PDA

Επιστροφή στο Forum : ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ


MITSOS
12-11-08, 17:05
Για όλα τα νέα μέλη του club από τους 4 νομούς της Θεσσαλίας που θέλουν αλλά δεν έχουν παρευρεθεί σε κάποια συνάντηση:

Επειδή οι συναντήσεις μας γίνονται τυχαία και ανάλογα με τα κέφια, αν κάποιος ή κάποια θέλει να συναντηθούμε μπορεί να γράψει ένα νέο θέμα
κι έτσι να κανονίσουμε κάτι.

Όπως καταλαβαίνετε, όσο περισσότερα γίνονται τα μέλη του club τόσο το καλύτερο.

Προς το παρόν η επόμενη συνάντησή μας θα έχει σαν πεδίο δράσης το Αυτοκινητοδρόμιο των Σερρών όπου την Κυριακή 23 Νοεμβρίου τα μέλη από διάφορα club της Βορείου Ελλάδας (και του δικού μας, έμπαινε Jordan!) θα δοκιμάσουν τις ικανότητές τους απέναντι στα χρονόμετρα του Track day.

Όποιος ενδιαφέρεται να έρθει μαζί μας, ας μας ενημερώσει για να πάμε παρέα.

wastegate
12-11-08, 17:31
εμενα παντως με εχει μπερδεψει ο Ιορδανης...
Ειναι Θεσσαλος που ζει στην Χαλκιδικη και εκανε τουρινκ στα Γιαννενα?

MITSOS
13-11-08, 18:50
εμενα παντως με εχει μπερδεψει ο Ιορδανης...
Ειναι Θεσσαλος που ζει στην Χαλκιδικη και εκανε τουρινκ στα Γιαννενα?

Εγώ αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι για ένα διάστημα ήταν μεταξύ Χαλκιδικής και Βόλου, ενώ πλέον δηλώνει μόνιμος κάτοικος Θεσσαλονίκης

toyota mania
23-06-09, 08:50
Καλοκαιριασε παιδια και τι πιο καλυτερο απο κρυα καφεδαρα, η ακομα καλυτερα τσιπουραρα διπλα στην θαλλασα.
ΡΕΕΕΕΕ, θα κανουμε καμια συναντηση.Αντε γιατι σκουριασε η AVENSA.Ατιμο YARIS

Γιαννης20v
23-06-09, 10:35
Καλοκαιριασε παιδια και τι πιο καλυτερο απο κρυα καφεδαρα, η ακομα καλυτερα τσιπουραρα διπλα στην θαλλασα.
ΡΕΕΕΕΕ, θα κανουμε καμια συναντηση.Αντε γιατι σκουριασε η AVENSA.Ατιμο YARISοχι ακομα παιδια σε κανα μηνακι ναμαι κ γω πανω γιατι θα κλαιω παλι μετα...Ηρακλη αντεχεις ε???ε????:mrgreen:

toyota mania
23-06-09, 13:33
οχι ακομα παιδια σε κανα μηνακι ναμαι κ γω πανω γιατι θα κλαιω παλι μετα...Ηρακλη αντεχεις ε???ε????:mrgreen:Σε ενα μηνα βρε Γιαννακη, θα ξανακανουμε παλι και 1 και 2 και 42.Συναντησεις θα κανουμε οχι εκστρατειες του Μεγαλου Αλεξανδρου.
ψηνεται κανενας για αυτο το Σαββατο:uthere

corollakias1.6
23-06-09, 13:48
αυτο το σαββατοκυριακο θα ειμαι και εγω αθηνα και θα ηθελα να ερθω στη συναντησουλα...

4ages1
24-06-09, 01:32
εμενα παντως με εχει μπερδεψει ο Ιορδανης...
Ειναι Θεσσαλος που ζει στην Χαλκιδικη και εκανε τουρινκ στα Γιαννενα?

εμένα μου είπε πάντως πως είναι από χαλκιδική, σπούδασε βόλο, έκανε "erasmus" στην δόμπολη και στο περίπου (...) και τώρα μένει θεσ/κη πάνω σε μια γέφυρα....

πέρα από την πλάκα, προσπαθώ εδω και κανα μήνα να κατέβω βόλο και όλο και κάποια μλκ γίνεται και το ακυρώνω.
πιο πιθανή ημερομηνία βλέπω τις 4-5/7. αν το φιξάρω θα πέσουν τα ανάλογα τηλέφωνα για κανα καφέ στον θόδωρα ή για σουβλάκια στον χ"βαγγέλλη...

Χρηστος
25-06-09, 00:15
να ειστε σιγουροι σε λιγες μερες θα το κανονισουμε να ετοιμασουμε και τα αυτοκινητα για το δυναμομετρο ε jordan?

makatos3sgte
25-06-09, 09:52
Τελικα θα γινη η συναντησει η οχι?

johnny_28
02-07-09, 21:02
αιντε βρε παιδια κανονιστε τιποτα να παμε πουθενα,θα σκουριασουμε ο καθενας στην πολη του,πολύ πολύ καλησπέρα σε ολη την καλή παρέα....

4ages1
03-07-09, 03:18
αυτό το σκ δεν παίζει με τίποτα! (γάμος γαρ!)
το άλλο όμως θα κόψω το λαιμό μου να κατέβω...
εεεε!, την μια γάμους, την άλλη βαφτήσια, την άλλη συμπέθεροι, την άλλη εξωγηινοι... νησάφι πια!!!!

ranger
03-07-09, 03:27
εεεε!, την μια γάμους, την άλλη βαφτήσια, την άλλη συμπέθεροι, την άλλη εξωγηινοι... νησάφι πια!!!! :hehe :hehe :hehe :hehe :hehe