PDA

Επιστροφή στο Forum : Βολτιτσες...


endurasKE-30
19-09-07, 09:57
Ειπα να παμε να κανουμε καμια βολτα να κανουμε κανενα χιλιομετρο στο Leon και ετσι ειπαμε με Ντινο και Μιχαλη να πεταχτουμε για φαγητο και καφεδακι μεχρι το Ναυπλιο.
Ελα ομως που για να φτασουμε Ναυπλιο καναμε 250 χιλιομετρα!!!!!
Επρεπε να περασουμε απο κατι καστρα και κατι μονες που ειχε ταμα το GPS του Ντινου....
Και να πουμε και ενα γεια σε μια αλεπου...
Χαχαχαχα
Παντως ηταν υπεροχα και πρεπει να το ξανακανουμε και τα στροφιλικια πανω στο βουνο ηταν πολυ καλα και το Leon στρωθηκε απο ολες τις αποψεις!

endurasKE-30
19-09-07, 09:59
Και μια φωτο μετα το καφεδακι!

wastegate
19-09-07, 10:05
Ασε τις βολτες ρε και απαντα στο πμ!!!
Καλα φαινετε οτι περασατε...
Μιχαλη και Ντινο πως και κανετε παρεα με εναν προδοτη με ισπανογερμανικα αισθηματα...?

endurasKE-30
19-09-07, 10:09
Παξε Μπιλ γιατι την μπαρα αντι να στην βαλω στο ΚΤΕλ θα στην βαλω στον κ....
Ηταν πολυ ωραια και μαλιστα την διαδρομη που καναμε την σημειωσαμε για να την ξανακανουμε.
250 χιλιομετρα για Ναυπλιο...
Χαχαχαχα

dinos
19-09-07, 11:10
Πραγματικα ηταν απιστευτα...πρεπει να την κανουμε κ με το κλαμπ τη διαδρομη αυτη....δε χρειαζεται να την ψαξουμε....θα βαλετε εμενα μπροστα κ θα μου πειτε παμε Ναυπλιο κ θα βγουμε εκει η κ καπου αλλου....μας εσωσε το gps γιατι δεν επαιζε να βρουμε δρομο για Αθηνα η Ναυπλιο απο κει....

Αστα wastegate γιατι ο μ@λ@κ@ς κ καλα το στρωνε το leon....σε καποια φαση κυνηγιομουν με εναν βλεπω στο κοντερ μου 180 κ ταυτοχρονα βλεπω στον καθρεφτη μου τσουπ κ ο Κυριακος....ασε που στο γυρνα ειδα κ επαθα να τον ακολουθαω....εκανε ενα ανοιγμα περνουσε 10 αμαξια εκανα ενα ανοιγμα περνουσα 1.....

nuntius
19-09-07, 14:28
Αλλά βέβαια, δε λέμε και σε κανέναν άλλο να έρθει και μας αφήνετε μέσα εμάς να διαβάζουμε...ε φιλοϊσπανέ;;;:-|

Παιδιά, αυτές είναι ωραίες βόλτες! Το Ναύπλιο αξίζει χειμώνα καλοκαίρι!!!

Janakas
19-09-07, 14:49
Παιδιά, αυτές είναι ωραίες βόλτες! Το Ναύπλιο αξίζει χειμώνα καλοκαίρι!!!

Οντως αξιζει να παμε μια εκδρομουλα στο πανεμορφο Ναυπλιο!
Μακαρι να κανονιστει!

Τι λεει?Θα ψησουμε γενικα καμια εκδρομη?Εστω μια βολτα?

nuntius
19-09-07, 15:01
Μετά τα μέσα Οκτώβρη εγώ είμαι μέσα σε όλα...μας φάγανε οι εξεταστικές! Πάντως Ναύπλιο πάω χειμώνα καλοκαίρι...είναι ιδανικό μέρος!!!

endurasKE-30
19-09-07, 16:48
Ρε παιδες ηταν μια βολτα απλα, εκδρομουλα θα γινει στανταρ περι τα μεσα Οκτωβρη.
Ντινο σεμνα... στα 180 ειχα 3800 με 6η.

Mike_G
19-09-07, 18:57
Μιχαλη και Ντινο πως και κανετε παρεα με εναν προδοτη με ισπανογερμανικα αισθηματα...?


Οταν τον γνωρίσαμε δεν ήταν έτσι και επειδή δεν ξεχνάμε τους φίλους μας ποτέ, όταν μας χρειαστούν είμαστε εκεί. Ετσι λοιπόν είπε οτι θέλει να πάει βόλτα στο Ναύπλιο και τον ακολουθήσαμε με μια COROLLA μήπως του χρειαστεί για να γυρίσει πίσω:did. Ετσι είναι αυτά όταν παίρνεις γερμανοισπανό κρατάς και μια πισινή με ένα ιάπωνα για παν ενδεχόμενο γιατί δεν ξέρεις τι μπορεί να αντιμετωπίσεις.



Πάντως πέρα απο την πλάκα ήταν πολύ ωραία ακόμη και όταν χαθήκαμε και περάσαμε τα βουνά και τα λαγκάδια. Και βέβαια θα φροντίσουμε να ξαναγίνει..........

dinos
19-09-07, 18:58
Ρε παιδες ηταν μια βολτα απλα, εκδρομουλα θα γινει στανταρ περι τα μεσα Οκτωβρη.
Ντινο σεμνα... στα 180 ειχα 3800 με 6η.


σε λιγο θα μας πεις οτι κοντευε να σβησει κ μεχρι τα 200 ρεταρει με 6η χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα κ τα τουρμπισματακια στην παλια εθνικη στην επιστροφη με τι τα εκανες με 1500στροφες????