PDA

Επιστροφή στο Forum : Συναντηση


toyota mania
29-03-07, 09:15
Ενα πουλακι μου σφυριξε, οτι κατι καλο θα γινει αυτη την Κυριακη(1/Απριλιου) στον Βολο.Για να αρχισει να κελαυδαει το πουλακι, που εκανε και καποιες μετατροπες.

Χρηστος
29-03-07, 18:50
λοιπον τιποτα το ιδιαιτερο,ξερετε οπως λεει και ο φιλος μου ο ηρακλης χωρις πολλα-πολλα και επειδη ετσι μας την εδωσε θα μαζευτουμε για τσιπουροκαφεδακι στο βολο και οχι μονο χα,χα,χα,οποιος γουσταρει και εχει διαθεση και χρονο ειναι ευπροσδεκτος να ρθει..........

nikcarina
30-03-07, 02:24
Εκτος απροοπτου και εγω εκει θα ειμαι με carina '95 και ενας φιλος με carina '97... Γυναικες θελετε να φερουμε απο τη Λαρισα η θα βρουμε εκει Βολιωτισσες;;; Χρηστο θα κανονισεις η τσαμπα δρομο θα κανουμε απο τη Βεροια μεχρι το Βολο...:razz:
Α θελει να εθει και ενας φιλος με Fiat Tempra αν καταφερει να φτασει και δεν μεινει στο δρομο...:razz:
Τα λεμε απο κοντα λοιπον...

Χρηστος
31-03-07, 11:55
Εκτος απροοπτου και εγω εκει θα ειμαι με carina '95 και ενας φιλος με carina '97... Γυναικες θελετε να φερουμε απο τη Λαρισα η θα βρουμε εκει Βολιωτισσες;;; Χρηστο θα κανονισεις η τσαμπα δρομο θα κανουμε απο τη Βεροια μεχρι το Βολο...:razz:
Α θελει να εθει και ενας φιλος με Fiat Tempra αν καταφερει να φτασει και δεν μεινει στο δρομο...:razz:
Τα λεμε απο κοντα λοιπον...

νικο αν ειναι να ερθετε παρε ενα τηλ. το σαββατο το βραδυ να ξερω.......το ραντεβου ισχυει στις 12 στο μεγαλο παρκινγκ στη παραλια του βολου..........δεν ντρεπεσαι ρε γιατι δημιουργεις ψυχολογικα προβληματα στον φιλο σου?ελα να σε κανω βολτα με το εικοσαβαλβιδο και μετα θα δουμε αν θα θελεις και γυναικες.........

Alex-poli
14-05-08, 21:08
Ερώτηση πρός κατοίκους Βόλου και όποιον άλλον γνωρίζει. Το Σάββατο 14 και Κυριακή 15 Ιουνίου θα είμαι στα Καλά νερά (στα Καλά νερά βρήκα να κλείσω, τα υπόλοιπα είναι φούλ ή φαρμακείο) , για ένα γάμο που θα γίνει στην Πορταριά. Σαν μέρος τι λένε τα Καλά νερά? Είναι ωραία? Δεύτερον υπάρχει περίπτωση να δώ κανένα από τα παιδιά?
Ευχαρηστώωωωω:wink:

toyota mania
14-05-08, 21:17
Ερώτηση πρός κατοίκους Βόλου και όποιον άλλον γνωρίζει. Το Σάββατο 14 και Κυριακή 15 Ιουνίου θα είμαι στα Καλά νερά (στα Καλά νερά βρήκα να κλείσω, τα υπόλοιπα είναι φούλ ή φαρμακείο) , για ένα γάμο που θα γίνει στην Πορταριά. Σαν μέρος τι λένε τα Καλά νερά? Είναι ωραία? Δεύτερον υπάρχει περίπτωση να δώ κανένα από τα παιδιά?
Ευχαρηστώωωωω:wink:Η περιοχη ειναι ωραια, τωρα για συναντηση ολο και κατι θα κανουμε, μην σε αφησουμε στο παραπονο.

Alex-poli
14-05-08, 21:36
Ευχαρηστώ. Θα ξαναγράψω στο post παιδιά όταν θα πλησιάζουν οι μέρες, να ανταλλάξω τηλ με κάποιον απο εσάς και κανονίζουμε. Ψήνεσται για κάνα μπανάκι? Θα μιλήσουμε..:uthere

MITSOS
16-05-08, 16:50
Ωραία είναι φίλε μου τα Καλά Νερά. Και σαν μέρος και σαν θάλασσα.

Τώρα συνάντηση εγώ πάντα μέσα είμαι, αλλά να πούμε και τους άλλους να δούμε αν μπορούν.

Alex-poli
16-05-08, 17:12
Ευχαρηστώ για τις πληροφορίες.
Μπραβο ρε Μήτσο ρώτα και όποιος μπορεί και θέλει κανονίζουμε.....
Τι προτείνεις?

MITSOS
16-05-08, 18:44
No problem.
Ούτος ή άλλως στα Καλά Νερά κάθε Κυριακή γίνεται πανικός (αυτοκίνητα και μηχανές), οπότε πιστεύω ότι τα πράγματα θα είναι τέλεια.
Και μέχρι τότε έχουμε αρκετό καιρό μπροστά μας....

4ages1
24-05-08, 12:36
Παίζει να πιούμε κανα καφέ/τσίπουρο αύριο στον βόλο ή στις αλυκές?

Χρηστος
24-05-08, 12:55
Παίζει να πιούμε κανα καφέ/τσίπουρο αύριο στον βόλο ή στις αλυκές?

λοιπον οσοι πιστοι προσελθετε αυριο κυριακη δηλαδη και ωρα 6 το απογευμα για καφεδακι στις αλυκες ραντεβου στο τελευταιο παρκινκ

toyota mania
24-05-08, 14:53
λοιπον οσοι πιστοι προσελθετε αυριο κυριακη δηλαδη και ωρα 6 το απογευμα για καφεδακι στις αλυκες ραντεβου στο τελευταιο παρκινκΧρηστο, εχω γαμο ρε γαμωτο, αλλα το ερχομενο Σαββατο θα ειμαι Βολο για dyno.
Exoυμε και Ακροπολις το ερχομενο Σαβ/Κυριακο.

Χρηστος
24-05-08, 16:20
δεν πειραζει ρε ηρακλαρα ηταν καπως ξαφνικο το ραντεβου!!!!!

tsaftsouf20V
24-05-08, 20:52
Παιδια κ γω εχω αυριο κ γαμο κ βαφτισια!

MITSOS
25-05-08, 03:13
H ώρα είναι "περίεργη".
Εγώ πάντως θα είμαι εκεί.
Τώρα το τι θα ακολουθήσει θα το δούμε εκεί...
To toutou του Jordan πάντως εθεάθει στο Bόλο.
Αντέ να το δούμε και LIVE αύριο.
Πάντως πρέπει να παίξει καλή φάση αύριο για να ευχηθούμε για τις 4 νέες βαλβίδες και τη μια ταχύτητα του Jordan (και όχι μόνο...)

4ages1
25-05-08, 11:50
Παιδια κ γω εχω αυριο κ γαμο κ βαφτισια!

Γαμοβάφτιση δηλαδή....
Δεν παίζει να ξεμπερδέψεις κάποια ώρα?
Αν δεν σπάσει στα χέρια σου δεν θα χαλάσει καμιά φορά...

Χρηστος
25-05-08, 12:03
Γαμοβάφτιση δηλαδή....
Δεν παίζει να ξεμπερδέψεις κάποια ώρα?
Αν δεν σπάσει στα χέρια σου δεν θα χαλάσει καμιά φορά...

τελικα καλυτερα να σου βγει το ματι παρα το ονομα χα,χα....ο γιαννης θα ρθει μαλλον,

Alex-poli
01-06-08, 14:02
Παληκάρια ποιός θα μου στείλει πμ να ανταλάξουμε τηλ?
Με ποιόν θα κανονήσω? Το πρόγραμμα έχει ώς εξής. Σαββάτο 14-06 ξεκινάω απο Αθήνα και Σάββατο είναι και ο γάμος. Οπότε πάμε για Κυριακή. Ελπίζω να είμαι free. Διαμονή στα Καλά νερά, όπου είναι το ξεκοδοχείο.Επιστροφή Δευτέρα 16-06.
( Θα είναι και η γυναίκα μαζί μου, οπότε θέλω να δώσουμε καλή εντύπωση. Μη πέσει μουρμούρα μετά θα σας κρεμάσω..... Τα λέμε παιδιά ελπίζω να μπορέσουμε να πιούμε έστω ένα καφέ..)

MITSOS
01-06-08, 14:56
Άρα κανονίζουμε να έρθουμε κι εμείς για καφέ στα Καλά Νερά την Κυριακή και κατά συνέπεια βρισκόμαστε εκεί.
Τηλέφωνο θα πάρεις του Χρήστου (carina e 20v st), για τον εξής λόγω.
Αυτός και ο Ηρακλής είναι οι δυο που έχουν οικογένεια και οπότε θα πρέπει να κανονίσουν το πρόγραμμά τους.
Οι υπόλοιποι είμαστε πάντα έτοιμοι.
Θα χαρούμε να τα πούμε από κοντά.

Χρηστος
01-06-08, 15:57
εγω εκεινο το σαββατοκυριακο δεν μπορω ειναι τα βαφτισια του μικρου,

MITSOS
01-06-08, 16:03
οκ, οπότε μάλλον θα πάμε βόλτα εγώ με τον Χρήστο junior.

Alex-poli
05-06-08, 17:56
Παιδιά θα μπορούσα να έχω απο κάποιον ένα τηλ (με πμ), να στείλω και εγώ το δικό μου, όταν θα είμαι επάνω να μιλήσουμε.!!:mrgreen:

MITSOS
16-06-08, 16:27
Εντέλει στις 19:30 χθες το απόγευμα βρέθηκα στα Καλά Νερά κι έτσι γνώρισα τα παιδιά (τον Alex-poli με την κοπέλα του και το φίλο τους).
Οι επόμενες τρεις ωρίτσες κύλισαν όμορφα με κουβεντούλα γύρω από διάφορα θέματα.
Απ' ότι είδα όλοι τους πέρασαν άψογα το Σαββατοκύριακο (αλλά όπως είπαμε παιδιά, ωραία η Μαγνησία, αλλά πάντα να γνωρίζουμε και ένα διαφορετικό τόπο σε κάθε ταξίδι).
Ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα στο μέλλον και με μεγαλύτερη παρέα.

ranger
16-06-08, 16:42
καλή φάση ρε παιδιά!!! (να δω πότε θα ανέβω καμια βολτά για το χωρίο στη Λάρισα και να εκμεταλλευτώ την ευκαιρια για να γνωριστούμε!!!).
Ποιοί ήσασταν;;; Καμια φωτογραφία υπάρχει να σας καμαρώσουμε;;;

Alex-poli
16-06-08, 20:07
Να μαι και εγώ μόλις εφτασα. Βαγγέλη με πρόλαβες αλλά πάντα είμαι έτοιμος. Χτες έγινε μια μίνι συνάντηση 19:30 στα Καλά νερά, με τον Δημήτρη, εμένα, ένα συνάδελφο και την γυναίκα μου. Ορίστε και η φωτογραφίες. Η carina του Δημήτρη (MITSOS) και το corollaki μου (Alex-poli). Επίσης για να δώσουμε και μια χροία της Ελληνικής πανέμορφης επαρχίας postaro και 2 φωτογραφίες απο την παραλία των Καλών νερών.
Όντως περάσαμε πολύ ωραία και οι 3 τρείς ώρες, ήταν λίγες. Πολύ γέλιο και κάναμε κουβεντούλες για τα πάντα. Να ευχαρηστήσω τον Δημήτρη για την φιλοξενία. Ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα...

Χρηστος
17-06-08, 17:37
μπραβο ρε παιδια,ο μιτσος αξιος αντικαταστατης,την επομενη θα ειμαι φυσικα και εγω!!!!!!

MITSOS
17-06-08, 19:52
Την επόμενη φορά θα γίνει "ολοκληρωμένη" συνάντηση, δηλαδή μπάνιο, φαγητό, καφές κτλ.
Προτείνω μια βόλτα (σε touge πλαίσια) στο Χορευτό για μπανάκι (μιας και έχει αρκετή κίνηση στις παραλίες του Αιγαίου.....).
Αν τα καταφέρουν όσοι έχουν μπόλικες υποχρεώσεις....τότε ξεκινάμε!!!!!
Για τους παρακάτω:

1. TSAFTSOUF 20V
2. Toyotamania
3. Χρήστος

ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ!!!



Και όποιος άλλος θέλει ας προκύψει
Εννοείται ότι και τα γυναικόπαιδα είναι ευπρόσδεκτα μιας και με τέτοιες ζέστες δεν είναι δυνατόν ο κύριος να τριγυρνά από 'δω και από 'κει, δίπλα στο κύμα και να έχει την κυρία standby στο καμίνι.

Χρηστος
17-06-08, 21:03
Την επόμενη φορά θα γίνει "ολοκληρωμένη" συνάντηση, δηλαδή μπάνιο, φαγητό, καφές κτλ.
Προτείνω μια βόλτα (σε touge πλαίσια) στο Χορευτό για μπανάκι (μιας και έχει αρκετή κίνηση στις παραλίες του Αιγαίου.....).
Αν τα καταφέρουν όσοι έχουν μπόλικες υποχρεώσεις....τότε ξεκινάμε!!!!!
Για τους παρακάτω:

1. TSAFTSOUF 20V
2. Toyotamania
3. Χρήστος

ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΑΥΤΟΠΡΟΣΩΠΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ!!!



Και όποιος άλλος θέλει ας προκύψει
Εννοείται ότι και τα γυναικόπαιδα είναι ευπρόσδεκτα μιας και με τέτοιες ζέστες δεν είναι δυνατόν ο κύριος να τριγυρνά από 'δω και από 'κει, δίπλα στο κύμα και να έχει την κυρία standby στο καμίνι.


αμα ερθουν και τα γυναικοπιαδα ξεχνα τα touge!!!!!!!

MITSOS
18-06-08, 01:10
αμα ερθουν και τα γυναικοπιαδα ξεχνα τα touge!!!!!!!

Χρήστο εννοείται ότι αυτοκίνητο με όλη την οικογένεια δεν κάνει τέτοιες δουλειές.
Και πάλι όταν λέω touge το εννοώ σύμφωνα με τα δικά μου δεδομένα, δηλαδή μια απολαυστική διαδρομή.
Γιατί αν λέμε touge σύμφωνα με τα δεδομένα του TSAFTSOUF τότε....ζήτω που καήκανε όλα....

Γιαννης20v
18-06-08, 06:30
Χρήστο εννοείται ότι αυτοκίνητο με όλη την οικογένεια δεν κάνει τέτοιες δουλειές.
Και πάλι όταν λέω touge το εννοώ σύμφωνα με τα δικά μου δεδομένα, δηλαδή μια απολαυστική διαδρομή.
Γιατί αν λέμε touge σύμφωνα με τα δεδομένα του TSAFTSOUF τότε....ζήτω που καήκανε όλα....ρε μητσο....ρε μητσο.....τι εχεις με τον αδερφουλη μου δλδ?δε τον λυπασε?πως κανεις ετσι πια?επειδη ειναι λιγο σπαστης καυτης βαρηποδαρος παω με τη ταυτοτητα στο στομα...κτλπ..κτλπ...??δλδ εκδρομη θελετε να πατε η να σας βγει η ψυχη?ουφουιιιι!δε σας καταλαβαινω καθολου εσας τους βορειους!
υ.γ:οχι τπτ αλλο δλδ σκεφτομαι νανεβω για διακοπες,θελετε να μου τις βγαλετε ξινες?:did

toyota mania
18-06-08, 14:10
Εγω θα ερχομουνα, αλλα πηγα 3ημερο στην Τηνο και γυρισα εχθες.
Τouge με την γυναικα γινεται, δεν υπαρχει προβλημα(ο Γιαννης ξερει)αλλα με τα καημενα τα παιδακια οχι.Εδω στην ευθεια κανουν εμετο.

MITSOS
18-06-08, 17:00
Εγω θα ερχομουνα, αλλα πηγα 3ημερο στην Τηνο και γυρισα εχθες.
Τouge με την γυναικα γινεται, δεν υπαρχει προβλημα(ο Γιαννης ξερει)αλλα με τα καημενα τα παιδακια οχι.Εδω στην ευθεια κανουν εμετο.

Ηρακλή ο σκοπός δεν είναι να κλείσουμε ημερομηνία και γρήγορα, αλλά να φανεί αν υπάρχει διάθεση για κάτι τέτοιο.
Αν είναι να γίνει να το κάνουμε τις μέρες που θα είναι και ο Γιάννης20V εδώ, έτσι ώστε να είναι αρκετά μεγάλη η παρέα.
Γι' αυτό και είπα να συμμετάσχουν και οι οικογένειες.
Μην πάμε κάπου και είμαστε άτομο και αυτοκίνητο και βλέπουν όλοι ένα μάτσο "γκαζάκηδες".

MITSOS
18-06-08, 17:01
ρε μητσο....ρε μητσο.....τι εχεις με τον αδερφουλη μου δλδ?δε τον λυπασε?πως κανεις ετσι πια?επειδη ειναι λιγο σπαστης καυτης βαρηποδαρος παω με τη ταυτοτητα στο στομα...κτλπ..κτλπ...??δλδ εκδρομη θελετε να πατε η να σας βγει η ψυχη?ουφουιιιι!δε σας καταλαβαινω καθολου εσας τους βορειους!
υ.γ:οχι τπτ αλλο δλδ σκεφτομαι νανεβω για διακοπες,θελετε να μου τις βγαλετε ξινες?:did

με το καλό να έρθεις.
έχεις κανονίσει ημερομηνίες?

xrhstos1989
19-06-08, 22:33
παιδια εχω προβλημα με το ιντερνετ και ειμαι απο ενα ιντερνετ καφε..εννοειται πως θα γινει συναντηση στο χορευτο το μονο που μενει ειναι να επικοινωνησουμε με μερικα μελη να δουμε ποτε βολευει!θελω και 20v στη παρεα πολλα:hehe :hehe

nikcarina
21-06-08, 20:26
παιδια εχω προβλημα με το ιντερνετ και ειμαι απο ενα ιντερνετ καφε..εννοειται πως θα γινει συναντηση στο χορευτο το μονο που μενει ειναι να επικοινωνησουμε με μερικα μελη να δουμε ποτε βολευει!θελω και 20v στη παρεα πολλα:hehe :hehe

Ε αφου θελεις και 20ν αν κανονιστει καμια Κυριακη τον ερχομενο μηνα κατι θα κανουμε...

Lynx
06-10-08, 17:25
Πρέπει να καλησπερίσω όλα τα μέλη στο Παράρτημα Θασσαλίας:hi:hi. Δυστυχώς δεν έχω ιντερνετ σπίτι και μπαίνω όποτε μπορώ από την σχολή. Τώρα μένω πλέον στην Λάρισα, για το ΤΕΙ, και θα ήθελα, εφ'όσον μπορώ, να συμμετέχω και στις συναντήσεις της Θεσσαλίας όπως όταν ήμουν και στην Αθήνα. Έχω ακούσει πολλά καλά λόγια για σας και θέλω να το δω!! Να μου πείτε μόνο πως λειτουργείτε, για να βρισκόμαστε πιο εύκολα.

MITSOS
06-10-08, 18:45
Πρέπει να καλησπερίσω όλα τα μέλη στο Παράρτημα Θασσαλίας:hi:hi. Δυστυχώς δεν έχω ιντερνετ σπίτι και μπαίνω όποτε μπορώ από την σχολή. Τώρα μένω πλέον στην Λάρισα, για το ΤΕΙ, και θα ήθελα, εφ'όσον μπορώ, να συμμετέχω και στις συναντήσεις της Θεσσαλίας όπως όταν ήμουν και στην Αθήνα. Έχω ακούσει πολλά καλά λόγια για σας και θέλω να το δω!! Να μου πείτε μόνο πως λειτουργείτε, για να βρισκόμαστε πιο εύκολα.
Κατ 'αρχήν φίλε Lynx να σε καλοσορίσω στην παρέα μας.
Το μόνο που μένει είναι να κανονίσουμε και με την υπόλοιπη παρέα ένα meeting.
Με τον ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΠΑΡΟΥΤΗ τα έχετε πει στο ΤΕΙ?
Εγώ πολύ ευχαρίστως κατεβαίνω το Σάββατο ή την Κυριακή.
Αυτό το ΣΚ θα είναι free και ο φαντάρος της παρέας.
ΧΡΗΣΤΟΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ και TSASTSOUF 20V ας πουν την άποψή τους.
Όσο για την επικοινωνία φίλε Lynx, αν θες ανταλλάσουμε κινητά με πμ για να μιλήσουμε.

Χρηστος
07-10-08, 17:57
καλως ηρθες φιλε θα κανονιστει καποια συναντηση μες στον οκτωβριο και θα τα πουμε απο κοντα!!

Χρηστος
07-10-08, 17:57
ξεχασα χρωσταω και ενα χταποδι στον ηρακλεα και μια καλη βολτα στο χρηστο τον φανταρο

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
07-10-08, 22:58
Εγω σας περιμενω ειμαι πληρως ανανεωμενος με τις ζαντουλες μου τη μασκουλα μου και τα φρυδακια μου να τα πουμε κανονιστε... Lynx αγορι μου θα σου στειλω το κιν μου με πμ να τα πουμε και στο τει καμια μερα αφου ολη μερα εκει ειμαι και λιωνω Κουλαρα λιωνω που ελεγε και ο Ψαλτης...

DaveMustaine13
07-10-08, 23:52
Ετσι..να πηξεις..μπας και παρεις κανενα πτυχιο :hehe

Lynx
08-10-08, 11:45
Σας ευχαριστώ παιδιά. Θα μιλήσω με τον Παναγιώτη και θα τα πούμε.
Όσο για το πτυχίο Dave, εγώ το έχω στο τσεπάκι, αφού θα μου το "φτιάξει" ο αδερφός μου... :hehe :hehe !!! Εεε, φανταστικέ commando Ranger!!!!

ranger
08-10-08, 13:36
γκουχου γκουχου γκουχου....

ευχαριστώ πολύ τα παιδιά απο το παράρτημα θεσσαλίας που καλωσόρισαν το αδερφακι μου. αναμένεται να κάνω και εγώ κάποια ταξίδια στη Λάρισα (μαλλον στις εξεταστικές θα του είμαι πιο χρήσιμος :hehe :hehe) και μακάρι να μπορέσω να έρθω και εγώ σε κάποια από τις συναντήσεις σας!!!

MITSOS
08-10-08, 17:38
καλως ηρθες φιλε θα κανονιστει καποια συναντηση μες στον οκτωβριο και θα τα πουμε απο κοντα!!

Άντε Χρήστο κάνε τα κουμάντα γιατί "σκουριάσαμε"!

XRTC
08-10-08, 21:27
Kαλησπερα και απο μενα μιας και γω μενω Λαρισα λωγο ΤΕΙ εδω και 4 χρονια...
Το ονομα μου ειναι χρηστος και ειμαι απο θεσσαλονικη και ευελπιστω να σας γνωρισω και απο κοντα σε καποια συναντηση...
Φιλε Lynx αν χρειαστεις καμια βοηθεια με το ΤΕΙ στειλε με PM

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
08-10-08, 21:41
Kαλησπερα και απο μενα μιας και γω μενω Λαρισα λωγο ΤΕΙ εδω και 4 χρονια...
Το ονομα μου ειναι χρηστος και ειμαι απο θεσσαλονικη και ευελπιστω να σας γνωρισω και απο κοντα σε καποια συναντηση...
Φιλε Lynx αν χρειαστεις καμια βοηθεια με το ΤΕΙ στειλε με PM

Ελα ρε φιλαρακι ,στο ΤΕΙ of L.A και συ πως και δεν σε ειχαμε σε καμια συναντηση ή εισαι φρεσκος?

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
08-10-08, 21:52
αντε Χρηστο-Ηρακλη κανονιστε να πιουμε κανα τσιπουρο καιρο εχουμε να τα πουμε

XRTC
08-10-08, 22:07
Ναι φιλε μου και γω στα ΤΕΙ of L.A Ειμαι γραμμενος στο φορουμ εδω και καιρο αλλα δεν εμπαινα..
Αλλα γυρισα με πολλυ ορεξη και διαθεση..και ας εχω το corollaκι μου στην Θεσσαλονικη..
Ειστε και εσεις του αθληματος Τσιπουρο with μεζε??
Την επομενη συναντηη δεν την χανω..

toyota mania
08-10-08, 22:13
Κανονιστε οποτε θελετε.Ειμαι μεσα.Λαρισα ομως να μοιρασουμε την αποσταση.Εχω παθει στερηση τσιπουρου.Ειμαι μεσα για το ΣαββατοΚυριακο.

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
08-10-08, 23:04
+ 1 Σ-Κ μπορω και γω αντε ελατε Λαρισα και η επομενη θα ειναι Καρδιτσα προς τιμην του Ηρακλη

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
08-10-08, 23:06
Ναι φιλε μου και γω στα ΤΕΙ of L.A Ειμαι γραμμενος στο φορουμ εδω και καιρο αλλα δεν εμπαινα..
Αλλα γυρισα με πολλυ ορεξη και διαθεση..και ας εχω το corollaκι μου στην Θεσσαλονικη..
Ειστε και εσεις του αθληματος Τσιπουρο with μεζε??
Την επομενη συναντηη δεν την χανω..

Δεν πειραζει που δεν εχεις την κουκλα φιλε μου, ε και βεβαια τσιπουρο with μεζε γιατι ετσι μας αρεσει... χαχαχαχαχα

MITSOS
09-10-08, 16:35
Κανονιστε οποτε θελετε.Ειμαι μεσα.Λαρισα ομως να μοιρασουμε την αποσταση.Εχω παθει στερηση τσιπουρου.Ειμαι μεσα για το ΣαββατοΚυριακο.

Κι εγώ μέσα για τσιπουροκαφέ στη Λάρισα. Θα μιλήσω και με το Χρήστο1989 για να έρθουμε Λάρισα.
Standby guys, μέχρι το βράδυ θα έχω postarei την απάντησή μου.
Παναγιώτη, έχε το νου σου.
Για τους νέους φίλους, αν κανονιστεί κάτι δείτε τόπο και ώρα και αν θέλετε να είστε εκεί.
Εμείς πάντως θα σας περιμένουμε.

MITSOS
09-10-08, 16:48
Το postarisma αναβαλλεται μέχρι αύριο, που θα πει ο 1989 αν και πότε θα έχει έξοδο.
ΑΝΑΜΕΙΝΑΤΕ...

Lynx
09-10-08, 17:34
ΟΚ παίδες, εγώ συναντήθηκα με τον Παναγιώτη στην σχολή και τα είπαμε λίγο. Εσένα Χρήστο πότε θα σε δούμε?? Κανονίστε και είμαι μέσα.

Χρηστος
09-10-08, 18:15
λοιπον τι θα λεγατε για την κυριακη στις 19 του μηνα?ωρα 6 το απογευμα στην λαρισσα?

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
09-10-08, 19:57
+ 1 εγω μεσα ειμαι μονο Χρηστο αν θελετε λιγο πιο νωρις αν γινεται...

XRTC
10-10-08, 00:17
Και γω μεσα ειμαι...

MITSOS
10-10-08, 01:21
Εννοείται ότι εγώ βρίσκομαι ήδη μέσα!!!
Χρήστο, τον TSAFTSOUF τι λες θα τον καταφέρεις?

Χρηστος
10-10-08, 17:17
Εννοείται ότι εγώ βρίσκομαι ήδη μέσα!!!
Χρήστο, τον TSAFTSOUF τι λες θα τον καταφέρεις?


εσυ τι λες?αν του πω να οδηγησει αυτος το 20v?θα ρθει?

Γιαννης20v
10-10-08, 18:59
εσυ τι λες?αν του πω να οδηγησει αυτος το 20v?θα ρθει?εγω παντως λεω οτι πας γυρευοντας εσυ αλλα τεσπα...

Χρηστος
10-10-08, 20:24
εγω παντως λεω οτι πας γυρευοντας εσυ αλλα τεσπα...


xa,xa.......

MITSOS
10-10-08, 20:47
εσυ τι λες?αν του πω να οδηγησει αυτος το 20v?θα ρθει?

Αν έχω κι εγώ έτοιμο το δικό μου δε θα ξέρει πιο GE οδηγήσει (πιθανότατα σαν πλεονέκτης θα διαλέξει αυτό με τις περισσότερες βαλβίδες).

ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!!!!!!!!!!

toyota mania
10-10-08, 20:59
λοιπον τι θα λεγατε για την κυριακη στις 19 του μηνα?ωρα 6 το απογευμα στην λαρισσα?Τσιπουρο δεν θα πιουμε βρε τρελε;Πρωι δεν ξυπνας;

Χρηστος
11-10-08, 16:15
Τσιπουρο δεν θα πιουμε βρε τρελε;Πρωι δεν ξυπνας;


μπα στη λαρισσα θα φαμε σουβλακια

Χρηστος
13-10-08, 22:37
λοιπον παιδια αν γινεται να μεταφερουμε την ημερομηνια στις 26 οκτ. στις 5 στην λαρισα,ποσταρετε οσοι μπορειτε αυτην την ημερομηνια και οσοι δεν μπορειτε το συζηταμε!!!!!

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
14-10-08, 00:30
Γιατι Χρηστο εχουμε κανα θεμα? μαλλον εδω θα ειμαι εγω ειμαι μεσα

4ages1
14-10-08, 02:20
Για 26 μπορώ κι εγώ!

Lynx
14-10-08, 17:15
Για 26 του μήνα δεν μπορώ, παντρεύεται ο ξάδερφός μου στον Αγ.Αχίλειο (Λάρισα). Την Κυριακή καλά ήταν, γιατί να το αλλάξουμέ? Για τις 19 μπορώ αν κανονίσετε.

Χρηστος
14-10-08, 17:38
λοιπον για να μην εχουμε προβληματα με το ποιος μπορει και ποιος οχι θα ελεγα να γινουν δυο συναντησεις μια στις 19/10και μια στις 26/10,να βγαλουμε τα σπασμενα τοσο καιρο απουσιας απο συναντησης.

αν συμφωνειται παρακαλω να δηλωσεται συμμετοχη να ξερουμε ποσοι θα ειμαστε!!!!!!!

Lynx
14-10-08, 17:45
Εγώ είμαι μέσα για τις 19/10 εδώ στην Λάρισα.

toyota mania
14-10-08, 22:09
λοιπον για να μην εχουμε προβληματα με το ποιος μπορει και ποιος οχι θα ελεγα να γινουν δυο συναντησεις μια στις 19/10και μια στις 26/10,να βγαλουμε τα σπασμενα τοσο καιρο απουσιας απο συναντησης.

αν συμφωνειται παρακαλω να δηλωσεται συμμετοχη να ξερουμε ποσοι θα ειμαστε!!!!!!!Το ρωτας βρε.Καθε μερα εαν μπορουσα.Εγω προτεινω πρωι-μεσημερι-.Δηλ πρωι καφε.Μεσημερακι τσιπουρακια και μετα οτι κατσει.

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
14-10-08, 22:25
Τα παμε ρε Χρηστο εγω ειμαι μεσα και για 19 και αν δεν φυγω για 4-ημερο μεσα και στις 26...

MITSOS
15-10-08, 20:50
Το ρωτας βρε.Καθε μερα εαν μπορουσα.Εγω προτεινω πρωι-μεσημερι-.Δηλ πρωι καφε.Μεσημερακι τσιπουρακια και μετα οτι κατσει.
Εγώ θα συμφωνήσω με το φίλο Ηρακλή.
Δηλαδή all day meeting.
Ξεκινάμε από πρωϊνό καφέ στην πλατεία ταχυδρομείου και μετα από πολλά άλλα ξημερώνουμε Δευτέρα πρωΐ μετά από ''διανυκτερευση'' στο Χίλια Χείλια.
ΣΩΣΤΟΣ?
Χα Χα Χα Χα Χα!!!!

Χρηστος
15-10-08, 23:03
παιδια η δευτερη ημερομηνια ισχυει 26/10 αλλα θα αλλαξει η ωρα και θα γινει 11 το πρωι για καφεδακι πρωινο στην λαρισα γιατι ειναι του αγιου δημητριου και εχουμε και γιορτες να παμε το απογευμα......εννοειται μιτσο οτι θα κερασεις καφεδακια και βολτα με to καινουργιο 4age 16v

2579
16-10-08, 22:18
για να δουμε θα τα καταφερω και γω...

MITSOS
16-10-08, 22:42
παιδια η δευτερη ημερομηνια ισχυει 26/10 αλλα θα αλλαξει η ωρα και θα γινει 11 το πρωι για καφεδακι πρωινο στην λαρισα γιατι ειναι του αγιου δημητριου και εχουμε και γιορτες να παμε το απογευμα......εννοειται μιτσο οτι θα κερασεις καφεδακια και βολτα με to καινουργιο 4age 16v

Μέσα, μέσα.
Λέω εγώ ποτέ όχι?
Πιστεύω ότι μέχρι τότε θα πηγαίνει και όπως πρέπει.
Ο φίλτατος 2579 για πότε υπολογίζει 19 ή 26 του μήνα?

Χρηστος
16-10-08, 22:44
για να δουμε θα τα καταφερω και γω...

δεν θελω δικαιολογιες,ετοιμασου να μετρας καροτσες απο ασημοκαπακο,μαμα.....κατα τα αλλα,χι,χι

ποια απο τις δυο ημερομηνιες σε βολευει τελικα?

MITSOS
16-10-08, 22:45
Μέσα, μέσα.
Λέω εγώ ποτέ όχι?
Πιστεύω ότι μέχρι τότε θα πηγαίνει και όπως πρέπει.
Ο φίλτατος 2579 για πότε υπολογίζει 19 ή 26 του μήνα?
Επίσης Χρήστο να ορίσουμε και ένα μέρος και ώρα στο Βόλο για τις 19 για όποιον άλλον τυχόν θέλει να μας ακολουθήσει στη Λάρισα?

Χρηστος
16-10-08, 22:55
Επίσης Χρήστο να ορίσουμε και ένα μέρος και ώρα στο Βόλο για τις 19 για όποιον άλλον τυχόν θέλει να μας ακολουθήσει στη Λάρισα?
αυτο το αφηνω σε σενα μικρε μου mod!!!!!!!μαλλον εγω στις 19 δεν θα ειμαι.........

MITSOS
16-10-08, 23:29
αυτο το αφηνω σε σενα μικρε μου mod!!!!!!!μαλλον εγω στις 19 δεν θα ειμαι.........

Oh master, με συγκινείς.
Βαρύ το έργο που μου αναθέτεις.
Υπόσχομαι να σε βγάλω ασπροπρόσωπο.
Ο Ηρακλής τί λέει για όλα αυτά?

ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
17-10-08, 16:54
Μητσο αποφασηστε ποτε θα 'ρθειτε να ξερουμε... εγω ειπαμε ειμαι μεσα για τις 19 και 26 αν δεν ειμαι Αθηνα για 4-ημερο