PDA

Επιστροφή στο Forum : E111 -4AFE


rr22b
04-12-07, 21:40
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!
ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ,ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΜΟΤΕΡΑΚΙ 1,6 (4ΑFE)ΚΑΙ ΣΚΟΠΕΥΩ ΝΑ ΤΟ ΤΟΥΡΜΠΙΣΩ.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ ΜΠΙΕΛΟΠΙΣΤΟΝΑ,ΕΚΚΕΝΤΡΟΦΟΡΟΥΣ,ΣΤΡΟΦΑΛΟ,ΤΟΥΡΜΠΙΝΑ,IN TERCOOLER,ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΞΕΧΝΩ.ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΣΤΗΜΜΕΝΟ(KAYABA AGX ΚΟΜΠΛΕ ME ANTIΣΤΡΕΠΤΙΚΕΣ ΤΤΕ ΜΠΡΟΣ ΠΙΣΩ),ΟΖ SUPERLEGERRA 17",KUMHO ECSTA KU 31 ΚΑΙ GALFER 6PISTON ΕΜΠΡΟΣ ΚΑΙ ΜΑΜΑ ΠΙΣΩ.ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ!!!
(ΕΙΜΑΙ ΦΑΝΤΑΡΟΣ,ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΕΨΑΧΝΑ ΕΓΩ)

toyota mania
04-12-07, 23:26
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!
ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ,ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΜΟΤΕΡΑΚΙ 1,6 (4ΑFE)ΚΑΙ ΣΚΟΠΕΥΩ ΝΑ ΤΟ ΤΟΥΡΜΠΙΣΩ.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ ΜΠΙΕΛΟΠΙΣΤΟΝΑ,ΕΚΚΕΝΤΡΟΦΟΡΟΥΣ,ΣΤΡΟΦΑΛΟ,ΤΟΥΡΜΠΙΝΑ,IN TERCOOLER,ΕΓΚΕΦΑΛΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΞΕΧΝΩ.ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΣΤΗΜΜΕΝΟ(KAYABA AGX ΚΟΜΠΛΕ ME ANTIΣΤΡΕΠΤΙΚΕΣ ΤΤΕ ΜΠΡΟΣ ΠΙΣΩ),ΟΖ SUPERLEGERRA 17",KUMHO ECSTA KU 31 ΚΑΙ GALFER 6PISTON ΕΜΠΡΟΣ ΚΑΙ ΜΑΜΑ ΠΙΣΩ.ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ!!!
(ΕΙΜΑΙ ΦΑΝΤΑΡΟΣ,ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΕΨΑΧΝΑ ΕΓΩ)
Συγνωμη αλλα των στροφαλο και τους εκκεντροφορους γιατι να τους αλλαξεις.Ουτε τις μπιελες χρειαζεται εαν δεν πας πανω απο 1.0bar και τα πιστονια πανω απο 0.6bar.
Tελος, αφου εισαι φανταρος πως θα το φτιαξεις.Δεν απολυεσαι καλυτερα, αυτες οι δουλειες θελουν τρεξιμο και πριν, αλλα και μετα.

wastegate
05-12-07, 09:46
Χοντρικα χοντρικα
Μπιελες pauter 900Ε
πιστονια οτι θες απο 600-670Ε
ιντερκουλερ 600Ε
δισκοπλατω exedy 450E
τουρμπινα καινουργια garrett 28/60 1000Ε
πολλαπλη εξαγωγης 600Ε
φλατζα κανα 150Ε
εγκεφαλος κομπλε 1500-2000Ε
και να υπολογιζεις κανα 300Ε φλατζες σωληνακια και τετοια
+ εργασια

Glanzaboy
05-12-07, 19:37
Εννοειται οτι θα σε βοηθησουμε φιλε μου............................μην το σκεφτεις καν να το τουρμπισεις η αποψη μου ειναι να πας για GZE.3S-GTE