PDA

Επιστροφή στο Forum : NEW AURIS BODY KIT


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΕΔΕΣ
24-10-08, 15:35
Παίδες,

Σας στέλνω φωτογραφίες που μου έστειλε η Booster tuning για το AURIS. Όποιος ενδιαφέρετε, μπορεί να μιλήσει με τη Celestial ή στείλτε μου μήνυμα στο support@uteco.gr να σας δώσω contact

akis308
24-10-08, 15:47
Μαμα μου....
Κανουν δώρο και πινακιδα "KAGOYRAS"????

endurasKE-30
24-10-08, 15:54
Ναι αλλα θα ειναι KagouRRRRRas αγωνιστικος...
Χαχαχαχαχα

basillis
24-10-08, 16:03
οντως παιδια τελικα μια υπερβολικη προσεγγιση για body kit μαλλον βοδι kit!

madvinegar
24-10-08, 16:29
Με αυτη τη διχρωμία στη μάσκα πάνε να μιμηθούν το καινούριο lancer evo?

vassilis_vvti
24-10-08, 19:47
και εγω υπερβολικο το βρισκω...για ΜΑΧ ΡΟWER ειναι...

trelokomio
24-10-08, 19:54
Μαμα μου....
Κανουν δώρο και πινακιδα "KAGOYRAS"????

:hehe :hehe :hehe :hehe :hehe :hehe

MARMEL
24-10-08, 19:56
και εγω υπερβολικο το βρισκω...για ΜΑΧ ΡΟWER ειναι...
μαλλον για σαλαμινα μερια το κοβω εγω...
ρε σεις πιστευω δεν του παει καθολου...

χιλιες φορες μαμα

δημητρη ενα look βγαζει μονο?

toyota mania
25-10-08, 00:37
Μαμα μου....
Κανουν δώρο και πινακιδα "KAGOYRAS"????Και εναν αριθμο μαζι για συμετοχη στο Πατρινο καρναβαλι.

MIXANIKOS
25-10-08, 08:05
Και εναν αριθμο μαζι για συμετοχη στο Πατρινο καρναβαλι.

χαχαχα πέθανα στο γέλιο ...θα συμφωνήσω με τα παραπάνω.δεν του πάει καθόλου

Roy-D
25-10-08, 12:29
ΑΑΑ το ιδιο δεν το ειχαμε δει σε μαυρο σε καποια αλλη σελιδα?τελικα αν κατι ειναι ασχημο,και χρωμα να του αλαξεις παραμενει ασχημο!!

trd.si
25-10-08, 15:05
ειναι υπερβολικο κ ασχημο μεχρι τωρα αυτα που ειναι ανθρωπινα κ δενουν ωραια στο αμαξι ειναι τς TTE

COROLLAKIAS MIXALHS
25-10-08, 18:03
Eχει βγαλει και η trd ενα ωραιο μπροστινο spoiler πολυ ωραιο για το auris!Θα βαλω φωτος!Ειναι πολυ ωραιο!Απο το συγκεκριμενο auris ειναι ωραια τα φωτα πισω!

Alex-poli
25-10-08, 19:52
Όπως όλοι δεν έχω να πώ κάτι διαφορετικό. Είναι πολύ υπερβολικά καγκούρικο:crazylol

COROLLAKIAS MIXALHS
25-10-08, 20:25
Δεν ειναι τρελα το spoileraki της trd?Πολυ ερπετο το κανει!

trelokomio
25-10-08, 21:25
Δεν ειναι τρελα το spoileraki της trd?Πολυ ερπετο το κανει!

Αυτο μαλιστα!
Ομορφαινει το αυτοκινητο χωρις να υπερβαλει!!
Οχι σαν τα αλλα που ηταν για κλαματα ετσι που το καταντησαν το καημενο το αμαξακι......

Τζιμάκος
25-10-08, 22:10
Δεν ειναι τρελα το spoileraki της trd?Πολυ ερπετο το κανει!
Είναι όντως πολύ σαύρα με το spoiler ρε Μιχάλη!

vassilis_vvti
26-10-08, 02:06
αυτο ειναι πολυ ωραιο.

trd.si
26-10-08, 02:09
ναι οντως πολυ ωραιο αν κ το φοβαμαι το μπροστινο σποιλερακι με ενα χαμηλωμα μν εχει στενες επαφες με τους ελληνικους δρομους-ταφους καθως βλεπω οτι βγαινει αρκετα μπροστα...

COROLLAKIAS MIXALHS
26-10-08, 14:55
Φιλε μου trd συμφωνω στο οτι βγαινει πολυ μπροστα!Και αυτο με κολλαει μονο!Αλλα τι νοημα εχει η ζωη αμα δεν εχει και λιγο ρισκο?Τζιμακο με εσενα τα ειπαμε!90% το κουμπωνω πανω και βγαζω της ΤΤΕ που ειχα!Αλλα η trd τσιμπαει!490€ το εχει και η tte 200€ εχει αυτο που φοραω!

SteliosT
26-10-08, 23:51
παιδια να σας πω την αληθεια κ εμενα δεν μ κανει αισθηση,
πιο πολυ μ αρεσουν τα μαμα που δινει η ΤΟΥΟΤΑ.
ολο αυτο ειναι υπερβολικο κατα τη γνωμη μ.

COROLLAKIAS MIXALHS
27-10-08, 18:49
παιδια να σας πω την αληθεια κ εμενα δεν μ κανει αισθηση,
πιο πολυ μ αρεσουν τα μαμα που δινει η ΤΟΥΟΤΑ.
ολο αυτο ειναι υπερβολικο κατα τη γνωμη μ.
Στελιο αυτο το μπροστινο spoiler της toyota ειναι!Της TRD!Ελπιζω το σχολιο σου να πηγαινει στο καινουριο body kit του auris!Που αυτο πραγματικα ειναι χαλια και μεσα στον πολυεστερα!

FANOULA
31-10-08, 23:33
Φιλε μου trd συμφωνω στο οτι βγαινει πολυ μπροστα!Και αυτο με κολλαει μονο!Αλλα τι νοημα εχει η ζωη αμα δεν εχει και λιγο ρισκο?Τζιμακο με εσενα τα ειπαμε!90% το κουμπωνω πανω και βγαζω της ΤΤΕ που ειχα!Αλλα η trd τσιμπαει!490€ το εχει και η tte 200€ εχει αυτο που φοραω!

Μόνο 200 το ΤΤΕ;;; από αντιπροσωπεία;;;
Έμενα η τιμές που μου έπιανε είναι:
370 σποιλερ μπροστά
600 πλαϊνά
450 πίσω
1200 εξάτμιση….

Βαμμένα & τοποθετημένα.

Θα προτιμούσα κάτι από εδώ: www.trc-tuning.com/index2.htm

COROLLAKIAS MIXALHS
03-11-08, 17:55
Μόνο 200 το ΤΤΕ;;; από αντιπροσωπεία;;;
Έμενα η τιμές που μου έπιανε είναι:
370 σποιλερ μπροστά
600 πλαϊνά
450 πίσω
1200 εξάτμιση….

Βαμμένα & τοποθετημένα.

Θα προτιμούσα κάτι από εδώ: www.trc-tuning.com/index2.htm (http://www.trc-tuning.com/index2.htm)
Εγω σου ειπα τιμη αξεσουαρ χωρις τοποθετηση και βαψιμο!Το βαψιμο και τις τοποθετησεις τις εκανα εγω!Δεν αξιζει να κανει την τοποθετηση η αντιπροσωπεια!Αν πιανει λιγο το χερι σου μπορεις να το κανεις!Μονο το πισω ειναι λιγο παλουκακι!

Mιας και το θεμα ειναι για body kit του auris χθες το βραδυ κατα τις 9 περασε απο πλατεια Πετρουπολης ενα auris ιγκουανα χρωμα πορτοκαλι που παιρνει πρασινες αποχρωσεις και μαυρο!Ολο ηταν φουσκωμενο και ηταν πολυ τρελα!Κερδιζε εντυπωσεις!Δεν προλαβα να το βγαλω photos αλλα αν το πετυχω θα ανεβασω να το δειτε!

nikosauris
05-11-08, 03:07
παιδια εγω τα εβαλα εδω στην πολη μου στα γιαννιτσα ολα μαζι εκτοσ απο αεροτομη που μου την αφηνει 250 ευρω βαμενη και τοποθετημενη.1000ευρω και εβαψα και μαυρες τις ζαντες.βαμενα και τοποθετημενα.αλλα χωρισ το καζανακι το διπλο.με μονη εξατμιση πισω.και εβαλα μια aftermarket sebring στρογγυλη και γεμιζει ολη την τρυπα ενω της toyota ειναι πολυ μικρη και δεν φαινεται καθολου ωραια.εβαλα το μπροστα τα πλαινα και το πισω

της tte ειναι πολυ ωραια και διακριτικα.και ολα μαζι το πολυ να ειναι ενα κιλο.ειναι τριπορτο σε γκρι χρωμα.το εχω φιμε τζαμι και εβαψα και μαυρη την ζαντα.παιδια εχει γινει αλλο αυτοκινητο.θα ανεβασω φωτο να το δειτε.αξιζει της tte το look

Aris_Auris
04-04-11, 20:50
Πραγματι παιδια η Toyota δυστυχως κοπαναει λιγο αλλα απο την αλλη αξιζει γιατι ειιναι πραγματα που καθονται σωστα στα αμαξια μας.
Εγω πχ στο Yaris ειχα αλλαξει μια -δυο φορεσ μασπιεδες γιατι το αμαξι ηταν 5cm χαμηλωμενο και οπου πηγαινα τα εσπαγα.
Τελος κατεληξα στα μαμα της ΤΤΕ και γλιτωσα.
Βεβαια πολλα πραγματα που ειχα φορεσει γνησια τα ειχα φερει απο Ebay.
Αν μπορω να βοηθησω καποιους και να βρω πραγματα μην διστασετε μου λετε!
Σημερα κοιτουσα για το compressor kit για το 1300αρι αλλα δεν βρηκα κατι και ετσι εστειλα email στην TΤΕ να μου πουν αν οντως υπαρχει και σε τι τιμη και φυσικα αν στελνουν Ελλαδα.

kokovios
04-04-11, 20:54
Mιας και το θεμα ειναι για body kit του auris χθες το βραδυ κατα τις 9 περασε απο πλατεια Πετρουπολης ενα auris ιγκουανα χρωμα πορτοκαλι που παιρνει πρασινες αποχρωσεις και μαυρο!Ολο ηταν φουσκωμενο και ηταν πολυ τρελα!Κερδιζε εντυπωσεις!Δεν προλαβα να το βγαλω photos αλλα αν το πετυχω θα ανεβασω να το δειτε!

Αν λεμε το ιδο...
Ειναι παρκαρισμενο συνεχεια στη Θηβων λιγο πιο μετα απο το τει...

COROLLAKIAS MIXALHS
04-04-11, 22:21
Αν μπορεις βγαλτο μια φωτο να το δω! Εχει περασει και τοσος καιρος απο τοτε! Και δεν τυχαινει να κατεβαινω τοσο χαμηλα!

kokovios
05-04-11, 17:30
εγω λεω για αυτο http://www.corollaclub.com/forums/showthread.php?t=16043&page=3

πηγαινε κατω στο ποστ του ζηση...

panagiotisfx
05-04-11, 18:52
Αν λεμε το ιδο...
Ειναι παρκαρισμενο συνεχεια στη Θηβων λιγο πιο μετα απο το τει...


Παρκαρισμενο συχνα εξω απο την αλανα με τα σιδερα διπλα απο την Αμερικανικη αγορα.Σημερα το ειδα.Νταξει παντως ο τυπος εχει πεταξει πολυ χρημα.

kokovios
05-04-11, 19:10
Παρκαρισμενο συχνα εξω απο την αλανα με τα σιδερα διπλα απο την Αμερικανικη αγορα.Σημερα το ειδα.Νταξει παντως ο τυπος εχει πεταξει πολυ χρημα.
Ναι ρε συ... πολυ χρημα μολις το ειδα αυτο σκεφτηκα...
Το παρακανε...


Για να ειμαστε και λιγο επι του θεματος εγω προτιμω το auris με της TTE και μονο.

kostas auris
05-04-11, 19:18
εγω λεω για αυτο http://www.corollaclub.com/forums/showthread.php?t=16043&page=3

πηγαινε κατω στο ποστ του ζηση...
Εμένα προσωπικά δεν μου άρεσε..Λίγο προσ καγκουρία μου κάνει..Και εγω συμφονω με το look tte μιας μκαι εγώ αυτό φωράω...:mrgreen:

COROLLAKIAS MIXALHS
06-04-11, 14:07
Nαι αυτο ειναι. Δεν το ειχα δει τοσο αναλυτικα. too much...........