PDA

Επιστροφή στο Forum : TRACKDAY ΣΕΡΡΕΣ 23/11/2008


MITSOS
18-11-08, 10:59
Προς ενημέρωση των φίλων από τη Θεσσσαλία.
Αν ο καιρός μας κάνει τη χάρη, την Κυριακή 23/11/2008 θα ανέβουμε να παρακολουθήσουμε το trackday στο αυτοκινητοδρόμιο των Σερρών.
Θα ξεκινήσουμε από το Βόλο γύρω στις 7:00 το πρωΐ και περνώντας από τη Λάρισα περίπου στις 8:00 (έξω από την ΤΟΥΟΤΑ Λάρισας) θα πάρουμε όποιον θέλει να έρθει μαζί μας.
Αν υπάρχει κάποιος που δεν έχει ξανάρθει σε συνάντηση και θέλει να κάνει την αρχή, τότε ας ποστάρει μέχρι και την Παρασκευή, ωστε να οργανωθούμε και να ξέρουμε τι θα κάνουμε.
Ελπίζω αυτή τη φορά να είμαστε περισσότεροι από τους καθιερωμένους (δηλαδή να δούμε και νέα άτομα).

toyota mania
18-11-08, 15:26
Αρκει να εχει καλο καιρο.Θα ερθω με το YARIS, για να γραψει και αυτο κανενα χιλιομετρο, γιατι η Avensa ειναι χορτασμενη.Παντως εαν εχει ψοφοκρυο, η βρεχει, ξεχαστε με.

nikcarina
18-11-08, 17:16
Ηρακλη ασε τις βροχες και τα χαζα... Περιμενουμε κερκιδα καλη ετσι...:D

wastegate
18-11-08, 17:33
κρυο θα εχει ρε Ηρακλη Νοεμβριος ειναι..

4ages1
18-11-08, 18:31
για περάστε, για περάστε...
θα είναι μια ωραιότατη ναυμαχία....
εγώ ψάχνω κοντέρ που να μετράει σε ναυτικά μίλια....
πέρα από την πλάκα το freemeteo δίνει μια καταιγίδα στις 8 και από τις 11 και μετά κάτι ψιλόβροχα (ίσως). άρα θα τρέξουμε σε βρεγμένη πίστα που όσο περνάει η ώρα θα στεγνώνει αλλά σίγουρα χωρίς βροχή (ελπίζω).

MITSOS
18-11-08, 21:17
για περάστε, για περάστε...
θα είναι μια ωραιότατη ναυμαχία....
εγώ ψάχνω κοντέρ που να μετράει σε ναυτικά μίλια....
πέρα από την πλάκα το freemeteo δίνει μια καταιγίδα στις 8 και από τις 11 και μετά κάτι ψιλόβροχα (ίσως). άρα θα τρέξουμε σε βρεγμένη πίστα που όσο περνάει η ώρα θα στεγνώνει αλλά σίγουρα χωρίς βροχή (ελπίζω).

για καλό και για κακό να φέρουμε και κανένα κουπί μαζί μας?

wastegate
18-11-08, 21:21
Οχι Μητσο καμια 4αδα μπουζι να εχουμε μαζι μας..
Μπουζοκλειδο εχει ο 2579,μπουζια ο Χρηστος αντε μεις να παρουμε ενα αλεν να βγαλουμε το πανω καλυμα..

nikcarina
19-11-08, 19:55
Οχι Μητσο καμια 4αδα μπουζι να εχουμε μαζι μας..
Μπουζοκλειδο εχει ο 2579,μπουζια ο Χρηστος αντε μεις να παρουμε ενα αλεν να βγαλουμε το πανω καλυμα..

Κακιες... :blowup
Μητσο μη τυχον και ξεκινησετε με του Χρηστου... Καταλαβαινεις...:hehe

wastegate
19-11-08, 20:22
Ενημερωστε με απο που θα περασετε..

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
19-11-08, 21:24
Αμαν ρε παιδια τον φαγατε τον Χρηστο...
χαχαχαχαχα μακαρι να ρθω και γω μαζι σας
θα πεσει πολυ γελιο....

MITSOS
20-11-08, 10:29
Κακιες... :blowup
Μητσο μη τυχον και ξεκινησετε με του Χρηστου... Καταλαβαινεις...:hehe

...τώρα τελευταία έχει πέσει μια ίωση στα GE του Βόλου...
λυπάμαι που θα το πω αλλά απ' ότι φαίνεται ο FE θα αναλάβει για άλλη μια φορά το ρόλο του τυπικού χιλιομετροφάγου, ώστε να μας πάει πάνω.
sorry Χρήστο, λυπάμαι που το λέω και δεν με τιμά καθόλου αλλά έτσι είναι η πραγματικότητα.
Άλλο πράγμα οι συγκηνήσεις και άλλο η τυπικότητα.
Μήπως τώρα που είναι τσάμπα τα τουτού θα πρέπει να έχουμε και από ένα δεύτερο με FE έτσι για σιγουριά...?

toyota mania
20-11-08, 14:33
Τωρα εγω εαν θα ερθω, με FE θα ερθω σιγουρα.Τωρα εαν θα ειναι 4A η 2SZ δεν ξερω.

Χρηστος
20-11-08, 17:36
ρε κουφ@λες οταν σας εκανε βολτα το 20v και μονο που δεν κλαιγατε απο την χαρα που νιωθατε,ηταν καλα!!!!αρρωστησε και αυτο το καημενο μια φορα και με εχετε φαει και που να παθαινε τιποτα σοβαρο πωπω τι ειστε εσεις ρε....
λοιπον στο θεμα μας τωρα εγω την κυριακη θα ξεκινησω με τον μιτσο περιπου στις 7-7:30 οποιος θελει να φυγουμε παρεα απο βολο ας ποσταρει να ξερουμε ποσοι θα ειμαστε

wastegate
20-11-08, 17:45
Πειτε τι ωρα θα ειστε εξω απο την Σινδο να ερθω και γω..

NIKOS.99
20-11-08, 17:46
αχ εμενα παλι ακομα και το κτελ θα με περασει...

Χρηστος
20-11-08, 18:17
αχ εμενα παλι ακομα και το κτελ θα με περασει...

καλυτερα τωρα το κτελ παρα να το βαλεις παλι σε συνεργειο,στρωστο σωστα για να μην εχεις προβληματα μετα

ltsantar
20-11-08, 18:34
Μάλλον θα έρθω κι εγώ.Πείτε μου ώρα και τοποθεσία στη Λάρισα.Αν δεν είμαι εκεί μέχρι την ώρα που θα μου πείτε,συγγνώμη,αλλά δε θα τα έχω καταφέρει.Να περάσετε καλά αν δεν τα πούμε από κοντά.

MITSOS
22-11-08, 21:35
Εντέλει μετά από ομόφωνη απόφαση των μελών της Θεσσαλίας, δε θα ανεβούμε αύριο στις Σέρρες.
Sorry φίλε Jordan που δε θα είμαστε εκεί.
Παρ' όλα αυτά σου ευχόμαστε καλούς χρόνους.
Μάζεψε υλικό για να έχουμε να κουβεντιάζουμε στο forum, αλλά και στο επόμενο meeting.

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
22-11-08, 21:42
Πως και δεν θα αναιβειτε λογω καιρου μηπως? Μητσο εγω ηρθα μολις Λαρισα αν ειναι θα κανονισω να ρθω καμια βολτα στο Βολο για κανα καφεδακι...

MITSOS
22-11-08, 22:39
Πως και δεν θα αναιβειτε λογω καιρου μηπως? Μητσο εγω ηρθα μολις Λαρισα αν ειναι θα κανονισω να ρθω καμια βολτα στο Βολο για κανα καφεδακι...

Καφεδάκι αύριο? Να σε περιμένω?

MITSOS
22-11-08, 22:41
Καιρός σε συνδυασμό με Ηρακλή που δε θα έρχονταν και υποχρεώσεις οικογένειας Χρήστου.
Τεσπά, εμείς να είμαστε γεροί.
Καφεδάκι αύριο? Να σε περιμένω?

toyota mania
22-11-08, 22:55
Εγω θα ηθελα πολυ να ερθω ρε γαμωτο.Ποιο πολυ θα γουσταρα την ολη φαση τις διαδρομης, παρα την ουσια.
Ψηνεστε για να παμε αναβαση Ριτσωνας.Δεν ξερω ποτε ειναι, αλλα λογικα τον Δεκεμβριο.

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
23-11-08, 00:38
6 Δεκεμβριου πεφτει μαλλον θα καταιβω καμια βολτα αν θελετε να παμε αλλα πρεπει να φυγουμε πολυ νωρις για να παμε... εχουμε και καποια χλμ μπροστα μας θα δουμε καλα να μαστε μεχρι τοτε...
Μητσο θα σε ενημερωσω αν ερθω αυριο αν μας κανει την χαρη ο καιρος...

GMASTER6
23-11-08, 00:59
αχ εμενα παλι ακομα και το κτελ θα με περασει...

Ναι αλλά άμα στρωθεί καλά το εργαλείο,θα περνάς και αυτούς που έχουν μοτέρ από κτελ μετά...:crazylol

MITSOS
23-11-08, 11:36
Εγω θα ηθελα πολυ να ερθω ρε γαμωτο.Ποιο πολυ θα γουσταρα την ολη φαση τις διαδρομης, παρα την ουσια.
Ψηνεστε για να παμε αναβαση Ριτσωνας.Δεν ξερω ποτε ειναι, αλλα λογικα τον Δεκεμβριο.

Εγώ είμαι μέσα πάντα και παντού.
Για Ριτσώνα θα εξαρτηθεί ακόμη περισσότεο από τον καιρό.
Αν κατεβούμε ωραία θα είναι να κανονίσουμε και meeting με τα παιδιά από την Αθήνα στη Χαλκίδα.
Η παραλία της Χαλκίδα είναι τέλειο μέρος για τέτοια σκηνικά.
Θα κοιτάξω να μάθω λεπτομέρειες...

toyota mania
23-11-08, 14:49
Εγώ είμαι μέσα πάντα και παντού.
Για Ριτσώνα θα εξαρτηθεί ακόμη περισσότεο από τον καιρό.
Αν κατεβούμε ωραία θα είναι να κανονίσουμε και meeting με τα παιδιά από την Αθήνα στη Χαλκίδα.
Η παραλία της Χαλκίδα είναι τέλειο μέρος για τέτοια σκηνικά.
Θα κοιτάξω να μάθω λεπτομέρειες...Αρκει να μην βρεχει.Το κρυο δεν μας απασχολει.Ντυνομαστε καλα.Μια φορα και ενα καιρο ειχα βρει και τον alimono:uthere εκει.Ηταν ο μοναδικος με κοντομανικο