PDA

Επιστροφή στο Forum : Φωτογραφηση South Clubs


Slobo
26-09-06, 15:26
http://www.corollaclub.com/forums/album/data/100/thumbs/261c8d7ed4d8316703d463295efc4f94.jpgΤην Κυριακή 8 Οκτωβρίου 2006 πρόκειται να πραγματοποιηθεί φωτογράφηση των south Clubs. Στην φωτογράφηση αυτή θα συμμετέχουν 5 αυτοκίνητα από κάθε εγγεγραμμένο club.Για το λόγο αυτό παρακαλούμε όσα από τα εγγεγραμμένα μέλη (μέλη κατόχους της κάρτας του club - η κάρτα μέλους είναι απαραίτητη προϋπόθεση για την συμμετοχή) ενδιαφέρονται και μπορούν να συμμετέχουν, να μας αποστείλουν φωτογραφίες των αυτοκινήτων τους μέχρι την Δευτέρα 2 Οκτωβρίου 2006 προκειμένου να επιλεγούν τα τελικά πέντε που θα μας εκπροσωπήσουν. Μέσα στα κριτήρια επιλογής θα είναι και η ανάδειξη της ιστορίας της

Υ.Γ. Ύστερα από απόφαση του SOUTH CLUBS ο αριθμός των αυτοκινήτων που θα συμμετέχουν στην φωτογράφηση από κάθε club, μειώθηκε στα τρία για λόγους καθαρα χωραταξικούς.


Administration Group

endurasKE-30
01-10-06, 00:06
Το δικο μου αυτοκινητο το γνωριζετε.
Εαν το χρειαστειτε εγω και εκεινο ειμαστε στη διαθεση σας.

Rl
01-10-06, 01:13
ΝΑ ρωτησω κατι τ αυτοκινητα θα φωτογραφηθουν μεσα-εξω η μονο εξω?

Mike_G
01-10-06, 13:13
Το σκεπτικό είναι μόνο για έξω. Θα στηθούν όλα τα clubs μαζί και θα τραβηχτούν φωτογραφίες από τα περιοδικά. Τώρα αν αλλάξει κάτι δεν ξέρω (που δεν νομίζω μιας και το προσπαθούμε πολύ καιρό τώρα και δεν παίρνουμε εύκολα αποφάσεις την τελευταία στιγμή)

madvinegar
02-10-06, 11:04
Οκ... το μ@μήσ@τε το τόπικ πάλι είχατε δεν είχατε.... Δηλαδή τώρα αν πάρουμε τη γόμα και αρχίσουμε να σβήνουμε θα φταίμε πάλι?
Αφού έχετε άλλο τόπικ να τα πείτε για την εκδρομή γιατί είσαστε κακά παιδιά και χαλάτε αυτό? :hehe
Σόρρυ που σας τη σπάω αλλά το θέλουμε αυτό το τόπικ καθαρό για να δούμε αν υπάρχει κανείς που να θέλει να στήσει το αμάξι του για την φωτογράφιση των South Clubs και να μην ακούσουμε πάλι παράπονα πχ ότι βάλαμε αυτά που θέλαμε εμείς και δεν έγινε ψηφοφορία κτλπ...
Ευχαριστώ προκαταβολικά για την κατανόηση.

alimonos
02-10-06, 11:15
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΤΡΕΛΟΞΥΔΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΕΡΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΟΥ !!!!

madvinegar
07-12-06, 10:43
Λίγο παλιό το θέμα αλλά βρήκα μερικές φωτο από την φωτογραφιση των south clubs που δεν ειχα ποσταρει. Σορρυ για την καθυστερηση.

madvinegar
07-12-06, 10:43
Και μερικές ακόμα...