PDA

Επιστροφή στο Forum : wrc ΜΕ ΚΟΥΣΤΟΥΜΙ ΤΗΣ BOOSTER


dimitrise111
27-07-08, 13:29
Καλημέρα σας παιδιά!Μια απορία-ερώτηση σχετικά με το look wrc!Κυκλοφορεί στην Ελλάδα Ε111 με αυτό το look από την σχετική αντιπρόσωπο;Kαι αν ναι σε ποια πόλη;

Hlektrologos
27-07-08, 15:49
Εγω εχω δει 2.Το ενα ειναι ασπρο και το ειχα δει εξω απο το συνεργειο του Μπαρμπαρη στην Αργυρουπολη και το αλλο παλι στην Αργυρουπολη το εχει ο φαναρτζης μου.Απ οσο ξερω το κουστουμι του wrc το παραγγελνεις μεσω celestial και περιλαμβανει 4 φτερα,καπο,προφυλακτηρες και αεροτομη αλλα απο τιμη φαρμακι.......

dimitrise111
27-07-08, 19:40
Καλησπέρα φίλε μου!Ρωτάω γιατί πήρα την απόφαση να το κάνω και τελικά η celestial μου έδωσε ενός άλλου το τηλ. και άκρη δεν βρήκα γιατι μου είπε τιμές άλλα την άλλων και μασούσε τα λόγια του για τα πράγματα και μέχρι που μου είπε να κατεβάσω το αμάξι στην Αθηνα να μου τα περάσει αυτός με κόστος περαστικά και βάψιμο των σπόιλερ 1500 ευρώ,γιατί έχει ξαναβάλει και ξέρει!

nikolakis
29-07-08, 20:24
Εαν ολο το κιτ ειναι απο πολυεστερα, ασ'το καλυτερα!!

jason
30-08-08, 15:12
ξερεται που μπορω να βρω σε καλη τιμη την αεροτομη της ττε?στην toyota ποσο κανει βαμμενη?
αυτην
http://www.street-demons.gr/site/images/stories/CARS/VELTIOMENA/CorollaNITRO/6.jpg

NikiforosGT
30-08-08, 16:18
εγώ δυστυχώς δεν ξέρω, αλλά ξέρει κανείς πόσο πάει όλο το look αυτό στην φωτο που έδειξε ο jason και περίπου πόσο πάνε τα βαψίματα? έτσι για να ξέρω ρωτάω από περιέργεια γιατί εκεί που μένω παίζουν "τα συγκρουόμενα".

nikos_trd
31-08-08, 13:15
και ψαχνω το κουστουμι αυτο αλλα...

jhon_starlet
01-09-08, 08:23
το ασπρο δεν φοραει τα πισω φτερα του κιτ...το συγκεκριμενο ειναι αλλου για αλλου ομως μιας και ειναι τετρακινητο διλιτρτο και τουρμπο...

dimitrise111
09-09-08, 00:28
Το κουστουμι το ειχε η celestial αλλα οταν τους πηρα για να το αγορασω μου λεγανε οτι ναναι!Για την τιμη μου ειχαν πει 1800Ε ,2 μπροστινα φτερα,2 πισω προσθετα,μπροστινος προφυλακτηρας,η αεροτομη και η γρυλια!Να ξερετε οτι χρειαζονται ακομη 4 θολοι,και 4 προσθηκες απο 4cm η καθε μια,τα οποια δεν τα λενε στις τιμες τους μονο αν ξερεις και τους ρωτησεις!Εγω παντως απογοητευτικα,γιατι ενοιωσα οτι με κοροιδευουν επειδη ημουν τρελαμενος να τα αγορασω!Και να σκεφτειτε οτι την αεροτομη την φοραω και την ειχα αγορασει 400Ε και μου ηρθε μετα 1μιση μηνα ,ενω μου ειχαν πει 3 εβδομαδες!

jason
09-09-08, 00:29
βρηκα την αεροτομη στην americat με 170 ευρω,στον βαρελα ποσο εχει?στν toyota η γνησια tte ξερετε ποσο κανει?

dimitrise111
09-09-08, 00:35
Γνησια tte εγω την πουλησα 200Ε και την ειχα παρει το 2000, 130000δρχ βαμμενη περασμενη σε αντιπροσωπεια!Οταν προσφατα ειχα ρωτησει για ενα φιλο μου ,μου εδειξαν μια αεροτομη δηθεν tte αλλα ηταν η απλη αλλα λιγο μεγαλη της toyota!