PDA

Επιστροφή στο Forum : Βολοσ - Αναβαση Πορταριασ


alimonos
07-09-06, 10:33
Πόσοι σκέφτονται να πάνε Πορταριά φέτος ???
Αν δεν κάνω λάθος είναι 1η Οκτωβρίου η ανάβαση ....

GEORGIOS_XYNOS
07-09-06, 14:13
Πρεπει να εξεταστει σοβαρα το θεμα πιστευω!

endurasKE-30
07-09-06, 14:24
Παιδια αν ειναι να μαζευτουμε οι πισωκινητοι που το λεμε τοσο καιρο, εγω ειμαι μεσα.
Γιατρε, Ξυνε τι λετε?

SavvasKE35
07-09-06, 19:16
δεν το συζηταω, αν δεν βρεχει, θα ειμαι εκει 100%, με τον χυνο συνοδηγο. Ελπιζω να προλαβει και ο ταπετσερης να τελειωσει.

GEORGIOS_XYNOS
07-09-06, 21:01
δεν το συζηταω, αν δεν βρεχει, θα ειμαι εκει 100%, με τον χυνο συνοδηγο. Ελπιζω να προλαβει και ο ταπετσερης να τελειωσει.

Γιατρε λυπαμαι αλλα δεν θελω να φτασω κυριακη βραδυ, ασε ο καθενας με το δικο του, ουτως ή αλλως μεχρι που ναρθεις θα εχει τελειωσει το πανυγηρι!!! Ειπαμε, οικογενειαρχης που εισαι εσυ πανω απο 55 χλμ δεν πας!!!
Δεν παιρνεις αδεια 2 - 3 μερες νωριτερα να εισαι στην ωρα σου?

GEORGIOS_XYNOS
07-09-06, 21:03
Πανο , Βαγγο, Βαγγο (δις) και λοιποι τι λετε εσεις?

SavvasKE35
07-09-06, 22:43
λεγε....λεγε.....ψυχακια ξυνε.......
οχι θα πηγαινουμε με τις ταυτοτητες στο στομα για αναγνωριση!
τρελε, ε τρελε.

kp61
07-09-06, 23:56
Πανο , Βαγγο, Βαγγο (δις) και λοιποι τι λετε εσεις?

μεσα ξυνε

endurasKE-30
08-09-06, 09:32
Ωραια!!!
Πολυ το χαιρομαι που θα μαζευτουμε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ
Ξυνε να φερεις σιγουρα το γαλαταδικο οχημα σου να δουμε τι στο καλο εφτιαχνες τοσο καιρο.
Εγω για να μην απογοητευτεις θα ερθω με το κτελ.

GEORGIOS_XYNOS
08-09-06, 10:57
Εγω για να μην απογοητευτεις θα ερθω με το κτελ.

Ουτε καν που θα τολμησεις!!!!!
Θα ερθεις με τον Χαρο σου για να του παρω την κοσια που κρατα!!!!
Αλλα που να ξες εσυ τι εστι κοσια!!! ομορφονιε!!!
Και πουσαι? οχι παλι ενα τονο ζελε στο μαλλι για να τα κανεις καρφακια!!!!!

endurasKE-30
08-09-06, 12:43
Ουτε καν που θα τολμησεις!!!!!
Θα ερθεις με τον Χαρο σου για να του παρω την κοσια που κρατα!!!!
Αλλα που να ξες εσυ τι εστι κοσια!!! ομορφονιε!!!
Και πουσαι? οχι παλι ενα τονο ζελε στο μαλλι για να τα κανεις καρφακια!!!!!


Χαχαχαχαχαχα
κοιτα τι εχω εγω Λουλουκο....

http://www.corollaclub.com/forum/viewtopic.php?p=53075#53075

Ντοπερμαν θα βαλω κατω απο το καπω.
Να πας να το ανοιξεις να σε φαει να υσηχασουμε.

SavvasKE35
09-09-06, 09:23
εβαλες συναγερμος DOPERMANN? που κανει κακα?στο δοχειο αναθυμιασεων?
θα σκοτωθειτε ρε αμα βρεθειτε εσεις!!!!

endurasKE-30
09-09-06, 19:31
εβαλες συναγερμος DOPERMANN? που κανει κακα?στο δοχειο αναθυμιασεων?


Χαχαχαχαχαχα
Μου εδωσαν και ενα wastegate μαζι για τις ακαθαρσιες... :lol: :lol: :lol:

alimonos
09-09-06, 23:40
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΜΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ....... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Εγώ πάντως θα ανεβαίνω πορταριά γύρω στις 7:30 με 8:00 το πρωί και θα πάω για πάρκινγκ στο
πρατήριο το SHELL.

kp61
11-09-06, 10:29
ξυνε
ουτε να το σκεφτεσαι
μονο με ε12 θα με δεις
η κε θελει 2 μπαουζερ καυσιμα και αναχωριση απο αθηνα την παρασκευη...

GEORGIOS_XYNOS
11-09-06, 10:55
ξυνε
ουτε να το σκεφτεσαι
μονο με ε12 θα με δεις
η κε θελει 2 μπαουζερ καυσιμα και αναχωριση απο αθηνα την παρασκευη...

Αυτη ειναι η αγαπη σου προς εμενα?
μμμμμμ
θα κατεβεις!!!!!!!!!
δεν εχεις επιλογη, δεν αφηνω ποτε αλλη επιλογη!!!
η ΤΑΝ ή ΤΑΠΕΤΑΝ!!!!

endurasKE-30
26-09-06, 14:52
Λοιπον νομιζω πως ηρθε η ωρα να οργανωθουμε για την αναχωρηση ετσι?
Τι ωρα λετε να φευγουμε απο αθηνα?
Τι ωρα πρεπει να ειμαστε εκει?
Επειδδη θα ερθει ο Βαγγος με τη 12 πρεπει να ξεκινησουμε λιγο πιο νωρις.
Ρε βαγγο παρε την 30αρα να κοιμηθουμε λιγακι παραπανω....

IVEHIN
26-09-06, 17:38
Κυριακο απο οτι ξερω εκτος απο εμενα ψηνεται και ο dinos,fanis,marmel,mike-g ια να ερθουμε.Δεν εποικηνωνεις με καποιον απο αυτους εσυ που ξερεις και ωρες και διαδρομες να δεις τι θα κανουμε, εμενα οι γνωσεις μου περιοριζονται μεχρι την παβλιανη και την μοσχοκαρια.

kp61
26-09-06, 17:54
Λοιπον νομιζω πως ηρθε η ωρα να οργανωθουμε για την αναχωρηση ετσι?
Τι ωρα λετε να φευγουμε απο αθηνα?
Τι ωρα πρεπει να ειμαστε εκει?
Επειδδη θα ερθει ο Βαγγος με τη 12 πρεπει να ξεκινησουμε λιγο πιο νωρις.
Ρε βαγγο παρε την 30αρα να κοιμηθουμε λιγακι παραπανω....

μαλλον αλλη μια κε30 εκτος
θα το ανακοινωσει ο ιδιοκτητης της συντομα

dinos
26-09-06, 19:55
παιδια παιδιααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Κρουω τον κωδονα του κινδυνου!!!!!!!!!Βοηθειααααααααααααααααααααααααααα αααααααα!!!!Πρεπει να οργανωθουμε καντε κατι τι ωρα θα θα φυγουμε οεο??Υποψην οτι ο Βολος δεν ειναι αθηνα χαλκιδα πρωινη βολτουλα για ζεσταμα πρεπει να αναχωρισουμε κ λιγο πρωι....Ομως η γυναικα μου(που ειναι μεσα στα πραματα) μου ειπε οτι ακυρωθηκε η αναβαση...ξερετε κατι???
Ελπιζω να μας αναστατωσα ολους σαν γνησιος Ντινος-λουτρινος!

Υ.Γ.Μαρμελαδα ετσι κ δεν ερθεις θα σε κανω πρασινη μαρμελαδα με γευση συκαλακι σαν το αμαξι σου

alimonos
26-09-06, 22:50
Ντίνο δεν νομίζω να ακυρώθηκε ...
Η τελευταία πληροφόρηση που έχω έιναι ότι θα την "σνομπάρουν" τα μεγάλα ονόματα (βλέπε αποφάσεις ΣΟΑΑ περί αποχής κλπ)

toyota mania
26-09-06, 22:58
Ο Χρηστος, με πληροφορηση απο εγκυρη πηγη, μου ειπε οτι δεν θα γινει yell , αλλα οσοι γουσταρετε μπορει να γινει βολτουλα :lol: εις Βολο μερια.

kp61
26-09-06, 23:01
Ντίνο δεν νομίζω να ακυρώθηκε ...
Η τελευταία πληροφόρηση που έχω έιναι ότι θα την "σνομπάρουν" τα μεγάλα ονόματα (βλέπε αποφάσεις ΣΟΑΑ περί αποχής κλπ)

η αναβαση δεν ακυρωθηκε ουτε προκειται!
υπαρχει ενδεχομενο οπως και σε αλλους αγωνες, πλην των αγωνων πιστας, να απεχουν πολλοι απο τους αγωνιζομενους!
καλο η κακο οπως κι αν ακουγεται, για το μελλον των αγωνων και αγωνιζομενων ειναι σιγουρα το καλυτερο!
μεχρι τελευταιας δυστηχως δεν θα ειναι γνωστος ο αριθμος των αγωνιζομενων!

σε καθε περιπτωση μια μικρη ομαδα φιλων αποφασισαμε εκδρομη για
γνωριμια - χαβαλε - μασα - καφε - και χιλιαδες πειραγματα
αυτο θα γινει και οσοι πιστοι προσελθετε πισωκουνητοι και μη....
ετσι κι αλλιως αναβαση δεν θα βλεπαμε......

alimonos
26-09-06, 23:02
Ρε παιδιά εμένα μου έιπαν σήμερα ότι έχει 22 συμμετοχές με Ψιλιώτη μέσα και ιστορικά ...
τι διάολο γίνεται ???????

alimonos
26-09-06, 23:26
Κανένας Βολιώτης να μας πει που να μαζευτούμε μετά από την Ανάβαση για καφέ φαί κουβεντολόϊ ???

toyota mania
27-09-06, 08:54
Κανένας Βολιώτης να μας πει που να μαζευτούμε μετά από την Ανάβαση για καφέ φαί κουβεντολόϊ ???Οχι 22, αλλα και 2 :lol: να τρεχουν θα παμε.Μακαρι να κανει και καλο καιρο γιατι εδω και 2 ημερες κανει σκατοκαιρο,προτιμαω -10 και ηλιο, παρα ζεστη και κωλοβροχη.Ο Χρηστος ο βολιωτης το καλο παιδι και το αξιο παλικαρι....... θα μας ξεναγησει.

alimonos
27-09-06, 09:00
ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΝΟΜΑΣΤΕ !!!!!!!!!!

GEORGIOS_XYNOS
27-09-06, 10:25
μαλλον αλλη μια κε30 εκτος
θα το ανακοινωσει ο ιδιοκτητης της συντομα

Οχι ρε συ, προσπαθω να την φερω!!!!
Απλα δεν βρηκα ακομα κοτσαδορο για το G6 που θα την τραβαει!!!!!!


:lol: :lol: :lol:

alimonos
27-09-06, 10:27
Α ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ!!!
Να πάρω κι εγώ το ΚΙΑ να έρθω να τα πούμε ...

alimonos
27-09-06, 10:28
Γώγο τον Μπίλη ποιός θα τον πάρει ρε ??????
εσύ ή ο γιατρός ????

endurasKE-30
27-09-06, 14:35
σε καθε περιπτωση μια μικρη ομαδα φιλων αποφασισαμε εκδρομη για
γνωριμια - χαβαλε - μασα - καφε - και χιλιαδες πειραγματα
αυτο θα γινει και οσοι πιστοι προσελθετε πισωκουνητοι και μη....
ετσι κι αλλιως αναβαση δεν θα βλεπαμε......


Ετσι ετσι.

Οποτε Ντινο και Κωστα οπως καταλαβαινεις δε ξερω τι ωρα θα κανονισουμε να ξεκινησουμε.

IVEHIN
27-09-06, 15:36
Οκ ενταξει κυριακο ακομα και να μην γινει η αναβαση φαι και ποτο σε κανα τσιπουραδικο στον βολο θα ειναι τελεια.Αρκει να μην με χωσουν παλι στην δουλεια.Εμεις ουτως η αλλως μπορουμε να κανονισουμε και την παρασκευη στο αλσος το τι ωρα θα φυγουμε.

IVEHIN
27-09-06, 15:38
ΥΓ.:Ο mike-g τελικα δεν θα ερθει γιατι δουλευει.Γεια φανη και μαρμελ δεν ξερω.

dinos
27-09-06, 18:54
Παιδια αν θελουμε να δουμε την αναβαση πρεπει να μαθουμε ωρες κλπ...αν θα παμε μονο για βολτα τοτε αλλαζει το πραγμα....τελος παντων οπως κ να εχει την παρασκευη καλο θα ειναι να μαζευτουμε να οργανωθουμε κ να δουμε τι θα κανουμε.

alimonos
27-09-06, 19:21
για ανάβαση πρέπει να είστε το αργότερο 8 με 8και τέταρτο παρκαρισμένοι κάπου γιατί μετά ΄γινεται χαμός και στις 9 κλείνει ο δρομος

alimonos
27-09-06, 19:23
για φαγοπότι και κουβέντα ΔΕΝ θα συνιστούσα το Βόλο γιατί θα γίνεται ΟΧΑΜΟΣ εκείνη τη μέρα ...
που θα παρκάρουμε κλπ
κανας ντόπιος δεν ξέρει κανα στέκι χωριάτικο ?????

dinos
27-09-06, 23:58
παιδια την αναβαση ξεχαστε τη....Ξαναλεω ΔΕΝ θα γινει λογω συμμετοχων!Δε γινεται διοργνωση αγωνα με 5 συμμετοχες....ετσι λοιπον προτεινω να την κανουμε εμεις την αναβαση με τα corollakia μας...

DjBac
28-09-06, 00:13
Ναι εεε??? :hehe :hehe :hehe

Πότε με το καλό??? :D

Χρηστος
29-09-06, 01:10
παιδια ελατε εσεις και κατι θα βρουμε να φαμε :lol: :lol: hangry :cheerburga μιλαμε παντα για κυριακη ετσι?οι τελευταιες πληροφοριες λενε οτι δεν θα γινει η αναβαση......κατι ομως ακουσα οτι θα γινει μια αναβαση με κατι παλιο-γιαπωνεζικα που φορεσανε και καινουργια παπουτσια :drive :lol: :lol: μαρμελ θα ρθει ο τσαφ τσουφ και ο μιτσος με το 6αρι ετοιμασου θα γινεις χαμος jedi

alimonos
29-09-06, 07:58
ε ρε γέλιαααααααααα ................... βουυυυυυρρρρρ !!!!!!!!!!!!

GEORGIOS_XYNOS
29-09-06, 08:46
Καλο ειναι παντως να ξερουμε αν θα γινει ή οχι η αναβαση για να γνωριζουμε τι ωρα θα ξεκινησουμε. ΑΝ ειναι να κλεισει ο δρομος νωρις, αν οχι τοτε να παρουμε και καναν υπνακο της προκοπης, Κυριακη ειναι!!!

endurasKE-30
29-09-06, 09:00
αν οχι τοτε να παρουμε και καναν υπνακο της προκοπης, Κυριακη ειναι!!!


Μπα θες και να κοιμηθεις λουλουκο?
Γι αυτο μου εχεις κατι μαγουλακια φραπα!!!

Εμεις απο εδω κατω θα ξεκινησουμε κατα τις 7.
και οταν λεω εμεις εχω μιλησει με το Βαγγο GT και τον Ανδρεα κε-30 που γνωρισα στην εκθεση. Θα μιλησω και με τον βαγγο κπ61 και μαλλον πρωτα ο Θεος 10 και κατι θα ειμαστε εκει.
Τωρα η αναβαση γινει δε γινει προτεινω να βρεθουμε στο Βολο να αραξουμε σε καμια καφετερια που θα εχει ησυχια να μπορουμε να δουλευουμε τον Γωγο με την ησυχια μας.

toyota mania
29-09-06, 09:28
Λοιπον η αναβαση κατα 99% δεν θα γινει(ετσι γραφει το rally.gr).θεωρω μια καλη ωρα για να βρεθουμε κατα τις 10.00 στον Βολο.Με τα παιδια απο βορρα μπορουμε να βρεθουμε Λαρισα(μιας και θα παω απο εκει)και να παμε μαζι Βολο.

alimonos
29-09-06, 09:43
πάρτε ρε παιδιά οι Βολιώτες κανα τηλ στην ΛΑΒ να μάθετε αν τελικά θα γίνει ή δεν θα γίνει ο αγώνας
να ξέρουμε πότε να ξεκινήσουμε ... άλλο 2 το πρωί και άλλο 6 ...

toyota mania
29-09-06, 19:59
Λοιπον, μιλησα με τον χρηστο και δεν θα γινει η αναβαση, οποτε σκεφτομαστε να βρεθουμε ολοι κατα τις 11 στον Βολο(οσοι βρεθουμε).

alimonos
29-09-06, 22:52
πότε θα μαζευτείτε στην Λάρισα ??? γιατί κι εγώ εκεί θα βγω από Τρίκαλα ...

pariah
30-09-06, 01:42
επειδη αργησα να δαβασω το τοπικ και δεν συννενοηθηκα στο αλσος,αν θελετε ενημερωστε. καινουργιος ων, καθως και λατρης των εκδρομων -βασικα και λιγοτερο των αγωνων- θα ηταν χαρα μου να συμμετασχω στην εκδρομη. :lol:

alimonos
30-09-06, 01:45
φίλε Pariah Κυριακή κατά τις 7 από ότι μου είπε ο Εντουράς-Κυριάκος θα ξεκινήσουν από Αθήνα τα παιδιά και θα σμίξουμε όλοι μαζί στην παραλία του Βόλου !

pariah
30-09-06, 01:50
οκ αλλα δεν βολευει να βρεθουμε σε καποια διοδια? εγω πχ δεν γνωριζω τα μερη

alimonos
30-09-06, 01:57
θα πρέπει φίλε να συννεοηθείς με κάποιον από Αθήνα ...

pariah
30-09-06, 02:04
εγινε.ευχαριστω.εις το επανιδειν πανω λοιπον!!

endurasKE-30
30-09-06, 09:43
εγινε.ευχαριστω.εις το επανιδειν πανω λοιπον!!

Φιλρ pariah αν δεν αλλαξει κατι αυριο 6:45 θα αναχωρησουμε απο τα κτελ του Κηφισου,
Ευπροσδεκτοσ να ερθεις παρεα μας.
Στειλε μου πμ για οτι θελεις.
Κυριακος

Χρηστος
30-09-06, 12:23
λοιπον η αναβαση δεν θα γινει ειναι σιγουροοοοοοοοοοοοοο.....θα εχουμε μια απωλεια απο το team θα λειπει ο τσαφ -τσουφ....παντρευεται σημερα shoothim shoothim :lol: :lol: ..

Υ.Γ.:ηρακλη παρε και τον μιτσο(6αρι) τηλ στη λαρισα να ρθειτε μαζι προς βολο

alimonos
30-09-06, 15:05
οι Σαλονικιοί τι θα κάνουν ???
πότε θα ξεκινήσουν, ποιοί θα έρθουν, με τι θα έρθουν ?????

κωνσταντίνος
30-09-06, 15:14
Φιλρ pariah αν δεν αλλαξει κατι αυριο 6:45 θα αναχωρησουμε απο τα κτελ του Κηφισου,
Ευπροσδεκτοσ να ερθεις παρεα μας.
Στειλε μου πμ για οτι θελεις.
Κυριακος

Τι ώρα υπολογίζεις να είμαστε πίσω την Κυριακή ?

SavvasKE35
30-09-06, 17:38
αν ξεκινησεται απο αθηνα 6:45, τι ωρα θα ειστε βολο?
Πειτε μας για να κανονισουμε κ εμεις να ειμαστε ιδια ωρα, και να συναντηθουμε λαρισα με τον αλιμονο κ toyotamania.
Μαλλον 8:30 θα ειμαστε λαρισα εμεις.

alimonos
30-09-06, 20:00
αργήστε το λίγο ρε γιατρέ να είστε εκεί κατά τις 9-9μιση γιατί για να έρθω Λάρισα 8μιση πρέπει να φύγω πριν τις έξι ...
...και άλλωστε Λάρισα - Βόλος μισή ώρα δεν είναι μετά ??
ΣΩΣΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣ ???????????

GEORGIOS_XYNOS
30-09-06, 20:30
Λοιπον απο Θεσσαλονικη θα αναχωρησουν 2 αυτοκινητα, ενα ΚΕ30 και ενα ΑΕ86, με ατομα τον Απολλων (αδελφο του Σαββα), τον Σαββα, τον κουμπαρο (του Σαββα) και την τσοντα (εμενα). Αναχωρουμε απο Θεσσαλονικη 6:30, θα παμε χαλαρα μπας και φτασουμε, μην ξεχναμε το δικο μου στο τσαφ γλυτωσε το καρδιακο επισοδειο και δεν ειναι για πολλα πολλα. Δεν παιρνουμε αλλους μαζι μας διοτι κατα 99% θα μεινει το δικο μου καπου στην διαδρομη, οποτε θα το επαναπατρισω (ετσι δεν το λεει ο ζαργανας?)με την οδικη ( θα το στειλω πισω μονο του δλδ) και θα συνεχισουμε με ενα αμαξι (ΑΕ86) και 4 ατομα μεσα.
Αυτο το σχεδιο, ο Θεος βοηθος, αερα στα πανια μας, και να σφαξουμε και κανα αρνι για θυσια και βλεπουμε.
Αμην!!!!
Τι ωρα θα ειμαστε Λαρισα, σε ποια εξοδο, και αλλες τετοιες ερωτησεις δεν ξερω.
Κανονιστε να χαθουμε.........

GEORGIOS_XYNOS
30-09-06, 20:35
Αααααα, παραλιγο να το ξεχασω...
Οπως διαβασατε παραπανω ο Σαββας κατεβαινει με ενισχυσεις, οποτε μην κουνηθει κανεις ε? διοτι θα εχουμε κακα ξεμπερδεματα, ακουτε?
Οταν μιλαει ο γιατρος, θα σταματανε τα πηγαδακια και θα καθεστε σουζα, μην εχουμε τρεχαματα.....
Εγω προειδοποιησα....

nikos_trd
30-09-06, 20:36
παιδια εκανα οτι μπορουσα αλλα δυστυχως δεν προλαβα να φτιαξω το αμαξι για να ανεβω.μολις τελειωσα το δεξι γονατο.εκανα καποιες μετατροπες στην αναρτηση.αυριο εχω την αλλη.οποιοι πατε καλα να περασετε..

SavvasKE35
30-09-06, 21:41
λαρισα να μπουμε μεσα να περιμενουμε τους βουνισιους? υπαρχει κανα σημειο οπου να περιμενουμε?

GEORGIOS_XYNOS
30-09-06, 21:57
Απο Καρδιτσα οποιος ερχεται για να βγει στον Εθνικο γρηγορα βγαινει στην εξοδο 4 Λαρισας ετσι οπως κατεβαινουμε εμεις Σαββα.
Αυτοι το βλεπουν σαν εξοδος 1 οταν ανεβαινουν για Σαλονικα.
Ας βγουν σαυτην την εξοδο και ας στησουν το αυτι τους στις μπαρες οπως καναν καποτε οι Ινδιανοι για τα τρενα. Οταν μακουσουν να ετοιμαζονται!!!
Αμα δεν μπορειτε, να κοιτατε ψηλα!! οπου δειτε νεφος και καπνους, ερχομαστε!!!!

alimonos
30-09-06, 22:07
Αααααα, παραλιγο να το ξεχασω...
Οπως διαβασατε παραπανω ο Σαββας κατεβαινει με ενισχυσεις, οποτε μην κουνηθει κανεις ε? διοτι θα εχουμε κακα ξεμπερδεματα, ακουτε?
Οταν μιλαει ο γιατρος, θα σταματανε τα πηγαδακια και θα καθεστε σουζα, μην εχουμε τρεχαματα.....
Εγω προειδοποιησα....

Δεν τό'πιασα αυτό ......... :-?
ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΕΡΘΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ !!!!! shoothim

metritis_ae86
30-09-06, 23:58
θα σας δω και γω .....

endurasKE-30
01-10-06, 00:03
Λοιπον απο Αθηνα θα ξεκινησει μια λευκη ΑΕ86 με δυο φιλους και μια πληρης σειρα ΚΕ.
ΚΕ-30 τετραπορτο Δικο μου.
ΚΕ-30 διπορτο Βαγγελη GT
ΚΕ-35 SR Αντωνη
ενα ΚΕ-36 να ειχαμε και θα ειμασταν κομπλε...
Εμας η τσοντα ειναι ο Θειος με το Ε12.

6:45 Συναντηση στα ΚΤΕΛ Κηφισου και 6:55 αναχωρηση και 7:00 συναντηση με το Βαγγο στην εξοδο της Αττικης οδου.
Εκτιμωμενη ωρα αφιξης στο Βολο 10:15.
Καλο δρομο σε ολους.
Οσοι εχουν VHF να τα εχουν ανοιχτα στο καναλι 5.

kp61
01-10-06, 23:26
ολα πηγανε καλα

η ομαδα καλη!
τα παιδια απ τη λαρισσα που δεν γνωριζα καλα!
ο φιλος χρηστος παιδι καλο!
οι σαλονικοι οπως παντα καλοι!
ο αλοι ποολυ καλος!
τα παιδια απ την ελευσινα καλα!
η μασα καλη!
αυτος ο κυρ να μην ητανε μαζι.....απαπα αδελφακι μου
και ολα τα αλλα καλα!

υ.γ. βαγγο gt ελπιζω να μην ειναι τπτ σπουδαιο η ζημια

endurasKE-30
01-10-06, 23:40
Πραγματι ολα ηταν παρα πολυ καλα και αξιζαν τα 750+ χλμ σε μια μερα!!!
Ευχαριστιες σε ολα τα παιδια που μας τιμησαν και παρευρεθηκαν απο ολη την Ελλαδα.
Αυριο θα ποσταρω και φωτο.
Βαγγο μακαρι να μην εχει τιποτε το κορολλακι σου φιλε!

GEORGIOS_XYNOS
02-10-06, 00:04
Η ολη συναντηση κατεμε ηταν φανταστικη!!
Γνωρισαμε τα παιδια της περιοχης με τα carina τους και τον μαυροκαπακο πορτοκαλι πυραυλο, πολυ καλοι μαζι μας, ανθρωποι της παρεας, γελασαμε πολυ.
Ταπαιδια παλι απο Αθηνα φανταστικα, Ο Κυρ μας τρελλανε, και οχι μονο εμας αλλα και ολη την οικογενεια του, φανταστικη μανα!!! μονο που δεν τον εδερνε μικρο!!!!
ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ Ο ΑΛΛΙ!!!
Ολα μα ολα!!!! Αυτος και η αμερικανα του.....
Ο γιατρος χαζεψε, τον ερωτευτηκε, με τα ζορια τον τραοβυσα μη φυγει στην Ηπειρο μαζι του!!! το τι αγαπες πεσανε θα τις δειτε live απο δω και περα!!!

Χρηστος
02-10-06, 00:36
παιδια περασαμε πολυ ωραια ατελειωτες συζητησεις για πισωκουνες και μπροστοκουνες :lol: :lol: ακουσα πολλες αποψεις απο τα παιδια για τα πισωκινητα που δεν ηξερα.. μπραβο σας για το μερακι και τις γνωσεις που εχετε για τα ιστορικα αυτα μοντελα

τωρα οσο αφορα την εκδρομη... το σοκ το επαθα οταν ειδα 16 ατομα και 11 toyota στην καφετερια :olala αφου ηξερα οτι θα ερχοτανε μονο 4 με 5 και δεν ειχα κανονισει τιποτα για φαγητο κτλ...πρωτη φορα στο βολο μαζευτηκανε τοσα ατομα, ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ σε οσους μπορεσανε να ρθουνε και την επομενη φορα περισσοτεροι...και μερικες φωτο:

alimonos
02-10-06, 01:26
επειδή τα πολλά λόγια έιναι φτώχια και ..... τα γραμμάτια τρέχουν ....ΕΝΑ ΘΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΠΑΡΕΑ :
ΕΚΚΙΝΗΣΕ Ο ΤΕΝΤΖΕΡΗΣ ΚΑΙ ΒΡΗΚΕ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΚΑΠΑΚΙΑ (8βάλβιδα, 16βάλβιδα, 20βάλβιδα, μπλέ, κόκκκινα, ασημί, μαύρα ...)

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SavvasKE35
02-10-06, 08:02
Πρωτα απ'ολα να πουμε οτι ειναι κριμα ο ΚΕ-30-Gt βαγγος, να επαθε τετοια αβαρια κ να μην ειναι μαζι μας. Ελπιζουμε το μοτερ να ζησει κ να ηρεμησει το γμτ$%#%#$ 4AGE.

χαρηκα πολυ με ολα τα παιδια, με τον toyotamania, με τον "εμενα κανουν νοημα οι μπατσοι?" με το πορτοκαλι ΑΕ101 blacktop, με ολους τους αθηναιους, τον christos τον βολιωτη που μας φιλοξενησε χωρις δυσχερειες, ολα-ολα-ολα ηταν τελεια.
Ο κυρ ηταν παλι οπως επρεπε, ο Αλι με ενα πολυ ομορφο κ προσεγμενο ΑΕ86, ο tsanakas, και ο φιλος του με το ΑΕ86, το "γεροντακι" ο βαγγος ΚΡ61, τα παλικαρια με το πολυ ομορφο ΚΕ35 μπλε, επισης το ασπρο ΑΕ86 ειναι πολυ προσεγμενο.
Αν ξεχασα καποιους σορρυ.
Παραθετω ολες τις φωτο μεσω ADSL.

SavvasKE35
02-10-06, 08:07
..

SavvasKE35
02-10-06, 08:11
..Ο χυνος εχει τρομερα μακρυ διαφορικο, αλλα τον λεω να μην το αλλαξει. Αν βαλει και κοντο διαφορικο θα ξεκινησει να καει 2 φορες τα αντερα του. Μετα θα παει στα εναλλακτικα καυσιμα, οπως εφημεριδες, περιοδικα (οχι ιλουστρατιον βαρανε πειρακια), απο αυτα εχει αρκετα μαζι του, τα ψωνιζει απο το e-bay σε καλες τιμες.

endurasKE-30
02-10-06, 11:41
Ναι και μερικες φωτο απο εμενα

endurasKE-30
02-10-06, 11:46
και απο τη διαδρομη.

endurasKE-30
02-10-06, 11:52
Ολα μαζι σε παραταξη...

endurasKE-30
02-10-06, 11:59
Φαγητα καφεδες πηραμε παλι 2-3 κιλα...

endurasKE-30
02-10-06, 12:00
Ακομη δυο και τερμα.

GEORGIOS_XYNOS
02-10-06, 12:39
Νας σας συστησω και τις αξιαγαπητες κυριες που μας συνοδευαν:
Απο αριστερα η γνωστη κορη της κυριας Mouton, παλαιας οδηγου αγωνων, που εστειλε την κορη της να ειναι συνοδηγος στο αγωνιστικο ΚΕ30 του πυροβολημενου ζαργανα!!!!
Το τι τραβηξε το κοριτσι δεν λεγεται!!!
Απο δεξια η μανα που τα τραβαει ολα....μα ολα...
ΜΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΓΕΝΝΗΣΕΣ?????????
ΓΙΑΤΙ????????
yell yell yell yell

alimonos
02-10-06, 14:10
Α ΡΕ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΤΕΤΡΑΔΕΣ !!!!!!!!
ΠΑΝΤΟΥ ΜΕ ΚΥΝΗΓΑΝΕ ΡΕ ΓΜΤ .... ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ !!!!!