PDA

Επιστροφή στο Forum : ΑΝΑΒΑΣΗ ΡΙΤΣΩΝΑΣ


MITSOS
05-12-08, 14:51
'Οποιος ψήνεται για βόλτα την Κυριακή, μιας και απ' ότι φαίνεται και ο καιρός θα είναι άψογος, ας γράψει την άποψή του.
'Οπως λέει και ο λαός, στη βράση κολλάει το σίδερο...

toyota mania
05-12-08, 15:00
'Οποιος ψήνεται για βόλτα την Κυριακή, μιας και απ' ότι φαίνεται και ο καιρός θα είναι άψογος, ας γράψει την άποψή του.
'Οπως λέει και ο λαός, στη βράση κολλάει το σίδερο...Εγω θα παω.Θα ειμαι με την YAROYKLA, και αλλα 2 ατομα.
Ξεκιναω απο Καρδιτσα κατα τις 7+

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
08-12-08, 16:43
Tελικα πηγατε Ριτσωνα? Ηρακλη ηρθα χτες καρδιτσα ειδα και το avensis εκει που το χες αφησει σκεφτηκα να σε παρω αλλα ηταν μεσημερι... Γυρνουσα απο λιμνη πλαστηρα

toyota mania
08-12-08, 23:34
Tελικα πηγατε Ριτσωνα? Ηρακλη ηρθα χτες καρδιτσα ειδα και το avensis εκει που το χες αφησει σκεφτηκα να σε παρω αλλα ηταν μεσημερι... Γυρνουσα απο λιμνη πλαστηραΤο Avensis ηταν εκει, εγω ομως οχι.Ημουν με το Yaraki.Nα γραψει και αυτο κανενα χιλιομετρο, γιατι το Avensis ειναι χορτασμενο.

diafanh-psyxh
08-12-08, 23:47
Ηρακλή με μπέρδεψες λίγο:p

Drift Driver
09-12-08, 08:31
Παιδια καλημερα να ρωτισω κατι? την κυριακη 14 το μηνα ειναι η αναβαση? γιατι μου ειπαν πωσ ηταν την προηγουμενη.

toyota mania
09-12-08, 08:42
Ηρακλή με μπέρδεψες λίγο:pΓιατι:mrgreen:.Οτι θες να στο εξηγησω.

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
09-12-08, 09:04
Παιδια καλημερα να ρωτισω κατι? την κυριακη 14 το μηνα ειναι η αναβαση? γιατι μου ειπαν πωσ ηταν την προηγουμενη.

Η Αναβαση ηταν 6&7 δεκεμβριου

diafanh-psyxh
09-12-08, 10:19
Το Avensis ηταν εκει, εγω ομως οχι.Ημουν με το Yaraki.
αυτό με μπέρδεψε αφού ήσουν εκεί με το yaris πως λες ότι δεν ήσουν εκει?

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
09-12-08, 12:00
αυτό με μπέρδεψε αφού ήσουν εκεί με το yaris πως λες ότι δεν ήσουν εκει?

Εννοει οτι το Αβενσις ηταν στην καρδιτσα και αυτος ηταν ριτσωνα με το yaris

toyota mania
09-12-08, 15:51
Εννοει οτι το Αβενσις ηταν στην καρδιτσα και αυτος ηταν ριτσωνα με το yarisΑκριβως.Προφανως ο Παναγιωτης, περασε εξω απο τα σπιτι μου, που ειναι στο τελειωμα σχεδον τις πολης και ειδε το αυτοκινητο.Αλλα εγω πηγα με το yaris τις κουνιαδας.Ετρεχαν και 2 Yaris που σκοτωνενε.Μιλαμε τρομερα και απο στριψιμο, αλλα και απο δυναμη.
Ειχε φανταστικο καιρο.Πολλες συμμετοχες. Οτι πρεπει για Κυριακατικη βολτα.

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
09-12-08, 17:18
Οπα τι χρωμα ηταν τα Yaris ειχε κανα μαυρο?