PDA

Επιστροφή στο Forum : συναντηση στην λαρισσα


Χρηστος
16-10-08, 22:51
λιοπον να τα ξεκαθαρισουμε λιγο τα πραγματα,θα γινουν δυο συναντησεις στην θεσσαλια και συγκεκριμενα στην λαρισσα,η μια θα λαβει χωρα στις 19/10/08 και ωρα 17:00 και η αλλη στις 26/10/08 και ωρα 11:00 το πρωι.το σημειο συνατησης και για τις δυο θα ειναι οπως παντα η αγαπημενη μας αντιπροσωπια της TOYOTA ΛΑΡΙΣΣΑΣ.

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΣΥΜΕΤΟΧΗ

4ages1
17-10-08, 10:33
26/10 κατα 99%

wastegate
17-10-08, 12:05
Αν δεν φυγω Γιαννενα 26 παιζει να ερθω και γω..

tsaftsouf20V
17-10-08, 12:13
19/10 ειμαι μεσα!

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
17-10-08, 16:58
Λοιπον οπως ξανα εγραψα ειμαι μεσα και για τις 2 συναντησεις και στις 19 και στις 26 αλλα ποιοι θα ειμαστε τελικα?

MITSOS
17-10-08, 19:22
19/10 ειμαι μεσα!

Να περάσω να σε πάρω ή χωρίς το Χρήστο δεν πας πουθενά?

MITSOS
17-10-08, 19:32
Λοιπον οπως ξανα εγραψα ειμαι μεσα και για τις 2 συναντησεις και στις 19 και στις 26 αλλα ποιοι θα ειμαστε τελικα?

Λοιπόν, έχουμε και λέμε για 19:

1. ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2. MITSOS
3. TSAFTSOUF 20V (αν καταδεχτεί την ταπεινή μας συνάντηση)
4.?

Πιθανόν να είναι και ο Χρήστος 1989.
ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ.
Παναγιώτη αν έχεις τηλέφωνα ειδοποίησε και κανένα νέο.
Εγώ ούτως ή άλλος θα κατέβω STANDAR για βόλτα.
ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ!
Αν είναι κανένας από Βόλο ας γράψει τόπο και χρόνο για να φύγουμε παρέα.

MITSOS
17-10-08, 19:34
Λοιπόν, έχουμε και λέμε για 19:

1. ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2. MITSOS
3. TSAFTSOUF 20V (αν καταδεχτεί την ταπεινή μας συνάντηση)
4.?

Πιθανόν να είναι και ο Χρήστος 1989.
ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ.
Παναγιώτη αν έχεις τηλέφωνα ειδοποίησε και κανένα νέο.
Εγώ ούτως ή άλλος θα κατέβω STANDAR για βόλτα.
ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ!
Αν είναι κανένας από Βόλο ας γράψει τόπο και χρόνο για να φύγουμε παρέα.

Καλά για τις 26/10 δεν το συζητάω, αν έρθουν αυτοί που λένε θα γίνει χαμός.
Θα μας ακούσει όλη η Λάρισα!

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
18-10-08, 10:03
Λοιπόν, έχουμε και λέμε για 19:

1. ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2. MITSOS
3. TSAFTSOUF 20V (αν καταδεχτεί την ταπεινή μας συνάντηση)
4.Lynx (ειναι μεσα ειπαμε)

Χρηστος
18-10-08, 16:39
εγω τελικα θα ειμαι στις 26......

toyota mania
18-10-08, 17:11
Μολις τωρα ανοιξα τον υπολογιστη, γιατι βαφω το σπιτι.Για αυριο δεν μπορω να υποσχεθω τιποτα.Για την επομενη Κυριακη σιγουρα.

2579
18-10-08, 17:37
στις 26 και γω 99%

tsaftsouf20V
18-10-08, 21:10
Παιδια τι ωρα κ που για αυριο?

nikcarina
19-10-08, 23:17
Την αλλη Κυριακη εκτος απροοπτου και εγω εκει θα ειμαι... Με Carina ή Corolla;;;

ranger
19-10-08, 23:26
στη συνάντηση στις 26 μπορεί να είμαι και εγώ!!!!
θα είμαι στη Λάρισα για ενα γάμο, αλλα αφού η συνάντηση θα γίνει στις 11 το πρωι, ίσως μπορέσω να δώσω το παρόν μαζί με τον Lynx...

ααα δεν θα έχω αυτοκίνητο, αλλά πιστεύω θα βρεθεί μια λύση!!!! ελπίζω να μπορέσω να γνωρίσω και το παράρτημα Θεσσαλίας απο κόντα!

MITSOS
20-10-08, 00:51
Την αλλη Κυριακη εκτος απροοπτου και εγω εκει θα ειμαι... Με Carina ή Corolla;;;

Άντε ρε μπαγάσηδες να δούμε πόσοι εντέλει θα τα καταφέρετε να 'ρθείτε.
Σήμερα πάντως οι ώρες πέρασαν πολύ ευχάριστα.
Με τον Παναγιώτη συζητήσαμε λεπτομέρειες περί της άλλης Κυριακής...
Θα τα πούμε μέσα στην εβδομάδα...

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
20-10-08, 12:28
Αντε να δουμε... αυτο λεω και γω...
Οντως 5 ωρες στην καφετερια περασαν πολυ ευχαριστα με τον Μητσο και τον Lynx (κατα κοσμον Αλεξανδρο). Ελπιζω την κυριακη να χουμε μπουγιο και να κανουμε κανα καλο σκηνικο...

Χρηστος
20-10-08, 16:48
ο γιαννης δεν ηρθε?

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
20-10-08, 19:34
Βαριοτανε απο οτι μου πε ο Μητσος ασ ελπισουμε οτι θα δωσει το παρον την Κυριακη

MITSOS
20-10-08, 20:13
Βαριοτανε απο οτι μου πε ο Μητσος ασ ελπισουμε οτι θα δωσει το παρον την Κυριακη

Λοιπόν για να μην παρεξηγηθούμε κιόλας χωρίς λόγο.
Ήταν μια δική μου πρωτοβουλία (και ζητώ συγγνώμη από το φίλο Γιάννη αν μέχρι στιγμής το έχει λάβει ως ''ρίξιμο''), να του προτείνω (τηλεφωνικά) την Κυριακή 26 μιας και είδα ότι χθες το πράγμα δεν ''τραβούσε'' καθόλου αφού προς το παρόν ο μόνος για Λάρισα ήμουν εγώ γιατί και ο Χρήστος είχε πει ότι δε θα έρχονταν.
Και πάλι ζητώ συγγνώμη από τον TSAFTSOUF γιατί δεν έχω σκοπό να χαλάσουμε την παρέα για κάτι που ίσως ακόμη και να μην υφίσταται.

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
21-10-08, 07:54
Μητσο σορυ αν εκανα καποια πατατα αλλα αυτο νομιζα οτι μου πες οταν εφτασες και παλι συγνωμη αν το λαθος ειναι δικο μου...

toyota mania
21-10-08, 09:26
Την Κυριακη 26/10 και ωρα 11.00, στην ΤΟΥΟΤΑ Λαρισας.Ολοι εκει.Πανο(trelokomio)σε περιμενουμε.Εαν θες ελα μεχρι Καρδιτσα και μετα παμε μαζι.Εαν θες φερε την COROLLARA.
Καλο καιρο να εχει μονο, για να κανουμε και κανενα ανοιγμα.Δεν δικαιολογουνται απουσιες, εκτος σοβαρου απροοπτου.

trelokomio
21-10-08, 18:22
Την Κυριακη 26/10 και ωρα 11.00, στην ΤΟΥΟΤΑ Λαρισας.Ολοι εκει.Πανο(trelokomio)σε περιμενουμε.Εαν θες ελα μεχρι Καρδιτσα και μετα παμε μαζι.Εαν θες φερε την COROLLARA.
Καλο καιρο να εχει μονο, για να κανουμε και κανενα ανοιγμα.Δεν δικαιολογουνται απουσιες, εκτος σοβαρου απροοπτου.

Ναι ρε Ηρακλη κατα 99% θα ειμαι παρων!
Θα το κανονισουμε αν ειναι να ερθω απο Καρδιτσα να παμε παρεα!

Χρηστος
21-10-08, 23:10
καλα ετσι και μαζευτουμε την κυριακη αυτοι που εχουν δηλωσει θα γινει χαμος,θα το καψω το μοτορι......

4ages1
21-10-08, 23:32
καλα ετσι και μαζευτουμε την κυριακη αυτοι που εχουν δηλωσει θα γινει χαμος,θα το καψω το μοτορι......

όχι ρε φίλε. Μέτά θα βλέπεις πάλι όνειρα με κομπρέσορες...

toyota mania
22-10-08, 06:23
καλα ετσι και μαζευτουμε την κυριακη αυτοι που εχουν δηλωσει θα γινει χαμος,θα το καψω το μοτορι......Δωσε εμενα το χταποδι και μετα καψτο :lol:

wastegate
22-10-08, 11:19
εγω με τον μητσο θα ερθω ε!

Χρηστος
22-10-08, 16:08
εγω με τον μητσο θα ερθω ε!

ποιον απο ολους?

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
22-10-08, 16:21
Παιδια να γραψουμε μια λιστα ποιοι θα ειμαστε
1) Παρουτης Παναγιωτης

wastegate
22-10-08, 17:35
ποιον απο ολους?

Μητσος Κολτ!!!!

2579
22-10-08, 18:26
καμια TS θα ερθη....

MITSOS
22-10-08, 19:24
Όλο εκπλήξεις θα έχουμε την Κυριακή...

wastegate
22-10-08, 19:46
καμια TS θα ερθη....

Αρεεεε Μητσο...

MITSOS
22-10-08, 20:00
Δωσε εμενα το χταποδι και μετα καψτο :lol:

Μου φαίνεται ότι θα πέσουν πολλά μαχαιρώματα (φιλικά, σαν τα ανοίγματα)
γι' αυτό το χταπόδι.
Χα Χα Χα Χα!!!!!!!

Λοιπόν, ας συνεχίσουμε τη λίστα με τις υποψηφιότητες για την Κυριακή, που πολύ καλά ξεκίνησε ο φίλος Παναγιώτης. Έχουμε και λέμε:

1) ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ξεναγός)
2) Billy (αυτοκόλλητος του Παναγιώτη με κατί καλό για τους μη 20V, θα το δούμε επιτόπου)
3) Χρήστος (σεβασμός στους αρχαιότερους)
4) TSAFTSOUF 20V (Χρήστος χωρίς TSAFTSOUF γίνεται?)
5) 2579 (τα σχόλια δικά σας)
6) 4ages1 (Jordan λες να ρίξουμε και κανένα γύρο? (και δεν εννοώ σε πίτα))
7) Nikcarina (θέλω να πιστεύω ότι θα έρθει με πολλές βαλβίδες...)
8) Toyotamania
9) Trelokomio
10) MITSOS (πιθανότατα μαζί με brother)
11) Χρήστος 1989 (αν τα καταφέρει με τις εξόδους. Όποιος έχει καμία άκρη στου Γεωργούλα ας βάλει ένα χεράκι)
12) WASTEGATE

Όπως καταλαβαίνετε,

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ!!!!!!

toyota mania
22-10-08, 21:38
Κρατηστε μικρο καλαθιιιιιι.Μην το γρουσουζεψουμε και ειμαστε 3-4 ατομα παλι.

toyota mania
22-10-08, 21:42
Κρατηστε μικρο καλαθιιιιιι.Μην το γρουσουζεψουμε και ειμαστε 3-4 ατομα παλι.
Α και ξεχασα να πω. Την Παρασκευη θα εχω καινουργιο YARIS 1.3(ειπαμε ΤΟΥΟΤΑ και ξερω ψωμι).Να ερθω με αυτο να το στρωσω λιγο:drive:drive:drive:drive

wastegate
22-10-08, 21:44
Θα φερει κανεις και κανα ετερον ημισι???

4ages1
22-10-08, 22:06
Θα φερει κανεις και κανα ετερον ημισι???

όλοι....:crazylol:crazylol:crazylol

wastegate
22-10-08, 22:09
Σοβαρα ρε για να ξερω τι να πω στην δικια μου!

Χρηστος
22-10-08, 23:21
εγω θα ειμαι με το τσαφτσουφ το δικο μου ετερον ημιση........αμα εχετε και γυναικες δεν νομιζω να κανουμε ανοιγματα!!!

ηρακλη καλοταξιδο...ποτε το πηρες ρε θηριο και ποσο?

wastegate
22-10-08, 23:23
Δεν της εχετε εκπαιδευση σωστα..
Εμενα μου λεει δεν θα κανεις κανα χειροφρενο σημερα??

Χρηστος
22-10-08, 23:31
σιγα βασιλακη παρτο λιγο αλλιως........

wastegate
22-10-08, 23:34
Σοβαρα μιλαω ρε...
και το πηρα αλλιως εγινα ατμοσφαιρικος...

Χρηστος
22-10-08, 23:39
Σοβαρα μιλαω ρε...
και το πηρα αλλιως εγινα ατμοσφαιρικος...

xa,xa,xa σου ειπα η πολλη βελτιωση σε πειραζει διαβασε κανα μαθημα να περασεις!!!!!!!!!!!

wastegate
22-10-08, 23:58
Γιατι τα μαθηματα νομιζεις διαφορετικα ειναι απο αυτα??
Τωρα κανω εντατικα στα σασμανια...
θελεις να σου φερω κανα σασμαν σε τομη και να διαβασεις τπτ οσο θα ειμαστε στην καφετερεια?

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
23-10-08, 12:00
Μου φαίνεται ότι θα πέσουν πολλά μαχαιρώματα (φιλικά, σαν τα ανοίγματα)
γι' αυτό το χταπόδι.
Χα Χα Χα Χα!!!!!!!

Λοιπόν, ας συνεχίσουμε τη λίστα με τις υποψηφιότητες για την Κυριακή, που πολύ καλά ξεκίνησε ο φίλος Παναγιώτης. Έχουμε και λέμε:

1) ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ξεναγός)
2) Billy (αυτοκόλλητος του Παναγιώτη με κατί καλό για τους μη 20V, θα το δούμε επιτόπου)
3) Χρήστος (σεβασμός στους αρχαιότερους)
4) TSAFTSOUF 20V (Χρήστος χωρίς TSAFTSOUF γίνεται?)
5) 2579 (τα σχόλια δικά σας)
6) 4ages1 (Jordan λες να ρίξουμε και κανένα γύρο? (και δεν εννοώ σε πίτα))
7) Nikcarina (θέλω να πιστεύω ότι θα έρθει με πολλές βαλβίδες...)
8) Toyotamania
9) Trelokomio
10) MITSOS (πιθανότατα μαζί με brother)
11) Χρήστος 1989 (αν τα καταφέρει με τις εξόδους. Όποιος έχει καμία άκρη στου Γεωργούλα ας βάλει ένα χεράκι)
12) WASTEGATE

Όπως καταλαβαίνετε,

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ!!!!!!


Αν ερθει και ο Bill με την εκπληξη...θα γινει οντως χαμος θα βαρεθει να ανοιγει...

MITSOS
23-10-08, 20:07
Κρατηστε μικρο καλαθιιιιιι.Μην το γρουσουζεψουμε και ειμαστε 3-4 ατομα παλι.
Α και ξεχασα να πω. Την Παρασκευη θα εχω καινουργιο YARIS 1.3(ειπαμε ΤΟΥΟΤΑ και ξερω ψωμι).Να ερθω με αυτο να το στρωσω λιγο:drive:drive:drive:drive

Καλορίζικό και καλοτάξιδο ρε φίλε.
Αλλά μου φαίνεται ότι θα έχουμε προβλήματα...
Ο ένας άστρωτος, ο άλλος συνεργεία στο τέλος μόνο για καφέ και μαμ δε λέει.
Τίποτα ''φιλικά" ανοίγματα θα παίξουν εντέλει ή να φέρω μαζί και κανένα μαξιλάρι?

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
23-10-08, 20:15
δεν ξερω Μητσο εγω παντως δεν εχω ανταγωνιστη οποτε απο μενα μην περιμενεις ανοιγματα ,εχω λιγες βαλβιδες...

tsaftsouf20V
23-10-08, 21:10
Παιδια αν οντως γινει η συναντηση καντε κ μια βολτα απο το νοσοκομειο στη Λαρισα! Ειμαι στην Α ορθοπεδικη 3ος οροφος δωματιο 15!

MITSOS
23-10-08, 21:12
δεν ξερω Μητσο εγω παντως δεν εχω ανταγωνιστη οποτε απο μενα μην περιμενεις ανοιγματα ,εχω λιγες βαλβιδες...

Θα σου δανείσει ένας 20βάλβιδος όσες του περισσεύουν οπότε θα έχετε και οι δυο από 16. Ουδέν πρόβλημα. Έχει προνοήσει η ΤΟΥΟΤΑ!!
Χα Χα Χα Χα!!!!!!!!

MITSOS
23-10-08, 21:23
Παιδια αν οντως γινει η συναντηση καντε κ μια βολτα απο το νοσοκομειο στη Λαρισα! Ειμαι στην Α ορθοπεδικη 3ος οροφος δωματιο 15!

Περαστικά ρε φίλε. Να είσαι σίγουρος ότι θα είμαστε εκεί.
Καλά έτσι θα αφήσουμε εσένα, την ψυχή της παρέας?
Θα συνεννοηθούμε και με το Χρήστο για το τι θα κάνουμε.
Περαστικά anyway.

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
23-10-08, 23:32
Παιδια αν οντως γινει η συναντηση καντε κ μια βολτα απο το νοσοκομειο στη Λαρισα! Ειμαι στην Α ορθοπεδικη 3ος οροφος δωματιο 15!

Ελα ρε Γιαννη περαστικα να ναι αλλα τι εγινε πως ,που ,ποτε ,γιατι? Εγω παιζει να ρθω και πιο νωρις απο τη συναντηση αλλα σε ποιο εισαι στο γενικο η στο πανεπιστημιακο?

tsaftsouf20V
24-10-08, 08:11
Ελα ρε Γιαννη περαστικα να ναι αλλα τι εγινε πως ,που ,ποτε ,γιατι? Εγω παιζει να ρθω και πιο νωρις απο τη συναντηση αλλα σε ποιο εισαι στο γενικο η στο πανεπιστημιακο?

Πανεπιστημιακο ειμαι! Λεπτομερειες ανατριχιαστηκες κ μη απο κοντα!

ranger
24-10-08, 11:16
αύριο θα είμαι και εγώ στη Λάρισα για ενα γάμο που θα γίνει την κυριακή, αλλά δυστυχώς θα διανυκτερεύσω στο χωρίο και δε θα μπορέσω να παρευρεθώ στη συνάντηση (εκτός εξαιρετικού απροόπτου).
Επίσης δεν ξέρω αν θα μπορέσει να δώσει το παρόν το αδερφάκι μου ο Lynx...
κρίμα ρε γμτ γιατι έχει μεγάλη συμμετοχή και πολύ θα ήθελα να γνωριστούμε απο κοντά...

υστερογραφο: περαστικά ρε tsaftsouf20V. μακάρι να μπορέσω να περάσω να σε δω (ίσως τη δευτέρα, όταν ξεμεθύσω :drunk )

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
24-10-08, 11:51
αύριο θα είμαι και εγώ στη Λάρισα για ενα γάμο που θα γίνει την κυριακή, αλλά δυστυχώς θα διανυκτερεύσω στο χωρίο και δε θα μπορέσω να παρευρεθώ στη συνάντηση (εκτός εξαιρετικού απροόπτου).
Επίσης δεν ξέρω αν θα μπορέσει να δώσει το παρόν το αδερφάκι μου ο Lynx...
κρίμα ρε γμτ γιατι έχει μεγάλη συμμετοχή και πολύ θα ήθελα να γνωριστούμε απο κοντά...

υστερογραφο: περαστικά ρε tsaftsouf20V. μακάρι να μπορέσω να περάσω να σε δω (ίσως τη δευτέρα, όταν ξεμεθύσω :drunk )

Αν υπαρχει κολημα μεταφορας μεσα στη Λαρισα εχω μιλησει με το αδερφακι σου θα σας επαιρνα εγω

MITSOS
24-10-08, 19:06
αύριο θα είμαι και εγώ στη Λάρισα για ενα γάμο που θα γίνει την κυριακή, αλλά δυστυχώς θα διανυκτερεύσω στο χωρίο και δε θα μπορέσω να παρευρεθώ στη συνάντηση (εκτός εξαιρετικού απροόπτου).
Επίσης δεν ξέρω αν θα μπορέσει να δώσει το παρόν το αδερφάκι μου ο Lynx...
κρίμα ρε γμτ γιατι έχει μεγάλη συμμετοχή και πολύ θα ήθελα να γνωριστούμε απο κοντά...

υστερογραφο: περαστικά ρε tsaftsouf20V. μακάρι να μπορέσω να περάσω να σε δω (ίσως τη δευτέρα, όταν ξεμεθύσω :drunk )

Μόνο για ένα γεια δε μπορείτε?
Έτσι να τα πουμε έστω για λίγο από κοντα.
Αν αλλάξετε γνώμη, συνεννοηθείτε με τον Παναγιώτη.
Εμείς θα σας περιμένουμε.

ranger
24-10-08, 22:40
το αρχικό πρόγραμμα ήταν να μείνω λάρισα σάββατο βράδυ και να παω στο γάμο την κυριακή το απογευμα. όμως πονάει η μέση τον πατέρα μου και θα πρέπει να πάω στο χωριό για να αναλάβω χρέει οδηγού του οικογενειακού αυτοκινήτου... ίσως να μπορέσω τελικα, αλλά δεν μπορώ δυστυχώς να το ξέρω απο τώρα!!!

MITSOS
25-10-08, 14:39
το αρχικό πρόγραμμα ήταν να μείνω λάρισα σάββατο βράδυ και να παω στο γάμο την κυριακή το απογευμα. όμως πονάει η μέση τον πατέρα μου και θα πρέπει να πάω στο χωριό για να αναλάβω χρέει οδηγού του οικογενειακού αυτοκινήτου... ίσως να μπορέσω τελικα, αλλά δεν μπορώ δυστυχώς να το ξέρω απο τώρα!!!

ok, κάνε ότι μπορείς.

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
25-10-08, 17:23
Ελαβα μηνυμα απο Lynx οτι κατα 99% δεν θα ειναι στη συναντηση τωρα αν αλλαξει κατι θα το μαθουμε αυριο... Μητσο μαλλον μονοι μας θα πινουμε τσιπουρα στο Νοσοκομειο με τον tsaftsouf

Χρηστος
25-10-08, 20:30
osoi θελουν να φυγουμε μαζι αυριο για λαρισσα ραντεβου στα τελευταια φαναρια λαρισσης στα τυροπιταδικα δεξια πριν την bp ωρα 10:15 περιμενουμε μεχρι 10:30

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
25-10-08, 20:35
osoi θελουν να φυγουμε μαζι αυριο για λαρισσα ραντεβου στα τελευταια φαναρια λαρισσης στα τυροπιταδικα δεξια πριν την bp ωρα 10:15 περιμενουμε μεχρι 10:30

Παιδια αυριο που δινουμε ραντεβου?? στον αδαμου ως γνωστον ετσι??

wastegate
25-10-08, 20:40
Ρεεεε εγω θα ειμαι στην 3 εξοδο απο Θεσ/νικη - Λαρισσα κανονιστε να χαθω γιατι αν δεν βρω κανεναν και χαθω γυρναω πισω..
Ναι ειμαι τοσο ανωμαλος..

wastegate
25-10-08, 21:25
..............

MITSOS
25-10-08, 21:31
Λοιπόν, απ 'ότι είπαμε και με το Χρήστο, έχουμε και λέμε:

Για όποιον είναι από Βόλο ισχύει ότι είπε ο Χρήστος για Λαρίσης και 10.30
Στη Λάρισα ραντεβού έξω από την ΤΟΥΟΤΑ.
Φίλε Wastegate βγαίνεις στην έξοδο για Τρίκαλα-Καρδίτσα (που αν δεν κάνω λάθος είναι η τρίτη κατεβαίνοντας από Θεσσαλονίκη).
Τα λέμε λοιπόν αύριο το πρωΐ.

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
25-10-08, 22:38
Ρεεεε εγω θα ειμαι στην 3 εξοδο απο Θεσ/νικη - Λαρισσα κανονιστε να χαθω γιατι αν δεν βρω κανεναν και χαθω γυρναω πισω..
Ναι ειμαι τοσο ανωμαλος..

Φιλε Βασιλη οπως κατεβαινεις απο Θεσσαλονικη η εξοδος ειναι η 4η ΤΡΙΚΑΛΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑ λεει(τελευταια εξοδος για Λαρισα απο Θεσ/νικη) ολο ευθεια και βγαινεις στην ΤΟΥΟΤΑ Αδαμου

toyota mania
25-10-08, 23:18
Με την καινουργια ωρα ετσι.Μην ξεχασετε να ρυθμισετε τα ρολογια σας.

wastegate
26-10-08, 07:02
Ο ενας 3 εξοδο ο αλλος 4!!Ρε θα χαθω!
Ευτυχως συμφωνειται στο Τρικαλα-Καρδιτσα!

MITSOS
26-10-08, 08:33
Φιλε Βασιλη οπως κατεβαινεις απο Θεσσαλονικη η εξοδος ειναι η 4η ΤΡΙΚΑΛΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑ λεει(τελευταια εξοδος για Λαρισα απο Θεσ/νικη) ολο ευθεια και βγαινεις στην ΤΟΥΟΤΑ Αδαμου

Συμφωνώ επίσης και στο τελευταία (γι' αυτό είπα αν δεν κάνω λάθος για το τρίτη).
Καλά που το είπε και ο Ηρακλής: προσοχή στην ώρα. Είμαστε μια ώρα πίσω.
Πάντως όσο για τον καιρό, στο Βόλο είναι όλα μούσκεμα.

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
26-10-08, 09:10
Μητσο εχει 4 απο Θεσσαλονικη και 3 απο Αθηνα. σιγουρο αυτο

MITSOS
26-10-08, 09:16
Μητσο εχει 4 απο Θεσσαλονικη και 3 απο Αθηνα. σιγουρο αυτο

καλά μιλάμε...σοβαρό θέμα βρίκαμε για να ''διαξιφιστούμε''.
Χα χα χα!!!!
Τί καιρό έχει η Λάρισα?

toyota mania
26-10-08, 17:53
Αρρωστια παιδια, ειμαι αρρωστος.Τι Ε12 ηταν αυτο;Εχω κατι αντιβιωσεις απο τα παιδια στο σπιτι, πιστευω να την παλεψω.Ρε κωστα τι μας εκανες.Καλη επιτυχια το Σαβ/Κυριακο στις Σερρες.

wastegate
26-10-08, 17:53
Ωραια και καλα στην συναντηση..
Γνωρισα και τον 2579 απο κοντα...παληκαρι ειναι αλλα ιντερνιακα μας τα χαλαει...
Βασικα ολοι παληκαρια ειμαστε αλλα τεσπα..
Θα μπουνε και οι αλλοι να γραψουν σχολια να ανεβασω φωτο..

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
26-10-08, 18:04
Βαλε και συ να βαλει και ο Μητσος να δουμε τα καμαρια μας

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
26-10-08, 18:07
Αρρωστια παιδια, ειμαι αρρωστος.Τι Ε12 ηταν αυτο;Εχω κατι αντιβιωσεις απο τα παιδια στο σπιτι, πιστευω να την παλεψω.Ρε κωστα τι μας εκανες.Καλη επιτυχια το Σαβ/Κυριακο στις Σερρες.

Ηρακλη ακομα δεν γυρισες εκατσες στο pc χαχαχαχα!!!! ΑΑ!!ρε συ γραψε και τον Μακατο στο φορουμ και αν ερθεις αυριο προς τα δω παρε κανα τηλ

wastegate
26-10-08, 18:40
Ανεβαζω και τις φωτογραφιες..
Συνοψιζοντας καλα περασαμε σημερα αποθεωση στην καφετερεια πολυ γελιο ριξαμε..
Καναμε και μπολικα μαθηματα 20ν μηχανολογιας!!
Στην καφετερεια ο Χρηστος καθοταν αναμεσα απο 2579 και μενα τον τρελαναμε..
Ο Ιορδανης καθοτανε πολυ υσηχος και με ανυσηχησε..
Ο Ηρακλης ειχε το μυαλο του ποτε θα παμε για τσιπουρα..
Ο Παναγιωτης(Παρουτης) ηταν ο μονος υσηχος,ακουγε και απαντουσε και επελεγε την τοποθεσιες για το που θα παμε!!!
Και παντου υπαρχει τουλαχιστον ενας οχηματιας!!!!
Υ.Γ.
Και μην ξανακουσω παλιοφριτεζες 20ν οτι τα τουρμπατα καινε λαδι εσεις καιτε ολη την παραγωγη της SHELL και της BP μαζι..

AE101
26-10-08, 18:51
Αυτό το ασημί στη πρώτη φωτό τι Corolla ειναι??
Ούοοοουυστ από δώ σαν δε ντρεπόμαστε λίγο ( corollaclub σου λένε μετά..)
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :crazylol

Πάντως πρέπει να τα περάσατε φανταστικά παιδιά!! Ειδικοτερα δε, αν ξέσπασε κόντρα μεταξύ πεταλούδων και σαλιγκαριών τότε έχασα το καλύτερο!!

Άντε και στα δικά μας οι Ηπειρώτες!! :wink:

wastegate
26-10-08, 18:56
Ρε το μετανιωσα που δεν κατεβηκα Γιαννενα να παρω το κορολα ολοκληρος 2579 ηταν εκει ετσι θα τον αφηνα??χαχαχαχα

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
26-10-08, 19:16
Ευχαριστω Βασιλη για τα καλα σου λογια οντως ειμαι πολυ ησυχος σαν την 90αρα μου χαχαχαχαχαχα
επρεπε να πεις και για το κοκκινο swft πισω απο το δικο σου...

wastegate
26-10-08, 19:21
Μα δεν αφησα κανεναν παραπονεμενο προσπαθουσα να φαινονται ολα τα αμαξια!

AE101
26-10-08, 20:14
προσπαθουσα να φαινονται ολα τα αμαξια!
Που βρισκόταν στο πάρκιν!! :jumpers

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
26-10-08, 20:17
Ελα μην κραζουμε τον φωτογραφο... χαχαχαχαχα πλακα κανω
για να μην παρεξηγιομαστε

4ages1
26-10-08, 20:18
Ησυχα ήσυχα, σεμνα και ταπεινά, το πήρα το δωράκι μου...
Τα μπουζοκαλώδια του χρήστου (τοποθετημένα by wastegate...επιτόπου) έκαναν φανταστική δουλειά και δεν ήταν η ιδέα μου όπως έδειξαν μετά κάτι ψιλοδοκιμούλες με τον νίκο.
Περάσαμε πολύ ωραία και περιμένω να το επαναλάβουμε 23 νοεμβρίου....
Α, να μην ξεχάσω... με γεια το μοτέρ ηρακλή....

toyota mania
26-10-08, 20:57
Α, να μην ξεχάσω... με γεια το μοτέρ ηρακλή....Μην με τρελενεις και εσυ τωρα.Ξεσπασα στον γυρισμο σε μια 156 .Απο την Λαρισα μεχρι την Καρδιτσα δεν χορταινε να τρωει καροτσες.Το ζηταγε η ψυχουλα του μπαρμπα.Προφανως του ειπαν, οτι με το καρο θα τα περναει ολα και δεν το πιστευε με τιποτα.

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
26-10-08, 21:07
Ετσι η ΤΟΥΟΤΑΡΑ κοντρα στους Ιταλους μπραβο Ηρακλη και καλοριζικο και το καινουργιο μοτερ... και απο μενα

toyota mania
26-10-08, 22:15
Ετσι η ΤΟΥΟΤΑΡΑ κοντρα στους Ιταλους μπραβο Ηρακλη και καλοριζικο και το καινουργιο μοτερ... και απο μεναΠρος το παρον, η επομενη βελτιωση ειναι μια καλη μπαταρια, γιατι εχω μεινει, και για να εχει σωστα ρευματα, μετα το χταποδο-διχαλο απο μαυρο 20v(αρκει να μην κολησει το μοτερακι μου καμια ασθενεια:lol: )και μετα εχει ο θεος

Γιαννης20v
26-10-08, 22:22
μπραβο παιδες πρεπει να περασατε πολυ καλα!σας ζηλευω!καθενας με τη τρελα του αλλα σας ελειπε ο αρχιτρελαρας!!!!(δε πιστευω να ρωτησετε ποιος????)Ηρακλη καινουριο μοτερ ακουω??τι καταφερες παλι????κ καλα ρε ολη η TOYOTA εκει ηταν η MITSUBA τι εκανε???:crazylol
υ.γ:ΜΙΤΣΟ γιατι δε πηγες με ge????ε??????

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
26-10-08, 22:39
Ειναι αρυθμιστος ο Μητσος, Γιαννη γι αυτο δεν ηρθε με GE...

panos 24
26-10-08, 23:06
μπραβο παιδια παντα τετοια να μαζευεστε κ να τα λετε κ να περνατε καλα.

MITSOS
27-10-08, 14:31
Παιδιά οι δικές μου φωτό θα καθυστερήσουν λίγο λόγω computer trouble.
Πάντως απ' ότι είδα και άκουσα χθες, τα Ε12 facelift πάνε καλά...
Αν δεν πιστεύετε ρωτήστε και τον Ηρακλή!

kst_tms
27-10-08, 15:02
Πάντως απ' ότι είδα και άκουσα χθες, τα Ε12 facelift πάνε καλά...

Για λέγε περισσότερα...τι παίζει με το συγκεκριμένο;;

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
27-10-08, 15:11
Για λέγε περισσότερα...τι παίζει με το συγκεκριμένο;;

Αστο το συγκεκριμενο αμαξι ηταν αλλου... ενα θα σου πω ΜΟΤΕΡ ST-205
GT-4 και η μετατροπη ολα τα λεφτα... απο οτι εχω δει και γω με τα ματακια μου. Το συγκεκριμενο 12αρι θα τρεξει στα Dragster στις Σερρες την Κυριακη που μας ερχεται.

wastegate
27-10-08, 15:24
Τα μπουζοκαλώδια του χρήστου (τοποθετημένα by wastegate...επιτόπου) έκαναν φανταστική δουλειά και δεν ήταν η ιδέα μου όπως έδειξαν μετά κάτι ψιλοδοκιμούλες με τον νίκο.
Περάσαμε πολύ ωραία και περιμένω να το επαναλάβουμε 23 νοεμβρίου....
Α, να μην ξεχάσω... με γεια το μοτέρ ηρακλή....


Αφου τα εβαλα εγω ρε συ Ιορδανη ηταν κατι το αναμενομενο!!!!

Χρηστος
27-10-08, 15:25
Αρρωστια παιδια, ειμαι αρρωστος.Τι Ε12 ηταν αυτο;Εχω κατι αντιβιωσεις απο τα παιδια στο σπιτι, πιστευω να την παλεψω.Ρε κωστα τι μας εκανες.Καλη επιτυχια το Σαβ/Κυριακο στις Σερρες.


απο εδω και περα πιστευω να συμπαθησεις τα ε12,χα,χα.........παιδια τι να πω ολα καλα?δυστηχως αρρωστησε το 20v μου και δεν καναμε ανοιγματα με 2579,ιορδανη,νικο-βεροια...αλλη φοραδεν πειραζει,παντως περασαμε πολυ καλα πιστευω με ολα τα παιδια πολυ καλες εντυπωσεις αφησε αυτο το ασπρο το ε12 1600cc δεν πηγαινε βημα,πως τον χωρεσε τον ST205 εκει μεσα και τι φρεναρες απο gt-4,ενα πραγμα θα πω ηρακλη σιγουρα θες να σου στειλω το χταποδοδιχαλο του μαυρου...........?

Χρηστος
27-10-08, 15:28
Αφου τα εβαλα εγω ρε συ Ιορδανη ηταν κατι το αναμενομενο!!!!

την επομενη φορα θα σε προτιμησω,εχασες που δεν ηρθες για τσιπουρο παντως βασιλακη χαρηκα πολυ που σε γνωρισα απο κοντα!!!

toyota mania
27-10-08, 15:30
Ναι ρε Χρησταρα.Με εναν 3S-GTE θα πρεπει να κανω ομοφυλοφιλικες σχεσεις με τον βενζινα.Μονο που εγω θα ειμαι ο παθητικος

wastegate
27-10-08, 16:27
την επομενη φορα θα σε προτιμησω,εχασες που δεν ηρθες για τσιπουρο παντως βασιλακη χαρηκα πολυ που σε γνωρισα απο κοντα!!!

Εσυ προτιμησες τον 2579 τον ειδα εγω καθως τα εβαζε εκανε βουντου επικαλεστηκε και τον "κυριο" αβανς..
Επρεπε να φυγω ρε συ Χρηστο οι αποθηκες των κτελ εκλειναν στις 5 ...

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
27-10-08, 16:51
Βασιλη δεν πειραζει στην επομενη συναντηση θα ερθεις ομως... να πιουμε κανα τσιπουρακι

wastegate
27-10-08, 17:48
Παναγιωτη δεν τα παω καλα με το ποτο με τους μεζεδες εχω καλη σχεση..
Την αλλη φορα θα κατεβω με το κορολα τερμα φουσκωμενο και τρεχω οτι 20βαλβιδο,19βαλβιδο υπαρχει με χταποδια,καλαμαρια,ξυδια,μυδια και μεχρι τα 120...
Θα φερω και την ποντια αυτη πινει την παλιομπεκρου..

madvinegar
27-10-08, 18:07
και μεχρι τα 120...


χαχαχαχαχα....
Α ρε Βασιλάκη....!

:hehe :hehe :hehe

Χρηστος
27-10-08, 20:23
τελικα εμεινα απο afm......μην ακουσω σχολιο απο τους παρευρισκομενους χι,χι...

wastegate
27-10-08, 20:31
Στο ειπα οτι κατι εχει η μ@λ@κι@?
Τσαμπα φαγωθηκε και ο ιορδανης οτι εκαψες βαλβιδα..

Χρηστος
27-10-08, 20:38
Στο ειπα οτι κατι εχει η μ@λ@κι@?
Τσαμπα φαγωθηκε και ο ιορδανης οτι εκαψες βαλβιδα..

ειχες δικιο τελικα μπιλ,ο ιορδανης ολο με την καλη κουβεντα ητανε αλλα εγω φταιω που του εδωσα τα μπουζοκαλωδια και ειδε χαρα στα σκελια του......εεε στα ποδια του ηθελα να πω χα,χα

nikcarina
27-10-08, 21:25
Ωραια περασαμε, γνωριστηκαμε και με τα παιδια, καμαρωσαμε τις TOYOTARES ΜΑς, χαζεψαμε με το GT4...:eek:

Ρε συ Ιορδανη τα μπουζοκαλωδια δεν κανουν δουλεια, εγω επιτηδες δεν το πατουσα για να μου φυγεις... Βγαλτα κ στειλτα μου...

Alex-poli
28-10-08, 10:28
Καμιά φωτογραφία δεν βγάλατε? Να σας καμαρώσουμε...;-)

toyota mania
28-10-08, 10:32
Ναι ρε.Που ειναι oι φωτο

wastegate
28-10-08, 10:47
Τα παραπονα σας αλλου!!!
Εγω ημουν ο εξωτερικος φωτογραφος!

MITSOS
28-10-08, 11:46
τελικα εμεινα απο afm......μην ακουσω σχολιο απο τους παρευρισκομενους χι,χι...

Άντε τυχερέ!!! Σου 'φεξε....
Καιρός ήταν να την κάνει το afm με αλαφρά πηδηματάκια για τον κάδο.
Με το καλό με έναν άγραφο τώρα...

Άντε τυχερέ!!! Σου 'φεξε....
Καιρός ήταν να την κάνει το afm με αλαφρά πηδηματάκια για τον κάδο.
Με το καλό με έναν άγραφο τώρα...

Sorry Χρήστο αλλά αν δεν το έκανα το σχόλιο θα έσκαγα.
Εχώ και αυτήν την αλλεργία στα afm...

2579
28-10-08, 18:33
ηταν ωραια στην λαρισσα αλλα λιγο για μενα γιατι λογο γιορτης του μικρου γιου επρεπε να φυγω γρηγορα.ηταν πολλα τα παιδια πιο πολλα απο καθε αλλη φορα και η παρεα καλη.γνωρισα τον βασιλη και χαρηκα για αλλη μια φορα αποδιχτηκε οτι αλλα καταλαβενεις για καποιον στο διαδικτιο και αλλο στη πρωσωπικη επαφη.ελπιζω την επομενει φορα να εχω πιο πολυ χρονο για να τα πουμε εκτενεστερα και να κανουμε κανενα ανοιγματακη ως τα 120 παντα...

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
28-10-08, 20:54
Μητσο που ειναι οι φωτο που τραβηξες αντε περιμενουμε...

MITSOS
31-10-08, 20:36
Sorry για την καθυστέρηση (όποιος βιάζεται σκοντάφτει λένε).

Λοιπόν, στην τελευταία φωτό έχουμε και λέμε:

1. ToyotaMania (Ηρακλής)
2. Trelokomio ? (Χρειάζομαι βοήθεια...)
3. Χρήστος
4. 4ages1 (Jordan)
5. Η αφεντιά μου
6. Παρούτης Παναγιώτης
7. Wastegate
8. NikCarina
9. Ας με συμπληρώσει ο Ηρακλής ο οποίος είχε περισσότερη επαφή με το φίλο

Επίσης να μη ξεχάσω τον 2579 ο οποίος ήρθε βιαστικά,μόνο για το μεροκάματο στο parking... και έφυγε πριν τη φωτό, τον Billy που τραβούσε τη φωτό (και δεν έχει καν TOYOTA)
καθώς και τον φίλο με το δεύτερο ασημί Avensis (το vvti) που και αυτός έγυγε πριν τη λήψη (Ηρακλή αν το θυμάσαι βάλε και το δικό του όνομα).

nikcarina
31-10-08, 22:02
9. corollakias veroia (Νικος με 3D 101)

Ρε ποιος σχολιασε εκεινη την ημερα για το Supra που ειδε στη Βεροια;;; Τον γρουσουζεψε τον ανθρωπο, μολις γυρισα Βεροια ειδα τα παιδια να του ραβουν γαμπριατικη κουστουμια...

Alex-poli
31-10-08, 22:46
Μπράβο παιδιά πάντα τέτοια...:jumpers

wastegate
01-11-08, 15:19
Εγω σαν χαζοχαρουμενο βγηκα!

ranger
01-11-08, 18:21
Εγω σαν χαζοχαρουμενο βγηκα!
εσύ βγήκες όπως πραγματικά είσαι!!!!

πάντος παιδία είστε ωραίο παρεάκι και πολύ λυπάμαι που δεν κατάφερα να παρευρεθώ με τον Lynx, αλλά το πρόγραμμά δεν μας το επέτρεψε. βέβαια αυτός θα είναι τακτικός θαμώνας στις συναντήσεις σας, και που ξέρεις, θα με ξαναφέρει ο δρόμος προς τα πάτρια εδάφη!!!!