PDA

Επιστροφή στο Forum : ΑΝΑΒΑΣΗ ΜΟΣΧΟΚΑΡΥΑΣ ...


alimonos
17-03-09, 17:02
Θα έρθει κανείς προς τα κει την ερχόμενη Κυριακή ???:question

wastegate
17-03-09, 17:13
Που ειναι αυτο ρε Γιωργη?

toyota mania
17-03-09, 20:20
Εγω την περιμενα πως και πως, αλλα μαλλον για καταβαση σκι θα ειναι, συμφωνα με τον καιρο που λεει χιονια.

GMASTER6
18-03-09, 01:18
Μην λες τετοια και σκεφτομαι να παω...

sashatoyota
18-03-09, 22:30
Ειχε δικιο ο toyotamania χιονιζει δομοκο και πιο χαμηλα ακομα

alimonos
18-03-09, 23:20
άμα έχει παλιόκαιρο εννοείται πως δεν θα έρθω κι εγώ Ηρακλέα ...
Κοντά στη Λαμία είναι ρε Μπίλη ...

toyota mania
20-03-09, 17:28
Τελικα δεν θα χιονιζει, ουτε θα βρεχει.Θα εχει και καλη θερμοκρασια.Ψηνωμαι

alimonos
21-03-09, 11:39
τι λε ρε Ηρακλέα ???
εδω λέει χιόνόνερο ...

toyota mania
22-03-09, 15:54
Πηγα τελικα.Πιο πολυ πηγα για να στριψω Δομοκο-Λαμια, οπου το καταευχαριστηθηκα.Τελειος δρομος για λαστιχο-αναρτησο-φρενοφαγαδες.
Εν τελη ειχε και καταπληκτικο καιρο με ηλιο, τουλαχιστον μεχρι τις 12 που εκατσα εγω, πολυ κοσμο και θεαμα.
Τελικα αυτες οι γυναικες δεν παιζονται.Ακομα και τσοπανιδες να τις βαζαμε, να φυλανε τα προβατα σε καμια βουνοκορφη, θα βαζανε στρινγκ και κολλαν για να κανουνε εντυπωση στα ραδικια.Και δεν ηρθε το καλοκαιρι ακομα.
Ο θεος να με συνχωρεση και να παω στον παραδεισο, παντρεμενος ανθρωπος.
Υ.γ το avensis ραβει στην κυριολεξια.Φαναστικα τα michelin, ακομα πιο φανταστικα τα kayaba.Για τα τακκακια τις TRW ειμαι ακομα επιφυλακτικος, γιατι δεν πατησαν ακομα.Φρεναρουν στην μιση και λιγοτερο δισκοπλακα.Τα πηρα με καλες συστασεις.
Αλι πηγες;

alimonos
23-03-09, 00:11
όχι ρε Ηρακλέα αφού στο χωριό μου χιόνιζε μέχρι και το απόγευμα σήμερα ...

MITSOS
23-03-09, 19:16
Πηγα τελικα.Πιο πολυ πηγα για να στριψω Δομοκο-Λαμια, οπου το καταευχαριστηθηκα.Τελειος δρομος για λαστιχο-αναρτησο-φρενοφαγαδες.
Εν τελη ειχε και καταπληκτικο καιρο με ηλιο, τουλαχιστον μεχρι τις 12 που εκατσα εγω, πολυ κοσμο και θεαμα.
Τελικα αυτες οι γυναικες δεν παιζονται.Ακομα και τσοπανιδες να τις βαζαμε, να φυλανε τα προβατα σε καμια βουνοκορφη, θα βαζανε στρινγκ και κολλαν για να κανουνε εντυπωση στα ραδικια.Και δεν ηρθε το καλοκαιρι ακομα.
Ο θεος να με συνχωρεση και να παω στον παραδεισο, παντρεμενος ανθρωπος.
Υ.γ το avensis ραβει στην κυριολεξια.Φαναστικα τα michelin, ακομα πιο φανταστικα τα kayaba.Για τα τακκακια τις TRW ειμαι ακομα επιφυλακτικος, γιατι δεν πατησαν ακομα.Φρεναρουν στην μιση και λιγοτερο δισκοπλακα.Τα πηρα με καλες συστασεις.
Αλι πηγες;

Τελικα αυτες οι γυναικες δεν παιζονται.Ακομα και τσοπανιδες να τις βαζαμε, να φυλανε τα προβατα σε καμια βουνοκορφη, θα βαζανε στρινγκ και κολλαν για να κανουνε εντυπωση στα ραδικια.Και δεν ηρθε το καλοκαιρι ακομα.

RESPECT ΣΤΑ ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ!!!!!!!!!!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΣΟΥ!!!!!!!!