PDA

Επιστροφή στο Forum : Κοπη πιτας


toyota mania
20-01-09, 09:29
Ποσοι μπορουμε να μαζευτουμε αυτη την Κυριακη για κοπη πιτας.
Λεω προς Λαρισα μερια, για να ειμαστε στην μεση.
Για να δω συμμετοχες.Οπως παντα θα περασουμε καλα.

4ages1
20-01-09, 09:48
Για το άλλο σκ το συζητάμε...
αυτό όμως.... δουλειά.....

wastegate
20-01-09, 11:17
Ειστε τυχεροι που δεν θα ερθω...τρωω πολυ!

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
20-01-09, 12:17
Και γω για το αλλο Σ-Κ λεω γιατι αυτο το Σ-Κ θα παω αθηνα για το ποδι μου...
αμα μπορειτε και σεις...

Χρηστος
20-01-09, 16:03
ηρακλη οπως ειδες κανενας δεν μπορει,αρα παμε για το αλλο ΣΚ επεσα μεσα ε?

tsaftsouf20V
20-01-09, 17:53
ηρακλη οπως ειδες κανενας δεν μπορει,αρα παμε για το αλλο ΣΚ επεσα μεσα ε?

Μεσα εισαι!! Κ γω οποτε θελετε!

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
20-01-09, 19:24
Βασικα να κλεισουμε και τραπεζι καπου... θα συννενοηθουμε και με το αλλο παλικαρι με το Auris αυτος θα ξερει καλυτερα

toyota mania
20-01-09, 21:41
Θα μιλησω με τον Φανη να το κανονισουμε.Το θεμα ειναι να εχουμε κοσμο, οχι 3 ατομα.Βγαινουμε απο το χρονοδιαγραμα, αλλα αφου θα εχουμε απαρτια το μεθεπομενο Σαβ/Κυριακο, ας γινει ετσι παρα καθολου.

Lynx
20-01-09, 23:52
Ωραία μου ακούγεται, μάλλον θα είμαι και εγώ μέσα, αλλά θα σας πώ σίγουρα στις επόμενες μέρες γιατί έχω και κάποια τρεχάματα με την εξεταστική που αρχίζει!!!!

johnny_28
21-01-09, 00:11
Εμενα παντως δεν χρειαζεται να με ρωτατε;ακουω ωρα και ημερομηνια.Μεσα σε ολαααααααααααα....

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
21-01-09, 10:26
Johny πρεπει να βρουμε ενα καλο μερος με απλα και πολλα τραπεζια θα γινει χαμος...

MITSOS
21-01-09, 12:28
Θα μιλησω με τον Φανη να το κανονισουμε.Το θεμα ειναι να εχουμε κοσμο, οχι 3 ατομα.Βγαινουμε απο το χρονοδιαγραμα, αλλα αφου θα εχουμε απαρτια το μεθεπομενο Σαβ/Κυριακο, ας γινει ετσι παρα καθολου.


Η πίτα, σπανακόπιτα θα είναι?
Ηρακλή πίστευω ότι το καλύτερο όπως είπαν και οι άλλοι είναι όποτε μπορούν οι περισσότεροι.
Γι 'αυτό ας συγκεντρώσουμε απόψεις και βλέπουμε, ΟΚ?

johnny_28
22-01-09, 21:40
Παναγιωτη μερη υπαρχουν πολλα.Αλλου ειναι το θεμα ,πρωτα θα παμε για καφε και κοπη πιτας,και μετα για τσιπουρα.Η κατευθειαν για τσιπουρα και κοπη.Ηρακλη τι λεςςς;;;;

laios
23-01-09, 19:09
που κ ποτε να ερθω...........

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
23-01-09, 21:11
Παναγιωτη μερη υπαρχουν πολλα.Αλλου ειναι το θεμα ,πρωτα θα παμε για καφε και κοπη πιτας,και μετα για τσιπουρα.Η κατευθειαν για τσιπουρα και κοπη.Ηρακλη τι λεςςς;;;;
πρωτα για καφε - κοπη πιτας και μετα τσιπουρα

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
23-01-09, 21:42
που κ ποτε να ερθω...........
που εισαι συ σε χασαμε ρε φιλε...

laios
23-01-09, 21:45
εκοψα την παλια συνδεση κ μεχρι να γινει η καινουρια περασαν κανα 2+ μηνεσ.τωρα επανηλθα. αναμενω νεοτερα........

MITSOS
24-01-09, 15:43
Ο Ηρακλής θα πρέπει να έρθει με το νέο του ''εργαλείο'' που ο κόσμος το 'χει τούμπανο κι αυτός κρυφό καμάρι...

http://www.youtube.com/watch?v=K9wMT6h09jY

diafanh-psyxh
24-01-09, 16:02
χαχα πολύ ωραίο το avensis.μηπως φοράει κανα caldina μοτερ ολιγον τι πειραγμένο?

MITSOS
24-01-09, 16:35
χαχα πολύ ωραίο το avensis.μηπως φοράει κανα caldina μοτερ ολιγον τι πειραγμένο?

μου αρέσει που είμαστε μετριόφρωνες!

diafanh-psyxh
24-01-09, 16:42
γιατί το λές αυτό?:p

toyota mania
24-01-09, 17:04
Λοιπον τι λετε για την ερχομενη Κυριακη πρωι .Εννοειτε Λαρισα, που ειναι το κεντρο τις θεσσαλιας, ωστε να εχουμε απο παντου συμμετοχες.Οι Λαρισαιοι ας βρουνε ενα υσυχο κατα προτιμηση μερος.
Μια πιτα και καλη διαθεση θελουμε.

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
24-01-09, 18:28
Λοιπον τι λετε για την ερχομενη Κυριακη πρωι .Εννοειτε Λαρισα, που ειναι το κεντρο τις θεσσαλιας, ωστε να εχουμε απο παντου συμμετοχες.Οι Λαρισαιοι ας βρουνε ενα υσυχο κατα προτιμηση μερος.
Μια πιτα και καλη διαθεση θελουμε.
Εγω μεσα εννοειται, θα συννενοηθουμε με τον Johny και θα βρουμε ενα καλο μερος..

johnny_28
25-01-09, 22:06
Παναγιωτη εγω λεω να παμε για κοπη στο ΗΔΙΣΤΟΝ ΣΤΗΝ ΝΕΑΠΟΛΗ,που υπαρχει μεγαλη αλανα για τα αμαξια για κοπη πιτας,και μετα ΑΒΕΡΩΦ ΠΙΡΟΥΝΙΕΣ για τσιπουρα,που και εκει επισης υπαρχει μεγαλη απλα για τα αμαξια.....Ακουω αλλες προτασειςςςςςςςς!!!!

MITSOS
26-01-09, 20:11
ρίξτε κανένα σύρμα κα στους άλλους γιατί απ' ότι βλέπω έχουν μπλέξει με τις επιδόσεις και ξεχνούν τις υποχρεώσεις

GEORGE N.
27-01-09, 00:50
Παιδια χερετω και μπαινω και εγω στη συζητηση αφου πρωτα ζητησω μια συγνωμη που τοσο καιρο δεν εμπενα συχνα στο φορουμ μιας και εχω προβλημα με την συνδεση. Προσπαθω να σκεφτω και εγω ενα μερος μια και ειμουν σερβιτορος μια 5ετια στη λαρισα αλλα λιγο δυσκολο να βρουμε ενα τετοιο μερος. Οσο για Ιδιστον στη Νεαπολη απο αλλανα σωστο αλλα αν πας θα καθησης να φας αναγκαστικα οποτε μετα και για τσιπουρα λιγο βαρυ δεν θα μας κατσει! χαχα...

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
27-01-09, 10:23
Εγω ελεγα για αρχη να παμε cube στο carefour διπλα που ειναι, εχει και μεγαλη αλανα και μετα για τσιπουρα ή κοψιδια κανονιζουμε...
Δεν βλεπω ομως κινητικοτητα....

GEORGE N.
27-01-09, 13:57
Παναγιωτη καλη η ιδεα σου. Μου ηρθε μια ιδεα τι θα λεγατε να παμε να κοψνωστουουμε την πιτα στην πιστα καρτ στο ελευθερε? Ειναι ενως γνωστου μπορουμε να ποιουμε καφε να κοψουμε την πιτα να βαλουμε και τα μωρα μας στη πιστα για φοτο αλλα και για να γουσταρουμε.

MITSOS
27-01-09, 14:07
Παναγιωτη καλη η ιδεα σου. Μου ηρθε μια ιδεα τι θα λεγατε να παμε να κοψνωστουουμε την πιτα στην πιστα καρτ στο ελευθερε? Ειναι ενως γνωστου μπορουμε να ποιουμε καφε να κοψουμε την πιτα να βαλουμε και τα μωρα μας στη πιστα για φοτο αλλα και για να γουσταρουμε.

Ψηφίζω υπέρ της ιδέας!!!!!!!!!!!
Στο Carrefour έχουμε πάει αρκετές φορές.
Αρκει η πίστα να έχει και ένα καλό κτίριο (θα ξέρουν και οι υπόλοιποι εκ Λαρίσης) στο οποίο θα μπορέσουμε να κάτσουμε για το καφεδάκι μας.

GEORGE N.
27-01-09, 14:22
Μιτσο το κτιριο ολα οκ ειναι μικρου μεγεθους εχει μεσα 4-5 τραπεζακια και καναπεδες αν μαζευτουμε καμια 20ρια ατομα πιστευω ισα ισα χωραμε τι να πω οπως θελετε αν ειναι θα μιλησω αυριο με τον ιδιοκτητη της πιστα και θα σας πω.

toyota mania
27-01-09, 14:35
Οι της Λαρισας μερια, να αποφασισουν γρηγορα, οι μερες πλησιαζουν.Ισχυει για Κυριακη πρωι.Μας βολευει.Εχει καποιος αντιθετη γνωμη.Εμενα παντως η καφετερια στο carrefour μου αρεσε.Εχει και μεγαλο παρκινγκ.
Να δηλωσουμε συμμετοχες.Εστω και εαν καποιος δεν ερθει για καποιο λογο.
1)Ηρακλης

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
27-01-09, 14:55
Παναγιωτη καλη η ιδεα σου. Μου ηρθε μια ιδεα τι θα λεγατε να παμε να κοψνωστουουμε την πιτα στην πιστα καρτ στο ελευθερε? Ειναι ενως γνωστου μπορουμε να ποιουμε καφε να κοψουμε την πιτα να βαλουμε και τα μωρα μας στη πιστα για φοτο αλλα και για να γουσταρουμε.

αυτη στην καρδιτσης λες? μετα τις φυλακες ή αυτην στο μελλισοχωρι γιατι εχει και πολλες η Λαρισα...

GEORGE N.
27-01-09, 14:57
Πανο λεω αυτη στη καρδιτσης μετα τις φυλακες.

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
27-01-09, 14:58
1)Ηρακλης
2)Παναγιωτης

Πανο λεω αυτη στη καρδιτσης μετα τις φυλακες.

τοτε +2 και γω μεσα για την πιστα...

4ages1
27-01-09, 18:05
Απορία: απο θεσ/κη λάρισα περνάνε τα τέμπη ή θα πρέπει να πάω από ελλασώνα?

wastegate
27-01-09, 18:09
Πρεπει να πας απο Ελλασωνα φιλε..

4ages1
27-01-09, 18:13
αυτό με χαλάει κάπως....
αν κατέβω κυριακή πρωί, ψήνεσε να πάμε μαζί? (βασίλη)

Χρηστος
27-01-09, 18:35
βαλτε και εμενα μεσα ........

laios
27-01-09, 18:44
εγω να ερθω????????????? :D

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
27-01-09, 18:49
αυτό με χαλάει κάπως....
αν κατέβω κυριακή πρωί, ψήνεσε να πάμε μαζί? (βασίλη)
ανοιξανε την ελλασονα?

toyota mania
27-01-09, 19:09
Ωραια. Ας συναντηθουμε στην ΤΟΥΟΤΑ και βλεπουμε που θα παμε.Παρεα θα ειμαστε καλη, οποτε τα αλλα ειναι περιτα.

ltsantar
27-01-09, 19:23
Θα έρθω κι εγώ.Ξεχάσατε να γράψετε την ώρα συνάντησης την Κυριακή στην TOYOTA Λάρισας.

johnny_28
27-01-09, 19:25
Την πιτα ποιος θα την φερει!!!!!οεοεεεεεεεεεεοοοοοοοοο.Ηρακλη τι ωρα συναντηση στην ΤΟΥΟΤΑ;;;;Παναγιωτη καλα ειναι και στην πιστα που λεει ο φιλος στην καρδιτσης.ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΙ ...

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
27-01-09, 19:46
Την πιτα ποιος θα την φερει!!!!!οεοεεεεεεεεεεοοοοοοοοο.Ηρακλη τι ωρα συναντηση στην ΤΟΥΟΤΑ;;;;Παναγιωτη καλα ειναι και στην πιστα που λεει ο φιλος στην καρδιτσης.ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΙ ...

Το ξερω εκει ειναι ωραια αλλα το θεμα ειναι να μην εχει πολυ κοσμο...
να χουμε χωρο για τα αμαξια...
για τσιπουρα ,Λαρισαιοι τι λεμε? εκτος αν θελετε κοψιδια...

Οποτε η λιστα εχει ως εξης
1) Ηρακλης
2) Χρηστος
3) Μητσος
4) Johny
5) Itsantar
6) George N
7) Παναγιωτης
8) Tsaftsouf 20v

tsaftsouf20V
27-01-09, 19:51
K γω μεσα ειμαι για οπουδηποτε οποτε θα μιλησω με Χρηστο κ Ηρακλη για τα περαιτερω ....

GEORGE N.
27-01-09, 19:55
Πανω εμεις οι Λαρισαιοι ειμαστε μεσα σε ολα τι τσιπουρα, τι κοψιδια! Μεσα και στα δυο αλλα να ξερετε η Λαρισα δεν εχει το κατι τρελο στο τσιπουρο και με μερος που να εχουμε να βαλουμε τα αυτοκινητα.

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
27-01-09, 21:40
Πανω εμεις οι Λαρισαιοι ειμαστε μεσα σε ολα τι τσιπουρα, τι κοψιδια! Μεσα και στα δυο αλλα να ξερετε η Λαρισα δεν εχει το κατι τρελο στο τσιπουρο και με μερος που να εχουμε να βαλουμε τα αυτοκινητα.

το ξερουμε μονο ο Μουχας ειναι για κανα τσιπουρο (που παμε συνηθως) αλλα δεν εχει χωρο για τα αμαξια δλδ τα χουμε μες το δρομο

johnny_28
27-01-09, 22:09
Ας μαζευτουμε την κυριακη και βλεπουμε.Υπαρχει και η Γιαννουλη με το ρεμετζο και να τα βαλουμε διπλα στον ΚΟΤΣΩΒΟΛΟ.Υπαρχουν και οι πιρουνιες με τις αλανες,υπαρχει επισης και η ΝΕΑΠΟΛΗ διπλα απο την εκκλησια.Εμενα με ανησυχει η πιτα,ποιος θα την φερει!!!!!!!!!!!!!!

Χρηστος
27-01-09, 22:27
Ας μαζευτουμε την κυριακη και βλεπουμε.Υπαρχει και η Γιαννουλη με το ρεμετζο και να τα βαλουμε διπλα στον ΚΟΤΣΩΒΟΛΟ.Υπαρχουν και οι πιρουνιες με τις αλανες,υπαρχει επισης και η ΝΕΑΠΟΛΗ διπλα απο την εκκλησια.Εμενα με ανησυχει η πιτα,ποιος θα την φερει!!!!!!!!!!!!!!

ρε συ γιαννη κανονισε εσυ για κοψιδια με τεραστιο παρκινκ και μην σε νοιαζει για την πιτα ειναι υπευθυνη οι mod τις θεσσαλιας γι αυτο......η ωρα καλα θα ειναι 12 στην τουοτα λαρισσας ε ηρακλαρα?

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
27-01-09, 22:45
ρε συ γιαννη κανονισε εσυ για κοψιδια με τεραστιο παρκινκ και μην σε νοιαζει για την πιτα ειναι υπευθυνη οι mod τις θεσσαλιας γι αυτο......η ωρα καλα θα ειναι 12 στην τουοτα λαρισσας ε ηρακλαρα?

Κατατοπιστικοτατος ησουνα Χρηστο δεν μπορω να πω...
12 θα ειμαι εκει να σας υποδεχτω

MITSOS
28-01-09, 14:36
τον τελευταίο λόγο πιστεύω πως θα πρέπει να τον έχει ο ToyotaMania (Ηρακλής).
πάντως, όπου και να πάμε το σίγουρο είναι ότι θα μαζευτούμε κάποια πρωϊνή ώρα μπροστα από την αντιπροσωπεία της Toyota στη Λάρισα.
Αυτό είναι 100% σίγουρο (το λέω για όποιον θα έρθει για πρώτη φορά).
ΗΡΑΚΛΗ ΚΑΙ ΧΡΗΣΤΟ, ορίστε please μια ώρα για την ΤΟΥΟΤΑ.

toyota mania
28-01-09, 15:06
12.Πιστευω καλα ειναι.Γιατι καποιοι θα ξενυχτυσουν.Παντος και το εμπορικο εκει διπλα εχει καφε.

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
28-01-09, 22:18
12.Πιστευω καλα ειναι.Γιατι καποιοι θα ξενυχτυσουν.Παντος και το εμπορικο εκει διπλα εχει καφε.

Ηαρακλη μιλησα με τον Γιωργη... δεν υπαρχει προβλημα να παμε στην πιστα καρτ εκει που λεει στην Καρδιτσης εχει συννενοηθει μου ειπε με τον ανθρωπο και θα μας περιμενει...
Τσιπουρακι θα πιουμε στο γνωστο μερος θα κλεισω αυριο ενα τραπεζακι αλλα για ποσα ατομα? Για να βλεπω συμμετοχες

Lynx
28-01-09, 22:56
Και εγώ θέλω να έρθω, βάλτε και εμένα μέσα!! Νομίζατε ότι θα μου την γλυτώνατε επειδή δεν μίλαγα!!!

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
28-01-09, 23:14
Και εγώ θέλω να έρθω, βάλτε και εμένα μέσα!! Νομίζατε ότι θα μου την γλυτώνατε επειδή δεν μίλαγα!!!

Ρε αγορι υπηρχε περιπτωση να σε ξεχναγαμε? αφου εισαι απο τους στανταρ πλεον...

MITSOS
28-01-09, 23:29
Ρε αγορι υπηρχε περιπτωση να σε ξεχναγαμε? αφου εισαι απο τους στανταρ πλεον...

Παναγιώτη, ρίξε ένα σύρμα και στους ''άλλους'' τοπικούς, όπως είπαμε.
Έτσι κι αλλιώς είναι αυτονόητο ότι θα μας κακοχαρακτηρίσουν αν δεν τους καλέσουμε και πάμε μετά από το μαγαζί τους.
Θα έχει και φάση τρελή...
Σκέψου και μόνο τις γκριμάτσες του TSAFTSOUF στη θέα των τριών ''θηρίων''...

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
28-01-09, 23:49
Θα πεσει αυριο το συρμα Μητσο να σαι σιγουρος...

tsaftsouf20V
29-01-09, 13:32
Παναγιώτη, ρίξε ένα σύρμα και στους ''άλλους'' τοπικούς, όπως είπαμε.
Έτσι κι αλλιώς είναι αυτονόητο ότι θα μας κακοχαρακτηρίσουν αν δεν τους καλέσουμε και πάμε μετά από το μαγαζί τους.
Θα έχει και φάση τρελή...
Σκέψου και μόνο τις γκριμάτσες του TSAFTSOUF στη θέα των τριών ''θηρίων''...

Σιγα τα θηρια!!! Με εχετε δει εμενα να θεριευω??? Αλλα θα σας φτιαξω εγω εννοια σας!!! κ..........α!!!!

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
29-01-09, 13:33
Λοιπον παιδια περασα απο τον ΜΟΥΧΑ το τσιπουραδικο και εκλεισα τραπεζακι για 10-15 ατομα για την κυριακη ειναι καλα?

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
29-01-09, 20:22
Που εξαφανηστικατε ρε παιδια σημερα??

toyota mania
29-01-09, 21:01
Που εξαφανηστικατε ρε παιδια σημερα??Παρον.:crazylol

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
29-01-09, 21:03
Τελικα ειμαστε οκ για τον Μουχα??
μαλλον στην πιτα θα εχουμε και 2 τερατα μαζι μας κατα πασα πιθανοτητα
3S GTE και ο νοων νοητω....

laios
29-01-09, 22:08
λεω να ερθω κ γω.εχω καιρο να πιω Τσιπρα!
ακους εκει,Βολιωτες να πινουμε Τσιπρα στη Λαρισα.

Χρηστος
29-01-09, 22:38
λεω να ερθω κ γω.εχω καιρο να πιω Τσιπρα!
ακους εκει,Βολιωτες να πινουμε Τσιπρα στη Λαρισα.

σωστοοοοοοοοοοοοος..........

11:15 οσοι ειναι να ξεκινησουμε απο βολο στο βενζιναδικο κοπανος BP την κυριακη

laios
29-01-09, 23:53
σωστοοοοοοοοοοοοος..........

11:15 οσοι ειναι να ξεκινησουμε απο βολο στο βενζιναδικο κοπανος BP την κυριακη

θα τουρμπισω:crazylol τα λαστιχα κ 11:14 8α ειμαι εκει στην ΒΡ.

toyota mania
30-01-09, 08:12
θα τουρμπισω:crazylol τα λαστιχα κ 11:14 8α ειμαι εκει στην ΒΡ.Αντε βρε, ελα να γελασουμε λιγο

MITSOS
30-01-09, 13:56
σωστοοοοοοοοοοοοος..........

11:15 οσοι ειναι να ξεκινησουμε απο βολο στο βενζιναδικο κοπανος BP την κυριακη

ok, θα είμαστε εκεί.
ελπίζω μόνο να μη βρέχει όπως σήμερα

4ages1
30-01-09, 14:40
περιμενετε και μένα...

MITSOS
30-01-09, 17:09
περιμενετε και μένα...

και ο Jordan...και σε πίστα...
πιστεύω ότι θα γίνει κάτι διαφορετικό...

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
30-01-09, 18:24
και ο Jordan...και σε πίστα...
πιστεύω ότι θα γίνει κάτι διαφορετικό...

Λες Μητσο να κανουμε κανενα TRACK DAY σε πιστα καρτ??

tsaftsouf20V
30-01-09, 20:32
Λες Μητσο να κανουμε κανενα TRACK DAY σε πιστα καρτ??

Να κανουμε να κανουμε...! Τωρα που θα εχουμε κ φρενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ε ε φανταστικε Χρηστο???

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
30-01-09, 20:53
Γιαννη θα φερω και τον προδοτη μαζι μου (ΤΟΛΟΣ) εχε το νου σου... δεν σε απειλω

GEORGE N.
30-01-09, 21:05
Παιδια ετοιμαστιτε για πολυ κοντρα στην πιστα την κυριακη (πρωτα θεος βεβαια) να μην βρεχει λεω να βαλουμε τα μοτερια στην πιστα να τα λιωσουμε. τι λετε τα βαζουμε και χωρις να μας χρεωσουν................
Παμε να βγαλουμε πολυ τρελα. ειστε μεσα??????????

diafanh-psyxh
30-01-09, 21:06
Γιώργο πάνε τα toyo χαχα

GEORGE N.
30-01-09, 21:08
Μην στεναχωριεσαι Κωστα εχω φιλαρακι με βουλκανιζατερ οπωτε θα τα βρω απο εκεινων σε καλη τιμη.... χαχαχαχα

diafanh-psyxh
30-01-09, 21:12
ωχ τα καημένα τα toyo.καλά το φαντάστικα.έχεις και καιρό να μπεις σε πίστα από ότι θυμάμαι....

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
30-01-09, 21:14
Παιδια ετοιμαστιτε για πολυ κοντρα στην πιστα την κυριακη (πρωτα θεος βεβαια) να μην βρεχει λεω να βαλουμε τα μοτερια στην πιστα να τα λιωσουμε. τι λετε τα βαζουμε και χωρις να μας χρεωσουν................
Παμε να βγαλουμε πολυ τρελα. ειστε μεσα??????????

Οποιος θελει να μπει για καψιμο ας μπει... εγω ακομα δεν μπορω γιατι η 90αρα ειναι στο στρωσιμο...

Χρηστος
30-01-09, 23:46
Να κανουμε να κανουμε...! Τωρα που θα εχουμε κ φρενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ε ε φανταστικε Χρηστο???


ρε τρελαμενε ακομη δεν τα βαλαμε δεν πατησανε θα το βαλω στην πιστα!!!!! πας καλα με τι θα φρεναρω,θα βγαζω το ποδι ?εκτος αν δεν τα βαλουμε αυριο και παμε ετσι!

nikcarina
31-01-09, 00:12
GT-4 ακουω...
Πιστα ακουω...
Τσιπουρα ακουω...
tsaftsouf20v ακουω...

Μηπως να αφηνα το μαθημα της Δευτερας για τη δευτερη εξεταστικη;;;

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
31-01-09, 01:58
Ψησου Νικο ψησου χαχαχαχαχα

4ages1
31-01-09, 04:06
τέλος πάντων, αφού επιμένετε....
χρονόμετρα θα έχουμε?
την πίτα πότε θα την κόψουμε?

tsaftsouf20V
31-01-09, 11:09
GT-4 ακουω...
Πιστα ακουω...
Τσιπουρα ακουω...
tsaftsouf20v ακουω...

Μηπως να αφηνα το μαθημα της Δευτερας για τη δευτερη εξεταστικη;;;

Aμα ακους Τσιπουρα-tsaftsouf20v-φρενα τοτε 1000% πρεπει να ερθεις!!!! :mrgreen:

wastegate
31-01-09, 11:45
Νικο και γω αυτο σκεφτηκα αλλα εμενα το @γκουρ! εχει μπει ηδη και ζοριζομαι χαχαχα

tsaftsouf20V
31-01-09, 13:29
ρε τρελαμενε ακομη δεν τα βαλαμε δεν πατησανε θα το βαλω στην πιστα!!!!! πας καλα με τι θα φρεναρω,θα βγαζω το ποδι ?εκτος αν δεν τα βαλουμε αυριο και παμε ετσι!

Τελος οι δικαιολογιες Χρηστο... Κανε χλμ να πατησουν κ θα ειναι οκ... αντε αντε.... εχουμε πιστα αυριο!!!

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
31-01-09, 14:24
Πω πω πω πω Μαρτης γδαρτης και κακος παλουκοκαφτης μονο που αντι για Μαρτης βαλτε tsaftsouf...

nikcarina
31-01-09, 16:57
Νικο και γω αυτο σκεφτηκα αλλα εμενα το @γκουρ! εχει μπει ηδη και ζοριζομαι χαχαχα

Αστα Βασιλη εμενα να δεις... Αλλα μου τρωγεται μια εκδρομουλα...

MITSOS
31-01-09, 18:57
Παιδια ετοιμαστιτε για πολυ κοντρα στην πιστα την κυριακη (πρωτα θεος βεβαια) να μην βρεχει λεω να βαλουμε τα μοτερια στην πιστα να τα λιωσουμε. τι λετε τα βαζουμε και χωρις να μας χρεωσουν................
Παμε να βγαλουμε πολυ τρελα. ειστε μεσα??????????

Μακάρι να βγω ψεύτης, αλλα απ 'ότι φαίνεται μάλλον θα πρέπει να έχουμε πέδιλα του σκι αντί για λάστιχα στα αυτοκίνητα...

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
31-01-09, 19:01
Μακάρι να βγω ψεύτης, αλλα απ 'ότι φαίνεται μάλλον θα πρέπει να έχουμε πέδιλα του σκι αντί για λάστιχα στα αυτοκίνητα...

Γιατι Μητσε τι πηρε το αυτακι σου?

MITSOS
31-01-09, 19:32
Γιατι Μητσε τι πηρε το αυτακι σου?

Τίποτα ρε συ απλώς θέλω να τονίσω το ότι ο καιρός μέχρι στιγμής δεν είναι και στα καλύτερά του

johnny_28
31-01-09, 20:38
Τελικα τι ωρα ειναι η συναντηση και που!!!!!!!!!!!!οεοοοο

MITSOS
31-01-09, 21:07
Τελικα τι ωρα ειναι η συναντηση και που!!!!!!!!!!!!οεοοοο


ΑΥΡΙΟ, ΚΥΡΙΑΚΗ 01/02/2009 ΣΤΙΣ 12:00 ΤΟ ΠΡΩΪ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΗΣ TOYOTA ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ

ΚΑΙ 11:15 ΣΤΟ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟ ΒΡ ΚΟΠΑΝΟΣ (ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΛΑΡΙΣΑ) ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΒΟΛΟ

tsaftsouf20V
01-02-09, 08:56
Καλημερα. Μια χαρα καιρο για πιστα εχει... Τα'κους Χρηστο? Μην ακουσω αλλες δικαιολογιες... Καλο καιρο εχει, φρενα εχεις, 6αρι εχεις, μια χαρα λοιπον!!!

MITSOS
01-02-09, 09:46
Καλημερα. Μια χαρα καιρο για πιστα εχει... Τα'κους Χρηστο? Μην ακουσω αλλες δικαιολογιες... Καλο καιρο εχει, φρενα εχεις, 6αρι εχεις, μια χαρα λοιπον!!!

καιρός άψογος,φρένα διπιστονα.Ωρα για πίστα!!!

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
01-02-09, 09:47
αααααχ δλδ απ οτι καταλαβα χρηστο το καψιμο δεν το γλυτωνουμε...

MITSOS
01-02-09, 10:16
αααααχ δλδ απ οτι καταλαβα χρηστο το καψιμο δεν το γλυτωνουμε...

όντως, μάλλον χρειάζονται και τα 16άρια του Βασίλη...

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
01-02-09, 10:53
Μητσο δεν ξερω αν θα ερθει ο bill του ειπα αλλα δεν μου εχει απαντησει ακομα...

toyota mania
01-02-09, 19:02
Eνα πρωτο ποτ πουρι.Φυσικα δεν χρειαζεται να γραψω πως περασαμε.Οπως παντα, ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ.Τα καλυτερα ερχονται.

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
01-02-09, 19:27
Ελπιζω ακομα καλυτερα... αλλα ποσο καλυτερα απο το σημερινο που τα ειχε ολα
1) Βασιλοπιτα (τουρτα) Χορηγεια του moderator Toyota mania
2)Ιορδανη (ΤΥΧΕΡΟΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ) με το carina του μεσα στην πιστα που μας φιλοξενησε (θα αναιβει σχετικο βιντεο)
3)Tsaftsouf απλα ολα τα λεφτα παλι για ακομα μια φορα...
ΓΕΝΙΚΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4ages1
01-02-09, 19:45
νομίζω πως ήταν η καλύτερη συνάντηση!
είχε από όλα και πολύ....
είχε και φλουρί....
ειδικά φαγητό.... κάναμε και επιστροφές!!!
περιμένω τα video και τα σχόλια!

toyota mania
01-02-09, 20:04
1) Βασιλοπιτα (τουρτα) Χορηγεια του moderator Toyota mania
Μαζι με τον 20βαλβιδο Χρηστο.

4ages1
01-02-09, 20:05
νοστιμότατη...

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
01-02-09, 20:13
Μαζι με τον 20βαλβιδο Χρηστο.

Σωστα εχεις δικιο Ηρακλαρα συγνωμη
θα συμφωνησω με τον Ιορδανη
DELICIOUS!!!!!!!!!!!!!!!

nikcarina
01-02-09, 20:19
O τυχερος μηπως κερδιζει κανα σετ επισκευης για 20ν.......;;;;;;;;

4ages1
01-02-09, 20:21
O τυχερος μηπως κερδιζει κανα σετ επισκευης για 20ν.......;;;;;;;;

μπαααα!
αν και προσπάθησα, το έδωσα στον τσαφ τσουφ, μπας και το σπάσει αλλά τίποτα!

MITSOS
01-02-09, 20:32
Θα συμφωνήσω κι εγώ με όλα όσα είπαν οι προλαλήσαντες.
Και για τη νόστιμη τούρτα και για την πίστα και για οτιδήποτε άλλο.
Όλα ήταν μια χαρά και στα τσίπουρα ακόμη καλύτερα, αφού ''τσιγκάραμε'' απ' το πολύ φαΐ.
ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ!
Σε λίγο έρχονται και φωτό από την κοπή της τούρτας καθώς και link για video στο youtube (ελπίζω μόνο να μη φάμε κράξιμο για τα videο... θα καταλάβετε).

toyota mania
01-02-09, 20:37
(ελπίζω μόνο να μη φάμε κράξιμο για τα videο... θα καταλάβετε).Για ποιο λογο.Σε πιστα ειναι.Αλλα και παλι δεν υπαρχει θεμα.Ολη η γη βαζει τετοια βιντεακια και σε χωρες ποιο αστυνομοκρατουμενες απο εμας.

MITSOS
01-02-09, 20:46
Ιδού και τα πειστήρια του εγκλήματος:

MITSOS
01-02-09, 20:48
Για ποιο λογο.Σε πιστα ειναι.Αλλα και παλι δεν υπαρχει θεμα.Ολη η γη βαζει τετοια βιντεακια και σε χωρες ποιο αστυνομοκρατουμενες απο εμας.

μη φάμε κράξιμο για τον τύπο των αυτοκινήτων που λαμβάνουν μέρος στα θεάματα.

johnny_28
01-02-09, 20:52
Ολα ωραια και καλα ητανε.Τετοια να γινονται,εγω παντως περιμενω την επομενη συναντηση.Ηρακλη που στο καλο γραφει για τα συνημενα αρχεια!!!!!!!!

MITSOS
01-02-09, 20:55
Sorry guys αλλά λόγω τεχνικών δυσκολιών τα video θα ανέβουν αύριο.

MITSOS
01-02-09, 20:56
Ολα ωραια και καλα ητανε.Τετοια να γινονται,εγω παντως περιμενω την επομενη συναντηση.Ηρακλη που στο καλο γραφει για τα συνημενα αρχεια!!!!!!!!

στο παράθυρο που πας να γράψεις το μύνημα κάνεις κλικ στο συνδετήρα που είναι δίπλα στην άσπρη φατσούλα

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
01-02-09, 20:58
Θα αναιβασω και γω ενα Μητσο...να μην τους αφησουμε με το παραπονο...
Χρηστο περιμενουμε και τα incar πλανα

johnny_28
01-02-09, 21:07
Ωραια το βρηκα.Συμπιεση στην φωτογραφια που θελει να κανουμε πως γινεται!!!!!!!!!!!!!.Πρεπει να εχω καποιο προγραμμα!!!!!!!!!

Γιαννης20v
01-02-09, 21:15
κλαψ...σνιφ...μπουχουχου...κανα κοματακι για το επιτιμο μελος σας κοψατε ρε κ()λ()παιδια?η τη φαγατε μονοι σας τη νοστημοτατη πιτα????@λητες!!!!

MITSOS
01-02-09, 21:24
Ωραια το βρηκα.Συμπιεση στην φωτογραφια που θελει να κανουμε πως γινεται!!!!!!!!!!!!!.Πρεπει να εχω καποιο προγραμμα!!!!!!!!!

ναι, πχ εγώ έχω το ACDSee

johnny_28
01-02-09, 21:42
ΜΗΤΣΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ παω να βρω κανενα προγραμμα....

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
01-02-09, 22:27
Να και τα δικα μου πειστηρια του εγκληματος
Ο τυχερος ου παραρτηματος Θεσσαλιας
http://i291.photobucket.com/albums/ll312/Panagos_EE90/DSC00497.jpg
Η πιτα μας
http://i291.photobucket.com/albums/ll312/Panagos_EE90/DSC00493.jpg
τα καμαρια μας
http://i291.photobucket.com/albums/ll312/Panagos_EE90/DSC00503.jpg
http://i291.photobucket.com/albums/ll312/Panagos_EE90/DSC00504.jpg
Σε θεσεις μαχης....(Λειπουμε εγω και ο Johny 28 οι φωτογραφοι)
http://i291.photobucket.com/albums/ll312/Panagos_EE90/DSC00505.jpg
http://i291.photobucket.com/albums/ll312/Panagos_EE90/DSC00506.jpg
και σε αποκλειστικοτητα τα αμονταριστα πλανα το περασμα του Ιορδανη απο την πιστα του Μελισσοχωριου που μας φιλοξενησε
http://i291.photobucket.com/albums/ll312/Panagos_EE90/th_MOV00500.jpg (http://s291.photobucket.com/albums/ll312/Panagos_EE90/?action=view&current=MOV00500.flv)
τα σχολια δικα σας...

nikcarina
01-02-09, 23:49
Την εξεταστικη μου μεσα τι εχασα...:mad:
Α τωρα καταλαβα, αυτος που κερδισε το φλουρι μπηκε δωρεαν στην πιστα εεεε.......;;;;;;;;;;:p
Γεια σου ρε Ιορδανη,οπου πιστα μεσα εισαι...!!!:D

MARMEL
02-02-09, 00:03
και του χρονου τα ιδια ρε παιδια...
ευγε...

χρηστο χανεις μαλλια ρε?
γιαννη κοιλιτσα βλεπω πεταξαμε ε?
ηρακλεα ιδιος και απαραλαχτος εισαι ρε...

τι εγινε μονο ενα μπουκαλακι τσιπουρο βλεπω...

Χρηστος
02-02-09, 00:45
Θα αναιβασω και γω ενα Μητσο...να μην τους αφησουμε με το παραπονο...
Χρηστο περιμενουμε και τα incar πλανα



kala μην περιμενετε να δειτε και πολλα ηταν δυσκολο να την κρατησω σταθερη αλλα και παλι δεν τα εχω εγω του τσαφτσουφ ηταν η καμερα αυτος θα τα κατεβασει ....οεο!!!!!!!!

παιδια ενα εχω να πω καθε φορα και καλυτερα!!!!!!ηταν οντως απο τις καλυτερες συναντησεις με πολλες συμμετοχες πολυ φαγητο και πολυ χαβαλε..

και του χρονου τα ιδια ρε παιδια...
ευγε...

χρηστο χανεις μαλλια ρε?
γιαννη κοιλιτσα βλεπω πεταξαμε ε?
ηρακλεα ιδιος και απαραλαχτος εισαι ρε...

τι εγινε μονο ενα μπουκαλακι τσιπουρο βλεπω...


τα χαμενα ρε συ χα,χα........λεω να τα παρω ολα οπως εσυ,τι λες?
ο γιαννης παει για πατερας τωρα δηλαδη για πεθερος και οχι για γαμπρος!!

Alex-poli
02-02-09, 17:38
Μπράβο παιδιά και του χρόνου με υγεία

johnny_28
04-02-09, 22:46
http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22717&stc=1&d=1233780321


Αυτη ειναι η πρωτη φωτογραφια που ανεβαζω.μετα απο βοηθεια του MHTSOY απο βολο.Αυριο παντως ολη θα βγειτε στην φορα........

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
04-02-09, 23:49
ΩΧΧΧΧ να και οι απειλες αμαν τι παθαμε? Περιμενω να δω τις υπολοιπες...

Lynx
05-02-09, 17:56
Εντάξει, αν και θεωρούμε νέος στο παράστημα ακόμα, μπορώ να πω ότι ήταν από τις καλύτερες συναντήσεις. Ένα μεγάλο, ΜΠΡΑΒΟ στους διοραγωτές, στους MOD, και στα μέλη που παρεβρέθησαν.
Ευχαριστώ στον Χρήστο που με πήγε βόλτα με το 20V του... και ελπίζω κάποια φορά να καταφέρω να οδηγήσω κ λίγο!!!!

Άντε, τώρα στις 8 Μαρτίου, να γίνει χαμός πάλι!!

johnny_28
07-02-09, 09:53
πουλακια μου νομιζετε πως θα μου ξεφυγετε!!!!!!!!!!!!!!!
P102000 (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22737&stc=1&d=1233992680)P1 (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22747&stc=1&d=1233992924)P102 (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22748&stc=1&d=1233992937)P (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22751&stc=1&d=1233993005)P1020024. (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22753&stc=1&d=1233993025)P1020026.jpg (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22755&stc=1&d=1233993045)jp (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22753&stc=1&d=1233993025)P1020027.jpg (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22756&stc=1&d=1233993054)g (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22753&stc=1&d=1233993025)1 (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22751&stc=1&d=1233993005)P1020025.jpg (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22754&stc=1&d=1233993035)0200 (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22751&stc=1&d=1233993005)P1020023.jpg (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22752&stc=1&d=1233993015)22.jpg (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22751&stc=1&d=1233993005)0013.jpg (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22748&stc=1&d=1233992937)0 (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22747&stc=1&d=1233992924)P1 (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22749&stc=1&d=1233992949)P1020020.jpg (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22750&stc=1&d=1233992993)020016.jpg (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22749&stc=1&d=1233992949)20012.jpg (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22747&stc=1&d=1233992924)1.jpg (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22737&stc=1&d=1233992680)P10 (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22738&stc=1&d=1233992789)P10200 (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22744&stc=1&d=1233992889)P102001 (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22745&stc=1&d=1233992900)P1020011.jpg (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22746&stc=1&d=1233992910)0.jpg (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22745&stc=1&d=1233992900)09.jpg (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22744&stc=1&d=1233992889)20 (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22738&stc=1&d=1233992789)P1020008.jpg (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22743&stc=1&d=1233992869)003 (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22738&stc=1&d=1233992789)P1020007.jpg (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22742&stc=1&d=1233992851). (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22738&stc=1&d=1233992789)P10 (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22740&stc=1&d=1233992819)P1020006.jpg (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22741&stc=1&d=1233992838)20005.jpg (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22740&stc=1&d=1233992819)P1020004.jpg (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22739&stc=1&d=1233992804)jpg (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22738&stc=1&d=1233992789)

johnny_28
07-02-09, 10:04
P1010039.JPG (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22757&stc=1&d=1233993758)P1010040.JPG (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22758&stc=1&d=1233993771)P101004 (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22759&stc=1&d=1233993783)
ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ 3 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ.... (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22759&stc=1&d=1233993783)

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
07-02-09, 10:51
Κατι γινεται με τις Φωτο δεν ανοιγουν...

diafanh-psyxh
07-02-09, 11:06
κανονικά ανοίγουν σε εμένα τουλάχιστον

Χρηστος
07-02-09, 16:00
ουτε και σε μενα φαινονται.......

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
07-02-09, 16:17
οι admin ας κανουν κατι...

johnny_28
07-02-09, 16:52
P1020001.JPG (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22761&stc=1&d=1234018198)P1020002.JPG (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22762&stc=1&d=1234018208)P1020003.JPG (http://www.corollaclub.com/forums/attachment.php?attachmentid=22763&stc=1&d=1234018217)


Για κοιταξτε τωρα φιανονται!!!!!!!!!!!!

johnny_28
11-02-09, 12:33
τι εγινε που πηγατε ολοι σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
11-02-09, 15:43
Εξεταστικη Johny εξεταστικη....