PDA

Επιστροφή στο Forum : ψηνεται καμια εκδρομουλα;


diamantis
24-04-07, 12:27
παιδες καλημερα.Ερχεται Πρωτομαγια και ο καιρος ανοιξε,η φυση ανθισε, τι θα γινει δεν θα παμε καμμια μονοημερη να τα πουμε,να γνωριστουμε και να ξεσκασουμε κιολας; Εννοειτε οτι παιζουν και τα Σ/Κ.
Για ριχτε κανα μερος ωστε να συμφωνησουμε καπου.....(υπαρχουν πολλες και κοντινες διαδρομες αμα θελετε).
Για παραδειγμα:
-Λειβαδια-Πηγες Κρυας
-Αρχ.Επιδαυρος
-Λουτρακι-Περαχωρα-Λιμνη Ηραιου
και οτι αλλο γουσταρετε,αντε για πειτε:question

dinos
24-04-07, 13:39
4-5 Μαιου θα παω στο ιστορικο που ξεκιναει απο τριτη στο λουτρακι κ καταληγει Σαββατο Αρραχωβα...την Πεμπτη θα παω μονοημερο λουτρακι κ Παρασκευη Σαββατο Αρραχωβα με μια διανυκτρευση...το συζηταω με τον Διαφανο...οποιος ψηνεται να ακολουθησει το συζηταμε για λεπτομερειες τι κ πως

DJKEY
24-04-07, 13:47
ναι παδια...αντε κανονιστε τπτ ερθω κι εγω που δεν εχω ερθει ποτε σε καμμια να σας γνωρισω... και φυσικα να με γνωρισετε...γιατι δεν ξερετε τι χανετε!!! χαχαχαχαχαχαχα!!! :)

diamantis
24-04-07, 13:53
εκτος απο το ιστορικο,δεν υπαρχει καποια αλλη ιδεα ή μας επιασε η ζεστη;:cool:
Αντε θα παιξει τσιμπουσι και μετα καφες.......:)

MARMEL
24-04-07, 15:30
ax.... πηγες κρυας..... τι ωραιο μερος ..........!!!

dinos
24-04-07, 15:59
απλα εγω το ειπα γιατι 90% θα παω ετσι κ αλλιως...αν ψηνεται κανενας μου λεει κ παμε ολοι μαζι

dinos
24-04-07, 16:02
αντως εγω αυτο που εχω να πω ειναι οτι γινεται νταβαντουρι για εκδρομη κ στο τελος ακολουθουν οι μισοι κ λιγοτεροι....εεε θελετε εκδρομη...γινεται εκδρομη α ο ενας το ποδι μου α ο αλλος η εισαγωγη μου α ο παραλλος θα δουλευω α δε μαρεσει.....
Εγω αυτο που λεω δεν ειναι εκδρομη....βολτα θα παω κ οποιος γουσταρει ακολουθει παρεα.....
Το κλαμπ οταν οργανωνει παντως επισημες εκδρομες που παραπονιουνται ολοι οτι δεν κανουμε δε ρανουμε δεν ακολουθουν κ πολλοι....

GIANNIS_G6
24-04-07, 22:59
αντως εγω αυτο που εχω να πω ειναι οτι γινεται νταβαντουρι για εκδρομη κ στο τελος ακολουθουν οι μισοι κ λιγοτεροι....εεε θελετε εκδρομη...γινεται εκδρομη α ο ενας το ποδι μου α ο αλλος η εισαγωγη μου α ο παραλλος θα δουλευω α δε μαρεσει.....
Εγω αυτο που λεω δεν ειναι εκδρομη....βολτα θα παω κ οποιος γουσταρει ακολουθει παρεα.....
Το κλαμπ οταν οργανωνει παντως επισημες εκδρομες που παραπονιουνται ολοι οτι δεν κανουμε δε ρανουμε δεν ακολουθουν κ πολλοι....+10000 Μαζι σου Ντινο.Νομιζω οτι μολις ανεφερες το μεγαλυτερο προβλημα του club.Δηλωνουν 30 ατομα και στο τελος πανε μονο τα 10.Και γω το Σκ θα παω Ναυπλιο αλλα δεν σας καλω γιατι θα μου χαλασετε την βολτα.Γκρινιαρηδες!:oops: :hehe :hehe :did

Roy-D
25-04-07, 02:47
σιγα μην ερχομουν μαζι σου...που να με προλαβεις..καθε τοσο σταματα ξεκινα θα ειμαι.. Παντως αν κανονιστει κατι μεχρι και 1 μαιου θα το δω...απο 2 και μετα αγνωστον!

endurasKE-30
25-04-07, 09:03
Για το ιστορικο ψηνομαι και εγω.
Ντινο - Κωστα θα τα πουμε και την Παρασκευη να το κανονησουμε

diamantis
25-04-07, 09:52
καλα απο οτι φαινεται σας αρεσει το Αστυ.Τοτε ας περιμενουμε να ανακοινωθει επισημα καμια βολτα ή εκδρομη απο το Club

dinos
25-04-07, 15:40
Η διαδρομη μεχρι την Αρραχωβα κ μετα μεχρι Γαλαξιδι Αστυ λεγεται????
κ η Αθηνα τοτε τι ειναι???θα μας τρελανεις????
Εσυ για που λες δηλαδη?

toyota mania
25-04-07, 16:04
Εσυ για που λες δηλαδη?Πηλιο, Ολυμπο, λιμνη Ν.Πλαστηρα.Για αραχωβα ειμαι μεσα και γενικα οπουδηποτε, αρκει Αθηνα να μην πατησω, γιατι βγαζω σπυρια.

dinos
25-04-07, 23:05
χαχαχα γεια σου ρε Ηρακλη με τη λ.Πλαστηρα.....αξεχαστα ειχαμε περασει....Ξεχασες να προτεινεις Ελατη.....Τεσπα αν το ψηνεις εγω μολις κανονισω ωρες κ που κ τι κ πως θα πω λεπτομερειες κ οποιος θελει διανυκτερευση κανονιζω μπας κ μας κανουν κ καλη τιμη

ranger
26-04-07, 12:20
μήπως θα ήταν καλύτερα να αρχίσουμε να μιλάμε από τώρα για το Ραλλυ Ακροπολις;;; 35 μέρες δεν ειναι πολλές!!!! Άντε να πάρουμε τα βουνα, να φάμε σκόνη και να γουστάρουμε!!!:did

pavlos
02-07-07, 11:34
Ρε παιδιά, θα κάνουμε καμία συνάντηση και στην Θεσσαλονίκη γιατί απ' ότι βλέπω, υπάρχουν και από εδώ μέλη!
Δεν ήξερα που να γράψω γι' αυτό το θέμα και το έγραψα εδώ.
Δεν είδα κάποιο σχετικό topic για Θεσσαλονίκη.
:jedi

corollapatra
02-07-07, 11:55
[...] Δεν είδα κάποιο σχετικό topic για Θεσσαλονίκη.
Ρίξε μια ματιά εδώ: ΕΔΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (http://www.corollaclub.com/forums/forumdisplay.php?f=204)

pavlos
02-07-07, 23:16
ok thanks, mallon den epsaksa kala!

Alex-poli
11-04-08, 13:59
Ψήνεται τίποτα? Έστω και για καφέ κάπου κοντά. Λούτσα, Λαύριο, Καπανδρίτι ή και κάπου αλλού. Ο καιρός έχει ανοίξει οπότε πιστεύω ότι θα ήταν καλή ιδέα να ξεφύγουμε λίγο

GIANNIS_G6
11-04-08, 15:41
Ψήνεται τίποτα? Έστω και για καφέ κάπου κοντά. Λούτσα, Λαύριο, Καπανδρίτι ή και κάπου αλλού. Ο καιρός έχει ανοίξει οπότε πιστεύω ότι θα ήταν καλή ιδέα να ξεφύγουμε λίγο

Που το ξέθαψες ρε φιλε το τοπικ αυτό???χα χα χα χα :mrgreen:


Είπα και go βόλτα ωραία!!:crazylol

Alex-poli
11-04-08, 18:59
Άμα υπάρχει διάθεση όλα γίνονται......:mrgreen: