04-09, 18:36
δευτερα δεν γινεται γιατι ειναι και κλειστο το κτεο ε ηρακλη?οποτε μετα εχουμε ή την τριτη 21 ή την τεταρτη 22 ή την παρασκευη 24 που ειχα πει....αποφασιστε συντομα ποτε μπορειτε απο αυτες τις μερες μονο απογευμα γιατι τα πρωινα δουλευω

MITSOS
17-04-09, 10:48
δευτερα δεν γινεται γιατι ειναι και κλειστο το κτεο ε ηρακλη?οποτε μετα εχουμε ή την τριτη 21 ή την τεταρτη 22 ή την παρασκευη 24 που ειχα πει....αποφασιστε συντομα ποτε μπορειτε απο αυτες τις μερες μονο απογευμα γιατι τα πρωινα δουλευω

Τί λέτε για Τρίτη 21?
Μου είπε και ο Παναγιώτης ότι θα είναι εδώ και θα μπορεί.
Άντε σιγά σιγά να κλείσουμε τη μέρα.

Χρηστος
17-04-09, 13:57
λοιπον η τελικη ημερομηνια ειναι ΤΡΙΤΗ 21 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΚΑΙ ΩΡΑ 17:00

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
17-04-09, 14:47
Ωραια κατα πασα πιθανοτητα θα ειμαι και γω στην καρδιτσα αν ειναι να κανονισουμε να παμε μαζι...

Χρηστος
17-04-09, 15:46
Ωραια κατα πασα πιθανοτητα θα ειμαι και γω στην καρδιτσα αν ειναι να κανονισουμε να παμε μαζι...


κανονισε με τον μιτσο γιατι εγω θα ειμαι πιο νωρις καρδιτσα για να περασω κτεο επι της ευκαιριας

MITSOS
17-04-09, 15:47
λοιπον η τελικη ημερομηνια ειναι ΤΡΙΤΗ 21 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΚΑΙ ΩΡΑ 17:00

OK, Τρίτη.
Και απ' ότι συμπεραίνω εμείς από το Βόλο θα ξεκινήσουμε κατά τις 4.

MITSOS
17-04-09, 15:52
κανονισε με τον μιτσο γιατι εγω θα ειμαι πιο νωρις καρδιτσα για να περασω κτεο επι της ευκαιριας

πουλάκι μου!!! σε τσάκωσα!!!
εσύ από πού θα ξεκινήσεις? από τη δουλειά ή από Βόλο?
αν είναι να φύγουμε από 'δω παρέα
εκτός και αν δε θες να σε βλέπουμε την ώρα που θα ''περνάς'' ΚΤΕΟ...
χα χα χα!!!!!!!!
τέσπα, καλά να περάσουμε όλοι το τριήμερο και τα λέμε από Δευτέρα.

Χρηστος
17-04-09, 17:21
πουλάκι μου!!! σε τσάκωσα!!!
εσύ από πού θα ξεκινήσεις? από τη δουλειά ή από Βόλο?
αν είναι να φύγουμε από 'δω παρέα
εκτός και αν δε θες να σε βλέπουμε την ώρα που θα ''περνάς'' ΚΤΕΟ...
χα χα χα!!!!!!!!
τέσπα, καλά να περάσουμε όλοι το τριήμερο και τα λέμε από Δευτέρα.

απο δουλεια γιατι ρε συ τι εχω να κρυψω?για να μην περιμενετε το ειπα και εσεις αλλα αν θελετε ελατε δεν εχω κανενα προβλημα.

toyota mania
17-04-09, 17:29
λοιπον η τελικη ημερομηνια ειναι ΤΡΙΤΗ 21 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΚΑΙ ΩΡΑ 17:00Με τον Νικο(2579) μιλησες, γιατι εγω οχι.
Λοιπον, Θεσσαλοι ενωθητε.Ιδιαιτερες προσκλησεις δεν θα σταλουν.

Χρηστος
17-04-09, 18:40
Με τον Νικο(2579) μιλησες, γιατι εγω οχι.
Λοιπον, Θεσσαλοι ενωθητε.Ιδιαιτερες προσκλησεις δεν θα σταλουν.

μιλησα αλλα δεν ξερει ακριβως την μερα!

toyota mania
17-04-09, 20:23
μιλησα αλλα δεν ξερει ακριβως την μερα!Μιλησα με τον Νικο και τελικα ισχυει την Τριτη 5:00.
Το μερος συναντησης θα εινα το carrefour, διπλα απο την TOYOTA.

tsaftsouf20V
17-04-09, 21:12
Παιδια αν ειναι για Τριτη μεσα ειμαι κ γω... Αλλα 5 το απογευμα λιγο αργα δεν ειναι? Τεσπα εσεις ξερετε... Μην ξεχνατε οτι αν θελετε να φερουμε κ τις γυναικες μας αυτες δεν ειναι καγκουρες με καμενα μυαλα να τρεχουν μαζι μας...

toyota mania
17-04-09, 22:54
Παιδια αν ειναι για Τριτη μεσα ειμαι κ γω... Αλλα 5 το απογευμα λιγο αργα δεν ειναι? Τεσπα εσεις ξερετε... Μην ξεχνατε οτι αν θελετε να φερουμε κ τις γυναικες μας αυτες δεν ειναι καγκουρες με καμενα μυαλα να τρεχουν μαζι μας...Εχει μεγαλωση η ημερα τωρα Γιαννη.Αλλα και πιο νωρις, εγω δεν εχω προβλημα.

makatos3sgte
18-04-09, 09:29
Καλημερα Δεν μπορο να ερθω στην Καρδιτσα γιατι ΤΡΙΤΗ ειναι εργασημει για οσους δουλεβουν να περασεται καλα Κριμα σαβκυρικο θα πειραζε να γινη η συναντηση? να μπορουμε ολοι?:hi

MITSOS
18-04-09, 10:52
Παιδια αν ειναι για Τριτη μεσα ειμαι κ γω... Αλλα 5 το απογευμα λιγο αργα δεν ειναι? Τεσπα εσεις ξερετε... Μην ξεχνατε οτι αν θελετε να φερουμε κ τις γυναικες μας αυτες δεν ειναι καγκουρες με καμενα μυαλα να τρεχουν μαζι μας...

Θα έρθεις με το muscle car (Chevy)?
Η θα σε πάρω εγώ?
Κάτσε να δω βέβαια τι παίζει και με την πάρτη μου, μην καταλήξουμε στο τέλος με PEUGEOT 2...

MITSOS
18-04-09, 10:57
Καλημερα Δεν μπορο να ερθω στην Καρδιτσα γιατι ΤΡΙΤΗ ειναι εργασημει για οσους δουλεβουν να περασεται καλα Κριμα σαβκυρικο θα πειραζε να γινη η συναντηση? να μπορουμε ολοι?:hi

Η μέρα είναι θέμα 2579.
Το Σάββατο θα έχει φύγει.
Στο κάτω κάτω τι θα χάσεις πέρα από την παρέα?
Μερικά εικοβάλβδιδα...(φτου μακριά από μας).
Στο επόμενο meeting της FENSPORT (βλέπετε τα videos για λεπτομέρειες) θα οργανωθούμε καλύτερα....

http://www.youtube.com/watch?v=fFsVQpXs1lg&feature=PlayList&p=2BF1B1A8919BF04D&playnext=1&playnext_from=PL&index=33

http://www.youtube.com/watch?v=Oi1vl0QZ5S0

makatos3sgte
18-04-09, 13:28
Μιτσο αν ερχοσασταν ΣΕΡΡΕΣ αυτα που βλεπης στα βιντεο θα τα εβλεπες ζωντανα ελα ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ 16-17 μαιου και θα δεις να βγαινουν :fierydevil :fierydevil :fierydevil :fierydevil :fierydevil

toyota mania
18-04-09, 15:25
Καλημερα Δεν μπορο να ερθω στην Καρδιτσα γιατι ΤΡΙΤΗ ειναι εργασημει για οσους δουλεβουν να περασεται καλα Κριμα σαβκυρικο θα πειραζε να γινη η συναντηση? να μπορουμε ολοι?:hiΚωστα, ο Χρηστος απο τον Βολο.Ξερεις με ενα χρεπι carina e :lol:. Θελει να το περασει Κ.Τ.Ε.Ο στην Καρδιτσα και θα πρεπει να ειναι εργασιμη ημερα.
Το Σαββατο δεν γινεται, γιατι θα εχουμε guest star τον πιο γρηγορο 20βαλβιδο πανελληνιως. Τον Νικο(2579).
Οποτε εμπρος γκρεμος και πισω ρεμα.Αλλα ελα βρε.Μια γκαζια δρομος ειναι.Χαβαλε θα εχουμε.5 η ωρα τι δουλεια εχεις,χαλαρωσε για καμοια 2-3 ωριτσες.Εχεις βαλθει να μετατρεψεις ολα τα ΤΟΥΟΤΑ.

Χρηστος
18-04-09, 16:03
Κωστα, ο Χρηστος απο τον Βολο.Ξερεις με ενα χρεπι carina e :lol:. Θελει να το περασει Κ.Τ.Ε.Ο στην Καρδιτσα και θα πρεπει να ειναι εργασιμη ημερα.
Το Σαββατο δεν γινεται, γιατι θα εχουμε guest star τον πιο γρηγορο 20βαλβιδο πανελληνιως. Τον Νικο(2579).
Οποτε εμπρος γκρεμος και πισω ρεμα.Αλλα ελα βρε.Μια γκαζια δρομος ειναι.Χαβαλε θα εχουμε.5 η ωρα τι δουλεια εχεις,χαλαρωσε για καμοια 2-3 ωριτσες.Εχεις βαλθει να μετατρεψεις ολα τα ΤΟΥΟΤΑ.

εγω μπορω σαββατο ανοιχτα ειναι το πρωι το κτεο,αλλος δεν μπορει.....

MITSOS
18-04-09, 17:57
Κωστα, ο Χρηστος απο τον Βολο.Ξερεις με ενα χρεπι carina e :lol:. Θελει να το περασει Κ.Τ.Ε.Ο στην Καρδιτσα και θα πρεπει να ειναι εργασιμη ημερα.
Το Σαββατο δεν γινεται, γιατι θα εχουμε guest star τον πιο γρηγορο 20βαλβιδο πανελληνιως. Τον Νικο(2579).
Οποτε εμπρος γκρεμος και πισω ρεμα.Αλλα ελα βρε.Μια γκαζια δρομος ειναι.Χαβαλε θα εχουμε.5 η ωρα τι δουλεια εχεις,χαλαρωσε για καμοια 2-3 ωριτσες.Εχεις βαλθει να μετατρεψεις ολα τα ΤΟΥΟΤΑ.


Μαζί με τον Κώστα μπήκα κι εγώ στο τρέξιμο και μάλιστα μέσα στις γιορτές.
Δεν του έφταναν του brother τα φρένα στο mx-5 και είπε να τα βελτιώσει.
Και διάλεξε και μέρα.
Άλλοι σουβλίζουνε αρνιά κι εμείς ασχολούμαστε με δαγκάνες (όχι καβουροδαγκάνες).
Πριν από μισή ωρίτσα τελειώσαμε και ιδού το αποτέλεσμα.
Πάντως περιμένουμε να δούμε διαφορά.
Εσείς τί λέτε? Έγινε τίποτα?

MITSOS
18-04-09, 18:11
Μιτσο αν ερχοσασταν ΣΕΡΡΕΣ αυτα που βλεπης στα βιντεο θα τα εβλεπες ζωντανα ελα ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ 16-17 μαιου και θα δεις να βγαινουν :fierydevil :fierydevil :fierydevil :fierydevil :fierydevil

Άσε καλύτερα, γιατί αν βλέπουμε συνέχεια τέτοια θα αρχίσουμε να σπάμε δυο δυο τα GE.

tsaftsouf20V
20-04-09, 22:48
Παιδια τι γινετε? τελικα Τριτη 5μμ στην Τουοτα??? Κ ναι θα ερθω με το Chevy γιατι το ρημαδι σημερα το πρωι που το εβαλα μπροστα εκανε σαν τρακτερ... Οχι οτι δεν ειναι αλλα μαλον θελει ξεμπουκωμα γιατι βαραγαν 2 μπεκ. Ολο κυριλε το πηγαινω εδω κ κανα εξαμηνο...

Χρηστος
20-04-09, 23:39
Μαζί με τον Κώστα μπήκα κι εγώ στο τρέξιμο και μάλιστα μέσα στις γιορτές.
Δεν του έφταναν του brother τα φρένα στο mx-5 και είπε να τα βελτιώσει.
Και διάλεξε και μέρα.
Άλλοι σουβλίζουνε αρνιά κι εμείς ασχολούμαστε με δαγκάνες (όχι καβουροδαγκάνες).
Πριν από μισή ωρίτσα τελειώσαμε και ιδού το αποτέλεσμα.
Πάντως περιμένουμε να δούμε διαφορά.
Εσείς τί λέτε? Έγινε τίποτα?

που τα βρηκε ο μπρο?απο πορσε ειναι?για ζαντες πηγαινε φρενα εβαλε?

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
20-04-09, 23:45
Παιδια τι γινετε? τελικα Τριτη 5μμ στην Τουοτα??? Κ ναι θα ερθω με το Chevy γιατι το ρημαδι σημερα το πρωι που το εβαλα μπροστα εκανε σαν τρακτερ... Οχι οτι δεν ειναι αλλα μαλον θελει ξεμπουκωμα γιατι βαραγαν 2 μπεκ. Ολο κυριλε το πηγαινω εδω κ κανα εξαμηνο...

Ναι καλα ειμαι σιγουρος!!!! Εσυ και να πηγαινεις κυριλε ενα αυτοκινητο δεν γινεται αγορι μου οποτε αστο ξεχνα το :did

toyota mania
21-04-09, 01:04
Εγω σας περιμενω.
Ο Χρηστος θα ερθει πιο νωρις, για να περασουμε κτεο.

tsaftsouf20V
21-04-09, 08:00
Ναι καλα ειμαι σιγουρος!!!! Εσυ και να πηγαινεις κυριλε ενα αυτοκινητο δεν γινεται αγορι μου οποτε αστο ξεχνα το :did

Γινετε ρε συ... αφου ειναι χρεπι κ δεν παει ουτως η αλλως τι να λυσαξω απο δαυτο?

MITSOS
21-04-09, 11:07
Παιδια τι γινετε? τελικα Τριτη 5μμ στην Τουοτα??? Κ ναι θα ερθω με το Chevy γιατι το ρημαδι σημερα το πρωι που το εβαλα μπροστα εκανε σαν τρακτερ... Οχι οτι δεν ειναι αλλα μαλον θελει ξεμπουκωμα γιατι βαραγαν 2 μπεκ. Ολο κυριλε το πηγαινω εδω κ κανα εξαμηνο...

μήπως μπορείς να πάρεις κι εμένα μαζί σου?
ξέρεις είμαι κι εγώ υπέρμαχος του αμερικανικού ονείρου.
πέρα από την πλάκα, οι φόβοι περί PEUGEOT 2 επαληθεύτηκαν...
έχω ραγισμένο ψυγείο νερού και διαρροή.
θα συνενοηθούμε μετά τις 2 το μεσημέρι, οκ?

MITSOS
21-04-09, 11:09
που τα βρηκε ο μπρο?απο πορσε ειναι?για ζαντες πηγαινε φρενα εβαλε?

για περισσότερες λεπτομέρειες παρακαλώ απευθυνθείτε στον ίδιο.

johnny_28
21-04-09, 21:13
τελικα για ποτε ειναι κανονισμενη η συναντηση;;;;;

nikcarina
22-04-09, 22:21
Τι εγινε ρε παιδια για πειτε μας;;;
Κανα φιλικο ανοιγματακι η δεν ειχε χρονο παλι ο 2579;;;

MITSOS
23-04-09, 00:16
Τι εγινε ρε παιδια για πειτε μας;;;
Κανα φιλικο ανοιγματακι η δεν ειχε χρονο παλι ο 2579;;;

Και φυσικά είχε.
Όλα έγιναν κανονικά.
Απλώς τα πρακτικά των ανοιγμάτων τα κράτησε ο Ηρακλής μιας και έγιναν λίγο πιο νωρίς.
Βρίσκονταν καθ΄ όλη τη διάρκειά τους από πίσω με το καινούριο "ζουζούνι" .
και προσπαθούσε, όπως δήλωσε και ο ίδιος να μην ''περάσει από πάνω" αυτά τα ως γνωστόν "αργοκίνητα οικογενειακά" (μέσα στην πόλη έγραψε το εργαλείο Ηρακλή, του βάζω άριστα!).
Περισσότερες λεπτομέρειες και από τον ίδιο.

toyota mania
23-04-09, 15:58
Μιτσο την επομενη θα εχω την Αvensa.Eιπα να μην τους πικρανω.Να ερθεις μια φορα, αλλα και οποιος θελει, να σε βαλω να κανουνε μια αναβαση- καταβαση τις λιμνης.
Επομενη συναντηση θα ειναι 16-17 Μαιου στο Πολυκαστρο.Αυτη την φορα οποιος θελει ερχεται.
Για track day κατι ειπαμε, η κανω λαθος.
Εαν κανονισουν κατι οι βορειοι, ας κανουν σηματα καπνου.

Χρηστος
23-04-09, 16:08
Τι εγινε ρε παιδια για πειτε μας;;;
Κανα φιλικο ανοιγματακι η δεν ειχε χρονο παλι ο 2579;;;


εσυ ρε περιεργε να ρθεις βολτα να δεις αλλη φορα,μπαααααα...!τελικα επιασαν τοπο οι βελτιωσεις του νικου καλη δουλεια το βολαν εκανε 2 αυτοκινητα διαφορα

nikcarina
23-04-09, 18:36
Για track day κατι ειπαμε, η κανω λαθος.


Που πως ποτε και γιατι;;;; Μεσα ειμαι... Αντε εχω σκασει ποτε θα τα βαλουμε μεσα;;;

εσυ ρε περιεργε να ρθεις βολτα να δεις αλλη φορα,μπαααααα...!

Αφου δουλευα ρε Χρηστο λες να μην ηθελα να ερθω;;; Χανονται τετοιες συναντησεις;;;

alimonos
26-04-09, 16:53
ευχαριστώ τα παιδιά (Ηρακλέα και Λεωνίδα - χάρηκα για την γνωριμία) για την παρέα τους και την ωραία κουβεντούλα μας στο MALL !!!
Πήγα παιδιά την επόμενη μέρα βόλτα μέχρι Δρακότρυπα και έπαθα πλάκα από την μαμηστερή διαδρομή ... μόλις το στρώσω θα την ξαναπάω οπωσδήποτε αυτή τη διαδρομή !!!

Οι Αβενσάρες σας κούκλες !!! μπράβο σας !!!

toyota mania
26-04-09, 18:54
ευχαριστώ τα παιδιά (Ηρακλέα και Λεωνίδα - χάρηκα για την γνωριμία) για την παρέα τους και την ωραία κουβεντούλα μας στο MALL !!!
Πήγα παιδιά την επόμενη μέρα βόλτα μέχρι Δρακότρυπα και έπαθα πλάκα από την μαμηστερή διαδρομή ... μόλις το στρώσω θα την ξαναπάω οπωσδήποτε αυτή τη διαδρομή !!!

Οι Αβενσάρες σας κούκλες !!! μπράβο σας !!!Γιωργο, οδηγεις εναν ζωντανο θρυλο βρε φιλε και το αυτοκινητο σου ειναι κουκλα και στην πενα.Συνεχισε να τα χωνεις στο κοσμημα σου και να το χαιρεσαι.
Την επομενη θα την κανουμε μαζι την διαδρομη, μιας και ως γνωστον ΟΙ ΕΥΘΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΤΡΟΦΗ.

MITSOS
26-04-09, 20:30
Γιωργο, οδηγεις εναν ζωντανο θρυλο βρε φιλε και το αυτοκινητο σου ειναι κουκλα και στην πενα.Συνεχισε να τα χωνεις στο κοσμημα σου και να το χαιρεσαι.
Την επομενη θα την κανουμε μαζι την διαδρομη, μιας και ως γνωστον ΟΙ ΕΥΘΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΤΡΟΦΗ.

Πότε γίνονται αυτές οι συναντήσεις κορυφής?
Όταν λέω εγώ για meeting στη λίμνη...
Ξέρει να διαλέγει διαδρομές για στρώσιμο ο alimonos.
Κρίμα που δεν ήμουν εκεί...
Άντε τώρα με το καλό στο Πολύκαστρο!