PDA

Επιστροφή στο Forum : Εκτακτη συναντηση


toyota mania
26-12-08, 22:50
Λοιπον, δεν θελει και πολυ σκεψη.Εχω τον ποιο γρηγορο του club(2579) και θελει να τα πει με τα φιλαρακια του.Μπορουμε να βρεθουμε Κυριακη κατα Λαρισα μερια.Εαν οχι, βρισκομαστε εγω με τον Νικο και τον κερναω καφε, γιατι τσαι με κερναει αυτος:hehe:hehe.
Ακουωωωωωωωωωωωωωωω

Χρηστος
26-12-08, 23:57
με προλαβες ηρακλεα εγω ειμαι μεσα,μονο να μην χιονισει γιατι δεν θα μπορω να βαλω τα αλογα κατω,λαρισσα ωρα 11 το πρωι στην τουοτα ειναι καλα?

toyota mania
27-12-08, 01:50
με προλαβες ηρακλεα εγω ειμαι μεσα,μονο να μην χιονισει γιατι δεν θα μπορω να βαλω τα αλογα κατω,λαρισσα ωρα 11 το πρωι στην τουοτα ειναι καλα?Εγω και θελω να χιονισει,αλλα και δεν θελω.Παντως τωρα χιονιζει.
Καλα ειναι 11.Φερε και τα καλαμαρια.

MITSOS
27-12-08, 06:57
με προλαβες ηρακλεα εγω ειμαι μεσα,μονο να μην χιονισει γιατι δεν θα μπορω να βαλω τα αλογα κατω,λαρισσα ωρα 11 το πρωι στην τουοτα ειναι καλα?

Χρήστο, 10 ώρα από το ΚΑΘ' ΟΔΟΝ στη Λαρίσης?
Θα πάρω και τα πέδιλα του κι και θα είμαι κομπλέ!
Χα χα χα!!!!

tsaftsouf20V
27-12-08, 08:15
Κ μενα θα με αφησεται στην απο'ξω? Το νου σας ρεμαλια... το νου σας!!! Περαστε να παρεται κ τον κουτσαβλο μην σας... αντε τωρα!!!

Γιαννης20v
27-12-08, 10:00
:cry::cry::cry:σνιφ μπουχουχου!!!σελω κ γωωωω....

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
27-12-08, 11:34
να πιειτε κανα καφεδακι και για μενα διοτι ειμαι στο κρεβατι του πονου...σνιφ σνιφ

MITSOS
27-12-08, 12:43
Κ μενα θα με αφησεται στην απο'ξω? Το νου σας ρεμαλια... το νου σας!!! Περαστε να παρεται κ τον κουτσαβλο μην σας... αντε τωρα!!!

Εννοείται ότι όποιος θέλει είναι ευπρόσδεκτος.
Ούτως ή άλλως η Carina δεν έχει πρόβλημα χώρου.
Από 'κει και πέρα είναι θέμα βαλβίδων...
Διαλέγεις και παίρνεις...

MITSOS
27-12-08, 12:44
να πιειτε κανα καφεδακι και για μενα διοτι ειμαι στο κρεβατι του πονου...σνιφ σνιφ

περαστηκά ρε φίλε.
τι έχεις, το καλσσικό κρυολόγημα της εποχής ή τίποτα άλλο?

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
27-12-08, 14:33
οχι εκανα αρθροσκοπηση και ποναει παρα πολυυυυυυυυ

MITSOS
27-12-08, 14:41
οχι εκανα αρθροσκοπηση και ποναει παρα πολυυυυυυυυ

ΠΕΡΑΣΤΗΚΑ!!!!!!

GEORGE N.
27-12-08, 15:32
Παιδια καλησπερα και απο εμενα και χρονια πολλα αν τα καταφέρω θα ειμαι και εγω εκει να σας γνωρισω και σας απο κοντα αλλιως θα τα πουμε σε καποια αλλη συναντηση. Μακαρι να τα καταφερω να παρεμβρεθω...................

toyota mania
27-12-08, 16:09
Λοιπον.Εχουμε μια απωλεια.Ο Νικος(2579) αποκλειστηκε απο τα χιονια.Του χαλασε και μια αλυσιδα και ειναι δυσκολο να κατεβεις απο λιμνη Ν.ΠΛΑΣΤΗΡΑ χωρις αλυσιδες.Ο καιρος ειναι αγριος εδω Καρδιτσα και εαν συνεχισει να χιονιζει ετσι μεχρι αυριο θα το πιασει καλα κατω.Εγω λεω να το αναβαλουμε λογο καιρου.Εσεις τι λετε;

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
27-12-08, 17:17
ΠΕΡΑΣΤΗΚΑ!!!!!!

Ευχαριστω Μητσο...

MITSOS
27-12-08, 17:39
Λοιπον.Εχουμε μια απωλεια.Ο Νικος(2579) αποκλειστηκε απο τα χιονια.Του χαλασε και μια αλυσιδα και ειναι δυσκολο να κατεβεις απο λιμνη Ν.ΠΛΑΣΤΗΡΑ χωρις αλυσιδες.Ο καιρος ειναι αγριος εδω Καρδιτσα και εαν συνεχισει να χιονιζει ετσι μεχρι αυριο θα το πιασει καλα κατω.Εγω λεω να το αναβαλουμε λογο καιρου.Εσεις τι λετε;

Συμφωνώ. Το παν είναι να υπάρχει μεγάλη παρέα και να περάσουμε καλά.
Αν είναι να είμαστε 3 κι ο κούκος ας το κάνουμε άλλη στιγμή.
Πιστεύω ότι θα συμφωνήσει και ο Χρήστος.

tsaftsouf20V
27-12-08, 17:44
Παιδια οτι αποφασισετε. Εγω ουτως η αλλως μονος μου δεν μπορω να ερθω!

MARMEL
27-12-08, 17:45
ρε τι χανω ρε γμτ...

Χρηστος
27-12-08, 18:05
παιδια τελικα αναβαλεται η συναντηση λογω κακοκαιριας και λογω κακης προσφυσης ξερει ο 2579!!

4ages1
28-12-08, 11:01
εντάξει! έιασαν οι κατάρες μου να μην γίνει αυτή η συνάντηση....
μήπως να το κάνετε κατα τις 10 του γενάρη να είμαι κι εγώ κάτω?

nikcarina
28-12-08, 11:12
Eτσι μπραβο!!! Ε τι να λειπω εγω και ο Ιορδανης δεν γινεται...
Παιδες μολις κατεβηκα απο το Σελι εχει καμια 30αρια εκατοστα χιονι...

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
28-12-08, 12:13
εντάξει! έιασαν οι κατάρες μου να μην γίνει αυτή η συνάντηση....
μήπως να το κάνετε κατα τις 10 του γενάρη να είμαι κι εγώ κάτω?

Ιορδανη λες να καναμε τα ιδια βουντου χαχαχαχα.... 10 Γεναρη ψηνομαι και εγω παντως που θα εχω ξεκουτσαθει κι ολας

4ages1
04-01-09, 14:15
Επαναφέρω το θέμα και προτείνω 11 η ώρα το σάββατο 10 γενάρη στο βόλο, για καφέ η δυναμόμετρο ή τσίπουρο.... ή τέλος πάντων ότι θέλετε!
Θα με ενδιέφερε πάντως να γίνει νωρίς για να προλάβω να πάω και σε ένα γάμο στις 4....

toyota mania
04-01-09, 17:24
Επαναφέρω το θέμα και προτείνω 11 η ώρα το σάββατο 10 γενάρη στο βόλο, για καφέ η δυναμόμετρο ή τσίπουρο.... ή τέλος πάντων ότι θέλετε!
Θα με ενδιέφερε πάντως να γίνει νωρίς για να προλάβω να πάω και σε ένα γάμο στις 4....Κυριακη δεν γινεται βρε jordan.Συνηθως στα Σαββατα τον χειμωνα, εχω φουλ δουλεια.

4ages1
04-01-09, 18:06
και κυριακή! αλλά λίγο πιο αργά, να προλάβω να ξεσουρώσω....

wastegate
04-01-09, 18:42
τι δουλεια κανεις βρε Ηρακλη?

toyota mania
04-01-09, 20:32
τι δουλεια κανεις βρε Ηρακλη?Εχω γραφειο που ασχολειται με τεχνικες υπηρεσιες οικοδομων.
Κοινοχρηστα-καθαρισμοι και οτι χρεαζεται μια οικοδομη.Απο ενα ξεβουλωμα ενος νιπτηρα μεχρι ανακοινηση ολης τις οικοδομης.Το καλοκαιρι καθομαι(πληρωνομαι βεβαια:mrgreen:), αλλα τον χειμωνα εχει πολυ τρεξιμο, γιατι πρεπει να φροντιζω για την τροφοδοσια 80 περιπου οικοδομων, για πετρελαιο θερμανσης.

wastegate
04-01-09, 21:24
Ωραιος ο Ηρακλης!!!!

Χρηστος
04-01-09, 23:36
λοιπον κυριακη 11/01/09 και ωρα 1 στον βολο στα πρωτα φαναρια αθηνων στο ποταμι μπροστα στην τραπεζα alfa bank

ποσταρετε οσοι μπορειτε να ρθειτε στην συναντηση.....δυναμομετρηση ιορδανη αν εισαι απο σαββατο βολο πες να κανονισω γιατι ψηνομαι και εγω(μονο για σαββατο)

tsaftsouf20V
05-01-09, 12:05
λοιπον κυριακη 11/01/09 και ωρα 1 στον βολο στα πρωτα φαναρια αθηνων στο ποταμι μπροστα στην τραπεζα alfa bank

ποσταρετε οσοι μπορειτε να ρθειτε στην συναντηση.....δυναμομετρηση ιορδανη αν εισαι απο σαββατο βολο πες να κανονισω γιατι ψηνομαι και εγω(μονο για σαββατο)

Εγω μεσα ειμαι αν κ περιμενω να ερθει ο αδερφος μου απο Αθηνα με τον μπεμπη.Αν δεν ερθει θα ερθω...

Χρηστος
05-01-09, 12:14
Εγω μεσα ειμαι αν κ περιμενω να ερθει ο αδερφος μου απο Αθηνα με τον μπεμπη.Αν δεν ερθει θα ερθω...

δεν θελω δικαιολογιες!!!!!ελα να σε απολαυσουμε

toyota mania
05-01-09, 15:23
Εαν τρεξω(με το yaris:mrgreen:) προλαβω τις δουλειες, παιζει να το κανουμε Σαββατο.

tsaftsouf20V
05-01-09, 15:55
δεν θελω δικαιολογιες!!!!!ελα να σε απολαυσουμε

Κ τι ειμαι ρε να με απολαυσεις??? γαλακτομπουρεκο η καντα'ι'φι????

tsaftsouf20V
05-01-09, 15:56
Εαν τρεξω(με το yaris:mrgreen:) κ προλαβω τις δουλειες, παιζει να το κανουμε Σαββατο.

Τρεξε με το Αvensis τοτε να εισαι σιγουρος!!! :mrgreen:

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
05-01-09, 16:14
Αυριο ανεβαινω Λαρισα θα ερθω και γω αν ειναι για δυναμομετρο ετσι απο περιεργια...αντε να δουμε τι θα δουμε

MITSOS
05-01-09, 17:26
και κυριακή! αλλά λίγο πιο αργά, να προλάβω να ξεσουρώσω....

αν είναι για Βόλο σας περιμένουμε!
ρίξτε το σύρμα την Παρασκευή.

MITSOS
05-01-09, 17:30
Αυριο ανεβαινω Λαρισα θα ερθω και γω αν ειναι για δυναμομετρο ετσι απο περιεργια...αντε να δουμε τι θα δουμε

Απ΄ότι βλέπω, τώρα που έπιασαν οι δροσιές όλοι ψήνονται για δυναμόμετρο.
Το καταλαβαίνω....
Εδώ το turbodiesel το φορτηγάκι τώρα φαίνεται σα να έχει 50% παραπάνω δύναμη.
Πονηρούληδες....

nikcarina
05-01-09, 18:04
Μεσα και εγω...:D

GEORGE N.
05-01-09, 19:03
Ψηνομαι και εγω παιδια αν δεν μου τυχει κατι θα ερθω σιγουρα. Τα λεμε............

toyota mania
05-01-09, 21:55
Τρεξε με το Αvensis τοτε να εισαι σιγουρος!!! :mrgreen:Δεν παλευεται το avensis βρε Γιαννη σε μια πολη σαν την Καρδιτσα.Ταλαιπωρειται πολυ και ειναι κριμα.Δεν εχει μεγαλους δρομους και εισαι συνεχεια πρωτη- δευτερη, max speed 20 το πολυ 30. και μιλαμε για ενα αυτοκινητο, που με τα σημερινα δεδομενα ειναι μικρο. 4.49 μηκος, 171 φαρδος 1.42 υψος.Ακομη και το yaris μερικες φορες ειναι μεγαλο για την δουλεια.Ειμαι κατι σε AYGO, με με ιδανικο το IQ.Θελω ενα τρυποφρακτη. Να χωνεται παντου. Να ανεβαινει, να κατεβαινει, να ελισεται.

Χρηστος
05-01-09, 22:48
Κ τι ειμαι ρε να με απολαυσεις??? γαλακτομπουρεκο η καντα'ι'φι????

τι ωραια που τα λες αν θες!!!κατι τετοια κανεις και θελω να σε απολαμβανωωωωωωω........

η συναντηση θα γινει κυριακη γιατι ακομα δεν ξερω αν το δυναμομετρο θα ειναι ανοιχτο το σαββατο,οποτε ηρακλαρα μην σκοτωνεσαι στην δουλεια,χαλαραααααα........

wastegate
06-01-09, 10:06
μπορει να υπαρξει και αλλη εκτακτη συμμετοχη..
ποση ωρα ειναι θεσ/νικη βολος?

johnny_28
06-01-09, 10:41
δηλαδη και εγω που ειμαι καινουργιο μελος μπορω να ερθω την κυριακη στην συναντηση;;;;;

wastegate
06-01-09, 11:00
ορεξη για χαβαλε να εχεις μονο...
αυτη ειναι η απαραιτητη προυποθεση!

tsaftsouf20V
06-01-09, 21:06
δηλαδη και εγω που ειμαι καινουργιο μελος μπορω να ερθω την κυριακη στην συναντηση;;;;;

Εννοειτε...

nikcarina
06-01-09, 21:55
μπορει να υπαρξει και αλλη εκτακτη συμμετοχη..
ποση ωρα ειναι θεσ/νικη βολος?

Κανα δυο ωριτσες νορμαλ... Βασιλη αν ειναι θα μιλησουμε και κατεβαινουμε παλι παρεα...

wastegate
06-01-09, 22:12
Οκ Νικο και γω ψηνομαι δεν ειναι τπτ σιγουρο ακομα..

toyota mania
07-01-09, 07:40
δηλαδη και εγω που ειμαι καινουργιο μελος μπορω να ερθω την κυριακη στην συναντηση;;;;;Και βεβαια.Εγω απο Λαρισα θα ερθω.Εαν θες βρισκομαστε στην ΤΟΥΟΤΑ και παμε παρεα.



Οκ Νικο και γω ψηνομαι δεν ειναι τπτ σιγουρο ακομα..Μια ωρα θα καθησεις παλι:crazylol

tsaftsouf20V
07-01-09, 08:35
Οκ Νικο και γω ψηνομαι δεν ειναι τπτ σιγουρο ακομα..

Ασε τα ψησιματα κ ελα... Τι εισαι κ ψηνεσαι? τουρμπο??? :mrgreen:

wastegate
07-01-09, 08:44
Μακαρι να ειχα το τουρμπο να εβλεπες και λιγο σοβαρη δυναμη!
Ηρακλη το φευγα με προβληματιζει παντα,δεν μενω και κοντα γιαυτο

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
07-01-09, 15:50
Ηρακλη να κανονισουμε να βρεθουμε απλα πες μου μερα ωρα και μερος...

nikcarina
07-01-09, 18:26
Μακαρι να ειχα το τουρμπο να εβλεπες και λιγο σοβαρη δυναμη!
Ηρακλη το φευγα με προβληματιζει παντα,δεν μενω και κοντα γιαυτο

Tι παλι με το Μitso θα κατεβεις...;;; Μαλλον θα πρεπει να το παρατησεις καπου και να κατεβουμε με το δικο για να μην σε κυνηγησουν...:crazylol

wastegate
07-01-09, 18:41
Νικο αφου αυτο εχω πανω ρε..

MITSOS
07-01-09, 19:50
Εγώ να ευχηθώ χρόνια πολλά στον TSAFTSOUF για την ονομαστική του εορτή σήμερα.
ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ ΦΙΛΕ και με το καλό να έρθει και το νέο μέλος της οικογένειάς σου.

See you on the weekend.

tsaftsouf20V
07-01-09, 19:53
Eυχαριστω πολυ να εισαι καλα. Αντε να μαζευτουμε να χαβαλεδιασουμε...!!!

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
07-01-09, 20:21
Γιαννακο πολυχρωμος και εντοιχισμενος ρε φιλε... με το καλο να δεχτεις την κορακλα

toyota mania
07-01-09, 20:33
Ηρακλη να κανονισουμε να βρεθουμε απλα πες μου μερα ωρα και μερος...Μου αρεσει που θες και μερα.Αφου Κυριακη ειναι η συναντηση, Δευτερα θα βρεθουμε:hehe.
12:00 στην ΤΟΥΟΤΑ καλα ειναι;

nikcarina
07-01-09, 20:54
Δεν μου λετε καμια γυναικα θα εχει κανενας μαζι του;;;
Η να βρω καλη δικαιολογια και να υποστω την παντοφλα;;;

toyota mania
07-01-09, 22:57
Δεν μου λετε καμια γυναικα θα εχει κανενας μαζι του;;;
ΟΧΙ.........

Χρηστος
07-01-09, 23:08
Δεν μου λετε καμια γυναικα θα εχει κανενας μαζι του;;;
Η να βρω καλη δικαιολογια και να υποστω την παντοφλα;;;


βρες δικαιολογια.......χα,χα!!!!

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
07-01-09, 23:40
Μου αρεσει που θες και μερα.Αφου Κυριακη ειναι η συναντηση, Δευτερα θα βρεθουμε:hehe.
12:00 στην ΤΟΥΟΤΑ καλα ειναι;

Αφου μια λεγατε Κυριακη μια Σαββατο γι αυτο ρωτησα... τεσπα λοιπον 12 στην ΤΟΥΟΤΑ

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
07-01-09, 23:41
Δεν μου λετε καμια γυναικα θα εχει κανενας μαζι του;;;
Η να βρω καλη δικαιολογια και να υποστω την παντοφλα;;;

Δεν νομιζω εξαλλου ολοι παντοφλα θα φαμε οποτε πρεπει να βρουμε καλη δικαιολογια Νικ

johnny_28
08-01-09, 13:59
Ηρακλη τι ωρα θελεις να δωσουμε συναντηση στην toyota για να παμε βολο!!!!!

toyota mania
08-01-09, 15:38
Κατα τις 12.Θα ειναι και ο συμπολιτης σου εκει, ο παναγιωτης.

johnny_28
08-01-09, 17:19
Εγινε ηρακλη καλως.πρωτα ο θεος ναι ειμαστε καλα θα τα πουμε την κυριακη.

toyota mania
10-01-09, 08:24
Ποια θα ειναι αυριο στην ΤΟΥΟΤΑ.Για να ξερουμε.Θα περιμενουμε και λιγο μετα τις 12.00, αλλα οποιοα ξεχαστει, η ξενυχτηση, δεν πειραζει.Ο δρομος για Βολο ειναι γνωστος.Θα τον περιμενουμε εκει:uthere.

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10-01-09, 11:51
12 θα μαι εκει λογικα εκτος απροοπτου... Θα συναντηθουμε πουθενα με αυτους που θα ρθουν απο πανω???

toyota mania
10-01-09, 12:20
12 θα μαι εκει λογικα εκτος απροοπτου... Θα συναντηθουμε πουθενα με αυτους που θα ρθουν απο πανω???Δεν ξερω.Ουτε φωνη, ουτε ακροαση.:hi:hi:hi:hi

Lynx
10-01-09, 12:27
Μόλις μίλησα και με τον Παναγιώτη τηλεφωνικά...
θα είμαι και εγώ εκεί!! Θα χαρώ πολύ να σας συναντήσω παιδιά.

tsaftsouf20V
10-01-09, 12:28
Εγω παντως θα ειμαι εκει... Ο αδερφος μου περασε σημερα οποτε αυριο ειμαι ελευθερο πουλι να με απολαυσουν μερικοι μερικοι!!!

nikcarina
10-01-09, 17:42
Φτου...Ακυρος εγω...Ισως καταφερω να παω στην συναντηση της Θεσσαλονικης...
Πω τι θα χασω παλι...

ltsantar
10-01-09, 20:03
Θα είμαι κι εγώ στις 12.00 μπροστά στην TOYOTA Λάρισας.

Χρηστος
10-01-09, 21:27
Εγω παντως θα ειμαι εκει... Ο αδερφος μου περασε σημερα οποτε αυριο ειμαι ελευθερο πουλι να με απολαυσουν μερικοι μερικοι!!!

αχ βρε γαλακτουμπουρεκακι !!!!!!!!!!!!

tsaftsouf20V
10-01-09, 22:53
Πειτε μου τι ωρα να βγω στα φαναρια στην Λαρισης να βρεθουμε. Με τα ποδια θα ειμαι... οποιος με προλαβει με απολαμβανει.... θα εχω κανει κ μπανιο!!!!!!

wastegate
10-01-09, 23:30
ετσι ο Γιαννης!!
Αντρας ετοιμος για ολα χαχαχα

Χρηστος
10-01-09, 23:38
Πειτε μου τι ωρα να βγω στα φαναρια στην Λαρισης να βρεθουμε. Με τα ποδια θα ειμαι... οποιος με προλαβει με απολαμβανει.... θα εχω κανει κ μπανιο!!!!!!


θα περασω να σε παρω εγω βρε μπουρεκακι στις 12:45 απο το σπιτι σου οκ μην βγεις στα φαναρια.

Χρηστος
10-01-09, 23:39
ετσι ο Γιαννης!!
Αντρας ετοιμος για ολα χαχαχα



βασιλη θα ρθεις τελικα?

tsaftsouf20V
11-01-09, 00:21
ετσι ο Γιαννης!!
Αντρας ετοιμος για ολα χαχαχα

Τhe full monty!!!

tsaftsouf20V
11-01-09, 00:23
θα περασω να σε παρω εγω βρε μπουρεκακι στις 12:45 απο το σπιτι σου οκ μην βγεις στα φαναρια.

ok θα περιμενω στο σπιτι. κανε αναπαντητη να κατεβω!

MITSOS
11-01-09, 01:21
ok θα περιμενω στο σπιτι. κανε αναπαντητη να κατεβω!

θα είμαι κι εγώ εκεί.

wastegate
11-01-09, 08:46
Δεν το βλεπω Χρηστο..

tsaftsouf20V
11-01-09, 09:32
βασιλη θα ρθεις τελικα?

Δεν το βλεπω Χρηστο..

Τι εγινε? Βλεπεις οτι θα ειναι ο διασημος παντοδυναμος πολυστροφος κ τρελος ατμοσφαιρακιας του κλαμπ κ ενιωσες μια ριγη να κατεβαινει την σπονδυλικη σου στηλη? για αυτο δεν ερχεσαι?? Νιωθεις δεος που ενας θρυλος σαν εμε θα ειναι παρον???? Μην ανυσηχεις Ομπι Ουαν.... Ο μαστερ Γιοντα τις ατμοσφαιρας θα ειναι ευγενικος μαζι σου!!!! Ελα παιδι μου κ το σαλιγκαρι σου θα ειναι ασφαλες!!! May the force be with you στο δρομο!!!! :mrgreen:

wastegate
11-01-09, 09:54
Χαιρε μεγα μαστερ Γιοντα.
Αρχοντα των ΜΕΚ,βασιλια της θερμοδυναμικης και παντοκρατορα της ατμοσφαιρικης βελτιωσης και γω με ατμοσφαιρα κυκλοφορω πλεον με 75 ολοκληρα μιτσουμπισενια αλογα...

tsaftsouf20V
11-01-09, 10:03
Χαιρε μεγα μαστερ Γιοντα.
Αρχοντα των ΜΕΚ,βασιλια της θερμοδυναμικης και παντοκρατορα της ατμοσφαιρικης βελτιωσης και γω με ατμοσφαιρα κυκλοφορω πλεον με 75 ολοκληρα μιτσουμπισενια αλογα...

Εφοσον Ομπι Ουαν βρηκες το μονοπατι τις λογικης κ καταλαβες οτι The dark force of tourbo δεν ειναι για σενα, γιατι δεν καβαλας τα 75 διαμαντενια αλογα που ειναι "η πιο σωστη λυση" κ να κατεβεις Βολο ωστε master & student να ξαναενωθουν κατω απο την μεγα δυναμη του συμπαντος που ειναι η Ατμοσφαιρα?? εεε? φανταστικε μου wastegate!!! :mrgreen:

wastegate
11-01-09, 10:11
Το ηθελα πολυ ρε φιλε αλλα εμεινα ξεκρεμαστος και για να κανω τοσο δρομο μονος μου ειναι πολυ χλωμο...
Το μονο καλο που εχει η ατμοσφαιρα ειναι η καταναλωση σε ολα τα αλλα ειναι...
The dark force of tourbo is always in my hurt master!!!

tsaftsouf20V
11-01-09, 10:35
You are hopples Oμπι Ουαν!!! Αυτο το καταραμενο σαλιγκαρι θα μου το πληρωσει ακριβα καποια στιγμη!!! τεσπα... τι να πω αν κ ουτε εγω νομιζω θα εκανα τετοιο ταξιδι μονος μου....

wastegate
11-01-09, 10:48
Ειναι ατιμο πραγμα η αισθηση που σου δινει Γιαννη..
And remember master
Turbo lag definition:A few seconds that the other is thinking that he is going to win...
Κανονιστε μετα την εξεταστικη των φοιτητων για Λαρισσα μην τραβιομαστε μεχρι εκει κατω!

tsaftsouf20V
11-01-09, 11:19
Ειναι ατιμο πραγμα η αισθηση που σου δινει Γιαννη..
And remember master
Turbo lag definition:A few seconds that the other is thinking that he is going to win...
Κανονιστε μετα την εξεταστικη των φοιτητων για Λαρισσα μην τραβιομαστε μεχρι εκει κατω!

Το ξερω γιατι εχω μπει κ σε IBIZA FR κ σε AUDI TT κ τα δυο πουσαρισμενα οποτε εχω γνωση... Εννοειτε οτι θα παιξει συναντηση στην Λαρισα.... Αφηνουμε εμεις κανεναν παραπονεμενο??? ΟΧΙ !!!!

MITSOS
11-01-09, 11:25
Το ξερω γιατι εχω μπει κ σε IBIZA FR κ σε AUDI TT κ τα δυο πουσαρισμενα οποτε εχω γνωση... Εννοειτε οτι θα παιξει συναντηση στην Λαρισα.... Αφηνουμε εμεις κανεναν παραπονεμενο??? ΟΧΙ !!!!

Δηλαδή Γιάννη συμφωνείς με το ρητό ''όταν η φτερωτή γυρίσει, τίποτα δε θα μασίσει?''

tsaftsouf20V
11-01-09, 11:28
Δηλαδή Γιάννη συμφωνείς με το ρητό ''όταν η φτερωτή γυρίσει, τίποτα δε θα μασίσει?''

Δεν συμφωνω αλλα ειναι αλλη αισθηση οντως! ΡΕ δεν αλλαξοπιστηζω εγω!!! (οχι ακομα τουλαχιστον... :mrgreen:)

Lynx
11-01-09, 11:29
Κρίμα ρε Βασίλη, ήθελα να ακούσω και από κοντά τα τόσα... κατορθώματά σου και που ακόμα δεν φοβάσαι να γράψεις ποιημαχία κόντρα στον Βαγγέλη και τον Μιχάλη!!!!!!:hehe

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
11-01-09, 11:30
ετσι ειναι και οι τρελεοι ατμοσφαιρακηδες παντα συμφωνουν με αυτο το ρητο... λοιπον τα λεμε απο κοντα σε μιση ωρα ξεκιναμε

wastegate
11-01-09, 11:33
Κρίμα ρε Βασίλη, ήθελα να ακούσω και από κοντά τα τόσα... κατορθώματά σου και που ακόμα δεν φοβάσαι να γράψεις ποιημαχία κόντρα στον Βαγγέλη και τον Μιχάλη!!!!!!:hehe

Ναι σιγα το ατομο που θα γνωρισεις ρε και τα κατορθωματα!!!!
Το θεμα ειναι να εχω το κορολα και να ειναι και ο 2579 κει περα... καποιος απο τους 2 μας θα παει τσαμπα βολτα με οδικη!!!

MITSOS
11-01-09, 11:37
Δεν συμφωνω αλλα ειναι αλλη αισθηση οντως! ΡΕ δεν αλλαξοπιστηζω εγω!!! (οχι ακομα τουλαχιστον... :mrgreen:)

ωραίο θέμα ανοίξαμε!Έτσι να έχουμε και κάτι να συζητήσουμε.
Κι εγώ χθες το βράδυ έκανα μια επανάληψη επί του θέματος GE (έβλεπα μια ταινία...).
Θα τα πούμε από κοντά.
Έλα να ανάβουν τα αίματα!!!

tsaftsouf20V
11-01-09, 12:12
Τι να αναβουν??? Εδω κοχλαζουν λεμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
11-01-09, 16:43
Μολις γυρισα απο Βολο μετα απο πολλους διαξιφισμους (ονοματα δεν λεμε) στον καφε τουλαχιστον γιατι στα τσιπουρα δεν εκατσα (αν και δεχτηκα απειλες απο πατεριτσα) και δεν ξερω τι ειπωθηκε στη συνεχεια...

MITSOS
11-01-09, 18:41
Μολις γυρισα απο Βολο μετα απο πολλους διαξιφισμους (ονοματα δεν λεμε) στον καφε τουλαχιστον γιατι στα τσιπουρα δεν εκατσα (αν και δεχτηκα απειλες απο πατεριτσα) και δεν ξερω τι ειπωθηκε στη συνεχεια...

Μη στεναχωριέσαι και στα τσίπουρα τα ίδια είχαμε.
Ιδού και μια φωτό των οχημάτων.

Έχουμε και λέμε από τα αριστερά προς τα δεξιά:
MITSOS
ltsantar
Χρήστος (παρέα με τον TSAFTSOUF)
ΤoyotaMania
ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (παρέα με τον Lynx)
Johnny 28
Πάντως ωραία πέρασε η ώρα. Τέτοια να γίνονται και όσο το δυνατον συχνότερα.

Lynx
11-01-09, 19:01
Αν και λίγοι, και εγώ σχεδόν πρωτάρης σε συνάντηση της Θεσσαλίας, η παρέα ήταν πολύ όμορφη. Είχε πλάκες, μικρούς διαξιφισμούς, μέχρι και πατερίτσες να κουνιούνται... με απειλές!!!!!
Γενικά, αν και δεν πήγα στα τσίπουρα, πέρασα πολύ ωραία.
Άντε, να'μαστε καλά, να ξανασυναντυθούμε και να είμαστε ακόμα περισσότεροι!!

tsaftsouf20V
11-01-09, 19:58
Ηθελα να ηξερα ποιος τολμησε να απειλησει την παρεα!!!! Να τον περιλαβω με την πατεριτσα να του πω εγω του αχρειου!!!!

Γιαννης20v
11-01-09, 20:05
κλαψ σνιφ μπουχουχουουουουου!!!σελω κ γωωωωωωωωω!!!!Ηθελα να ηξερα ποιος τολμησε να απειλησει την παρεα!!!! Να τον περιλαβω με την πατεριτσα να του πω εγω του αχρειου!!!!να πω?να πω???ξερω ξερω!!!!ξεκινα να βαρας το κεφαλι σου ρε ΑΧΡΕΙΕ!!!!:ANGEL:ANGEL:ANGELμας απειλεις κιολας!ΟΞΟ!!!!

toyota mania
11-01-09, 20:08
Βρε Μιτσο, εσυ πως θα πας την παιζεις δηλαδη.Μια με celica, μια με carina.Aποφασισε.

tsaftsouf20V
11-01-09, 20:12
Ρε μικρε εσυ μην τυχον κ αφησεις τιποτα σχολιαστο... ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΧΧΧΧΙΙΙΙ!!! Ξερολα αμεσως ξερεις κ αμεσως να πεις... Θα σε φτιαξω την τριτη εννοια σου.... κ το κεφαλι μου ειναι μια χαρα δεν θελει κοπανημα...

Γιαννης20v
11-01-09, 20:20
Ρε μικρε εσυ μην τυχον κ αφησεις τιποτα σχολιαστο... ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΧΧΧΧΙΙΙΙ!!! Ξερολα αμεσως ξερεις κ αμεσως να πεις... Θα σε φτιαξω την τριτη εννοια σου.... κ το κεφαλι μου ειναι μια χαρα δεν θελει κοπανημα...ΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙ βεβαια!εγω ειμαι καλο παιδι κ τα ξερω ολα!ειμαι λιγο μαρτιριαρης αλλα δε πειραζει!!πειραζει????ε παιδακια απο κει πανω?εσεις που με ξερετε?:ANGEL:ANGEL:ANGEL
οσο για το κεφαλι σου...ασχολιαστο!θα στα πω απο κοντα,κριμα ειναι!:twisted::twisted:

wastegate
11-01-09, 20:20
Γιαυτο ηθελες να ερθω ρε?Να με ποιασεις με την πατεριτσα?

johnny_28
11-01-09, 20:21
Πρωτη φορα πηγα σε συναντηση και τα περασα πολυ ομορφα.Πραγματι τετοια γεγονοτα να γινονται συχνοτερα.Τωρα φυσικα σασ περιμενουμε λαρισα.,με περισσοτερες συμετοχες.Ηρακληηηηηηηηη,γιατι δεν εβαλεσ το στοιχιμα ρε γ..........ο!!!!!!!!!!

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
11-01-09, 20:23
Πρωτη φορα πηγα σε συναντηση και τα περασα πολυ ομορφα.Πραγματι τετοια γεγονοτα να γινονται συχνοτερα.Τωρα φυσικα σασ περιμενουμε λαρισα.,με περισσοτερες συμετοχες.Ηρακληηηηηηηηη,γιατι δεν εβαλεσ το στοιχιμα ρε γ..........ο!!!!!!!!!!

Τελικα ποιος ειχε δικιο και ποιος ειχε αδικο??? Εννοειται την αλλη φορα Λαρισα Johny αλλα πρεπει να βρουμε κανα καλο μερος...

Γιαννης20v
11-01-09, 20:25
Βρε Μιτσο, εσυ πως θα πας την παιζεις δηλαδη.Μια με celica, μια με carina.Aποφασισε.επρεπε να πας με yaris Ηρακλη!!!!

Γιαυτο ηθελες να ερθω ρε?Να με ποιασεις με την πατεριτσα?ναι καλα μς επεισε...!!

Πρωτη φορα πηγα σε συναντηση και τα περασα πολυ ομορφα.Πραγματι τετοια γεγονοτα να γινονται συχνοτερα.Τωρα φυσικα σασ περιμενουμε λαρισα.,με περισσοτερες συμετοχες.Ηρακληηηηηηηηη,γιατι δεν εβαλεσ το στοιχιμα ρε γ..........ο!!!!!!!!!!στοιχηματα βλεπουν τα ματακια μου???για πε για πε!!!!

johnny_28
11-01-09, 20:32
http://P1010040http://P1010041http://P1010039

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
11-01-09, 20:35
Ακρα του ταφου σιωπη απο τον Johny

wastegate
11-01-09, 20:35
Γιαννης20v ηταν πολυ μακρυα ρε φιλε να παω μονος μου...
Τελευταια ευκαιρια μου ηταν ο Νικος αλλα δεν μπορεσε..

johnny_28
11-01-09, 20:36
Παναγιωτη εχασες το τι εγινε στα τσιπουρα αστα να πανε.Ηδη εχω σκεφτει για αρχη PLAZZA για καφε και μετα πλατεια αβερωφ, που εχει και την απλα πισω στα σχολεια.

Γιαννης20v
11-01-09, 20:37
Γιαννης20v ηταν πολυ μακρυα ρε φιλε να παω μονος μου...
Τελευταια ευκαιρια μου ηταν ο Νικος αλλα δεν μπορεσε..ναι ρε οκ!+γω θαθελα ναμουν εκει αλλα...η απαντηση ηταν για tsaftsouf οχι για σενα!

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
11-01-09, 20:38
Παναγιωτη εχασες το τι εγινε στα τσιπουρα αστα να πανε.Ηδη εχω σκεφτει για αρχη PLAZZA για καφε και μετα πλατεια αβερωφ, που εχει και την απλα πισω στα σχολεια.

Ασε φανταζομαι το χω ξαναδει το εργο αλλα χωρις tsaftsouf που πρεπει να δωσε ρεστα απλα...ασχετο το PLAZZA που ειναι κεντρο?

johnny_28
11-01-09, 20:38
Γιαννννννννηηηηηηηηη ρωτα τον Ηρακλη για το στοιχημα.Ακομα το φυσαει και δεν κρυωνει.χι χιχ χιι!!!!!!!!!

johnny_28
11-01-09, 20:39
Οχι βρε παναγιωτη στο Pantheon plazza που εχει και μεγαλη αλανααααα.

Γιαννης20v
11-01-09, 20:40
Γιαννννννννηηηηηηηηη ρωτα τον Ηρακλη για το στοιχημα.Ακομα το φυσαει και δεν κρυωνει.χι χιχ χιι!!!!!!!!!οοοοοοπ!Ηρακληηηηηηηηη!!!!τι εχουμε δω?λαβρακι?μιλα Γιαννη!!!

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
11-01-09, 20:41
Οχι βρε παναγιωτη στο Pantheon plazza που εχει και μεγαλη αλανααααα.
ααααααα οκ...
ποιος με ποιον ηταν το στοιχημα???

Lynx
11-01-09, 20:46
Εγώ ρουφιάνος δεν είμαι αλλά πέντε πράγματα που εχω να πώ, θα τα πώ!! Είχε διαφωνία ο Ηρακλής με τον Γιάννη σχετικά με τα τακάκια των φρένων που είχαν τα πρώτα Avensis που φόραγαν από Celica GT και δυπίστινα, με τα επόμενα που φόραγαν μονοπίστονα. Πιο συγκεκριμέαν η διαφωνία ήταν στο μέγεθός τους. Ο Γιάννης ήθελε μανιωδώς να βάλει στοίχημα, αλλά τελικά αποδείχθηκε ότι έχει άδικο. Στοίχημα για καλή του τύχη δεν μπήκε!!

johnny_28
11-01-09, 20:47
εκεινη την ωρα Παναγιωτη στον καφε,αν θυμαμαι καλα που λεγαμε για τα δισκοφρενα,ασ μας πει καλυτερα ο ηρακλης η ο συνονοματος ο tsaftsouf.

Γιαννης20v
11-01-09, 20:52
Εγώ ρουφιάνος δεν είμαι αλλά πέντε πράγματα που εχω να πώ, θα τα πώ!! Είχε διαφωνία ο Ηρακλής με τον Γιάννη σχετικά με τα τακάκια των φρένων που είχαν τα πρώτα Avensis που φόραγαν από Celica GT και δυπίστινα, με τα επόμενα που φόραγαν μονοπίστονα. Πιο συγκεκριμέαν η διαφωνία ήταν στο μέγεθός τους. Ο Γιάννης ήθελε μανιωδώς να βάλει στοίχημα, αλλά τελικά αποδείχθηκε ότι έχει άδικο. Στοίχημα για καλή του τύχη δεν μπήκε!!ωπ!ωραιοςςςςςςςςςςςςς!!!!οχι ρε Ηρακλαρα αυτα δε τα χανουν επρεπε να του το βαλεις το στοιχημα να τσουξει λιγο ο ξεροκεφαλος ξερολας!

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
11-01-09, 20:52
Εγώ ρουφιάνος δεν είμαι αλλά πέντε πράγματα που εχω να πώ, θα τα πώ!! Είχε διαφωνία ο Ηρακλής με τον Γιάννη σχετικά με τα τακάκια των φρένων που είχαν τα πρώτα Avensis που φόραγαν από Celica GT και δυπίστινα, με τα επόμενα που φόραγαν μονοπίστονα. Πιο συγκεκριμέαν η διαφωνία ήταν στο μέγεθός τους. Ο Γιάννης ήθελε μανιωδώς να βάλει στοίχημα, αλλά τελικά αποδείχθηκε ότι έχει άδικο. Στοίχημα για καλή του τύχη δεν μπήκε!!

αααα ναι εχει δικιο ο lynx δεν προσεχα γιατι ημουν αφηρημενος μιλουσα με τον Μητσο για τα 4AGE

wastegate
11-01-09, 20:56
Ρε σεις αν ημουν και γω κατω ξυλο θα επεφτε χαχαχαχα

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
11-01-09, 20:57
Και το αλλο στοιχημα ηταν αν θυμαμαι καλα με τον Χρηστο και τον tsaftsouf, αυτη τη φορα για τα σπιραλ των levin, αλλα μαλλον ουτε αυτο το στοιχημα πρεπει να μπηκε

Lynx
11-01-09, 21:02
Πέρα από την πλάκα όμως, μπορεί εδώ ο Γιάννης να έκανε λάθος, και τον τιμάει το ότι μόνος του κατάλαβε το λάθος του, όμως έχει πάρα πολύ καλή άποψη γύρω από αυτό που λέμε Βελτίωση και έχει πολλές γνώσεις. Εγώ χάρηκα πάρα πολύ που παρακολούθησα να συζητούν για Βελτίωση, ο Ηρακλής, ο Χρήστος, ο Γιάννης και ο Λεωνίδας γιατί έχουν πολλέ γνώσεις γύρω από το αντικείμενο.

wastegate
11-01-09, 21:05
Καποιοι απο αυτος ονοματα δεν λεμε εχουν ανατιναξει κανα 2 μοτερ παραπανω!
Οπως και γω αλλωστε..
Αν δεν σπασεις δεν θα μαθεις!

Lynx
11-01-09, 21:07
Και το αλλο στοιχημα ηταν αν θυμαμαι καλα με τον Χρηστο και τον tsaftsouf, αυτη τη φορα για τα σπιραλ των levin, αλλα μαλλον ουτε αυτο το στοιχημα πρεπει να μπηκε

Δίκιο έχεις Παναγιώτη, ήταν και αυτό!! Αν και χωρίς να ξέρω, νομίζω πως σε αυτό πρέπει να έχει δίκιο ο Γιάννης. Και νομίζω πως ούτε αυτό το στοίχημα μπήκε.

tsaftsouf20V
11-01-09, 21:09
Καποιοι απο αυτος ονοματα δεν λεμε εχουν ανατιναξει κανα 2 μοτερ παραπανω!
Οπως και γω αλλωστε..
Αν δεν σπασεις δεν θα μαθεις!

Γκουχ γκουχ.... τι εννοει αραγε ο ποιητης!!!!!

wastegate
11-01-09, 21:09
Ναι γιατι ο ποιητης παει πισω... χαχαχα

johnny_28
11-01-09, 21:14
Ολα καλα ολα ανθηρα,με τον ωραιο καφε με τους διαφορους διαξιφισμους,και τα ωραια τσιπουρα με τους καλους μεζεδες.Παιδες καλο βραδυ σε ολους.

Γιαννης20v
11-01-09, 21:15
Γκουχ γκουχ.... τι εννοει αραγε ο ποιητης!!!!!ονοματα δε λεμε υπολυψεις δε θιγουμε!ο νοον νοητο!!!

4ages1
11-01-09, 21:18
μαλιά! δεν είχε τσίπουρα... 8 άτομα 51 ευρώ λογαριασμό και τα μισά κερασμένα....
ηρακλή:
geeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

toyota mania
11-01-09, 22:42
Αν δεν σπασεις δεν θα μαθεις!Ρε, τι στε σεις ρε.Μονοτερμα το πειρατε.Ολη μερα στο pc καθεστε.
Βασιλακι μου.Δεν σπασαν τα μοτερ για να μαθουν.Τα ge σπανε μονα τους:blowup:blowup.Χειροτερα και απο τουρπατα λεμε:hehe:hehe.Ολο για επισκευες λεγανε οι 20βαλβιδοι, που τις περνουσαν εντεχνως για βελτιωσεις.

4ages1
11-01-09, 22:49
και ξεγκαβλώστρες...

tsaftsouf20V
11-01-09, 22:57
Ηρακλη μου φενεται οτι οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια!!! Βαλε geeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!! ggggeeeeeeee λεμε...!!!!

MITSOS
11-01-09, 23:17
Βρε Μιτσο, εσυ πως θα πας την παιζεις δηλαδη.Μια με celica, μια με carina.Aποφασισε.

Με ότι πάει καλύτερα.
Χθες με FE, σήμερα με GE, αύριο ποιος ξέρει...

MITSOS
11-01-09, 23:21
Ηρακλη μου φενεται οτι οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια!!! Βαλε geeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!! ggggeeeeeeee λεμε...!!!!

ή για να διαφωνήσω με το Γιάννη, ο Ηρακλής μπορεί να κάνει και ανταλλαγή με αυτό:

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/147706

Έλα να ακούω σχόλια...

MITSOS
11-01-09, 23:22
λέτε να δει διαφορά?
αλλά παλι θα μου πεις ασημί AVENSIS το ένα, ασημί AVENSIS και το άλλο.
Λέτε να κάνει τίποτα η τρύπα στο καπό?

tsaftsouf20V
11-01-09, 23:30
Κωλοτουμπες θα κανει μαλλον μιας κ το λιγουρευεται πολυ καιρο αυτο το συνολο!!!!!!

MITSOS
11-01-09, 23:36
Κωλοτουμπες θα κανει μαλλον μιας κ το λιγουρευεται πολυ καιρο αυτο το συνολο!!!!!!

και στην ανάγκη, αν τα βρει σκούρα με αυτό το μοτέρ,no problem.
Η τρύπα για κρύο αέρα είναι έτοιμη και το μόνο που λείπει θα είναι ένας
GGGGGGGGGGGGGGGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!! !!!!!!!!

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
11-01-09, 23:36
Μονο που δεν ξερουμε αν θα παταει κατω, πολυ δυναμη αυτα τα GTE...

nikcarina
11-01-09, 23:37
Μητσο μην τον κανεις τετοια τωρα αρκετα ηρεμησε απο την προηγουμενη συναντηση στη Λαρισα που ειδε την Ε12 με το 3S-GTE...

MITSOS
11-01-09, 23:38
Στο κάτω κάτω, αν δεν έχεις και τίποτα κουζινέτα να αλλάξεις με τι θα περνούν οι κρύες νύχτες του χειμώνα βρε αδερφέ?

MITSOS
11-01-09, 23:44
ΈΕΕΕΕΕΕΕλλλλλαααααααα τώρα που γυρίζει...
Βρέθηκε και η ξεκ@βλ()στρ@ του Jordan, σε συνδυασμό με τις οδηγίες του Γιάννη.
Λοιπόν έχουμε και λέμε:

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/149340

και πισωκούνα και σιναχομένο....
Ε εντάξει, για το σαλιγκάρι δεν παίρνω και όρκο μιας και το καπό είναι κλειστό αλλά δε νομίζω να έβγαινε το 2,2 μαμά με 170 άλογα.
Θα ήθελα να ακούσω την άποψη του Ηρακλή γι 'αυτό το αριστούργημα της ευρωπαϊκής μηχανολογίας.

diafanh-psyxh
12-01-09, 00:09
αφού το γράφει
Περιγραφή

Μοτερ 2.2 ιντξεξιον,Bosch ηλεκτρικα,3αρα τουρμπινα,ιντερκουλερ,πιστονια,16αρες ζαντες κτλ

MITSOS
12-01-09, 00:16
αφού το γράφει
Περιγραφή

Μοτερ 2.2 ιντξεξιον,Bosch ηλεκτρικα,3αρα τουρμπινα,ιντερκουλερ,πιστονια,16αρες ζαντες κτλ

καμιά φορά το παίζουν και παπάδες (έχουν μούσια)

toyota mania
12-01-09, 00:33
Ρε geeeeeeeee. που θα βαλω ge.Aμα υπαρχει ομως το t, ειναι αλλιως, αλλα θα δουμε στο μελλον.
Βρε Μιτσο, την μετατροπη δεν μπορω να την κανω εγω, πρεπει να παρω το ιδιο ετοιμο.Να ηταν full caldina κατι γινοταν.
Τελος, οποιος αναφερει για αμερικανογερμανικο αμαξι, να του καουν τα μπουζοκαλωδια.

Χρηστος
12-01-09, 00:55
καλα ρε αθεοφοβοι γεμισατε κιολας τεσσερις σελιδες σε δυο ωρες?τι να πω ρε εκτος οτι περασαμε γ@μ@τ@ χαρηκα που ηρθανε και καινουργια ατομα στην κλασικη παρεα των τεσσαρων και πιστευω να γινουν μονιμοι και αυτοι αλεξης,γιαννης ο λεωνιδας ηταν και την προηγουμενη φορα αλλωστε..ειχε πολυ συζητηση και πολυ φαι λιγο τσιπουρο και φυσικα το κουτσαβλο ο τσαφτσουφ να κλεβει παλι την παρασταση με τις απειλες του ραιμενταλ(πατεριτσα) και γενικα ενας χαμος........συντομα νεα συναντηση στην λαρισσα

υ.γ.:ηρακλη βαλε ενα geeeeeeeeeeeee.......λεμεεεεεεεεεε......να χαρεις και εσυ....αντε γειααααααααααα

Χρηστος
12-01-09, 01:17
οσο αφορα το διχαλο ρε γιαννη αυτο δεν ειναι το μαμα λεβιν διχαλο μαυρου?εγω εβγαλα το προστατευτικο καλυμα και δεν ειχε σπιραλ,απλα ειχε τις δυο μπιλιες(σπιραλ)στο πανω μερος αυτες που βλεπεις στη φωτο και το εφτιαξα για carina

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
12-01-09, 10:34
Αναβεις φωτιες Χρηστο... και μετα μην αναρωτιεσαι γιατι γεμισαμε 4 σελιδες χαχαχαχαχα... Anyway παντως να ξερετε μεσα στο Φεβρουαριο μπορει και νωριτερα, θεου θελοντος καιρου επιτρεποντος, συναντηση στη Λαρισα... Αναλαμβανω εγω με Johny 28 τα περαιτερω...

tsaftsouf20V
12-01-09, 17:20
οσο αφορα το διχαλο ρε γιαννη αυτο δεν ειναι το μαμα λεβιν διχαλο μαυρου?εγω εβγαλα το προστατευτικο καλυμα και δεν ειχε σπιραλ,απλα ειχε τις δυο μπιλιες(σπιραλ)στο πανω μερος αυτες που βλεπεις στη φωτο και το εφτιαξα για carina

Χρηστο αν προσεξεις πριν τον καινουργιο σωληνα που εβαλες εχει παλι 2 κοματια προσθετα με κοληση. Εκει ειχε τα σπιραλ που τωρα λοιπουν. Ρε την πατεριτσα μου μεσα μαμω.... Ποιος εκλεψε τα 2 σπιραλ του Χρηστου???

Χρηστος
12-01-09, 17:34
εκει που λες δεν υπαρχει σπιραλ αφου το ελυσα σου λεω βρε.......το εχασες και αυτο το στοιχημα χα,χα

MITSOS
12-01-09, 19:13
εκει που λες δεν υπαρχει σπιραλ αφου το ελυσα σου λεω βρε.......το εχασες και αυτο το στοιχημα χα,χα

καλά αφήστε τώρα τα σπιράλ.
το θέμα είναι τι γίνεται με τα γραφούμενα και τα άγραφα...
με πιάσατε?

johnny_28
12-01-09, 20:53
Λοιπον φιλε μου ΗΡΑΚΛΗ εαν δεν παρεις gggggggggggggggeeeeeeeeeeeeeeeee δεν κανεις τιποταααααααααα!!!!!!!Παναγιωτη σκεψου ημερομηνια και τα λεμε,εδω θα ειμαι...

tsaftsouf20V
12-01-09, 23:55
εκει που λες δεν υπαρχει σπιραλ αφου το ελυσα σου λεω βρε.......το εχασες και αυτο το στοιχημα χα,χα

Εσυ οταν το ελυσες μπορει να μην ειχε αλλα ποιος σου λεει οτι δεν ειχε κ ποτε??? κ γιατι να εχει εκει ραφες?? ειναι λιγο ασχετες μιας κ θα μπορουσαν ανετα να ειναι μονοκοματες οι σωληνες απο το χταποδι μεχρι το 2 σε 1... καταλαβες τωρα? κ ασε τα στοιχηματα....

MITSOS
13-01-09, 21:24
Ρε geeeeeeeee. που θα βαλω ge.Aμα υπαρχει ομως το t, ειναι αλλιως, αλλα θα δουμε στο μελλον.
Βρε Μιτσο, την μετατροπη δεν μπορω να την κανω εγω, πρεπει να παρω το ιδιο ετοιμο.Να ηταν full caldina κατι γινοταν.
Τελος, οποιος αναφερει για αμερικανογερμανικο αμαξι, να του καουν τα μπουζοκαλωδια.

αν με το αμερικανο... στο αμερικανογερμανικό εννοείς κάτι μπλε hatchback ε τότε πάει... χάλασε ο κόσμος.
εγώ τα αμερικάνικα ξέρω ότι φτάνουν μέχρι 100 κιλά ροπή, όχι μέχρι 100 άλογα (περίπου).

Χρηστος
13-01-09, 23:24
αν με το αμερικανο... στο αμερικανογερμανικό εννοείς κάτι μπλε hatchback ε τότε πάει... χάλασε ο κόσμος.
εγώ τα αμερικάνικα ξέρω ότι φτάνουν μέχρι 100 κιλά ροπή, όχι μέχρι 100 άλογα (περίπου).

109 για την ακριβεια και με ενα φιλτρο ΚΝ εφτασε τα 113

toyota mania
14-01-09, 09:51
109 για την ακριβεια και με ενα φιλτρο ΚΝ εφτασε τα 113Opel astra μοτερ δεν φοραει.

tsaftsouf20V
14-01-09, 11:32
Ρε σεις ποτε προλαβατε κ τα μαθατε... Α ρε Χρηστο κουτσομπολη... κ για να τα λεμε σωστα πια εργοστασιακα εβγαλε αρχικα 108.3hp με 14.4kg ροπη κ μολις αλλαξα το μαμα φιλτρο με ενα KN panel μου εβγαλε 112.4hp k 14.4kg ροπη. Πιστευω πολυ καλο αποτελεσμα απο ενα φιλτρο μονο... Θα βαλω την δυναμομετρηση μολις την παρω στα χερια μου γιατι απο λαθος εκτυπωση μου εδωσαν αλλη...

Γιαννης20v
14-01-09, 11:41
Ρε σεις ποτε προλαβατε κ τα μαθατε... Α ρε Χρηστο κουτσομπολη... κ για να τα λεμε σωστα πια εργοστασιακα εβγαλε αρχικα 108.3hp με 14.4kg ροπη κ μολις αλλαξα το μαμα φιλτρο με ενα KN panel μου εβγαλε 112.4hp k 14.4kg ροπη. Πιστευω πολυ καλο αποτελεσμα απο ενα φιλτρο μονο... Θα βαλω την δυναμομετρηση μολις την παρω στα χερια μου γιατι απο λαθος εκτυπωση μου εδωσαν αλλη...ωωωωωωωωωωωωωπ!!εχουμε θεμα εδω κ δε πηρα χαμπαρι???:roll:γιατι τα μαθαινω τελευταιος εγω αδερφουλη?ε???:twisted::shoothimκαλα ρε το πραμμα πηρε 4,1 ολοκληρα ψωραλογα μενα φιλτρο:question:questionαυτα ειναι!εντυπωσιαστηκα!:beg:begα!ακυρο!τωρα το προσεξα οτι πηρες λαθος εκτυπωση αρα ταλογα δεν ειναι δικα σου!!!ουφ!λεω κ γω...χεχεχεχε!!!!

TAKISCOR
14-01-09, 11:44
ειστε καλα ,αν ειναι να βαλουμε ενα φιλτρο ελευθερας και μια εξατμιση και να εχουμε ακμια 10αρια αλογα...:)

MITSOS
14-01-09, 12:46
ωωωωωωωωωωωωωπ!!εχουμε θεμα εδω κ δε πηρα χαμπαρι???:roll:γιατι τα μαθαινω τελευταιος εγω αδερφουλη?ε???:twisted::shoothimκαλα ρε το πραμμα πηρε 4,1 ολοκληρα ψωραλογα μενα φιλτρο:question:questionαυτα ειναι!εντυπωσιαστηκα!:beg:begα!ακυρο!τωρα το προσεξα οτι πηρες λαθος εκτυπωση αρα ταλογα δεν ειναι δικα σου!!!ουφ!λεω κ γω...χεχεχεχε!!!!

Πάντως ας μην το ζορίζουμε το θέμα γιατί τον έχω ικανό τον αδερφούλη σου να πετάξει πάνω κανένα μοτέρ calibra turbo (κοινώς το μοτέρ του astra opc σε πιο παλιό revision) και τότε...
ποιος είδε τον καύτη και δεν τον φοβήθηκε!

tsaftsouf20V
14-01-09, 12:56
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twis ted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:: twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twist ed::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::t wisted::twisted::twisted::twisted:
:shoothim::shoothim::shoothim::shoothim::shoothim: :shoothim::shoothim::shoothim::shoothim::shoothim: :shoothim::shoothim::shoothim::shoothim::shoothim: :shoothim::shoothim::shoothim::shoothim::shoothim: :shoothim::shoothim:

tsaftsouf20V
14-01-09, 13:04
ειστε καλα ,αν ειναι να βαλουμε ενα φιλτρο ελευθερας και μια εξατμιση και να εχουμε ακμια 10αρια αλογα...:)

Πάντως ας μην το ζορίζουμε το θέμα γιατί τον έχω ικανό τον αδερφούλη σου να πετάξει πάνω κανένα μοτέρ calibra turbo (κοινώς το μοτέρ του astra opc σε πιο παλιό revision) και τότε...
ποιος είδε τον καύτη και δεν τον φοβήθηκε!

Moua καφτης????? Μα γιατι το λετε αυτο??? Calibra turbo??? χμμμμ!!! Παντως οντως ετσι εγινε κ βασικα πιαστηκα κ πολυ μ@λ@κ@ς με το αποτελεσμα. Μεχρι το βραδυ θα εχω ποσταρει την δυναμομετρηση οποτε θα το δειτε ολοι. Δυσπιστοι κ μη.... κ επεται συνεχεια απο βδομαδα....

MITSOS
14-01-09, 13:06
Ρε σεις ποτε προλαβατε κ τα μαθατε... Α ρε Χρηστο κουτσομπολη... κ για να τα λεμε σωστα πια εργοστασιακα εβγαλε αρχικα 108.3hp με 14.4kg ροπη κ μολις αλλαξα το μαμα φιλτρο με ενα KN panel μου εβγαλε 112.4hp k 14.4kg ροπη. Πιστευω πολυ καλο αποτελεσμα απο ενα φιλτρο μονο... Θα βαλω την δυναμομετρηση μολις την παρω στα χερια μου γιατι απο λαθος εκτυπωση μου εδωσαν αλλη...

τώρα που λέμε για τα άλογα, γιατί δεν κάνουμε κανένα ανοιγματάκι με την carina? 1600 και 112.4 το ''αμερικανάκι'', γύρω στα 105 ψοφάλογα η carina.
έτσι από περιέργεια να δούμε τι ψάρια πιάνει ο 15χρονος τενεκές?

tsaftsouf20V
14-01-09, 13:10
τώρα που λέμε για τα άλογα, γιατί δεν κάνουμε κανένα ανοιγματάκι με την carina? 1600 και 112.4 το ''αμερικανάκι'', γύρω στα 105 ψοφάλογα η carina.
έτσι από περιέργεια να δούμε τι ψάρια πιάνει ο 15χρονος τενεκές?

Θα πιασει μεγαλη ψαρια γιατι οπως ολοι ξερουμε ο αμερικανος εχει ψοφια αλογα!!! Θα με κερασεις τρελο τσαγακι χειμωνιατικα!!!! :mrgreen:

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
14-01-09, 13:11
Εχουμε πολυ βαρβατο Θεμα εδω χεχεχεχε

tsaftsouf20V
14-01-09, 13:12
Aρχησαν τα οργανα!!!! Α ρε Χρηστο φωτιες που μου αναψες παναθεμα σε!!! :shoothim

MITSOS
14-01-09, 13:58
Aρχησαν τα οργανα!!!! Α ρε Χρηστο φωτιες που μου αναψες παναθεμα σε!!! :shoothim

έλα ρε συ τώρα. σιγά τον πολυέλαιο.
Ούτως ή άλλως μια παρέα είμαστε. Αν δεν κάνουμε κανένα άνοιγμα μεταξύ μας, για να έχουμε και αντικείμενο συζήτησης, τότε με ποιον θα κάνουμε?

Fanis
14-01-09, 14:10
ηρεμα με τα ανοιγματα παλι !!!!!!!:mad:

MITSOS
14-01-09, 14:14
ηρεμα με τα ανοιγματα παλι !!!!!!!:mad:

no problem.
ούτως ή άλλως κανένας δε φοράει GE, οπότε ένα είναι σίγουρο, ότι και τα ανοιγματάκια μας θα κάνουμε και σπίτι θα γυρίσουμε....

tsaftsouf20V
14-01-09, 15:29
ηρεμα με τα ανοιγματα παλι !!!!!!!:mad:

Ετσι ετσι κ. admin επαναφερτε τους εις την ταξην διοτι εχουν παρεκτραπει!!! Ακου κοντρες κ ανοιγματα... Μα αν ειναι δυναμον....!!! (σιγα μην ειναι κ μιζα)

MITSOS
14-01-09, 15:45
Ετσι ετσι κ. admin επαναφερτε τους εις την ταξην διοτι εχουν παρεκτραπει!!! Ακου κοντρες κ ανοιγματα... Μα αν ειναι δυναμον....!!! (σιγα μην ειναι κ μιζα)

ναι όμως όλα τα παραπάνω έχουν και την εκπαιδευτική τους πλευρά.
μαθαίνουμε ότι τα ανοίγματα γίνονται και χωρίς GE

tsaftsouf20V
14-01-09, 16:04
Οριστε κ η δυναμομετρηση. Τα σχολια δικα σας...

Χρηστος
14-01-09, 21:09
Οριστε κ η δυναμομετρηση. Τα σχολια δικα σας...


θυμιζει μαυροκαπακου δυναμομετρηση θα ελεγα!!!!χι,χι......

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
14-01-09, 21:19
Γιαννη μια ψιλη πρεπει να πεσει με το carina του Μητσου πιστευω... (δεν το περιμενα απο τον αμερικανο-κορεατη)

MITSOS
14-01-09, 22:04
Οριστε κ η δυναμομετρηση. Τα σχολια δικα σας...

η απορίες και τα σχόλια διατυπώνονται στην πράξη...

toyota mania
14-01-09, 22:07
Οριστε κ η δυναμομετρηση. Τα σχολια δικα σας...Βρε μ@λ@κ@.Με εντυπωσιασε το Αμερικανακι.4 αλογα και μισο κιλο ροπη με ενα φιλτρο.Μπραβο.Εγω πιστευω οτι τον εχεις τον Μητσο:fierydevil.
Προτεινω τις φιλικες προσπερασεις:lol::lol:, να τις κωδικοποιησουμε.:crazylol

Γιαννης20v
14-01-09, 22:26
μα καλα ουτε για δουλεια δε μπορουμε να παμε δλδ??8 ωρες ελειψα κ προλαβατε κ κανονισατε αμερικανοιαπωνικη κοντρα???μωρε μπραβο!!!!Μητσο κανε πρωτα με τον αδερφο μου δοκιμη στο καρινα σου κ μετα θαρθω εγω να δοκιμασεις το ge σου!!!χεχε!!!!παντως παιδες μας αφησε μ@λ@κες το αμερικανακι ε?4,1 αλογα κ 0,4 ροπη πανω μενα φιλτρο?κ εχει κ συνεχεια...:fierydevil:fierydevil:fierydevil
υ.γ:χλωμο το βλεπω το καλιμπρα παντως γιατι εχουμε καραμπινες κ μπειμπιλινα τωρα!ειναι πολλα τα εξοδα παιδιααααα!!!!!

tsaftsouf20V
14-01-09, 22:44
μα καλα ουτε για δουλεια δε μπορουμε να παμε δλδ??8 ωρες ελειψα κ προλαβατε κ κανονισατε αμερικανοιαπωνικη κοντρα???μωρε μπραβο!!!!Μητσο κανε πρωτα με τον αδερφο μου δοκιμη στο καρινα σου κ μετα θαρθω εγω να δοκιμασεις το ge σου!!!χεχε!!!!παντως παιδες μας αφησε μ@λ@κες το αμερικανακι ε?4,1 αλογα κ 0,4 ροπη πανω μενα φιλτρο?κ εχει κ συνεχεια...:fierydevil:fierydevil:fierydevil
υ.γ:χλωμο το βλεπω το καλιμπρα παντως γιατι εχουμε καραμπινες κ μπειμπιλινα τωρα!ειναι πολλα τα εξοδα παιδιααααα!!!!!

Μην ξεχνας ομως οτι στην 1η αμερικανοιαπωνικη κοντρα που εγινε ποτε τα αμερικανακια τον ειπιανε ασυστολα!!!! Η ιστορια εχει εναν περιεργο τροπο πολλες φορες να επαναλαμβανεται!!!

Γιαννης20v
14-01-09, 22:51
Μην ξεχνας ομως οτι στην 1η αμερικανοιαπωνικη κοντρα που εγινε ποτε τα αμερικανακια τον ειπιανε ασυστολα!!!! Η ιστορια εχει εναν περιεργο τροπο πολλες φορες να επαναλαμβανεται!!!χαχαχαχα!κ αν εσυ διαψευσεις την ιστορια???θα γραφει κ τονομα σου μετα!!!:crazylol

tsaftsouf20V
14-01-09, 22:56
Εγω φοβαμαι ενα πραμα... Οτι θα πιω κανα τσαγακι τοσο ζεστο που θα το φυσαω για να κρυωσει μες το κατα χειμωνο!!!

Γιαννης20v
14-01-09, 23:20
ειστε καλα ,αν ειναι να βαλουμε ενα φιλτρο ελευθερας και μια εξατμιση και να εχουμε ακμια 10αρια αλογα...:)λες ε?????

Οριστε κ η δυναμομετρηση. Τα σχολια δικα σας...μηπως μετα απο αυτο πρεπει να βαλεις φιλτρο?υπομονη θα παρει κιαλλα!:fierydevil:fierydevil:fierydevil:fierydevi l

tsaftsouf20V
14-01-09, 23:26
Εγω παντως δεν ηθελα να πω τιποτα πριν εχω κ την δυναμομετρηση στα χερια μου αλλα με προλαβε ο Χρησταρας... Α ρε χρηστο...!

tsaftsouf20V
14-01-09, 23:27
λες ε?????

μηπως μετα απο αυτο πρεπει να βαλεις φιλτρο?υπομονη θα παρει κιαλλα!:fierydevil:fierydevil:fierydevil:fierydevi l

Μαρτυριαρη.... :shoothim

toyota mania
14-01-09, 23:30
Γιαννη.Εν θερμω ηταν η αλλαγη.Δηλαδη ατακα και επι τοπου πανω στο δυναμομετρο.Εαν ναι, τοτε αξιζουν 2 φορες μπραβο στο μοτερ σου, γιατι σιγουρα θα ειχες καλυτερα αποτελεσματα, εαν εκανες reset τον εγκεφαλο και εκανες και μερικα χιλιομετρα ωστε να διαβασει.

Γιαννης20v
14-01-09, 23:34
Γιαννη.Εν θερμω ηταν η αλλαγη.Δηλαδη ατακα και επι τοπου πανω στο δυναμομετρο.Εαν ναι, τοτε αξιζουν 2 φορες μπραβο στο μοτερ σου, γιατι σιγουρα θα ειχες καλυτερα αποτελεσματα, εαν εκανες reset τον εγκεφαλο και εκανες και μερικα χιλιομετρα ωστε να διαβασει.σωστος!!!!!ηθελα να το πω κ γω!

tsaftsouf20V
14-01-09, 23:35
Γιαννη.Εν θερμω ηταν η αλλαγη.Δηλαδη ατακα και επι τοπου πανω στο δυναμομετρο.Εαν ναι, τοτε αξιζουν 2 φορες μπραβο στο μοτερ σου, γιατι σιγουρα θα ειχες καλυτερα αποτελεσματα, εαν εκανες reset τον εγκεφαλο και εκανες και μερικα χιλιομετρα ωστε να διαβασει.

Eννοειτε επιτοπου... Σιγα μην λυναμε το αμαξι να κανω βολτες κ το ξαναδεναμε μετα...! Εισαι τρελος?? Ασε που περιμενε κ ενα πραγματικο ΑΜΑΞΙ πισω απο μενα να μετρηθει... Ενα Focus ST που στην προηγουμενη μετρηση ειχε δειξει 267hp...

tsaftsouf20V
14-01-09, 23:36
Bασικα μεσα στην αλλη βδομαδα θα παιξει αλλη μια αλλα δεν ξερω ποτε... Ψηνεσαι να ερθεις???

Χρηστος
15-01-09, 00:13
ante hρακλη βαλε το χταποδοδιχαλο και ελα!!!!προχθες στο τσιπουραδικο που λεγαμε για ξεκ@βλ()στρ@ και drift βρηκα ενα που πωλειται ετοιμοπολεμο για τον ιορδανη με 20vhttp://cgi.ebay.com/ebaymotors/Toyota-Corolla-GTS-1986-Toyota-Corolla-GTS-4AGE-20V-BLACKTOP-AE86_W0QQcmdZViewItemQQ_trkparmsZ72Q3a543Q7c66Q3a2 Q7c65Q3a12Q7c39Q3a1Q7c240Q3a1318Q7c301Q3a1Q7c293Q3 a1Q7c294Q3a50QQ_trksidZp3286Q2ec0Q2em14QQhashZitem 130280475140QQitemZ130280475140QQptZUSQ5fCarsQ5fTr ucks

MITSOS
15-01-09, 00:33
μα καλα ουτε για δουλεια δε μπορουμε να παμε δλδ??8 ωρες ελειψα κ προλαβατε κ κανονισατε αμερικανοιαπωνικη κοντρα???μωρε μπραβο!!!!Μητσο κανε πρωτα με τον αδερφο μου δοκιμη στο καρινα σου κ μετα θαρθω εγω να δοκιμασεις το ge σου!!!χεχε!!!!παντως παιδες μας αφησε μ@λ@κες το αμερικανακι ε?4,1 αλογα κ 0,4 ροπη πανω μενα φιλτρο?κ εχει κ συνεχεια...:fierydevil:fierydevil:fierydevil
υ.γ:χλωμο το βλεπω το καλιμπρα παντως γιατι εχουμε καραμπινες κ μπειμπιλινα τωρα!ειναι πολλα τα εξοδα παιδιααααα!!!!!

ένα θα πω και μετά θα σιωπίσω.
Ο περιφερειακός είναι ανοιχτός και τα σκυλιά δεμένα.
Όσοι πιστοί προσέλθετε.

MITSOS
15-01-09, 00:38
Eννοειτε επιτοπου... Σιγα μην λυναμε το αμαξι να κανω βολτες κ το ξαναδεναμε μετα...! Εισαι τρελος?? Ασε που περιμενε κ ενα πραγματικο ΑΜΑΞΙ πισω απο μενα να μετρηθει... Ενα Focus ST που στην προηγουμενη μετρηση ειχε δειξει 267hp...

Το FOCUS μήπως ήταν ένα πορτοκαλί πεντάπορτο με αλλαγμένο intercooler?
Που το έχει ένας πρών κάτοχος corolla t-sport το οποίο έσπασε 2-3 φορές?
Ξέρετε έτσι...τυχαία...προσπαθώ να μαντέψω.

tsaftsouf20V
15-01-09, 08:20
Το FOCUS μήπως ήταν ένα πορτοκαλί πεντάπορτο με αλλαγμένο intercooler?
Που το έχει ένας πρών κάτοχος corolla t-sport το οποίο έσπασε 2-3 φορές?
Ξέρετε έτσι...τυχαία...προσπαθώ να μαντέψω.

Αυτο ηταν αλλα δεν ξερω αν ο ιδιοκτητης ηταν ο ιδιος με αυτον που λες....

MITSOS
15-01-09, 14:02
Αυτο ηταν αλλα δεν ξερω αν ο ιδιοκτητης ηταν ο ιδιος με αυτον που λες....

αυτός είναι συνάδελφός σου. αν τον έβλεπες με την corolla αλλά και τώρα με το focus...μιλάμε πάει κομμάτια. καύτης Νο 2.
πιθανώς και να προσπαθεί να κλέψει την πρωτιά από καποιον άλλο (ονόματα δε λέμε...)

toyota mania
15-01-09, 14:48
ante hρακλη βαλε το χταποδοδιχαλο και ελα!!!!προχθες στο τσιπουραδικο που λεγαμε για ξεκ@βλ()στρ@ και drift βρηκα ενα που πωλειται ετοιμοπολεμο για τον ιορδανη με 20vΧρησταρα, θα αρχιζω να σκαλιζω την Yaroykla τωρα.Να ανοιξει λιγο το μοτερ και να αλλαξω λαδια και θα του κανουμε ενα dyno.Me 95 αλογακια θα ειμαι ευχαριστημενος.
Τωρα οσον αφορα τον Ιορδανη, καποιο Αμερικανακι θελει να τον κανει Γερμανο.Βρε ουστ.
Τελος Γιαννη, πες μας μονο οτι το μετρησες και με 95αρα να μας στειλεις.

tsaftsouf20V
15-01-09, 15:46
Χρησταρα, θα αρχιζω να σκαλιζω την Yaroykla τωρα.Να ανοιξει λιγο το μοτερ και να αλλαξω λαδια και θα του κανουμε ενα dyno.Me 95 αλογακια θα ειμαι ευχαριστημενος.
Τωρα οσον αφορα τον Ιορδανη, καποιο Αμερικανακι θελει να τον κανει Γερμανο.Βρε ουστ.
Τελος Γιαννη, πες μας μονο οτι το μετρησες και με 95αρα να μας στειλεις.

Ε οχι κ αμερικανακι.... Κατασκοπος των Ιαπωνων σε αμερικανικο προιον αντε να το δεχτω... :mrgreen: Ρε Ηρακλη υπηρχε ποτε περιπτωση να βαλω 100αρα στο lacetti??? Tι ειναι για να του βαλω? 20ν η τουρμπο? Φυσικα κ ειχε 95αρα μεσα κ μαλιστα φτηνιαρα. Αλλα αλλο θελω να ρωτησω... Ηταν να κανει service λαδια-φιλτρο τωρα αλλα το εκανα σημερα τελικα... Παιζει ρολο?

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
15-01-09, 19:31
Σιγα μην εβαζε στον κορεατη 100αρα... 80αρα και πολυ του ειναι

Χρηστος
15-01-09, 21:08
Ε οχι κ αμερικανακι.... Κατασκοπος των Ιαπωνων σε αμερικανικο προιον αντε να το δεχτω... :mrgreen: Ρε Ηρακλη υπηρχε ποτε περιπτωση να βαλω 100αρα στο lacetti??? Tι ειναι για να του βαλω? 20ν η τουρμπο? Φυσικα κ ειχε 95αρα μεσα κ μαλιστα φτηνιαρα. Αλλα αλλο θελω να ρωτησω... Ηταν να κανει service λαδια-φιλτρο τωρα αλλα το εκανα σημερα τελικα... Παιζει ρολο?

γιαννη υπολογιζε καμια 2-3 αλογα παραπανω μετα το σερβις

tsaftsouf20V
15-01-09, 21:27
γιαννη υπολογιζε καμια 2-3 αλογα παραπανω μετα το σερβις

E βρε... 2-3 αλογα απο φρεσκο λαδι κ φιλτρο λαδιου???? Που το εχεις ξαναδει αυτο?

toyota mania
15-01-09, 21:49
Μαλλον λιγοτερο θα εβγαζες, γιατι το παλιο λαδι ειχε νερουλιασει και δεν ειχες απωλειες.

tsaftsouf20V
15-01-09, 22:09
Μαλλον λιγοτερο θα εβγαζες, γιατι το παλιο λαδι ειχε νερουλιασει και δεν ειχες απωλειες.

Πιο λογικο μου ακουγεται αυτο...

Γιαννης20v
15-01-09, 22:32
Πιο λογικο μου ακουγεται αυτο...α εσυ μου φαινετε πηρες φορα κ πας να βγαλεις κ απτη μυγα ξυγκι!!!!ΑΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ ΔΕ ΠΑΕΙ!!!!μη το ζοριζουμε αλλο κ σπασει κ αυτο!δεν εχει κ πολλες αντοχες στα χερια σου!:ouch:oops::did

tsaftsouf20V
15-01-09, 23:01
α εσυ μου φαινετε πηρες φορα κ πας να βγαλεις κ απτη μυγα ξυγκι!!!!ΑΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ ΔΕ ΠΑΕΙ!!!!μη το ζοριζουμε αλλο κ σπασει κ αυτο!δεν εχει κ πολλες αντοχες στα χερια σου!:ouch:oops::did

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ για να σου πω....!!!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν το σπαω αυτο ρεεεεεεεεεεεεεεε!!! Θα γινω πατερας κ χρειαζομαι τουτου να πηγαινω την κορη ατα!!!