PDA

Επιστροφή στο Forum : Ας οργανωθουμε.


endurasKE-30
06-07-07, 12:03
Κυριακη 08/07/07.

Οργανωνεται η συγκεντρωση στο Συνταγμα για την ευαισθητοποιηση ολων μετα την καταστροφη στην Παρνηθα.
Παρακαλω να ευαισθητοποιηθειτε και εσεις και να δηλωσουμε εδω συμμετοχη οσοι θελουμε να θυσιασουμε 2-3 ωρες απο το χρονο μας.
Γιατι καλο ειναι να γραφουμε αλλα με τα εργα κερδιζονται οι μαχες.
Φιλικα, αλλα εκνευρισμενα.
Κυριακος.

endurasKE-30
06-07-07, 14:52
up...............

kyro
06-07-07, 15:21
Είναι λίγο αργά για ένα τέτοιο μήνυμα. Να το πούμε και σήμερα στην συνάντηση. Είμαι σίγουρος πως πολλά μέλη θα συμμετάσχουν.

Για όποιον δεν μπορέσει να ξαναεπικοινωνήσει η ώρα της συγκέντρωσης είναι 19.00. Αποφύγεται ΙΧ μέσα γιατί θα γίνεται της πόπης απο κόσμο εκείνη την ώρα.

endurasKE-30
06-07-07, 16:09
Το μυνημα αυτο υπαρχει εδω και δυο ημερες στο τοπικ για την Παρνηθα.

Αντωνη χαιρομαι που απαντησες!!!

Μέλη που έχουν διαβάσει το θέμα : 28
akis308, alex-g, alimonos, AntonisKE35, bill, billlllll, corollapatra, dbar, diafanh-psyxh, dinos, DJKEY, Dr.Saimon, endurasKE-30, Geo!, Ghostman, giwrgos20v, Glanzaboy, janakasgr, jethro tull, kyro, MARMEL, nasos, Nikos, nuntius, RMS, toyota mania, tsaftsouf20V, Vavvas

Δυστυχως εισαι ο μονος απο τους εν Αθηναι κατοικουντες που προθυμοποιηθηκε.

endurasKE-30
08-07-07, 14:40
Ρε παιδια ας το αφησουμε καλυτερα ετσι?
ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΘΑ βρΕ ΘΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ...
Ωχ αδερφακι μου....

Corollaxli
09-07-07, 13:35
Δεν ξέρω για σας εγώ πήγα και ήταν πολύ ωραία.Έπεσε τρελό γιουχάρισμα έξω από τη Βουλή και ελπίζω αυτοί εκεί μέσα να ίδρωσε λίγο το αυτάκι τους.Είχε αρκετό(και ωραίο χα χα χα) κόσμο αλλά θα μπορούσαν να ήταν κι άλλοι.Τες πα ελπίζω σε δυναμικότερη προσέλευση κόσμου την άλλη φορά(αν υπάρξει βέβαια).Γενικά όμως επικρατούσε ωραίο κλίμα