PDA

Επιστροφή στο Forum : ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΝΕΟΣ ΕΔΩ


miglis-mrc
05-08-08, 09:16
Παιδια καλημερα ειμαι απο Ροδο και σε μερικους μηνες θα αποκτισω ενα auris 1.4 casual 3d κοκκινο 15.000 δεν εχει το συγκεκτριμενο?ποσο παραπανω θα μου κοστισει με την ΤΤΕ αεροτομη και 16 ΤΤΕ ζαντες? ευχαριστω εκ των προτερων και χαιρομαι που βρησκομαι σε αυτο το club η δουλεια που κανετε ειναι καταπλικτικη μπραβο, συνεχιστε ετσι...

xrhstos1989
05-08-08, 11:55
καλως ηρθες στο corollaclub φιλε μου!σου ευχομαι καλη διαμονη!

Janakas
05-08-08, 12:07
Καλως μας ηρθες φιλε! Με το καλο να το παρεις το Auris! Θα ανυπομονεις ε?
Απο τιμες δυστυχως δεν ξερω αλλα γιατι δεν ρωτας στην αντιπροσωπεια? Γενικοτερα πρεπει να ειναι λιγο τσιμπημενες!

Γιαννης20v
05-08-08, 12:15
καλως ηρθες στη παρεα μας φιλε!την αεροτομη αποσο ξερω απο ενα φιλο με ε12 υπλογιζε την κανα 300-400 βαμενη κ τοποθετημενη.οσο για τις ζαντες χωρις να ξερω πιστευω οτι θα ειναι αρκετα τσιμπημενες.γνωμη μου γιατι δε πας σε aftermarket οπως oz momo κτλπ?

miglis-mrc
05-08-08, 13:52
Σας ευχαριστω πολυ παιδια για την θερμη σας υποδοχη.Φιλε Γιαννη20ν θελω στο αμαξι μου να μην βαλω τιποτα aftermarket γαυτο ρωταω, επειδη η εκδοση αυτη (casual)εχει σιδερενιες ζαντες με τασια, μαλλον θα παω για την εκδοση tredy που εχει και ζαντες και αυτοματο κλιματισμο και βαμενους καθρεφτες,η μονη προσθηκη που θα κανω ειναι η αεροτομη.Tι λες και εσυ?Ποια ειναι η γνωμη σου?Ναι φιλε janakasgr ανυπομονω,ποτε θα περασουν αυτοι οι 4 μηνες

Alex-poli
05-08-08, 17:05
Καλώς ήρθες φίλε και καλή διαμονή στην παρέα μας...

Γιαννης20v
05-08-08, 18:35
Σας ευχαριστω πολυ παιδια για την θερμη σας υποδοχη.Φιλε Γιαννη20ν θελω στο αμαξι μου να μην βαλω τιποτα aftermarket γαυτο ρωταω, επειδη η εκδοση αυτη (casual)εχει σιδερενιες ζαντες με τασια, μαλλον θα παω για την εκδοση tredy που εχει και ζαντες και αυτοματο κλιματισμο και βαμενους καθρεφτες,η μονη προσθηκη που θα κανω ειναι η αεροτομη.Tι λες και εσυ?Ποια ειναι η γνωμη σου?Ναι φιλε janakasgr ανυπομονω,ποτε θα περασουν αυτοι οι 4 μηνεςαν εχεις σκοπο να μη βαλεις τπτ aftermarket ειναι δικο σου θεμα αλλα αν ειναι να πληρωσεις τις ζαντες σαν extra στην toyota για μενα δεν αξιζει.την αεροτομη βαλτην αν κ παλι εχεις την επιλογη να την παρεις απεξω κ να γλυτωσεις κανα 100.η επιλογη δικη σου απλα για μενα δεν αξιζει να πληρωνεις τετοια πραγματα στην αντιπροσωπεια.

MARMEL
05-08-08, 18:47
καλως ηρθες στην παρεα μας φιλε μου

vassilis_vvti
07-08-08, 18:28
Καλως ηρθες φιλε προχτες οδηγησε ενα auris και μου αρεσε παρα πολυ...αντε με το καλο.Ζαντες θα σου συνιστουσα να βαλεις απο εξω...και πιο φτηνα και πιο ωραια και σιγουρα μεγαλυτερη ποικιλια.

LITHOGRAFOS2002
08-08-08, 18:08
καλησπερα σας. λοιπον πηγαν για σερβις σημερα των 15000 αλλα το εκανα ναωριτερα λογω οτι αυγουστος και θα κανω φουλ χιλιομετρα. ειχα το προβλημα με τα τακακια σφυριζνε στις χαμηλες ταχυτητες μεχρι 50 χλμ τα οποια με το που το ειπα τα αλλαξανε χωρις 2η κουβεντα και στην εγγυηση πληροφοριακα πληρωσα 135 ευρω για 1ο σερβις μαι χαρα μπορω να πω λαδια φιλτρο συμπληρωματα υγρα και ενα ελέγχο

Stetas
08-08-08, 23:40
Καλοσόρισες στο πρώτο ελληνικό Corolla club φίλε μου. Καλορίζικο το auris και μιας και είσαι και απο τη Ροδο αν περάσεις απο Κω εδώ θα είμαι να συναντηθούμε.

tommis
23-08-08, 22:22
:uthereΓεια σου Ροδιτη και εγω απο Ροδο ειμαι και μολις το πειρα:banana 1600 unique τα εχει ολα μεσα στανταρ αυτα που θελεις νομιζω :questionσε συμφερει καλιτερα:hey

Τζιμάκος
23-08-08, 23:16
Καλώς ήρθες και από μένα φίλε μου! Μην αγχώνεσαι, θα περάσουν γρήγορα οι μήνες της αναμονής και μετά... Ποιος σε πιάνει!
Σχετικά με τις ζάντες θα συμφωνήσω με τα άλλα παιδιά.
Λέγοντας aftermarket δεν εννούμε μάρκες mekapses αλλά τρανταχτά ονόματα σαν αυτά που είπε και ο Γιάννης20ν! Ούτε σε ποιότητα χάνουν, ούτε σε εμφάνιση! 'Ισα ίσα σου προσφέρουν περισσότερες επιλογές σε πιο φιλικές τιμές!