PDA

Επιστροφή στο Forum : Aνεπίσημη Βόλτα Για Μπάνιο


Nikos
03-08-06, 07:50
'Αλλοι πήγανε διακοπές και γύρισαν,άλλοι βρίσκονται ήδη σε διακοπές και κάποιοι άλλοι μετράνε μέρες για να φύγουν.'Οσοι βρίσκονται στην πόλη της Αθήνας καλά θα κάνουν να μην ξενυχτήσουν το Σάββατο γιατί το πρωί της Κυριακής θα μαζευτούμε οι εναπωμείναντες να πάμε για μπάνιο στην Ερέτρια.
Τόπος συνάντησης μετά τα διόδια των Αφιδνών,στο χώρο δεξιά.
'Ωρα συνάντησης 9:30
Απαραίτητη η καλή διάθεση. :cool:





Μην ξεχάσετε να έχετε μαζί σας pmr.
'Oσοι από εμάς εχούν τηλέφωνα μελών που δεν μπαίνουν στο site καλό θα είναι να τους ενημερώσουν :cool:

dinos
03-08-06, 09:29
χαχαχα χιιχιχιχιχι χοοχοχοχοχο παμε βολταααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Παιδες μην το σκεφτειτε κ πολυ ή καλύτερα μην το σκεφτειτε καθολου....θα εχει τρελη ζεστη κ η ιδεα για μπανακι ειναι φοβερη....παρτε γυναικες παιδια φιλους κ εκτος κλαμπ κ παμε να ξεσαλωσουμε πρεπει τωρα το καλοκαιρι να δωσουμε το παρον κ στις παραλιες...

Mike_G
03-08-06, 10:41
Είδατε ότι στην προηγούμενη συνάντηση βγήκαν χαμένοι όσοι δεν ήρθαν. Ευκαιρία λοιπόν να πάρουν το αίμα τους πίσω. Πάρτε γυναίκες, πάρτε παιδιά, πάρτε και κατοικίδια στο φινάλε και ελάτε. Παράκληση να δηλώσετε συμμετοχή για να ξέρουμε πόσους να περιμένουμε

Nikos
03-08-06, 16:51
Λοιπόν,απο συμμετοχές έχουμε:

1. nikos
2. Mike_G
3. dinos
4. ranger
5. Νίκος G6 1.6 τούρπο
6. Ayrton :olala
7. Eraldo
8. Γιάννης G6
9. Γιάννης (Περλα)
10.





loud Για να μαζευόμαστε

Denninio
03-08-06, 21:04
ρε παιδες. αυτο το σαββατο σας ηρθε? το σαββατο 9.30 θα περναω απο εκει αν δεν εχω περασει ηδη και θα σας κουνισω το μαγιο μου για χαιρετισμο (αν σας δω εκει). παω διακοπες ρεμαλιααααα :)))))) καλα να περασετε(που ειναι δεδομενο αυτο) σας ζηλευω, αν και μερικοι θα ζηλευουν εμενα τεσπα. θελω φωτογραφιες και ντοκουμεντα ομως.οκ? καλα να περασετε και με το καλο να πατε και με το καλο να γυρισετε.. KEEP SWIMMING PEEEEEEEE.....

Παντα φιλικα,
Διονυσης

Mike_G
04-08-06, 01:19
Φίλε Διονύση την Κυριακή είναι η βόλτα οπότε μην περιμένεις να μας δεις εκεί το Σάββατο γιατί δεν θα είμαστε :lol: :lol: . Καλά να περάσεις και με το καλό να γυρίσεις. Προσοχή στον δρόμο.

IVEHIN
04-08-06, 02:57
Παιδια καλα να περασετε.Αντε και την επομενη εβδομαδα κανονιστε για punda στην παρο.Θα σας περιμενω με μπουκαλια στην μπαρα. :lol:

ranger
04-08-06, 14:08
Μέσα και εγω...
αλλά τώρα που είδε ο IVEHIN ότι θα εχω το αυτοκίνητο μου, φροντισε να μην συμμετάσχει στην εκδρομη!!! Δεν πειραζει Κωστάκη, ουτως ή άλλως τσάμπα θα την έκαιγα την βενζίνη....
Τα λεμέ την κυριακή το πρωι!!!!

υστερογρταφο: Madvinegar περιμένω να δηλώσεις άμεσα συμμετοχη!!!! :jedi

Denninio
04-08-06, 21:17
Φίλε Διονύση την Κυριακή είναι η βόλτα οπότε μην περιμένεις να μας δεις εκεί το Σάββατο γιατί δεν θα είμαστε :lol: :lol: . Καλά να περάσεις και με το καλό να γυρίσεις. Προσοχή στον δρόμο.


Φιλε μιχαλη πραγματι την κυριακη ειναι η βολτα :lol: :lol: . απλα λογο ταχυτητος εγραψα σαββατο γιατι τοτε ειναι η τελευταια ημερα δουλειας για με. αλλα την κυριακη το πρωι θα ξεκινησω για να παω στην β.ευβοια (σχετικα μαζι θα παμε) :cool: οποτε οπου ειδατε σαββατο βαλτε κυριακη...

Παντα φιλικα,
Διονυσης

Nikos
06-08-06, 20:50
Τελικά καταφέραμε να μαζευτούμε 14 άτομα και να περάσουμε για ακόμα μια φορά πολύ καλά.Φωτογραφίες πολλές δε μπορέσαμε να βγάλουμε αλλά και στην παραλία και στην ψαροταβέρνα και στην καφετέρια καταφέραμε να "φανούμε" :lol:

dinos
09-08-06, 19:51
Συγγνωμη που αλλα τελικα δεν μπορω να ανεβασω φωτο...για οσους δεν ηρθαν να πουμε οτι απλα η βολτα ηταν φανταστικη παρολο που δεν υπηρχε χρονος να την οργανωσουμε κ θα το επαναλαβουμε....

PERLAS
10-08-06, 16:15
Περασαμε φοβερα και ριξαμε τρελο γελιο!!!πυραμιδα ποτε θα ξανακανουμε???? :lol:
ειμαι και βαρυς!!!!! :lol: πολυ καλη η εκδρομη,κριμα που δεν μπορεις να ανεβασεις φωτος ντινο...το μονο κακο ειναι οτι καικααααααααααααααααααααα!!!!!! yell τεσπα.οσοι ηταν εδω και δεν ηρθαν εχασαν!

ranger
12-08-06, 21:53
ξεχασατε όλοι οι συμμετέχοντες να πείτε οτι τρέλανα το Niko στις τρίπλες.....
Νικο αν δεν βαριόμουνα, δεν θα σταματαγα να σε κοροϊδευω..... Φιλε αφου ξερεις οτι ειμαι μεγαλος μπαλαδόρος!!!! Περιμενω να φτιάξουμε την ομαδα 5Χ5 του club.... πιστεύω οτι απέδειξα οτι αξιζω να ειμαι βασικούρα!!!!

Mike_G
12-08-06, 22:03
Από τους ποιο βασικούς θα είσαι. . . . έξω δεξιά πάγκο . . . . . .

madvinegar
14-08-06, 08:58
Υπάρχει ειδική θέση για τον Βαγγέλη... "Εξωφυλαρούχας"...

Denninio
20-08-06, 15:20
νερουλας νερουλαςςςςςς (ranger)
bravo σας παιδες.κριμα που δεν ηρθα και εγω. περασα κατα τις 9 απο εκει αλλα δεν ειδα κανεναν.μονο 1 ασημι ε12 αλλα δεν ειδα αυτοκολλητα και την εκανα.

Παντα φιλικα,
Διονυσης