PDA

Επιστροφή στο Forum : Καφεδακι!!!!


Corollaxli
16-02-08, 14:18
Χτες το βραδυ κατα τις 10 ειχαμε μια ωραια συναντησουλα εγω ο Kst_tms και ο nuntius για καφεδακι και οτι προκυψει...Ξεκινησαμε απο Πετρουπολη πηγαμε Μπουρναζι για καφε μετα Περιστερι για μαμ και μετα βολτιτσα Καβαλας κλπ...Ωραια εμπειρια ωραια παρεα χαβαλες κτλ...Παιδες να το ξανακανουμε!:banana

kst_tms
16-02-08, 14:27
Εγώ μαζί σας δεν ξαναβγαίνω ρε....μας κοίταζαν τα κορίτσια κ σεις λέγατε για αναδιπλούμενα κλειδιά, ηχοσυστήματα, τσέλιγκα GT4 κτλ...!

Πέρα από την πλάκα ήταν πολύ ωραία...πετύχαμε κ μια μαύρη G6 στην Πετρουπόλεως με αυτοκολλητάκια του club! Ποιός άραγε;;

Υ.Γ. / Συμβουλή: ΜΗΝ βγείτε για φαι με τον ΚΥΡΙΑΚΟ!!!!!!!

Corollaxli
16-02-08, 14:33
Εγώ μαζί σας δεν ξαναβγαίνω ρε....μας κοίταζαν τα κορίτσια κ σεις λέγατε για αναδιπλούμενα κλειδιά, ηχοσυστήματα, τσέλιγκα GT4 κτλ...!

Πέρα από την πλάκα ήταν πολύ ωραία...πετύχαμε κ μια μαύρη G6 στην Πετρουπόλεως με αυτοκολλητάκια του club! Ποιός άραγε;;

Υ.Γ. / Συμβουλή: ΜΗΝ βγείτε για φαι με τον ΚΥΡΙΑΚΟ!!!!!!!

:jumpers εγραψες Κωστη!!!!Γιατι ρε φιλε σας εφαγα το φαι και δεν το καταλαβα???:crazylol

kst_tms
16-02-08, 14:40
Όχι αλλά έφαγες ένα σάντουιτς που όλοι χρειαζόμαστε κανα 5λεπτο μέσα σε 2 λεπτά κ λοξοκοίταζες τα δικά μας :p

Νομίζεις δεν σε πήρα πρέφα;;; :lol:

Corollaxli
16-02-08, 14:45
Όχι αλλά έφαγες ένα σάντουιτς που όλοι χρειαζόμαστε κανα 5λεπτο μέσα σε 2 λεπτά κ λοξοκοίταζες τα δικά μας :p

Νομίζεις δεν σε πήρα πρέφα;;; :lol:

Ασ΄το επειδη εκανες εσυ 20 λεπτα για ενα σαντουιτσακι και εγω εφαγα σαν φυσιολογικος ανθρωπος στο 5λεπτο δε θα μας τη λες...Παντως το δικο σου οντως το λιγουρευομουνα:crazylol

Pantelis
16-02-08, 14:50
Ασ΄το επειδη εκανες εσυ 20 λεπτα για ενα σαντουιτσακι και εγω εφαγα σαν φυσιολογικος ανθρωπος στο 5λεπτο δε θα μας τη λες...Παντως το δικο σου οντως το λιγουρευομουνα:crazylol
ετσι αυτοκινητα γυναικεσ και φαι ο καλυτεροσ συνδυασμος......

Corollaxli
16-02-08, 14:53
ετσι αυτοκινητα γυναικεσ και φαι ο καλυτεροσ συνδυασμος......

Ετσι ετσι!!!!Ο Παντελης μας νιωθει!

GIANNIS_G6
16-02-08, 15:03
Βρε παιδες μπραβο σας καλα περασατε και χαιρομαι γι'αυτο,παντα τετοια!Αλλα ηταν τοσο δυσκολα να κατεβετε στην συναντηση για καφε?Επρεπε να πατε για νακια στο μπουρναζι δηλαδη?Στο κατω κατω το εχω ξαναπει,αν ειναι να πηγαινω βολτα με δυο τρια ατομα που γουσταρω,παω και αλλη μερα,οχι την μερα της συναντησης του κλαμπ.Μην βαρατε αλλα ετσι ειναι αποψη μου.

Μην πειτε οτι ειναι μακρυα κτλ γιατι πιο γρηγορα θα φταντε απο πετρουπολη πειραι στο παρκινγκ του Μπιζζ παρα να μπλεξετε με περιστερι μεχρι να πρακαρετε κτλ;)

Aλλη δικαιολογια παλι που λενε μερικοι για την βενζινη η δεν εχουν λεφτα για καφε.Στην καβαλας τι κανατε μετα βολτα χαλαρη??Οχι ε?Μετα με λενε κακο ρε γμτ οταν τα λεω.

Τεσπα καλα περασατε και να ξαναπερασετε παιδες!Μετα λενε δεν εχει κοσμο το κλαμπ ρε φουστη μου.

Σορυ αλλα ετσι ειναι.

Corollaxli
16-02-08, 15:11
Γιαννη ειδες τι ωρα βρεθηκαμε???10!!!Μεχρι να κατεβαιναμε θα πηγαινε 11...Να κατσουμε μιση ωρα(ισως και λιγοτερο) και να φυγουμε???Και στο κατω κατω ετυχε να κανονιστει την ιδια μερα με τη συναντηση.Δε νομιζω πως ειναι υποχρεωτικο να κατεβαινουμε ΚΑΘΕ παρασκευη.Ο kst και ο nuntius απο οτι ξερω κατεβηκαν και στις 3 προηγουμενες συναντησεις.Εγω για προσωπικους λογους bizz δεν μπορω να κατεβαινω ακομα.Και στο κατω κατω ανοιξα το θεμα για να παραθεσω την εμπειρια που ειχα με τα παιδια και οχι για να ερθω σε αντιπαραθεση με κανενα.
Και για να μην ξεχνιομαστε.Παντα φιλικα,
Κυριακος

kst_tms
16-02-08, 15:16
Φίλε Γιάννη δεν νομίζω οτι αν είχαμε την δυνατότητα να έρθουμε δεν θα το κάναμε! Όμως συναντηθήκαμε στις 10! Τις φορές που έχω έρθει στο bizz πάντα τέτοια ώρα το δυαλάμε όλοι για ιππόδρομο....να ρθουμε για 10-15 λεπτά στην καφετέρια δεν νομίζω οτι αξίζει τον κόπο! Εκτός αυτού για κάποιους λόγους ο Κυριάκος δεν μπορεί να έρθει!

Και ποτέ δεν αναφέραμε σαν δικαιολογία τα λεφτά ή την απόσταση!

GIANNIS_G6
16-02-08, 15:19
Κυριακο δεν ειπε κανεις οτι ειναι υποχρεωτικο να ερθεις στην συναντηση της παρασκευης,αλλα εφοσον δεν εχεις κατι να κανεις καλο ειναι να την περασεις με τα παιδια απο το κλαμπ.

Μετα λενε οτι δεν ερχομαστε γιατι δεν μας μιλαει κανεις.Αν ειναι να παω και γω σε μια καινουργια παρεα εξω στην ζωη μου και με την πρωτη επαφη μου μαζι τους να περιμενω να γινω κολλητος τους.Δεν ειναι ετσι.

Παντα φιλικα και ειπα μακαρι να περνατε τοσο καλα και παλι,συνεχεια οταν βρισκοσαστε.Θα σου αρεσε αν στην πρωσοπικη σου ζωη επαιρνες ενα φιλο τηλ και του ελεγες να βγουμε αλλα να σου πει δεν μπορω θα κατσω σπιτι και να βγεις και να τον πετυχεις με αλλους φιλους τους εξω??

Αυτο κανατε εσεις βρε Κυριακο εχθες.Καλυτερα προσωπικα για μενα να μην το βαζατε το ποστ αυτο.Να το κραταγατε για παρτη σας.Μην το διαφημιζεται κιολας.

Και προς πληροφορηση σου 10 ημασταν εκει ακομα και και φυγαμε αρκετα πιο μετα.;)

Corollaxli
16-02-08, 15:19
Στην καβαλας τι κανατε μετα βολτα χαλαρη??Οχι ε?Μετα με λενε κακο ρε γμτ οταν τα λεω.


Ναι φιλε στην Καβαλας βολτα χαλαρη καναμε...Πανω απο 4η πουθενα!Και καβαλας μπηκαμε στις 1 η ωρα το βραδυ κανα μισαωρο και κατι πριν παμε σπιτια μας...

GIANNIS_G6
16-02-08, 15:21
Φίλε Γιάννη δεν νομίζω οτι αν είχαμε την δυνατότητα να έρθουμε δεν θα το κάναμε! Όμως συναντηθήκαμε στις 10! Τις φορές που έχω έρθει στο bizz πάντα τέτοια ώρα το δυαλάμε όλοι για ιππόδρομο....να ρθουμε για 10-15 λεπτά στην καφετέρια δεν νομίζω οτι αξίζει τον κόπο! Εκτός αυτού για κάποιους λόγους ο Κυριάκος δεν μπορεί να έρθει!

Και ποτέ δεν αναφέραμε σαν δικαιολογία τα λεφτά ή την απόσταση!

Tα λεφτα συγκεκριμενα δεν πηγαιναν για εσας.Απλα ειπα οτι εχω ακουσει και αυτην την δικαολογια..Τεσπα καλα να περνατε καθε παρασκευη παιδες!;)

Corollaxli
16-02-08, 15:24
Κυριακο δεν ειπε κανεις οτι ειναι υποχρεωτικο να ερθεις στην συναντηση της παρασκευης,αλλα εφοσον δεν εχεις κατι να κανεις καλο ειναι να την περασεις με τα παιδια απο το κλαμπ.

Μετα λενε οτι δεν ερχομαστε γιατι δεν μας μιλαει κανεις.Αν ειναι να παω και γω σε μια καινουργια παρεα εξω στην ζωη μου και με την πρωτη επαφη μου μαζι τους να περιμενω να γινω κολλητος τους.Δεν ειναι ετσι.

Παντα φιλικα και ειπα μακαρι να περνατε τοσο καλα και παλι,συνεχεια οταν βρισκοσαστε.Θα σου αρεσε αν στην πρωσοπικη σου ζωη επαιρνες ενα φιλο τηλ και του ελεγες να βγουμε αλλα να σου πει δεν μπορω θα κατσω σπιτι και να βγεις και να τον πετυχεις με αλλους φιλους τους εξω??

Αυτο κανατε εσεις βρε Κυριακο εχθες.Καλυτερα προσωπικα για μενα να μην το βαζατε το ποστ αυτο.Να το κραταγατε για παρτη σας.Μην το διαφημιζεται κιολας.

Και προς πληροφορηση σου 10 ημασταν εκει ακομα και και φυγαμε αρκετα πιο μετα.;)

Το ειπα και πριν και το ξαναλεω...Ετυχε να κανονιστει παρασκευη βραδυ.Και ξαναλεω οτι για προσωπικους λογους δεν μπορω να κατεβαινω bizz..Απο κει και περα...Και αμα 10 ησασταν ακομα εκει και ξεκιναγαμε 10 απο Πετρουπολη τι ωρα θα φταναμε κατω?Την ωρα που θα φευγατε...

GIANNIS_G6
16-02-08, 15:28
Το ειπα και πριν και το ξαναλεω...Ετυχε να κανονιστει παρασκευη βραδυ.Και ξαναλεω οτι για προσωπικους λογους δεν μπορω να κατεβαινω bizz..Απο κει και περα...Και αμα 10 ησασταν ακομα εκει και ξεκιναγαμε 10 απο Πετρουπολη τι ωρα θα φταναμε κατω?Την ωρα που θα φευγατε...

To ξερα οτι εισαι αργος αλλα οχι και τοσο..χα χα χα χα

Πρωσοπικα απο αιγαλεω με αμαξι κανω 15 λεπτα με ΧΑΛΑΡΩΤΑΤΟΥΣ ρυθμους μεχρι το παρκινγκ του μπιζζ.Για το αλλο που λες το σεβομαι οτι δεν μπορεις να ερθεις.Εκει παω πασο;)

kst_tms
16-02-08, 15:35
Όντως ενα τεταρτάκι είναι να ρθουμε! Το θέμα είναι όμως οτι αφιερώσαμε μια Παρασκευή για να γνωρίσουμε ένα μέλος που δεν έχει την δυνατότητα να ρθει κ που μιλάμε μαζί τόσο καιρό καθημερινά! Θέλαμε να του δείξουμε πως περνάμε όταν μαζευόμαστε κ αυτό κάναμε! Όντως θα μπορούσε να κανονιστεί μια άλλη μέρα αλλά τότε μας βόλεψε! Τεσπα...ας μην δώσουμε περισσότερη διάσταση στο θέμα!

GIANNIS_G6
16-02-08, 15:38
Δεν θελω να δωσω καμμια διασταση στο θεμα,απλα μου κακοφανηκε που δεν ηρθατε.Πιστευω και σε πολλους αλλους αλλα εγω ειμαι ο κακος συνηθως σε κατι τετοια.:D:p

Corollaxli
16-02-08, 15:39
Δεν θελω να δωσω καμμια διασταση στο θεμα,απλα μου κακοφανηκε που δεν ηρθατε.Πιστευω και σε πολλους αλλους αλλα εγω ειμαι ο κακος συνηθως σε κατι τετοια.:D:p

Ρε Γιαννη δεν εισαι ο κακος και καλα εκανες και το ειπες αλλα οι απαντησεις μας νομιζω σε καλυψαν!

GIANNIS_G6
16-02-08, 15:44
Ρε Γιαννη δεν εισαι ο κακος και καλα εκανες και το ειπες αλλα οι απαντησεις μας νομιζω σε καλυψαν!


Kαι με το παραπανω!:D

Καταλαβα οτι ολοι φοβουνται να ανοιξουν μαζι μου στον ιπποδρομο γι'άυτο δεν ερχονται στην συναντηση.:D
Αλλα θα σας πετυχω καμμια μερα καβαλας και τοτε θα δειτε!!:p

Corollaxli
16-02-08, 15:45
Kαι με το παραπανω!:D

Καταλαβα οτι ολοι φοβουνται να ανοιξουν μαζι μου στον ιπποδρομο γι'άυτο δεν ερχονται στην συναντηση.:D
Αλλα θα σας πετυχω καμμια μερα καβαλας και τοτε θα δειτε!!:p

Ποτε γουσταρεις να ανοιξουμε παρεα???:mrgreen:Θα τον φαω βεβαια αλλα δεν πειραζει!

kst_tms
16-02-08, 15:46
:hehe θα ρθει κ σένα η ώρα σου!!!! :crazylol :crazylol :crazylol

Corollaxli
16-02-08, 15:50
:hehe θα ρθει κ σένα η ώρα σου!!!! :crazylol :crazylol :crazylol
Κοιτα οπως την ειδα χθες και την Ε12 δε νομιζω να ειναι μπροστα πο την 90αρα λογω ηλεκτρογκαζου!

Ayrton
16-02-08, 18:23
Εγώ πάλι χαίρομαι που μέσα απο το κλάμπ δημιουργούνται παρέες..... είναι καλό και αυτό.......

Πάραυτα..... ώς Γιάννης κι εγώ.... δεν θα δαιφωνήσω με τον Γιάννη ( ;-) ).
Επειδή όμως γνωρίζω και κάποια πράγματα σχετικά με τον Κυριάκο, καλά κάνανε τελικά τα παιδιά.......

Υ.Γ. Αυτό όμως δεν σας εξιλεώνει απο εμένα προσωπικά.... Πετρούπολη, και δεν σφυρίξατε προς τα εδώ? ε?ε?ε? Εντάξει παίδες!

kst_tms
16-02-08, 18:42
Στην επόμενη μίνι συνάντηση(που δεν θα ναι Παρασκευή) θα σαι ο επίτιμος προσκεκλημένος μας!:) Κ συ κ όποιος άλλος θέλει να έρθει!

Σημειωτέον είδαμε κ ένα κορολλάκι να πατάει μια bmw σε ενα δρομάκι κάθετα της Κύπρου για όσους γνωρίζουν απο Μπουρνάζι!

DaveMustaine13
16-02-08, 18:50
Χαλαρωστε λιγο ρε..καλα εκαναν τα παιδια και πηγαν βολτιτσα μονοι τους..!Σιγα..μια Παρασκευη ελειψαν..

nuntius
16-02-08, 19:03
Ναμαι κι εγώ,,,και παρ'ότι Γιάννης θα διαφωνήσω με τους προλαλήσαντες συνωνόματους...
Παιδιά, η χθεσινή βόλτα έγινε κατ' εξαίρεση Παρασκευή, αφενός γιατί τώρα μας βόλεψε λόγω εξεταστικών και λοιπών γεγονότων, συνυπολογιζομένων των λοιπών ιδιαζόντων περιστάσεων του φίλου Κυριάκου (του πολυγρηγοροφαγά...πότε το χλαπάκιασες όλο ρε;)!

Το θέμα είναι ότι είχαμε όλη την καλή διάθεση να έρθουμε Bizz αλλά επειδή δεν προέκυπτε κάποια συνεννοηση για το ποιοι με ποιους θα βρεθούμε και επειδή είχαμε τάξει και στον Κυριάκο ότι θα τα πούμε από κοντά και δεδομένης της ώρας που βγήκαμε και λοιπόν παραγόντων που ο Ayrton γνωρίζει, είπαμε να αφιερώσουμε ένα βράδυ στον Κυριάκο μας! Στην τελική μη μου έχετε παράπονο στο Bizz, 3 φορές απανωτές ήρθαμε και μάλιστα εν μέσω εξεταστικής, που δεν πολυβγαίνουμε κιόλας (εγώ έστω), και θα έρθουμε έστω εγώ και στον Βόλο! Επομένως, δεν νομίζω ότι γράψαμε κάποιον!

Και έτσι για να μην ειπωθούν διάφορες κακίες, δεν ανοίξαμε πουθενά στον δρόμο...(1.λόγω λίγης βενζίνης, 2.λόγω κίνησης...:jumpers)

Αλλά ρε Γιάννη G6, γιατί δεν λες την αλήθεια; Πες ότι στενοχωρήθηκες και τσαντίστηκες που δε με γνώρισες ακόμα; Ενώ ο Γιάννης και φίλος Ayrton δε μου κρατάει κακία τώρα που είδε το μούτρο μου:ANGEL

Άντε αγορινές, πάντα τέτοια σαν τα χθεσινά και τώρα πια θα έχουμε μαζί και χαρτί και στιλό να κάνουμε και business με τις καστανοξανθομάλλες του εκ πλαγίου καναπεδακίου!!!

GIANNIS_G6
16-02-08, 20:15
Αλλά ρε Γιάννη G6, γιατί δεν λες την αλήθεια; Πες ότι στενοχωρήθηκες και τσαντίστηκες που δε με γνώρισες ακόμα; Ενώ ο Γιάννης και φίλος Ayrton δε μου κρατάει κακία τώρα που είδε το μούτρο μου:ANGEL

Άντε αγορινές, πάντα τέτοια σαν τα χθεσινά και τώρα πια θα έχουμε μαζί και χαρτί και στιλό να κάνουμε και business με τις καστανοξανθομάλλες του εκ πλαγίου καναπεδακίου!!!
Nατα νατααααα!!Ακομα δεν αρχισε το κρυο και αρχισαν τα παρκισον και τα αλτσχαιμερ!:D
Ρε κουζουλε με ξερεις και σε ξερω,ξεραινομαστε δηλαδη καταλαβες??Αλλα κανεις οτι δεν με ξερεις για να μην νιωσεις την καυτη ανασα της Ε11 μου στον προφυλακτηρα σου και τρεμεις στην ιδεα οτι θα ανοιξεις μαζι μου οποτε εχεις αποκλεισει απο το πισω μερος του μυαλου σου την οψη μου που τοσο πολυ σε τρομαζει!Το ξερω δεν ειμαι ομορφος αλλα βλεπομαι!:hehe:hehe.

@kst_tms @θελω πολυ να δω ποπτε θα ερθει η ωρα μου,το περιμενω πως και πως!:hehe

nuntius
16-02-08, 20:21
Βασικά δεν είναι το κρύο, αλλά η σύνθεση Ευρωπαϊκού που λέω ότι διαβάζω...:crazylol!!!

Μα γιατί όλοι τέτοιο καημό να μυρίσετε την μαμίσια και μαμάτη εξάτμισή μου; Και γιατί όλοι κόλλημα με τον προφυλακτήρα μου; Μην τον ακουμπήσετε γιατί θα πλερώνετε 1000άρικο μετά,,,έχω και αισθητήρες βλέπεις!!!
Μία εσύ, μία ο Ayrton...με τρομάζετε...

We are on for next Friday, my friend...ετοιμαστείτε να δείτε το απόλυτο θέαμα, αμάξι πλυμένο, κερωμένο και ambi-pur-ωμένο!!! Απλά τώρα με το κρύο το turbo μου δεν αποδίδει και τόοοοοσο....:teleport

kst_tms
16-02-08, 20:21
@kst_tms @θελω πολυ να δω ποπτε θα ερθει η ωρα μου,το περιμενω πως και πως!:hehe

Την ερχόμενη Παρασκευή λογικά αλλά θα ανοίξεις με τον συνονόματο!! :hehe

GIANNIS_G6
16-02-08, 20:27
Βασικά δεν είναι το κρύο, αλλά η σύνθεση Ευρωπαϊκού που λέω ότι διαβάζω... :crazylol!!!

Μα γιατί όλοι τέτοιο καημό να μυρίσετε την μαμίσια και μαμάτη εξάτμισή μου; Και γιατί όλοι κόλλημα με τον προφυλακτήρα μου; Μην τον ακουμπήσετε γιατί θα πλερώνετε 1000άρικο μετά,,,έχω και αισθητήρες βλέπεις!!!
Μία εσύ, μία ο Ayrton...με τρομάζετε...

We are on for next Friday, my friend...ετοιμαστείτε να δείτε το απόλυτο θέαμα, αμάξι πλυμένο, κερωμένο και ambi-pur-ωμένο!!! Απλά τώρα με το κρύο το turbo μου δεν αποδίδει και τόοοοοσο....:teleport

Kαλα τοτενες θα ανοιξουμε τις πορτες μας να δουμε ποιανου την εχει μεγαλυτερη την μυρουδια!:crazylol


Την ερχόμενη Παρασκευή λογικά αλλά θα ανοίξεις με τον συνονόματο!! :hehe

Kαι συ την κοτα ε???:hehe:hehe

Ayrton
16-02-08, 20:30
Dave δεν τους την λέω... απεναντίας χαίρομαι, που μέσα απο το κλάμπ, δημιουργούνται γνωριμίες και παρέες!

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΣΥΓΧΩΡΗΣΩ ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!! XAXAXAXAXA

kst_tms
16-02-08, 20:34
Kαι συ την κοτα ε???:hehe:hehe

Τηρώ σειρά προτεραιότητας!! :lol:

nuntius
16-02-08, 20:34
Άμα σας πάμε και εσάς σε έναν Κοτοπουλά θα μας το συγχωρήσετε πιστεύω ε;;;;
Όλοι το ίδιο κοιλιόδουλοι είμαστε, έ αδέρφια;;;;;:uthere

kst_tms
16-02-08, 20:37
Άμα σας πάμε και εσάς σε έναν Κοτοπουλά θα μας το συγχωρήσετε πιστεύω ε;;;;
Όλοι το ίδιο κοιλιόδουλοι είμαστε, έ αδέρφια;;;;;:uthere

Αχαχαχα....να δεις που θα καθιερωθεί μετά την συνάντηση να πηγαίνουμε όλοι εκεί!! Λες να πετύχουμε καμια εκπτωση;;;

Άσε που 4 Παρασκευές τώρα με τις ορμόνες που έχουμε φάει έχει αρχίσει κ φουσκώνει το βυζί μου!!! Σε λίγο nuntius θα φοράω το νούμερο σου!!
αχαχαχαχαχαχα :jumpers

nuntius
16-02-08, 20:39
Ου να μου χαθείς ρε, δεν κοιτάς που είμαι σαν το Σπαλιάρα...αλλά εξ ιδίων κρίνεις τα αλλότρια....μάλλον η μαμάκα σου εσένα γάλα βοκτάς σε πότιζε κάθε πρωί πριν το σχολείο, Κωστάκη...

kst_tms
16-02-08, 20:41
Το τι με πότιζε είναι μεγαααάλη ιστορία! Πάντως γάλα δεν πίνω! :p

nuntius
16-02-08, 20:42
Όντως, ναι, αλλιώς θα ήσουν ψηλό κυπαρίσσι σαν εμένα...:ouch

Corollaxli
17-02-08, 00:08
Το τελευταιο για το ψηλο κυπαρρισι το αφηνω ασχολιαστο ρε Γιαννη...!!!Χαιρομαι που ολα μπηκαν στη θεση τους οπως θα μπουν πολυ συντομα Κωστας και Γιαννης γιατι πολυ μου τη λενε και για το φαι αλλα και για την 90αρα.Που πατε με ηλεκτρογκαζα ωρε???

Γιαννης20v
17-02-08, 00:22
ειστε ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ!!!!ΤΕΛΟΣ!!!εχω πεθανει στα γελια...μουχε ξεφυγει το τοπικ κ τωρα το διαβασα...εχετε δικιο ο καθενας απο τη πλευρα του..αλλα εγω σα Γιαννης ποτε θα παρω σειρα στους προφυλακτηρες σας????χαχα!!

Corollaxli
17-02-08, 00:26
ειστε ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ!!!!ΤΕΛΟΣ!!!εχω πεθανει στα γελια...μουχε ξεφυγει το τοπικ κ τωρα το διαβασα...εχετε δικιο ο καθενας απο τη πλευρα του..αλλα εγω σα Γιαννης ποτε θα παρω σειρα στους προφυλακτηρες σας????χαχα!!

Βασικα εσυ μαλλον θα παρεις θεση μπροστα απο τους μπροστινους προφυλακτηρες.Εμεις θα παρουμε θεση απο πισω!!!Και ειδικα τα τυπακια με το ηλεκτρογκαζο!

DaveMustaine13
17-02-08, 00:53
Ayrton μην λες τιποτα γιατι μετα αυτοι θα σου την πουν για το νεο σου αμαξακι :hehe :jumpers

Corollaxli
17-02-08, 19:37
Ayrton μην λες τιποτα γιατι μετα αυτοι θα σου την πουν για το νεο σου αμαξακι :hehe :jumpers

Οπα???Τι ηταν αυτο???Ποιο θα ειναι το νεο αμαξακι???Για πες για πες...