PDA

Επιστροφή στο Forum : Παμε για τσιπουρακι;


toyota mania
22-01-08, 19:50
To Σαβ/Κυριακο 26-27 Ιανουαριου λεμε να βρεθουμε στον Βολο για τα γνωστα.
Καιρου επιτρεποντος, θα κανουμε και τα ανοιγματακια μας.Τωρα, ημερα και ωρα, θα γνωστοποιηθουνε προσεχως.Κατα πασα πιθανοτητα θα ειναι Κυριακη, λιγο πριν το μεσημερι, για καφε και μετα....!!!!!.

laios
22-01-08, 20:34
καταλαβα.θα κανουν παλι το τζιρο τους οι λαστιχαδες.

4ages1
22-01-08, 20:56
Τέλος πάντων! αφού επιμένεις....

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
22-01-08, 21:17
Παιδια μεσα και γω, θα ρθω με τν γριουλα μου!

laios
22-01-08, 21:30
αντε να μαζευονται οι καμπισοι λεμε!!!!!

tsaftsouf20V
23-01-08, 16:43
μεσα κ γω! αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα!!!

toyota mania
23-01-08, 16:48
Παιδια μεσα και γω, θα ρθω με τν γριουλα μου!Παναγιωτη, κατα τις 11 την Κυριακη θες να βρεθουμε στο Πρακτικερ;Aπο εκει θα περασω.
12 Στον Βολο.

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
23-01-08, 20:01
Μεσα ρε Herc λογικα θα ρθω αμα αλλαξει κατι θα σ στειλω p.m!

xrhstos1989
23-01-08, 22:49
Αν μπορεσω θα ερθω και γω..:D

laios
26-01-08, 20:06
ωρα κ μερος αυριο στο Βολο?

tsaftsouf20V
26-01-08, 21:31
Λοιπον παιδια οσοι θελουν να ερθουν στην συναντηση το ραντεβου μας θα ειναι 12:00 πμ μετα τα φαναρια του Διμηνιου προς Βολο. Για οσους ερθουν απο Λαρισα κτλ. ειναι τα 2ρα φαναρια μπαινοντας προς βολο. Οσοι πιστοι προσελθετε!!!

toyota mania
26-01-08, 22:00
Για αποριες, ας μου στειλει p.m οποιος θελει.

tsaftsouf20V
27-01-08, 18:37
Για μια ακομη φορα η συναντηση στεφθηκε με επιτυχια μιας κ ειχαμε 5 αμαξια ΤΟΥΟΤΑ κ 7 ατομα. Πηγαμε για καφε οπου αναλωσαμε ολο μας τον χρονο να μιλαμε για το αγαπημενο μας σπορ! Ειχαμε κ εναν παρεισακτο γερμανοφιλο στην παρεα με κολημα τα ΜΙΝΙ COUPER αλλα τελος παντων!! Επισης να προσθεσω οτι τα χτυπηματα κατω απο την μεση προς τον γραφων ηταν απανοτα οσον αφορα την επιλογη αμαξιου προς αγορα!!! Mετα ειχαμε συνεχεια για τσιπουρα αλλα με λιγοτερα ατομα. 20 τσιπουρα απο 4 ατομα κ μεζεκλικια καργα! H επομενη συναντηση λογικα θα γινει σε κανα 2μηνο αλλα Λαρισσα για να μην τραβολογαμε κ τον Ηρακλη 2 ωρες δρομο κ κυριως γιατι οταν ερχεται Βολο ταραζει τους μεζεδες κ τα τσιπουρα!!! Για σου Ηρακλη μερακλη!!!

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
27-01-08, 18:42
Γεια σου Γιαννη με το..... δν το λεω!!! οχι δν θα γινω κακος! Αν και πρωτη φορα που ηρθα μαζι σας οφειλω να ομολογησω οτι περασα πολυ ωραια αν και ηθελα να ρθω και για τσιπουρο αλλα γ@μω την σχολη μου γραφω μαθημα αυριο!!

Μαρία
27-01-08, 18:43
Παιδια μπραβο σας ζηλευω!Να ειστε καλα να το ξαναοργανωσετε!Ελπιζω να ειμαι και εγω πανω,να σας γνωρισω απο κοντα!;)

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
27-01-08, 18:45
Παιδια μπραβο σας ζηλευω!Να ειστε καλα να το ξαναοργανωσετε!Ελπιζω να ειμαι και εγω πανω,να σας γνωρισω απο κοντα!;)

Μαρια που πανω Λαρισα ή Βολο?

Μαρία
27-01-08, 18:51
Στο Βολο ειναι το σπιτι μου.

laios
27-01-08, 18:53
αυτου ειναι το κολλημα?Λαρισα Ή Βολο?60χλμ διαφορα ειναι.
ειμασταν λιγοι κ καλοι που λενε.
κ στον Καφε ειμασταν εμορφα αλλα κ στα τσιπρα.
μα καλα ρε Ηρακλη κρυουλιαρη,αφου εχεις προβλημα με το φαι γιατι τρως κ δε πινεις?
οι υπολοιποι που φυγανε κ δε μπορεσαν να ερθουν στα τσιπρα χασανε εναν τομο γνωσεων απο τον tsaftsouf2000v.
οι πιτσιρικασες που λειψανε απο το γλεντι να μην αγχωνονται γιαντα δε ητανε κ η τελευταια συναντηση,επονται κ καλυτερες.....α τσααααααα

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
27-01-08, 18:56
Τωρα που το σκεφτομαι καλυτερα που δν ηρθα για τσιπουρο γιατι ο Γιαννης θα εκραζε και μενα για τους μεζεδες!

Μαρία
27-01-08, 18:56
Ηλια που τα ηπιατε?Παραλια?

laios
27-01-08, 18:59
ναι μωρο μου παραλια τα ηπιαμε

Μαρία
27-01-08, 19:02
Σεμναααα.....σε ποιο μαγαζι ρωταω....

laios
27-01-08, 19:05
ελα ρε παρεξηγηθηκες λες κ σε ριξαμε την υποληψη.στον ΙΩΛΚΟ τα ηπιαμε.

toyota mania
27-01-08, 19:41
Καλα ρε, μολις μπηκατε στο σπιτι στο pc πηγατε.Εγω ξεκαυλωσα στην Εθνικη.
Εχει τοσο ωραιες γυναικες ο Βολος, η τις κανει το τσιπουρο.
Στην Λαρισα, κλασικα θα εχει κρεατομεζεδες.Ξερετε, σουβλακια, παιδακια κ.α

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
27-01-08, 19:53
Α και γω Ηρακλη ξεμπουκωσα λιγο τη γρια στην εθνικη! Στη Λαρισα ξερω κατι ταβερνες με κοψιδια στη Φαλανη , Αμπελακια και Αργυροπουλι εξαρταται απο το τι ειστε διατεθιμενοι να κατεβασετε?

Χρηστος
27-01-08, 19:56
δυστυχως δεν μπορεσα να ερθω παιδες,την επομενη φορα δεν το χανω με τιποτα!!!!!!!!!!!!!

nikcarina
27-01-08, 20:00
Αντε στην επομενη ελπιζω να ειμαι και εγω με αδεια απολυσεως..

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
27-01-08, 20:26
Τα 5 αυτοκινητα που ηταν σημερα στο Βολο...κοιταξτε βεβαια υπαρχει και ενα ακομα διπλα στο Avensis αλλα ο δηγος δν ηθελε να το βγαλουμε φωτο!!! Αρε Γιαννη....

toyota mania
27-01-08, 20:49
Και μια απο εμενα.Εδω φαινεται η CHEVROLETARA

Γιαννης20v
27-01-08, 22:51
ρε παιδια..ρε παιδια...γιατι του το κανατε αυτο?μεχρι κ την υπογραφη του στο msn αλλαξε ο καημενος...δε το λυπαστε?ποναει που ποναει με το δικο μου...:ouchτο κραζω που το κραζω εγω...βρεθηκατε να περασετε καλα κ του βγηκε ξινο...αφηστε τον...(θα το περιποιηθω εγω...)χαχαχαχα!!!!:olala:multi

tsaftsouf20V
27-01-08, 23:08
Ρε αντε να χαθεις! Να μην ξεχαστω καθολου εεε??? Aδερφια σου λεει μετα!! Ουστ.... Οσο για την φωτο θα ηταν καλυτερη χωρις τον Γερμανοκορεατη!!!(πφφ μπασταρδεματα) Παντως παιδια την επομενη φορα θα παμε για κοψιδια προς Λαρισα μερια!!! Ρε Χρηστο εχασες! Κριμα. Next time... ααα κ η παρεα αψογη... κ στον καφε κ στα τσιπρα!!!

Γιαννης20v
27-01-08, 23:31
αδερφουλη μου εσυ...σε καταλαβαινω...απο αγαπη το κανω...παιδες τελη του φεβρουαριου μαλλον θανεβω βολο...θα κανονισουμε??ζηλεψα...!!!

Μαρία
28-01-08, 00:28
Ηλια με εχεις να παρεξηγιεμαι??ΕΕ?Απλα διαβαζει και ο αντρας εδω.....;)

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
28-01-08, 19:51
Ρε αντε να χαθεις! Να μην ξεχαστω καθολου εεε??? Aδερφια σου λεει μετα!! Ουστ.... Οσο για την φωτο θα ηταν καλυτερη χωρις τον Γερμανοκορεατη!!!(πφφ μπασταρδεματα) Παντως παιδια την επομενη φορα θα παμε για κοψιδια προς Λαρισα μερια!!! Ρε Χρηστο εχασες! Κριμα. Next time... ααα κ η παρεα αψογη... κ στον καφε κ στα τσιπρα!!!

Γιαννη ειδες εγω δν τραβηξα τον αμερικανο-γερμανο-κορεατη

toyota mania
28-01-08, 20:38
Ο Γιαννης, οπως μας αποκαλυψε, κανει αποτοξινωση.Θα ξαναεπανελθει δρυμυτερος.Με ΤΟΥΟΤΑ φυσικα.Εαν ξαναπαρεις αλλη μαρκα, τερμα το τσιπουρα.

Γιαννης20v
28-01-08, 20:42
Ο Γιαννης, οπως μας αποκαλυψε, κανει αποτοξινωση.Θα ξαναεπανελθει δρυμυτερος.Με ΤΟΥΟΤΑ φυσικα.Εαν ξαναπαρεις αλλη μαρκα, τερμα το τσιπουρα.κοιτα δρυμυτερος θα επενελθει σιγουρα...τωρα αν θανε toyota...

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
28-01-08, 22:03
Ο Γιαννης, οπως μας αποκαλυψε, κανει αποτοξινωση.Θα ξαναεπανελθει δρυμυτερος.Με ΤΟΥΟΤΑ φυσικα.Εαν ξαναπαρεις αλλη μαρκα, τερμα το τσιπουρα.

Ειπε οανθρωπος ή ΤΟΥΟΤΑ ή MITSUBISHI ή SUBARU!

laios
28-01-08, 22:17
tsagtsouf αν κανεις το λαθος κ παρεις κατι αλλο απο ΤΟΥΟΤΑ θα σε σφαξω,θα σε επικυρηξω απο ολα τα τσιπουραδικα κ θα μεινεις ρεστος.
καλα ρε Ηρακλες τι μασα εριξες ρε συ?

Υ.Γ. την επομενη φορα κοιτα να τα εχεις δεμενα τα κλειδια με σιρματοσχοινο γιατι δε προκεται να τα βρεις:D.

αν μπορεις στειλε με κ το κιν σου σε πμ.μπορει να κατεβω για καμια ζημια καμια φορα προς τα κατω,οποτε να βρεθουμε κιολας...

kpit21056
29-01-08, 02:05
εδω ομιλει ο γερμανοφιλος ΙΟΥΔΑΣ της παρεας απο σποντα βρεθηκα και εγω μαζι αλλα αλλοι κανουν τα μοιρεα λαθη στη ζωη και απο ιαπωνες πεσσαν σε <<φιλους>> δηθεν αμερικανους και τι αλλο να πεις και τι αλλο να κανεις
χιχιχιιχιχιχιχιχιιχιχ


και αμα θελετε εχω εγο ολοκληρη την φωτο απο την κυριακη

χιχιχιχιχιχιχιχ

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
29-01-08, 02:06
tsagtsouf αν κανεις το λαθος κ παρεις κατι αλλο απο ΤΟΥΟΤΑ θα σε σφαξω,θα σε επικυρηξω απο ολα τα τσιπουραδικα κ θα μεινεις ρεστος.
καλα ρε Ηρακλες τι μασα εριξες ρε συ?

Υ.Γ. την επομενη φορα κοιτα να τα εχεις δεμενα τα κλειδια με σιρματοσχοινο γιατι δε προκεται να τα βρεις:D.

αν μπορεις στειλε με κ το κιν σου σε πμ.μπορει να κατεβω για καμια ζημια καμια φορα προς τα κατω,οποτε να βρεθουμε κιολας...

Ο ανθρωπος το ειπε ξεκαθαρα αν δν βγαλει η ΤΟΥΟΤΑ το "χατσιροκου" (ΑΕ-86 ανανεωμενο)δν δυμαμαι πως το πε δν παιρνει ΤΟΥΟΤΑ! Ασχετο παντως εγω αυτο που λετε για τν Ηρακλη δν το πιστευω παντως αν δν το δω με τα ιδια μου τα ματια!

tsaftsouf20V
29-01-08, 07:39
Παναγιωτη οπως τα ειπες αλλα βαλε κ τα nissan μεσα! Οσο για τον Ηρακλη ειναι αληθεια! Μετα το 4 τσιπουρο τα ματαια του εγιναν κοκκινα!!!

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
29-01-08, 10:50
εδω ομιλει ο γερμανοφιλος ΙΟΥΔΑΣ της παρεας απο σποντα βρεθηκα και εγω μαζι αλλα αλλοι κανουν τα μοιρεα λαθη στη ζωη και απο ιαπωνες πεσσαν σε <<φιλους>> δηθεν αμερικανους και τι αλλο να πεις και τι αλλο να κανεις
χιχιχιιχιχιχιχιχιιχιχ


και αμα θελετε εχω εγο ολοκληρη την φωτο απο την κυριακη

χιχιχιχιχιχιχιχ

Γιαννη τον ειδες τον Ιουδα τν γερμανοφιλο γραφτηκε στο Forum μονο και μονο για να σε κραξει

tsaftsouf20V
29-01-08, 16:09
Τον ειδα τον ισκαριωτη αλλα δεν του απανταω ετσι για να του σπασω τα νευρα!!! Παρακαλω καποιον admin να διαγραψει τον κυριο kpit21056 γιατι ειναι γερμανοαγγλοφιλος!! Θελει να φτιαξει μινι κουπερ!!! Μα με κουβαδες θα ασχολουμαστε τωρα???!!! χαχαχα!!! (σειρα μου να κραξω)

toyota mania
29-01-08, 16:13
Ασχετο παντως εγω αυτο που λετε για τν Ηρακλη δν το πιστευω παντως αν δν το δω με τα ιδια μου τα ματια!Γιατι βρε Παναγιωτη.Τρωω αρκετα, αλλα δεν παχαινω.Πιστευω για την ηλικια μου ειμαι αρκετα o.k.
Γιαννη, ξερω και στην Λαρισα ενα γαμωτο τσιπουραδικο, αλλα θα κανουμε ανοιγματα πριν το τσιπουρο, γιατι μετα γ@μησετ@

tsaftsouf20V
29-01-08, 20:58
K να πεις οτι δεν στο ειπα.... Στο ειπα ..... Τι το ηθελες το 5 τσιπουρο??? Τωρα οσον αφορα τα ανοιγματα.... γιατι ξυνεις παλιες πληγες??? σνιφ-σνιφ!

laios
29-01-08, 21:02
φρονιμα γιατι η 12αρα ειναι λυσαγμενη γκουχ γκουχου.
ρε συ Ηρακλεα αφου δε το σηκωνεις,πε μας να παραγγειλομε κνενα extra ΜΕΖΕ

toyota mania
29-01-08, 23:09
Καλε ρε, θα σας δειξω εγω στα επομενα.Αν προλαβετε να φατε μεζε και να πιειτε τσιπουρο, γραψτε με.

laios
29-01-08, 23:26
ναι καλα,κατσε να πιασω 2 περουνια κ θα σε πω εγω τι μεζε θα φας.θα τον αλυσοδεσω κ το γιαννη κανα 2,3 μερες να ξελιγωθει κ μετα με λες τι θα προλαβειςνα φας.
τωρα που σφαξαμε κ την 12αρα με το γιαννη ουτε να σπινιαρεις δε θα προλαβεις.την επομενη μερα με το γιαννη δωκαμε παραγγελια με τον γιαννη κ σημερα τερατωθηκε το 12αρι μου.φυλαξουυ........

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
30-01-08, 02:52
Γιατι βρε Παναγιωτη.Τρωω αρκετα, αλλα δεν παχαινω.Πιστευω για την ηλικια μου ειμαι αρκετα o.k.
Γιαννη, ξερω και στην Λαρισα ενα γαμωτο τσιπουραδικο, αλλα θα κανουμε ανοιγματα πριν το τσιπουρο, γιατι μετα γ@μησετ@

Ποιο ρε συ Ηρακλη για πες το ειναι γνωστο?

toyota mania
30-01-08, 17:08
την επομενη μερα με το γιαννη δωκαμε παραγγελια με τον γιαννη κ σημερα τερατωθηκε το 12αρι μου.φυλαξουυ........Τι το εκαμες το 12αρι ρε.Αυτα που λεγαμε.Γιατι αφηνεις εναν που εχει chevrolet να σου πειραξει το toyotaκι σου.
Παναγιωτη για τον "MOYXA" λεω.Καρδιτσιωτης ειναι, κατι θα ξερει απο τσιπουρα.

laios
30-01-08, 17:19
chevro μπορει να εχει,αλλα το toyoπειραγμα το εχει στο αιμα του.οταν θα με δεις να ξεκολλαω απ τα μεσα της 1ης κ να με χανεις στη 2η τοτε θα καταλαβεις οτι πολλα λεγονται για τα 12 αλλα λιγοι ψαχνουν κ μαθαινουν σε βαθος,οπως κ ο τσαφτσουφ που ανηκει σε αλλη κατηγορια.πολλα κανουν στην πρωτευουσα ολα γινονται στην επαρχια!!!!!!!!!!
τα σιγανα ποταμακια να φοβασαι!

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
30-01-08, 17:23
Τι το εκαμες το 12αρι ρε.Αυτα που λεγαμε.Γιατι αφηνεις εναν που εχει chevrolet να σου πειραξει το toyotaκι σου.
Παναγιωτη για τον "MOYXA" λεω.Καρδιτσιωτης ειναι, κατι θα ξερει απο τσιπουρα.

Ωραια ειναι και κοντα στο σπιτι μου

toyota mania
30-01-08, 20:06
chevro μπορει να εχει,αλλα το toyoπειραγμα το εχει στο αιμα του.οταν θα με δεις να ξεκολλαω απ τα μεσα της 1ης κ να με χανεις στη 2η τοτε θα καταλαβεις οτι πολλα λεγονται για τα 12 αλλα λιγοι ψαχνουν κ μαθαινουν σε βαθος,οπως κ ο τσαφτσουφ που ανηκει σε αλλη κατηγορια.πολλα κανουν στην πρωτευουσα ολα γινονται στην επαρχια!!!!!!!!!!
τα σιγανα ποταμακια να φοβασαι!Βρε θα με τρελανεις.Ακομα τσιπουρο εχεις στις φλεβες σου.Την επομενη φορα θα σε τιμωρησω.

laios
30-01-08, 21:04
να σε πω τη αληθεια τα ετσουξα κ σημερα οπως κ το καρο μου.θα δεις,θα σε βαλω σε μια ακρη να εισαι μακρια απο τους μεζεδες,μονο ψωμι θα φας χαχα.

tsaftsouf20V
31-01-08, 16:17
Τι το εκαμες το 12αρι ρε..... Γιατι αφηνεις εναν που εχει chevrolet να σου πειραξει το toyotaκι σου.......

κ συ βρουτε βαρας??? οκ... ενα θα σου πω..... φοβου τις 12αρες γιατι ο Ηλιας εχει πολλα κεφια κ χειροτερα αρκετα λεφτα για πεταμα!!! Βαλε κ στο ολο θεμα κ εμενα κ βγαλε συμπερασμα τι εχει να παθει η 12αρα!!! εμενα λενε tsaftsouf κ αλλος θα φτερνιζεται!!!

toyota mania
31-01-08, 16:52
κ συ βρουτε βαρας??? οκ... ενα θα σου πω..... φοβου τις 12αρες γιατι ο Ηλιας εχει πολλα κεφια κ χειροτερα αρκετα λεφτα για πεταμα!!! Βαλε κ στο ολο θεμα κ εμενα κ βγαλε συμπερασμα τι εχει να παθει η 12αρα!!! εμενα λενε tsaftsouf κ αλλος θα φτερνιζεται!!!Aυτα που λεγαμε.Καλα ο Ηλιας μας ελεγε για αμορτισερ, στην τουρπινα πηγε.Μυριζω Δαρα-Μαλλιωρα, η καποιον αλλον.
Ηλια, πρεπει να βρεις και αλλη γκομενα βρε συ....

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
31-01-08, 17:13
κ συ βρουτε βαρας??? οκ... ενα θα σου πω..... φοβου τις 12αρες γιατι ο Ηλιας εχει πολλα κεφια κ χειροτερα αρκετα λεφτα για πεταμα!!! Βαλε κ στο ολο θεμα κ εμενα κ βγαλε συμπερασμα τι εχει να παθει η 12αρα!!! εμενα λενε tsaftsouf κ αλλος θα φτερνιζεται!!!

Ωχ Ωχ Ωχ καταλαβα τι εχει να γινει!!!!

laios
31-01-08, 19:24
Ηρακλεα για αμορτισερ ξεκινησα,αλλα εφτιαξα,αλλα τα αμορτισερ θα αλλαχτουν κ αυτα.
Σημερα Ηρακλεα τα βρηκα με τον εαυτο μου κ κατεληξα οριστηκα σε μια,γιατι χτε βραδυ μονο που δε γιναμε που..... το ξερεις το τραγουδι που λεει
''απο δω η γυναικα μου κ απο δω το αισθημα μου'' ?
αυτο εγινε.μαλωσαν κ οι 2 μεταξυ τους κ την εβγαλα αψολιμαν.χαα!

Χρηστος
07-02-08, 18:17
ηρακλη για ποτε λες την επομενη συναντηση?οποτε μπορειτε γραψτε να βρουμε μια ημερομηνια ολοι οσοι θελουν να ερθουν αυτοι την φορα για καρδιτσα μερια!!!!!!!να ειστε σιγουροι δεν θα λειψω αυτη τη φορα με τις πεταλουδιτσες μου

toyota mania
07-02-08, 20:35
ηρακλη για ποτε λες την επομενη συναντηση?οποτε μπορειτε γραψτε να βρουμε μια ημερομηνια ολοι οσοι θελουν να ερθουν αυτοι την φορα για καρδιτσα μερια!!!!!!!να ειστε σιγουροι δεν θα λειψω αυτη τη φορα με τις πεταλουδιτσες μουΗ επομενη συναναντηση θα ειναι Λαρισα.Τι δηλαδη, Καρδιτσα και να μην κανω ουτε ενα χιλιομετρο.Εχει και η Λαρισα τσιπουραδικα.Εγω μεσα ειμαι και αυτη την Κυριακη.Μια Πεμπτη τυχυτητα αποσταση ειναι.

Χρηστος
07-02-08, 20:44
χα,χα σωστος,κατσε να δουμε τι θα πουν και οι αλλοι και βλεπουμε

tsaftsouf20V
08-02-08, 15:52
Αυτην την Κυριακη 10/2 αν θελετε ειμαι κ γω μεσα! Αλλα με μια προυποθεση.... θα ερθω με τον χρηστο γιατι αλλη καζουρα για τον κορεατι δεν παει!!!

toyota mania
08-02-08, 16:24
Αυτην την Κυριακη 10/2 αν θελετε ειμαι κ γω μεσα! Αλλα με μια προυποθεση.... θα ερθω με τον χρηστο γιατι αλλη καζουρα για τον κορεατι δεν παει!!!Ok ειμαστε 3 μεχρι τωρα.Αλλοςςςςςςςς

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
08-02-08, 17:33
Ok ειμαστε 3 μεχρι τωρα.Αλλοςςςςςςςς

Kαι γω 4ος θα φερω και τον προδοτη και αλλα 2 παιδια!!!!χαχαχαχαχαχα Γιαννη ετοιμασου

toyota mania
08-02-08, 19:06
Ωραια.Να πουμε κατα τις 11 για καφε, και μετα τσιπουρακι.

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
08-02-08, 22:29
Ωραια.Να πουμε κατα τις 11 για καφε, και μετα τσιπουρακι.

που θα συναντηθουμε? θελετε στα carefour και να παμε για καφεδακι στην Cube?

Χρηστος
08-02-08, 22:47
παιδια,απο λαρισα δεν ξερω και πολλα οπου θελετε κανονιζουμε και συννενοουμαστε με κινητα

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
08-02-08, 22:57
παιδια,απο λαρισα δεν ξερω και πολλα οπου θελετε κανονιζουμε και συννενοουμαστε με κινητα

Χρηστο αμα ειναι κανονιζουμε να βρεθουμε καπου που να ξερουν ολοι π.χ στον Αδαμου στην ΤΟΥΟΤΑ και απο κει παμε οπου θελετε

Χρηστος
08-02-08, 23:01
Χρηστο αμα ειναι κανονιζουμε να βρεθουμε καπου που να ξερουν ολοι π.χ στον Αδαμου στην ΤΟΥΟΤΑ και απο κει παμε οπου θελετε

σωστη η σκεψη!!!!!!!! και πιο παλια που ειχαμε βρεθει με τον ηρακλη και τον 2579 εκει βρεθηκαμε

tsaftsouf20V
08-02-08, 23:11
Eγω θα συνενοηθω με τον Χρηστο...

Χρηστος
08-02-08, 23:54
Eγω θα συνενοηθω με τον Χρηστο...

οκ πρωην 20v.......xa,xa

toyota mania
09-02-08, 10:13
Χρηστο αμα ειναι κανονιζουμε να βρεθουμε καπου που να ξερουν ολοι π.χ στον Αδαμου στην ΤΟΥΟΤΑ και απο κει παμε οπου θελετεΝαι εκει σκεφτηκα και εγω.Να πουμε κατα τις 11.

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
09-02-08, 11:17
Καλως θα τα πουμε εκει!

MITSOS
09-02-08, 11:23
Ο χρήστος που είναι ''χωμένος"?

Χρηστος
09-02-08, 13:48
Ο χρήστος που είναι ''χωμένος"?

ελα ρε συ σου εστειλα το τηλ. με πμ

MITSOS
09-02-08, 17:47
χρήστο ξαναστείλε το τηλ.
σου έστειλα και πμ
thanks

Χρηστος
09-02-08, 18:10
λοιπον ισχυει αυριο το ραντεβου στις 11 στην τουοτα της λαρισας,οσοι πιστοι προσελθετε,εγω θα φυγω με τσαφτσουφ προς το παρον απο βολο περιπου στις 10:15

MITSOS
09-02-08, 18:23
πες ένα σημείο για να φύγουμε όλοι μαζί.

(όσοι τελοσπάντων θα είμαστε από Βόλο).

θα είμαι ''άγγλος'' στην ώρα

toyota mania
09-02-08, 18:45
Παναγιωτη, μηπως να εκλεινες τραπεζι στην "Μουχα" , για να ειμαστε σιγουροι.
Μιτσο, εαν δεν συνενοηθεις με τους Βολιωτες, ελα να μας βρεις στην ΤΟΥΟΤΑ Λαρισας στις 11.

MITSOS
09-02-08, 18:59
ok, ραντεβού στη Λάρισα

Χρηστος
09-02-08, 19:11
mitso ελα περιπου 10:25 στην sell της λαρισης

MITSOS
09-02-08, 20:00
ok, θα είμαι εκεί

tsaftsouf20V
09-02-08, 23:14
Παιδια σορυ αλλα δεν θα ειμαι αυριο μαζι σας. Φευγω 6:00 ξημερωματα για Αθηνα λογο θανατου.Τα υπολοιπα απο κοντα...

MITSOS
10-02-08, 18:41
Έχουμε μια ώρα που γυρίσαμε από τη Λάρισα εγώ και ο χρήστος (2 carina)

Οι προσωπικές μου εντυπώσεις είναι θετικές.

Μοναδικό παράπονο, το πλήθος. Συνολικά βρεθήκαμε 5 αυτοκίνητα, και 8 άτομα.

Πάντως το club το τιμήσαμε. Υπήρχε ανάμεσά μας και μια corolla.

Ελπίζω σε επόμενες συναντήσεις να έχουμε μεγαλύτερη προσέλευση (ακούτε εσείς οι θεσσαλοί toyotaκηδες?)

Περισσότερες λεπτομέριες καθώς και φωτό θα ανέβουν από τον Παναγιώτη.

Ως την επόμενη συνάντηση, keep in touch.

Χρηστος
10-02-08, 19:10
λοιπον τινα πω περασαμε πολυ ωραια με τα παιδια που γνωρισα τους παναγιωταδες τον μιτσο με τον αδελφο του τον μιχαλη και τον βασιλη με τον γιωρο με το πισωκινητο σελικα,καλα επεσε πολυ γελιο και πολυ φαι με τον ηρακλαρα, φωτο δεν βγαλαμε πολλες γιατι εκανε και πολυ κρυο αλλα θα βαλουνε τα παιδια μερικες

αποντες τσαφτσουφ και ιορδανης την επομενη φορα θα τιμωρηθουν με 5 τσιπουρα παραπανω και 10 κοφτες 20vαλβιδου

φυσικα θα δωσουμε το παρον ολοι εκτος απροοπτου στην συναντηση της 2 μαρτιου

Γιαννης20v
10-02-08, 19:18
5 τσιπουρα παραπανω και 10 κοφτες 20βαλβιδου[/quote]Χρηστο ψηνομαι πααααρα πολυ!!!!αν θες να λαλησει τελειως ο αδερφος μου βρηκες το ακριβεστατο τροπο!χαχα!!!

Χρηστος
10-02-08, 19:22
5 τσιπουρα παραπανω και 10 κοφτες 20βαλβιδουΧρηστο ψηνομαι πααααρα πολυ!!!!αν θες να λαλησει τελειως ο αδερφος μου βρηκες το ακριβεστατο τροπο!χαχα!!![/QUOTE]

χα,χα γιαννη αν εισασταν μαζι πες μου ειχε λοξυγγα?γιατι το ονομα του επαιζε σε καθη συζητηση τον παλιοσπαστη μοτεριων

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10-02-08, 19:29
Εμεις και εμεις σημερα στη Λαρισα δν πειραζει ομως ετσι ειναι λιγοι και καλοι!!!!Το celica μας γυρισε τον κωλαρακο του

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10-02-08, 19:34
παρτε ακομα μια φωτο τις αλλες απο τον ΜΟΥΧΑ μολις ερθει ο Βασιλακης θα τις βαλω

MITSOS
10-02-08, 19:39
Άντε ρε παιδιά, με τον καιρό να αυξανόμαστε

See you all on 02/03/2008

Και μέχρι τότε μην ξεχνιόμαστε, ''μπλα μπλα'' μέσα στο site.

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10-02-08, 20:00
Ετσι οπως τα λεει ο Μιτσος καλα να ειμαστε να βρισκομαστε να πινουμε και κανα τσιπουρακι!!!

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10-02-08, 20:11
Απλα πολυ γελιο!!!! ο αλλος ο Παναγιωτης εδωσε ρεστα μιλαμε!!! Δν του παει το πολυ τσιπουρο τελικα!Καλα το ειπες ηταν και ΕΝΑ corolla μονο του, που ειναι τα υπολοιπα?????

toyota mania
10-02-08, 21:46
Οντως, περασαμε καλα.
Η επομενη θα ειναι μετα τις 2 Μαρτιου και θα ειναι λιμνη Ν.Πλαστηρα.Μια πανεμορφη και ακρως στριφτερη διαδρομη.
Μιτσο, θα ερθεις με το carina στημενο.Θα γινει χαμως.
Φυσικα, κανεναν δεν αναγκαζουμε να κανει κατι που δεν θελει και ετσι, οταν σε μια παρεα, υπαρχουν μερικοι πυροβολημενοι που, ανοιγουν, στριβουν, κανουν βλακειες, οι αλλοι εαν δεν θελουν, απλως ακολουθουν.Δεν ειναι απαραιτητο, οταν παμε βολτα, να παμε ολοι στην σειρα και σημειοτον, λες και παμε σε κηδεια.

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10-02-08, 22:13
Να μαστε λοιπον στον ΜΟΥΧΑ. Ηρακλη γιατι εισαι στραβωμενος εκει?

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10-02-08, 22:16
Ο ιουδας ο ισκαριωτης ειναι διπλα στο παιδι με τα γυαλια!!!!

Χρηστος
10-02-08, 22:18
να σου πω εγω γιατι του εκατσε βαρυ το σαγανακι......

Μαρία
10-02-08, 22:21
Βλέπω είστε γερά ποτήρια...:crazylol :crazylol

endurasKE-30
10-02-08, 22:23
Γιατι καθεστε μεσα???
Εκανε κρυο εξω?

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10-02-08, 22:24
Και που να δεις στο Βολο που θα γυρισουμε με τρενο!!

Γιατι καθεστε μεσα???
Εκανε κρυο εξω?

Πολυ κρυο ασε....

να σου πω εγω γιατι του εκατσε βαρυ το σαγανακι......

θα στραβωσε απο τις μ@λ@κιες που ελεγε ο παναγος χαχαχαχαχαχα!!!!!

wastegate
10-02-08, 22:36
Αρε Ηρακλη κακο μου εκανες..
Εχω εξεταστικη και αντι να καθομαι να διαβαζω εχω λυσει το μισο κορολα να βρω απο που χανω πιεση...
Τελικα το ελυσα αλλα δεν σηκωνει πανω απο 0,6 τωρα...
Την επομενη φορα που θα ερθουν οι γονεις μου πανω θα το φτιαξω και αυτο..

toyota mania
10-02-08, 22:46
Γιατι καθεστε μεσα???
Εκανε κρυο εξω?5c.Δακωνες το....

Να μαστε λοιπον στον ΜΟΥΧΑ. Ηρακλη γιατι εισαι στραβωμενος εκει?Δεν στραβωσα, αλλα ημουν ο μοναδικος που ετρωγε εκεινη την στιγμη και δεν μπορουσα να γελασω.

endurasKE-30
10-02-08, 22:53
Ναι ρε Ηρακλη αλλα απο οτι βλεπω καυσιμο υπηρχε...

MITSOS
11-02-08, 16:58
Παιδιά να δείτε εγώ κι ο αδερφός μου τι πάθαμε χθες μετά τη Λάρισα.

Δυο ώρες μετά την επιστροφή σπίτι, τί κάναμε λέτε? (Πρωτοτυπό!!!!!!!)

ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΤΣΙΠΟΥΡΑ:doctor

Οπότε αφού φουλάραμε μέχρι το κεφάλι οινόπνευμα εντέλει γυρίσαμε σπίτι τα μεσάνυχτα!!!!!

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
11-02-08, 19:09
Ναι ρε Ηρακλη αλλα απο οτι βλεπω καυσιμο υπηρχε...

Σε αφθονη ποσοτητα και AUGAS 130 οκτανιων....!!!!

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
13-02-08, 18:53
Το φαγαμε το παλικαρι (παναγος-τολο) με 40 πυρετο στο νοσοκομειο ειναι!!!!

Μαρία
13-02-08, 19:15
Σοβαρά μιλάς?Τι έπαθε?Είναι σοβαρό?

Χρηστος
13-02-08, 19:15
Το φαγαμε το παλικαρι (παναγος-τολο) με 40 πυρετο στο νοσοκομειο ειναι!!!!


περαστικα του.....ειδες ρε παναη αμα λες πολλες μ.... και σε συνδυασμο με τσιπουρο βγαινεις οff

Μαρία
13-02-08, 19:23
Περαστικά στο παιδι,γρηγορη αναρρωση και ότι καλυτερο!

MITSOS
13-02-08, 19:57
Περαστικά και από εμένα για τον Παναγιώτη.

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
16-02-08, 12:16
ενταξει κομπλε ο Παναγος λιγο σφαγμενες αμυγδαλες (εκδοροσφαγεας ο ΓΙΑΤΡΟΣ!!!)αλλα κομπλε!!!

Γιαννης20v
16-02-08, 13:03
ενταξει κομπλε ο Παναγος λιγο σφαγμενες αμυγδαλες (εκδοροσφαγεας ο ΓΙΑΤΡΟΣ!!!)αλλα κομπλε!!!σιδερενιος!!!

toyota mania
16-02-08, 23:06
Σιδερενιος.Ξερετε πιο ειναι το καλυτερο γιατρικο για τις αμυγδαλες ετσι.Σκοτωνει ολα τα μικροβια.
Στις τσιπουροκαταστασεις, ειναι ολοι ευπροσδεκτοι, ανεξαρτητου μοντελου και μαρκας.Η καλη παρεα μετραει.

Γιαννης20v
16-02-08, 23:09
Σιδερενιος.Ξερετε πιο ειναι το καλυτερο γιατρικο για τις αμυγδαλες ετσι.Σκοτωνει ολα τα μικροβια.
Στις τσιπουροκαταστασεις, ειναι ολοι ευπροσδεκτοι, ανεξαρτητου μοντελου και μαρκας.Η καλη παρεα μετραει.+1000!!!!!!