PDA

Επιστροφή στο Forum : Γιορτη μπυρας 2007


endurasKE-30
19-09-07, 10:14
Μερικες φωτο απο την μικρη επισκεψη μας στην γιορτη μπυρας.
Mike-g + Βασω, Εγω, Dinos, Slobo Rms Nikos Vaso + Συρρομενο.
Μπυρες κοψιδια λουκανικα και αργιλες στο τελος!
Πολυ ωραια.
Ανεβαστε και τις αλλες φωτο.

wastegate
19-09-07, 10:18
και ελειπε ο μαρμελ απο αυτην την γιορτη?
Το καλοκαιρι που τον ρωταγα τι κανει μια απαντηση επαιρνα:Πινω μπυρα...

Nikos
19-09-07, 10:32
Μερικές ακόμα............
Ζήσαμε μεγάλες,απίστευτες στιγμές!!!!!!!:olala

vaso
19-09-07, 10:37
Μερικες φωτο απο την μικρη επισκεψη μας στην γιορτη μπυρας.
Mike-g + Βασω, Εγω, Dinos, Slobo Rms Nikos Vaso + Συρρομενο.
Μπυρες κοψιδια λουκανικα και αργιλες στο τελος!
Πολυ ωραια.
Ανεβαστε και τις αλλες φωτο.

Ήταν πολύ ωραία, περάσαμε τέλεια κ φυσικά γελάσαμε παρά πολλλλύ.
Όμως βρε Κυριάκο με τη γουρούνα ήρθαμε...δεν έχουμε συρόμενο, μόνο το φορτηγό του Νίκου. :p

endurasKE-30
19-09-07, 10:53
Ήταν πολύ ωραία, περάσαμε τέλεια κ φυσικά γελάσαμε παρά πολλλλύ.
Όμως βρε Κυριάκο με τη γουρούνα ήρθαμε...δεν έχουμε συρόμενο, μόνο το φορτηγό του Νίκου. :p

Η Αναστασια τι ειναι????????????

akis308
19-09-07, 10:57
Μάλισταααααααα...
Γιορτή Μπύρας είπαμε ε?
Και οι μπύρες ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ???
Ένα μπουκαλάκι νερό βλέπω μόνο....

dinos
19-09-07, 11:04
πραγματικα ηταν πολυ ωραια οχι η γιορτη σαν γιορτη αλλα η παρεα κ θα ηταν ακομα πιο ωραια αν ηταν μεγαλυτερη η παρεουλα....θα ανεβασω φωτο μολις τις περασω απτο τηλεφωνο....χαχαχα με τον αργιλε ειχαμε τρελο γελιο.....ο Κυριακος σε καποια φαση θυμαμαι να βγαζει τον καπνο σαν 2.0λιτρο μπουκομενο που εχει να ανοιξει κανα χρονο....

wastegate
19-09-07, 11:43
Μάλισταααααααα...
Γιορτή Μπύρας είπαμε ε?
Και οι μπύρες ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ???
Ένα μπουκαλάκι νερό βλέπω μόνο....
Συντεκνε η μπυρα ρεει σαν νερο!

κωνσταντίνος
20-09-07, 06:15
Αχ ρε να είμουνα και εγώ εκεί να ρουφούσα 2-3 κασόνια !!!!


Αντε του χρόνου μακάρι να είμαι ελλάδα !

ranger
20-09-07, 10:21
έτσι να συνεχισετε με μπύρες και σε λίγο θα κάνετε τέτοια μπάκα που δεν θα μπορείτε να στρίψετε το τιμόνι....

dinos
20-09-07, 13:20
έτσι να συνεχισετε με μπύρες και σε λίγο θα κάνετε τέτοια μπάκα που δεν θα μπορείτε να στρίψετε το τιμόνι....


σιγα, σιγα κυριε fitness εννοια σου δεν ηπιαμε πολυ φαγαμε ομως πολυ....Πλακα πλακα εγω δεν ηπια καν μπυρα με την αδερφη του Μιχαλη τη βγαλαμε με sprite κ coca cola χαχα δε μαρεσει η μπυρα τι να κανω?

Nikos
20-09-07, 13:36
..........Πλακα πλακα εγω δεν ηπια καν μπυρα με την αδερφη του Μιχαλη τη βγαλαμε με sprite κ coca cola χαχα δε μαρεσει η μπυρα τι να κανω?
Ρε συ αφου δεν την ήπιες την μπύρα γιατί δεν την έδωσες σε εμένα που ήπια μόλις 3 ποτηράκια!:jumpers:crazylol

madvinegar
20-09-07, 15:42
έτσι να συνεχισετε με μπύρες και σε λίγο θα κάνετε τέτοια μπάκα που δεν θα μπορείτε να στρίψετε το τιμόνι....

Τουλάχιστον αυτοί θα έχουν και μια δικαιολογία... Εσύ που είσαι fit και κουλός... τι δικαιολογία έχεις??? :hehe :hehe :hehe

endurasKE-30
21-09-07, 15:17
Μιας και μιλησαμε για αργιλεδες και σας ειδα και γουσταρατε δειτε που πηγα χθες να δω το ματς του παναθηναικου.
Ειναι ενα αιγυπτιακο καφενειο που μαζευονται Ελληνες της παροικιας μας στην αιγυπτο.
Εχει απιστευτους χυμους (οπως φρεδκο φυσικο χυμο μαγκο) και αργιλεδες ολων των γευσεων.
Εκει παω συχνα και βλεπω τα ματς.
Κανονιστε να το επισκεφτουμε.
Γκουμι ακους?

manoliske30
21-09-07, 15:34
Κυριακο πολυ καλη φαση ,το καφενιο αυτο σε ποια περιοχη βρισκεται?
στην δευτερη φωτο που εισαι με τον καπνο γυρω αληθεια καρτα καυσαεριων
βγαζεις?:pipe .......:lol:

Janakas
21-09-07, 15:46
Μονο αν λαδωσει τον βλεπω να τη βγαζει!!!

Ε Κυριακο?

madvinegar
21-09-07, 15:58
Εγώ 3 πράγματα έχω να πω:

1) Ευτυχως που στη 2η φωτο κρυβεται λίγο η μουρη του γιατί έχω να παω να φαω μετα και δεν ηθελα να μου χαλασει η όρεξη.
2) Η καπνίλα που βγάζει πηγαίνει ασορτι με την 30άρα του μία κρυα μέρα του χειμώνα.
3) Όλο να βάζει κατι στο στομα του και να το ρουφαει θελει αυτο το παιδί... :hehe

Y.Γ.: Τι γεύση ήταν Κυριάκο?

endurasKE-30
21-09-07, 16:06
Ο Μιχαλακης αν δεν μιλησει δεν μπορει...
Τουλαχιστον το να βαζεις κανενα αργιλε που και που δεν ειναι καλο...
Αλλα πραγματα ειναι που σε χαλανε.
Επισης καποια αλλη κορολλα θυμαμαι να καπνιζε ετσι...
Στην κουζινα σου γρηγορα τωρα!!!!!
Χιχιχιχιχι....

Μανο ειναι στην Καλλιθεα και η ολη ατμοσφαιρα σε κανει να νομιζεις οτι εισαι Αιγυπτο.
Η γευση ηταν σοκολατα να δεν απατωμαι και κρατησε γυρω στις 2 ωρες με αναννεωση καρβουνων απο τα παιδια τα οποια ειναι πολυ φιλικα!!!

madvinegar
21-09-07, 16:54
Επισης καποια αλλη κορολλα θυμαμαι να καπνιζε ετσι...

Καλά άσε... Η ΕΕ80 κάπνιζε πολύυυυ χειρότερα... Φλατζες και τσιμουχακια παίζανε ποδοσφαιρο εκει μέσα...


κρατησε γυρω στις 2 ωρες με αναννέωση καρβουνων

Αναστενάρη μου εσύ !

Slobo
22-09-07, 16:19
Και μερικές από εμένα από την Γιορτή Μπύρας. Και προς απάντηση στον κύριο Fitness η βραδιά δεν είχε μόνο μπύρα και φαγητό αλλά και αθλητισμό και συγκεκριμένα τοξοβολία.

Mike_G
22-09-07, 20:39
Ετσι έτσι......... και τι τοξοβολία. Σε επίπεδο ολυμπιάδας........... Είχε όμως και συγκρουόμενα αλλά δεν έμεινε κανένας απ έξω για να βγάλει φωτό. Πολύ γέλιο πάντος. Ξαναζήσαμε τα παιδικά μας χρόνια.

RMS
23-09-07, 02:26
αμα εχεις μεγαλωσει με ενα τοξο αγκαλια,τα πραγματα ειναι πολυ ευκολα....λευτερη ακομα μαζευουμε τα βελη απο το δρομο.....!!!!!!!!!

παντως περασαμε τελεια!!! αντε και του χρονου

κωνσταντίνος
23-09-07, 03:50
σιγα, σιγα κυριε fitness εννοια σου δεν ηπιαμε πολυ φαγαμε ομως πολυ....Πλακα πλακα εγω δεν ηπια καν μπυρα με την αδερφη του Μιχαλη τη βγαλαμε με sprite κ coca cola χαχα δε μαρεσει η μπυρα τι να κανω?

sprite και cocacola ? ε έτσι να δείς μπάκα που θα πετάξετε :hehe

κωνσταντίνος
23-09-07, 03:53
Ετσι έτσι......... και τι τοξοβολία. Σε επίπεδο ολυμπιάδας........... Είχε όμως και συγκρουόμενα αλλά δεν έμεινε κανένας απ έξω για να βγάλει φωτό. Πολύ γέλιο πάντος. Ξαναζήσαμε τα παιδικά μας χρόνια.


χα χα εσείς και ο ρομπέν τον δασών ! :razz:

dinos
23-09-07, 20:04
η γιορτη για μερικους μερικους συνεχιζεται.....χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα χαχαχαχα τελικα τα μπυροκοιλια που ελεγε ο Βαγγελης δεν τα γλιτωνουμε....

και μετα απο τα μπυρολουκανικα απαραιτητα τα σφινακια ε?

endurasKE-30
23-09-07, 22:52
Αυριο 7-9 θα τα καψουμε
χεχεχεχε

giwrgos20v
23-09-07, 23:13
τι εννοεις?

Mike_G
24-09-07, 17:07
Για την προπόνηση της ομάδας ποδοσφαίρου λέει. Ωραία όλα αυτά αλλά όταν θα μπαίνουμε στο γήπεδο θα μας βγούνε ξινά............

RMS
25-09-07, 01:38
μπαλες ,πρωταθληματα, φυσικες καταστασεις και χαζομαρες,δεν τα αφηνουμε αυτα στην ακρη λεω εγω και να δημιουργισουμε ενα πρωταθλημα (μασας) και(πιοματος) να τους παρουμε και τα σωβρακα?

Nikos
25-09-07, 07:11
μπαλες ,πρωταθληματα, φυσικες καταστασεις και χαζομαρες,δεν τα αφηνουμε αυτα στην ακρη λεω εγω και να δημιουργισουμε ενα πρωταθλημα (μασας) και(πιοματος) να τους παρουμε και τα σωβρακα?
:loud Τι είπε ο ποιητής :crazylol

endurasKE-30
01-10-07, 15:12
Κι αλλες μπυρες???
Βρε τι θα γινει με εμας?
Μαλλον θα εχουμε υλικο για καψιμο σημερα.
Ερχονται φωτο απο επισκεψη στο Beer Academy στον Πειραια και στα καπακια απο Haagen Das...

madvinegar
01-10-07, 15:16
Κατάλαβα... Θα σέρνεστε πάλι σήμερα... :hehe

Δεν πειράζει ρε παιδιά! Καλά να περνάτε!. Cheersssssssssssss !!!!

endurasKE-30
01-10-07, 15:18
Νατα και τα παγωτα....
Αυτος ο Μιχαλης ρε παιδια μια μανια, ηθελε να φαει και το παγωτο του....

Janakas
01-10-07, 15:21
Χαχα! Κορυφαια η δευτερη φωτο Κυριακο!!!

endurasKE-30
04-10-07, 12:29
Μα ντε και καλα να επιμενει οτι επρεπε να το φαει εκεινος....
Ακου εκει κατι πραγματα...