PDA

Επιστροφή στο Forum : προγραμμα Οκτωβριου.


Fanis
02-10-08, 21:57
Το προγραμμα μας για αυτον τον μηνα ειναι:

1η Παρασκευη του μηνα 03/10/08 συναντηση στο στεκι μας στο bizz καφε στο παραλιακο μαγαζι γιατι η αιθουσα μας ειναι ακομα καμπριο:crazylol .

2η Παρασκευη του μηνα 10/10/08 συναντηση στα καρτ στον Ασπροπυργο και μετα στην καθιερωμενη σουβλακερι:beg .

3η Παρασκευη του μηνα 17/10/08 συναντηση στο στεκι μας στο bizz καφε αλλα στο bar του bizz που ειναι διπλα απο την αιθουσα μας που θα εχουμε μουσικη και θα κανουμε και τα γενεθλια :beg :lol: μας μιας και κλεινουμε την πενταετια για να το γιορτασουμε .και για οσους θυμουνται τις καταπληκτικες μας τουρτες που φτιαχνει ο πατερας του σπυρου (ο παρκαδορος του bizz) η φετεινη θα ειναι και παλι πολυ ωραια εκπληξη:fierydevil .

4η Παρασκευη του μηνα 24/10/08 δεν εχουμε σκεφτει κατι ακομα και θα θελαμε να μας προτεινετε κατι εσεις....:uthere :call

DaveMustaine13
02-10-08, 22:07
Λαθος η ημερομηνια στην 4η Παρασκευη καθως και ο Οκτωβριος :uthere
Αντε Αθηναιοι θα καλοπερασετε παλι :hi

Μαρία
02-10-08, 22:22
Η ώρα συνάντησης στο Μπιζ παραμένει η ίδια?:?

jason
02-10-08, 23:05
για την τεταρτη παρασκυη μπορουμε να κανουμε ενα trackday στην πιστα των Μεγαρων:banana:banana:banana:beg:beg:beg :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

αλλιως καμια εκδρομουλα

MARMEL
02-10-08, 23:08
για την τεταρτη παρασκυη μπορουμε να κανουμε ενα trackday στην πιστα των Μεγαρων:banana:banana:banana:beg:beg:beg :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

αλλιως καμια εκδρομουλα
μανια με την αναρτηση ε? :hehe
παει πολλα λεφτα η πιστα ρε ιασωνα. και ως συνηθως μαζευομαστε εμεις και μεις...
πλεον κατανταει ρισκο το να οργανωσεις κατι τετοιο η εξισου σοβαρο πολυ απλα για το αμφιροπο των συμμετοχων.
ας εστιαστουμε στα γενεθλια και σε αυτο που θα κανονισουμε που μαλλον θα ναι εκδρομουλα. θα δουμε. πειτε ομως και σεις γνωμες οι οποιες να στεκουν ε?

αυτα....

jason
02-10-08, 23:24
ε αφου δεν εχω γκαζι τουλαχιστον να στριψω και λιγο.παντως ειδα οτι θελουν αρκετοι.τελος παντων εσεις αποφασιζεται.βαλτε κανα λαχνο στα γενεθλια του corollaclub με δωρο κανα λεβιεδακι(μου χρειαζεται).

TARZAN
03-10-08, 02:45
Στην βάρκιζα για φαί και μετα ανωριμότητες.Θέλω να έρθω σε κάποια συνάντηση αλλά σκέφτομαι ότι όσες φορές έχω πάει μικρολίμανο έχω γυρίσει πίσω επειδή δεν έβρισκα να παρκάρω!

Nikos
03-10-08, 06:59
Στην βάρκιζα για φαί και μετα ανωριμότητες.Θέλω να έρθω σε κάποια συνάντηση αλλά σκέφτομαι ότι όσες φορές έχω πάει μικρολίμανο έχω γυρίσει πίσω επειδή δεν έβρισκα να παρκάρω!
Tουλάχιστον για τις συναντήσεις που κάνουμε στο Bizz δεν "παίζει" το θέμα αυτό γιατί υπάρχει ιδιωτικός χώρος πάρκινκ.Οπότε μην το σκέφτεσαι.

Ayrton
03-10-08, 08:26
......και μετα ανωριμότητες.

Οπως δεν παίζει ούτε κάτ τέτοιο.
Κάντε προτάσεις υλοποιήσιμες, σοβαρές, και σωστές!
Και πάνω απ' όλα, κάτι στο οποίο πιστεύετε ότι θα υπάρχει συμμετοχή (Είμαι περίεργος να δώ, αφού πούνε πολλοί το ΝΑΙ, πόσοι θα είναι μετέπειτα!)


Αντε να σας δώ! ;-)

GMASTER6
03-10-08, 09:27
για την τεταρτη παρασκυη μπορουμε να κανουμε ενα trackday στην πιστα των Μεγαρων:banana:banana:banana:beg:beg:beg :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

αλλιως καμια εκδρομουλα

Τrackday και απο μενα αλλα προτεινω καρτόδρομο!!!(πιο κοντα+να μας μεινει και λιγο λαστιχακι να γυρισουμε σπιτι):jumpers Εξαλλου αν εχω ακουσει καλα το μεγαρο ειναι κλειστο μεχρι νεωτερας???

ε αφου δεν εχω γκαζι τουλαχιστον να στριψω και λιγο.

Τα ιδια και απο μενα:lol: :lol: :lol: :lol:

IVEHIN
03-10-08, 11:39
Βολτιτσα στην παρνηθα να παρουμε και καθαρο οξυγονο και τσιμπιμα στο μπαφι με κρασακι η φαι σε καποια απο τις ταβερνες κατω.

billlllll
03-10-08, 11:47
Τα ιδια και απο μενα:lol: :lol: :lol: :lol:

ε αφου δεν εχω γκαζι τουλαχιστον να στριψω και λιγο.

Σαν πολλοί ψόφιοι στριφτεροί δεν μαζευτήκαμε; :crazylol

GMASTER6
03-10-08, 12:58
.

Σαν πολλοί ψόφιοι στριφτεροί δεν μαζευτήκαμε; :crazylol

E, αν δεν εχεις γκάζι να τρέχεις στις ευθείες,ψάχνεσαι αλλού...:fierydevil

Fanis
08-10-08, 14:27
τελικα την παρασκευη θα ερθει κανενας καινουργιος γρηγορος να μας δειξει την αξια του στα καρτ η μονο λογια εισαστε οσοι δεν ερχεστε (πχ marmel και κατι αλλοι ??)

και ανοιχτη προσκληση για τα πισωκινητα να μπουνε στην πιστα δωρεαν να μας δειξουν την αξια τους .

εμεις θα βαλουμε τις καμερες και αυτοι την αξια τους.

κυριακο ετοιμασε την μεγαλοκυρια σου..!!!!

jason
08-10-08, 15:48
αυτος ο ρατσισμος ρε παιδι μου,μονο τα πισωκινητα εχουν ψυχη?αχ αχ αχ

alex-g
08-10-08, 15:52
αυτος ο ρατσισμος ρε παιδι μου,μονο τα πισωκινητα εχουν ψυχη?αχ αχ αχ

ειδεσ για μπροστοκουνα ουτε λογος τστστσ

COROLLAKIAS MIXALHS
08-10-08, 16:53
Προσκληση στον κυριακο παιδια!Να δουμε σε βιντεο τα ντονατσ που θα σκασει με την ΚΕ30 του!

MARMEL
08-10-08, 20:58
τελικα την παρασκευη θα ερθει κανενας καινουργιος γρηγορος να μας δειξει την αξια του στα καρτ η μονο λογια εισαστε οσοι δεν ερχεστε (πχ marmel και κατι αλλοι ??)

και ανοιχτη προσκληση για τα πισωκινητα να μπουνε στην πιστα δωρεαν να μας δειξουν την αξια τους .

εμεις θα βαλουμε τις καμερες και αυτοι την αξια τους.

κυριακο ετοιμασε την μεγαλοκυρια σου..!!!!
ασε ρε...
εμενα μονο αυτοι που ηταν 20 κιλα ελαφρυτεροι απο μενα μου εριαξαν 1 sec

gianpan
08-10-08, 21:36
Η συνάντηση τι ώρα είναι την Παρασκεύη;

ranger
08-10-08, 22:28
ασε ρε...
εμενα μονο αυτοι που ηταν 20 κιλα ελαφρυτεροι απο μενα μου εριαξαν 1 sec
να κάνεις δίαιτα...!! :hehe :hehe

koperton
09-10-08, 00:41
Η συνάντηση τι ώρα είναι την Παρασκεύη;

Η συναντηση της Παρασκευης θα γινει στην πιστα καρτ SpeedPark που βρισκεται στον Ασπροπυργο και μαζευομαστε συνηθως γυρω στις 8 το βραδυ. Παντως αν θελεις μπορουμε να φυγουμε απο Σαλαμινα μαζι αν δεν ξερεις που ειναι.

gianpan
10-10-08, 21:58
Η συναντηση της Παρασκευης θα γινει στην πιστα καρτ SpeedPark που βρισκεται στον Ασπροπυργο και μαζευομαστε συνηθως γυρω στις 8 το βραδυ. Παντως αν θελεις μπορουμε να φυγουμε απο Σαλαμινα μαζι αν δεν ξερεις που ειναι.

Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου το ήθελα πάρα πολύ να έρθω για να σας γνωρίσω και απο κοντά :mrgreen: αλλά η δουλειά μου είναι λίγο απρόβλεπτη και χωρίς συγκεκριμένα ωράρια.Την ώρα που σχόλασα δεν προλάβαινα με τίποτα να έρθω.Στην επόμενη συνάντηση ίσως το κανονήσουμε για να γραφτώ κι' ολας.
Ευχαριστώ και πάλι.....

endurasKE-30
12-10-08, 17:57
Βαλτε καμια φωτο ρε παιδια!!!!!!

Fanis
13-10-08, 10:45
θα γινει μεσα στην ημερα ......

παντως για τα πρακτικα ο κυριακος με την ΚΕ-30 γυρισε 1 λεπτο και 2 δευτερολεπτα στις 10.30 το βραδυ την στιγμη που ο καλυτερος μιση ωρα πριν ...δηλαδη εγω γυρισα 1.00.20 με τα ενοικιαζομενα καρτ ...

ετοιμαζω παντως φωτο και video.

diamantis
18-10-08, 15:26
Η συναντηση της Παρασκευης θα γινει στην πιστα καρτ SpeedPark που βρισκεται στον Ασπροπυργο και μαζευομαστε συνηθως γυρω στις 8 το βραδυ. Παντως αν θελεις μπορουμε να φυγουμε απο Σαλαμινα μαζι αν δεν ξερεις που ειναι.

Χθες στην εκδηλωση μου ειπε ο Φανης οτι δεν εχει ακομη προγραματιστει ακομη κατι σιγουρο για την επομενη Παρασκευη.
Μου ειπε αν ξερω καμια ταβερνα στην παραλιακη ή στην Κηφησια και παρεπιμπτοντως να πω οτι για παραλιακη δεν γνωριζω για ταβερνα και στην Κηφισια δυο που γνωριζω,δεν εχουν παρκιγκ για τα αμαξια και πρεπει να τα αφησουμε στον δρομο που ειναι και στενος.
Φανη προσωπικα συνιστω αν καταληξετε για ταβερνα ή στους προποδες της Παρνηθας εχει αφθονες και με πολυ χωρο ή αλλιως στον ''Αβραμη'' στην Χασια και εκει εχει πολυ χωρο και καλο φαγητο.
Εχω παει πολλες φορες και εχω φυγει ικανοποιημενος.