PDA

Επιστροφή στο Forum : ΑΝΕΠΙΣΗΜΗ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ


MITSOS
07-08-08, 16:21
Μιας και με τους περισσότερους έχουμε πολύ καιρό να συναντηθούμε ας κάνουμε κάτι γιατί...πολύ σκουριάσαμε μου φαίνεται.
Μέχρι το βράδυ θα έχουν κανονιστεί ο τόπος και ο χρόνος.
Αναμείνατε...

toyota mania
08-08-08, 11:20
Μιας και με τους περισσότερους έχουμε πολύ καιρό να συναντηθούμε ας κάνουμε κάτι γιατί...πολύ σκουριάσαμε μου φαίνεται.
Μέχρι το βράδυ θα έχουν κανονιστεί ο τόπος και ο χρόνος.
Αναμείνατε...Κατα 95% θα ειμαι και εγω.Εχθες γυρισα(αλλα θα ξαναπαω) και μου ελειψε το αυτοκινητο(πηγα με λεωφωρειο δυστυχως:mad)

tsaftsouf20V
08-08-08, 12:06
Κατα 95% θα ειμαι και εγω.Εχθες γυρισα(αλλα θα ξαναπαω) και μου ελειψε το αυτοκινητο(πηγα με λεωφωρειο δυστυχως:mad)

Βρε θεριο αφησες την Avensara κ πηγες με το λεωφορειο??? Ελεος!!!

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
08-08-08, 17:45
Χαιρετισματα απο την ομορφη Μυτιληνη αντε μολις ερθω θεσσαλια θα κανονισω να ρθω και γω σε καμια συναντηση... Ηρακλη δν τα κανουν τετοια λαθη εκτος αν υπηρχε καποιος ιδιαιτερος λογος που εκανες τετοιο πραγμα!!!

toyota mania
08-08-08, 20:33
Μην με τρελενεται βρε παιδια, βγηκα εκτος Ελλαδος.Οχι πολυ μακρια βεβαια.Βουλγαρια πηγα.Με ειχαν ζαλισει να μην το παρω γιατι θα γυριζα μονο με το τιμονι,αλλα τιποτα απο αυτα δεν συμβαινει.Κυκλοφορουσαν πολυ ακριβοτερα αυτοκινητα απο το δικο μου.Οι βουλγαροι στον δρομο ειναι να σε φυλαει ο θεος.

Χρηστος
08-08-08, 22:49
λοιπον αυριο σαββατο και ωρα 7 θα γινει η συναντηση που ολοι ποθειτε!!!!!!!!!τοπος ο γνωστος σε ολους μας τελευταιο παρκινκ στις αλυκες του βολου!!ακουω συμμετοχες?

toyota mania
09-08-08, 00:10
λοιπον αυριο σαββατο και ωρα 7 θα γινει η συναντηση που ολοι ποθειτε!!!!!!!!!τοπος ο γνωστος σε ολους μας τελευταιο παρκινκ στις αλυκες του βολου!!ακουω συμμετοχες?Πιο νωρις βρε.Τι ωρα θα γυρισω πισω.Πρεπει να κοιμισω και τα παιδια.Ειμαι μονος.

Μαρία
09-08-08, 11:39
Κρίμα που το κανονίζετε Σάββατο.:(Εγώ Τετάρτη θα ανέβω Βόλο για δουλειές και για να φτιάξω λίγο το σπιτάκι μου.

Γιαννης20v
09-08-08, 12:06
κατα τις 18.00 δεν γινεται?θα με παει το βραδυ ο αδερφος μου για τσιτσι.....!!!!!

xrhstos1989
09-08-08, 12:10
αντε αποφασιστε ωρα!πρεπει να γιαλισω και το εργαλειο το τρελο!!:crazylol

tsaftsouf20V
09-08-08, 12:10
κατα τις 18.00 δεν γινεται?θα με παει το βραδυ ο αδερφος μου για τσιτσι.....!!!!!

Αυτο το παιδι μην του ταξεις κρεας(τσιτσι)!!! Λοιπον θα πω κ γω κατα τις 6 αν γινεται γιατι πρεπει κ να τον ταισω μετα! Οπως ο Ηρακλης εχει τα μικρα ετσι κ γω εχω τον μικρο να ταισω!!!

xrhstos1989
09-08-08, 12:18
ωραια λοιπον..στις 6 πανω κατω θα ειμαστε εκει!

Χρηστος
09-08-08, 14:10
ok στις 6 εγω μαλλον θα αργησω λιγο!!

MITSOS
09-08-08, 15:51
ok στις 6 εγω μαλλον θα αργησω λιγο!!

Χωρίς παρεξήγηση φίλε Χρήστο...ως συνήθως.
ΟΚ, θα είμαι κι εγώ εκεί.

MITSOS
10-08-08, 21:11
Η συνάντηση ολοκληρώθηκε κι παράλληλα τονώθηκε η ''γκαζιάρικη διάθεσή μας.
Επίσης αποχαιρετήσαμε το φίλο Χρήστο1989 ο οποίος από βδομάδα τραβάει κατά "πατρίδα" μεριά (στρατεύεται).
Το επόμενο ραντεβού "ψήνεται για την Τετάρτη 13 Αυγούστου.

ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ

xrhstos1989
10-08-08, 22:27
γεια σου ρε Δημητρη!!να πω και γω οτι περασαμε πολυ ωραια...ευχομαι καλη ανταμωση παιδια και να περνατε παντα καλα:)

tsaftsouf20V
11-08-08, 11:23
Χρηστο καλα να περασεις εκει που πας μιας κ εχει καταντησει πια κολεγιο ο στρατος! Οσο για την τεταρτη οποιος/οποια θελει ας προσελθει. Τα ακους Ηρακληηηηηηηηηη??????????????

Μαρία
11-08-08, 12:47
Για Τετάρτη τι ώρα υπολογίζετε...στο περίπου λέω...απόγευμα,βράδυ?

Γιαννης20v
11-08-08, 14:19
παιδες χαρηκα πολυ που σας ειδα εστω κ με ΑΠΟΥΣΙΕΣ (τακους Ηρακληηηη?)
εγω ειμαι ηδη Αθηνα δυστυχως οποτε τη Τεταρτη θα μετρατε κ μενα σαν απουσια...χιχι!!Χρησταρα καλος φανταρος αγορι μου κ μη μου αγχωνεσε δεν τρεχει τπτ!χααααααααααλλλλλλλλααααααααρρρρρρρααααααααα!!! !!!!!

toyota mania
11-08-08, 14:51
Για Τετάρτη τι ώρα υπολογίζετε...στο περίπου λέω...απόγευμα,βράδυ?Εγω θελω τσιπουρο οποσδηποτε, οποτε κανονιστε.

tsaftsouf20V
11-08-08, 17:51
Εγω θελω τσιπουρο οποσδηποτε, οποτε κανονιστε.
Για Τετάρτη τι ώρα υπολογίζετε...στο περίπου λέω...απόγευμα,βράδυ?


Ηρακλη μια φορα να ερθεις κ να μην τιμησεις τα τσιπουραδικα δεν μπορεις! Αμαν πια! Μαρια για απογευμα λεμε κατα τις 6:30 στις Αλυκες. Θα κατσουμε σε οποια καφετερια ειναι διπλα κ κολητα σε τσιπουραδικο! Εσενα Ηρακλη θα σε παμε στο τσιπουραδικο οποτε ολοι θα εχουμε αυτο που θελουμε.Καφε τα νορμαλ ατομα κ τσιπουρο ο αλκοολικος Ηρακλαρας! ολε!

toyota mania
11-08-08, 19:48
Ηρακλη μια φορα να ερθεις κ να μην τιμησεις τα τσιπουραδικα δεν μπορεις! Αμαν πια! Μαρια για απογευμα λεμε κατα τις 6:30 στις Αλυκες. Θα κατσουμε σε οποια καφετερια ειναι διπλα κ κολητα σε τσιπουραδικο! Εσενα Ηρακλη θα σε παμε στο τσιπουραδικο οποτε ολοι θα εχουμε αυτο που θελουμε.Καφε τα νορμαλ ατομα κ τσιπουρο ο αλκοολικος Ηρακλαρας! ολε!Μονο μου θα με αφησετε ρε.Τετοια φιλοξενια θα μου κανετε.
Ο καφες ειναι για να περναει ευχαριστα η ωρα.Το τσιπουρο, για να περναει πιο ευχαριστα.

MITSOS
12-08-08, 10:24
Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα με τις ώρες μιας και όπως έχω πει είμαι σε άδεια.
Οπότε αν είναι κλείνει για 6.30, φτάνει να μπορούμε όλοι.
Μαρία, αν συμφωνείς δώσε και το δικό σου οκ για να "κλείσουμε".

Μαρία
12-08-08, 11:17
Για μένα είναι πολύ αργά δυστυχώς γιατί 7 η ώρα πρέπει να έχω φτάσει Χαλκιδική.:(

toyota mania
12-08-08, 13:32
Για μένα είναι πολύ αργά δυστυχώς γιατί 7 η ώρα πρέπει να έχω φτάσει Χαλκιδική.:(Να κανουμε ενα προγραμμα που να βολευει ολους.Εγω μπορω και απο το μεσημερι να ειμαι Βολο.

MITSOS
12-08-08, 16:19
ΕΙΠΑΜΕ, NO PROBLEM ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.
Αν μπορεί και ο tsaftsouf (διότι ως γνωστόν, πηγαδάκι δίχως tsaftsouf δε γίνεται), τότε είμαστε OK και κανονίζουμε μόνο την ακριβή ώρα.
Θα μιλήσω εγώ μαζί του.
Για την ώρα τι λέτε για 1 με 1.30?

ΒΥ ΤΗΕ WΑΥ, μόλις πήρα και το τουτού (το ΝΕW) από το συνεργείο.
Γιάννη, ο μάστορας μου είπε ότι τώρα θα πηγαίνει "ελαφρώς καλύτερα".
Εσύ τι λες?

endurasKE-30
12-08-08, 16:30
Τι μοτερακι ειναι αυτο?
16ν κοκκινο με ΙΤΒ?

MITSOS
12-08-08, 17:03
Λοιπόν , η πλάκα, πλάκα.
Το post μαζί με τη φωτό προορίζεται για το φίλο Γιάννη 20V (ο επονομαζόμενος και ΕΠΙΠΛΩΜΕΝΟΣ), για να κάνουμε και λίγο καλαμπούρι.
Πάντως το NEW όχημα όντως υπάρχει και διαθέτει 4AGE 16V αλλά σε απόλυτα εργοστασιακή μορφή.
Είναι ίδιο με το παρακάτω αλλά με διαφορετικές ζάντες. (θα βάλω φωτό σύντομα).

endurasKE-30
12-08-08, 18:45
Ελα και ειπα και εγω....

καλοταξιδο και καλα να περασετε στο Βολο.
Μακαρι να μπορουσα να ερθω και εγω!
Ηρακλη θυμασαι με τον Αλοιμονο τι ειχε γινει στα τσιπουραδικα?

MITSOS
12-08-08, 18:53
XXXXXMMMMMMM!!!!
Πιστεύω ότι ο Αλοίμονος μπορεί να μου δώσει αρκετές πληροφορίες σχετικά με το καινούριο μου μοτεράκι.
Τί λέτε?

MITSOS
12-08-08, 18:55
ΑΑΑΑΑ Ναι!!!!
Κι εσύ φίλε Κυριάκο δεν πας πίσω...

tsaftsouf20V
12-08-08, 18:55
Παιδια οκ κ απο μενα. Στις 1:30 στο 2ο παρκινγκ στις Αλυκες! Ειμαστε ολοι ενταξει με την ωρα? Μαρια?

MITSOS
12-08-08, 19:04
ΟΚ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ

toyota mania
12-08-08, 19:51
Θα ειμαι εκει.

Μαρία
12-08-08, 20:03
Θα προσπαθήσω να είμαι εκεί παιδιά.Ας μου στείλει κάποιος ενα πμ με κινητό σε περίπτωση που αργήσω ή δεν μπορέσω να σας ειδοποιήσω.Να μην σας στήσω.

Μαρία
13-08-08, 07:38
Αν μέχρι τις 13:40 δεν είμαι στο παρκινγκ πάει να πει οτι έχω κολλήσει σε εφορία και κτηματολόγιο οποτε μην με περιμένετε.Ελπίζω να τα καταφέρω.

MITSOS
14-08-08, 15:34
ΠΟΥ 'ΝΑΙ Η ΜΑΡΙΑ, ΟΟΟΟΟΟΕΕΕΕΕΕΕΟΟΟΟΟΟΟ?

Πάντως το λάθος ήταν όλο δικό μου γιατί θα έπρεπε να είχαμε αλλάξει ένα κινητό, ώστε να συνενοηθούμε.
Ούτως ή άλλως κι εγώ πήγα στις Αλυκές στις 2:05.
Οι υπόλοιποι (toyota mania και tsaftsouf) ήταν εκεί και περίμεναν.
Μαρία δεν έχεις καμία ευθύνη. Μάλλον το team της Θεσσαλίας θα πρέπει να συντονιστεί καλύτερα.
Ας ελπίσουμε ότι κάποτε θα τα πούμε από κοντά.
Αλήθεια, αν επιτρέπεται, μήπως στις 6 και 7 Σεπτεμβρίου θα βρίοσκεσαι κοντά στη Θεσσαλονίκη, γιατί εγώ θα ανέβω για την έκθεση.

Μαρία
18-08-08, 11:13
Ήρθα Βόλο στις 11 το πρωί και αφού έκανα 10 ώρες να βγω στο Πανθεσσαλικό Στάδιο όπου ήταν τα γραφεία περίμενα 3 ώρες εκεί.Ζήτησα ένα κινητό σε περίπτωση που αργούσα<όπως και έγινε> να έρθω να σας βρω εκεί που καθήσατε.Κανένα αγοράκι δεν το έκανε με αποτέλεσμα να μην έρθω.
6 Σεπτέμβρη έχω γάμο Χαλκιδική αλλά δεν ξέρω αν θα πάω γιατί μπορεί να έχω εφημερία και διανυκτέρευση 24 ώρη οπότε δεν θα μπορώ να πάω πουθενά.

MITSOS
25-08-08, 20:23
Ήρθα Βόλο στις 11 το πρωί και αφού έκανα 10 ώρες να βγω στο Πανθεσσαλικό Στάδιο όπου ήταν τα γραφεία περίμενα 3 ώρες εκεί.Ζήτησα ένα κινητό σε περίπτωση που αργούσα<όπως και έγινε> να έρθω να σας βρω εκεί που καθήσατε.Κανένα αγοράκι δεν το έκανε με αποτέλεσμα να μην έρθω.
6 Σεπτέμβρη έχω γάμο Χαλκιδική αλλά δεν ξέρω αν θα πάω γιατί μπορεί να έχω εφημερία και διανυκτέρευση 24 ώρη οπότε δεν θα μπορώ να πάω πουθενά.

Και πάλι χίλια συγγνώμη.
Τώρα όμως αυτά είναι παρελθόν.
Λοιπόν, ας επικεντρωθούμε στο μέλλον.
Όπως είπα και πιο πριν, 6 και 7 Σεπτεμβρίου θα είμαι Θεσσαλονίκη.
Αν θέλετε κανονίζουμε κάτι.

Χρηστος
25-08-08, 22:31
Im BACK!!!!!!!!!!!!!!σημερα γυρισα απο χαλκιδικη οποτε κανονιζουμε και καμμια συναντηση

MITSOS
25-08-08, 22:51
Kαλωσόρισες!!!!!!
Απ' ότι είδες τα έκανα λιγάκι μαντάρα.
Τι να κάνουμε, είμαι ακόμα junior στο club.
Αλλά σιγά σιγά προσαρμόζομαι και μπαίνω στο νόημα, πχ έγινα κι εγώ GE...
Xα χα χα!!!!!!!!!!!

Χρηστος
25-08-08, 23:10
θα τιμωρηθεις οπως πρεπει μια βολτα στα πευκακια με τον τσαφ-τσουφ οδηγο,για να μαθεις να διοργανωνεις σωστα συναντησεις γρασσοοοοοοοο!!!!!!!!!!

Μαρία
26-08-08, 09:02
Εγώ θα ανέβω ενα σ/κ Βόλο αλλά δεν ξέρω ποιο.Μάλλον 13/14 αλλά δεν είναι σίγουρο γιατί αύριο βγαίνουν οι εφημερίες μου και μπορεί να έχω καμιά.

tsaftsouf20V
26-08-08, 10:02
θα τιμωρηθεις οπως πρεπει μια βολτα στα πευκακια με τον τσαφ-τσουφ οδηγο,για να μαθεις να διοργανωνεις σωστα συναντησεις γρασσοοοοοοοο!!!!!!!!!!

Για να τιμωρησω σωστα τον Δημητρη πρεπει πρωτα να βαλουμε τις GALFER επανω στο αμαξι Χρηστο!!! Για ποτε λες ???

Εγώ θα ανέβω ενα σ/κ Βόλο αλλά δεν ξέρω ποιο.Μάλλον 13/14 αλλά δεν είναι σίγουρο γιατί αύριο βγαίνουν οι εφημερίες μου και μπορεί να έχω καμιά.

Ανεβα με το καλο Μαρια κ ολο κ κατι θα σκαρωσουμε !!!

Χρηστος
26-08-08, 15:04
Για να τιμωρησω σωστα τον Δημητρη πρεπει πρωτα να βαλουμε τις GALFER επανω στο αμαξι Χρηστο!!! Για ποτε λες?


εσυ ποτε μπορεις να βαλουμε και την εισαγωγη tom's?

MITSOS
26-08-08, 17:14
εσυ ποτε μπορεις να βαλουμε και την εισαγωγη tom's?

Kαι για να με τιμωρήσετε περισσότερο να μου πείτε να είμαι κι εγώ μπροστά.
Έτσι πρέπει. Να πάρω το μάθημά μου.

MITSOS
26-08-08, 22:35
Sorry για το άσχετο του θέματος αλλά μόλις είδα το βίντεο μου ήρθε η απορία.
Αυτό το σασμάν μήπως είναι από ψαρόβαρκα?
Τι να πω.... Το παλικάρι τον έκανε τον 20V.... να τον παιρνάνε και τα diesel
Χα χα χα!!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=cmsrLD7h8VE&feature=related (http://www.youtube.com/watch?v=cmsrLD7h8VE&feature=related)

(Πρακαλώ να σβηστεί το προηγουμενο post).

Χρηστος
26-08-08, 23:12
Sorry για το άσχετο του θέματος αλλά μόλις είδα το βίντεο μου ήρθε η απορία.
Αυτό το σασμάν μήπως είναι από ψαρόβαρκα?
Τι να πω.... Το παλικάρι τον έκανε τον 20V.... να τον παιρνάνε και τα diesel
Χα χα χα!!!!!!!!!!
[
http://www.youtube.com/watch?v=cmsrLD7h8VE&feature=related
(Πρακαλώ να σβηστεί το προηγουμενο post).




ennoeite οτι θα σε καλεσουμε να φερεις και κανα καφε!!!παρε και αυτο το βιντεακι να γουσταρεις http://www.youtube.com/watch?v=asCvD21xCmg (http://www.youtube.com/watch?v=asCvD21xCmg)[/URL]

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=9qdFB_TGc9E&NR=1"]http://www.youtube.com/watch?v=9qdFB_TGc9E&NR=1 (http://www.youtube.com/watch?v=asCvD21xCmg)

MITSOS
28-08-08, 20:09
Χρήστο...
Αυτή η βόλτα...Κάτι μου θυμίζει...
http://www.dailymotion.com/country/jp/video/x4atgb_keiichi-tsuchiya-ae86-horror-show_auto

endurasKE-30
29-08-08, 10:32
Το μπακετ του μικρου σιγουρα θα θελει πεταμα...:jumpers